Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptySzomb. Okt. 22 2011, 23:57

Szeretnél kapcsolatokat kialakítani a többi hallgatóval? Nos, dobj fel itt egy hirdetést, hátha valaki pont rád vár! Barát, ellenség, társkereső! Smile
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptySzer. Dec. 28 2011, 11:27

Mivel Bree-t - ha akarja, ha nem - legalább a hangja alapján ismerik, hisz ő tölti meg bájos csicsergésével egy-egy szám között a reggeleket és az ebédszüneteket, így bármiféle kapcsolat-ötletet szívesen fogadok.
Segítségként van egy ilyen kis listám: https://frances.hungarianforum.com/t161-nevjegyzek-ki-vagy-nekem

Na,na,na batman ki leszel az életemben?


A hozzászólást Bridget Sanders összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 22 2013, 14:40-kor.
Vissza az elejére Go down
James McAdam
James McAdamVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Zenész, énekes, zenei producer
Hozzászólások száma : 77

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptySzer. Nov. 07 2012, 09:38

James McAdam. Nincs olyan, aki ne ismerné mára már ezt a nevet errefelé! Lehet utálni, lehet szeretni, de kétségtelenül ott van a topon a srác mostanában, ami a zeneipart illeti. Megy a szekér, de rendesen. Lemezek, stúdiózások, rádiós-tévés fellépések, na meg a koncertek, rajongóhegyek...
A Frances diákjai közül nem egynek van szerencséje személyesen is ismerni a "tinisztárt" (2011-12es tanévben tanított az egyetemen), ám legtöbben csak ezt az oldalát ismerik. A "sztárt", a belevaló, nagydumás - nagydarab - srácot, aki egyébként meglepően jófej, nehéz felhúzni, ám ha mégis sikerül, senki nem lenne szívesen a kezei útjában.

Keresek:
- fanatikus és kevésbé fanatikus rajongókat
- gyakornoko(ka)t a zenestúdióba
- hajdani és reménybeli egy/sokéjszakás kalandokat
- bármilyen más ismeretséget. Be Creative!

(PM, PM, PM!)


A hozzászólást James McAdam összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 24 2013, 19:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyCsüt. Aug. 22 2013, 14:38

Ismerkednék, régi ismerőseimet keresem!
Elsősorban olyanokat, akivel a divatszakma kapcsán futhatok össze újdonsült ismerősként, legyél modell, fotós, gyakornok a Moreau Fashion-nél vagy bármi, ami eszedbe jut!
De jöhetnek ellenségek, pasiügyek és bármi más kreatív dolog is. PM-ben! Smile
Vissza az elejére Go down
Hale Salisbury
Hale SalisburyFilmművészet
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 358

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptySzer. Nov. 06 2013, 21:35



Waiting for my first love




Talán kicsit túlságosan is hajszolom azt a dolgot, ami már szinte mindenkit megtalált legalább egyszer életében, csak engem nem: a szerelmet. Keresem a fiút, akibe első látásra beleesek. Amikor meglátom, úgy érzem, mintha az álmaimból lépett volna ki. Zakatoló szívvel bámulom őt a távolból, mert megszólítani egyelőre nem merem. Bármilyen is a személyisége, akár kedves és odaadó, akár egy nemtörődöm rosszfiú én szeretni fogom reménytelenül. Talán csak felruházom majd olyan tulajdonságokkal, amikkel nem is rendelkezik és a szerelmem álarca mögé bújtatom, de amíg erre nem jövök rá, bármit megteszek érte.
Keress meg pm-ben, ha szeretnél a végzetem vagy a kihasználóm lenni! (:







A hozzászólást Hale Salisbury összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 27 2014, 13:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Cain Larouxe
Cain LarouxeOktató
Életkor : 44
Foglalkozás : színész, rendező, színházi kritikus
Hozzászólások száma : 34

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptySzomb. Júl. 05 2014, 15:26

Kedves és nem kedves... kollégák, színjátszó körösök és filmszínész szakosok!

Elsősorban veletek keresném a kapcsolatot, légyszi, írjatok rám PM-ben bátran, hogy miféle is lehet a viszonyunk. Segítségül az ET-m jellem részlege szolgálhat esetleg.
Szívesen fogadok ötleteket, de közösen is biztosan ki tudunk találni valamit.
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyPént. Okt. 31 2014, 19:25

Looking for my love


Keresem azt a srácot, aki szívesen kezdene hosszú távú kapcsolatot velem. Romantikus alkat vagyok, de nem feltétlen az a nagyon nyálas, csöpögős típusú. Könnyen lenyűgözhető vagyok, de azért szeretem, ha kicsit harcolnak értem és udvarolnak nekem. Ha úgy érzed, megfelelő lennél a szerepre, üzenetben várom a jelentkezést. ^^
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyHétf. Jan. 19 2015, 23:33

KERES - ALKALMI PARTNER

Keresek olyan jelentkező(ke)t, aki(k) vevő(k) egy-egy egyéjszakás kalandra, akár úgy is, hogy ez hosszabb távra szól, és időnként összejárunk, de semmi érzelem. (Esetleg azt el tudom képzelni, hogy valaki többet kezd el érezni, de én nem viszonozom)
A karakter lehet fiú vagy lány, az mindegy.
Ha alkalmasnak érzed magad, jelentkezz pm-ben.
Vissza az elejére Go down
Cain Larouxe
Cain LarouxeOktató
Életkor : 44
Foglalkozás : színész, rendező, színházi kritikus
Hozzászólások száma : 34

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyVas. Feb. 15 2015, 22:52

Keresek

- mindennemű kapcsolatot, ami a karakter jellemébe, történetébe belefér.
- városlakók és kollégák előnyben, de a diákságból is bárki jelentkezhet nyugodtan, ha van ötlete, kívánsága. (Ez esetben filmművészetesek előnyben.)
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyVas. Márc. 29 2015, 15:03

Keresek...

Megjött Louis kicsi huga, aki egy állandó és lehetőleg aktív a Francesre járó barátnőt keres. Az előtörimben lehetett olvasni egy lányról, aki elrángatott bulizni, ahol lényegében a történetem elkezdődött. Teljesen mindegy milyen szakra jár ez a lányt, miket szeret csak jöjjünk ki jól egymással.^^


El is kelt Sarah személyében.Wink
Vissza az elejére Go down
Daniel Osmer
Daniel OsmerFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : Színésznek tanulok
Hozzászólások száma : 84

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyCsüt. Május 14 2015, 11:41

Sziasztok! Smile

Eddig nem volt túl sok játékom, illetve IC ismerősöm és ezen kicsit szeretnék változtatni. Smile Bár Daniel szíve már foglalt több ötletre nyitott vagyok. Smile

- Exbarátnő/volt egy éjszakás kaland
- Ellenség/haragos
- Haver (beképzelt, normális, bolond)
- Egyéb ismerős

Más ötletekre is nyitott vagyok, írj bátran és megbeszéljük. Smile

Vissza az elejére Go down
Cressida Reinhart
Cressida ReinhartMűsorgyártás
Életkor : 25
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 7

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) EmptyVas. Júl. 03 2016, 17:22

Szeretni való "friss hús" szub keresi ismerőseit!

- Elsős évfolyamtársakat, akikkel együtt fedezhetjük fel az egyetem szilaj-szabad világát, minden jóságával és nem túl pozitív oldalával.
- Egy fő egyetemista mentort. (Fiú vagy lány, tök nyolc, lévén úgyis fentről osztanak be melléd, ekképp a viszonyunk is sokféle lehet.)
- Városlakókat, akiket ismerhetek ilyen-olyan módon, lévén itt születtem és nőttem fel LA álomgyárában.

(Ez a lista idővel bővülhet, minden egyéb ötletre is nyitott vagyok, ugyanakkor a vétójogot is fenntartanám. PM-ben keress az ötleteiddel! :3)

xo: Cress
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)   Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nem ismerjük egymást valahonnan? (ismeretség-kereső)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ismerjük egymást? - Zin&Hell
» Viharban született ismeretség Sam és Reev

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Láss bennem mást :: Karakteralkotás-