Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Viharban született ismeretség Sam és Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Viharban született ismeretség Sam és Reev Empty
TémanyitásTárgy: Viharban született ismeretség Sam és Reev   Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptyPént. Feb. 03 2017, 15:50

Elég pocsék idő van, borul az ég. Szellőnek már aligha nevezhető légmozgás kerekedik, sőt néhol kis forgóáramlatokban keveri a szemetet az utcán. Nekem ez tetszik, de nem állok meg bámészkodni, sietős a dolgom, a stúdióba tartok, így is egy hét késésben vagyok. Mikor volt az a mosolyszünet Felixszel nem igazán tudtam releváns magyarázatot adni nekik, mikor érek rá felvenni a klippet, mindent csak aztán intéztem, hogy elült az a vihar. Ahhoz képest tök rendesek voltak, néhány nap múlva már meg is jelentem, hogy elkezdjük a forgatást, úgyhogy köszönöm szépen, halad. Amit nem nagyon szeretek az a smink és hogy annyit baszakodnak a hajammal, dehát formázható, meg elvileg rocksztár leszek. De bakker, hülyét kapok, ha arra gondolok, még a körmömet is ki akarják festeni. Legalább hússzor elismételtem, hogy nem én leszek a Tokio hotel. Aztán valamelyik köcsög rávágta a szemfestésre is, hogy buzis, úgyhogy abszolút natúron kell velem dolgozniuk. Pedig biztos vártak egy kis extrém jelleget a biszexuálistól. Nem mindegyik ízlésficamos! Sietek, és az idő egyre rosszabb, ezek ott nem fognak örülni, ha szétázik a hajam, de nem hordok magamnál esernyőt. Valameddig jöttem kocsival, de nem találtam parkolót elég közel az épülethez, kénytelen vagyok gyalog szedni a lábam. A szél egyre rosszabb, hunyorgok, lassan kb semmit nem látok, főleg hogy felkap szöszt, mocskot és az emberek képébe vágja. Az ég is egyre sötétedik, valahol messze már dörög is. Átöltözni ott fogok, szerencsére most normálisabban nézek ki Kerülgetem az embereket, amikor edzőcipős lábam egyszer csak eltűnik egy kanálisban. Éppen mennék át az úton és rohadt érdekes, nyitva felejtettek egyet. Mi az isten? Látom, hogy néhány ember szalad, fedezéket keresnek. Ennyire durva vihar jönne? Visszatérve igen, pofára esek.
Vissza az elejére Go down
Samantha Brightmore
Samantha BrightmoreVároslakó
Hozzászólások száma : 23

Viharban született ismeretség Sam és Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viharban született ismeretség Sam és Reev   Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptyPént. Feb. 24 2017, 10:08

Tegnap úgy döntöttem, kiveszek mára egy szabadnapot, hogy kiheverhessem a tegnap esti megbeszélést, na meg az elmúlt időszak rohanását. Ez is persze csak úgy jutott eszembe, hogy jobb és bal kezem egy ideje azzal nyaggattak, hogy pihenjek egy keveset. Beadtam a derekam. Tény, hogy az elmúlt időszakban állandóan csak rohangáltam, ilyen-olyan ügyek intézése végett, amikről rájöttem, hogy sokkal jobb, ha magam teszek pontot a végére. Van, amit nem lehet másokra bízni. Meg egyszerűen jobban szeretem kézben tartani a dolgokat. A szabadnapomnak persze pont a hét legpocsékabb időjárással járó napjára kellett esnie. Így semmi értelme, éppen ezért döntöttem úgy, hogy mégis bemegyek az irodámba. Majd máskor beiktatok egy egy napos szünetet, ha reggel úgy látom, sütni fog a nap. A lovaimmal mégiscsak akkor tudok leginkább foglalkozni, az én pihenésem pedig jobb híján azzal telik.
A szél tombol, előre jelezve számunkra a vihar jöttét, mit az elborult ég is mutogat. Ugyan odabent mindig van váltás ruhám, nem szeretnék elázni. Pedig még fodrászom is lenne, elvégre kisebb műsorokat forgatnak az épületben, ahhoz pedig elengedhetetlen, hogy legalább egy ott legyen, ugyanúgy, ahogy egy sminkes jelenléte is szükséges. Ez persze nem azt jelenti, hogy máris haza kellene vágni öltözetemet. Jobban örülnék neki, ha megúsznám a dolgot egy kis fésülködéssel, minél kevesebb időt elpazarolva ilyesmivel.
Nem sokon múlik, hogy mindez meghiúsuljon. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy egy srác hasra vágódik, úgy egy méterrel lábam elé borulva. Kellemetlen. Mindenki a közelgő vész elől menekül, vélhetően ő is hasonlóképp tett volna, ha nem akad be a lába. Ennek ellenére senki nincs rajtam kívül, aki segíthetne is neki, vagy jobban mondva, aki segítene neki. Mindenki a maga dolgával törődik. Minden bizonnyal hasonlóképp cselekednék, ha nem az orrom előtt történik az eset, így viszont kénytelen vagyok cselekedni. Elé lépve segítő kezet nyújtok, hogy felsegíthessem.
- Jól vagy? - érdeklődöm, mondhatni formaságból.
Ilyenkor azt kell, nem? Megkérdezni, jól van-e, aztán ha semmi baja, hát tovább állni és tenni a saját dolgomat. Annyira nem nehéz feladat. Már-már túlontúl egyszerű, ha rá szánja magát az ember. Márpedig bennem egyre több az efféle hajlam. Talán elkaptam valamit.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Viharban született ismeretség Sam és Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viharban született ismeretség Sam és Reev   Viharban született ismeretség Sam és Reev EmptySzer. Márc. 15 2017, 21:15

Hát ez rohadt jó, gondolnám is tovább cifrábban, de megszólítanak. Felpillantok, nyúlok a kinyújtott kéz után. Lendületet adunk magunknak, ha nem tenném mindketten a földön végeznénk.
- Nem
Morranom kapásból, de nem biztos, hogy hallja, mert ezzel egyidőben nagyot dördül az ég is. Levegőt veszek, megrázom a fejem, mielőtt új mondatra nyitnám ajkaim ismét isteneset dörren. Az arcom villám fénye világítja meg, zavarodott képem enyhe mosoly váltja fel.
- Kösz. Bocs, nem szeretek tanyálni, de semmi halálos sérülés.
A szél üvöltve fúj, kisebb tárgyakat kapdos föl. Gondolom ennyi, a nő kikerül és... Derült égből jég. Mintha megengednének egy láthatatlan csapot, hirtelen a nyakunkba zúdul, mégpedig legalább egy centis darabok. Nagy levegőt veszek, megragadom a nő karját és berántom a legközelebbi rozsdás, lyukacsos eresz alá. Hallom, hogy jókora darabok csapódnak neki és pattogzanak le róla. Hátrasandítok, egy kihalt, régi könyvesbolt az, ajtaján "zárva" felirattal. Talán csak időszakosan nem működik, de ezen nincs időm eltűnődgetni, egyre nagyobb jégdarabok csapódnak az eresznek. Rámeredek a nőre, minden rendben van-e vele.
- Nagyszerű nem?
Kirugdosok egy nagyobb jégdarabot, ez legalább golflabda méretű. Elfojtok egy káromkodást, reflexből megrántom a bezárt bolt csukott ajtaját. Milyen jó, hogy profi csöves voltam...merthogy.
- Van hajtűt? Bármiféle tűd? Hajlandó vagy betörni velem? Csak mert...
Tolom arrébb egy rés útjából, ahol a jég a képünkbe özönlik.
- Ez elég fos.
Jobb nem jutott első, hirtelen reakciómban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Viharban született ismeretség Sam és Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viharban született ismeretség Sam és Reev   Viharban született ismeretség Sam és Reev Empty

Vissza az elejére Go down
 

Viharban született ismeretség Sam és Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tavasztündér - Hinata és Reev
» "Dad man from the past" Jack és Reev
» Megint mi (Lacey - Reev)
» Natasha&Reev-szóljon a dal
» The big Hőlégkaland! Trinity&Reev

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-