Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyHétf. Okt. 10 2011, 14:26

Itt találhatóak azok a karakterek, akik fontos szerepet töltenek be a játékosok és persze az oldal életében. Hiányzik a húgod? Keresed az ellenséged, a legjobb barátod, a bátyádat? Lennél híres médiaszakember, oktatnád a jövő nemzedékét?

Karakteralkotás előtt - hacsak nem kész koncepcióval a fejedben érkeztél - érdemes itt körülnézned, ezeket a karaktereket ugyanis garantáltan várják a játéktéren!

Hirdetőknek:
Ha úgy érzed, valaki elengedhetetlenül fontos karaktered életében, remek játéklehetőségek rejlenek a kapcsolatotokban, viszonyotokban, akkor itt hirdetheted őt meg!
Ehhez nem kell mást tenned, mint egy új hozzászólásban kitöltened az alábbi kódot:
Kód:
[center][size=18]KARAKTER NEVE[/size]
[img]500x200-as kép a karakterről[/img][/center]

[b]pb:[/b] A karakter képe. Lehetőleg [b]1-2[/b] képnél ne foglaljatok többet, akkor inkább írjátok alkuképesre azt, amit nagyon szeretnétek és zárójelben mögé az esetleges javaslatokat! (Ez a karakterkép foglaló miatt fontos, ugyanis ott is foglaljuk nektek a pb-ket.)
[b]életkor:[/b] Karakter életkora.
[b]kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás:[/b] kar / szak / évfolyam / foglalkozás - amelyiket fontosnak tartod meghatározni.

[b]tudnivalók a karakterről:[/b]
- Minden, amit a megalkotónak tudnia érdemes erről a karakterről.

[b]kapcsolata a karakterrel:[/b]
- A hirdetett karakter és a te karaktereddel (ha többen hirdetitek, akkor karakterekkel) való viszonya.

[b]egyéb:[/b]
- Személyes megjegyzéseid, amik még fontosak lehetnek.

FONTOS! Az inaktívvá vált karakterek hirdetéseit nem őrizzük meg, azok idővel törlésre kerülnek!
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyCsüt. Feb. 28 2013, 22:20

Raymond ________  
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Tumblr_inline_ml8v23diAY1qz4rgp

pb: Milo Ventimiglia (lehetőleg ne a kölyökképűek, köszi!)
életkor: 25 - 26 éves
kar/szak/évfolyam: Klassz. Komm. / Fotográfia / 5. évfolyam

tudnivalók a karakterről:
- Igazi művészlélek, szereti a természetközeli helyeket, nevet ad a fényképezőgépeinek, általános műveltsége kiemelkedő humán téren (gyk: irodalom, történelem, képzőművészet, stb) ... és emellett hajlamos a befelé fordulásra, depresszióra is.
- Minden más a megalkotóra bízva!

kapcsolata Bree-vel:
- "Megszállott". Amióta csak hallotta a csajt a rádióban, igyekszik "egészen véletlenül" fel-felbukkanni ott, ahol ő is. Titkon nem egy fényképet készített már Bree-ről, amint épp ebédelt, a suli udvarán haladt el, vagy épp az egyik gólyabálon mondott beszédet... De ezen felül nem történt közöttük komolyabb szóváltás, ismerkedés, egészen 2012. nyaráig, amikor is mindketten nyertek ösztöndíjat egy nyári, médiával kapcsolatos képzésre.
Ott végre Bree észrevette és bizony kérem, szóba is elegyedtek! Mondhatni, remek barátokká váltak és ennek a srác nem akar véget vetni - talán érez valamit Bree iránt, de lehet, csupán a társasága, a sok közös téma az, ami vonzza - , így az iskolába visszatérve most azon van, hogy lépten-nyomon keresse a lány társaságát komolyabban is.

- A dolog pikantériája, hogy Bree adoptált gyerek, egy kórház előtt találták meg kiskorában. Édesanyja fiatal volt, leányanya, édesapjáról sem tudni semmit... Valójában egészen véletlenül a pasas Raymond apja is egyben, tehát féltestvérek és erről egyikőjük sem sejt semmit.

egyéb:
- Nem vagyok roham-reagoló, így tőled sem várom el a napi szintű aktivitást, azt viszont szeretném, ha ez az egyszerűnek tűnő, mégis szerintem komplex karakter olyan kezébe kerülne, aki érti is a dolgát. Smile


A hozzászólást Bridget Sanders összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 25 2015, 10:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyCsüt. Feb. 28 2013, 23:06

____?____ Colton
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Tumblr_m8tawhQKEV1rqgu49

pb: Michael Fassbender
életkor: 35+
Foglalkozás: "média-fejvadász" (aki tudja a hivatalos megnevezését annak, aki tehetségek, modellek, stb után kutat... akkor ez az akar lenni. :'D)

tudnivalók a karakterről:
- Egoista, érzéketlen, szereti a nagyzolós életet. Képes semmibe venni az embereket, amennyiben nem ütik meg a számára "érdekes"-nek ítélt mércét, de még ekkor sem igazán jók hozzá képest.
- Remek a rábeszélő képessége, szakmájában ez elengedhetetlen egyébként is. Stílusos, sosem közönséges... és bármeddig elmenne, hogy megszerezze, amit akar.

kapcsolata Cornelia-val:
- Ő az a pasas, akivel a lány anyja csalja a férjét. Most, hogy néhány kompromittáló kép van róla és Corny anyjáról a lány birtokában, úgy döntött, ideje Hollywood feltörekvő tehetségei között is körülnézni, hátha akad valaki, aki érdemes arra, hogy nagy ember legyen. Titkon persze a képeket akarja megszerezni és Cornelia hallgatását elnyerni.

egyéb:
- Nem vagyok roham-reagoló, így tőled sem várom el a napi szintű aktivitást. Smile
Vissza az elejére Go down
Mona Rodriguez
Mona RodriguezEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 43

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyPént. Jún. 28 2013, 16:14

Maya Rodriguez
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Tumblr_lvw9nol2IJ1r3h4ef
pb: Zendaya Coleman
életkor: 16-17 év
kar/szak/évfolyam: gimnazista

tudnivalók a karakterről:
- életvidám, táncmániás, nagyot álmodó
- szeret a középpontban lenni, mivel a családban ő a legkisebb, mindig megkapja ezt és az életben is hasonlóképp figyelemre vágyik mindig
- társasági lány, szeret bulizni, de sosem esik át a ló túloldalára. Eddig legalábbis nem volt jellemző rá, tudta, hol a határ.
(Bővebben a háttérről a szülőkkel, neveltetéssel kapcsolatban az ET-mben olvashatsz.)

kapcsolata Monával-val:
- a nővére az abszolút példaképe. Oda meg vissza vannak egymásért, remek a kapcsolatuk. Mintha nem is testvérek, hanem barátnők lennének.
- a kiscsajjal teljesen máshogy viselkedik Mona, mint a többi emberrel. Egyszerre imádja és félti, rajong érte és megnyílik neki... persze, a testvéri viták tőlük sem idegenek.

'minion 1.' (szabadon választott)
pb: Amber Riley (közös képek miatt, de más nagydarab afro csaj is lehet tőlem)
életkor: 23-24 év
kar/szak/évfolyam: tiéd a választás! Smile

tudnivalók a karakterről:
- stílusát tekintve "néger csajos", nagydumás, aki előszeretettel gonoszkodik Monával karöltve a többieken.
- Szereti magát a bőrében, túlsúlya ellenére is. Önbizalmát Monának köszönheti, ezért is "követi" a lányt olyan lelkesen minden ötletében, gonoszkodásában.

'minion 2.' (szabadon választott)
pb: Vanessa Lengies (közös képek miatt, de más kellően butuska fejű csaj is lehet tőlem)
életkor: 22-23 év
kar/szak/évfolyam: tiéd a választás! Smile

tudnivalók a karakterről:
- divatbolond, butacsaj. Sokan nem is értik, hogyan jutott el az egyetemig, de valószínűleg apuciék pénze volt a belépő. Ráadásul a ruhái is harsányak, furák sokszor.
- Tényleg buta, mint a föld, ráadásul harsány, mind megnyilvánulásaiban, mind öltözékében. Jön, meg, tapsikol, sikongat, lelkesen a másik nyakába veti magát... Mona legjobb barátnőjének vallja magát és készségesen hajtja végre a neki szánt feladatait töretlen lelkesedéssel.

egyéb:
- Nem vagyok roham-reagoló, így tőled sem várom el a napi szintű aktivitást. Smile


A hozzászólást Mona Rodriguez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 10 2014, 12:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Ryder Salisbury
Ryder SalisburyVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Hacker
Hozzászólások száma : 45

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzomb. Szept. 21 2013, 16:02

 
_?_ Salisbury (keresztnév rád bízva)

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Oryj
 
Play by: Eric Dane
Kor: 46 év
Csoport: Városlakó


Kapcsolat: Az apám, aki a Maffia tagja, így ritkán látni, mivel alig jár haza. Eléggé mélyen belevetette magát ebbe a mocskos életbe, sőt mi több, olykor engem is belerángat, ha valamilyen számítógépes ügyben kell neki besegíteni. Legtöbb idejét Spanyolországban vagy Mexikóban tölti, esetleg Olaszországban, ebből kifolyólag folyékonyan beszél olaszul és spanyolul. Számára az üzlet az első, ugyanakkor a családjáért bármire képes. Nagyon megfontolt, nyugodt ember, csak kevés dolog van, ami nagyon felzaklatja. Jól beszél a pénz nyelvén, még a szarból is képes aranyat csinálni. Fiatal korától máig edz, így ha bunyóra kerülne sor, akkor odateszi magát.
Vissza az elejére Go down
Cain Larouxe
Cain LarouxeOktató
Életkor : 44
Foglalkozás : színész, rendező, színházi kritikus
Hozzászólások száma : 34

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyCsüt. Jún. 26 2014, 12:36

Callie Meadows - MEGALKOTVA!
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Tumblr_li665m2Qzr1qbz8aro1_500_zpsf76272bf

pb: Mila Kunis (Nagyon szeretném őt, de más kreolbőrű hölgyikében is kiegyezhetünk.)
életkor: 18 év
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: 1. évfolyamos szeptembertől (kar, szak a megalkotóra bízva)

tudnivalók a karakterről:
- Anyukád, Nicole Meadows 30-31 éves volt, mikor megszülettél, a nagy korkülönbség ellenére - vagy épp ezért - remekül kijöttetek kiskorodban. New Yorkban éltek.
- Haragban váltatok el, mikor LA-be jöttél, mert megtudtad, hogy a férfi, akit kicsi korodtól apádnak tekintettél, nem is a genetikai apukád.
- Még csak most érkeztél az egyetemre, de máris állandóan a társaság középpontjában vagy, szereted a figyelmet egyke gyerekként. Rengeteg klubban, sportkörben részt veszel, kimaxolva a határidőnaplód szabta kereteket. Közeli barátaid ennek ellenére - vagy épp ezért? - nincsenek.
- Állításod szerint számodra az iskola csak egy ideiglenes kitérő, míg rájössz, mit is akarsz csinálni az életben...

kapcsolata a karakterrel:
-  ... ám az igazság az, hogy vér szerinti apád felkutatása végett jöttél az egyetemre. Igen, ez voltnék én, akiről semmit nem tudsz a nevén kívül. Sem arról, milyen volt a múltban, sem pedig a fogantatásod körülményeiről. Csak hogy nem voltam ott, mikor egy apának ott kellett volna, hogy anyád egy másik pasival nevelt fel.
- Hasonlóak vagyunk, nem is sejtjük, hogy mennyire! Mindketten karakán, magunknak való természettel bírunk. Ami a szívünkön, az a szánkon, sosem futamodunk meg egy ízes szópárbaj lehetőségétől. Ráadásul mindketten ahhoz értünk a legjobban, hogy elérjük, amit akarunk. És mindent egyedül, önerőből. Segítséget nem kérve.
(- Te is ugyan úgy szereted megölni csípős szósszal a pizzát, mint én.)

egyéb:
- A karakterben, ahogy a fejemben él, sok potenciált érzek, vita és konfliktuslehetőséget kettőnk között, de a diáktársak felé is ezzel a "törtető, ki ha én nem, mindenkinek megmondom a tutit" jellemmel.
- Nem vagyok gyors reagoló, de igyekszem időmtől és hangulattól függően.
Vissza az elejére Go down
Daniel Osmer
Daniel OsmerFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : Színésznek tanulok
Hozzászólások száma : 84

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzer. Aug. 06 2014, 21:22

Lestistopizva ^^


Ismét vihető


Amy __________(a keresztneve lehet más, amit Amynek becéznek, középső neve lehet, a vezetékneve a mindegy)

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Large
The Geek Princess



Play by:  Emilie Voe Nereng (hozzá ragaszkodom, de meggyőzhető vagyok^^)
életkor: 19-20 (ha lehet ne legyen idősebb nálam)
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: akármi/ amit akarsz / 1.-2. évfolyam (ha lehet ne járjon fölöttem) / tanuló (mellékállása lehet)


tudnivalók a karakterről:
Amy egy igazi jó kislány, néha rossz csak. Ahogy azt lehet rajta látni egyszerűen gyönyörű, nem is csoda, hogy egyből belezúgtam. Jól öltözködik, ért a divathoz és ad is magára. Imádja az állatokat és láthatóan azok is imádják őt, de szerintem kevesen nem szeretnek egy ilyen tündért. Néha kicsit szétszórt és szeleburdi, viszont nagyon szerethető teremtés, akinek humora is van. Stréber, amíg én letojom a tanulást addig ő gyakran űzi, szinte minden nap látni a kezében könyvet. Van hogy engem is próbál rávenni, hogy tanuljak kisebb-nagyobb sikerrel. Látszik rajta, hogy van esze. Hűséges, pedig néha eléggé seggfej tudok lenni. Sokat mosolyog, imádni való teremtés. Mellette nehéz szomorkodni, aki körülötte van azt mind jobb kedvre deríti. Kevés embert enged igazán közel magához, de nagy szíve van. Látszik rajta, hogy szeretethiányos, amin igyekszek segíteni. Olyan, aki nagyon tudja értékelni az apró dolgokat.

kapcsolata a karakterrel:
Te vagy az én szépséges szívem királynője és ezt te is tudod. Te vagy számomra a legfontosabb ember, a világon, az akit mindennél jobban szeretek, te foglalod a szívem. Te vagy az én drága barátnőm, akivel két éve járunk. Már a suliban is találkoztam veled párszor és egyből elnyerted a tetszésemet. Egy bárban összefutottunk és szóba elegyedtünk és egyszerűen rabul ejtetted a szívem. Tipikusan a rossz fiú-jó kislány kapcsolat a miénk, de jól megvagyunk, ritkán veszekszünk. Veled el tudnám képzelni a jövőm, mert benned úgy érzem megtaláltam a másik felem. A haverjaimon kívül csak beléd kapaszkodom és igyekszek megvédeni téged. Hozzád mindig hűséges voltam, egyszer sem csaltalak meg. Te pontosan tudod mennyire nem vagyok olyan bunkó, amilyennek kinézek, veled legtöbbször kedvesen bánok és a tenyeremen hordozlak. Te vagy az, aki nálam az első helyen van. Érted bármit képes lennék megtenni, a mosolyodért akár ölni is képes lennék. Amióta csak ismerlek boldog vagyok melletted, sok mindent megadok neked, mert te vagy a szemem fénye és veled ritkán vagyok köcsög.

egyéb:
- A karaktert egyszer már megalkották Amy Matthews néven, csak inaktívvá vált .
- Át lehet venni a meglévő karaktert, felhasználni a karakterlapját, de lehet tiszta lappal és más előtörténettel is megalkotni.
- Ha megalkottad ne tűnj el.
- Nem várok el napi szintű aktivitást, ha lehet hetente nézz fel, ha bármi van ami miatt hosszabb ideig nem tudsz fent lenni szólj nyugodtan, nem harapok.
- A jelleme a leíráson kívül szabad, de a szélsőségeket ha lehet kerüljük.
- Hosszútávú terveim vannak Amyvel és Dannel kapcsolatban.
- A múltunk is kijátszható, nyitott vagyok az ötletekre.


Ő igazán fontos része az életemnek,nagyon várom őt. Ha bármilyen kérés, óhaj-sóhaj van, esetleg megalkotnád ezt az angyalt írj nekem bátran. ^^


A hozzászólást Daniel Osmer összesen 19 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 15 2015, 11:11-kor.
Vissza az elejére Go down
Allegra Jhonson
Allegra JhonsonEgyszer volt, hol nem volt...
Foglalkozás : Modell
Hozzászólások száma : 121

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzer. Aug. 13 2014, 00:51


Brian _______

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Tumblr_inline_mjzegdKzhk1qz4rgp

The Shark

As long as people will accept crap, it will be financially profitable to dispense it.



Alapok


pb: Adam Brody <3
életkor: 25 év
kar/szak/évfolyam: Szabadon választható, csak ne elsős legyen : D
foglalkozás: menedzser, tőzsdecápa


Tudnivalók a karakterről

Brian bizony elég fiatalon beletenyerelt a szerencsébe és így került be hamar a felső rétegekbe. Az egyik tőzsdeguru mellett tanulta ki ő maga is eme mesterséget, ezzel tett szert vagyonra. Viszont a pénzét arra használta, hogy menedzser legyen, nem ejtették fejre, jelenleg mások támogatásából és a rajtuk keresett pénzen gyarapítja vagyonát.
Jellemét tekintve egy igazi idegesítő alak, folyamatosan vigyorog, beképzelt és elhiszi, hogy övé a világ. Az alap habitusán kívül mást nem szeretnék meghatározni, nem akarlak korlátok közé zárni, nyitott vagyok bármire! : D


Kapcsolata a karakterrel

Na ide értünk az érdekes részhez. Brian, amikor még kis kezdő volt, Allegrát szemelte ki és meg is találta benne első és kedvenc kis aranybányáját. Ő az egyetlen személy jelenleg, aki mindent tud róla, a származásáról. Allegra utálja emiatt, a helyzetet is, Briant is, a férfi viszont pont ezért szereti ugratni vele. Amúgy munkát illetően nagyon szigorúan fogja a pártfogoltjait, így Allegrát is. Így lett Brian az egyetlen, aki előtt fejet tud hajtani és lenyelni egy-két dolgot.


Egyéb

Szeretném, ha egy viszonylag aktív, remek játékos minél hamarabb megalkotná, nagyon örülnék nekem és fontos lenne a karakter <3
Szóval ha érdekel, dobj egy PM-et nekem vagy Demetriának ^^
Vissza az elejére Go down
Lucien de Prince
Lucien de PrinceMűsorgyártás
Életkor : 27
Foglalkozás : Deviant
Hozzászólások száma : 77

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyCsüt. Aug. 21 2014, 23:35

MEGALKOTVA! - Lucy "Anya"
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik 52a0329073bf8d55d0933413dafa2e93

pb:Meryl Streep vagy Diane Keaton
életkor: 40-50
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás:Tanár (műsorgyártás lehetőleg)

tudnivalók a karakterről:
- Lucyra változtatta nevét, a vezetéknév nem meghatározott. Reklámokkal foglalkozik, műsorokat vág, bizonyos körökben annyira elismert, hogy még az Egyetemre is meghívták tanítani. A személyiség az alkotóra van bízva, annyi kikötést szeretnék, hogy ambiciózus tanárnő, aki a múltban rajongott a francia költőkért és nem veti meg a fiatal fiúk társaságát.

kapcsolata a karakterrel:
- Ő az anyám. Régen egy francia férfi felesége volt, aki a munkáját többre becsülte nála, ezért elhagyta és új életet kezdett Amerikában. Az új élet összejött neki, tanít, reklámszakértő. A fiáról, rólam nem érdeklődött (talán mostanáig...) tagadta múltját. Bővebben erről a karakterlapomban lehet olvasni. Hogy jó, rossz lesz-e a kapcsolatunk szerintem alakulna, mindenesetre szeretném, ha tanítana.

egyéb:
- Várom várom, várom. Nem baj, ha gonosz vagy, akármilyen vagy, anya gyere! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyCsüt. Aug. 28 2014, 01:05

______________ _____________
(Mindegy, csak teljesen görög név legyen Smile pl: Antheia Athanitis)
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Katerina_200_www.kepfeltoltes.hu_
pb: κατερίνα γερονικολού = Katerina Geronikolou (Lehet más is, bár ehhez a lányhoz hasonló (görögös külsejű) leányzót keresek Smile )
életkor: 25-27
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Én alapjában véve tanárnőnek képzeltem el, de diákként is jöhet valamilyen szakra ide ha az kényelmesebb.

tudnivalók a karakterről:
- Ez a leányzó kreatív, kicsit hevesen gesztikulál de nem zavaró. Legalábbis amikor Seb megismerte még nem volt az XD
-Angolul Sebastian megismerése után kezdett tanulni, de hogy ez puszta érdeklődés vagy Sebastian hatása volt Rád van bízva Smile
-Hagyományos görög család gyermeke, akik halászatból élnek meg főképp. Te ennél picit többet akartál. Ha szeretnél fiútestvért, mondjuk rájuk hagyatékozod örömmel Smile
-Szereti a vicceket, harsány, ha arról van szó valakit fel kell dobni. Sokszor nevet és vidám, (legalább kívülről csak ez látszik).
-Vagányabb lány, aki "kiszökik éjszaka randira" de nem fiús, lányosan bájos azért.
-Szereti a természetet, az utca forgatagát, sétálni és gyönyörködni a látképben, de legtöbbet a kikötőben a stégen ücsörgött és gondolkodott. Szereti a művészetet és a régi helyeket, a nagyvárosokat.

kapcsolata a karakterrel:
- Sebastian 17 évesen ismerte meg mikor nyaralt Görögországban, az egész nyarat ott töltötték. Már az első napokban felfigyeltek egymásra és Seb ki is szökött esténként hozzá a stégre. A lány nem beszélt akkor még csak görögül, Seb pedig csak angolul és franciául, így leginkább mutogattak és rajzoltak egymásnak. Ennek ellenére teljesen megértették egymást a fiatalok, tökéletesen elvoltak, sok mindent el tudtak mesélni magukról. Ha tehették kettesben voltak főleg, bár napközben a lány segített a szüleinek főzni és hasonlók, Sebastian pedig Henryre vigyázott. De az este csak az övék volt mindig, édes titokban.
-Abban a 3 hónapban jártak, együtt is aludtak, bár volt ott több is. Hogy a lánynak Sebastian volt az első vagy sem, valamint beleszeretett-e vagy sem, az a megalkotóra van bízva, csak annyi, hogy mély nyomott hagyott a lányban is a nyár, nem csak Sebastianban. (Gyerekünk nincs, azt kikötném XD)
-Tehát hogy azért jössz Los Angelesbe, hogy engem megkeress, vagy véletlen lesz, hogy összefutunk, az nekem mindegy, egy biztos: megismerjük egymást 10 év után is Wink

egyéb:
- Nem találtam ki neki sok mindent, milyen a kari ,hogy legyen tere a megalkotónak, de ha kell még kis ihletnek való adok Smile
-Gyors reagolónak érzem magam (cáfolható xD) szóval ha valaki megalkotja nekem bizonyosan sokat szeretnék vele játszani, újra megismerni egymást, főleg hogy most már tud is angolul a leány XD


Hú, ez nagyon gyors volt köszönöm Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jennifer Frewer
Jennifer FrewerVároslakó
Életkor : 28
Foglalkozás : Énekesnő, pincérnő
Hozzászólások száma : 120

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyCsüt. Okt. 23 2014, 22:11

Brandon Russel
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik F33c6f4a-6c5c-468e-9e90-325d3bf4d89c.grid-4x2

pb: Brandon Routh
életkor: 20-35
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: étterem tulajdonos

tudnivalók a karakterről:
Kedves, ambiciózus, de határozott. Jóképű, van stílusérzéke és nagyon jól néz ki öltönyben. Okos, van humorérzéke és mindig ügyel a megjelenésére. A frizurája mindig szépen fésült, az öltönye sose gyűrött és mindig érezni rajta a finom kölnijének megbabonázó illatát. Nagyon szép fehér mosolya, fekete haja és barna szeme van. Kissé szigorú, de nem túlságosan, csak amennyire egy főnöknek kell. Békés természetű, csak akkor emeli fel a hangját, ha valaki nagyon felhúzza. Nem szokása kivételezni senkivel, mindenkivel egyformán bánik. Neje és gyereke nincs.

kapcsolata a karakterrel:
Ő annak az étteremnek a tulajdonosa, ahol pincérnőként dolgozom. Akkor láttam meg először, amikor bementem állásinterjúra és egyből beleszerettem. Megfogott az egész jelleme és a kinézete. Ő persze nem tud az érzéseimről, mert még nem volt bátorságom bevallani neki. Abban se vagyok biztos, hogy neki egyáltalán tetszek-e. Lehet, hogy ez a helyes férfi teljesen más nőket szeret. Csak pár dolgot tudok róla, de szeretném minél jobban megismerni és közel kerülni hozzá. Most még csak egy beosztottja vagyok, aki magázza, Mr. Russelnek szólítja és titkon odavan érte. Ha nem is tudok róla mindent és arról se lesz-e valaha közös jövőnk egy dologban teljesen biztos vagyok: szeretem őt és mindent megadnék, ha nem csak a főnököm lenne.

egyéb:
Szeretnék nekik hosszabb jövőt szánni, szóval valaki olyant várok, aki nem tűnne el egy-két játék után. A jelleme többi része a megalkotóra van bízva (azért nem lenne jó, ha kiállhatatlan lenne). Nagyon várom őt, szeretném ha minél előbb megérkezne. Nem vagyok egy roham reagoló, ezt tőled se várom el. Ha megalkotnád, esetleg valami kérésed, vagy kérésed van vele kapcsolatban üzenj bátran. ^^
Vissza az elejére Go down
Amethyst Fortune
Amethyst FortuneEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanul, szabadidejében tetovál
Hozzászólások száma : 35

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyPént. Nov. 07 2014, 15:51

Spencer _______
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Bmth-bring-me-the-horizon-crush-cute-Favim.com-1251249

pb: Oliver Sykes (de lehet más tetovált figura is, alkudhatunk)
életkor: 25
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Tetoválóművész, az Everest Tattooban dolgozik

tudnivalók a karakterről:
- Általában kedves, legalábbis igyekszik az lenni. Bár kicsit faragatlan, nyers a modora, a szíve nagyon jó. Nincs túl sok barátja, de azok igaziak, a családját ők képzik.
- A többi a megalkotóra bízva.
kapcsolata Thysttel:
- Nagyon jóban vagyunk, ő a legközelibb barátom, egyben a fogadott bátyám is. Kirángatott a rosszból, segített talpra állni, előmászni a semmiből. Ha valami gondom van, azt neki mondom el, és ez fordítva is igaz. Persze vannak kisebb-nagyobb összezörrenések, de mindig megegyezünk valahogy. Persze jogosan érdezik az emberek: és sosem voltál szerelmes belé? Erre mosolyogva azt válaszolom: nem. A testvérem, és én is az vagyok neki. Minden őrültséget képesek vagyunk véghez vinni, a határt csak a csillagos ég szabja.

egyéb:
- Ha látsz benne fantáziát, írj nekem!
Vissza az elejére Go down
Ryder Salisbury
Ryder SalisburyVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Hacker
Hozzászólások száma : 45

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzomb. Nov. 08 2014, 14:33

Ryder Salisbury írta:
SAMUEL (középső nevet pluszba lehet) LAWRENCE
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik YoXPDwHH


pb: Rob Mayes
életkor: 25-27 között
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Edző (de lehet más is, alkuképes vagyok)
tudnivalók a karakterről:
- A legjobb haverom a gimi óta, szinte minden balhéban együtt voltunk. Együtt próbáltuk ki a drogot is, és persze ő volt az, aki ki is húzott belőle. Annak idején egy volt a Frances-re járók között, Marketing Kommunikációt tanult. Mindenről tudok vele beszélni, és azt kell mondjam, szégyenemre bár, de mindig ő mentett ki a legrosszabb helyzetekből is: például ha a fater nem tudott kihozni az őrsről, mert épp nem volt közelben, akkor ő vitte el helyette ezt a melót. Ebből kifolyólag a családommal is egész jó a kapcsolata, apámmal jó barátságban vannak. Minden titkomról tud, és nem érdekli, hogy honnan származom, mert mellettem van jóban-rosszban, ahogy én is mellette, hiszen erre valók a barátok. Néha olyan, mint egy japán harcmester, olykor hallgatom "buddha tanításait", finoman.


kapcsolata a karakterrel:
- Kapcsolatunk olyan, mint általában szokott lenni a legjobb barátok között. Mindenben együtt vagyunk, minden balhét együtt viszünk véghez, és igyekszik engem a mélyről visszahozni a föld felszínére.


egyéb:
-
Még mindig keresem! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jason McCarty
Jason McCartyVároslakó
Foglalkozás : katona
Hozzászólások száma : 30

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyHétf. Dec. 01 2014, 15:47

Leila Triston
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik MLkBrj

pb: Leila Lunatic...bizonyára találni fogtok róla olyan képet is, amelyiken nem a gothic stílus lesz előnyben rajta. Velem lehet alkudni, szóval ha eszetekbe jutott egy jobb ötlet az alannyal kapcsolatban, szívesen meghallgatom.
életkor: 22
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Annyit szeretnék csak meghatározni, hogy sulis legyen a karakter, szóval ne csak sima városlakó.

tudnivalók a karakterről:
Egy aranyosabb, életvidámabb és életrevalóbb karaktert képzeltem el benne. Tele van pozitívummal és aki őt szereti, azt ő hatszor körberajongja. Az ilyesmi lány sajnos már ( szinte ) eltűnt a földről de engem valahogy még mindig az ilyesmi, cuki lányok vonzanak. Szeressen mosolyogni és legyen benne pár hülyeségben.

kapcsolata a karakterrel:
Kapcsolatot szeretnék, komoly kapcsolatot.

egyéb:
Az alany maradjon mindenféleképpen és a természetén se szeretném, ha nagyon változtatnánk. Ugyanakkor ahogy leírtam előbb is, lehet alkudni velem szóval ha tényleg összehoztatok valami nagy ötletet, akkor PM. Az alany nem alkuképes.
Vissza az elejére Go down
Michelle Evans
Michelle EvansKlasszikus kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 31

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyKedd Dec. 30 2014, 20:14

Brandon Evans
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Tumblr_static_tumblr_static_68pjrfiutocgoowg404gowskk_1280

pb: Sam Claflin (De ha találtok mást, és eléggé meggyőztök, alkuképes vagyok Wink )
életkor: 26
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Városlakó - színész

tudnivalók a karakterről:
Itt tanult a Frances University-n, és most, hogy végzett, próbál elhelyezkedni a szakmájában. Kettőnk közül ő az érettebb, megfontoltabb, komolyabb, de képes ő is gyerekesen viselkedni, elég gyakran. Színészi tehetségét gyakran beveti az élet bármely pontján, hogy elérje, amit akar. Maximalista, mindig a legjobbra törekszik.

kapcsolata velem:
Jó testvérekhez méltóan szeretjük piszkálni egymást, és néha veszekszünk is, de mindig számíthatunk egymásra. Ő olyan féltő nagytesó típus, mindig vigyázna rám, főleg a balesetem után. Ő az a személy, aki visszafog, ha túl nagy hülyeséget szeretnék csinálni.


egyéb:
Nagyon szeretném a bátyuskám *-* Ha kedvet kaptál hozzá, küldj egy pm-t ^^
Ja és nem gond, ha nem vagy a leggyorsabb, és nem válaszolsz mindig hamar... És viseld el az én lassúságom.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyHétf. Jan. 19 2015, 23:28

The Shameless nevű zenekarom tagjait keresem

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Kimbanda_www.kepfeltoltes.hu_

pb: szabadon választhatók, külsőre a kritériumokat lejjebb kifejtem, de egyeztess velem a pb-ről
életkor: 18-25 év közötti
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Városlakó, bármiféle munkájuk lehet, de emellett a zenekar aktív tagjai

tudnivalók a karakterekről:
- 3 tagja van a zenekarnak rajtam kívül, tehát szükségem van egy BASSZUSGITÁROS LÁNYra, BASSZUSGITÁROS FIÚra és egy DOBOS FIÚra
- mindegyikük dohányzik, iszik, és a drogokat sem vetik meg (főleg fű, de alkalmanként mást is kipróbálnak)
- nem szeretik a szabályokat, lázadó természetűek
- családjukkal nem, vagy csak ritkán tartják a kapcsolatot
- benne vannak minden őrültségben
- imádják a rockzenét
- imádják a zenekart
- mind a négyen egy lakásban lakunk a belvárosban
- mindannyian együtt jöttünk el Hollywoodba San Francisco-ból

kapcsolatuk a karakterrel:
- szinte csak egymásra számíthatunk, ezért összetartunk
- előfordulnak veszekedések, ilyenkor megy a kiabálás, kő kövön nem marad, de mindig meg tudjuk beszélni a dolgokat
- nagy eséllyel volt már szexuális kapcsolatom mindegyikükkel (a fiúkkal jó lenne, ha lett volna, a lány karakternél ez szabadon választható)
- évek óta ismerjük egymást, nagyon jóban vagyunk

egyéb:
- a pb szabadon választható, de nem kis szűzies kislányt és kisfiúkat szeretnék, hanem vagány, belevaló külsejű egyéneke, tetoválás, piercing nem kötelező, de jó, ha van
- a karakterek hátterét a megalkotóra bízom, de azért egyeztess velem
- nem baj, ha lassabban reagáló a megalkotó
- ha megtetszett a három karakter közül valamelyik, zaklass pm-ben Smile


A hozzászólást Kimberly Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 20 2015, 12:11-kor.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzomb. Feb. 14 2015, 20:20

 _______ White
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Doutzen_Kroes_Banner_by_Soaring_Ravyn


pb: Doutzen Kroes (Nagyon szeretném őt *.*)
életkor: 23-24
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Rád bízom

tudnivalók a karakterről:
Nagyon imádja Davidet, de ezt az életmódot szeretné, ha meg tudná változtatni. Mindig szem előtt tartja, és egyáltalán nem örül annak, hogy mindig más lányokat fűz. Azt szeretné, hogyha David egy barátnőt vinne haza, akibe szerelmes és akivel boldog. Nagyon nem tetszik neki, hogy öccse állandóan váltogatja a partnereket, és mindenkit megfektet. Ezért is próbálja őt összehozni valakivel, legutóbb az egyik barátnőjét, mert nagyon tetszik neki David. De a fiú csak megfektetné, mert különösebben nem akar leragadni egy lánynál.
Nagyon jól kijönnek Daviddel, bár utálja, ha a suliban felkeresi, mert olyankor mindig dorgáló szavak kap tőle, amit már kezd unni. Azt szereti a legjobban, hogyha tudnak csipkelődni egymással.
Amit nagyon akar tudni David, hogy miért nincs barátja a nővérének, ha már ennyire akar egy lány az öccsének.

kapcsolata a karakterrel:
David nővére, nagyon jól kijönnek, mindent meg tudnak beszélni. Néha bele akar szólni az öccse életébe, amit David nem mindig hagy neki.

egyéb:
Egyeztessünk, milyen ötleteid vannak még, mert nekem csak ennyi. Szeretném, ha a karakter foglalkozna Daviddel és az őrületbe kergetné. ^^


Nagyon szeretném, ha olyan vinné el, aki ténylegesen nem tűnik el! És aktívan akar játszani és tud is!
Szóval, ha tudod, hogy a kutyád, macskád beteg, akkor kérlek ne regisztráld be, mert felesleges. :/ (Nem akarok drasztikus lenni, de ezt azért is mondom, mert 4 user csinálta meg a karakterem és mind eltűnt 1 hét után, játék nélkül) Köszönöm a megértéseket!



Megjött! *.*


A hozzászólást David White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 10 2015, 23:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyVas. Feb. 15 2015, 17:43

_________________ (Rád bízom)

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik 001


pb: Rád bízom (lehet férfi is és nő is, a kép csak hangulatkeltés xD)
életkor: 20-
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Rád bízom

tudnivalók a karakterről:
- Annak a maffiacsaládnak a bizalmasa vagy, aki felelős a Kazuki család elhallgattatásáért. Sok mindent tudsz Usuiról, hogy eléggé kezd belefolyni a maffai ellenes harcokba, hogy nyomoz a családod barátai után, nem kisebb szándékkal, minthogy tönkretegye azt. Jó esetben hogy csak lecsukassa, rossz esetben hogy véresebb bosszút álljon. Minden esetre közeli barátaid fenyegeti, akik egyelőre még csak megfigyelik ezt a férfit. Hogy te mennyire értesz egyet a családod nézeteivel vagy esetleg jogtalanak és túl drasztikusnak tartod amit tettek a Kazuki családdal és békésebb módszereket keresel, rád bízom.

kapcsolata a karakterrel:
- Usuiról sejted ha megtudja ki vagy teljes szívéből gyűlölni fog. Hogy ez téged mennyire zavar és hogyan próbálod feloldani a konfliktust: Békés úton vagy agresszívabban a japán férfi tudtára adni, hogy tanulja meg hol a helye, már rád bízom.

egyéb:
- Szeretném kicsit élőbbé tenné Usui ellenségeit, ehhez lenne kapocs ez a karakter. Mindegy fiú vagy lány, annyi biztos hogy idővel megtudtad ezt a pár fekete foltot ami tarkítja a család tetteit. Alapjában véve véletlenül keveredett bele Usui apja a dologba, amihez túl tisztességes volt és el kellett hallgattatni. Főleg mert túl sokat megtudott, hogy a családod barátai pénzt mosnak és feketén keresnek sok orvoson, klinikán, gyógyszercégen és hasonlókon. Ha lelepleződtök, csődbe és börtönbe juthattok, szóval a családod tagjai is bánhatják, hogy Usui túlélte a támadást, mert veszély rájuk nézve. A te véleményed rád bízom, barátot és ellenséget egyaránt szívesen veszek Usui életébe Wink

Ha ihletet kaptál vagy úgy érzed látsz benne fantáziát írj PM-et, teljesen alkuképes vagyok, összedobhatunk plusz szálakat vagy akármit Smile

Megjegyzés: Yukio Shinoda lett a közvetlen ellenségem, de mivel ő jegelt karakter, szívesen vennék valakit hasonló szerepkörbe, hogy tudjam játszani ezt a szálat Usui életében. Eképpen ötletet meríteni Shinoda karilapjából is lehet, de ne rá alapozzatok kérlek, hanem független karakter legyen Smile


A hozzászólást Usui Kazuki összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 28 2016, 23:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Archibald Gabriel Beckett
Archibald Gabriel BeckettEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 35
Hozzászólások száma : 9

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzomb. Feb. 21 2015, 00:36

Nagyon várlak, kérlek siess! *-*

Amanda ***
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Tumblr_inline_mm6i2voOs91qz4rgp

pb: Hayley Atwell (alkuképes, csak előre egyeztessünk)
életkor: 23-28
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: szabadon választható

tudnivalók a karakterről:
- Amanda nem az a tipikus jó kislány, mint aminek nevelték a szülei. Vagy nevelni szerették volna. Szereti a jó bulikat, a társaságot, az embereket, részt venni dolgokban, ha pörög az élete és vele együtt ő maga is. Amolyan nyughatatlan lélek, akivel mindig történik valami, mert eléri, hogy történjen. Szeret mindennek a sűrűjében benne lenni, amibe bele tartozik az egyetem is, tehát annak ellenére, hogy nem mond nemet egy jó partyra, azért nem hanyagolja el a tanulmányait sem. Van bátorsága nagyot álmodni és azok után menni, nem éppen egy félős valaki, aki nem tudja mit is kezdjen magával vagy életével. Életvidám, öntudatos személyiség, akinek a családi háttere a tipikus amerikai álom, nagy házban nőtt fel a kertvárosban, a szülei tehetősek, és mindent megkapott, amire eddig vágyott.

kapcsolata a karakterrel:
- Néhány hete egy bulin találkoztunk. Nem volt semmi eget rengető vagy extra ebben a találkozásban, azt leszámítva, hogy mindketten az alkoholos üveg fenekére néztünk és kellemesen összemelegedtünk. Egyikünk sem azzal ment bele, hogy komolyan gondolta volna vagy többet várt volna, mint egy egy-éjszakás kalandot. Azt hiszem mindketten úgy voltunk vele, szép volt, jó volt, de ennyi volt. Csakhogy. Az utóbbi időben valami nem stimmel és csináltál egy terhességi tesztet, ami pozitív lett. Az apajelölt pedig egyértelműen én vagyok...

egyéb:
- A név és a pb is alkuképes, utóbbit egyeztessük, ha cserélni szeretnél. Very Happy Azt a megalkotóra bízom, hogy valóban gyerkőc lesz-e a dologból vagy csak a teszt volt hibás, lehet meglepi is a számomra, az még talán izgalmasabb is, mint előre lebeszélni :3
Szeretném, ha viszonylag aktív játékos vinné el (nem a mindennapi reagolást értem ez alatt) illetve, ha a megalkotója látna benne lehetőségeket. Én mindenféle megoldásra nyitott vagyok a későbbieket tekintve. Cool
Nagyon várom a karaktert, ha megérkezel vele, dobj rám egy pmet, hogy örülhessek neked! Very Happy


A hozzászólást Archibald Gabriel Beckett összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 25 2015, 14:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Daniel Osmer
Daniel OsmerFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : Színésznek tanulok
Hozzászólások száma : 84

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzomb. Feb. 21 2015, 19:05

Emma _______

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik 1269909105
pb: Claire Holt (2010-es kiadás)
életkor: 20
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Filmművészet/Filmszínészet/2. évfolyam (lehet részmunkaidős állása, vagy járhat szakkörökbe, az iskolán kívüli tevékenységei a megalkotóra vannak bízva)

tudnivalók a karakterről:
- Ostoba
- Beképzelt
- Elkényeztetett
- Kétszínű
- Makacs

kapcsolata a karakterrel: Te vagy rá az élő bizonyíték, hogy be kéne tiltani a szőke hajfestékeket, mert súlyosan alacsony IQ szintet eredményez. Annyira vagy szöszi, mintha mindig is annak születtél volna. Hiába, az egyetemre téged sem az eszedért vették fel, sokkal inkább apuciék pénzéért. Engem is, de nekem legalább van tehetségem. Egyke gazdag lány vagy, ami miatt sokkal többet képzelsz magadról, mint kéne. Játszod mások előtt a mosolygós jó kislányt, de egy kétszínű picsa vagy. Nem értem mire vagy büszke? Arra, hogy a fél évfolyammal már lefeküdtél? Hajtottál rám, meg akartál magadnak szerezni, aztán szépen pofára estél, amikor Amyvel kezdtem el járni. Azóta próbálsz keresztbe tenni, persze általában elég kevés sikerrel, de hát mit is várhatnák egy ilyen buta libától? Sajnos mégis együtt kell dolgoznunk, mivel le kell vizsgáznunk színészetből és ezt most nem tudjuk pénzzel megúszni. A tanár téged osztott be mellém társnak és hiába ellenkeztünk mindketten a tanár nem volt hajlandó megváltoztatni a döntését.

egyéb:
- A pb alkudható.
- A jellem többi része a megalkotó fantáziájára bízva.
- Szeretném, ha egy kicsit aktív illető vinné el és nem hagyná csak úgy itt.
- Ha bármi gond van, például nem tudsz fent lenni x ideig, mert ez meg ez van szólj nyugodtan, megértő vagyok, csak annyit várok el, hogy dobj egy vacak üzit, ha valami van.


A hozzászólást Daniel Osmer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 03 2015, 16:50-kor.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptySzomb. Feb. 21 2015, 19:22

...... Parker
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Output_tWCl3R_www.kepfeltoltes.hu_

pb:Erin Heatherton vagy Annasophia Robb, Próbáltam olyan pb-t választani, aki hasonlít az enyémre, de ha te találsz jobbat, szívesen megnézem az ötleted.
életkor: 18
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Nekem nem lényeges, hogy egyetemista vagy-e vagy nem, szóval ez rád van bízva Wink

tudnivalók a karakterről:
- Nagyon jó testvérek vagyunk. Szeretjük egymást és mindent megbeszélünk egymással. Örülnék neki, ha pár jellemünk közös lenne, de a jelleme a megalkotóra van bízva Wink Én egyenlőre úgy tudom, hogy meghaltál, de az az ötletem, hogy valahogy újra összefutnánk és újra mi lennénk a legjobb testvérek Wink

kapcsolata a karakterrel:
- Te vagy az én pici húgocskám, aki nagyon hiányzik, szóval siess :3

egyéb:
- UI: Itt találhatsz a karakterről még pár dolgot: https://frances.hungarianforum.com/t1363-william-parker-kesz
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyVas. Márc. 22 2015, 19:47

FONTOS, NAGYON VÁROM ÉS KOMOLYAN GONDOLOM


(Neve: döntsd el, legyen benned kreativitás Very Happy)

   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Swift-carney-second-day-filming-i-knew-you-were-trouble-13_www.kepfeltoltes.hu_

   pb: Na ez egy hosszú magyarázat!Very Happy Reeven annak idején azért született meg mert én megnéztem ezt a klippet: https://www.youtube.com/watch?v=vNoKguSdy4Y
kezdetnek Te is nézd meg kedves érdeklődő, mert sok mindenre magyarázatot ad majd a későbbiekben. Szögezzük le nem vagyok Taylor Swift rajongó, de annak idején megtetszett a pasi és csináltam belőle egy karaktert, még a nevük is hasonló volt, ráadásul a klippbéli fazon, olyan volt mint Reeven. Szóval akár ő, de az se baj, ha Pinket hozod. Egy nagyon vagány, rocker csajról van szó, de etekintetben nem vagyok harapós (Taylor azért elég kis lajtos) de nem is ez a lényeg, nem a pb,Taylornak csak azért örülnék, hogy lenne közös "múltbéli" fotósorozat, ha esetleg visszaváltanám a pbt, de ezt majd később. A lényeg, hogy neked bejöjjön a csaj és bele tudd képzelni magad.
   életkor: 22, max. 23
   kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Ahogy akarod, beiratkozhatsz az Egyetemre, én csak örülnék..

   tudnivalók a karakterről:
   -Először nézd meg a klippet, olvasd el a karilapom Very Happy Szóval az történt, hogy Reeven vadulós korszakát élte, keményen drogozott és felszedte ezt a lányt nevezzük Amynek, vagy Annenek XD tök mindegy, tényleg olyan nevet találsz ki neki, amilyet szeretnél. A lánynak megtetszett a rosszfiú, de mint a klipben irtó balhés volt, állandóan füvezett, kötözködött emberekkel, hülyeségeket csinált, verekedésekbe keveredett. De hát minden lánynak kell az életében ilyen, mint ahogy énekli is Taylor. A kliptől eltérően viszont Reeven is nagyon ragaszkodott a lányhoz, mondhatni ő volt az egyetlen nagy szerelme (a szexuális kalandjait leszámítva, amiből előtte is, utána is bőven volt, elég cifrán...) Nade, ami teljesen eltér a klipptől, ami csak a hangulatot hivatott megteremteni, hogy Reeven egyszer tényleg nagyon betépett, s piti kis bosszúból felrobbantott egy kocsit. Csakhogy ültek az autóban, kinyírt egy embert. Viszont gazdag apuka hülyegyereke megúszta a börtönt, apuci mint sztárügyvéd minden követ megmozgatott, kijátszotta a nem volt beszámítható állapotban, s hogy piromániás őrült a gyerek kártyákat. A lány viszont nem volt szerencsés. Ami nagyon fontos, őt csukták le helyette. Tehát: Téged lesitteltek miattam! Benne voltál, hogyne, annyiban, hogy szemtanúja voltál a dolgoknak, s hogy összeszűrted a levet velem. Kellett egy bűnbak és az Te voltál. A lányt, vagyis téged jövendő karakter bizony helyettem sitteltek le, ráadásul én nem is nagyon törtem magam, hogy kihozzalak, hisz folytattam a kemény drogos életet és nem igazán voltam józan. Hogy hogy kerültél ki a börtönből, rád bízom. Apám is segíthetett, vagy egyszerűen lejárt a büntetés, esetleg jó magaviseletért hamarabb szabadulhattál. Rád van bízva. Nem voltál még 21, ez is lehetett enyhítő körülmény, 19, 20 körül voltunk. A karakter olyan valaki, aki ezt túlélte, tehát túlélőtípus, de a sitt akár meg is változtathatta ugye, kemény csaj lett.

Azóta Reeven túladagolta magát és másfél évig kómában volt (jegeltettem a karaktert) lehettél te is akár ennyi ideig börtönben, de az időtartam nincs megszabva. Miután felébredt elveszítette drogos emlékei kilencvenkilenc százalékát, így sem a balesetre, sem rád nem emlékszik.
Rajtad áll mit kezdesz a helyzettel Very Happy
Bosszút állnál?
Még mindig szeretsz?
Terhes maradtál és a börtönben kellett megszülnöd a gyereked? (csak az apám tudta, aki emiatt hamarabb kihozott?)
Rengeteg a játéklehetőség...

   kapcsolata a karakterrel:
   - Rajtad áll. Utálhatsz, bosszút akarhatsz állni, de ugye azzal szembesülsz, hogy nem emlékszem rád. Te döntöd el hogy kezeled ezt a helyzetet...de nem könnyű. Se neked, se nekem nem lesz az.

   egyéb:
   -Vedd komolyan kérlek. Ez egy nagyon érdekes lehetőség szerintem, remek karaktert lehet kihozni belőle, hatalmas jellemfejlődéseket mind az én, mind a te oldaladról. Akkor vállald, ha Tényleg megfogott és kitartóan hozni fogod. Legyen némi tapasztalatod a játékban, tehát, ha tegnap kezdtél el játszani ez a karakter nem biztos, hogy neked való.
- Sokat kell játszanod velem, nyilván hozzám köt leginkább a történeted, úgyhogy úgy vállald, hogy nekem mindig válaszolsz és relatíve gyakran. Nem napi szinten, de ne havonta, meg félévente nézz rá a karira Razz
Szerintem ez remek lehetőség, még bármi lehet belőle, és a legjobb reklám talán: ezt a karaktert, ha nem magam mellé hirdetném, még én is szívesen vállalnám! Very Happy
- Lesznek lelkizős játékok, ha ez kiderül, úgy készülj. Ne vágj bele, ha falra mászol ezektől a dolgoktól...

Még valami: Ha pbnek Taylort választod és bejön neked Reev Carney mint pb lehetséges, hogy visszamódosuljak rá. Azért váltottam, mert azt akartam, hogy a kari személyisége is változzon. DE idővel (miattad) megintcsak módosulhat XD A küllembeli változást lehet a kóma számlájára írni, mivel a két srác hasonlít. Pl: méginkább lefogyott, ilyesmi...


EL IS KÉSZÜLT Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyVas. Márc. 29 2015, 15:23

JAMES __________
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Tumblr_nelhqwE1wT1rqv2jbo2_500


pb: Harry Styles (nem változtatható)
életkor: 20- 24 év
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Szeretném, ha ő is idejárna, de teljesen mindegy milyen szakra.

tudnivalók a karakterről:
James az a fiú, aki miatt kezdem elveszíteni az eszem. Igazi rossz fiú, akiért rengetegen odavannak és Ő ezzel tisztában van. Cigizik, iszik füvezik és a drogokat sem utasítja el.  Képes bárkit az ujjai köré csavarni és teljesen megváltoztatni. Személyiségre bunkó,arrogáns. Mindig az van, amit Ő akar és nem tűr ellent mondást. Egy igazi alfahím, akinek csak a saját érdekei a fontosak. Amikor csak teheti eljár otthonról/ a koliból (nem szabom meg hol él) bulizni. Ám mindezek ellenére a szíve és az esze is a helyén van.
Tekintélyes és egy egész sleppje van, akik lesik minden szavát. Egyszer azt mondta nekem, hogy olyan szeretne lenni, akit tisztelnek és felnéznek rá, de ahhoz meg kellene változnia, amit nem tudja hogyan kellene.                

kapcsolata a karakterrel:
A karakterlapom azon része, melyben olvasni lehet róla:
Soha nem voltam még igazi szórakozóhelyen. Ennek két oka is van. Az első az, hogy a szüleim, míg otthon éltem nem engedtek volna el egy ilyen helyre, míg a másik ok, hogy nem töltöttem be a tizennyolcadik életévemet és nem volt hamis személyim sem, amivel, ha pont mákom van, beengednek. Ám most itt vagyok. Megannyi izzadt, táncoló ember teste tapad egymáséhoz. A hideg is kiráz, ha arra gondolok, hogy ilyen közel kell lennem több tucat idegenhez. Nem volt jó ötlet idejönni, ez a hely nem nekem való. Ugyan a gimis éveim alatt voltam pár buliban, de azokat mindet háznál tartották és csak az a pár ember volt ott, akikkel tényleg jóban voltam. Lehet, hogy sokan azt nem is a parti kategóriába sűrítenék bele. Én viszont így teszek. Kényelmetlenül érzem magam itt, meg kellene keresnem az újonnan megismert csoporttársam a Frances- ről és szólni neki, hogy lelépek. A bárszékekhez sétálok és kecsesen felülök az egyikre onnan hátha jobban belátom a teret és megtalálom a lányt, akit keresek.
- Mit adhatok? – szólal meg valaki a hátam mögül, mire megpillantom a pultos srácot. Nem akarok inni, ha részegen megyek vissza a koliba és összefutom Louis- val biztosan kinyír, talán még anyának is beárulna, azt meg semmiképp sem szeretném. Gyorsan leugrok a bárszékről és minden szó nélkül otthagyom a pultot. Most biztosan holdkórosnak néz, de nem tud izgatni a dolog. Én nem ismerem és ő sem ismer engem. Ezúttal a tömeg felé veszem az irányt. Nagy hiba volt magas sarkút felvennem, hihetetlenül fájnak benne a lábaim, ráadásul nem is járok benne túlzottan magabiztosan. A szemeimmel még mindig a csoporttársam keresem, de sehol sem látom. Írnom kellene neki egy sms- t és elmenni, akkor legalább nem szólhat be, hogy otthagytam minden figyelmeztetés nélkül.
- Szia Szépség! – egy srác áll előttem. Enyhén göndör haja és világos szeme van, a fényviszonyok miatt nem tudom megállapítani a színét. Összehúzom a szemöldököm a megszólítás következtében. Már láttam valahol, az egyetemen, valószínűleg Ő is odajár, de nem tudom a nevét, még soha nem beszéltem velem. – Elárulnád, hogy hívnak? – kérdezi kedvesen, ám pár másodpercre kiszárad a szám és elvesztem a hangom. Még soha nem flörtöltem senkivel ilyen nyíltan. Mindössze egy barátom volt és vele sem voltam együtt túl sokáig.
- Zoey, Zoey Tagliavini – mondom félénken, ám olyan hangosan, hogy a zenét túlkiabáljam. Zoey- ként mutatkoztam be, pedig senki sem szólít így, mindenki számára Nora vagyok. Nem tudom mi ütött belém, talán ez egy új kezdet. Új egyetem, új ismeretségek, új élet.
- Nos Kedves Zoey, menjünk táncolni – nem kérdés formában mondja, hanem kijelenti, szinte már parancsolja, ám a kisfiús mosoly ott bujkál az arcán. Nem hagyja meg nekem a választás lehetőségét, erősen megragadja a karom és beránt a tömegbe. Az ágyékát erősen nekem nyomja, amitől kényelmetlenül érzem magam. Az arcom színe pirosra vált, de Ő ezt nem láthatja ebben a gyér fényben.
- Jól hallottam, hogy Tagliavini? – kérdi a fülemhez hajolva. Az ajkait az arcomhoz érinti, mire még vörösebb leszek. Zavar a közelsége, ám élvezem is.
Bólintok. Nem jön ki egy árva hang sem a torkomból. Hát ilyen egyszerűen nincs!
Kissé eltávolodik tőlem, halványan elmosolyodik, emberibben kezd táncolni, a ritmusra mozog, az ágyéka már nem simul az enyémnek. Teret ad nekem, normálisabb. Talán ismeri Louis- t és jobbnak látja, ha nem mozdul rám olyan szinten.
Egész este csak táncolunk, mint két régi ismerős és ez az a pont, amikor azt kell mondanom valami megváltozott. Valami, amire már rég vágytam. Az új város, a Frances és még ez a srác is. Szabad vagyok, többé nem függök senkitől. A magam ura lettem.

Szeretném, ha a jövőben a két karakter összejönne ezzel teljesen kiborítva mindenkit.

egyéb:
- A név és a play by nem változtatható.
- Érdemes elolvasni az egész előtörim.

A KARAKTER ÁTVEHETŐ


A hozzászólást Nora Zoey Tagliavini összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 16 2015, 13:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Emily K. Nishan
Emily K. NishanEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 70

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyHétf. Ápr. 13 2015, 20:38

Daniel Nishan
Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Tumblr_lulap9z9lr1qbgpq7o1_500

pb: Louis Garrel (alkuképes)
életkor: 29
kar/szak/évfolyam vagy foglalkozás: Hivatalosan fotós, valamint fotóriporter egy újságnál, de saját bevallás szerint művész.

tudnivalók a karakterről:
Danielnek tökéletes gyerekkora volt, Santa Barbara külvárosában egy srác számára a lehető legjobb környezetben élt. A gondok az érettségije utáni nyáron kezdődtek, amikor egy balesetben elveszítettük a szüleinket. Onnantól kezdve nem csak magáról, hanem az akkor nyolc éves húgáról, rólam is Neki kellett gondoskodnia, és egyik pillanatról a másikra felnőnie. Eladta a családi házat, és Hollywoodba költözött, hogy fotósként bizonyítson, és élhető helyzetet biztosítson a kis kétszemélyes családunk számára. Nem tudom pontosan hogy csinálta, de amíg fel nem nőttem, mindent előteremtett. Csak akkor engedte meg magának, hogy összezuhanjon a tragédia miatt, amikor már én felnőttem, tudtam kezelni a helyzetet és minden más is rendben volt körülöttünk. Ez kb két éve történt, akkor rájött, hogy alkalomadtán már támaszkodhat rám, elbírok az Ő gondjaival is, és azóta egy kimondatlan megegyezés alapján mindig egyikőnk "tartja a frontot" ha a másik épp rossz passzban van.
Amióta Hollywoodba költöztünk, Dan fotósként dolgozik, eleinte minden munkát elvállalt, majd szépen ívelt felfelé a karrierje, s végül őt kérte fel egy riporter, hogy kísérje el a "80 nap alatt a Föld körül" projekten. Nagy vonalakban ez arról szól, hogy 10 riporter egy általuk kiválasztott tetszőleges útvonalon körbeutazza a Földet, és erről egy könyvet szerkesztenek. 80 napjuk van teljesíteni a távot és a összeállítani a lehető legtartalmasabb "túrát". Ez a könyv meghozta neki a kellő hírnevet ahhoz, hogy már válogathat a felkérések között, és szépen lassan mint művész is elkezdik értékelni az emberek. Nemrég kibérelt egy másik ingatlant a lakásunkon kívül, ahová még maga sem tudja, hogy műtermet, galériát vagy mindkettőt szeretne.


kapcsolata a karakterrel:
Daniel a legeslegkedvencebb (és egyetlen) testvérem. Neki köszönhetem a fél életemet, hogy nem hagyott letérni soha a helyes útról. Felnevelt, és minden lehetőséget biztosított a számomra, s csak remélni tudom, hogy az évek alatt viszonozhatom ezt. Együtt lakunk egy belvárosi ház 8. emeleti lakásában, immár tíz éve, szóval volt időnk bőven összecsiszolódni. Régen egyértelműen ő volt a főnök, mára egyenrangú félként tekintünk egymásra, és ha szavak nélkül nem is, de félmondatokból értjük egymást. Ő az egyetlen ember akiben teljes mértékben megbízom, akire mindig számíthatok, és Én is mindig itt leszek neki, ha szüksége van rám. Talán a korkülönbség, vagy szimplán az élet hozta úgy, hogy túlléptünk a testvéri csetepatékon, vitázni is inkább kedvtelésből vitázunk.

egyéb:
- Ez az, amire én gondoltam, de nagyon sok helyen módosítható. Csak azokhoz ragaszkodom, amik az én előtörimben benne vannak, sőt örülök is ha valaki lát benne fantáziát és tovább gondolja a karaktert. Smile
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik EmptyVas. Jún. 28 2015, 14:30

Kelly (lehet középső neve) Evans

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik 2i8hfmr

pb: Ashley Benson
életkor: 24-26
foglalkozás: rezidens

tudnivalók a karakterről:
- Idén diplomázott San Fransisco-ban egy orvosi egyetemen
- Los Angelesben kapott rezidensi munkát, ezért ide költözött
- Világéletében színötös tanuló volt
- Ő a szüleink kis büszkesége, akivel mindig példálóznak Kimberlynél
- Hithű keresztény
- Kicsit beképzelt tud lenni, de amúgy teljesen normális, segítőkész, barátságos leányzó
- Nem dohányzik, alkoholt ritkán fogyaszt, ügyel az egészségére

kapcsolata a karakterrel:
- Kelly a nővérem, akivel borzalmas a viszonyunk
- Ő a szüleink kis kedvence, a mindenség közepe, és utáltam, sőt, a mai napig utálom, hogy mindenki hozzá hasonlítgat
- Próbálgatott jobb útra terelgetni, amíg még kisebbek voltunk, de aztán feladta a harcot, bár sokszor nem bírja ki, hogy ne próbáljon meg kioktatni, amitől én még jobban utálom
- Nem igazán kommunikáltunk, amióta elköltöztem ide otthonról
- Ide költözve is megpróbál majd anyáskodni felettem, remélve, hogy megjavultam/megjavulok

egyéb:
- Szeretném, ha olyan vinné el a karaktert, aki nem tűnik el, de nem várok napi szintű aktivitást
- Kimberly életéről az ET-ben több olvasható
- Ha felkeltette az érdeklődésedet a karakter, ne habozz megdobni egy pm-mel Smile


A hozzászólást Kimberly Evans összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 22 2016, 18:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik   Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik Empty

Vissza az elejére Go down
 

Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Maybe I miss you... but maybe it's just this Valentine thing... - IzZin
» Piszkos ügylet, tiszta feltételek ~ Mr Shinoda és Miss McKay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Láss bennem mást :: Karakteralkotás-