Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 New begining - Joshua&Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

New begining - Joshua&Hell - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New begining - Joshua&Hell   New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptySzomb. Márc. 22 2014, 21:46

Heily rabul ejt, megbabonáz... Nem vagyok igazán romantikus alkat, és mindaz, amit elmondott magáról meg a kedves papáról, lehetetlenné teszi, hogy ne tudjam függetleníteni magam attól, hogy ő tulajdonképpen szigorúan van nevelve, így a nyílttéri csók, csakúgy, mint nekem, tabu.
Mégis, ahogy ott állunk a kapuban, a fél kezem az arcán, nyakán, és ahogy nézem őt, a kedves arcát, a csillogó szemeit, mintha azt üzenné, akarja, nagyon is akarja... Így amikor elhagyja a száját a mondat, "készülnöm kell", ezzel tudtomra adva, ez az utolsó lehetőségem, nem sokat teketóriázok, magamhoz húzom, ajkaimat az övére tapasztom, és hosszan csókolom meg, bár sután is, beismerem. Akadályoz a fotós táska, meg az állvány, meg a leselkedő papa lehetősége... Szent szar, remélem, hogy nem futással kell folytatnom a napom!
Mintha belázasodnék, miközben az ajkam az övéhez ér, felforrósodom, és a szemeim ki akarnak ugrani az üregükből, szorosan be kell csukjam, hogy megóvjam őket. Apró csókokkal szakadok el az ajkaitól, és arra gondolok, na most kéne megszökni innen messzire, kettesben...
- Akkor holnap... - puszilom meg a homlokát, mert még egy csókra nem futná, olyan hypoxiás vagyok.
Óvatosan teszem át a vállára a táskát, adom a kezébe az állványt, és figyelem, hogy megy a házba. Állok, mint egy sóbálvány, harapom a számat, fel ne kiáltsak örömömben, hirtelen olyan euforia lesz rajtam úrrá.
Aztán, amikor becsukódik mögötte az ajtó, csak ugrok egyet a levegőbe, és hazáig szaladok. Hogy utána fél óráig kapkodom a levegőt, nem érdekel. Jól vagyok. Jól vagyok!!!
Vissza az elejére Go down
Heily Austen
Heily AustenEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : hallgató
Hozzászólások száma : 115

New begining - Joshua&Hell - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New begining - Joshua&Hell   New begining - Joshua&Hell - Page 4 EmptySzomb. Márc. 22 2014, 22:04


Joshua & Heily


Már azt hiszem sosem csókol meg. Már lemondtam róla, hogy Joshnak tetszem és akar engem, amikor végre magához hőz és megcsókol. Fejemben hangosan ordít az Örömóda, miközben tüzijátékok pattognak mindenfele. Karjaim szorosan a nyakára fonódnak, miközben gyakorlatilag teljesen az ölelésébe olvadok és odaadón csókolok vissza. Az arcom lángol és egész testemet jólesőn bizsergeti meg a melegség ami átjár. Sosem éreztem még ilyet, és egyre hevesebb vágyat és mohóságot érzek. Még, még, még... MÉÉÉÉG!!!
Hosszan csókol, bár sokban akadályoz a fényképezőgép és az állvány, nem foglalkozom vele. Igazi romantikus pillanat és csók, olyan amitől a lány lába önkéntelenül a levegőbe emelkedik. Most már kezdem elhinni hogy Hollywoodban tényleg minden klisé megtörténhet és a legcsodálatosabb pillanatok sem tűnnek elcsépeltnek. De sajnos a pillanatnak az a hátul ütője, hogy vége szakad, a csók nem tarhat örökké. Pihegve olvadozom a karjaiban, ahogy elszakítja az ajkainkat egymástól. Szemeim elégedetten, földöntúli fénnyel ragyognak. Szégyenlős pír lepi az arcomat és szinte bambán bazsalygok rá. Félő, ha nem tartana elesnék. Megpuszilja a homlokomat, én meg csak mosolygok.
- Holnap... - bólogatok lelkesen az ajkamba harapva. Majd engedem hogy a vállamra akassza a fényképező gépet és sután átveszem tőle az állványt. Mint egy magatehetetlen kisgyerek, de nem érdekel, boldog vagyok. Még egy gyors puszit lehelek az ajkaira, mielőtt még túlságosan kijózanodnék a csók után, aztán megfordulok és beindulok a házba. Bezárom a kaput, majd sűrűn tekintgetek hátra a vállam felett. Az ajtónál visszanézek, rámosolygok aztán bemegyek. Szédülök a nagy boldogságtól, térdeim megroggyannak így a földre csúszok az ajtó mentén. Fantasztikusan érzem magam!

Köszönöm a játékot! <3


with love from Hell
[/quote]
Vissza az elejére Go down
http://hayley-hell.tumblr.com/
 

New begining - Joshua&Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Pokoli keringő - Hell lakása, Frankie&Hell
» Wellcome home Hell! - Izzie&Zin&Hell
» Heavenly Hell - Hell és Nate
» Joshua&Sebastian
» We need to talk before - Giselle és Joshua

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-