Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Kilian & O / Titkok sikátora EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Kilian & O / Titkok sikátora EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Kilian & O / Titkok sikátora EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Kilian & O / Titkok sikátora EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Kilian & O / Titkok sikátora EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Kilian & O / Titkok sikátora EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Kilian & O / Titkok sikátora EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Kilian & O / Titkok sikátora EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Kilian & O / Titkok sikátora EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Kilian & O / Titkok sikátora EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Kilian & O / Titkok sikátora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ophelia M. Watson
Ophelia M. WatsonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 17

Kilian & O / Titkok sikátora Empty
TémanyitásTárgy: Kilian & O / Titkok sikátora   Kilian & O / Titkok sikátora EmptySzomb. Feb. 23 2013, 18:31

A megnyitó beszédre vár mindenki, köztük én is, mikor mellém lép egy szőke, hegyes fülű... illető.
Kissé meglepetten kerekedik el bizonytalan, bizalmatlan tekintetem, miközben felé sandítok. Kérdése és hasonló "esetlensége" azonban valahol old ezen a dolgon belül. Biztosan nem akar bántani, csak beképzelem, ahogy sok minden mást is!
De mi van, ha mégis? Az az íj veszélyesnek tűnik... mondjuk a tőr sem különbül az övemen, szóval ajánlom neki, hogy ne tegyen rossz mozdulatokat, különben kénytelen leszek használni és jogos önvédelem lesz! A paprika spray-t is el akartam hozni, de anya elkobozta a kocsiban, majd közölte, hogy éjfél után értem jön a Ford márkájú "hintóval".
Messze van még az az éjfél?
- Nem egészen. - Felelek a srácnak, s kissé lejjebb húzom fejemről a csuklyát, hogy hajamat fülem mögé tűrjem egy finom mozdulattal. - Nincsenek tünde-füleim. - szélesedik ki mosolyom szinte már cinkosan, közben meg persze félig-meddig a megnyitó beszédre figyelek.
Tapsolok ugyan, mikor véget ér, ám a tömegben több gyanús, számomra nem túl szimpatikus egyedet vélek felismerni, s különben is mikor lett itt ilyen kicsi a hely?! Menten megfulladok! Menekülni kellene valamerre, de mivel egyedül ciki, így Killian karját kapom el.
- Gyere! - húzom finoman, ám ellentmondást nem tűrőn arrafelé, amerre a "Titkok sikátora" feliratot írja a bejárat melletti útjelző tábla.
Vissza az elejére Go down
Kilian Scatt
Kilian ScattJegelt karakter
Életkor : 30
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 236

Kilian & O / Titkok sikátora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kilian & O / Titkok sikátora   Kilian & O / Titkok sikátora EmptyVas. Feb. 24 2013, 13:34

Kicsit bizonytalan vagyok, de a pszichológusom szerint muszáj és nem normális, hogy nem járok el sehová, hogy majd az Egyetemen más lesz, ott újra kezdhetek mindent és lesznek barátaim. Én ezt kicsit másképp látom, de nem mertem ellenkezni, ő az orvos. Így aztán eljöttem ide, itt sokan vannak, mindenki ijesztő, mert senkire sincs ráírva, hogy tízes skálán mondjuk mennyire egészséges. Tündének öltöztem és nem orknak, már ez is nagy haladás és találtam valakit, akiről meggyőződésem, hogy szintén hegyes fülű. Csodálkozva pislogok rá, mikor látom, hogy mégsem, tökéletesen emberi fülei vannak.
- Nahát! Pedig nagyon hasonlítasz egy Völgyzugolyi hercegnőre. Akkor minek öltöztél be?
Kérdem és közben fél füllel hallgatom a beszédet is. Rémes lehet kiállni ennyi ember elé, de furcsa mód minden szervező és furcsa öltözékes figura elég vidámnak tűnik. Tapsolok én is, egy kicsit mosolygok is, nem nagyon tudok mást csinálni. Arra gondolok bármit, csak sört ne keljen innom, úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok most mihez kezdjek magammal. De ez nem tart sokáig, a lány, a nem tünde, a valaki egyszer csak megfogja a karom és magával hurcibál. Megijedek, de igyekszem nem mutatni, lehetséges, hogy ciki lenne kiabálni? Valószínűleg... Így csak rémülten lépkedek utána, vele, nem tűnik veszélyesnek, de hozzám ért és egyáltalán nem láttam a leleteit.
- Hová megyünk?
Kérdem és már oda is érünk, vagy...majdnem? Hogy ez egy sikátor? Elkerekednek szemeim, hideg borzongás fut végig rajtam. Nem tudom mi ez a hely, de a sikátor szó nagyon rosszul hangzik.
- És...nem fogunk itt meghalni?
Kérdezem óvatosan, halkan pisszegve a lánytól. Ez egy rendezvény, lehet, hogy ez is a részese annak, de... azért nem árt tájékozódni.
Vissza az elejére Go down
 

Kilian & O / Titkok sikátora

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» April&&So Ra&&Valerie ~ Titkok sikátora
» Kilian & Zin - What we gonna do?
» Caleb & Zin & So Ra & Kilian
» Some secrets need to be kept - Kilian & Edward
» Kikapcs - Noel és Kilian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Játék az egész :: Farsangi Forgatag-