Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Please, play with me! - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Please, play with me! - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Please, play with me! - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Please, play with me! - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Please, play with me! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Please, play with me! - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Please, play with me! - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Please, play with me! - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Please, play with me! - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Please, play with me! - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Vendég

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyVas. Júl. 14 2013, 10:54

Jajj drágáim, akkor bele is vetném magam a játékba most, hogy el lettem fogadva, szóval lehet jelentkezni az első és a többi utána következő játékomra ^^ Jahh és ha ez a kari nem szimpi, lehet Giselle és Lauren közül is választani, de Ambert is meg szeretném mozgatni egy kicsit ^^ Csóközön Smile
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptySzer. Júl. 24 2013, 16:27

Kedves haverok, barátok, ellenségek, ismeretlen ismerősök!

Bree a júliust és az augusztust egy magánklinikán tölti, aminek okáról a közelebbi barátok és a pasija értesítve lett általa, de mint tudjuk, errefelé futótűzként terjeng mindenféle pletyka...
Szóval aki kedvet érez beugrani látogatóba, nyugodtan keressen fel PM-ben. Smile

UPDATE:
Villámgyorsan keltem el több oldalról is, szóval ha lenne érdeklődő, akkor két játékba is becsatlakozhat:
* https://frances.hungarianforum.com/t664-latogatas-1-nyitott-the-hills-maganklinika#5670 - egyik (with Izzie)
* https://frances.hungarianforum.com/t665-latogatas-2-nyitott-the-hills-maganklinika#5671 - másik (with Gabe)
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptySzomb. Aug. 03 2013, 01:51

Velem lesz tele a kereső már megint azt hiszem, de az előbbi NYITOTT játékokba várom a játékostársakat (az egyikhez Izzie még nem írt, úgyhogy akár az ő érkezte előtt is beosonhat valaki simán hozzám),
továbbá régen kaptam reagot:

- Nate (https://frances.hungarianforum.com/t626-you-put-me-in-a-little-danger-cornate-moreau-fashion#5243)
- Greg (https://frances.hungarianforum.com/t566-go-to-the-mall-greg-cornelia-hh-center#5227)
- Noel (https://frances.hungarianforum.com/t567-last-friday-night-noel-corny-valamerre-az-ejszakaban)

- Kilian (https://frances.hungarianforum.com/t640-the-party-you-ll-never-forget-kili-darius-heavenlyhell#5629)

// És igen, most magam ellen beszélek, mivel ritkalassú reagoló vagyok, de mentségemre szóljon, szeretek véletek játszani és annyira olvasnám már, miket írtok, hogy csak na. O.O //
Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptySzomb. Aug. 03 2013, 18:29

Mostanság minden voltam csak épp aktív nem, és ezen mindenképpen szeretnék változtatni, szóval ha valakinek kedve támadna elrabolni egy játékra, tegye meg bátran. (:

Annyit még hozzátennék, hogy nem éppen én vagyok a gyorsan visszaírók példaképe... (:


A hozzászólást Noel Kent összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 21 2013, 21:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyVas. Aug. 11 2013, 15:22

Frissen kelt, ropogósan új karakterem kínálom játékra mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Mona Rodriguez
Mona RodriguezEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 43

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyHétf. Szept. 16 2013, 14:00

GÓLYATÁBOR!

Játszanék, de nincs kivel. Ötletelés terén nem féltem magam, biztosan ki tudunk találni valamit, csak jelezzetek! Smile
Vissza az elejére Go down
Elaine S. Patrick
Elaine S. PatrickOktató
Életkor : 39
Hozzászólások száma : 147

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyPént. Szept. 20 2013, 20:25

Helló!

Az új tanévre való tekintettel, szívesen kezdenék új játékokat, régi és új arcokkal egyaránt! (nekem mindenki új...) Akit nem zavar egy esetleges lassú játék, az jelentkezzen! <3
Vissza az elejére Go down
Williem Peterson
Williem PetersonVároslakó
Életkor : 28
Foglalkozás : világhírű énekes
Hozzászólások száma : 2

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyVas. Szept. 29 2013, 10:42

Bárhol-bármikor-bárhogyan-bárkinek
felajánlom az első játékomat. További dolgok PM-be Smile
Vissza az elejére Go down
Sierra Mendoza
Sierra MendozaEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 27

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptySzer. Okt. 09 2013, 18:33

Játék? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Maximilian Carruthers
Maximilian CarruthersKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 39

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptySzer. Okt. 16 2013, 23:03

Üdv!

Ha ne adj isten, tök véletlen kedved támadna játszani egy enyhén antiszoc, nem épp bőbeszédű sráccal, akkor azt hiszem én vagyok a tökéletes választás. Ha pedig félpercnyi gondolkodás után is biztos vagy benne, akkor dobj bátran egy PM-et. Nem harapok!
Vissza az elejére Go down
Dominic Tveit
Dominic TveitVároslakó
Életkor : 31
Foglalkozás : autóversenyző
Hozzászólások száma : 108

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 17 2013, 14:34

Attention Attention, Dominic Tveit a McLaren színeiben a bokszutcába kényszerült, és hatalmas lelkesedéssel vetné bele magát a játékba! SmileÍrjatoooook *.* kezdést vállalok!Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aiden Prescott
Aiden Prescott
Életkor : 31
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 3

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyPént. Okt. 18 2013, 13:43

Annak reményében írok ide, hogy lesz legalább egy (de remélhetőleg több) valaki, akinek lenne kedve játszani velem. Tudom, nagyon eredeti, nem nem marketinges lévén nem sok fogalmam van a jó reklámokról, szóval.. írjatok! : D
köszi

ps: nem csak én vagyok új, hanem Aiden is az egyetemen, egy igazi New York-i, aki rühelli Los Angelest, hátha ezzel sikerült lelkesítenem a potenciális játszópajtimat.
Vissza az elejére Go down
Heily Austen
Heily AustenEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : hallgató
Hozzászólások száma : 115

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyVas. Okt. 27 2013, 19:37

Naiv kicsilány játszópajtit keres!


Átlagos (picit lassú) reagolási képességű userrel rendelkező első éves naiv, csupa mosoly fotográfia hallgató keresi játszótársait! Ha arról van szó a kezdést is szívesen bevállalom, egy pm az ára! *-*

Please, play with me! - Page 3 640292626
  


Hétszeresen lekeltem, köszönöm *----------------*
Vissza az elejére Go down
http://hayley-hell.tumblr.com/
Myléne Shearer
Myléne Shearer
Foglalkozás : fotós;diák
Hozzászólások száma : 2

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyKedd Nov. 12 2013, 20:47

Halihó!
Valakinek lenne kedve játszani? Smile
Vissza az elejére Go down
Cain Larouxe
Cain LarouxeOktató
Életkor : 44
Foglalkozás : színész, rendező, színházi kritikus
Hozzászólások száma : 34

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 00:30

Kedveskék!

2-3 diákot keresnék valami órai, büntetőmunkás, esetleg színjátszó körös témájú játékra.

Jelentkezni PM-ben, csak bátran! Smile
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptySzer. Dec. 04 2013, 21:50

Sziasztok!

Valaki egy avatást?
Vissza az elejére Go down
Heily Austen
Heily AustenEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : hallgató
Hozzászólások száma : 115

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptySzer. Dec. 04 2013, 22:44

Naiv kicsilány játszópajtit keres!


Átlagos (picit lassú) reagolási képességű userrel rendelkező első éves naiv, csupa mosoly fotográfia hallgató keresi játszótársát újra!
Ha arról van szó a kezdést is szívesen bevállalom, egy pm az ára! *-*

Please, play with me! - Page 3 640292626
  


A hozzászólást Heily Austen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 14 2014, 18:31-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hayley-hell.tumblr.com/
Giselle Veriott
Giselle VeriottEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : The Photographer
Hozzászólások száma : 360

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyHétf. Jan. 06 2014, 16:07

Hey People!

Olykor kicsit lassacskán, de azért szorgalmasan reagáló user néni keres játszótársat fotográfus babérokra törő lánykájának. Ha felkeltette az érdeklődésed, a többit megbeszéljük PM-ben Wink
Vissza az elejére Go down
Caleb Mikaelson
Caleb MikaelsonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 52

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptySzer. Jan. 08 2014, 10:37

Halihó! Smile

Valaki egy játékot?? Wink


A hozzászólást Caleb Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 28 2014, 10:00-kor.
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptySzomb. Feb. 22 2014, 23:15



Sziasztok!
Valaki valamikor egy játékot? Wink

Vissza az elejére Go down
Giselle Veriott
Giselle VeriottEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : The Photographer
Hozzászólások száma : 360

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyVas. Feb. 23 2014, 14:34

HalihóSmile
Valakit elcsíphetek egy játékra??Smile
Vissza az elejére Go down
Thalia Johnson
Thalia JohnsonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : színésznő
Hozzászólások száma : 34

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyHétf. Feb. 24 2014, 22:58


Színjátszó-kör vezetőjének játékai eladóak;)
KETTŐ játékomat bocsátom áruba! :PElsősorban most film-művészetis hallgatóval vagy színjátszókörössel szeretnék játszani... áh kit hülyítek bárki jöhet Very Happy
Ötletem nincs, hacsak nem vagy színjátszó-körös, szóval majd alakul a történet ahogy alakul Smile
Vissza az elejére Go down
Natasha Crew
Natasha CrewJegelt karakter
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendszergazda (FrancesUni) / Cyber Special Agent (FBI)
Hozzászólások száma : 139

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 01 2014, 16:08

EGY játékom kiadó! Bármire vevő vagyok , legfeljebb te húzod a rövidebbet. :)Heti 1-2 reagot tudok vállalni vagy ettől ritkásabban, nem vagyok rohamreagoló sajnos.

Ugyan itt visszatérő keresi régi és új ismerőseit/plotjait PM-ben!


ELKELTEM! Smile
Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyKedd Márc. 04 2014, 21:13

Lassan, de biztosan szeretnék újra aktivizálódni, szóval ha van bárki olyan elvetemült, aki szeretne egy játékot, írjon bátran. (:
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 EmptyKedd Márc. 04 2014, 21:17

Tékozló lányka hazatért Franciaországból *-*
ennek örömére kiadó KETTŐ játékom, részletekért pm <3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Please, play with me! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Let's play! - Reev és Anna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-