Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Please, play with me! - Page 9 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Please, play with me! - Page 9 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Please, play with me! - Page 9 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Please, play with me! - Page 9 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Please, play with me! - Page 9 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Please, play with me! - Page 9 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Please, play with me! - Page 9 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Please, play with me! - Page 9 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Please, play with me! - Page 9 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Please, play with me! - Page 9 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kelly Evans
Kelly EvansVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : rezidens
Hozzászólások száma : 92

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptySzomb. Jan. 16 2016, 18:54

Sziasztok!

Los Angelesbe frissen érkezett, mélyen vallásos, fiatal rezidens játszótársakat keres.
Mivel mi mindannyian Isten teremtményei és a magunk módján szépek, különlegesek, egyediek és érdekesek vagyunk, nem diszkriminálok senkit, kortól, nemtől, politikai beállítottságtól, világnézettől függetlenül (igen, még azt is elnézem, ha nem vagy keresztény, de csak mert én ilyen szuper toleráns vagyok!), szívesen játszom bárkivel.
Az esetleges érdeklődök leveleit pm-ben várom Smile
Vissza az elejére Go down
Judith Moody
Judith MoodyMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 458

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyHétf. Jan. 18 2016, 15:43

Sziasztok!

Közel ezer év után újra megpróbálkoznék egy játékkal!
Ha valaki elég vállalkozó szellemű, pm-ben várom a jelentkezést! Smile
Vissza az elejére Go down
Brooke Brightmore
Brooke BrightmoreVároslakó
Foglalkozás : Zongorista, rádiós
Hozzászólások száma : 21

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptySzer. Jan. 27 2016, 22:59

Hejhó!

Vizsgának vége, ámulok és bámulok
Jövök gyorsan, mielőtt rám untok
Játszani szeretnék, nem vitás
Sokkal jobban, mint bárki más
Egy privát lesz, drága játszótársam
Egy-két játék, ennyi minden vágyam!


(opcionálisan választható normális és verselő Brooke is, a user bomlott elmeállapotának köszönhetően!)
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyHétf. Feb. 08 2016, 15:56

Az első játékom már elkelt, de belefér egy darab második. Ha valakit ez érdekel, üzenetben megtalál.


A hozzászólást Quentin Collins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 13 2016, 19:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyHétf. Feb. 08 2016, 19:07

Üdv Néktek!

Ahogy az előttem szóló tanár bácsi írja, én is keresnék még egy, esetleg két valakit játszogatni. A kedvesség nem garantált, de cserébe lehet szívni a vérem.


A hozzászólást Leopold K. Lindhardt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 26 2016, 21:16-kor.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyPént. Feb. 19 2016, 20:05

Tudom, hogy telhetetlen vagyok, de nagyon megszerettem a karit és lenne kapacitásom még egy játékra Smile


Köszönöm, ez nagyon gyorsan el is kelt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edgar S. Winters
Edgar S. WintersAdmin
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 117

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyCsüt. Feb. 25 2016, 17:18

Edi-babuval úgy döntöttünk játszanánk 1, azaz 1 darab játékot. Aki kapja marha alapon Wink
dobjatok meg pm-mel, ha érdekel.

(esetlegesen rábeszélhető vagyok Zincire vagy Valerie-re is, ha Ed nem lenne szimpi)
félbehagyott játékokat ezennel félbehagynám T___T bocsi mindenkitől. <3


Köszöntem :3


A hozzászólást Edgar S. Winters összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 27 2016, 10:43-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.frances.hungarianforum.com
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyPént. Feb. 26 2016, 21:19

Sziasztok!

Ezúton is elnézést szeretnék kérni mindenkitől akivel van félbemaradt játékom, eltűntem az utóbbi hónapokban kicsit, nagyon sok dolgom volt de most talán kezd normalizálódni az életem, és szeretnék újra játszani ^^ 2-3 db játékot tudok jelenleg bevállalni, bármelyik karakterem (Nina, Diego, Kimberly, Amy) vihető, üzenetben jelezz ha vevő vagy egy kis írogatásra ^^


A hozzászólást Nina Burke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 11 2016, 21:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyCsüt. Márc. 10 2016, 22:11

Na hello!

Egy játék még belefér a kapacitásba, szóval ha valaki bírja a szókimondást, dobjon egy pmet!

L.


A hozzászólást Leopold K. Lindhardt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 24 2016, 21:43-kor.
Vissza az elejére Go down
Jackson Walker
Jackson WalkerVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : zenész
Hozzászólások száma : 10

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyVas. Ápr. 10 2016, 12:03

Sziasztok!
Én is kiadnám egy-két játékomat, bárkivel nagyon szívesen játszom, akármilyen ötletre nyitott vagyok^^.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyCsüt. Ápr. 21 2016, 22:12

Üdv!

Hosszú idő után teszek még egy próbát, van-e kedve valakinek egy játékra. Vevő lennék valami pezsgőbbre, bár bármiről elbeszélgetek, szóval ahhoz is alkalmazkodom.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyVas. Ápr. 24 2016, 20:42

Még egy játék beleférne, aki nem riad vissza attól, hogy a kari keményebb és "leszarlak" típus. Sok múlik a szituáción, ezért aki jelentkezik, ne valami kávézgató, ismerkedős játékra számítson, mert ott hagyom Smile - hanem találjunk ki valami szitut, ahol kibírjuk egymással egy kis ideig Very Happy Nem is kell feltétlenül barátkozni Smile

Még valami... Nem vagyok egy villám reagoló és általában hétvégéken tudok írni.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptySzer. Ápr. 27 2016, 11:02

Ha valakinek van kedve őOroszságomhoz, ne tartsa vissza magát! 1, max 2 játékot még szerintem be tudok vállalni.
Előny:
-ha te kezded a játékot Very Happy
-ha nem ismerkedős, most látlak először játékot hozol (avagy bárhonnan, bármilyen mértékű ismeretséggel beérem, de a bemutatkozom, van-e kutyám, macskám típust már túl sokszor játszottam. Very Happy)
-ha bírod az Én Pici Pónimat

Várlak szeretettel privát üzenet formájában. ^^
Vissza az elejére Go down
Jimi Nelson
Jimi NelsonKlasszikus kommunikáció
Életkor : 26
Hozzászólások száma : 18

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyHétf. Május 16 2016, 12:19

Sziasztok!

Egy elsős hangmérnök keres akármilyen játékostársat magának.
Vissza az elejére Go down
Eric A. Blake
Eric A. Blake
Életkor : 36
Foglalkozás : Galériatulajdonos
Hozzászólások száma : 351

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyHétf. Május 16 2016, 16:03

Aki vevő egy játékra és elnézi hogy nehezen ismerkedem, keressen bátran! Lányok is, csak az elején harapok. Esetleg utána is... hopsz.
Lehet úgy is megoldani, hogy már találkoztunk, akárhol, mert sok helyen megfordultam már a világban, rugalmas vagyok! Smile
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Kouji OoharaMarketing kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : egyetmista
Hozzászólások száma : 20

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyCsüt. Jún. 09 2016, 15:31

Hello Mindenkinek!

Játszanék, ehhez viszont jól jönne egy-két vállalkozó egyén (korra, nemre stb. tekintet nélkül), aki hasonló cipőben jár és méltónak érzi magátvevő a társaságomra.
PM-ben megtalálsz Wink
Vissza az elejére Go down
David Waters
David WatersKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Foglalkozás : egyetemista
Hozzászólások száma : 15

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptySzomb. Jún. 11 2016, 19:22

Friss, ropogóskarakteremhez keresnék játékos társat, a game ára egy pm Smile Nyitott vagyok, bármilyen ötletet megbeszélhetünk Smile
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyKedd Jún. 21 2016, 21:05

Nyitott játék Hökös csapatépítés

Résztvevők: nem oly szerény személyem, Bree és Usui

Kiadó még 2 db hely! Olyan jöjjön, aki fog írni, mert Usui leissza a föld alá Very Happy

Gyertek, csatlakozzatok

Íme a link: https://frances.hungarianforum.com/t1869-csapatepito-nyitott-game-bree-seth-usui-es#27375

Kezdőkben pocsék vagyok, de ezt kaptátok, tessék örülni, játék is van dobókockázni kéne XD Szóval gyertek!
Vissza az elejére Go down
Julian Kirke
Julian KirkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 26
Hozzászólások száma : 28

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptySzomb. Júl. 02 2016, 22:26

Hali!
Keresnék társat első játékomhoz. Csak dobj egy pm-et és megbeszéljük a részleteket. De figyelem: nem vagyok valami öreg róka a szakmában, szóval bocsesz, ha bénázok! Wink
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyHétf. Júl. 25 2016, 21:41

Sziasztok!

Meglévő kettő játékom mellé keresek egy harmadikat! Smile
Ötletek/valóság

a. vagy akciódús játék, ahol vagy bajba keverlek, vagy bajba keverlek XD - egyszóval valamiféle kényszerhelyzet, ahol nem tudlak otthagyni

b. vagy valahogyan valamiféleképpen össze vagyunk zárva úgy, hogy nem tudlak otthagyni és el kell viselned.

Magatartás: elutasító, bántó, kérlek annak fényében jelentkezz, hogy ez egy játék, nem több. Nem kell kímélnünk egymást Smile


Cserébe: igyekszem majd viszonylag aktív lenni.

Írjatok üzenetet, ha oké

Vissza az elejére Go down
Edgar S. Winters
Edgar S. WintersAdmin
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 117

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptySzomb. Okt. 15 2016, 10:16

Nos én vagyok az inatktivitás mintapéládnya Very Happy DE! Egy hétig szabin vagyok Very Happy van valaki aki esetleg tenne róla, hogy nagyon elfoglalt legyek? Very Happy (Zin, Valerie és Ed is poros Wink)
Vissza az elejére Go down
http://www.frances.hungarianforum.com
Daryl Brooke
Daryl BrookeVároslakó
Életkor : 36
Foglalkozás : étteremtulajdonos
Hozzászólások száma : 511

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptySzomb. Okt. 15 2016, 15:27

Rosszkor vagy szabin. Nem rakhatod át a rá következő hétre?
Vissza az elejére Go down
Edgar S. Winters
Edgar S. WintersAdmin
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 117

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyKedd Okt. 18 2016, 10:27

Nem xD nincs beleszólásom... :/
Vissza az elejére Go down
http://www.frances.hungarianforum.com
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptySzer. Nov. 23 2016, 17:19

Sziasztok!

Mivel betegen tengetem itthon unalmas napjaimat. Úgy gondoltam, írok ide. Így ha bárkinek van kedve játszani,
dobjatok egy pm.-et.
Vissza az elejére Go down
Edgar S. Winters
Edgar S. WintersAdmin
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 117

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 EmptyHétf. Jan. 02 2017, 09:50

Valaki? :3
Vissza az elejére Go down
http://www.frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

Please, play with me! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Let's play! - Reev és Anna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-