Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Danger! - Ed & Heather EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Danger! - Ed & Heather EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Danger! - Ed & Heather EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Danger! - Ed & Heather EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Danger! - Ed & Heather EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Danger! - Ed & Heather EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Danger! - Ed & Heather EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Danger! - Ed & Heather EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Danger! - Ed & Heather EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Danger! - Ed & Heather EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Danger! - Ed & Heather

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Heather Everett
Heather EverettVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 8

Danger! - Ed & Heather Empty
TémanyitásTárgy: Danger! - Ed & Heather   Danger! - Ed & Heather EmptyCsüt. Júl. 02 2015, 16:03

Hajnali 2-3 óra körül lehet. Egyes embereknek későnek számítana ez az időpont, igazából azonban nagyon fiatal az éjszaka. A fiatalok nagy része még csak most lenül bele a szórakozásba, mint ahogy például én is. Ezért is szeretem a futárkodást. Néha magam is eltudok vegyülni a tömegben, hogy én is csak szórakozzak. Két szusszanás között pedig eladok pár tablettát. Ez ma este is így történik csak már elegem van a helyből így helyszínt váltok. Nincs messze a következő klub így gyalog indulok neki. Menet közben elhaladok egy hotdog-os mellett. Sétálok tovább, de inkább visszafordulok, hogy harapjak valamit. Jól meg is tömik pirított hagymával. Tipegve és majszolva haladok tovább, míg utamba nem kerül három alak. Nem foglalkozom velük kikerülöm őket, de jönnek utánam. Sétálok még egy kicsit, majd az utolsó falatot is lenyelve megfordulok csípőre tett kezekkel és számon kérem őket.
- Mi a retket akartok tőlem? Húzzatok el a faszba. Ez Big D. területe én meg a személyes kedvence vagyok! - villantok rájuk egy bájos mosolyt, majd két gyönyörű középsőujjamat is szemlére eresztem. Az emberek nem hülyék, tudják, hogy Big D. bandájával nem érdemes szórakozni néhány törött testrész alatt úgy sem ússza meg ezek azonban jönnek utánam. Megint megfordulok, de most már a mobillal a kezembe, hogy azonnal gyors tárcsázni tudjak.
- Elég volt mára ennyi belőle... - a mondatot azonban nem tudom befejezni, mert máris férfi kezek tapadnak a számra. Eluralkodik rajtam a pánik, gyűlölök ilyen helyzetbe kerülni, azonban nem adom magam, küzdeni fogok a szabadságomért. Karmolok, rúgok és harapok is, aminek az ajándéka egy hatalmas füles lesz. Megszédülök és pislogok párat, de nem hagyom abba a rugdalózást. A táskámba kezdenek el kotorászni ahonnan ki is kerül a drog, majd a lakbérre frissen kapott fizetésen. Mérgesen felhördülök és könyökkel oldalba verem a tagot, mire az egyik spanja gyomorszájon vág. Kicsin múlik, hogy nem hányok az ipse tenyerébe. Dörmögnek valamit, de a fülemben dübörgő szívverésemtől nem hallok semmit. Az egyik megfogja a lábamat és egy sikátor felé visz. A kurva anyjukat! Már pedig engem nem fognak megerőszakolni. Kapálózok és fészkelődök, mire a lábamat tartó elejt. Fájdalmas érek földet mire fel is nyikkanok, de nem vagyok rest magassarkúmmal combon rúgni. Bele ugyan nem áll a sarok, de letörik és jó mélyen megkarcolja. Röpke diadalt érzek, de nem sokáig, mert a harmadik előránt egy kést és megvágja vele az egyik karomat.
- Most már fejezd be a ficánkolást te kurva! - egy pillanatra befejezem és hagyom, hogy bevonszoljanak, mint aki innentől kezdve hagyni fogja magát, de ez koránt sincs így. Lekerül a nadrág én pedig megfelelően lendítem a térdem. A herék csak úgy csattanak, a fájdalmas férfi üvöltés visszhangzik a falakon. A két társ ledöbben. Az egyiket bordán verem a másiknak meg majdnem kiharapok egy darabot a karjából. Amilyen gyorsan tudom feltápászkodom, de nem vagyok elég gyors. Hajamnál fogva rántanak vissza. A falhoz leszek szorítva és érzem, ahogy egy hideg penge az oldalamba hatol. Kitágult szemekkel és némán, megmerevedve tulajdon halandóságomtól esek bele a szennybe. Remegő kezekkel kapok a sebhez, amiből most meleg nedű folyik. Értetlenül pillantok le rá, majd arcomhoz emelem kezem elfojtva néma sikolyom. Nem tudom a többiek mikor mentek el csak azt látom, hogy ruhám egyre sötétebb és érzem ahogy arcomat marják a könnyek.
Vissza az elejére Go down
 

Danger! - Ed & Heather

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heather Everett
» Állásinterjú - D. Brooke & Heather
» Pénzért vehető boldogság - Kimberly & Heather

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-