Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
The first time.. Mackenzie&Loli EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
The first time.. Mackenzie&Loli EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
The first time.. Mackenzie&Loli EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
The first time.. Mackenzie&Loli EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
The first time.. Mackenzie&Loli EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
The first time.. Mackenzie&Loli EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
The first time.. Mackenzie&Loli EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
The first time.. Mackenzie&Loli EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
The first time.. Mackenzie&Loli EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
The first time.. Mackenzie&Loli EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 The first time.. Mackenzie&Loli

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lolita Anne Jacobs
Lolita Anne JacobsEgyszer volt, hol nem volt...
Hozzászólások száma : 35

The first time.. Mackenzie&Loli Empty
TémanyitásTárgy: The first time.. Mackenzie&Loli   The first time.. Mackenzie&Loli EmptyCsüt. Jan. 08 2015, 19:17

A Reményhez

Unatkozom. Céltalan bolyongok a folyosókon kezemben a fényképezőmmel de nem találok ihletet. Ahhoz képes, hogy ez egy fotósoknak is otthont adó iskola nem nagyon van mit fényképezni. Leszámítva a fafejű modelleket akinek mire elmagyarázod mit tegyen le is telt az időd. De nem adom fel. Sohasem. Tovább kutatok valami téma után de csak unalmas csendéleteket tudnék fotózni. Valami izgalmasat akarok. Magassarkúim lassú kopogása visszhangzik ahogy fel le grasszálok a lépcsőkön. Kinézek az ablakokon és benézek a tantermekbe amik nyitva állnak. elkattintok pár képet de kezdek rájönni, hogy felesleges időpocsékolás most a fotózás, inkább valami csínytevésre vágyom de ahhoz kéne egy cinkostárs vagy egy áldozat. Én pedig már töröm is a fejem lekuporodva egy lépcsőfokra. Bokámmal körzök ránehezedve a 12 centit súroló sarkaimra. ami egy csodás szegecses magassarkúban végződi. Felette feszül a kissé bőrhatású farmerem ami kiemeli a csodás lábaimat efelett egy laza fekete dekoltált  felső ékesít és a számtalan tetkó...

címzett: Miss Campbell
Vissza az elejére Go down
Mackenzie Campbell
Mackenzie CampbellEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 27
Hozzászólások száma : 11

The first time.. Mackenzie&Loli Empty
TémanyitásTárgy: Re: The first time.. Mackenzie&Loli   The first time.. Mackenzie&Loli EmptyCsüt. Jan. 08 2015, 20:23

Nem mondhatnám, hogy ez a legjobb napom. Sikeresen elkéstem az első órámról, a másodikra be sem értem.  Nah mindegy, ez egy ilyen nap. Bár nem tudom, hogy folytassam e ezt  a napot. Talán, ma csak lézengek, körbejárom az iskolát, felfedezek titkos helyeket. De hol is kezdjem, merre menjek? Nem tudom. Talán, egyenesen előre megyek, hátha lesz, arra valami érdekes. Utam során, végignézek magamon, nagyon tetszik az új barna cipőm, melyhez, azt a cuki fekete újatlan  egybe ruhát vettem fel, amit még a bátyámtól kaptam. Ahogy a folyosón ballagok, egyedül, mint a kisujjam észre veszek egy távoli alakot. Ahogy közeledek az alak felé, ki tudom venni, hogy a lépcsőn ül és lány. Arra gondolok, talán ő, tud egy jó kis helyet a kampuszon. Mikor, már elég közel érek hozzá, meglátom az öltözetét és a tetoválásait, kissé meghökkenek, de nem ítélkezem. Talán egy kedves lány, hisz nem minden a külső. Odaérek hozzá, szépen mosolygok és kedvesen megszólalok.
- Szia, bocsi a zavarásért, de tudnál nekem segíteni? -
Vissza az elejére Go down
Lolita Anne Jacobs
Lolita Anne JacobsEgyszer volt, hol nem volt...
Hozzászólások száma : 35

The first time.. Mackenzie&Loli Empty
TémanyitásTárgy: Re: The first time.. Mackenzie&Loli   The first time.. Mackenzie&Loli EmptyCsüt. Jan. 08 2015, 20:47

Üdv idegen!

Világi várakozásokba vágtam magam. És ez micsoda alliteráció volt! Már ilyeneken is van időm gondolkodni a nagy lógásokba. Kéne szívni egy cigit. vagy kettőt. És kéne egy kávé. Épp ilyen és ehhez hasonlóan fontos gondolatok futnak át az agyamon mire meghallom a lépteket amik közeledni hallatszanak. Lassan és elegánsan fordítom csillogó tekintetem a fekete rucis csajszi felé. Hmm elég szimpatikusnak tűűnik így első látásra de még meglátjuk mi sül ki belőle. Jól gondoltam valóban hozzám szól hiába olvadok bele a fekete színemmel a lépcsőbe.
- Szia. szép ruci!
Mondom és rá is kacsintok emellé a kis megjegyzésem mellé egy félmosollyal.
-Mondd csak miben lehetek szolgálatodra?
Úgy csinálok mint aki nagyon kiismeri magát. Valójában olyan elveszett vagyok a mai napon is mint a leges legelsőn. Na jó, talán annyira nem.
Kiváló partnert látok benne egy kis izgalomra. Hogy milyen értelemben az még kiderül. Vajon megkönnyítem vagy megkeserítem a lány életét?
-Egyébként Lolita vagyok.A suli menetrendszerinti szabadnapos fotóőrültje.
Mutatkozom be egy őszintének tetsző mosollyal.

címzett: Miss Campbell
Vissza az elejére Go down
Mackenzie Campbell
Mackenzie CampbellEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 27
Hozzászólások száma : 11

The first time.. Mackenzie&Loli Empty
TémanyitásTárgy: Re: The first time.. Mackenzie&Loli   The first time.. Mackenzie&Loli EmptyCsüt. Jan. 08 2015, 21:21

Felém fordul, és azt mondja Szép a rucim. Elmosolyodom, nagyon jól esik a bókja, bár tudom, hogy jól nézek ki, de azért jó hallani másoktól is.
- Köszi. -
Mondom és rámosolygok. Kedves lánynak tűnik. A feltűnő külső mögött, egy kedves lény lakik. Pont ahogy gondoltam.  
- Hát, valami helyet keresek, ahol lehet inni egy kávét vagy valami hasonlót. -
Mondom és próbálok  úgy viselkedni mint aki teljesen magabiztos. Ugyanis, most egy kicsit elveszettnek érzem magam, talán azért, mert ma semmi sem jön össze nekem.  Viszont egész kedvesnek tűnik a remélhetőleges megmentőm.  
Tehát Lolitának hívják szép név az biztos. ezt meg is mondom neki.
- Szép név. Engem Mackenzie-nek hívnak és a bátyám szerint, örök álmodozó vagyok. -
Upsz... ezt miért is mondtam el? Néha tényleg át kéne gondolnom, hogy mit is mondok, még mielőtt ki mondanám. Igen azt hiszem ez lesz az új stratégiám. Viszont, most már mindegy, inkább csak barátságosan mosolyok.
Vissza az elejére Go down
Lolita Anne Jacobs
Lolita Anne JacobsEgyszer volt, hol nem volt...
Hozzászólások száma : 35

The first time.. Mackenzie&Loli Empty
TémanyitásTárgy: Re: The first time.. Mackenzie&Loli   The first time.. Mackenzie&Loli EmptyCsüt. Jan. 08 2015, 21:50

Tettestárs vagy áldozat?

Furcsa mód csak mosolyogva fogadja a bókomat és megköszöni. Furcsa. Ha egy csaj ilyen kacsingatva bókol egy másiknak a másik csaj általában csak kínosan nyekereg valamit. Ezzel imádom szívatni az ismerős lánykákat. Ez a lány vagy fel sem fogta a szavak mögött rejlő játékot vagy csak átlát a hobbiszemétkedéseimen. nembaj. Ideje tovább folytatni a játékom amellett hogy valóban érdekel ki is lehet aki merészelt hozzámszólni a külsőm ellenére. Általában az ilyen embereket értékelem. Nem ítélnek el. Említi életem szerelmét. Kávé *-* olyan gyorsan csillannak fel a szemeim hogy szerintem vakuznak is. Kávékávékávékellkellkell. Most.
-Kávé? Hát hogyne épp azon gondolkodtam, hogy kéne egy kis jófajta olasz kávé.
A következő gondolatom pedig ismét a drága füstölgő bűzrudaimon jár. Nekem a kávé mellé muszáj  cigiznem így ha a csajszi velem akar tartani a kávéküldetésben kénytelen lesz elviselni a -10-et. Közben bemutatkozunk és bárgyún mosolygunk egy sort megoszt velem egy személyes információt. Nagyon jó. Mintha némi bizalmat ébresztettem volna benne, vagy mégsem?
-Dohányzol?
Kérdezem talán bunkó mód a tárgyra térve , bár kétlem , nem nézem ki belőle. Inkább olyan lánynak tűnik aki a lógós szerda délelőttök helyett az óráira járt be. Azonban tekintve, hogy most is ott kéne lennie elméletileg még látok benne némi fantáziát, mint lehetséges tettestársat a Kávéküldetésben. Talán még izgalmas is lehet a mai nap.

címzett: Miss Campbell


A hozzászólást Lolita Anne Jacobs összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 11 2015, 14:38-kor.
Vissza az elejére Go down
Mackenzie Campbell
Mackenzie CampbellEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 27
Hozzászólások száma : 11

The first time.. Mackenzie&Loli Empty
TémanyitásTárgy: Re: The first time.. Mackenzie&Loli   The first time.. Mackenzie&Loli EmptyPént. Jan. 09 2015, 20:00

Úgy látszik, kissé meglepődött, hogy csak szépen megköszöntem a bókját, és, ez tetszik, vagy, talán valami más szándékkal mondta? Nem is kedvességből? A kávé szó hallatára, felcsillan a szeme.  
- Tényleg? Merre van, mutasd az utat kérlek. Ha nem jutok rövid időn belül kávéhoz, lehet hogy meghalok-
Mondom neki, közben felhúzom a szemöldököm és kissé összeráncolom a homlokom, vagyis kétségbe eset arcot vágok, mert a mai szánalmas nap után már csak egy kávéra vágyom.
- Dohányozni? Én? Nem, még csak az kéne. - össze ráncolom a homlokom, de közben mosolygok. Nem ítélem el az embereket csupán a szokásaik miatt. Ha ezt tenném akkor milyen ember lennék? Hát nem jó az biztos.
- Viszont nem zavar, ha a környezetemben cigiznek. Apám szivarozni szokott, úgyhogy, már hozzá szoktam a füsthöz. -
A kezeimmel vadul kalimpálok a levegőben, hogy ezzel is nyomatékosítsam mondandómat. Miután befejeztem mondandóm és gesztikulációm, kisimítok egy tincset az arcomból, és rámosolygok.
Vissza az elejére Go down
Lolita Anne Jacobs
Lolita Anne JacobsEgyszer volt, hol nem volt...
Hozzászólások száma : 35

The first time.. Mackenzie&Loli Empty
TémanyitásTárgy: Re: The first time.. Mackenzie&Loli   The first time.. Mackenzie&Loli EmptyVas. Jan. 11 2015, 14:38

Tettestárs vagy áldozat?

Pozitívum, hogy ilyen jó reagál arra, hogy kávémánia őrült tüze ég a szemeimben. Egész cuki ahogy kétségbeesett arccal ecseteli a kávé hiányában való meghalást. Át tudom érezni. A kávé számomra is a napom fontos része. Még van is egy olyan pólóm amire az van írva, hogy kávéimádó vagyok. Nagynehezen ráveszem magam, hogy öreg csonttjaim megmozgatva feltápászkodjak a lépcsőről és elinduljak mutatni az utat egy csodálatos paradicsomba amit úgy hívnak, hogy a kávéautomata ... najó csak viccelek valójában ki vezetem Mackenziet az épületből  egészen a sulival szemközti kávéházig.
-Na milyen? megfelel?
kérdezem mosolyogva. Amolyan tradicionális olasz kávázó feelingje van a helynek és ezáltal van teraszrész. Tekintve, hogy enyhe az idő megengedhetjük majd magunknak, hogy kiüljünk én pedig hódolhassak a cigifüggőségemnek.
-Remek, akkor nem baj, ha én dohányzom igaz?
Kérdezem meg belépve az ajtón.
-Mondhatni törzsvendég vagyok itt.
mosolygom el magam arra, hogy a személyzet bizonyos tagjai mosolyogva biccentenek vagy intenek felém.

címzett: Miss Campbell
Vissza az elejére Go down
Mackenzie Campbell
Mackenzie CampbellEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 27
Hozzászólások száma : 11

The first time.. Mackenzie&Loli Empty
TémanyitásTárgy: Re: The first time.. Mackenzie&Loli   The first time.. Mackenzie&Loli EmptyKedd Jan. 13 2015, 11:26

Imádom a kávé illatát, a kávé nekem olyan mint a drogosnak a drog, az alkoholistának a pia. Nem tudok nélküle élni, de sosem viszem túlzásba, napi két, maximum három adag mámor épp elegendő számomra. Újdonsült kávé társam, szép lassan feláll a lépcsőről és elindul a folyosón. Én pedig követem, mint egy kiskutya, az ételt adó gazdit. Kivezet az épületből és egyszer csak meglátom azt az épületet amit kávézónak hívnak. Nagyon takaros kis hely azokra az olasz kis kávézókra hasonlít amiket a filmekben látni.  
- Tökéletes. -
Mondom Lolitának, mosolyogva.  
-Tetszik a teraszrészre. Így, tényleg olyan, mint egy igazi olasz kávézó- -
Szólalok meg, mert tényleg jól néz ki.  
- Persze hogy nem baj, így legalább kiülhetünk a teraszra. -
Mosolygok rá. Közben, belépünk a kávézóba, a hely belül otthonosnak látszik. Pár pincér felénk bólint, amit nem tudok mire vélni. Viszont, hamar választ is kapok erre.
- Áh így már értem, nem tudtam hirtelen miért köszönnek, így viszont már érthető. -
Rámosolygok és odamegyek a pulthoz.
Vissza az elejére Go down
Lolita Anne Jacobs
Lolita Anne JacobsEgyszer volt, hol nem volt...
Hozzászólások száma : 35

The first time.. Mackenzie&Loli Empty
TémanyitásTárgy: Re: The first time.. Mackenzie&Loli   The first time.. Mackenzie&Loli EmptyHétf. Feb. 02 2015, 21:53

Tettestárs vagy áldozat?

Az, hogy követ mint valami kis  palotapincsi elég érdekes érzés. Egész jó dolog ha követnek az emberek. Annak ellenére, hogy világ életemben különc voltam. Hál'istennek kávémániámban is osztozik a kis követőm én pedig legalább bemutathatom neki, hogy hol is tud itt túlélni a magunkfajta. Jó buli valaki kvázi mentorának lenni bármiféle dologban, mégha ez csak annyi is, hogy kávét szerzek neki. Még a hely is tetszik neki amire csak úgy elmosolyodok. Hogy is ne tetszene, ha van benne kávé?
-Én is szeretem elég békés.
Jegyzem meg kedvesen arra, hogy megjegyzi tetszik neki a terasz. Mostanában ezen a teraszon gondolkodom egy csomót. Még azt is megengedi beszélgetőpartnerem, hogy dohányozzak mellette, hát nem álom a csaj?
Mindketten a pultnál rendelünk . Én egy erős fekete kávét majd szépen ha Mackenzie is elvette a kávéját és fizettünk is szépen odavezetem a kedvenc asztalomhoz. Furcsa, hogy éppen szabad.
-Na mit szólsz? Ez a kedvenc asztalom.  
Jegyzem meg , majd figyelek hátha felhoz valami témát miközben előhalászom a duplapattintós marlbimat és örömmel gyújtok rá a tüdőfertőző eszközre.
-Hát igen, azért is mondtam el.
Mondom vigyorogva.

címzett: Miss Campbell
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

The first time.. Mackenzie&Loli Empty
TémanyitásTárgy: Re: The first time.. Mackenzie&Loli   The first time.. Mackenzie&Loli Empty

Vissza az elejére Go down
 

The first time.. Mackenzie&Loli

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cafeteria- David&Loli
» Mackenzie Campbell - Kész
» Irány a színpad! - Mackenzie és Joshua
» The Magic of Time
» our time has stopped ~ plot

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-