Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
our time has stopped ~ plot EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
our time has stopped ~ plot EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
our time has stopped ~ plot EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
our time has stopped ~ plot EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
our time has stopped ~ plot EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
our time has stopped ~ plot EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
our time has stopped ~ plot EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
our time has stopped ~ plot EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
our time has stopped ~ plot EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
our time has stopped ~ plot EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 our time has stopped ~ plot

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

our time has stopped ~ plot Empty
TémanyitásTárgy: our time has stopped ~ plot   our time has stopped ~ plot EmptySzomb. Nov. 03 2012, 22:37

kpcsolatokmajdide

kim so ra


sunshine-girl
from korea
park min young
thanks ^__^



Kód:
<center><div style="width:260px; background-color: #fff; padding: 25px; border: #fedfc6 solid 20px;"><div style="font-family: Kaushan Script; letter-spacing: -4px; padding: 5 5 10 5px; font-size: 45px; text-align: center; text-transform: lowercase; color: #454545;">NAME & SO RA</div><div style="font-family: tahoma; padding: 5px; font-size: 9px; color: black;  background-color: #fedfc6; border: 1 dashed #dbdbdb; text-align: justify; margin-left: 10px; line-height: 100%;">

plot with me!

</div></div></center>


A hozzászólást Kim So Ra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 21 2013, 23:36-kor.
Vissza az elejére Go down
April Dawn
April DawnJegelt karakter
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 29

our time has stopped ~ plot Empty
TémanyitásTárgy: Re: our time has stopped ~ plot   our time has stopped ~ plot EmptyVas. Nov. 18 2012, 18:55

APRIL & SO RA


Hát de szobatáááárs!
A stílusunk bár különbözik, talán az életritmusunk is, mégis rengeteg mindenben hasonlítunk - például mindketten pöttömök vagyunk és duracell-nyuszik reinkarnációi, ráadásul szaktársak is -, talán ennek is köszönhető, hogy komolyabb összezörrenés nem történt még közöttünk.
Én már csak azért imádkozom, hogy a harmadik szobatársunk és a világ elbírja azt a túlpörgést, amit mi ketten egy légtérben véghez viszünk. Smile

Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

our time has stopped ~ plot Empty
TémanyitásTárgy: Re: our time has stopped ~ plot   our time has stopped ~ plot EmptySzomb. Jan. 26 2013, 14:33

ZIN & SO RA


Egy nyűg vagy a nyakamon. Vagyis az voltál. Azóta megszoktam, hogy akkor is ott vagy, ha nem akarom. Néha az az érzésem egész kellemes társaság is lehetnél aztán valahogy erre sikerül rácáfolnod. De tulajdonképpen azt hiszem, már hiányozna a nyaggatásod, ha nem lennél. Normális ez?

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Valerie Hunt
Valerie HuntKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 98

our time has stopped ~ plot Empty
TémanyitásTárgy: Re: our time has stopped ~ plot   our time has stopped ~ plot EmptySzomb. Jan. 26 2013, 14:44

Valerie & SO RA


Szia Pöttöm!
Ha a magasságunk nem is közös, a szobánk és a pörgés az biztosan. Na meg ott figyelek én is a cheerleader csapatban, szóval gyakran összefutunk. Remélem. Mert amúgy irtó cuki vagy, és nagyon tetszel. Ezt mondjuk titkolom, mert a világból is kirohannál ha tudnád, meg aztán azt is pontosan tudom, hogy abba a beképzelt baromba vagy szerelmes. Amit azt hiszem valahol értek. Remélem tudod, hogy ha bánt, akkor én itt vagyok, hogy megvigasztaljalak. Wink
Ha meg csak szimplán unatkozol, akkor mehetünk együtt shoppingolni. ^^ Rád mindig van időm!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

our time has stopped ~ plot Empty
TémanyitásTárgy: Re: our time has stopped ~ plot   our time has stopped ~ plot Empty

Vissza az elejére Go down
 

our time has stopped ~ plot

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Kim So Ra-