Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 My brother the fault is mine - Sebastian and Henry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: My brother the fault is mine - Sebastian and Henry   My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptySzomb. Aug. 02 2014, 17:41

Nem hiszem el! Hogy kiakadok...és hogy egy lány miatt. Ideje felfognom, hogy nem egészen Jodie az oka, hogy az mardos megint, hogy tönkreteszem Sebet, bántanom kell, egyszerűen muszáj és amellett mennyire élvezem ezt nem bírom elviselni. Igen, az az igazság, hogy elszakadt valami, már akkor, amikor anyámék hátat fordítottak nekem gyerekkorunkban, jól emlékszem, mondtam valamit, azt hittem megdicsérnek, de Sebbel kezdtek el foglalkozni... Azóta mindig így volt, amíg az egész valahogy...
És megütöttem, nagyon és akkor... Nem tudtam meg nem történté tenni most meg felzaklatott ez a hülye picsa, azt hittem ő lesz az, akire majd figyelhetek helyette, hogy valami lány kell nekem. Fenébe! Nem! Olyan szánalmas ez az egész és ahogy vigasztal olyan ócska szöveggel, hogy szűz karmester, mintha valami rongybaba miatt sírnék, amit elvettek tőlem. Basszus, frászt! Kisautó! Seb megint lenyúlta a játékverdámat. Megrázom a fejem, igyekszem abbahagyni, összeszorítom a szemem.
- Nem számít...
Nyögöm, először tiltakozom, elhúzódok, aztán nem bírok és az ölében kötök ki. Egészen átkarolom Sebet, tapadok hozzá mint valami átkozott pióca, akit odaragasztottak. Kell az illata és a mindene, csak ne mondaná azt, amit és ne menne bennem fel megint a pumpa.
- Nem, nem érdemelted
Néha nem tudom felfogni, hogy lehet ennyire hülye, de komolyan!
- Ő volt bolond, hagyjuk...És te nem tudtad. Jól vagyok, felejtsd ezt el.
Két kézzel nekiesem a szememnek és addig fogom dörzsölni, amíg szárazra nem törölöm. Mániákusan dörzsölgetem, de igazából azt akarom, hogy vigasztaljon még. A felsőjét is biztos összekönnyeztem. Nem mondta, hogy elfelejtette azt és biztos vagyok benne, hogy még mindig fáj neki, de nem tudom mit tegyek...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: My brother the fault is mine - Sebastian and Henry   My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptySzomb. Aug. 02 2014, 18:03

-De számít, hogyne számítana... - Suttogom, nem is tudom miért. De nem hittem volna hogy ennyire kiakad a lány miatt. Mondjuk Jodie valóban az esete, ismerem ennyire az öcsém. Humoros, csinos, ötletes, lökött és bevállalós, karizmatikus. Én meg elrontottam neki az egészet.
Át is karolom, húzom az ölembe, a vállamhoz, át akarom karolni de hagyja, simogatom a fejét míg mindkét kezemmel védelmezve ölelem.
-De igen.. cserben hagytalak... annyira sajnálom! - Már elmondtam neki egy egy gyenge pillanatomban, hogy bánom hogy elmentem tolmácskodni nyárra. Hogy nem voltam vele.
-Héj héj... nem marad szemed te lökött... - Fogom meg finoman a kezét és hagyja finoman simogatom ki a szeméből a könnyeket. Még csak az kéne kinyomja magának mert dacos és mert ő nem sír. Hah, olyan mint én...
-Henry, az ő baja is ha elment, mert te remek srác vagy... és ha felhívod és nemet mond, akkor buta is. Hmm? - Simogatom ki a haját az arcából, szerintem Jodie is átgondolja ha lehiggadt. Már ha Henry meg akarja keresni, persze... Nem tudom mit szeretnének.
-Mit szólnál ha ma együtt lennénk? Átjöhetnél. Vagy elmehetünk valahova, amit csak szeretnél! Hmm? - Adok egy csókot a homlokára, szeretném ha jobban lenne de nem tudom mit kéne tennem, leblokkol hogy sír. Gondolom az hogy ölelem kevés a boldogsághoz, talán ha elterelem a figyelmét... Talán jobban lesz.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: My brother the fault is mine - Sebastian and Henry   My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21 2014, 14:44

- Jó, akkor számít
Most komolyan mit csináljak vele? Ingerültebben mondom ezt, de legalább már a szánalmasodást abbahagyom, sokat ért igenis, hogy kikapartam a szemeimet. Becsukom a szemem és próbálom megfontolni hogy is reagáljak megint erre. Én vagyok a rossz és ő kér bocsánatot, vagy az egész életünk régen rossz úgy, ahogy van. Vagy csak az enyém?
- Igen.
Préselem össze az ajkaim és halkabban, lassabban, nyomatékosabban mondom ki.
- Cserben hagytál. Túlságosan függök tőled, nem bírom nélküled
Morgom fogcsikorgatva. Őszinteségi pillanat vagy mi a túró. Felőröl, hogy egyszerre bújok hozzá izzó gyűlölettel és mély ragaszkodással, miközben folyamatosan ott lüktet bennem, hogy ő nem úgy szeret engem, ahogyan én őt. Biztosan tönkre fogom tenni ezt is és sehogy sem fog szeretni, egyszerűen le kellene állnom és valami olyasmivel foglalkozni, ami tök más.
- Az nem baj...
Motyogom, kit érdekel marad-e szemem, de hagyom, hogy kitörölje a könnyeket belőle, tartom neki az arcom engedelmesen és élvezem a dolgot.
- Nem érdekel az a kis ribanc, franc se fogja hívdosni

Húzom fel az orrom megvetően. Seb nem látja, hogy mindig minden bajom ő maga, senki más.
- Akarod? Nem vagyok szánalmas teher neked? Gondolj bele Seb, most megszabadulhatsz tőlem, ha azt mondod menjek el, én keresek magamnak valamit, valami mást...
Mondom komolyan, könnyektől csillogó szemmel meredve a szemébe.
- Egyébként nekem a bowlingozás tetszett.
Teszem hozzá rekedten, de lehet neki már nincs kedve hozzá.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: My brother the fault is mine - Sebastian and Henry   My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21 2014, 19:13

Ingerültebben közli hogy akkor legyen igazam és számítson. De nem lehet mindent a szőnyeg alá söpörni... magamon látom hogy nem megoldás.
Fáj hogy őszinte, hogy őszerinte is cserben hagytam, de örülök hogy kimondta. Valahogy mindig is éreztem hogy neheztel és az is fájt hogy nem mondta. Így most másképp fáj... Aztán csak felocsúdom, keserűen elmosolyodom.
-Ez kölcsönös... - Amíg nem volt velem az elmúlt két évben magányos voltam és... unalmas. De komolyan, nem mentem sehova, csak dolgoztam, morcos voltam. Edzettem és fordítottam, remek volt mit ne mondjak... Folyton azon agyaltam vajon mi van vele, jobb-e neki, megint rosszul döntöttem-e...
-Dehogynem baj... - Makacskodom, önző mód nem akarom a vakságán is átvészelni. Meg látni jó dolog, hirtelen haragból ne dobja el magától.
-Értem... - Ha nem hát nem, de szerintem csak dühből mondja. Pár nap és talán már máshogy látja.
Ledöbbenek a vádaktól és kissé fel is háborodom, de igyekszem visszafogni magam.
-Ha az lennél szerinted nem mentem volna játszani meg csajozni nélküled vagy akármi ahelyett hogy születésed óta vigyáznék rád?! Idióta vagy és nem ismersz, ha azt hiszed valaha is teher lennél nekem. Leszarom apa mit mond. - Mondom olyan megvetéssel a hangomban, ami apának szól, kérdés észre veszi-e. Apa is pont ezt mondta vagy nagyon hasonlót, azért pattant el a cérna. Félre is nézek, nem érdekel apa mit mondott nekem, neki, Henry fontos nekem és sosem volt teher vagy szánalmas a számomra. Inkább megölelem megint kicsit erősebben, érezze hogy baromságokat hord össze.
Aztán bólogatok.
-Nekem is. Menjünk akkor golyót lökni, vagy mi az a játék. - Mosolygok, felhúzom, mondom menjünk a mosdóba, tegye rendbe magát aztán menjünk is innen, nehogy benn tartsanak túlórára.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: My brother the fault is mine - Sebastian and Henry   My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 EmptySzomb. Aug. 30 2014, 10:50

Magam elé meredek és úgy teszek, mintha természetesen tudnám Sebastian hogyan érez. Megint az a melegség jár át, mint amikor lejátszotta azt a dalt. Fontos vagyok neki, mégis. Nem tudom elrejteni a vigyoromat és még jobban hozzábújok, kicsit az arcom is piros. Sebastian élete azt mutatja, hogy igenis jól elvan nélkülem, de nem teszem szóvá. Rossz lenne, ha tényleg jól ellenne nélkülem és jól esik elhinni, hogy függ mint egy narkós.
Már nevetek a szemkikaparós izére, nem gondoltam komolyan, túl szépek a szemeim. A lányról most nem akarok beszélni, sem gondolni rá, hagyni akarom akarom az egész témát.
Megrázkódok, amikor kifakad a vádjaimra és még az utolsó cseppek is lecsorognak az arcomon. Gyorsan eltüntetem őket, de azért hagyom, hogy lássa.
Hülyén szipogok, megtörlöm kézfejemmel az orromat. Magam elé meredek, ez tényleg jogtalan, Sebastian mindent megtett, vigyázott rám, amikor senki se tette.
- Ne haragudj
Morgom neki remegő hangon.
- Idióta vagyok
Vonok vállat, aztán az apa szóra inkább eldugom a fejem a karomba. Igen, ő mondta mennyire lehúzom Sebet. Nem mintha én nem lennék ezzel tisztában, azt hiszem ő is tudja és ez nem jó. Belekapaszkodom a karomba, megszorítom és nagyon azon vagyok, hogy villámgyorsan összeszedjem magam.
- Jó, menjünk. Meglátod...bábukat golyózni mennyire jó
Közlöm rekedten, azzal felállok, előveszem frenetikus színészi képességeim és a nap hátralévő részében vidám, bolondos és Seb kedvenc kisöcsikéjévé változom megint.

//még írhatsz, aztán lehet zárni szerintem, köszi//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: My brother the fault is mine - Sebastian and Henry   My brother the fault is mine - Sebastian and Henry - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

My brother the fault is mine - Sebastian and Henry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Vallomások Henry és Sebastian
» My sister, my brother - Hale & Ry
» Jodie & Henry
» Henry & Jamie
» Henry Drayton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Hogy mire vagy jó... :: Szerkesztőségek, cégek :: Archívum-