Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Na Na Jung - ready EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Na Na Jung - ready EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Na Na Jung - ready EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Na Na Jung - ready EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Na Na Jung - ready EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Na Na Jung - ready EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Na Na Jung - ready EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Na Na Jung - ready EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Na Na Jung - ready EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Na Na Jung - ready EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Na Na Jung - ready

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Na Na Jung
Na Na Jung
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 6

Na Na Jung - ready Empty
TémanyitásTárgy: Na Na Jung - ready   Na Na Jung - ready EmptySzomb. Nov. 10 2012, 19:29

Na Na Jung - ready Tumblr_m7q5q6mYZe1rvr41lo1_500
Na Na Jung

még gondolkodom rajta

"love me, love me, say, that you love me"

Neme:
Kor: 18
Kar és Szakirány: -
Évfolyam: végzős a gimnáziumban

Előtörténet:
jungielovesyou.tumblr.com – 15 napos tumblr challenge


1. nap – Mutatkozz be egy giffel!




2. nap – Jellemezd a családi állapotod!

    Eljegyezve. Illetve szerintem eljegyezve, Zin Woo Oppa tagadja, pedig annak idején, kiskorunkban ő is rábólintott a dologra.


3. nap – Kik a legfontosabb emberek az életedben?

    A családom, illetve Oppa. Nem tudom mit tennék, ha elveszíteném őket. Meg persze a barátaim, akikből nm sok van, meg a kutyám, aki igazából már nagyon öreg, de mindig képes futni velem, ha úgy tarja kedvem.


4. nap – Mi az, ami bármi másnál jobban idegesít?

    Baromira idegesít, ha valaki csoszog, vagy nyitott szájjal rágózik. Gusztustalan, és idegesítő is, ráadásul olyan nagyképűnek látszik az ember attól, ha tágra nyitott szájjal rágja a rágnivalót. Továbbá, azt sem szeretem, hogy ha valaki mindig mástól kér segítséget valami olyan dologban, ami saját magának is menne, csak egy icipicit meg kéne erőltetnie magát.


6. nap – Mi a kedvenc könyved?

    nem igazán olvasok, de láttam egy filmet, valamelyik nap, a Felhőatlaszt, és muszáj voltam megvenni a könyvet is. Lenyűgöző!


7. nap – Mik a legnagyobb félelmeid?

    Az egyik az, hogy elveszítem a szeretteimet. A másik pedig hogy megnémulok, vagy lebénulok. Azt hiszem, azt nem élném túl. A mandulaműtétemre is alig bírtak rávenni.


8. nap – Mesélj a családodról!

    Hát… koreai család a miénk, de két éves korom óta az USA-ban élünk. Édesanyám teljes jogú anyuka, édesapámnak pedig jól menő vállalkozása van. Az unalmas mindennapokat én dobom fel, én, aki mindig pörög, rohangál, kiabál, dalolászik vagy hasonló. És persze költöm apuci pénzét.
    Aztán persze ott van Zin Woo Oppa, aki számomra családtag, meg igazából anyuéknak is, mert az ő édesapja, apu nagyon jó barátja volt, és megegyeztek, hogy ha felnövünk, Oppa majd engem vesz el. De ő nem akarja…nem tudom miért.


9. nap – Mit szeretnél csinálni 10 év múlva?

    Énekelni, és filmsztárrá válni, vagy legalábbis híres énekesnővé és/vagy színésznővé.


10. nap – Egy rossz szokás, amivel nem tudsz felhagyni.

    Rágom számat, ami miatt gyakran ki is hasad. Nem nagyon, egy picit, de nagyon rossz érzés, és próbálok leszokni róla, de sajnos izgulós vagyok nagyon.


11. nap – Egy nemrég készült fotó rólad





12. nap – Mi lennél, hogy ha tényleg bármi lehetnél? Használd a fantáziád!

    Ha bármi lehetnék? Nehéz kérdés, de talán ember akkor is. Mi vagyunk csak a tápláléklánc élén, és ez megnyugtató tény.


13. nap – Eddigi legrosszabb rémálmod

    Hm, sok nagyon rossz rémálmom volt, de talán eddig ez az álom volt a legrosszabb: Egyedül voltam, egy sötét erdőben, és hiába próbáltam kiabálni, nem tudtam. Csak ültem a földön, és hangtalanul sikoltoztam. Borzalmas érzés volt.


14. nap – Hogy szoktad kifesteni magad, és hogyan csinálod meg a hajad egy átlagos napon?

    Nem szoktam festeni magam, nincs rá szükségem, csak ha valami fontos eseményre megyek, a hajamat meg legtöbbször simán, kibontva hordom, esetleg összekontyolom a fejem tetejére. Néha teljesen képtelen dolgokat tudok vele kezdeni, néha hülyének is néznek miatta, de kit érdekel.


15. nap – A kedvenc idézeted

    „Sírva születünk, körülöttünk mindenki nevet. Úgy élj, hogy nevetve halhass meg, és körülötted mindenki sírjon!”



A karakter jelleme:
hiperaktív → orvosilag bebizonyítva, de persze a jobbik fajtából. folyton pörgök, rohangálok, pakolok, beszélek, nevetek, szóval le se lehet lőni.
érzékeny → igazából bármin képes vagyok megsértődni, vagy napokig rágódni, hogy megbántottam valakit, pedig az már nem is emlékszik rá...
aluszékony → bárhol, ismétlem, bárhol képes vagyok másodpercek alatt elaludni, és csak nagyon nehezen lehet felkelteni.
napsugár → ezt igazából azért kaptam, mert állandóan mosolygok, és próbálok mindenkit jobb kedvre deríteni.
függő → nos igen. nagyon könnyen ráfüggök dolgokra, emberekre. egyik leghosszabb ideje tartó függésem a Zinizmusom...lehet sose gyógyulok ki belőle.
rossz tanuló → pedig amúgy nem lennék az, de csak így tudok Oppával találkozni. Apa szerint nagyon jó eszem van, és ami érdekel azt hamar meg is jegyzem. csak olyanból kevés van.
idegesítő → de csak néha. hajlamos vagyok nem észrevenni, mikor elég belőlem,
egoista → nem is...csak tudom, mik az értékeim, és ki is használom azokat. ennyi.


Szerepjátékos példa:
a másik koreai lánykánál
A játékos:
epresfagyii
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Na Na Jung - ready Empty
TémanyitásTárgy: Re: Na Na Jung - ready   Na Na Jung - ready EmptyVas. Dec. 16 2012, 21:22

Na Na!!!!

Tök cuki is lehetnél, ha nem az én életem akarnád megkeseríteni. De mindegy. Majd egyszer elmondom mi bajom veled, de az neked lesz rossz.
Na menj szépen, bizonyítsd a hiperaktívságod és pötyögj nekem egy kezdőt Very Happy

upszika, majdnem elfelejtettem: Elfogadva

puszi

Zin

ui: ha Oppának hívsz halott vagy Wink
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
 

Na Na Jung - ready

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Átvehetőek karakterlapjai-