Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
rachel j. bryson EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
rachel j. bryson EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
rachel j. bryson EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
rachel j. bryson EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
rachel j. bryson EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
rachel j. bryson EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
rachel j. bryson EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
rachel j. bryson EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
rachel j. bryson EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
rachel j. bryson EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 rachel j. bryson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rachel J. Bryson
Rachel J. Bryson
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 13

rachel j. bryson Empty
TémanyitásTárgy: rachel j. bryson   rachel j. bryson EmptySzomb. Nov. 03 2012, 20:48

rachel j. bryson Tumblr_lawh2n6D3N1qc1s6co1_500
Rachel Joanna Bryson

everybody want to be me.

"fans can make you famous; a contract can make you rich; the press can make you superstar; but only luv can make you a player."

Neme:
Kor: 22
Kar és Szakirány: üzleti marketing.
Évfolyam: 4. évfolyam.

Előtörténet:
● Szimplán gyűlöltem a gyerekkoromat. 10 éves koromban súlyos depresszióba estem.
● Ami a családomat illeti nem szeretek arról beszélni. Elváltak a szüleim, amit nehezen tudtam feldolgozni, és ezt talán sosem bocsátom meg. Anyám talált egy alkoholista férfit, akit igazán szívből gyűlöltem, ráadásul szegények voltunk. Szerintem jogosan utáltam a gyerekkorom.
● A gyűlölet nem volt egy oldalú. A pasi, Michael szintén minden nap éreztette velem, hogy nem kellek oda. Többször kerekedet ebből vita, néha tettlegességig is fajultak a dolgok, de anyám akkor is az ő pártját fogta.
● Van egy nővérem, aki 2 évvel idősebb nálam. Tehetséges művész, rajz tanár. Fiatal kora ellenére már feleség és nem rég adott életet az unokahúgomnak. Vele mindig összetartottunk, és ez a mai napig így van. Mindketten tudjuk, hogy itt vagyunk egymásnak, és próbálunk segíteni.
● Tinédzser koromban sokszor keveredtem rossz társaságokba, ahol ittunk, cigiztünk, stb.
● Az életem folyamán sokszor használtam ki a tökéletes külsőmet a céljaim eléréséhez.
● Azt a fényűző életet, amit most élhetek leginkább a tehetősebb férfiak pénztárcájának köszönhetem.

A karakter jelleme: Nem szeretek magamról beszélni. Nem szeretek semmit kiadni magamból. Szeretnék mindig sérthetetlen lenni, hogy ne tudjanak bántani, akár csak szavakkal sem. Lelkileg meggyötört vagyok. Ezt a keresztet gyerek korom óta cipelem magamon, és talán soha nem is szabadulok tőle. könnyen meg lehet bántani, de ezt sosem mutatom. Mindig csak elfojtom magamban, mert erős akarok maradni mindig, minden helyzetben. Ezt azzal próbálom ellensúlyozni, hogy mindent próbálok irányítani és megszerezni. Törekvőnek is nevezhetsz, de nem érdekel. Szerintem csak jogosan szerzem meg azt, amit gyerekkoromban nélkülöznöm kellett. Sosem szerettek igazán, ezért nem is bízom az emberekben. Nem tudok sokáig egy helyben maradni, nem is kötődöm igazán semmihez. Sokszor illetnek a pasifaló jelzővel, pedig nem így van. Ők csak elég hülyék ahhoz, hogy kihasználják őket és én ezt meg is teszem.
Most, hogy már nem kell nélkülöznöm sokszor költöm a pénzt drága, márkás ruhákra, cipőkre, kiegészítőkre. Adok a külsőmre, nem sajnálom magamtól a pénzt.

Szerepjátékos példa:
Újabb ismeretlen hely. Újabb ismeretlen arc. Biztos mondta a nevét, de vagy nem hallottam vagy nem figyeltem. Valószínűleg az utóbbi, mert különösebben nem érdekel mi a neve.Kezeit átfonja a derekamon és közelebb húz magához, hogy az estére magával ragadjon. Mindenki ezt akarja, hogy az övé legyek, kizárólag az övé, legalább egy estére. Mert mi gyarló emberek furcsa módon erre vágyunk. hogy valaki vagy valami csak a miénk legyen. Én is így vagyok a pénzzel. Mert a pénz felér a hatalommal, és ha elég jó pozícióban vagy, nem tudnak megsérteni. És én leginkább erre vágyom. Na meg egy karra, ami biztonságot, szeretet nyújt. Nem hiszem, hogy ez az ismeretlen bármelyiket is tudná nyújtani, de addig sem kell mással foglalkoznom. Mély hangján a fülembe búgja, hogy menjünk egy csendesebb helyre. Nem ellenkezem. Miért is tenném? Ha nem akartam volna ezt, nem jövök ide. Egyedül Damien lenne az, aki miatt nem mennék bele. De vele ismét szakítottunk, már nem is tudom hányadjára, de különösebben nem is érdekel, mert nálunk ez nem jelent semmit. Le merem fogadni, hogy egy-két napon belül ismét együtt leszünk, mindez csak idők kérdése. Legrosszabb esetben Wanda segít majd rajtam, mint legtöbbször szokott. Az idegen srác, akinek a nevét sem tudom kifelé húz a tömegből, amikor elkezd rezegni a telefonom. A kijelzőn csak egy betű áll.D. Kirántom magam a szorításából, és felveszem.
- Ennyire hiányoztam? -A hangom magabiztosnak hat, de én érzem, hogy egy kicsit megremeg. De miért? Idegesít a kapcsolatom vele. Idegesít, hogy nem vagyok annyira önmagam mint előtte. Nem vagyok olyan erőszakos, hogy még magasabba kerüljek a ranglétrán. Nem mondom, hogy ez teljesen háttérbe szorul, de legalább egy századdal kevésbé érdekelnek ezek a témák. Főleg amikor vihar felhők borulnak a kapcsolatunkra, mint most. Damien mondhatni jobbat hoz ki belőlem mint amilyen vagyok. Vagy talán épp azt hozza ki, ami igazán én vagyok...

Gyors csókot nyomok az ajkaira és lassan elmosolyodom. Vékony ujjaimat átfonom a nyakánál. A hideg fém szekrényektől borsózik a hátam, ahogy Damien szinte hozzá présel. A csengő viszont hirtelen elrontott mindent. Fáradtan elmosolyodok és elindulok az órámra.

A játékos:
Lány; 2-3 éve szerepezem kisebb szünetekkel. Hajlamos vagyok az eltűnésre, de egy pm-mel vissza lehet hozni. Szeretem Jessicat, ezért is tetszett meg ez a karakter. Bővebb információkért pmb-en elérsz. (:
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

rachel j. bryson Empty
TémanyitásTárgy: Re: rachel j. bryson   rachel j. bryson EmptyVas. Nov. 11 2012, 21:58

Nos, Miss Perfect!

Hogy illene bele az imidzsedbe, ha azt mondanám írj még hozzá ezt-azt? Most mit nevetsz? Hogy te annyira tökéletes vagy, hogy ez csak egy rossz vicc lehet?

Na jó, igazad van. Tényleg elér rossz vicc volt. De nekem a humorom az. Természetesen ELFOGADVA!

Menj írd be magad a nyílvántartásba, jelentkezz a HÖK-ben valami pozícióra, vagy ha inkább ahhoz van kedved, akkor válassz más szabadidős elfoglaltságot. Mondanám, hogy foglalj koli szobát, de azt hiszem, neked arra nincs szükséged.

Jó játékot, jó szórakozást!

Z
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
 

rachel j. bryson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emmeline S. Bryson
» Rachel Holloway
» Valerie & Rachel :: udvar
» Xavier & Rachel :: running is so good

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Átvehetőek karakterlapjai-