Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Please, play with me!
Vas. Szept. 24 2017, 22:24 by Lana Evens

» Ráadás! Nőgondok. Suzy-Quen
Vas. Szept. 24 2017, 16:58 by Suzanna Crystal

» Claire és Kouji
Vas. Szept. 10 2017, 00:21 by Kouji Oohara

» EOF - Empire of Fantasy
Pént. Aug. 11 2017, 10:37 by Vendég

» Harmadfokú cukisági égések Sammy és Seby
Kedd Júl. 11 2017, 20:30 by Sebastian McBridge

» Eltévedtél? - Kelly-Felix
Csüt. Júl. 06 2017, 22:01 by Felix Kaleolani

» Ármány és szerelem -Sam-Eric
Kedd Júl. 04 2017, 23:08 by Eric A. Blake

» FKFE rendszer - Nyilvántartási adatbázis (és avatarfoglaló)
Hétf. Jún. 26 2017, 10:14 by Claire P. Collins

» Claire Patience Collins
Vas. Jún. 25 2017, 18:48 by Sebastian McBridge

» Közös élet, közös döntések (Seby és Josh)
Kedd Jún. 20 2017, 00:30 by Joshua McBridge

Top posting users this month
Felix Kaleolani

Samuel T. Collins

Joshua McBridge

Eric A. Blake

Kőrösi Noel

Reeven Callagher

Kelly Evans

Lana Evens

Sebastian McBridge

Kouji Oohara

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozShare | 

Claire Patience Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Claire P. Collins
Életkor : 23
Foglalkozás : babysitter
Hozzászólások száma : 9

TémanyitásTárgy: Claire Patience Collins   Vas. Jún. 25 2017, 15:31

Claire Patience Collins

nő; 22; Filművészet; Filmszínész; negyedik évfolyam

"Take the risk or lose the chance"

“Don't cry because it's over, smile because it happened.”

This is me

1996 augusztus 12.-kén láttam meg a napvilágot Olaszország Milánó nevű városában. 6 éves koromig itt is éltünk a szüleimmel és testvéreimmel. Egy bátyám és egy húgom van, így már könnyen kivehető, hogy én vagyok a középső gyerek a családban. Nem volt éppen olyan szép gyermekkorom mint ahogyan az elképzelhető. Anyám korán elvált és mostohaapám volt, ezért kellett elköltöznünk Olaszországból. A húgom már ettől a férfitól született. Már kislánykoromban  is nagyon szép és bájos voltam, ezt a mostohaapám is észrevette. Nagyon sokszor molesztált és megjegyzéseket tett nekem. Anyám sosem hitt nekem, valahányszor elmeséltem. Szerintem inkább nagyon félt tőle, hisz mostohaapám számtalanszor megverte, részegen, ahogyan minket is. Bátyám próbált megvédeni tőle, de egy idő után nem ment már neki. Nem bírta  elviselni a terrort amiben éltünk és elhagyott minket. Fogalmam sincs hová mehetett, azóta nem is láttam. Így aztán én lettem a legnagyobb gyerek a családban. Nekem kellett megvédenem a húgomat és anyámat. Miután oly sokszor ellenálltam mostohaapámnak, húgomat kezdte célpontba venni. Muszáj volt megvédenem. Emlékszem mindig apám és húgom közé álltam amikor az megpróbálta megverni őt, vagy mást csinálni vele. Így én kaptam az ütéseket, hol övvel, hol a puszta kezével, hol mással. Anyám gyönge és vékony nő volt, a sok kínzás után már lelkileg is összetört. Bezárkózott és nem lehetett vele kommunikálni. Húgom 14 évesen terhes lett egy fiútól és elszökött vele. Egyedül maradtam. Apám húgom szökése miatt is megvert. Gyűlöltem magamat amiért anyámmal maradtam, hogy vigyázzak rá, azért hogy, nem volt szívem ott hagyni őt, ennek az állatnak a kezei között. Gyűlöltem bátyámat és húgomat amiért megszöktek, apámat amiért elhagyott minket és az egész világot, hogy ezt az életet adta nekem. 16 éves voltam, az utcán sétáltam, amikor egy modell ügynökség felfedezett. Ekkor fordult volna meg a sorsom, ha akartam volna. De először nem bírtam ott hagyni anyát, emellett a fickó mellett. De ő nem akart változtatni.   Elnézte, ahogyan az az alak terrorizál engem. Nem bírtam. Vettem a bátorságot és 16 évesen  eljöttem otthonról. Egy idő után otthagytam hát a szüleim. Eleinte nehéz volt, egy barátomnál kerestem szállást, dolgoztam és közben suliba jártam. Modellkedtem és reklámokban szerepeltem. Nem bánok semmit sem, erős voltam és bátor, hogy tudjak változtatni. Úgy érzem jól tettem. Most itt vagyok. Egyetemistaként. Filmszínész hallgatóként.

Shine on me

Első ránézésre az jut eszünkbe, hogy szép, nagyon szép. Magas, karcsú, szexi, elképesztő alkata van. Kékes zöld szemei számtalan titkot rejtenek, a férfiak szinte elvésznek tekintetében.  Harcolnak a pasik a kegyeiért, de legtöbben csak hencegni akarnak vele. Éppen ezért keményen, harciasan és érzéketlenül viselkedik a férfiakkal. Azt gondolja csak lefeküdni akarnak vele. Ő pedig ebből nem kér. Rendkívül szókimondó, előbb beszél mint gondolkodna. Nagyon szeszélyes a szerelemben leginkább. Olyan mint az időjárás sosem lehet kiszámítani éppen milyen hangulatban van. Szenvedélyes és nagyon vad, ez az ágyban a legszembetűnőbb. Makacs és önfejű amit eltervez azt szereti véghez vinni. Nehéz kitántorítani az elgondolásából. Maximalista, akkor boldog ha tökéletesen megcsinálja azt amit kell, még ha teljesen kimerül is. Bátor és vakmerő nem riad vissza semmitől sem. Barátai úgy jellemeznék, mint egy kedves barátságos lányt akit nem jó kihozni a sodrából. Még sosem volt igazán szerelmes, de már vár arra, hogy megismerje ezt az érzést is. Bár megvannak ezek a jellemzői de alapjában véve nem gonosz lány. Sőt nagyon jószívű, mosolygós és szerethető. Csak jobban meg kell ismerni őt. Valószínű, hogy nála ez a ridegség inkább védekező mechanizmus.

Show a little more

-Ne. Hagyd békén a húgomat! - ugrottam be mostohaapám és a húgom közé, aki már összekuporodva várta a következményeket.
- Álj félre te vakarcs!! - rivallt rám mostohám, ütésre fel emelve a kezét. Mire szólhattam volna valamit is, csattant az első ütés arcomon. Pityeregtem. Fájdalmas volt és nagyon csípett. - Hallgass! - Jött az újabb ütés hátamra. Már nem bírtam tartani a könnyeimet. Kitört belőlem a sírás. Zokogtam és kiáltottam, hogy hagyjon békén minket. De nem tette. Éreztem rúgását a hasamon, ami a szekrényhez lökött. Húgom hangosan bőgve rohant ki a szobából, hogy anyámat hozza segítségül. De nem jöttek vissza. Összehúztam magam sarokban és figyeltem mire készül. Féltem, de minden erőmmel azon voltam, hogy  ezt ne vegye észre rajtam. Felém közeledett, azzal az elégedett mosolyával az arcán, amit már annyiszor láttam rajta, ilyenkor. Az arcomhoz ért és megsimogatta.
- Oh. Hogy te milyen szép vagy! - simított végig rajta. Majd lentebb ment, mellkasom felé.    
- Hagyjál! - vettem le erőszakosan a kezét magamról.
- Na. Engedelmeskedj kisasszony az apádnak. - erőszakoskodik továbbra is velem. Letépi felsőmet és motozni kezd. Reszket minden porcikám. Attól félek most sikerül megtennie. Megpróbálok meg menekülni előle, de erőteljese lefog. Mozdulni sem bírok. Rám-tehénkedik. Érzem kemény tomporát. Csak tudnám miért engem akar. Ordítok és rugdosni próbálom, nem megy. Aztán hirtelen egy csattanást hallok a fején. A húgom... A húgom erőt vett magán és leütötte.
- Jól vagy? -néz rám kétségbeesett tekintettel. Letolom magamról a testet, még életben van, éreztem szuszogását a nyakamon.
- Tedd azt le. - utalok a vázára amivel leütötte. - És gyere. - kézen fogom és kivezetem a szobából. Másnap mintha semmi sem történt volna, megy minden tovább....

Show a little less

Egy másik oldalról találtam ide. Megtetszett és hát regisztráltam rá. Sok ideje már szerepjátékozom,
nem is emlékszem mikor kezdtem el igazából. A lényeg, hogy már régóta.

TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0

A hozzászólást Claire P. Collins összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 06 2017, 16:26-kor.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Életkor : 30
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3331

TémanyitásTárgy: Re: Claire Patience Collins   Vas. Jún. 25 2017, 18:48

Elfogadva

Szervusz itt köztünk!

Először is... uh, szegény pára, ilyen hánytatott gyerekkorral igazán kiérdemelted, hogy felfedezzenek és ebbe a klassz suliba járhass! Remélem azért a sok kaland között megtalálod majd azt a kedves és rendes srácot is aki pont az ellentéte lesz az apádnak és a tenyerén hordoz majd!
Na, de akkor csak annyit kérek még egyszer olvasd át, javítsd azt a pár helyesírási hibát és elírást ami belecsempésződött és hajrá! Jó játékot Smile

Nyilvántartás és avatarfoglaló
Kollégiumi házirend és beosztás / Albérlet, saját lakás
Felelős tisztségek

Claire Patience Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal