Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Camilla & Enzo EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Camilla & Enzo EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Camilla & Enzo EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Camilla & Enzo EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Camilla & Enzo EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Camilla & Enzo EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Camilla & Enzo EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Camilla & Enzo EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Camilla & Enzo EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Camilla & Enzo EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Camilla & Enzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Camilla Carmichael
Camilla CarmichaelKlasszikus kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 2

Camilla & Enzo Empty
TémanyitásTárgy: Camilla & Enzo   Camilla & Enzo EmptySzomb. Jan. 07 2017, 18:23


- Caldwell! H-h-hééé, Caldwell!
Nem nagyon gondolkodom. Ha gondolkodnék, biztos nem úgy kiabálnék Enzo Caldwell után, mint egy nyomorult kis elsős, aki elvakultan elalél két szép szempártól. Ha gondolkodnék, eszembe jutna, hogy teszem azt, szólíthatnám a keresztnevén is, mint a normális emberek, hiszen nem is vagyunk egymás számára ismeretlenek, és amikor utoljára ellenőriztem, még ellenségek sem voltunk. Nem mintha igazán ellenségesen csengene a neve a számból. Talán csak inkább indokolatlanul távolságtartón, holott nem igazán állt szándékomban ilyesmit sugallni. Ha gondolkodnék, hova tovább… megterveztem volna a következő lépésemet is, csakhogy semmi ilyesmit nem tettem. Semmit. Az égvilágon semmit. A lábam csak automatikusan visz, szalad utána a kollégium folyosóján, a táskám majdnem leesik a vállamról, a fényképezőgépemet persze két kézzel fogom, mert éppen átpörgettem rajta pár ma lőtt képet, amikor megpillantottam közeledni a szemem sarkából. És csak megszólítottam. Anélkül, hogy alaposabban végiggondoltam volna a dolgot.
Most meg itt áll előttem, és talán ideje lenne pótolnom eme kimaradt folyamatokat.
Mert az, hogy mostanában sokat gondoltam Enzo Caldwellre, voltaképpen egy elég öntudatlan dolog volt. Egészen új színben kezdtem látni – mert az ember gyermek-, majd kamaszkora az ember huszonkettedik életéve után valahogy elkezd fényévnyi távolságokra kerülni tőle. Talán csak azért, mert inkább elfeledkeznénk arról, a felnőtt-lét küszöbén, hogy mi is voltunk gyerekek, és butácskák. Vagy csak a kamaszkori énünk hirtelen össze sem hasonlítható azzal, akik most vagyunk, és az egész túlságosan is zavarba ejtő ahhoz, hogy sokat elmélkedjünk rajta. Nem is az Enzóval való ezer éves kapcsolatomon elmélkedtem a kelleténél többet – csak azon, hogy az egyik legjobb itteni barátnőm a féltestvére. Hogy történhetett ez? A sorsnak milyen furcsa fintora? És miért érzem azt, hogy nekem muszáj… egyszerűen csak muszáj beleártanom magam ebbe az egészbe? Persze, én ismerem a motivációmat. Amíg nem tudtam pontosan miről, és kiről van szó, addig mindent megtettem, hogy Luccát bármiféle őrültségről lebeszéljem. Most meg már szabályosan szarkazmusnak veszi, ha szóba hozom a dolgot, és visszadugta a homokba a fejét. Természetesen úgy érzem, ez az én hibám. Amit talán jóvá tudnék tenni, hiába nem az én dolgom lenne. Ezt korábban már mind sikeresen végiggondoltam – de azt nem vártam, hogy egy pillanat törtrésze alatt fogom meghozni a döntést, hogy én akkor most ebbe szépen fejest is ugrok.
Enzóra mosolygok, mint akinek nincsenek kétségei semmivel kapcsolatban sem, pláne nem a saját épeszűségével. De ez inkább csak figyelemelterelés, amíg végre meg tudok szólalni, és valami értelmeset is tudok mondani - Figyelj csak… beszélhetnék veled egy kicsit? Most, vagy máskor… valami… khm, kevésbé forgalmas helyen?
Vissza az elejére Go down
 

Camilla & Enzo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances kollégium :: Archívum-