Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Big news ~ Elee&Josh&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big news ~ Elee&Josh&Seby   Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptySzer. Aug. 17 2016, 17:51

Míg Elee eltűnik egy kis időre, mi Sebyvel kettesben maradunk. Egymástól kérünk elnézést a kialakult helyzetért. A véleményem miatt megvonom a vállam. Lehet, hogy nem ugyanúgy ismerjük Eleet. Másképp ítéli meg a helyzetet Seby, mint én. És Elee álláspontjához inkább Sebyé áll közelebb, tehát ahogy Eleevel vitáztam egyszer, úgy most lenne okom Sebyvel is, de nincs kedvem vitázni. Ahogy értelme se. Elee csodálatos lány, és semmit sem csökkent a vonzereje; mindössze az elhatározásom lett erősebb, hogy ellent állok neki. (Bár mennyi az esélye, hogy újra az ujja köré akarna csavarni?)
Észreveszem, hogy másképp kezel, mint Sebyt, és ebből levonom a magam következtetéseit (amelyek persze, nem biztos, hogy helyesek). Míg ő úgy ítéli meg, hogy Seby szorul vigaszra, én úgy, hogy ő, de abból nem kér. Kihúzza a kezét az enyémből, a kérdésem és a javaslatom elől kitér. Neheztel rám, bár ennek okát nem igazán tudom értelmezni. Na jó, de. Valakinek rossznak, hibásnak kell lennie. Miért is ne legyek én az?
Abban teljesen igaza van, hogy Seby törékenynek tűnik. Miért is vagyok én nyugodt? Magabiztos? Tudom, mit érzek, és azt is, mit éreznek irántam. Nem érzem magam bizonytalanságban, és bármilyen furcsa, ez tesz erőssé Eleevel szemben. Nem szándékos a viselkedésem, ilyenné lettem, ilyenné tett Seby. Bár nyugalomért sosem kellett a szomszédba menni, magabiztosságom azóta erősödött, amióta Seby mellett ébredek. Minden nap. Elee... Rejtély marad nekem. Az az érzés, hogy ő éppe olyan szeretetéhes, mint amilyen én vagyok, vagy Seby, vagy Reeven, egy pillanatra megint felerősödik. Kár, hogy annyira megkeményítette magát, hogy erről sosem tudott nyíltan beszélni. Talán máshol tartanánk. Máshol tartana. Nem minden férfi szemétláda. Remélem, idővel ő is rájön... Időt kér, és igyekszem alkalmazkodni hozzá; a válasza mégis inkább irónikus. Arra gondolok, sosem látom majd viszont, minden mosoly, és "majd kibulizzuk", csak terelés. A bögyében vagyok, az én fejemet kívánná elválasztani a nyakamtól, de amikor felvetem ennek a lehetőségét, ezt is elutasítja.
Seby a maga módján (és engem erősítve) mondja a magáét; ennek ellenére Elee otthagy bennünket, egy fura mosollyal és suta intéssel, amely annyira nem jellemző rá. Valami kaparni kezdi a torkom; ellenálhatatlan vágyat érzek, hogy igyak a kólából, vagy bármiből, ami a kezem ügyébe kerül. Más kérdés, olyan gombóc van a torkomban, hogy le sem tudom nyelni, így csak tartogatom a számban, míg a taxi el nem suhan, így az én búcsúm is elég béna lesz. Az elsuhanó kocsira pillantok, aztán Sebyre.
//Bocs, Elee. Ha már leléptél, nem volt értelme a beszélgetést "folytatni"//

Ismét kettesben vagyok Sebyvel.
- Mit gondolsz?- anélkül, hogy befolyásolnám a saját benyomásaimmal, kíváncsi vagyok a véleményére Elee reakcióiról. Talán segít eloszlani azt a gondolatot, ami most befészkelte magát az agyamba.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Big news ~ Elee&Josh&Seby   Big news ~ Elee&Josh&Seby - Page 2 EmptySzomb. Aug. 20 2016, 14:50

Egyértelmű, hogy Elee mindenre számított, csak erre nem. Őszinte leszek, amikor a hármas találkozókat tervezgettük, mindig azon gondolkodtam kéne mellém is egy csaj, hogy ne érezzem azt, kiszorulok. Mert hát Elee a barátom, de Josh udvarolt neki, fura lett volna, ha elröhögcsélek Eleevel, mint minden alkalommal. Féltem volna, Josh féltékeny lesz és megharagszik. De én nem igazán találtam senkit, akit elhívhattam volna, hárman sosem ugyan úgy értünk rá és a végén Josh lett a párom. Persze, hogy Elee hülyét kapott, egyikünk sem az a meleg fajta ember volt, de a hajlamot erre nem mindig lehet megérezni. Főleg ha az ember nem is keresi...
Elee nem is maradna, de hogy mikor beszélne újra velünk kérdés megint. Remélem fog, csak megemészti a dolgot.
-Remélem... - Mosolygok rá erőtlenül, mert habár nem borította ránk az asztalt, nem érzem azt, hogy ezután kíváncsi lenne ránk. Tudtam, hogy sok mindent fel kell adnom, ha Josh-sal akarok lenni, de átélni ezeket korán sem olyan könnyű sajnos. De elengedem, nem tehetek mást. Nézem ahogy leint egy taxit és beszáll. Vajon ha lát majd a suliban hirtelen mindig más merre lesz dolga?

Kettesben maradunk Josh-sal. Szeretek vele kettesben lenni, de ma Eleevel hármasban terveztem a délutánom. A kérdésére felhorkanok, de elszégyellem magam, nem Joshom kéne bántani.
-Utál... ugye? - Sóhajtom, játszom a pohárral. Látszik az lett amitől féltem, de nem örülök cseppet sem, hogy igazam lett.

//Josh, javaslom, ha ezt még játszanád nyissunk neki új topikot.
Köszi Elee a játékot! Írtam PM-et, ha lesz érkezésed írj rá vmit Smile //
Vissza az elejére Go down
 

Big news ~ Elee&Josh&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-