Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 A pláza ásza! Felix_Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyHétf. Dec. 28 2015, 00:20

Ezen felhorkantok, nevetésszerű, hát jó sokszor volt szinte filmszerűen koszos az arcom...
-A lényeg, hogy feszes, fiatalos, puha és tetszik neked.
Tolom oda, csókolhatja, vagy megcsodálhatja milyen hibátlan. Hallgatom közben az ízlését, el tudom képzelni az ilyen nyers érdekességekkel, de ezzel úgylátszik mellé lövök kissé.
-A bogarak tényleg nem lehetnek túl jók... vagy a csiga, na azt semmi pénzért nem ennék! A sushiban nincs semmi undorító
Értek egyet, nevetek a japán konyhán és a steaken.
-A vért tényleg eléggé szereted, túl vámpír vagy a másféle ételhez.
Na azért én nem vagyok oda, de jó hír, hogy nem fordult fel a gyomra a véres ajkamtól, talán még élvezte is a csókot (?)
Micsoda fenyegetés! Vigyorgom.
-El is várom, hogy tövig harapd az egészet
Nézek rá kihívóan, tudom nem a krumpliról beszélünk már rég. Ehelyett mondjuk én harapom, már nem fogakkal, de nyelvvel és ajkakkal elkövetek minden tőlem telhetőt, hogy kielégítsem és nagy nehezen sikerül is. Eléggé kikészít. Nem is akarom magam elképzelni a helyében
-Nem is vennék fel!
Nézek rá megint felháborodva, hogy gondolta?! Fuj már, nem vagyok skót! Meg idegesítene az a sok flancos selyem, a harisnyát nem bírnám elviselni, de miért is gondolok bele??? Wááááh!
Szent Seth! A férfias Seth. Összeraktam, még a kondiba is lejár és úgy csinál, mintha sok tesztoszteron lenne a szervezetében, de a nagy része színészkedés!
-Aha, a kondiban szokott edzeni, ahová én is járok az egyik barátommal. Nekem nem tűnik erősnek, szart se csinál csak fellengzősködik. A felszínes libák biztos. Gondolom őt tartod férfiasnak.
Ericket nem ismerem látásból se. Mormolom és inkább rágcsálok egy olyan szart azon füstölögve...jézusom, ha ennyire babaarcúnak, meg kisfiúnak gondol mi a f*omat keres mellettem?
(nem kellett hogy beszéljünk, de ismerem az iskolából és látom a konditeremben Smile
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyHétf. Dec. 28 2015, 00:36

-Ohm, igen, nagyon is tetszik.
Ebben egyetértünk, kap egy könnyed csókot az arcára.
-A csiga valóban az. Én a kagylót sem szeretem. Vagy a polipot... az rágós. Mint a gumi...
Sóhajtok, de mosolygok, legalább nem fog tukmálni vele, hogy de az finom, Eric évente bepróbálkozik.
-A vért szeretem, de ételbe semmi élőtől, ha iszom... nos... élvezettel lefetyelem mások puha és finom bőréről.
Vigyorgok, egy pillanatra az ajkamra harapok, szeretem a vér ízét.
-Azt nem harapom, kár lenne érte. Szopogatom.
Döntse el miről beszélek, bár szerintem sejti, hogy a farkáról, amit mint kiderült, mind a ketten nagyon szeretünk.
Elég zilált lesz utána, de én csak nevetek, főleg, hogy nem akar női ruhát felvenni, megint morog. Édes ahogy morog! Kis zsörtölődős! Ez nem lesz másképp Ash kapcsán se, pedig Seth... nem is tudom hogy jutott eszébe, addig míg ki nem mondja. Átkarolom és a nyakát csókolgatom.

-Tudom, hogy jár kondizni. Van benne erő, de nem szokta használni. Lusta. És igen, Seth barátom is férfiasnak tartom. De valahogy az a benyomásom, hogy magadat nem sorolod bele. Szerinted csak a külső tesz valakit férfiassá? Mert szerintem a belső, elsősorban. És hiába mondod, nem elég lányos az arcod, hogy lányosnak nézzelek legalább külsőleg is. Mint mondtam, nekem csak a férfias férfiak tetszenek.
Ha ebből nem rakja össze, hogy mivel Ő is tetszik, férfiasnak gondolom, visszavonom, hogy az eszéért is szeretem. A karommal amivel átkaroltam simogatom az arcát, mellettünk úgy sem ülnek, elférek, nem zavartatom magam. De a hangom halk és magyarázó, első körben mindig türelmes vagyok.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyHétf. Dec. 28 2015, 00:50

Elégedetten mosolygom egyet, aztán hallgatom milyen ínyencségek taszítják még a véren kívül. Atyám... Vámpír a gyerek!
-Az ilyeneket én se, de a te arisztokratikus kisugárzásodhoz el tudtam képzelni.
Ezen a vér dolgon nézek egyet azért.
-Még egy perverzséged kiderült, most már kettő van, vérivó vagy és szűz lányokat rontasz meg. Már tudom miért tetszel. Mindig is felnéztem Dracula grófra!
De vajon mennyit iszik belőlük? Majd én is adok neki! Azt akarom, hogy kóstolja, szeresse!
Jó, ha a farkam a téma, inkább szopogassa, ne harapja le.
-Úgy van, inkább szopogasd, mert ha leharapod akkor túl sok vérem vennéd és hullaként már az sem lesz kemény.
Megyünk át morbidba, nos én a beharapást átvitt értelemben gondoltam, de a szopogatás is jó. Félreértés ne essék, én is nagyon élvezem az övét, csak épp lefáraszt, meg irányít, tudom, domináns, azt akarom, hogy jó legyen neki, az irányítást viszont önmagában nehezen viselem.
Méghogy van benne erő, pojáca!
-Dehogynem! Irtó férfiasnak! Szerintem a férfiasság nem abban rejlik hogy néz ki valaki, hanem belülről fakad!
Mondom hevesen, hangosabban, mint szeretném, közbevágva a szavába, aztán ő is elmondja, hogy um...ugyanerre gondolt, elvörösödöm.
-Jól van...csak mindig kisfiúnak mondasz és...azok nem férfiak, csak kisfiúk, azt tudom, hogy lányos nem vagyok, csak lágy vonású
Füstölgöm.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyHétf. Dec. 28 2015, 19:07

-Igen, igen, sajnos más is...
Nevetek, ezzel néha befürdök, nem látszik, hogy szeretem a vad húsokat, na meg az emlegetett véres steaket...
A vérrel persze meglepem, gonosz vigyorom kisejlik a tekintetemből. Aztán nevetek megint, micsoda hasonlat!

-A különbség, hogy én jól nézek ki és nem porladok el a napfénytől! Amúgy Drakula nem rontotta meg a szűz lányokat, csak kiitta a vérük...
Vigyorgok, de nem zavarni a vámpír lét. Már ha működik a szex, természetesen. A Szex az kell.
-Amúgy sincs hús rajta, porc az egész, nem lenne finom. Másra kell az nekem, vért pedig inkább nyakról és hátról, mellkasról jó lenyalogatni...
Ahm, na igen, élvezem is azokat a d&gásokat!
Seth lesz a téma később, nagyon nem kedveli. Eric sem kedveli, pedig Seth igazán kedvelhető valaki, ha megismerik, komolyan!

-Na látod...
Nevetek kicsit, hogy ránk pisszegnek, Reeven kicsit hangosan mondott véleményt. De mivel egyre gondolunk talán megbékél.
-Azért mert bosszant Téged! Olyan szexi vagy mérgesen! Mondtam már, hogy nekem férfi vagy, a kiscserkész is azért van, hogy zsörtölődj! Felizgatsz mikor csúnyán nézel!
Vigyorgok rá, finoman beharapom az orcáját.
-Amúgy csak Te gondolod magad kisfiúnak... én komolyan sosem mondtam Rád, ezen hajlamos vagy túlsiklani gyönyörűm.
Somolygok, csókolgatom a nyakát, ez vesszőparipája, de neki kéne elsősorban megértenie, hogy nem kis fiú már, hanem felnőtt férfi. Én tudom róla...
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyHétf. Dec. 28 2015, 22:08

-Jaj ne már, azt akarod mondani a kuncsaftjaid sushival tömnek?
Nevetek ezen és magán a véres dolgon is, mármint nem az a marhacombcsontot szopogató példány.
-Most a csillogó köcsögtől elvonatkoztatva, a vámpírok nem néznek ki rosszul, nekem pl Brad és Tom jut eszembe róluk és ők hm...
Ráncolom a szemöldököm, mert fura róluk így nyilatkozni.
-Oké, neki nem hiszem, hogy működött odalenn, de te egyedi vámpír lennél, nem egy Drakula utánzat
Nézek rá csillogó szemmel, ugyan, ebben is újítana, mindig meg tud lepni, steak.
A vér nem onnan kell, hát csak nézek, honnan szereti, ohm. Talán egyszer hagyni fogom, hogy beleharapjon a nyakamba rendesen, ott úgy is kedvelem a nyalogatást. Neki nem mondom, még a végén túlságosan elbízza magát.
Kicsit ciki, hogy hangosan felfortyanok egy ilyen mondattal egy transzi film kellős közepén, de köhm...nem hatnak meg a kínos szituációk.
Felix bevallja, hogy csak húzott, amit igazán gondolhattam volna. Na ezt érzem cikinek.
Szexi vagyok mérgesen? Erre nem számítok, meglepetten pislogok. Ah...áááh, világos, biztos a szemem színe! Mondják, hogy megváltozik tőle az arckifejezésem, meg a kisugárzásom. Oldalra nézek kissé zavartan.
-Hm...értem
Perszehogy felkapom a fejem
-Nem, nem érzem
Megint pisszegnek, ez is hangos volt. Nem érzem, csak... bonyolult kérdés, túl bonyolult.
-Oké, oké, már nem is haragszom, igazad volt, hamar elpárolog. Tudom...néha bosszant, hogy fiatalabb vagyok, mint az ismerőseim többsége és...egy csomó dolog van, ami nem történt meg velem gyerekkoromban, túl hamar kellett felnőnöm, ahhoz képest, hogy egyik oldalon ez rengeteg tapasztalatot adott, maradt egy jó csomó üres folt. Deh...nézzük a filmet
Nézek előre kortyolva a kólát, kiszáradt a szám az első percekben... Különben is, ezt elég izé volt megfogalmazni, uh... A film végéig már csak apó megjegyzéseket teszek, ha... rajtam múlik.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyHétf. Dec. 28 2015, 22:31

-Nem, inkább tengeri herkentyűkkel, egzotikumokkal... de nem min jó.
Nevetek, a sushival nem is lenne bajom.
-Louis túl sokat nyavalyog, ha jól is néz ki, Lestat viszont jöhet. Tudnék azonosulni a nézeteivel, az is biztos...
Vigyorgok, olyan vámpír lennék, de újra meg kell jegyeznem, szexről szó sincs. Csak a vérivás okozta mámorról, de nem akarom egybeolvasztani a kettőt, mert úgy érezném, kevesebb lenne a mostaninál.
-Milyen csillogó k#csögre gondolsz?
Jut el hozzám mit mondott, hirtelen nem értem.
-Van valami sorozat, ahol a vámpírok szexelnek és ilyen qva gyorsan mozognak, olyan lehet, mint a vibrátor. Hmpf, úgy szívesen nyomnám!
Nevetek, nem tudom hol hallottam, de a sorozat 70%-ka szex és erotika, ajánlották, de én csinálni szeretem, nem nézni, mindig elfelejtik...
A mérge kapcsán megnyugtatom, hogy csupán hátsószándékok vezérelnek, semmi slampos ellenszenv és lekezelés, egyszerűen élvezem, ha dühös, mert szexi. Annyira meglepem, hogy csak vigyorogni tudok a zavarán. Nem is feltétlen a szeme tetszik olyankor, hanem a kisugárzása, a vad és dacos tekintete. A pisszegés annyira nem hat meg, hogy nagyon. Felőlem mindenki azt csinál amit akar, ha nem akarják a film hátralevő részében a cuppogást hallani, hogy hangosan csókolom a partnerem, be lehet fogni. De türelmes vagyok, különben is, Reevenre figyelek.

-Miért bosszant? Élvezd ki. Igen, megértelek... bizonyos tekintetben én is túl hamar nőttem fel, de nem bántam tulajdonképpen. Mi maradt ki?
Nem tudom mire gondol. Én magam sutyorgok a fülébe, ez a beszélgetés másra nem tartozik, de csak ezért. Tudom, nézni kéne a filmet, de Reeven jobban érdekel.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyKedd Dec. 29 2015, 18:15

Vigyorgom ezen, gondolom jó pofát kell vágnia hozzá, deh van, aki véresen szereti (utalás a van, aki forrón szereti c. filmre)
-Micsoda szakértő vagy! Én már nem emlékszem annyira, de Tom volt a jobb szerintem is. A nézeteire se emlékszem pontosan, csak, hogy nem volt valami makulátlan, pl megette a riportert
Ráncolom a szemöldököm, mintha erről dumáltunk volna már korábban is. Elég könnyű összefüggésbe hozni az éjlényekkel.
-Tudod a Napfogyatkozás, vagy mi a szösz, ahol a csávesz bőre csillog, Edward asszem
ÚÚÚú miket tudok.
-Nem láttad?
Kérdem kaján mosollyal, lehet megérné a szenvedést, megnézni, csak hogy ő is részesüljön kicsit. Szerintem betegre röhögnénk magunkat, jó borral isteni szórakozás lenne. Vagy sírnánk, hogy Bella nem hal meg. Felix úgyse szokott, hát megtörnénk a jeget.
Sorozat, valami rémlik, de még nem láttam.
-Te is tudsz olyan lenni, hahh, ha léteznének rólad biztos kiderülne.
Nézek rá sunyin, hisz nem avatott még be a sötétebb titkaiba, csak fokozatosan tudok meg róla dolgokat, hogy szűztipró és kedveli a vért, s az ostormunkát, vagyis kicsit szadista a lelkem. Engem joggal csúfolhatnának mazochistának miatta, de igazából nem, mélyebben gyökerező gondjaim vannak.
Szóval direkt csesztetett, hamar el is párolog a haragom, s valahol sejtettem is, ha tényleg...kisfiúnak nézne, igazából inkább lennék elkeseredett miatta. Vagy nemtom...jobb nem belegondolni. HOgy pisszegnek, teljesen figyelmen kívül hagyom, örüljenek, hogy nem rugdosom fel őket, hogy zavarják a magánbeszélgetésem. Ezt is csak Felix miatt...
-Igen, igazad van, én magam sosem gondolok rá negatívként, csak túl sokszor kapok felnőtt üntyülüpüntyüt, ami idegesít. Ilyen áh, te még fiatal vagy, vagy jaaa te még fiatal vagy, nem tudhatod...
Sandítok rá, tőle is megkapom, de mindegy, nem olyan fontos, vállat vonok, van igazság abban, amit mondanak. Biccentek, gondolom...
-Például sokáig tündér-félének hittem a jójétpuszit, vagy nem ittam még kakaót, néha vannak ilyen homály foltok, sok dolgot nem tapasztaltam, ezért úgy érzem nem tudom átérezni és túl sok mindent csináltam dacból, ez sokkal meghatározóbb életérzés lett, mint pl a lelkiismeret furdalás.
Leszámítva a gyilkosságot, amiatt igenis szarul éreztem magam.
-Neked mi maradt ki?
Persze figyelünk mi a filmre is.

Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyKedd Dec. 29 2015, 19:16

-Én emlékszem, fiatalabb voltam nálad, mikor olvastam, de mai napig szívesen elolvasom. Nem ette meg, csak megharapta annyira, hogy át kelljen változnia. Tudod... neki nem volt választása...
Vigyorodom el, ohm, Lestat gonoszsága mosolyt csal az arcomra mindig.
-Ahh, szemetet nem nézek és olvasok, igyekszem kigyomlálni magamból, de tényleg van valami csillogó ficsúr...
Legyintek, hogy hagyjuk is, ne szennyezzük be magunkat nyálas női ponyvákkal.
-Nem, de sehogy sem veszel rá, nincs olyan ellenérték, amit felajánlhatsz érte.
De ha kitalál valami brutálisan jót, esetleg megfontolom. Esetleg.
-Ki tudja?
Vigyorgok, nem vagyok vámpír közösködöm sajnos a halandó léttel mindenki mással. De jó vámpír lennék, ez tény, nem lenne bennem bűntudat, hogy mások vérét szívjam.
-Hogy... mi a csudát kapsz?
Üntyü micsoda? És az mi?
-Áh, hát... nyugodtan mondd rá, hogy te meg már messze nem. Vagy hasonló, szerintem abbahagyják.
Nem jó hallani, hogy már nem fiatal az ember. Bár én még az vagyok, tegyük hozzá, csak egy tinédzser mondana naivan öregnek.
-Kakaót, tényleg? Főzöttet? Majd csinálok Neked este, semeddig nem tart!
Nézek rá mosolyogva, ha ez a legnagyobb gondja.
-A jóéjt puszi is szerintem azóta kamatosan pótolva van...
Veszem az ajkaim közé az övét, kap Ő rendesen tőlem, ha velem alszik.
-De ha valami kimaradt szólj. Pótoljuk. Anyám ha meglát szerintem azon túl, hogy kikezd Veled, könnyedén pótol Neked minden ilyet. Már ha bírsz várni délig, mire kikel az ágyból!
Nevetek halkan, na igen, az éjszakai élet.
-Nekem? Nem érzem, hogy kimaradt. Ezek a tipikus családi programok mint piknik július negyedikén a parkban, vagy vidámpark, vagy nagy közös családi vacsorák, a hálaadás körüli sürgés-forgás, mesék... hmpf, kicsinek sem kötött le a java. Nem mentem focizni apámmal, nem tudom, ami az a tipikus hülyeség, nekem nem volt, de nem érzem, hogy kellett volna. Sokat foglalkoztak velem, de fiatalon is felnőttként kezeltek.
Vonok vállat, mert hát hamar dolgozni kezdtem, olyan, hogy gondtalan gyerekkor... nem volt sok dolgom ugyan, de mégsem használnám pont ezt a kifejezést.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyKedd Dec. 29 2015, 22:31

De ja vu, elmondom megint, hogy én csak filmen láttam és óh, szóval csak megharapta. Ez Felixesebb... Kezdem jobban érteni őt, miért tartja vonzónak ezt a fajta...gonoszságot.
-Ja igen és ez rosszabb, mint a halál, ergo gonoszabban járt el, hisz az idők végezetéig szenvedni fog...
Rakom össze a mozaikdarabkákat, ez őt jobban vonzza, mintha felfalta volna. Hm...és ebben gonoszságot kéne látnom, ugye? Na itt a probléma... mert a másik oldalon, örök lét...valahol micsoda lehetőségek! Bár valószínűleg én sem örülnék neki...
Rémlik neki a fogatkozás, vagy mi, somolygok kérlelőn, de szar...mintha meg akarnám nézni. De vonz, hogy magammal rántanám.
-Ugyan... Te magad sem gondolhatod komolyan, hogy komolyan veszem azt a filmet. Gondolj bele...nálad vagyunk két üveg minőségi bor társaságában és betekre röhögjük magunk a dolgon, össze-vissza gyalázzuk, aztán...ellenértéket modasz? Eljátszhatod, hogy Te ellentétben a kis selejttel, igazi vámpír vagy és megkóstolhatod a vérem, fájdalmat is okozhatsz...
Hogyne lenne? Semmi taszító nincs ebbe az egészben, csupa móka. Azon vigyorgok én is, hogy vámpír lenne. Felvonom a szemöldököm, nem érti az üntyülüpüntyüt? Olyan hangosan nevetek fel, hogy a pisszegő (meleg) srác hátrafordul és megpróbál rondán nézni rá, mire rúgok egyet a székébe, közelebb hajolok, a füléhez és súgok valamit a fülébe, amibe belereszket-borzong.
(Bemászom a széked alá és leharpom a f*od, ha kukkolsz perverzkém)
Nem igazán tud reagálni.
-Becézőszócska.
Abbahagyom a nevetést, bólintok.
-Igen, igen, meg lehet ezt oldani kreatívan, csak az ember belefárad.
Biccentek, ahogy a kakaóra is, némileg zavartabban.
-Ohm...köszönöm. Igen, abszolút! Most már tudom mit jelent.
Bújok kicsit hozzá, ragaszkodom hozzá nagyon. Ajkai közé veszi az enyém, felvillanyozva, beleremegve hagyom.
Az anyján meglepetten nevetek kicsit.
-Tényleg kikezdene velem? Amúgy tud már rólam?
Biztosan...de konkrétan szerintem csak Ericket kérdeztem meg. Kicsit csodálkozom, hogy ezekből kimaradt.
-Nem igazán tudom elképzelni a gyerekkorodat... Nem akarod ezeket pótolni? Megtanulok pulykát sütni hálaadásra, véresen. Ilyenek nekem sem voltak, de én...hiányként éltem meg. Viszont velem...nos, igazából...azt hiszem...
Levegő
-Nem fordítottak rám figyelmet
Szerintem ez a bajom, ez minden baj forrása, ezért voltam rossz, fel akartam hívni, de nehéz erről beszélni, megfogalmazni...esetlenül nézem a kezem. Mesélhetne inkább ő és közben figyelni kéne a filmet... A kis buzi lány akar lenni, hm, hm
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyKedd Dec. 29 2015, 23:28

-Addig nem, csak míg el nem porlad túlvilági teste. De vagy öl és életben marad, vagy elpusztul fiatal évei elején. Én ezen nem gondolkodnék.
És nem, nem a halál jönne szóba mint opció.
-Ehhez nem kell megnézni azt a hulladékot. Megkóstolom a véred, fájdalmat okozok... kínzó lesz, de akarod majd... mindig többet és többet akarsz majd. Gyalázni pedig tudom megnézés nélkül is, ha már ott a bor, meg Te, nem akarom elrontani ezt a csodás összképet holmi szánalmas ripacskodással és tinédzserkori semmi problémákon szenvedéssel.
Sóhajtom, bár az elején elég határozott volt a hangom és negédes, tudom, hogy vágyik rá, megkapja majd.
-Na ezen mit nevetsz kiscserkész?
Szegem fel a fejem, gügyög itt, értenem kellene? A hátraforduló srácra én magam is rondán nézek, csak nekem sikerül is, de örülök, hogy Reeven gyorsan helyreteszi, remélem közölte vele lejegeljük a farkát és tövestül törjük le, majd dugjuk fel a s&ggébe.
-Ez inkább... értelmetlen gagyarászás.
Kötök bele, elmaradhatatlan.
-Helyes, csicseregd el még mi maradt ki, megadom Neked.
Miért ne? Ezek apróságok, de ha jobban magamhoz tudom láncolni velük, teljesen megéri.
-Persze, imádja a fiatal jóképű fiúkat, mindig is dicsérte az ízlésem. Nem, még nem, jó ideje nem voltam otthon. Általában Veled töltöttem a szabadidőm, de nem bántam. Majd elmondom nekik is, ha arra járok, telefonon nem hívom fel, a büdös életben nem tenné le a kagylót!
Nevetek, anyám hajlamos elragadtatni magát és telefonmaratont rendezni, akkor is ha már rohad le a fülünk. Kényelmetlen így beszélgetni és nem is személyes, idegesít, hogy nem látom a gesztusait, nem érzem a teste melegét.
-Véresen, mi? Inkább süsd meg a vérét, úgy is szeretem. A pulyka meg legyen ropogós. De hogy komolyabban is válaszoljak, nem, nem hiányzik.
Mondom könnyedén, majd bólintok a szavaira.
-Észrevettem. De ez az ő bajuk gyönyörűm, összehoztak egy ennyire jó gyereket és még csak arra sem vették a fáradtságot, hogy megismerjék. De ahogy elnéztem őket, ha figyeltek is volna rád... ugyan úgy hiányérzeted lett volna, mert ők be vannak gyöpösödve, míg te kreatívan szárnyalsz. A szakadék mindig meg lett volna, hidd el. Nem akarom őket pótolni Neked, de a kimaradt élményeket igen. Karácsonyozz majd velem. Egy napot a szüleimmel vagyok, egy másikat Eric-kel, de ha ráérsz, az egyik nap együtt lehetnénk. Mit szólsz? Ajándékot is adok Neked, már tudom is mit adok.
Régóta megvan, már csak meg kell vennem. Csókolgatom az ajkát, a film úgy is lassú, belefér a beszélgetés.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyPént. Jan. 01 2016, 20:26

-Jah, bocs, viszont elég sokáig elvannak, ha vigyáznak. Hát persze, hogy nem. De nem feltétlen kell ölni hozzá, önuralom kérdése
Ez tetszik a vámpírokban, vannak lehetőségeik.
-A fájdalomból? Így csinálnám belőlem mazochistát, vagy mi? Deh akkor hol maradna a Te szenvedésed Ravernon? Gondolod, hogy büntetlenül kínozhatsz?
Emelem meg jelentékenyen a szemöldököm, deh huh, ő tényleg beleélte magát, vajon...mit művelne velem? Tényleg fájna, amit csinálna? Baromi határozottan adja elő, hogy folytatást kérnék/engednék.
A gügyögést nem érti és ez valahogy baromi vicces, hogy értetlen képpel kérdezi, aztán nem érti, miért olyan vicces. Nem illik hozzá a szó, annyira abszurdul kiszorul belőle, hogy valahol egyértelmű, hogy nem érti, hogy is érthetné, mintha egy apácának magyaráznám a nekrofíliát.
-Hogy nem értetted... annyira antigügyögős vagy, hogy nem érted a gügyögést.
Vihogok,  szeretem az ilyen antiFelixes dolgokat, közben kiosztom a csittegőst, elégedetten visszadőlök, hátperszehogy beleköt. Nem ő lenne.
-De az ütyülüpüntyü állandósult gagyogási szókapcsolat. Persze, hogy nincs értelme, mert a gügyögésnek nincs.
Vigyorgom, előre fordulok és iszogatom a kólám, közben elpirulok, hogy ő megadja nekem, ami kimaradt. De jó hogy sötét van és ezt most nem látja.
-Kösz...majd, ha eszembe jut valami
Motyogom zavartan. Az anyján csak kuncogok, kikezdene velem? A kuncogás nevetésbe fullad
-Nagy forma lehet. Az jó, mármint, ha Te is élvezted, de a családodhoz azért elengedlek
Viccelődöm, húúúh tényleg mesélni fog? Az anyja biztos jól néz ki... Asszem a suschi gép ugrott, majd veszek neki véres csülök darabolót, vagy bárdot.
-Oké. Miket csináltál a családoddal?
El nem tudom képzelni, de érdekel, ha nem titok, talán beavat. Észrevette, hogy nem figyeltek rám, remélem nem az idióta viselkedésem miatt, ahogy ők mondták.
Ismét pírban fürödve mosolyodom el, szerencsére ezt sem látja, s azt sem, ahogy szerelmesen oldalt pillantok rá. Szerencsére, hogy úgy nézek, én sem fogom fel. Nem, nem vették és kreatív voltam, ez igaz.
-Tudom, kösz... Mármint, nem, nem is kell pótolni őket, az élményeket, igazán? A kakaóval máris fel fogod dobni, érdekel milyen íze van a házinak.
Kigyúl az arcom, idegesít, hogy nem férek közel hozzá.
-Jó... jó lenne. Eddig nem nagyon fogtam fel, ha karácsony van. Az egyiket majd én is az unokatestvéremékkel. Woh...tényleg? Majd gyere át.
Gondolom Eric otthon lesz...
-Én is tudom, bár nemrég kilőtted az egyiket
Félmosollyal figyelem a csáveszt, ahogy a magassarkúban tipeg.
-Nah ezt semmi pénzért nem próbálnám ki.
Patás állatnak érezném magam. Veszek egy kis nachost, nem kell sok és tele leszek, különben a filmnek is vége lassan. A the end után közlöm vele.
-Na gyere, meghívlak egy steakre. De előbb mosdóba megyünk
Kóla meg mojito után szerintem versenyezni fogunk egy üres piszoárért.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyPént. Jan. 01 2016, 23:14

-Attól függ melyik mítosz az igazi. Ha valóban olyan gyötrő az éhség bennük akkor az olyan, mintha nem eszel több napig, majd a legfinomabb ételt teszik eléd, meg bírod állni hogy abbahagyd az evést pár falat után? Vagy jobb példa, ha nem ittál már két napja, és találsz egy liter vizet. Meg tudod tenni, hogy csak három kortyot igyál? Ne pazarolj, ne igyál többet, mert az probléma?
Ha te vagy az erősebb vedd el, idd meg, dobd el. Persze ha befektetésként gondolsz rá, az más, mármint az emberekre, mint holmi nyáj, akit terelgetsz, lecsapolsz... igen, igen, úgy nem zavaró, de alapjáraton szerintem az ölés ösztön lesz.
-Az én szenvedésem? Én nem fogok szenvedni, csak fürödni a kéjben. És igen, gondolom.
Büntetlenül megúszom, sőt, megköszöni, akarja még. Magabiztos vigyorom látom meglepi, de ezen semmi meglep nincs. Ügyesen kell csinálni és akkor nagyon jó. De majd megtapasztalja, tudom, hogy akarja, vágyik rá, én pedig meg fogom adni ezt neki.
Később már gagyog valami szót, majd még ki is nevet, hogy nem értem, mit is akar ez jelenteni, össze is szűkítem a szemem, de nem tudok komolyan megorrolni rá, mert imádom, mikor nevet. Csak úgy csillog a szeme.

-Mert azon nincs mit érteni... mert az nem beszéd, az gügyögés.
Fektetem le neki a rideg valóságot, de forgatom a szemem, hogy ennyire jól szórakozik rajta és rajtam, simogatom a combját. Érezheti nem probléma, elnézem neki. Aztán ő is beismeri, hogy valóban nincs mit megérteni rajta, de csóválom a fejem.
-Ilyen állandósulás biztos nincs, a gagyogás nem szó, nem lehet belőle szókapcsolat.
Vetem oda foghegyről, szinte visszakézből, de valami perverz mosoly sejlik ki a tekintetemből, szeretek vele vitatkozni.
De persze nem csak vitatkozni szeretek vele semmi dolgokon, hanem maradandó élményekben részesíteni.

-Feltétlen szólj!
Suttogom a fülébe, olyan leszek mint a dzsinn a palackból, elmondja kívánságait és teljesítem azokat. Anyám kapcsán megint nevet, a körülöttünk lévők feladták, hogy egyáltalán szóljanak. Én magam megcsókolgatom a nyakát Reevennek.
-Anyám könnyen kedvelhető személyiség. De ne lepődj meg, ha megkérdezi, éjszaka nem-e akarsz-e inkább vele "aludni".
Vigyorgok, vigyáznom is kell majd, félek becsábítja az ágyába és hoppon maradok egy menet erejéig majd este, ha egyszer átjön.
-Végtelenül kedves, köszönöm.
Közlöm negédesen, hogy hazaenged, de kap egy röpke csókot az ajkaira.
-Anyámmal általában ha együtt töltöttük a napot, akkor elmentünk neki vásárolni, beültünk valahova enni, elmentünk sétálni a parkba, néha rávettem egy művészmozira vagy színházra, utóbbit jobban szereti. Megvacsoráztunk, megmasszíroztam, beszélgettünk, később szeretkeztünk is már. Apával inkább lóversenyre mentünk ki vagy múzeumba, de ő keveset volt mindig is otthon.
Egy átlagos családi programterv a Kaleolani családban... Persze ezt mind elsutyorogtam a fülébe, a magam természetes könnyedségével, megosztva olyan információt is, amit nem vagy csak később szoktam. Gondolom úgy is meglepődik majd, én magam már a meglepődésen sem lepődöm meg.
Aztán magyarázom el neki, hogy olyan dologra vágyik, ami elérhetetlen, de nem miatta, hanem a szülei miatt. Ostoba csökött emberek a maguk dogmáival, ne várjon sokat.

-Milyen lenne? Finom, reggelire azt kapsz. Vagy még este, ha szeretnél.
Csókolom meg, milyen apróság és mégis mennyire örül. Ezt imádni fogom benne, mert egyszerűen teljesíthető és még kellemes is, élvezhetem hálája áradatát.
-Ha szeretnéd, de te is átjöhetsz. De majd megyek én, úgy még otthonosabbnak fogod érezni!
Igaza van, jó ötlet, így jobb lesz. Én leszek az idei legjobb ajándéka, ohohom.
-Igen, miért?
Nem gondolnám, hogy rácáfoltam volna bármi ötletére, de mivel nem tudom mi az, ki tudja.
-Nem is férfi lábra való az.
Szerintem legalábbis a magassarkú a nőké, nem értem mi öröm lehet benne. Anyám szerint is "szükséges rossz". Megeszegetjük a rágcsát, nagyjából megisszuk az üdítőt, majd a mozit elhagyva megnevetett.
-Na és te mit eszel?
Vigyorgok, bármikor elfogyasztok egy jó kis steaket, szó se róla. Nem éppen könnyű kaja, neki nem ajánlom. A mosdóra bólintok, követem, szerencsére a férfiaknál sosincs nagy sor, most sincs, több nő volt a moziban, mint férfi.
Persze a plázát elhagyva nem ragaszkodom a steakhez, még a gyors éttermeket is felvetem, ha gondolja, az is jó, legalább látja én is csak halandó vagyok, eszem ilyesmit. Otthon majd persze megismételjük a nap szexuális témáit, felelevenítjük életünk filmjének azon jeleneteit, de kakaót biztos fog kapni! Készítek neki, még habot és fahéjat is kerítek rá, közel ülve hozzá és simogatva Őt, élvezve hogy elfogyasztja - feltéve, ha ízlik neki, mert ha nem, nem erőltetem, kap márt helyette.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02 2016, 16:24

Nekem az evéshez furább a hozzáállásom...
-Gyakorlás kérdése. Nyilván először tapasztalatlanabb lenne a lény és nem tudná megállni, de elhatározás kérdése minden. Ezekben a művekben is van rá példa, hogy meg tudják állni és biztosan nem könnyű, sőt kényelmetlen, de nem kizárt
Kötöm az ebet a karóhoz. Az ő szenvedése alatt annak a szemétnek a megnézését értem.
-Hát nem szenvednél a Napnyugta megnézése közben? Ha nem, akkor az kérdésessé teszi, hogy akarom-e, én se szeretem, akkor kitalálok neked mást.
Gonoszan csillan fel a szemem, megnézünk egy mesét! De olyat, amit én szeretek, hogy csak neki legyen rossz. Megoldjuk, megoldjuk. Már meg sem lep, hogy ennyire határozott, fogom ezt én még akarni, bár egyelőre nemtom elképzelni, hogy nagy rendszert akarnék csinálni belőle, viszont...sok mindent nem tudtam elképzelni Felix előtt, ahogy mondta, új fejezetet nyitott az életemben. A gügyögésen kiakadok, ő kiakad azon, hogy kiakadok és magyarázza, amit én is neki. Imáááádom. Megsimogatom a fejét, mert ez most nagyon aranyos.
-Nem mondod? Azt hittem azt jelenti, hogy gugu-gá. Ugye tudod, mi az?
Szórakozok vele egy kicsit, jó ez, felváltva sértődhetünk be legalább. Simogatja a lábam, én a keze felületét, amelyikkel csinálja. Mosoly bújik meg ajkam sarkában, hogy nem, nem lehet állandó szókapcsolat.
-Jól van Mr Terminus Technikus, igazad van
Adom meg magam, de csak mert ezzel nem lehet ellenkezni. A perverz mosolyát elkapom, élvezte, tudom én, szeretem vele az ilyesmit. Feltétlen szólni fogok neki kívánságügyben, érintéseibe ismét belereszketek, megsimogatom a fülénél, ahogy duruzsol, én a nyakcsókon aléltan sóhajtok.
Az anyján mosolygom, és gyorsan elűzöm a képet a bombázóról, aki a képzeletemben szőke és nagy mellű.
-Majd ellenállok a kísértésnek, ha veled megyek, nem fekszem le mással.
Kapom be a cimpáját egy pillanatra, hogy megszopogassam, azt nem teszem hozzá, hogy egyébként szívesen kipróbálnám... valahogy tiszteletlenség lenne, mégiscsak az anyja.
A röpke csók után őt figyelem, nem a filmet, ahogy mesél. Hm, igen olyan Felixes, arisztokratikus programok, lóverseny, azt eltom képzelni, várjunk csak, valami nem stimmelt.
-HOgy mi? Mármint...lefekszetek a kliensekkel? Vagy?
Nagy szemekkel és tátott szájjal nézek rá, nem mondja, hogy az anyjával? Mert az azért...úúú az azért durva lenne! De esküszöm, mintha erre célozna! Mármint, úristen, dehát...
A kakaó finom, hogy reggelire kérek-e, vagy vacsorára.
-Jó lesz reggelire is, igen, reggelire kérem.
Ma már így is sokat ettem, nem lenne jó fosni nála, a fenekem különben is el lesz foglalva mással. Hálásan viszonozom a csókot, megint felvillanyozva érzem magam, mintha apró elektromos pikacsutöltetek mászkálnának az egész testemben fel s alá. Megbeszéljük, hogy ő jön, bólogatok, az ajándéktól csak még vidámabb leszek, ha ez lehetséges egyáltalán. Bár apám épp most húzott be, de mellette...mellette nem tudok nem boldog lenni! Basszus...mi van ha elértem a tizenhármas szintet?
-Mert...
Mondom kicsit pihegve attól, hogy a gondolataim ugye cikáznak bizonyos necces témakörök felé.
-Nem szereted a sushit
Árulom el, úgysem kapja azt már meg.
A férfilábra csak bólintok, szar lehet, mondjuk...ha kerekei lennének talán kipróbálnám egy körre, de szerintem azt a fazont görkorcsolyának hívják.
-Majd paradicsomot
Kérek hozzá köretet, ilyesmi, megoldjuk. Szerencse, hogy a férfi mosdó előtt nincs sor, mert láthatja, furán táncikálok odafelé menet, szinte berobbanok és jó időre kisajátítok egy piszoárt, uh, ha sor lett volna, szerintem nem bírom ki, még egy ok, amiért soha, semmi pénzért nem lennék nő. Az éttermet kinézem telefonon, olyan helyet, ahol biztos van, amit szeretne, kérünk jó sok köretet és abból szemezgetek egy kicsit, a húst nem kóstolom meg és a kakaót is csak reggel kérem. A szex, a simogatása és a gesztus után másnapra egészen biztossá válok egy borzasztó kínos dologban...amit fülig vörösen, már otthon a tükör előtt vallok be magamnak, mármint Lia házában, otthon.
Szerelmes vagyok...
Ba*ki
Lángolok, ezer fokon, mintha lázas lennék és borzasztó lelkesedéssel hívom fel Sebastiant. Azért őt, mert Lia....valahogy kevésbé jól fogadta Felixet, szóval el is dől, ki fog nekem segíteni költözködni.
A telefonban nagyon vidám vagyok annak ellenére, hogy tulajdonképpen megkérem segítsen pakolni (rá fog érni XDXD) de majd élőben, asszem élőben mondom el neki.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02 2016, 23:12

-A kérdés csak az: Miért tennél ilyet?
Nem tagadom, kellő akaraterővel lehetséges, de... a sok nyomorult és szánni való embert miért kíméljem meg? Válogatva ölnék, akiben látok potenciált, nem ölném meg, vagy nem is ennék belőle, de egyéb kis senkik élete mit sem érdekelne. De ohm, lehet Ő ennél emberbarátibb.

-Áh vagy úgy. Nem vagyok hajlandó megnézni, ha együtt nézzük nem nézném, hanem inkább végig Veled lennék elfoglalva, az meg nem szenvedés. És ez mindenre igaz, ami nem érdekel engem. Rengeteg filmnél vagy sokkal izgalmasabb, még két órányi figyelmet sem érdemelnek, az legalább két orgazmus Neked, megfontolnám a helyedben.
Közlöm negédesen, ebben kár gondolkodnia, hamarabb töltöm azzal ezt a két órát, hogy folyamatosan lesz#pom, mintsem nézzem valami szemetet.
Vitázunk egy sort a gügyögés kapcsán, fejsimogatást kapok, mire felszalad az egyik szemöldököm, hogy ez meg mi? Mi vagyok én, gyerek? Na de csak felszegem a fejem, titkolom, hogy jól esik az érintése.

-Roppant szellemes Reeven, roppant mód.
Hunyorgok rá, hogy piszkálódik velem, de már sejti szerintem, hogy az ilyen jellegű sértődéseim csak látszólagosan komolyak, nagyobb a füst, mint a láng.
-A megnevezést meg sem hallottam és örvendetes, hogy elismered.
Hmpf! A lényeg megtörtént, igazat adott, cél elérve. Látszik is lopva odapillantva, hogy élvezem a szellemi és szóbeli csatározást, más nincs mögötte.
Próbálom az ujjam köré csavarni azzal, hogy lesem a kívánságait, melyek gyermekként elmaradtak, úgy érzem sikerem van és lesz ezzel, kellemesen hümmögök, mikor fülem simogatva viszonozza puha csókjaim.

-Ha meg bírod állni...
Vigyorodom el, nem fogok nagy ügyet csinálni belőle, ha mégis megesne neki mással a szex, de vagyok annyira önző, hogy ki akarjam sajátítani. Elégedett morgást hallatok, hogy a fülemmel játszik, tudja, hogy szeretem.
Kérésére mesélek egy átlag egész napos programot a szüleimmel, persze neki a teljes verziót adom elő, úgy érzem, megoszthatom. Na meg a megbotránkozott feje már megérte, el is mosolyodom rajta.

-Anyám qva, szerinted ki tanított ki a nők kapcsán? Persze kérhettek minket együtt is, de az elég drága volt mindig is.
Mosolygok rá teljes nyugalommal, somolygó tekintettel.
Ezt tényleg csak a szeretőim tudják, bár Seth lehet az anyjától is halotta, Eric-kel később közöltem anno, mint most Reevenel. De lehetetlen titkolni, ha találkozik majd vele, egyértelmű. Anyám elég szabad szájú, ha barátok között van.
Bólintok, reggelire kakaó lesz a menü majd neki. Kitérünk az ajándékokra, halkan nevetek.

-Nem figyeltél, a sushit pont szeretem. Ne aggódj, ha már megvetted, akármi is az, el fog fogyni szépségem!
Csókolom meg, hogy most étterembe visz, vagy valami sushi bárba, nem tudom, de jó lesz az. Egyéb dolog eszembe sem jut.
-Hmpf, nem vagy Te nyúl... Majd nézünk valami könnyebbet.
Kap egy arc csókot, majd az étkezdében kérek krumplit meg salátát, öntettel, valami desszertet, ha elfogadja, ezt most állom én. Otthon pedig remekül elleszünk, bár én minden percet egyformán élvezek vele, de úgy hiszem, Ő is érzi. Igyekszem a kedvében járni, de ahogy távozik, látom a szemében, sikerem volt, hiányolni fog. Persze mondom neki újra, ha kell segítség, hívjon, tudja a számom. Ha bepakolni nem is, de legfeljebb ki...
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 EmptyVas. Jan. 03 2016, 20:28

Micsoda kérdés
-Szerintem nem ennék minden csavargóból, ha én csinálnám, érted. Válogatnék és az okos, értékes vért hajhásznám, mondjuk visszajárnék többször is megcsapolni és ehhez "ügyfélkört" kellene kialakítani, na meg jó sok önuralmat gyakorolni
Kacsintok rá, nos nem vagyok olyan ártatlan, mint amilyennek sokan gondolnak és nem...ezt még mindig nem tartom gonosz dolognak, hisz életben maradnának, max. lennének rosszabb napjaik.

Elhúzom a szám, nem, úgy nem érné meg. Persze tetszik, hogy velem lenne elfoglalva...nagyon is.
Rengeteg filmnél. Vigyorgom a két orgazmuson és az érdekességemen, rövid, hálás ajakszopogatós csókot kap cserébe.
-Tényleg nagyon meggyőző vagy
Ennyit a Naphasadásról.
Hát igen, ami nem érdekel, azt én sem jegyzem meg, hasonlítunk... Mintha nem tetszene neki, hogy simogatom, pedig imádnivaló...
Biccentve vigyorgok, hogy bizony, nagyon szellemes vagyok. Kicsit nevetek azon, hogy hát igen, elismerem, szinte messze van, pedig itt ül mellettem. Máris kevésbé érdekes, hogy műtik a fazont.
Az anyja istenes nő lehet, végigsimítok az arcán, miközben amennyire lehetséges közel hajolok hozzá.
-Nem féltem az akaraterőm
És nem hiszek a szirénekben, biztos érdekes az anyja, de elsősorban rá vagyok kíváncsi. Arra nem gondoltam, hogy annyira tanította, hogy úgy tanította. Még a szám is elnyílik, pislogni kezdek, mert rájövök szükséges, egy ideje nem csináltam.
-Nem gondoltam bele. Húh, ez meredek, mármint nem volt fura? Mármint, belegondolva minden fiú valahol vonzódik az anyjához, de hűha.
Meglepett, mit tagadjam? Nem mintha ettől megváltozna irányában bármi is. Most nem nevetek a poénon, milyen drágák lennének ők, idő kell, mire felfogom és túllendülök, azért ez nem mindennapi infó.
-Igen, de nem annyira szereted, mint gondoltam és felelőtlenség volt azt hinnem, meg kell róla győződni. Még nem vettem meg.
Talán húspörzsölőt kéne? A nyúlon már nevetek, miközben elnyúlok a karjaiban, nincs igaza, elég lenne nekem a saláta, különben is finom saláták is vannak, de engedek neki, legalábbis eszem egy keveset, talán még arra is rávesz, hogy hagyjam fizetni.
A nap további része is van olyan intenzív és maradandó, hogy a dolgok bennem túltelítődjenek és bizonyossá váljak: beleszerettem. Másnapig semmi más nem létezik számomra, csak ez az érzés.

// Köszi Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A pláza ásza! Felix_Reev   A pláza ásza! Felix_Reev - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A pláza ásza! Felix_Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-