Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:16

Rohanok a városban, legnagyobb csúcsforgalomban lavírozok a forgalomban, az emberek között. El kell érnem a buszt, már nincs olyan szemben, de egy csomóan vannak rajta, alig férek fel, de az ajtóban állók a kétségbeesett pillantásomra kicsit arrébb húzódnak, felugrok. Egyik kezemmel kapaszkodok, a másikkal pedig előhalászom a telefonom. Kicsit remeg a kezem, meg lihegek a futástól még kicsit, de megkeresem Sebastian számát és elkezdtem hívni... anyám, remélem felveszi.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:19

Éppen egy tolmácsmunkán vagyok, várom hogy dolgom legyen, most épp van még tíz perc a szünetből. Nem valami érdekes a mai munka, de hát nem lehet mindig minden érdekes.
Rezeg a zsebem, benne a mobil, meg se nézem ki az, mert lassan mennem kell úgy is, meg mostanság sokszor hívnak munka miatt.
-Sebastian Drayton, tessék. - Szólok bele, kicsit fásult a hangom.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:23

Amikor Seb beleszól, összevont szemöldökkel lepődök meg, milyen a hangja.
- Valami rossz fát tettem a tűzre? - Kérdezem, mert lehet, hogy valamivel megsértettem, azért érdemlem ki a hivatalos stílust, fásult hangot, elegáns rezignáltságot.
- Van egy-két perced beszélni? Fooontos lenne. - Teszem hozzá, remélhetőleg pozitív választ kicsalva. Közben már nem lihegek, de meg kell köszörülnöm a torkom, mert a hangom olyan... elveszett egérke.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:25

-Hmm? Oh, Callie, nem, csak dolgozom. - Ismerem fel a hangját.
-Hmm, tíz percem van, mondjad csak. Te futsz?
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:28

- Mi? Ja, nem, nem, csak... sietek. - Állapítom meg végül, mert most már nem futok, de majd csak gyorsan gyalogolok, ha leszállok a buszról, de addig még van egy kis időm.
- Figyelj... öhm... az a helyzet, hogy van egy kis baj és... ühm... úgy néz ki, hogy nem igazán tudok majd veled találkozni egy ideig. - Csapok bele a lecsóba, mondjuk nem vagyok valami összeszedett. Nem volt időm eltervezni, mit mondok.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:30

-Aham... és mi a baj? Elutazol? Segítsek valamit?
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:34

- Nem szeretem a kimért brit stílusodat. - Állapítom meg elsőre egy sóhaj keretein belül, és már szállok is le a buszról és gyors léptekben haladok, tuti lehet hallani, ahogy kopog a cipőm, meg máshogy veszem a levegőt.
- Ezőőő... hosszú. Nem fér bele tíz percbe, vagy egy telefonbeszélgetésbe, de majd elmesélem... majd, ha lesz rá alkalmam. Én igazából... csak azért hívtalak fel, hogy ne érezd... tudod, lerázva magad. Hajlamos vagy haluzni a hülyeséget.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:36

-Én meg nem szeretem ha előre közlöd jó darabig nem látlak. - Állapítom meg csendesen.
-Nem bebeszélem magamnak ezeket édesem. De nem válaszoltál, tíz perc hosszú idő. A városban leszel? Vagy elmész? És mikor meséled el? Most hova mész? Két óra múlva végzek, de ha nagy a gond, most is elmehetek.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:40

- Ahj, ha szó nélkül csinálnám, jobb lenne? - Kérdezem sóhajtva, nem azért hívtam fel, mert veszekedni szeretnék vele. Nagyon nem.
- Igen, itt leszek... nem tudom... fogalmam sincs. - Válaszolom őszintén arra, mikor lesz időm Sebastianra, meg úgy... az életemre újra. - A reptérre és nem, nem kell, nézd, sajnálom, de... nem tudsz segíteni. Tudom, hogy szeretnél és imádlak miatta, de most nem fog menni.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:43

-Nem, jobb lenne, ha nem is csinálnád nemes egyszerűséggel. - Sóhajtom, nem tetszik ez nekem.
-Csak nem jön valaki otthonról? Figyelj, van kocsim édesem. Hmm?
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:47

- Sajnos nem rajtam múlik... - Sóhajtom, megértem, hogy elégedetlen, de legalább értékelhetné az igyekezetem!
- Ooolyasmi. - Adom meg a legcsodásabb választ, amit most az agyam ki tud szülni magából. - Köszi, Seb, de nem fog kelleni. - A következővel még várok egy kicsit, összepréselem az ajkaimat, nyelek egy nagyot. Neem, Callie, most nincs idő sírni.
- Sajnálom, tényleg. Tudom, hogy szükséged lenne rám, és én most nem lehetek ott, sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:51

-Hogy hogy olyasmi... most görög illető jön vagy nem? Ahh... - Nem tetszik hogy össze vissza beszél. Azaz mis-masol.
-Biztos? Most is rohansz? - Sóhajtom.
-Szükségem lenne rád? Tudsz valamit amit én nem? - Henryvel most egész jól elvagyok, a többiekkel sincs gondom, legalábbis nem megoldhatatlan. Szóval nem értem miről beszél.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:54

- Az jön. - Válaszolok végül, miközben éppen próbálok kikerülni egy előttem toporgó nyugdíjas párocskát. Nagyon cukik, de most nincs időm megcsodálni őket.
- Ilyen forgalomban előbb odaérek... amúgy is mindjárt ott vagyok. - Válaszolom, nagyon édes, hogy segíteni akar... valahogy. De amúgy sem azért hívtam fel, hogy hordozgassa a popsimat és sofőrt játsszon.
- Nem, csak úgy általánosságban gondoltam, hogy szükséged van rám, de mindegy. - Sóhajtom. Na mindegy, még egy dolog, ami miatt nem alszom ma éjjel, nem oszt, nem szoroz.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 02:59

-Értem. - Csak azt nem miért fájt volna rögtön ezt mondani...
-Hát jól van. De ha sok a csomagjuk javaslom hívj taxit édes.
-Persze hogy szükségem van rád, csak furán mondtad. De ha a rokonaiddal vagy megértelek, ez természetes. Elvégre nagyon kedves családod van. Ki fogom bírni, de kezdhetted volna ezzel is, felfogtam volna, nem kell itt rejtélyeskedni. De tényleg ha bármi kell, akkor hívj oké? És ne tünj el szépen kérlek, attól, hogy nálad vannak a rokonaid még dobhatsz néha egy sms-t, az nem illetlenség. De a zuhanyzóból is felhívhatsz, hidd el, profi vagyok ezekben. Meddig maradnak? Pár hetet?
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 03:05

- Hátöh, rendben. - Istenem, dehogy kell nekem taxi, de ezt most hogy magyarázzam el? Esélytelen.
- Ne haragudj... nem vagyok összeszedett. - Nevetgélek kicsit, milyen finoman fogalmaztam. Ez tök jó sztori, a rokonaimmal vagyok kicsit.
- Igyekszem nem eltűnni. - Mosolygok azért, a zuhanyzós ötleten is, ahj, annyira, de ANNYIRA hiányozni fog.
- Hátöhm... nem... nem tudom. - Magyarázom, de kissé nehézkesen, kezd elfogyni a levegőm, de pont megállhatok egy zebránál, piros a lámpa. Mondjuk speciel nincs erre időm, de mindjárt ott vagyok.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 03:07

-Azt hallom....
-Helyes, morcos leszek máskülönben.
-Jól van, azért ha elmondták nekem is elmondhatod. Tudod... ne állítsak be csokor meg bonbon nélkül anyukádnak, ilyesmi. - Mosolygok a vonal túlvégén.
-Lassan mennem kell édes, szóval írj, rendben?
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 03:13

- Nem szándékom elérni. - Vigyorgok még egy kicsit, jól esik hallgatni, beszélni vele.
- Egyáltalán ne állíts be váratlanul, ha lehet. - Kérem tőle sóhajtva, az nem volna túl ideális.
- Ó, igen, igen... én meg megdöntöm a magassarkúban sprintelés világrekordját, szóval megyek is. Szia! - Nem ígérek semmit, inkább csak gyors kinyomom és a táskám mélyére süllyesztem a telefont, és már rohanok is, ahogy zöldre vált a lámpa.
Ez nagyon, nagyon kemény lesz.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie EmptySzer. Jan. 21 2015, 03:17

-Azt jól teszed, nem láttál még igazán morcoson, ne is akarj. - "Fenyegetem".
-Ha nem hívsz be fogok. Aggódós típus vagyok. - Ahogy elnézem ő se akar bemutatni a szüleinek. Pedig az anyukák kedvelni szoktak...
-Szia... - De már nem is hallja, én meg megyek dolgozni, már hívnak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie   A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie Empty

Vissza az elejére Go down
 

A nem-lerázó beszélgetés || Seby&Callie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Sok bámész csillag :: Telefonbeszélgetések :: Archívum-