Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Kopkop tesó Sebyke és Henry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyPént. Jún. 13 2014, 00:32

-Hát... mondasz valamit. - Röhögök, való igaz, nincs bennem semmi romantikus.
-Olvass jobbakat, majd meglásd... - Vigyorgok rá utalva az erotikus versek sátorgeneráló erejére.
-Shakespeare szerintem ki is kezdett a múzsájával, mert ugyan mi gátolta, szóval inkább ne őt emlegessük, bármennyire is szeretem a műveit. - Vigyorgok, elvégre több mint valószínű a szonetteket egy srácnak írta, én ilyet nem akarok.
-Ha-ha... - Elvégre van törvényre rá, tudom hogy az agyam húzza. - Szerintem illik hozzá a Kilian. - Nem egy szokványos név, de ő sem egy szokványos srác.
-Hülye! - nevetek fel. - A lányon osztozhatunk, de Josh-t nem kívánom meghúzni. Vele csak egy közös ebédet gondoltam, arra válaszolj. - Ahh, kitér, kitér, de remélem nem fogja szexuálisan zaklatni Josht. Még a végén azt hinné tényleg melegek vagyunk Henryvel, öhm.
-Szuper. - Nah, ennek örülök, szerintem remek este lenne! Vagy délután, ezek után nem merem az estét bevállalni...
-Igen, úgy biztos! - Nézek rá kérlelően, mint valami kismacska, de mondjuk ha nem is akarom hogy fogja a kezem, de legyen velem. Az sem avar hogy gügyög, csak jöjjön el. Huh.
-Nem tört el. És igen, tudok. Annyira nem vagyok rosszul, hogy ne tudnék. Ha így lenne, valószínű már a mentők elvittek volna. - Fúj.
-Jól teszed, szerintem nagyon illik hozzád. Izgalmas munkának tűnik. Van védőfelszerelés ugye? - Eszembe jut Phoenix, meg az epés megjegyzése. Harag villan bennem, mert aggodalmaskodni kényszerülök szokás szerint, de ez egy ártalmatlan kérdés nem?
-És milyet szeretnél? Vagy milyen filmben? - Faggatom, engem is érdekel mi vonzza mostanság.

//Ezeket a gifeket még mindig imádom XD Főleg a durcásat xD//
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16 2014, 13:17

Olvasni, én? Úgy csinálok, mintha nem is tudnék. Kinevetem egy könnyed "hahával"
- Igen?
Mintha nem tudnám...
- Azért te ne tedd.
Nem tudom hogy néznek ki ezek a ürgék és nem tudom őket elképzeli és jééé, valahogy nem is akarom.
- Háromszoros hurrá neki
Jegyzem meg epésebben, dobolok a kocsi oldalán, miközben megyünk, egy régi slágert a Nirvanától, ami most a fejemben jár. Dumdudum, dubdududm, pöcc
- Nem is Joshon akarok osztozni, őt meghagyom neked.
Forgatom meg szemeim.
- Ebéd...hármas randi, persze, nagyszerű
Mosolygom, közben pusztító bombákkal robbantgatom fel Josht.
Nézem az utat és lógatom a hajam, hagyom, hogy a szél borzolgassa.
- Akkor csak repedezett, bőven elég.
A lényeg, hogy beteg és ez nekem nagyon nem tetszik. Biccentek a felszerelésre
- Hogyne lenne, minden van a filmeseknek.
Egy percig úgy tűnik, mintha haragudna, de biztos képzelem.
- Valami akciósban, szívesen lennék Pókember
Viccelgetek.
- Ami épp akad, nem egyszerű szerepet kapni. De majd meglátod, érdekes meló, lehet még téged is befognak, vagy mellékállásban nem csípnéd?

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16 2014, 14:06

Csak mosolygok, lökött, tudom hogy szeret olvasni. Lehet ilyeneket is, csak sumákol. Kinézem belőle.
-Igen... - Tudom hogy tudja. De csak a szemem forgatom vigyorogva.
-Akartam? - Kérdezem számon kérőn, nem tudom ki kezdte a témát.
-Ahh, ne bántsad, olyannak tűnik akit eleget bánt az élet. - Sóhajtom, védem Kiliant. Nem tom miért, csak úgy jön. - Amúgy is nem is ismered, miért morogsz? - Igazából nem értem, mi a baj.
-Ó, kössz. - Szerencsétlen Joshua, jó hogy nem hallja.
-Jaj ne már, bírni fogod, vicces srác! - Hah, rossz kedve van öcsikémnek, valahogy majd feldobom.
-Max 'egy repedés. - Alkudozom, mintha ezzel befolyásolni tudnám a bordám állapotát.
-Akkor jó. Gondolom sokat hülyültök, már ha megengedik. Szigorú a rendező? - Kérdezgetem, nem láttam még filmforgatást.
-Ó, azt sejtem, jól is állna neked. Dublőr sem kéne, na meg pókcsípés, te magadtól is felfutsz a falon! - Vigyorgok. - És még Mary Janed is lenne!
-Áh én nem vagyok olyan ügyes mint te! Meg én olyan ripacs vagyok, háttérben tucatember lehetek, de amúgy! - Nevetgélek, hát semmi tehetségem hozzá.
Közben bekanyarodok a kórház parkolójába, kezd kiütközni rajtam a feszültség. Mindig ideges leszek ha kórházban kell lennem, ha van bajom ha nem. Leparkolok és mosolyt erőltetek magamra, áldom az eget, hogy Henry itt van. na meg hogy jól van.
-Na, nézzük fogadnak-e... - Mondom kissé erőtlen, ahh, utálom az egészet, már most, szívem szerint be sem mennék.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyKedd Jún. 17 2014, 11:13

Megcsóválom a fejem, aztán nézem az utat, a szerepköröm azért megtartanám, Seb az okos én a nem. Megfordulgat a fejemben pár körre, hogy megsértődött, de majd látom rajta, ha nagyon babrálná a hiúságát a dolog.
- Hiszek benned bátyám
Mondom színészkedve, teátrális hangsúllyal. Nézek rá értetlenebbül.
- Nem hajigáltam hozzá kézigránátokat, mindent, ami ez alatt szerepel nem veszek bántásnak.
Nagyzolok is, nem is, azért én tudok bántani a kollégáim a megmondhatói.
- Miért? Nyomorék? Vak? Imbecillis? Ilyenekkel haverkodsz?
Röhögcsélek, nehezen tudok együtt érezni. Vicces srác, egyre jobb
- Aha
Megint vetek Sebre egy széles állmosolyt. Ez lefagy a bordája témától.
- Ja, eleget. Ez nem annyira, szóval lehet
Nem mindegyik engedi meg, de speciel nem is mindig van igényem erre. Pókemberen vigyorgok, jó lett az idei darab.
- Na, te látsz bennem fantáziát, egy szexi Mary Janem lenne hatalmas dudákkal
Rágom a rágómat álmodozva és magam elé biccentgetve, mint aki nagyon beleélte magát. Igazából nem annyira, mert nehéz lenne egy ilyen szerepbe bekerülni.
- Ripacs? Hát az lehet
Hülyülök, talán valami háttérszerepet tudnék neki szerezni csak a poén kedvéért. Mikor beérünk a parkolóba látom, hogy nem valami feldobott enyhén szólva, de mosolygok rá.
- Mi lenne, ha úgy mennénk be, hogy a vállamba kapaszkodsz és kicsit cipellek? Akkor tuti fogadnak, eljátsszuk, hogy baleseted volt.

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyKedd Jún. 17 2014, 18:21

-Higgy is! - Vigyorgok, nem sértődtem meg rá, rá nem tudnék.
-Óhoho, hát jól van. - Sóhajtom, de mosolygok, remélem nem mérges rám. Azaz joggal lehetne mérges, sok mindenért, de Kilian miatt pont nem kéne. Ő nem csinált velem semmit. Azaz semmi olyat, amitől összedől a világ, vagy kórház gyanús állapotot eredményez.
-Nem, nem... teljesen normális... csak... meleg. - Nyögöm ki, ahh, tudtam hogy nem tudom sokáig titkolni. Igyekszem felkészülni mit kapok ezért.
-Majd meglátod. - Jelentem ki Joshra, én nagyon megkedveltem, irtó hülye. Szerintem Henry is kedvelni fogja.
-Nah, külön jó, főleg mert ez a film... hááát... hülyülés nélkül nem tudom hogy lehetne kibírni. - Kuncogok. - És mennyire ismerkedtél össze a főszereplőkkel? - Nem tudom mennyire lehet, hogy működik.
-Hmmm, sokszor kéne menekülnie, szakadna le róla a ruha, szerintem siker lenne... - Vigyorgok. Szegény Mary Jane, kicsit átalakítjuk a jó kislány imidzsét.
-Mondom én, hidd el, én nem tudok színészkedni. A poénok felét is elröhögöm, ha színészkedni kell... - Legyintek, majd visszateszem a sebváltóra a kezem.
-Ahhh... nem akarok félhalottként tetszelegni, főleg mert az orvos meg fogja mondani rögtön, hogy a zúzódásaim egy hetesek már lassan. - Sóhajtom elnyűtten, félek csak még jobban lecsesznek, hogy mit játszok rá.
-Majd inkább mosolyogjunk a recepciósra meg a nővérekre, az egyiknek csak bejön valamelyikünk... - Próbálok viccelődni, de feszült a hangom is, meg érzem hogy görcsben a gyomrom. Uhh... szinte már érzem a kórház szagot. Fúj.
Ha elindul csak akkor indulok én is, amúgy nem akaródzom.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptySzer. Jún. 18 2014, 11:33

Seb eddig megúszta, vele kesztyűs kézzel bántam. Haharászok a gondolattól magamban.
Rámeredek Sebre, veszek egy kis levegőt az o alakban maradt, csodálkozásra kerekedő számon keresztül, aminek a vége szisszbe torkollik.
- Az is elég súlyos
Szisszentem ki a levegőt. Tudom, hogy mondtam már neki, hogy ez mennyire gyanús és nem akarom untatni. A filmen fájdalmas képet vágok.
- A csaj kényes, nem vonzó mert a szemöldökétől nem látni a napot, Jason pedig egy undorító féreg
Nagy levegőt veszek
- Nyegle és békán néz, nem mint egy ember, egy béka. Kis köcsögláda, az ember sír ha ő mosolyog, rühellem.
Pöffentek egy kis gőzt a levegőbe az orromon keresztül, de rosszindulatú fintorom meg a szemöldököm állása is bizonyítja, hogy nem szeretem Jansont. És a J betűs emberekre is pikkelek. Japják be. A rólam leszakadó ruhákat nem bánnám, király lenne az az igazság.
- Szerintem sem köveznének meg az utcán, ha rájönnének
Közelebb hajolok hozzá, hogy hatásosan a fülébe suttogjam:
- Hogy én vagyok Pókember. Az lehet, röhögcsélős vagy
Nézem "szakmai szemmel"
- Nya jó. Viszont elég fájdalmas képet vágsz én elhinném, hogy halálos fájdalmaid vannak.
Kiszállok a kocsiból mert ő nem mozdul. Kinyitom az ajtót és kitessékelem őt is.
- Gondolj arra, hogy ez nem egy kórház, hanem egy cirkusz. Minden orvos egy hatalmas teve benne.
Biztatom vigyorogva, aztán reményeim szerint indulásra tudom bírni.
- Egyébként a recepciós nem rossz ötlet
Toppanok máris oda, ahol be lehet jelentkezni, hogy egy kihívó pillantást vessek a legalább hat tonna, mogorva ötven körüli banyára, aki a recepciónál vár minket.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptySzer. Jún. 18 2014, 13:38

Hát.... egész jól lereagálta a dolgot.
-Jah, hát nem egyszerű neki. De ettől függetlenül normális srác. - Nem tehet arról hogy a fiúkat szereti nem a lányokat, én ezért nem ítélem el, bár félek Henry azt hiszi lesz itt több is, holott nem.
Aztán én pislogok párat meglepetten, húha... nem kedveli őket ahogy elnézem.
-Hmm... tény hogy nem értettem miért ő a főhős, mikor olyan semmilyen, Simon sokkal értelmesebb karakter, meg színész... de akkor ti gondolom nem is vagytok jóban... a szerelmes jeleneteket még jó hogy nem neked kell, hanem Zegersnek... - Mondom fanyarú mosollyal, nem hittem volna hogy ennyire nem kedveli.
Csak vigyorgok, hogy megsúgja ő pókember, ha létezne el is hinném neki.
-Jól van már na... nem lehet mindenki színész. - Vigyorgok rá.
-De nincsenek. - Mondom durcásan, a kórház hülye dolgokat produkál nálam.
Kitessékel, hát kivánszorgok a kocsiból, bezárom.
-Hah, a tevék nagyot köpnek, nem megyek a közelükbe... - Dünnyögöm, de mosolygok erőtlenül, bár cirkusz lenne ez és nem kórház!
Követem befele, szorosan a nyomában maradva, mintha attól félnék elrohan és itt hagy.
Enyhe fintor fut át az arcomon, hogy meglátom tervem alanyát.
A nő enyhe életunt undorral pillant az öcsémre és rekedtes, undok hangján megszólal.
-Segíthetek? - Persze úgy közli ezt, hogy semmi kedve segíteni, de a kötelesség és a haza ezt a mondatot kényszerítette ki belőle.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyPént. Jún. 20 2014, 22:06

Najó, nem vagyok kíváncsi a barátaira. Önző vagyok, vagy nem tudom, de egyszerűen... Kifújok egy kis levegőt és mosolygok.
- Ha te mondod
Elszámolok ezerig. Százharmincötnél feldolgozom, hogy Sebastian hozzám beszél.
- Ő rendesebb, de a színészek nem lógnak a dublőrökkel
Forgatok szemet, hogy nálunk megy a hierarchia és a királyok nem vegyülnek a pórnép közé. Nagyot sóhajtok, ebben benne van Shakespeare minden tragédiája.
- Háááát a necces dolgokat nem vállalja és akkor jövök én... Sajnos Jason viszont bevállalós, nem véletlen utálom
Vetem oda kissé ingerültebben, megőrülök, beszélni is kár róla. Elégedetlenkedek megint, hogy ellentmond nekem, bár örülök, hogy nincsenek fájdalmai, ugyanakkor nem teljesen hiszek neki. Tudom, hogy nem akarná, hogy aggódjak, simán hazudhat, ahogy én is neki sok mindenben.
- Szóval teve fóbiád van? Nem is tudtam...
Próbálom terelni a figyelmét, ahogy őt kell terelni a kórházba mint egy borjat. Anyám, Sebastian...
Nem tudom mitől fél én tényleg meg fogom a kezét, ha sír bármilyen orbitális barom elképzelés, de teszek rá ki mit gondol, ha egyszer neki szüksége van.... Bár tudnám mire van neki szüksége!
Találkozunk egy bálnával, akit eredetileg Seb akart "felszedni" nagyon mosolygom, teljesen szépfiús. Úgy látszik a nőt ez nem hatja meg. Hasonlít arra a moslékszerű ufora a Star warsból.
- Jó napot a bátyámnak nagy fájdalmai vannak elütötte egy teve, rosszul van, azonnal kérek egy orvost. Egyébként szép a mosolya
Támaszkodok a pultra vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyPént. Jún. 20 2014, 22:22

-Te is ezt mondanád. - Vonok vállat. Jól kijöttem Kiliannal, nincs vele semmi.
-Miért nem? Hát ti csináljátok a kemény részeket... - Pislogok felé, szerintem ez komoly feladat, főleg hogy ők nem bírják megcsinálni ugye...
-Ez a Zegers gyerek puhány. - Jegyzem meg, mert ne már hogy fél egy kis színészt próbáló jelenettől... na mindegy, de kiérzem hogy Henry nagyon nagyon nem kedveli ezt a szőke ficsúrt. Valahol megértem, nekem sem szimpatikus a képe, pedig nem is ismerem.
-Ahh... - Nincs, igazából nincs, csak kórház meg doktor fóbiám, de hát ő nagyjából tudja miért.
Aztán bevisz, de csak sápadtabb leszek mikor meglátom a recepciós banyát.
Természetesen fel sem veszi Henry mosolyát, bár mintha az a kis vicsor a szája szegletében "mosoly" lenne.
-Töltse ki az űrlapokat és várjon a nővérre ha kész. - Azzal nagyjából egy időben az öcsém elé b.sz egy úgy öt, dupla oldalas papírpakkot, meg hanyagul odatesz szinte sugározva magából a tömény utálatot hogy mozdulnia kell, egy tollat is.
Ránézek a sok papírra, már teljesen fehér vagyok.
-Nincs is ennyi adat rólam. Mit kérdeznek, mikor állt fel utoljára vagy mi a rossebb? - Sóhajtozom, de a kürház szag miatt csak rontok a helyzeten. Esetlen leülök egy székre, Henry is le tud mellém, kétségbeesve nézek rá, hogy most mi lesz.
-Itt fogok megdögleni. - Suttogom, most tényleg így érzem. Szegény Henry, nem hiába apa hozott el mindig. Ő kellőképpen nem foglalkozott azzal hogy nekem mennyire rossz itt lenni, azt mondta mindig majd kinövöm, mindig benn tartatott, amikor lehetett... Persze ezt Henry nem biztos hogy tudja, csak hogy "hisztis" vagyok ha doktorhoz kell mennem.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyVas. Jún. 22 2014, 11:34

Vállat vonok, tényleg nem érdekel.
- Jah, éppen ezért mi vagyunk a melósok, ők a nemesek. Meg velünk keveset forgatnak, a párbeszédeket együtt oldják meg, így jobban összeszoknak.
Magyarázom, Janson kivétel mert Kevin sok mindent nem vállal és velem kell...de erről jobb nem beszélni, jobb nem is gondolni rá.
Seb elég rosszul néz ki, úgyhogy igyekszem feldobni a patthelyzetet, a banyának ez se nagyon jön be.
- Magának nincs humorérzéke
Állapítom meg csalódottan, aztán elveszem a köteg papírt, Seb kiakad. Igyekszem nyugtatólag nézni rá, de az nekem sokkal nehezebben megy mint a mosolygás.
- Figyelj, az egy fontos infó, de elég diktálnod én majd beírom.
Vigyorgok és lepattanok mellé egy székre, aztán már állok is fel és lépek is oda megint az asszonyhoz tollért.
- Hazudtam, mert ronda a mosolya
Kacsintok rá, aztán a tollal visszahuppanok Seb mellé. Elég rosszul néz ki. Még a mosoly is lefagy egy meghatározhatatlan időre az arcomról. Közelebb megyek hozzá, kicsit behajolok, tényleg elég rosszul fest, ez...valahogy nekem kimaradt.
- Naa, hééé Neved? Korod? Foglalkozásod?
Pislantok bele a papírokba.
- Mikor állt fel utoljára?
Viccelek, közben a vállammal megbököm az övét. A lehető legnyugodtabban nézek rá, bár hipnotizálásban sem vagyok akkora király. Fél karral átkarolom, meg is dörzsölöm a vállát.
- Nyugi, itt vagyok, minden rendben lesz.
Kutatom a tekintetét és beszélek nagyon nyugodt hangon, szinte lelassulva. Kitöltjük ezeket az izéket, aztán hamar végzünk és minden rendben lesz. Remélem...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyVas. Jún. 22 2014, 15:34

-Jah... hát mindegy, ne foglalkozz velük, majd ha te is főszerepet kapsz kuncsoroghatnak, akkor majd te ignorálod őket. - Mosolygok, tudom hogy el jön majd ennek is a napja, nem féltem.
Aztán benn már nem bírok mosolyogni, de a bányarém sem kéne hogy tegye, csak visszataszítóbb lesz tőle.
A humor kapcsán csak néz nagy vizenyős szemeivel az öcsémre nem titkolt megvetéssel és szinte sugározva, hogy semmi vicces nem hangzott el számára, min nevessen.
-Kösz. - Mondom haloványan hogy Henry kitölti nekem a papírokat. Jobb is, remeg a kezem, csak nem látszik mert takargatom előle.
Amikor visszamegy a nőhöz csak egy vicsorgást kap és el is fordulnak tőle, igazából.. sok különbség nincs az eddigiekhez képest. Durva.
-Baszki... valamit te is tudsz nem? - Mosolygok erőtlen, majd sóhajtok, de nem kéne. - Sebastian Drayton... nincs eltitkolt középső. - Próbálok poénkodni, nem megy, fel is hagyok vele. - Huszonhét, nyolcvanhat, november hat. - Diktálom a születési dátumom. - Tolmács, fordító... a rádióst hagyjuk ki... az csak részmunkaidős úgy is... - Veszek egy mélyebb levegőt magam nyugtatására.
-Reggel... - Veszek még egy mélyebb levegőt, mittom én mi van a papírokban, nem is érdekel, kérdez és válaszolok, csak húzzunk már el innen. Megbök, sápadtan és értetlen nézek rá, majd csak leesik hogy viccel. - Ahh... - Jelzem, hogy vettem és leesett. Koppant is. Ahogy átkarol jobb, kicsit közelebb csúszok, jól esik hogy érzem, velem van. Meg az ő illata otthonos, kevésbé érzem az átható fertőtlenítő szagot.
-Oké... oké... oké... - Bólogatok, látszik kezdem összeszedni magam, valóban megnyugtat hogy itt van.
Közben elsétál pár orvos vagy medikus, de nagyon beszélgetnek meg mennek egy sürgős esethez, de van két fiatalabb, húsz és harminc közötti nővér akik azt nézik hol van rájuk szükség.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyVas. Jún. 22 2014, 18:00

Felnevetek ezen a felháborodott bátyói féltésen. Lehetnék pár fokkal optimistább az már igaz, talán elmegyek most nyáron egy kicsivel több canstingra, ki tudja. A fenekem már az összes kamasz ismeri...
A kövér asszonyt nem olyan poén csesztetni mert csak vicsorogni képes az meg nem segít rajta. Inkább húzom Sebet, hogy tereljem a figyelmét. Nem nagyon megy. Megintcsak nevetek, amikor ingerültebben reagál a nevére, korára.
- Ja tényleg, Sebastian...valami rémlett.
Nem hiszem el, hogy tényleg elmondja. Elég durva pszichogén szerek hatása alatt állnék, ha fogalmam sem lenne erről, vagy a születési dátumáról. A középső gyerek nem valami vicces, de harsányan felnevetek, hátha ettől elmegy a kedve a viccektől. Most nincs jó passzban. A születési dátumakor már csúnyán nézek rá.
- Fenébe Seb, tudom, vicceltem
Szólok rá hangosan, megáll az eszem. Még a tolmácsot is tudom és most már a rádióst is, elkalandozom és beleírom, de aztán átfirkálom. Rondán írok különben, ebben is rosszabb voltam Sebnél, mivel eleve mindig úgy álltak hozzá "csináld úgy mint a bátyád" sok mindenben teljesen egyedi akartam lenni. Így lett egyedien olvashatatlan a kézírásom. A továbbiakban nyomtatottal írok, majd azt hiszik részeg vagyok. Tényleg megmondja mikor volt merevedése, kuncogok.
- Akkor impotencia kilőve.
Átkarolom, a fejem a fejére hajtom és fél kézzel írok csak, úgyis mindegy. Amit tudok odaírok, az allergiát például, hogy mitől szenved, a balesetét, a családon belüli "betegségeket" vagyis a drogproblémáim. Jó is, hogy erről nem is szólok hangosan. Hogy jelenleg mi baja bordarepedést válaszolok.
- Hogy is szerezted? A jelenlegi... hogy történt?
Akadok meg az egyik kérdésnél. Kevéssel ezután kinyílik egy ajtó és kijön egy orvos, ránk néz.
- Jöjjenek
Végre!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyVas. Jún. 22 2014, 18:28

-Ahh... - Na igen, nem vagyok humoros hangulatomban, de diktálom a dolgokat, nem nevet, azaz ez nem nevetés, veszem, nem is próbálok poénkodni mert esélyem sincs.
-Jó, jó... én csak mondom... - Mondjuk a születési évem nem biztos tudta fejből, de ezek szerint azt is.
Ha magamnál lennék szólnék hogy ne folyó írással töltse ki hanem nyomtatottan, de így szerencsére el vagyok foglalva a saját haldoklásommal, amit a környezet vált ki.
-Ahh... még jó... - Sóhajtom, nem vagyok impotens.
Nem nézem mit ír, tudom hogy tud mindent. Legalábbis ami nem olyan hogy csak én tudhatom, mint a merevedés és hasonló baromságok. Kinézem a sok oldalból, hogy rajta lesz.
Átkarol, akkor megnyugszom valamelyest, de ahh... még szerencse hogy megnyugodtam különben közöltem volna elütöttek.
-Leestem a kerítésről... meg megvertek. De azt ne írd bele, nem akarok feljelentést tenni, csak leestem és kész. A többi tényleg verés, de az meg mindegy. - Ahh, nem akarom ezt elnyújtani, menni akarok.
Végre, kijön a doki, de úú... nagyon nem akaródzom menni. Úgy nézek Henryre mintha legalább a seggembe akarnának tolni egy izzó piszkavasat, de azért elindulok. Itt van velem, nem lesz gond.
Átfutja a papírokat, kéri hogy vegyem le a pólóm. Megteszem de rögtön bosszús lesz.
-Ez már majdnem egy hetes. Miért nem jött azonnal? Ha komplikáció lépne fel, például komolyabban megsérült a tüdeje vagy a bordája, akkor jobb lett volna rögtön kezelni... Menjen a röntgenhez! - Szól rám én meg mint egy zombi csinálom, de szerencsére kiderül hogy csak kissé megrepedt, semmi komoly. Az oldalam megzúzódott, attól ennyire csúnya.
-Pihentesse, felírok egy erősebb fájdalom csillapítót, akkor könnyebben tud majd lélegezni...
Elmondom hogy melyik kenőcsöt használom, hogy anno azt kaptam ugyan erre. Kelletlen bólint hogy kenhetem vele még egy hétig.
Aztán elküld, hogy menjek, bólogatok és remegve odamegyek Henryhez, mázli hogy nem nagyon zaklatott a doki, gondolom ideges volt hogy csak most jöttem.
-Menjünk... - Suttogom halkan, mint akit alaposan kiosztottak és szánja-bánja. A vicces hogy valóban megfogom a pólója végét, mert a kezét nem akarom, csak nem szeretném ha messze lenne tőlem. Hétnek érzem magam nem huszonhétnek.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptySzer. Jún. 25 2014, 19:14

Sóhajtozik csak, míg én körmölök, átkarolom az talán segít neki, de ahogy elnézem...
Megáll a kezem írás közben a papíron, úgy érzem mintha most gyömöszölnének be egy palack sós vízbe. A levegőt is furcsán sípolva szívom be.
Először döbbenten nézek rá, így részletesen belegondolva ebbe, megverték... Őt? Ki tudja nyitni a száját, de alapvetően nem egy verőlegény.
Becsukom a szám, ideges vagyok, megtépem a papírok szélét. A nővér pultjának közepére meredek. Becsukom a szám és kinyitom, amikor legközelebb ránézek, abból már látszik, hogy dühös vagyok. Annyira megverték, hogy eltört a bordája, vagy megrepedt, mindegy. Grr, kell még egy levegővétel.
- Te barom
Szippantok egy mérgeset.
- Még nevet sem mondtál.
Tartozom valakinek egy pár törött csonttal, de nem tudom ki az.
A banya sem vicsorít rám túl barátságosan, amikor visszalököm elé a papírokat. Mákunkra megjelenik egy orvos, kishíján a nyakába ugrok. Aztán megállok az ajtóban, amíg Seb vekőzik. Csak még mérgesebb leszek rá, a kezem is karba fonom. Agybaj egy a srác! Tényleg mi van ha megsérül a tüdeje? Leszakad a veséje vagy mit tudom én? Ezért valaki nagyon kapni fog. A doktornak sem mondok semmit, el sem jött volna, ha én meg nem látogatom. Előbb kellett volna a körmére néznem, dehát ki hinné, hogy az ember bátyja lehet ennyire hülye? Mindig én voltam a felelőtlenebb. Megkönnyebbültem fújom ki a levegőt, a testtartásom is lazább lesz.
- Ennyi? Össze fog forrni magától, vagy mi van? Oké, hogy hülye volt és nem jött azonnal, de lássa el rendesen
Csattanok az orvosra cseppet sem barátságos hangnemben. Mi van ha gyógyszer is kéne neki? Hogy fog kenőcstől basszer csak úgy beforrni?
Közben elkapom Seb vállát és finoman magamhoz ölelem. Nagyon reszket, de nem játszhatunk ezzel, remélem megérti és ha választ kaptam megyünk is. Az meg hidegen hagy minek néz az orvos, ahogy ölelem nem vagyok benne biztos, hogy az öccsének.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptySzer. Jún. 25 2014, 22:10

Próbálok megnyugodni erre csak realizálom hogy feldühítettem Henryt. Csak lesütöm a szemem, nem vagyok erre büszke, mondtam de most mit csináljak?
-Mert nem tom' ki volt. Hatan voltak, valami banda gondolom. - Sóhajtom, marja a torkom a klór szaga. - Mindegy, elkerülöm a parkot és kész. Ne aggódj, nem nyíratom ki magam, drága a temetés. - Hunyom le a szemem, össze kell szednem magam, nem akarok gondot okozni neki. Nagyon nem, hát én gondoskodom róla, neki nem kell rólam, elég a saját baja.
Az orvos aztán benn leteremt kissé, de megnyugtat minket hogy megmaradok.

-Igen, idő kell neki és pihenés, magától összeforr. Ennél többet nem tehetek, ne hagyja emelni és cipekedni, és ne csináljon semmi megerőltetőt most pár hétig. Ha mégis akkor benn fogom tartani és látogathatja fogadási időben. - Ecseteli Henrynek az orvos, érezni hogy elvárja nézzen a körmömre mert az én szavamra nem ad. A hangvétele neki is hasonlóan érces én meg csak elsápadok teljesen, úristen én be nem fekszem. Ez horror. Elveszem a fájdalomcsillapító receptjét és odatámolygok az öcsi mellé, jaj nem akarok itt maradni, menni szeretnék.
Átkarol, az jó, ettől jobb, fel sem fogom kívülről hogy néz ki, de ha felfognám is azt mondanám senkinek semmi köze hozzá.
Kinn ott van a patika is, remegve adom oda a receptet és fizetek.
-A múltkor vészesebb volt a bordarepedésem, magasabbról estem le... ha nagyon fájt volna magamtól is eljövök, nem csak mert ti azt mondjátok. - Sóhajtom remegve kissé, halkabb a hangon, de ha ott van mellettem hallja. Aztán elrakom a dobozt és mutatom menjünk ki.
-Adj tíz percet és mehetünk... - Sóhajtozom kinn, végre levegő. Kell egy kis idő míg megnyugszom, addig nem merek vezetni. Nem bírnék koncentrálni.
-Köszönöm hogy eljöttél. Tényleg. Köszi. - Mondogatom még neki, egyedül teljesen kikészültem volna, így nem.


//Lopom a formázást mert tetszik és gyorsabb XD És te voltál a 250. hsz-em *.*//
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptySzer. Jún. 25 2014, 22:45

Csikorgatom a fogaim, de csak halkan, majd próbálok nem felrobbanni.
- Szuper, ki sem tudnám fizetni, sőt ha olyan hülye lennél, hogy meghalj el se mennék rá
Vetem oda durcásan. Ilyen hülye viccet! Mondogattam neki, hogy utálom, de nem igaz, csak részben. De nagyobb részben megőrülnék, ha baja lenne. Barom.
Az orvos végre aztán kinyögi mi a frász van és én se kapok szélütést. Megjegyzem, amit mond, bár nemtom hogy felügyeljek rá, ha nem lakok vele. Ezen agyalok, de megjegyzem mit NEM szabad csinálnia.
- Kösz, viszlát, figyelni fogunk
Kitámogatom, szép lassan megyek vele, még a patikába is el kell vánszorogni.
- Mi lenne, ha pár napra hozzád költöznék? Mert te hülye vagy
Közlöm az okokat. Sajnálom, hogy ennyire szarul van, rosszul néz ki irtóra, türelmetlenül dobolok az ujjaimmal a patikában is a pulton.
- Mi az a ti?
Morranok rá, de a remegése meghat, ajhmp gyenge vagyok, szóval még jobban magamhoz ölelem, ha kiértünk. Itt sok az ember meg minden...
De csak annyira szorongatom, hogy ne fájjon neki. Hülye. Úgyis adott tíz percet, addig ölelgethetem, nem? Ő az egyetlen, akinek nem zavar a közelsége, szinte. Sok mindenben az egyetlen sajnos. Nekem is kellenek barátok, egy csomó, irigy vagyok nagyon.
- Ostoba vagy...jobb, jobb már?
Kérdezem gyengédebben, de még mindig ölelem, hiányzott ez, de magamtól sosem tettem volna, nem ölelem meg csak úgy. De ez most annyira leírhatatlanul jól esik, hogy nem akarok tőle szabadulni, így érzem az illatát is meg minden.


// nekem a 35. Mintha kicsit többet játszanál Very Happy Nyugodtan, észre sem vettem, hogy formázok Razz//
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptySzer. Jún. 25 2014, 23:31

-Akkor lehet senki nem menne el... - Na jó, apáék egy temetésre csak eljönnének. De így a kórházban nehéz gondolkodnom. Nem vagyok biztos benne. Elég elkeserítő gondolat hogy a sírásó biccent nekem egyet és ennyi.
Aztán benn diagnosztizálnak, Henry kiokosodik én elsápadok, de végre túl vagyok rajta. El se hiszem.
-Ugyan, nem akarok a terhedre lenni... amúgy sem emelgetek semmit, futni sem megyek még egy ideig. Komolyan. Nem akarlak zavarni a munkában. - Ahh, jó lenne vele lakni, belém mar a honvágy és a hiány, kiül a hangomra is kicsit, mert nehéz erre figyelnem, de nem lehetek önző. Ez olyan lenne mintha visszaélnék a helyzettel, van jobb dolga is mint velem lenni.
-Phoenix meg te. - Sóhajtom, Phoenix megígértette velem hogy elmegyek. Ha Henry nem jön is elmegyek, de... borzalmas lett volna egyedül. De Phoenix előtt nem akartam volna égni Josh meg eleget ápolt másokat, nem kell neki még egy ilyen teher... főleg hogy alig ismer. Bár biztos eljött volna velem, de Henryvel az igazi, ő valóban megnyugtat, elég hogy itt van.
Kinn eddig bírtam, ha már ennyire ölel megölelem rendesen és szorítom magamhoz, bújok a nyakába, remegek, csak azért nem remegtem eddig ennyire mert gyorsan sorra kerültünk és átkarolt. Annyira utálom a kórházakat...
-Ühüm... - Sóhajtom nehezemre esik elengedni, de megteszem, mosolygok is. - Bocsánat... - Nézek félre, kínos hogy ennyire rosszul viselek egy kis vizitet, de annyi rossz élményem van már, hogy teljesen felkavar a dolog. Mondjuk alig húzódtam el, olyan jó hogy ilyen valóságosan érzem. Megviselt hogy egy évig nem is láttam... nem hittem volna hogy ennyire.
-Hát... sajnos ilyen hülye és szerencsétlen báty jutott neked, reklamálj anyáéknál hogy összehozhattak volna jobbat is. - Kuncogok, kezdek jobban lenni, már van valami arcszínem is.
-Akkor irány hozzád? Lehet? - Kérdezem ,nem biztos hogy beengednek most idegeneket, nem tudom hogy működik a dolog.


//Csak egy pötit XD Okés, akkor loptam XD A boltban is nehéz volt formáznom, láttam elcsesztem xD De ezzel könnyebb XD//
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 26 2014, 20:05

Nem tetszik ez a vicc, forgatom a szemem és szívesen adnék neki egy tockost, de így is ki van akadva.
- Na látod, nem érné meg a fáradtságot
Mintha meghalni megerőltető lenne... Szóval nem akarja, hogy hozzá költözzem, még ha csak pár hétre is, amíg jobban lesz. Gyűlöl. Egészen biztosan. Érzem, hogy holtszáraz lesz a torkom, undorral húzom fel az orrom, legalább megmondaná világosan.
- Értem
Halkan mondom ezt, irtóra elkeserít, haragudhat, hibáztathat, távol tartana magától...de nem gondoltam volna, hogy így mondja meg. Phoenix... Azt biztos nem bánná, ha ő költözne hozzá!
Nem hibáztathatom, hogy lecserélt rájuk, én löktem el, én untam rá a gondoskodására meg a lelkiismeret furdalásra, most meg már túl késő, elveszítettem és kereshetek magamnak haverokat, mint ő. De csak Janson van, akit utálok. Az ölelést is ő hagyja abba előbb, nem tudom mi járhat a fejében. Remeg és talán mégsem utál annyira? Akkor alig várná, hogy nála legyek pár napig...
De inkább lógna a haverjaival, fogadjunk! Nem reagálok a bocsánatkérésre, csak vállat vonok és hümmögök. A gyógyszertár után gondolom irány a kocsi.
- Azoknál?
Hörrenek fel megvetően az "anyáékra"
- A közelükbe nem megyek többet, sőt le is tagadnám őket
Ráncolom az orrom viszolyogva és mogorván ülök a kocsiba is. Nem miattuk, már régóta tart a gyűlöletem a szüleink iránt, de most nem nagyon tudom a vidámat sem játszani.
- Aha, de én már nem megyek veled vissza.
Legyen egyedül, ha ezt akarta. Az út hátralévő részében hallgatok, hacsak hozzám nem szól, illetve mondom merre van a lakókocsim.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 26 2014, 21:14

-Jah... - Öngyilkos nem akartam lenni mondjuk sosem, ahhoz gyáva voltam. Szóval meghalni sem vágyok, ettől nem kell félni.
Ahh... most annyira jól esne hazamenni, együtt lakni, mindent együtt csinálni, de fel kell nőnöm. Nem lehetek a nyakán... azt mondja érti, dehogy érti. De hát gondolom azért nem erősködik mert nem is akarta, megértem. Olyan szánalmas hogy fáj hogy nem mondja hogy nem kérdés volt. Nekem anno nem volt kérdés hogy vele maradok. Na jó az más volt. Tényleg rám unt. Már nem teljesen de annyira igen, hogy ne kelljen hosszú távon elviselnie megint. Azt én csesztem el, belátom. Meg úgy mindent... Magamra vessek igaz?
Legalább az ölelést hagyta, de érzem hogy zavarta. Nem hittem volna hogy ennyire elcsesztem vele. De úgy fest teljesen. Hosszú idő óta először kedvem lenne sírni egyet, mert megöl a belső elkeseredettség és üresség, de megtanultam elfojtani, lenyelem az egészet mint mindig. össze kell szednem magam és mosolyogni, elvárja hogy idősebb legyek. Úgy mint anyáék ő is azt szeretné ha megoldanám magam és mosolyognék... megteszem, mást úgy se tehetek.
-Ki másnál? - Vonok vállat, magamat nem tudom jobban megváltoztatni. Már nem megy.
Elhallgatok, megértem. Pedig nem is tud mindent... mi lenne ha tudná? Lesütöm a szemem, az is az én hibám hogy anyáék ilyenek most vele. De olyan ideges voltam hogy nem bírtam érvelni nekik... pedig akkor belátták volna, hogy Henry nem tehetett semmiről és hogy leszokik, felépül, minden.
Beülünk a kocsiba, de meg sem szólal. Eléggé fájt hogy már velem sem akar lenni. Megint remeg a kezem, de már nem azért mert félek. Egyszerűen fáj és a tehetetlen düh hogy végre visszakaptam és csak jobban ellöktem egyszerűen felemészt. Hazaviszem, de nem bírok vele lenni. Egyedül akarok lenni és sírni. Ez nem túl... férfias, de úgy érzem kicsúszik alólam megint minden. Összeszedem magam annyira hogy ne remegjen a hangom.
-Henry... lehet inkább máskor megyek be... khm... nem érzem jól magam... - Bicsaklik meg a hangom, de félrenézek, mintha azt lesném elviszi e a mellettem elhaladó kocsi a tükrömet. Érzem hogy bevörösödik a szemem, hú ez nehezebb mint régebben, inkább durvábban az ajkamba harapok, hogy a testi fájdalom elnyomja a lelkit. Csak egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 26 2014, 21:52

Rossz ez, vagy rosszul tettem fel a kérdést? Valami nagyon elromlik, szinte érzem a fagyást közöttünk. Asszem érzi, hogy megbántott, vagy fogalma sincs? Nem kell megjátszania magát, tök világos, hogy nyűgnek tart, akkor is így volt, amikor otthon maradt velem, biztosan. Rohadtul idegel az egész, ráncolom a szemöldököm, kikönyökölök az ablakba, mert szükségem van huzatra. Ő megint nem érdekel. A körmöm kezdem el rágni.
Sosem teszem jóvá, hogy drogoztam se az ő se az ősök szemében nem javulok és biztos azt gondolja, hogy tönkrevágtam az életét, éveket elvettem tőle. Szívesebben lettem volna utcán!
Össze kellett volna szednem magam rendesen, elfelejteni ezt az egész ostoba testvér dolgot és jól meglenni nélküle, valami normális életet kaparni magamnak, akár a legmélyebb szemétből. A szél a pofámba zúg, neki sikerült, én segg dublőr vagyok, tucatnyi barátja, nekem egy ellenségem, nője is van, nekem senkim. // itt még nem ismerem Jodiet//
De ami a legrosszabb az egészben, hogy nem tudtam úgy gyűlölni, ahogy szerettem volna és most...lemaradtam és most....gyűlöl helyettem is.
Fel fogok robbantani valamit, Janson pofáját bele fogom dugni valamilyen süteménybe, csak azért csinálok tortát, hogy belenyomjam, ahhh fáj a fejem. Borzasztóan ideges leszek, de a körmöm már nem tudom tovább rágni, csak a tövét cseszegetem.
- Számomra meghaltak

Közlöm kegyetlenül, nem kerestem őket, ők sem engem, mindig mindenben Sebastian volt a jobb egész életemben! Fogadjunk, hogy ő még tartja velük a kapcsolatot!
Az autóból azonnal kipattanok, ahogy lefékez és nyilvánvaló haraggal csapom az ajtót be. Gyűlölök lakókocsiban lakni, unom az egészet, az egész nyomorult, kibaszott, szánalmas drogos bandát, a műmájer színészeket, a beteg Hollywoodot. Aztán, amit mond megint agyon üt, mintha láthatatlan falakba ütköznék.
- Akkor húzzál haza és máskor ne tegyél úgy, mintha érdekelnélek!
Nem nézek rá, nem fordulhatok meg. Csak a kiabálásom visszhangzik a fejemben.
- Húzzál a hülye barátaidhoz, majd Phoenix, Joshua meg a többi buzi meggyógyít.

Hagyjon itt, menjen el gyorsan, hajtson ki az életemből végre! Mikor lesz vége, mikor lesz vége, már nem bírom...

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 26 2014, 22:12

Fáj hallanom hogy számára anyáék már nem léteznek. De megértem, én is összevesztem velük csak nem tudja. Nem is kell. De aztán ahogy kiszáll arcon csap amit mond, mi az hogy nem érdekel?! Mikor csak ő érdekel... kicsordul a könnyem, ennyire nem utálhat! Nem bírom elviselni...
Kiszállok a kocsiból nem érdekel ki lát és mit gondol hogy sírok, az sem érdekel hogy hallani a hangomon, utána kiabálok.
-Te vagy a legjobb barátom, az öcsém, van pofád azt mondani nem érdekelsz?! B.szd meg Henry, mit csináljak hogy ne utálj?! Nem tudom... nemh... hhh... - Teszem a kezem a számra, hátat fordítok neki és nekidőlök a kocsinak, hogy lecsússzak. Kész, nem bírom ki hazáig, itt és most sírok. Elbújok a lábaim közé, a karjaim alá, nem akarom hogy lássa akárki, hogy lássa Henry de felidegesített, hogy mondhatott ilyet? Mi az hogy így eldob?! Annyira fáj... nincs nekem senkim, ez fáj a legjobban. Apa is kiábrándult belőlem teljesen, anya meg apa véleményén van, mert nincs sajátja. És most Henry is ellök magától... jobb lett volna ha alkoholista leszek, akkor már rég elittam volna az agyam és a májam.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 26 2014, 22:41

Arra számítok, hogy elszáguld, de a csattanásra megfordulok. A döbbenet az arcomra fagy, a szám is eltátom, mint aki lenyel egy legyet. Talán le is nyelek (metafora)
Sír, komolyan sír. Sebastian...sír. Megremeg a tekintetem, pislogok, de nem csak képzelődöm mert a jelenet nem tűnik el. Leroskad a kocsijához és zokog, úgy érzem mintha sóbálvánnyá változtattak volna. Nem emlékszem ilyesmire, hogy valaha is sírt volna előttem.
Közelebb vánszorgom elszörnyedve, szinte... Most...mit tegyek? Meg vagyok ijedve, hallom ahogy csattog és ver a szívem, dübörög.
- Se...
Kezdem, aztán elcsuklik a hangom, rémülten leroskadok mellé.
- Nem akartad, hogy veled legyek pár napig és folyton az új barátaidról beszélsz
Veszek egy reszketős levegőt.
- Semmit, de te se utálj
Motyogom megsemmisülten, a szám keserű, rárakom a tenyerem a vállára.
- Ne sírj
Én is fogok, de nekem nem szabad, becsukom a szemem és összeszorítom, nem nagyon kapok levegőt, de nem érdekel. Mindig kikészítem őt, pedig nem akarom, nem sírna, ha nem...
Nem sírna...mit tegyek? Nem sírna...

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 26 2014, 22:54

Úgy gondolom elmegy, talán meg sem hallott, a könnyektől nem láttam semmit. Olyan szerencsétlen vagyok, igaza van Phoenixnek, tényleg hülye vagyok. Be kéne végre látnom, hogy bajom van. De nem akarom, inkább némán zokogok, hogy hogy lehettem ennyire hülye?! Komolyan...
De meghallom a hangját, azt hiszem az övé, nagyon elbújtam a saját ölembe.
-Akartam... de nem lóghatok raj...rajtad... nem akartam azt hidd nem...nem hagyom hogy... é...éld a saját életed... nem akarom hogy meg....megutálj... - Nyögöm, de alig bírom elmondani mert sírok de utálom. Olyan mint az allergia: baromi feleslegesen folyik az orrod, a könnyed, jobb nem lesz csak várod hogy elmúljon.
-Dehogy utállak... hülye... hülye... - Motyogom, még hogy én utálom... miket beszél. Haragudni sem tudok rá, pedig néha kéne. Mint most.
-Nem megy... nem bírom abbbbb....abbahagyni.... - Nyögöm a térdemnek, ha kiborul a bili idő kitakarítani. Nem úgy megy mint a reklámokban hogy fogod a felmosót és egy törlésre új a lakás.
De nem akarom hogy így lásson, a fejem nem emelem fel, de az egyik kezemmel vakon előre nyúlok, valahol a mellkasánál fogom meg a pólóját és tartom itt. Ne hagyjon el... nem akarom.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 26 2014, 23:50

Mintha csak képzelném a jelenetet, egész testemben reszketek, de nem jobban mint ő. Ő tényleg...kiborul, azt sem értem mit mond. Annak ellenére, hogy úgy érzem mintha jégdarabkák lennének az agyamban koncentrálok rá, magamat megfeszítve, szinte fáj. Rég fájt már így valami, de nem vagyok hajlandó elismerni, hogy Seb miatt, sőt valahol mélyen örülök neki.
Felfordul a gyomrom, a szám elé kapom a kezem, de rájövök, hogy így nem tudok beszélni. Nyelek. Zavarodottan meredek rá, olyan zavarodottan és kétségbeesetten, mint ahogyan én zavarhattam össze őt. Tudom, tudom mit tettem, először, először nem akartam, hogy felügyeljen, irtóztam, irtóztam már a jelenlététől is, de aztán, de aztán...hisz megszoktam, hisz ő Seb, az életemnek sosem volt más értelme, mindent vele csináltam, utáltam gyűlölni és azt hittem sosem jött rá. De tudnia kell, ha így sír miatta, ha...
Mi lehet a mentségem? Megtalálom, de aztán kihullanak a számból a szavak.
- Veled akartam lenni
Szánalmas, de igaz, ez az egyetlen olyan dolog, amit meg tudok fogalmazni és csak ilyen egyszerűen megy, az agyam tompa és teljesen kétségbeesett. Nem tudom mit tegyek, hogyan segítsek, mit...én teljesen kicsinálom, azt sem tudom mit akarok, levegő, levegőt! Légzés...
- Se...
Kezdem hüledezve, megint nem értem, amit mond, csak annyit tudok kivenni belőle, hogy hülye és nem utál. Lehet, hogy csak ennyit is mond.
Megpróbálkozom vele még egyszer, de most az S betűig sem jutok el. Nagyon sír, nem tudok vele mit csinálni, de iszonyúan megijedek, ahogy egyre jobban rákezdi, rosszabb lesz ez határozottan, gyorsan magamhoz ölelem. Lehet, hogy eltaszítom ezzel, hogy mindketten a földre ülünk, de nem érdekel. Magamhoz kell ölelnem, belemarkolnom a hajába és az állam a fejére tennem. Összeszorítom a szemem, én, én fogok felrobbanni.
- Seb
Sikerül!
- Semmi baj, semmi baj,
Levegő
- Itt vagyok és ha akarod...
Levegő
- Mit szeretnél? Kérlek mond, mit tegyek?
Soha nem tehetem jóvá, lefogadom, hogy akkor is így zokogott miattam, talán minden nap.
- Seb, Sebastian
Simogatom a haját és a feje tetejét csókolgatom, miközben lassan ringatom a karjaimban. Nem, nem akartam, hogy baja essen és ezt főleg nem akartam, hiába  röhög vonyítva bennem valami én ezt nem akartam! Lépéseket hallok, de nem törődöm velük.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 EmptyPént. Jún. 27 2014, 00:39

Nem akarok felnézni, de meglep hogy azt mondja velem akart lenni. Akkor... akkor nem utál? Csak haragszik? Az jobb lenne az talán elmúlik. Ez kicsit megnyugtat, de a sírás nem csillapul, több évi gyötrelem tört fel egészen mélyről, nehéz lenne már elnyomnom, fel is hagyok vele.
Aztán érzem hogy megölel, remegve a sírástól bújok hozzá és karolom át roppant esetlen, mert fáj az oldalam is a sírástól, hogy ilyen hülye pózban ülök és hogy a sírástól rázkódom. De nem érdekel, én csak ölelni akarom az öcsém.
Érzem hogy csókolgat, hallom hogy szólít, fáj a szemem is hogy éget és a kontaktlencse is szökne, mert kisírom. Tiszta szánalmas vagyok most, úgy örülök hogy nem lát más csak Henry. Legalábbis én ezt hiszem, mert nem hallok mást a hangján kívül csak a saját zokogásom.
-Ne utálj... - Nyögöm a kulcscsontjába, igazából mást nem szeretnék. Ez a legfontosabb, jelenleg ez számít a legjobban. - Csak ne utálj... nekem csak te vagy... - Hú mint egy rossz szerelmi vallomás, de ha így van? Vannak új ismerőseim de nem a barátaim. Még ha Josh-sal olyan érzetem is van igazából alig ismerem. Phoenix meg... rengeteget segít, de nem tudok kiigazodni rajta hogy kedvel-e, vagy csak a bűntudata hajtja hogy elütött. Nincs senkim... Csak Henry.
Aztán annyira húzódom el hogy végre ránézhessek, nem leszek szép látvány, tiszta vörös a szemem, alig látok, sűrűn pislogok mert fáj hogy benne van a lencse, taknyom-nyálam lassan egybefolyik, úgy törlöm meg egy laza mozdulattal az arcom a kezemmel. Amennyire tudom ránézek.
-Csak ne utálj... - Mondom megint, annyira félek hogy teljesen megutál, ha létezik a mumus nekem ez az. Másik kézfejemmel törlöm a szemem, olyan vagyok mint egy kisgyerek vagy egy elcseszett felnőtt, de nem tudok mit csinálni vele. Már nem olyan vagyok mint régen, talán sosem leszek olyan. Gyengébbek az idegeim és nem is szeretem magam, pont ezért, mert semmire sem vagyok jó. Még Henrynek sem tudtam segíteni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kopkop tesó Sebyke és Henry    Kopkop tesó Sebyke és Henry  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kopkop tesó Sebyke és Henry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Zaklatás Leo tesó - Kenny
» Henry Drayton
» Jodie & Henry
» Henry & Jamie
» A várva várt ebéd a la Seby ~ Henry és Josh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-