Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Henry & Jamie  EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Henry & Jamie  EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Henry & Jamie  EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Henry & Jamie  EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Henry & Jamie  EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Henry & Jamie  EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Henry & Jamie  EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Henry & Jamie  EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Henry & Jamie  EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Henry & Jamie  EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Henry & Jamie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jamie Hathaway
Jamie HathawayVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Szíved legkedvesebb színésze
Hozzászólások száma : 2

Henry & Jamie  Empty
TémanyitásTárgy: Henry & Jamie    Henry & Jamie  EmptyPént. Júl. 04 2014, 19:49


Henry
Jamie


Mindenki tudja, hogy fáj felnőni, de mindenki felnő.



Felsóhajtva néztem rá, szegény már annyira szánalmas volt így is, hogy nem volt türelmem visszaválaszolgatni neki abban a hangnemben, amiben ő tette. Sőt egyszóval semmi kedvem sem volt visszaválaszolgatni neki. Túl nem is tudom milyen szót lehetne használni a NAGY HENRY DRAYTON-ra, aki komolyan, lehetne valamivel normálisabb. Nem értem miért nem tudna olyan lenni, mint az igazi Kevin. Vele őszintén mindenről el lehet beszélgetni, de Henry-vel? Oh istenkém van neki egy érthető szava ami ne sugallná azt, hogy engem szó szerint ostobának néz? Szerintem nincs. De nem kell tartania tőlem, majd olyan leszek hozzá én is amilyen ő hozzám. A probléma meg van oldva. Legalábbis remélem, így már engem sem fog zavarni a kissé felfuvalkodott viselkedése. Láttam őt egész elviselhetőnek is, de az sajnos nagyon távol volt az én társaságomtól. Így persze, hogy nem mondhatok egy igazi véleményt róla, mert nem ismerem. Ő se ismer engem, fogalma sincs arról, hogy milyen vagyok igazán. Amit meg a tinik képzelnek rólam… nos, sok esetben az tényleg csak az ők fejükben létezik. Csak ez persze még nem jutott el Henry Drayton tudatáig. De nem is baj, egy nap talán mégis ráébred, hogy jobb lett volna normálisnak lennie és komolyan vennie azokat az amúgy totál komolytalan részeket amiket sajnos együtt kell átélnünk a filmben. Mert én egész biztos, hogy nem fogom önmagamat helyettesíteni valaki mással, aki igazából nem is hasonlít rám. Elfordultam és nem hallgattam tovább a szavait, amire amúgy nem is figyeltem, de sajnos hallottam a fülemben a duruzsolását. Az volt a nagy szerencsém, hogy voltam olyan eszes és elhoztam a tizennégy éves húgomat magammal. Aki köszöni szépen tényleg jól elszórakozik Kevin-el és nem érdekli semmi más. Szegénynek nem mondtam el, hogy Kevin-nek nincsenek pedofil hajlamai és inkább a vele egykorú nőket kedveli. De hát milyenek a kislányok? Aki megtetszik nekik a filmvásznon abba bele is szeretnek valamilyen furcsa oknál fogva. Még az autogramos füzetét is elhozta magával, amibe persze, hogy Kevin-nek írnia kellett. Szerintem ha Kevin nem firkál oda neki valamit addig hisztizett volna itt amíg el nem küldik innen. Azonban nem volt más választásom, megígértem neki, hogy suli után eljöhet ide, ha viselkedik. Bár, hogy tud-e viselkedni, azt majd Kevin elmondja a következő holnap. Az egyik pillanatban azonban azt vettem észre, hogy ott hagyja Kevin társaságát és az éppen érthetetlen nyelven beszélő Henry-hez megy. Csak a szája mozgását figyeltem, hogy valójában mit mond az kevésbé érdekelt. De gondolom nem valami kedves dologról lehet szó. Figyeltem ahogy a húgom elkezd beszélni Henry-hez és az autógrammos füzetét mutogatja neki. Nem hiszem el, hogy a húgom van annyira bátor és tényleg kér tőle is egy autogramot.
- Te jó ég! – pusztán ennyi volt az amivel reagáltam azt amit láttam. Bár őszintén szólva kíváncsi voltam arra, hogy Henry mit tesz
.

♫ Music: Katt! » Note: Akkor innen folytassuk Razz. » Words: Ki számolja?
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Henry & Jamie  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Henry & Jamie    Henry & Jamie  EmptyPént. Júl. 04 2014, 21:10

Ma nincs jó kedvem, úgyhogy beszólogatok az én imádott, mélyen tisztelt Mr Jamiemnek. Azt se nagyon jegyzem meg mit, de fütyülgetek utána, hogy csesztessem, megnyalom a szám szélét, az övem hosszú szárát lóbálom felé, szépfiúnak titulálom, a szokásos szöveg. Ha valaki odavan érte rögtön gúnyolódni kezdek mintha  egy lennék a több száz hat éves rajongója közül. Jujj Jamie fingott egyet, hát nem édes?
Rémálom ez az egész, ráadásul sok részes és még rengeteg melóm van a sráccal, Zegers csomó mindent nem vállal, ezért nekem kell. Semmit nem tud az a málészáj, még a seggét sem mutatja meg! Ráadásul a Jamies jelenetektől is mindig kiakad, még a végén nekem kell ágyba tepernem! Mázli, hogy ennyire hasonlítok rá, mármint Kevinre, azt leszámítva persze, hogy fiatalabb vagyok és szebb, úgyhogy vele semmi bajom és a múltkor is segített bevinni a bátyám. Akkor is Jamiere gondoltam - fújtatok, a leghülyébb szitukban jön elő, hogy utálom. Miért? Mindegy,most is utálom egyszerűen azért mert levegőt vesz, bár ezúttal akadt egy jó húzása. Először persze azt hiszem a kiscsajra, hogy valami rajongó, de nagyon is hasonlít rá és nem is lesz csúnya pár év múlva. Persze most még... na igen, kicsike. Kevinnel enyeleg, hát persze, de abban a férfiban semmi kurázsi. Bennem meg talán túl sok is. Mindenesetre próbálgatom a pengét, amit természetesen nekem kell forgatni, lesz egy jelenet, amiben meg kell majd védenem Jamiet és én fogok megsérülni. Akkora lúzer ez az Alec, hogy nem nagyon vannak rá szavak, aztán még egy férfivel is össze kell szűrnöm a levet Zegers bénaságának hála, de vele szerencsére nincs vállalható közös jelenetem. Csak azzal a nyálgép majommal! Nem figyelek rá, próbálgatom a műcuccost, de a kiscsaj úgylátszik tőlem is akar valamit, úgyhogy figyelek rá. Nem tehet róla, hogy van egy testvére (én se tehetek)
Egész kedves vagyok vele, mert kislány és hát... valahogy minden lány szereti a humoros rosszfiúkat, Jamie mellett én tuti annak számítok. Még a mosolyommal is megajándékozom, aztán felajánlok neki egy aláírást. Nem mellesleg megsúgom, hogy a Zegers feneke is én vagyok, mert az övé már megereszkedett. Ezt úgy adom elő, hogy nevessen, lehetőleg feltűnően, hogy a bátyának is szemet szúrjon. Aztán ki tudja milyen perverzséget súgtam a kiscsajnak, nem igaz? Kb 14 lehet, ideje érnie! Még egy kacsintást is kap és egészen spéci aláírást csapok neki össze. Rajzolok egy smileyt is, csak mert...Jamie húga.
Vissza az elejére Go down
 

Henry & Jamie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jamie Hathaway
» Nem szeretjük Batmant! (Henry és Demetria)
» It's a parent-thing 2. - Rena & Jamie
» Isten házában (Amelia és Henry)
» Jodie & Henry

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-