Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 25 2016, 19:34

- Jól van...
Sóhajtok, adok én időt a dolgoknak, nem erről van szó. Persze ettől nem fogok még benne hinni, túl sok egyértelmű jel utalt arra, hogy Joshua nem fog elfogadni és nem ő az első és utolsó ilyen ember. tisztában vagyok vele, hogy engem nehéz, kérte, hogy maradjunk haverok, majd elhülyülök velük hárman, vagy franc tudja, több nem lesz, ennyi. Sosem ismer meg, ahogy én sem őt rendesen. Vagy ő csak ennyi lenne, amit most látok? Még az is lehet. Talán kevés és tényleg csak havernak jó, az is lehet, hogy végig igaza volt.
- Jah, néha aggódom emiatt, de úgy tűnik élvezi...nemtom mit kellene. Szado-mazo, talán
Ja, hogy ezt hangosan is kimondtam? kínosan felröhögök, mintha csak vicceltem volna.
- De baszki, nem látod, hogy béna vagyok? Nemtok rendesen úszni
Mondom türelmetlenebbül.
- Biciklizni se tudok rendesen, síelni egyáltalán, korcsolyázni se próbáltam még, ezek nem jók?
Egyezkedem.
- Nem szeretek úszni...
Vallom be, de nem akarom, hogy azt higgye, rossz programot szervezett, mert a mászás részét élvezem, nagyon is.
Kivéve a végén, akkor már kifulladok, ez még meghaladja az erőnlétem...
Persze, ki fogom bírni a végéig, aztán nem, mert egy pokrócon ébredek, valami édessel a számban, mellettem Sebastian. Rögtön felülök és azonnal rám szólnak, hogy óvatosan.
Nagyon kómás vagyok, semmi erőm, utálom ezt az érzést, olyan, mint a kóma után felébredni.
- Ahh, basszus, mi történt? Jól vagyok, jól vagyok
Mondom a fazonnak, aki a pulzusom nézegeti. A cukor jó, de érzem, hogy lüktetve szédül a fejem és az azért kellemetlen. Bocsánatkérően nézek Sebastianra.
- De attól még elmehetünk, mit is mondtál? Sörözni?
Időközben fekete foltok kúsztak a tudatomba, nem teljesen emlékszem a szövegére.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyVas. Aug. 28 2016, 13:52

-Szado-mazo? Gondolod? Azt hittem inkább valami romantikus együttlétre, ahol valóban érzi, nem csak a teste kell... - Még a végén kiderül ami ellen évek óta ágálok: romantikus vagyok.
-Azért, mert nem gyakoroltad. Hangszeren játszani sem úgy megy, hogy a kezedbe veszed a gitárt és már minden megy, azt gyakorolni kell, hogy szépen szóljon és az szóljon, amit akarsz. - Mondom az úszásra, szinte nevetve már, mert lássa be, ennyi kéne.
-Hozzácsapjuk! Síelni tudok, biciklizni is, jééégkorizni szó-szó, de akkor azt együtt megtanuljuk! - Vigyorgok, , de megpuszilgatom a fejét míg megölelgetem, hogy nem szeret úszni. -De kicsikém, az úszás hasznos és fontos, sokkal nyugodtabban engednélek a vízbe, ha tudom, legalább a mellúszás megy. Hm? - Egyezkedem most én.
Később mégis sikerül a szívbajt rám hoznia, mert én naivan azt hittem, a parkour, a Joshos edzések és nos... a Felixes lepedő akrobatika edzések, hogy figyelünk arra hogy egyen, elég ahhoz, hogy most ne legyen baj. Lehet nem lett volna, ha Reeven kér néha egy kis pihenőt, nem tudom... de ott vagyok mellette, segítettem kissé kioldani a ruháit (ezt a doki mondta, én meg nem kérdeztem) mikor felül megijedek és azonnal húzom vissza, még a végén elszédül vagy hányni is fog.
-Pihenésre van szüksége, később ha megnyugodott valami tartalmas ételre, csokoládéra, sok folyadékra. Szerencsére a vérnyomása és a szívverése rendben, csak kimerült.
-Persze, persze. Óh... értem. - Bólogatok az ügyeletesnek, úgy fest más is el szokott ájulni, nem csináltak belőle nagy ügyet, csak én.
-Inkább otthon pihenjünk, én az aggodalmat, te az ájulást... Óvatosan ülj fel... rendelünk majd valami kaját, jó? Most tényleg enned kéne majd kicsit. Akkor is ha nem szeretsz. De lehet benne palacsinta is. - Egyezkedem megint, karolom át, segítek neki felállni, de csak lassan, másik kezemmel simogatom és nézegetem az arcát. Ha hagyja, valóban a kocsiig támogatom, ott beültetem és bekötöm, mondom neki, aludjon hazáig, az úgy is egy óra. Kérdés hova vigyem haza... de valószínű a saját lakására, mert Joshhoz nem akar, esetleg a régi lakásomra, de nem tudom, az csak 10 perccel lenne közelebb.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptySzer. Szept. 07 2016, 18:37

Milyen szép, naiv lelkű a másik...
- Hát...ő nem az a romantikus típus, maradjunk annyiban
Jobb, ha többet nem tud
- A szenvedélyt preferálja
Nem mintha az gond lenne, sőt!
- Az teljesen más, a gitározást élvezem, művészi alkotó munka, de fulladni nem szeretek, még ha mazohistának is tűnök néha.
Nem adom könnyen a beleegyezésem.
- Jövő nyáron?
Egyezkedek.
- Mert én síelni se tudok, jéghokizni, sőt még korcsolyázni se, pedig ezek milyen fontosak már! Na, jövőre? És aztán jöhet a kínzás
Mert logikus, tudom, nem árt bizonyos helyzetekben, szükséges az életben maradásoz.
A szeretgetés mindig jól jön, hozzábújok és kap az orcájára cuppanósakat, tudom, hogy aggódik, mert minidg aggódik, úgyhogy ingatva fejem bólogatok.
- Jó...jó, de csak mert szeretlek te...
Nem vagyok jó a becézésben
- Sebybab
Puszilom futólag szájon, kicsit bekapom, a mi specialitásunk amúgy is az ilyen fél csókok.
Az ájulás bejátszik, bár először azt sem tudom mi történt, csak hogy szédül a fejem vészesen

- Meg vagyok nyugodva, teljesen nyugis vagyok, komolyan, te se aggódj.
Mert van egy olyan tippem...
Felülök, a fejem ígyis-úgyis szédül, teljesen mindegy, milyen gyorsan csinálom.
- Tudom, jól esne, na látod, máskor is el kellene...húúú basszus, ez ciki lehetett
Temetem egy pillanatra tenyerembe homlokom
- Tényleg összeestem? Jól vagyok
Tudok menni egyedül, nem akarom, hogy támogasson, bár a kocsiban várakozóan nézek rá.
- A palacsintának örülnék.
Pislogpislogpislog.
- Dehogyis, nem vagyok álmos
Jelentem ki, aztán fél útig bírom, pilláim ugyanis leragadnak és max. akkor térek magamhoz, ha Sebastian felkelt, hogy hazaértünk. Jól sejti, nem örülnék, ha Joshoz mennénk, de ha megkérdezte, akkor neki is azt feleltem: Inkább haza, kérlek.



Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptySzer. Szept. 07 2016, 19:02

-Hmm, akkor kötözd ki, nem kell bántani. Vagy használj gyertyát vagy tollat. Azok izgatóak tudnak lenni, nem épp romantikus kellékek. - Mosolygok, ha ezt jobban szeretik, miért ne?
-De nem fulladnál, ha megtanulnád, érted... majd megtanítalak. - Ezt már elhatároztam, esélye sincs.
-Áh, még az ősszel megtanítalak. - Esélye sincs, mint mondtam.
-Ezek teljesen másodlagosak szívem, ha megtanultál úszni, a többit is megtanítom. - Tanár bácsi énem megcsillogtatom, ismer, tudja, hogy szigorúan megkövetelem a dolgokat, bár segítek mindenben, szava nem lehet.
Ha nem mondana semmit becézés helyett is tökéletes lenne, de a Sebybab az eléggé vicces.
-Óh, és tarka vagy varázs? - Kuncogok a csókba, de viszonzom, el is felejtem, hogy láthatnak, de nem izgat.

Az ájulása annál inkább...
-Túlhajszoltad magad, miért nem mondtad, hogy elfáradtál?! - Kérdezem aggódva, nem, nem múlik könnyen.
-Ennyit nem ér hogy néha többet egyél... - morgom halkan, közben nézem tényleg jól van-e nincs e zúzódása, akármi.
-Igen, összecsuklottál mint egy harmonika. - Sóhajtom, ijesztő volt. Emiatt nem is hagyom, hogy lerázzon, támogatom, ennyi jár nekem amiért nem szólt! A kocsiba szépen beültetem, bekötöm, nézegetem, de a palacsinta megenyhít.
-Sütök neked szívem! - Jó hallani, hogy enne valamit, komolyan.
Aztán hiába tagadja, hogy álmos, hagyom aludni, csak annyit szedtem ki belőle előtte, hogy hova menne. Mivel haza, így odaviszem, Lia volt lakására, ismerem a járást szerencsére, így nincs gond azzal, hogy alszik. Mikor megjövünk óvatosan kikötöm és simogatni kezem az arcát.
-Szívecském, megjöttünk. Gyere, menjünk fel, ott még le tudsz dőlni, kényelmesebb is lesz! Hehe, megnyomott az üveg, én kis vöröslő álomszuszékom! - Vigyorgom meg, hogy elaludta kicsit az arcát, de ölelve szedem ki a kocsiból, támogatom be a lakásba, nem ússza meg.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyHétf. Szept. 12 2016, 20:23

Durva, hogy ő ad tanácsot az ilyesmiben, mármint szex terén róla mindig a visszafogott jut eszembe, ajkamba harapok, ahogy ezen elgondolkodom.
- Jó ötlet, beszerzek és megpróbálom megőrjíteni
Bár Felixnek egészen szokásos lehet mindkét "kellék" Sebastain megkapja a "miket nem tudsz..." oldalnézésem.
Fájdalmas arcot vágok viszont az úszásra. Elég eltökéltnek tűnik.
- De vizes leszek meg minden.... áh, miért vagy ilyen makacs? És még rám mondják!
Forgatom a szemem felháborodottan.
- De mitől lenne másodlagosabb? Nem valószínű, hogy belefojtom magam a Niagarába. Vagy ha már igen, nem fogok úszni, szándékosan.
Magyarázom, lehet kiakasztom vele, de hát ha egyszer az lenne a cél?Most beveti a szigorú tanáros pillantását, de megpiszézem, csakazértis, lássa kivel van dolga. Talán így enyhül egy kicsit.
Meg is csókolom, finoman hajolva le ajkairól, adok még egy öblös puszit neki, csókolva kapva be ajkait.
- Varázs! Belőled lesz a létra az óriásokhoz...
Ó, igen, a kérdés.Érzem, hogy elvörösödöm.
- Hát nem akartam gyengének, vagy bénának tűnni...
Motyogom lesütött pillákkal, de törleszkedőn próbálok bújni, miközben ő vizsgálgat. Majd felfedezi, hogy nem, nincs semmi bajom.
- Oké, de nézd a jó oldalát. Isten az egyik oldalon ad, a másikon elvesz
Tárom szét a karom, hogy ez van, nem jöhet össze minden egyszerre. Egyek is, fitt is legyek...
- Na basszus, elég ciki lehetett
Nincs erőm hadakozni vele, hagyom, hogy beültessen, mint egy gyereket.
- Köszi.És jó volt, tényleg, éveztem. Talán szólnom kellett volna...néha elszédülök, sajnálom.
Pakorur közben is volt már, de akkor leálltam, ittam valami cukrosat és jobban lettem, de itt valahogy nem láttam büfét út közben.
Nagyon finoman kelt fel, elmosolyodom, sosem keltettek még ilyen kedvesen.
Nyögve belekapaszkodom, hogy felhúzzam magam megpuszilni, mert ez tényleg annyira aranyos tőle.
- Óh basszus...
Dörzsölöm meg az arcom, most örülök, hogy ölelget, kapaszkodom belé, mint valami hernyó.
- Mert kifárasztottál
Ásítok, mert egyébként rosszul is alszom.
Felérünk, kiveszem a kulcsom, előre engedem.
- Meg akarod nézni a Joshos képeket?
Jut eszembe, hogy még nem látta.

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyHétf. Szept. 12 2016, 23:27

-Ezekkel simán, főleg, ha még nem csináltad neki! - Kacsintok Reevenre, szerintem könnyen elveszi Felix eszét egy kis játékossággal.
Az úszás kapcsán felveti vizes lesz, ezen felnevetek.
-Mákos nem lehetsz tőle! - Nevetek, megpaskolom a vállát. -Mert ez fontos, alap hogy tudj úszni szívecském, ezért vagyok makacs. A főzéshez nem ragaszkodom, lásd kivel van dolgod. - Vigyorgok, nem mondhatja, hogy annyira szigorú lennék!
-Elmész a tengerbe fürdeni, jön egy kis vihar, mit csinálsz? Hm? Na ugye, ez elsődleges. - Esélye sincs, nyúzni fogom.
A mosolyom valóban enyhül, hogy piszéz, de attól még eltökélt maradok, látszik a szemem csillogásán.
-Nem szép sors... mindenki csak letaposna. - Biggyesztem le az ajkaim, amiket imént csókolt, de a szám szegletében bekacsint a mosoly azért.
-Dehogy tűntél volna annak, egyszerűen mostanában nem mozogtál ennyit, szokni kell életem, én minden héten háromszor eljárok futni, persze hogy jobban bírom... - Simogatom a vállát, ölelem, de szerencsére nincs baja, nem ütötte be magát.
-Hát elhízni sosem fogsz, az biztos. - Mosolygok kínomban, jó lenne egészségesebbnek tudni, de erőltetni sem akarom.
Mivel belátja, elájulni nem szexi és vagány, hagyja magát támogatni, kocsiba ültetni, bekötni.
-Semmi baj, de legközelebb szólj, pihenünk, nem szégyen az, okosabban csináljuk majd. Remélem nem lesz nagyon izomlázad... - Most így belegondolva... Felixtől kapni fogok... De legalább alszik, pihen egy csöppet, de mikor megjövünk csak felkeltegetem, nem biztos, hogy örülne ha felvinném a karomban.
Kuncogok, mikor kigubózik és máris puszit kér, ad, nem fosztom meg tőle, én is szeretek így ébredni.
-Gyere majmóca! - Emelem ki, majd csippantom a kocsit, hogy rárakjam a zárat és a riasztót, aztán támogatom a lakásba.
-Azt mondtad élvezted! Fárasztottalak volna ki másképp mi? - Kuncogok hamisan, majd segítek neki amiben kell. A kérdésére a számhoz kapok, juj, tényleg!
-Felix nem fog haragudni? Várj.. képek? Nem csak egyszer festette le? - Csodálkozom rá, mert mintha egy lett volna, még nem volt azóta Joshom Felix-szel, de ha több van csak jobb, érdekel.
-Akkor kérsz palacsintát? - Nem felejtettem ám el, ha kér, akkor sütök neki nyomban, lehet én is eszem vele. Egészen megéheztem erre a nagy izgalomra.
-A lakáson meg tényleg gondolkodj el. Úgy tűnt Felix szeret veled lakni, ahogy te is vele, szeretném, ha kényelmesen lennétek. Na meg ha Felix belelendül a festésbe, hova teszitek a képeket? - Mosolygok, hátha így jobban kedvet kap költözni, mert ha a képeket és fotókat, berendezéseket itt hagyja, szerintem nincs is olyan sok minden...
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyKedd Szept. 20 2016, 18:45

- Biztos próbálta már, de nem velem
Mosolygok rá vissza hamiskásan, ez talán bírhat motivációs erővel. Ez tényleg hülyén hangzott, vele nevetek, mákos tényleg nem lehetek.
- Igaz, csak vizes
Sóhajtok, hogy ennyire hajthatatlan és makacs, feszült levegőt szusszantok ki az orromon.
- Úszógumival szeretek is, csak nélküle keveset birok...
Gondolom nincs meg hozzá az erőnlétem, de ezen ő hogyan változtat? Hisz a parkourözést is mutatta, igyekszem.
- Önszántamból tuti nem úsznék be mélyre, max. ha elsüllyed velem egy hajó, az valóban necces.Jó, jó, próbálkozzunk, de ebben nem vagyok jó
Adom be a derekam savanyúan, mindenben nem lehetek király.
Jajj de kis érzékeny, ahogy piszézek vele, megsimogatom a haját is.
- Francokat, erős lennél, észre sem vennéd, ha egy ember mászna rajtad, olyan lenne neked, mint egy kis bogár
Felröhögök ez milyen abszurd beszélgetés! Megpillantom a mosolyt szája szegletében, lepuszilom onnan, ha hagyja. Jól van, ennyire nem gyagya, megnyugodtam, mert Josh biztos nincs rá jó hatással...

Dehogynem, annak tűntem volna, kicsit elhúzom a szám megrázom a fejem, hajolok rá, simogatom a karját én is.
- Bírni kellett volna, dehát a víz lehúzott.
Mert ha csak mászni kellett volna...
- Legalább mindig simogathatod a lapos hasfalam, akkor is ha Josh majd pocakot növeszt
Nevetek fel kajánul, hozzá kellett fűzni, így kerek a világ. Hagyom magam szépen bebabusgatni a kocsiban, tényleg elfáradok.
- Rendben...amúgy az izomláz a legkvesebb
Ugyan. A kellemes, ringató félálomból finoman ébreszt, máris ráakaszkodom.
- Másképp már nem fogsz, ott van Josh és megbeszéltük ezt a tesós dolgot. De azért az ölelésekről ne nagyon szokj le, a majmok igénylik a társaságot

Kicsit megforgatom a szemem, hogy ennyire izgalomba jön, ellegyezem a feltételezést, hogy több kép lenne róla.
- Nem fog, ha már kész, csak egy van bocs, de lesz majd több is
Sóhajtok, aztán ha követ, megmutatom neki, merre találja.
- Ha nem gond. Segítek sütni, Lia egyszer megígérte, hogy megtanít, de már bekeverte a tésztát, mire odaértem...
Savanyodom el, nem lenne rossz, ha Sebastian legalább hagyná, hogy nézzem.
- Ohh...jó, csak, Felixnek nem akarom mondani az anyagi terheket, az én sikerem meg késik egy kicsit, amúgy kényelmesebb és jobb lenne, már én is érzem, hogy ez olyan...üres, műhelyszerű.
De Liának is tartozok még... Két lakással nem lenne könyebb. Odatelepedek mellé kissé mélán, elgondolkodva, mert lehangol, hogy Felix közölte nem nagyon fest miattam.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyKedd Szept. 20 2016, 19:28

-Úszógumiiiii? Ajh, én azzal sosem, de nélküle sokkal jobb! Hidd el! - Pláne megtanítom!
-Jaj dehogynem, élvezi fogod, ha mást sokat ölelkezünk majd a vízben, az is jó. - Kacsintok rá, nem lesz az szörnyű, mint hiszi.
Felnevetek azon hogy paszulyként olyan erős lennék, hogy minden ember könnyed szellő lenne, belefordulok a pusziba szándékosan, hogy csók legyen belőle.

-Dehogy is,nem eszel annyit, hogy elég energiád legyen. A víznek ehhez semmi köze. - Mosolygok, nem lehet mindent a vízre fogni.
-Nem hagyom annyira eltunyulni Joshom, de nálad sem hagyom hogy kinn legyen a bordád, ne félj! Edzésben tartalak titeket! - Kis gonosz, de egyelőre nem úgy tűnik, hogy Josh hízni készülne, sőt, izmosabb mint volt, kikockásodott a hasa is... szexi.
Mikor kisegítem a kocsiból is megnevettet.
-Olyan pajzán vagy, én csak arra gondoltam, hogy tollasunk egy egész napon áát! De az ölelést tényleg nem adom, meg a puszikat, meg a bújást és az együtt alvást, tudod ezek olyan Sebys dolgok! - Nevetek, kap is egy puszit, lássa, nem a levegőbe beszélek.

-Alig várom! Szerinted, ha Felixtől kérek egy kisebbet karácsonyra, leharapja a fejem? - Kuncogok, de tetszene egy festmény otthonra is.
-És nem tanított meg édesem? Semmi baj, akkor te kevered ki. - Borzolom össze a haját és kap egy rá egy puszit is, akkor palacsintázunk.
-Ha csak ez a gond, ezen ne aggódjatok. Bérleti díj nincs, csak a rezsi. Az meg amúgy is tőletek függ szívem. De mivel most én is tartom fenn, még egy darabig fenn tudom, akkor is beköltöztök. Hm? Szeretném, ha kényelmesen lennétek. És igen... ez nem lakni van kialakítva, legalább is nem két embernek, ez bizonyos. - Aztán kimegyek megnézegetem a képet, de tetszik, noha... nem annyira Joshos ez a testtartás valahogy, nem így szokott olvasni, de tetszik.
-Szépen fest a fiúd, tetszik. Puhán vezeti az ecsetet. Mi a baj, neked nem tetszik? - Kérdezem, mikor odatelepszik. Aztán inkább kiinvitálom a konyhába és előveszem ami kell.
-Látod? Ezek kellenek hozzá. Most szépen sorrendben ahogy mondom mérd ki és keverd össze simára a hozzávalókat, jó? - Figyelem hogyan csinálja, de nem nyúlok bele, maximum szóban adok tanácsot. Könnyebben megtanulja, ha ő csinálja, mintha nézi.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyKedd Szept. 27 2016, 20:01

- Itt az ideje, hogy kipróbáld. Ha ráveszel, hogy nélküle ússzak, bele kell bújnod egy nagy, felfújható, sárga gumikacsába. Áll az alku?
Ravaszkás mosolyra húzódik ajkam, így már, így talán rá tudna venni, de ő is tegyen valamit a dologért.
- Óh, rendben, ha rajtam is lesz úszógumi el se süllyedek, máskülönben tudod, lehúzna a farkam mérete.
Nevetek, végül egy csókban érünk véget. Tökéletes befejezés az újrakezdéshez.

- Én igyekszem... De volt köze
Pusmogom morranva.
- Háh, ha rajtad múlik...
Igazis, most is megdolgoztatott...
- Nem hallottad még Felixet beszélni, akár tök hétköznapi dolgokról...Aha, hát persze, ezek maradnak.
Félrepillantok, ezek szerint a csókoktól is elbúcsúzhatok? Ennyit arról, hogy Josh majd hagyni fog mindent. Előre megmondtam! Sosem hiszek az álszenteknek.

Meglepetten nézek rá, ja nem kedveli Sebastiant, de égnek emelem a szemöldököm.
- Meggyőzhetem, ha nagyon akarod
Nem is értem, miért vagyok ennyire rendes.
- Nem, nem tanított ő semmit. Oké!
Legalább most megtudom kell-e bele élesztő és hogy a szódabikarbónát tényleg használni kell-e hozzá.
- Hát...csak hülyén érzem magam emiatt. Liának is vissza akarom fizetni a galéria árát, neked is, félek túlságosan eladósodom...
Nem áll jól a szénám. Tudom, hogy Seby nem kérné el, de most miért fogadnék el tőle egy lakást csak úgy?
- Komolyan tök gáz, mintha először Liát, aztán téged túrtalak volna ki. Mintha nagyon ravasz, vagy nagyon szánalmas lennék
Nevetek rá, érti a lényeget? Persze a képért odavan, én elhúzom a szám.
- Maga a festmény szép, de nekem nem jön be Josh.
Tudom le ennyivel és kivonulok utána a konyhába. Viszont aztán döbbenten pislogok.
- Mérni? Ezt mérni kell?
Oké, csinálom én, amit mond, de nem vágom mit kell ezen mérni...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyKedd Szept. 27 2016, 20:50

-Hmmmm... legyen, de akkor már lehetne olyan naaagy matrac is amire felfekszel és napszemüvegben koktélt szürcsölsz fekve... hmmm... - Vigyorgok, miért ne? Nincs ellenemre a hülyülés.
-Áhá, szóval a farkadra húzod a gumit! És Felix még nem panaszkodott, hogy ez nem olyan gumi? - Nevetek, muszáj volt.

Kuncogok, hogy zsörtölődik a víz és a kifáradás miatt.
-Rajtam hát! - Domborítom a mellkasom, simán leszek az edzőjük meg a kajáltatójuk.
-De, hallottam, mi van vele, nem volt az pajzán! Maradnak hát! - Nevetek Felix miatt, nem tűnt pajzánnak egyáltalán, a csók meg eszembe sem jut, főleg mert mint mondtam, Joshom nem tiltott meg semmit (mint Lia anno mondjuk)

Fogalmam sincs arról, hogy Felix nem kedvel, én csak nem akarok neki munkát csinálni karácsonyig, van elég neki szerintem.
-Hááát, esetleg, közösbe adhatná nekünk Josh-sal és akkor hmm... nem is tudom, meglepjük valami festékkészlettel vagy mókusszőr ecsettel, mit gondolsz, örülne? - Ha már a család tagja, amúgy is vennék neki ajándékot.
Liára nem mondok inkább semmit, jobbnak látom kivételesen.
-De szívem, a ház tulajdona az enyém maradna. Annyi, hogy én nem kérek bérleti díjat, mert jobb, mintha üresen áll. Szóval nekem eladósodni nem tudsz. Ha tetszik ott és később megvennétek az más, akkor majd megbeszéljük, jó így? - Attól még a nevemen marad az ingatlan, csak a számlákat kell fizetniük és persze karban tartani.
-Kincsem, Lia... Lia mindenképp elköltözött volna Lionel miatt onnan, ha nem hozzám, máshova, én pedig már Joshnál lakom és nem költözöm el onnan, maximum, ha Josh is költözik velem, de akkor sem ide, hanem egy tágasabb házba esetleg. Nem túrtál ki senkit az ég egy adta világon. - Mosolygok rá, simogatom az arcát.
-Ez az én szerencsém, hát akkor esélyem sem lenne ellened! - Mosolygok rá, még nézegetem kicsit a képet, Joshom, majd leteszem ahonnan elvette.
-Háááááááááát amíg nem megy érzésből mennyi liszt, cukor, tejföl kell bele, addig igen, nem árt kimérni a hozzávalókat. Hm? - Nevetgélek, majd mutatom mennyi palacsintára elég ez az adag, ami most kettőnknek lesz. Ha akarja lehet kicsit több és akkor Felixnek is marad estére.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyKedd Okt. 04 2016, 18:31

- Ez jól hangzik, de nem ciki, jól festenél rajta
Forgatom meg a szemem, amit Sebastian mondott, stílusos, hát hol maradna a revans kérem szépen?
Meg aztán...mi ez a megjegyzés már? Oldalba bököm.
- Nem, nem panaszkodott, Felix ellenálló.
Röhögök az abszurd képzeten.
Sebastian nagy álma, hogy étkezési tanácsadó is legyen...
- Jó, mert akkor viselkedett. De nagyon is ért hozzá hogyan borzolja a kedélyeket, pár percébe telne és téged is az ágyába csábítana.
Tudom miről beszélek, Josh ide vagy oda.
Bólogatok Sebynek Felix kapcsán, ha Josh is benne van tuti szívesen csinál képet nekik.
- Ó, biztosan imádná, csak a gesztus kedvéért.
Mindjárt azon agyalok, mit csinálnék én a mókusszőrrel még mielőtt összefestékezné.
- Ugye mennyire tehetséges? Olyan átszellemülten tud festeni
Mondom kissé álmodozva, lángra is gyúl az arcom.
A házon elgondolkodok.
- Ha a te neveden lenne és végülis nem lenne a miénk, ideiglenesen, amíg be nem futok... tudod mit, oké? Oké és meglátjuk.
Sóhajtok, belemegyek, kezet nyújtok rá. Felix örülni fog, kényelmes típus...és legalább én is tudok neki biztosítani valamit.
- A részletekről meggyezhetünk, melyik bútort vinnéd Joshoz, mennyire üres most, ilyesmi.
Azért Joshnak szép szál háza van annak ellenére, hogy azt hangoztatja, hogy szegény. Az álszent...
Bírom ezeket a beceneveket, még mindig. De hízeleg, mintha mentálisan is simogatna.
Aztán fizikailag is megteszi, én a hasát cirógatom a pólóján keresztül, kissé hozzábújva.
- Ha te mondod...
Mikor leteszi a képet megcsóválom a fejem.
- Ez mekkora baromság!Josh kurvára utál! Mindig hidegen reagált mindenféle próbálkozásomra, pedig egyszer hozzábújtam.
Vallom, persze függetlenül ettől nem tetszik, nem azért mert én nem kellenék neki.
- Miattad viszont feladta az álmát, hogy családja legyen és mennyit rinyált érte!
Forgatom a szemem.
- Persze, mikor erről filózott nem tudtam, hogy akaratlanul is téged támogatlak.
Kacsintok viszont rá. Aztán sóhajtok, hogy mérni kell és mérek, támogatva őt, figyelgetve mi minden kell a palacsintába, egyfajta...kuktaként.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyKedd Okt. 04 2016, 20:20

-Miért kéne, hogy ciki legyen? Erre mentél, te kis piszok? - Nevetek, szerintem a naaagy sárga gumikacsa sem az, az poén.
-Hú ezt.... ezt inkább nem képzelem el, morbid! - Röhögök, ekkora kofferja Felixnek sincs, ehhehe.
-Pff, nem hiszem, nem olyan ő, meg én sem. - Nem tudom, nem kívánok senkivel hancúrozni jó ideje, csak Joshommal. Felix helyes, de nem vonzz, így szerintem nem lenne könnyű dolga.
-Igen? Nah, akkor megvan a karácsonyi ajándéka! - Csapom össze a tenyerem, hogy ügyes voltam, majd szólok Joshomnak.
-Nem láttam még, de gondolom. Könnyed stílusa van, de ő maga is könnyed, nem is meglepő. Szereted nézni ahogy alkot? Mintha azt mondta volna, nem nézheted. Ezt mire értette? - Ott nem igen értettem, mit magyaráztak, de nem akartam beleszólni.
A lakással meg győzködöm.
-Szuper! Van benne még bútor is, de lecserélhetitek, amit akartok! - Fogok vele kezet, de már húzom is ölelésre, boldog vagyok, hogy belement.
-Ó, én már mindent elvittem ami kell. Ami ott maradt, nem kell már. Így van a kanapé, a szőnyegek, az ágy, még a mosó és mosogató gép is. Joshnak is van mindkettő, nem vittem át. Szóval pár szekrény kivételével maradt minden. A kandallót elvittem mondjuk, oda betehettek valamit. - Magyarázom, mert sok minden nem kellett.
Simogatom és bújik, a hasamnál nekem is jól esik, kis aranyos. Az már kevésbé mikor kifakad Joshra, csak pislogok.
-Öhm... Szívecském, nem utál. Csak nem olyan közvetlen mint mi. De ez nem jelenti, hogy utál. Ő kedvel téged, de ő inkább... szóban nyit, vagy inkább gesztusokkal, nem öleléssel és hasonlókkal, mint mi, én tudod milyen vagyok. Szerintem csak megszeppent, nem mindig reagálja le jól ezeket, velem is voltak döccenők az elején. - Kicsit más minőségben, de lehet miattam volt óvatosabb pont.
-Rinyál? Mire érted? - Ez kicsit megijeszt. Tudom, hogy a fő gond, hogy nő kell neki, a szex is, mert hát én férfi vagyok (ezt hamarabb kezdtük mint amazt a játékot), de... Zavartan veszem a kacsintást is, mert elbizonytalanított.
De magyarázom neki, hogy hevítse fel a serpenyőt és mindjárt mutatom hogyan mérje bele, forgassa, fogom a kezeit és így csináljuk együtt, ahogy mögötte állok. Ám ha az előbb nem nyugtatott meg, akkor most kicsit ideges leszek, aggódó.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptySzomb. Okt. 15 2016, 19:06

Nevetek a kis piszkon, és bevallom széttárt karral, erre, most megfogott.
- Ne is
Hehegek, aztán megrázom a fejem, Josh beprűdítette. Liának nem jött össze, álszentség kellett hozzá, glória.
- Jó, én meg beszélek vele, ezek szerint nem úszom meg, hogy Joshod nálunk lebzseljen
Jegyzem meg csak úgy mellesleg a szeretője nevét gunyorosan megnyomva, egyszerűen rühellem ezt a kifejezést.
- Imádom, olyan átszellemült olyankor. Nem nézhetem? Ezt ki mondta neked?
Hirtelen nem tudom miről van szó, vagy mire gondol Sebastian, talán, hogy nem akarják, hogy ott legyek?
Mintha ő jobban örülne, hogy nekünk adja a lakását! Vigyorogva zárom a karjaimba
- Köszönöm Sebastian, csak ideiglenesen, amíg rendbe nem jövünk. Hát, egyelőre jók lesznek a te bútoraid, nem hiszem, hogy most nagyon lenne másra...
Nekem bőven jó remélem Felix sem fog fújogni.
- Akkor pár szekrényt majd beszerzünk, a többi meg jól jön, nem szívesen járnék mosodába. A hűtő is ott van, ugye? A kandalló helyére, hm...óriásakváriuuum, de megkérdezem Felixet majd.
Kitalálunk valamit, mert az ásító üresség helyére raknunk kell valamit. Nem akarom elképzelni mik történnek most Josh házában azelőtt a kandalló előtt.
A simogatását puhán viszonozom, aztán viszont száj lebiggyesztve lépek el tőle.
- Mindegy, nem érdekes.
Hessegetem el ezt az egész Josh témát, koncentráljunk inkább a palacsintára. Látom, megijesztem, ilyen nincs, miért nem tudtam befogni?
- Csak azon szenvedett a szívét válassza-e, vagyis téged, vagy az elhatározását, hogy családja legyen, vagyis Suzyt. Te nyertél, a csajt dobta a lecsóba, megoldódott, mindenki boldog. Ne aggódj
Finoman végigsimítok az arcán, aztán már figyelek, Felixet majd meglepem a palacsintáimmal, ha most megtanulom, legközelebb azt kap reggelire!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptySzomb. Okt. 15 2016, 20:50

-No, mi a bajod, az hogy nem érzed eléggé magadénak FelixED, hívhatnád így. Mi bajod a Joshommal, ezer éve így hívom szívem. És miért baj, hogy Felix lefesti, hmm? Mindkettejüknek jó az. - Puszilgatom a nyakát, míg ölelem, hogy ejnye, miért morog?
-Hát a közös ebéden valami olyasmit mondott nem nézheted... vagy a képet nem nézheted, csak őt? Zavarba jön biztos, ha nézed... milyen aranyos! - Szerintem szerencsém van, hogy ezt Felix nem hallotta!
A lakást elfogadja, ennek nagyon örülök, legalább tudom valamivel én is támogatni őket.
-Én szerettem azokat, szerintem nektek is jó lesz. Főleg az ágy, jó az az ágy. - Vigyorgok hamisan, jó matracot vettem bele.
-Persze, a konyha komplett, pár bögrét meg apróságot vittem, pár lábast és jénait, amiket nagyon szeretek. De van ott minden. Akvárium? Az szép de macerás nem? - Nekem sosem volt, de az a sok víz...
-Na... szívecském... hogyne lenne érdekes? Szeretnéd ha beszélnék Josh-sal? Akármiről? Megbántott édesem? - Lehet nem direkt csinálta, de könnyen megeshet. Hiába húzódik el, bújok vissza hozzá puszilgatva.
-Biztos? De... nem is tudom... szerinted jól döntött? Végtére is Suzy... ő is szerette úgy tudom. Van egy kis bűntudatom, hogy elszerettem előle... tőlem tényleg nem lehet gyereke és... félek sok diszkrimináció fogja érni miattam... hülyeség mi? - Van bennem még egy jó adag félsz, rávettem valamire, ami lehet hosszútávon nem lesz jó neki, önző voltam. De nagyon szerelmes vagyok, sosem voltam boldogabb... Reeven simogatásába is belefordulok, jól esik.
De a palacsintát mutatom neki, meg is dicsérem egy idő után mikor ráérzett, hogy ügyes és simán megy neki.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 20 2016, 19:38

Lesújtó pillantást Sebastiannak. Most már miatta, meg különben se hívnám így Felixem. Miért baj?
- Nem baj
vetem oda kissé ingerülten
- Szerinted semmi nem lesz köztük, most komolyan...Nem bánnád?
Megforgatom a szemem, ó mindegy, úgyis csak én vagyok a hülye.
- Oké, talán túlspilázom
Elfújok egy tincset a szememből
- Ha teljesen ártatlan lenne, ha semmit nem csinálnának, miért ne nézhetném? Jah, nem szégyellős, bár más olyankor, ha fest, de max. a képet nem láthatnám addig. Talán csak azt hiszi, zavarnám Josht, de akkor is fura
Vonok vállat durcásan. Erre pl csak halványan emlékeztem.
Csak akkor mosolyodok el, amikor szóba hozza az ágyat, képzelem, hogy tartós rugókkal vette.
- Ez jó hír, a világért se cserélnénk le
Szükségünk van a minőségi rugókra...Igazából nem vagyunk akkora szakácsok Felixel, bár ahhoz képest már én is sokat fejlődtem, noha ő többször készít kaját...
- Szuper, de azt nem gond venni, én pl elvagyok papírpoháron is
Igaz, Felix finnyás.
- Csak mondtam valamit, kell valami a lyuk helyére, vagy befalazzuk.
Lehet Felixnek nem tetszene az akvárium ötlete, meg kell beszélni vele.
Makrancos vagyok Josh miatt, de bújok vissza hozzá ölelgetve, próbálok elfojtani egy gonosz vigyort.
- Ne beszélj vele, más világ vagyunk. Megbántott...én barátkozni akartam, de ő ledegradált a haverság szintjére, ő is visszautasított, mint Lia
Igaz, nem alaptalan, hogy így gondolom és tényleg csak haverkodni akar, ami nekem kevés és lényegtelen, hogy ezt pontosan tudja, szar volt, de utálom eléggé Josht ahhoz, hogy ne foglalkozzak vele. Az igazság könnyed, ártatlan kis elhallgatása, mert azt nem teszem hozzá: ja, nem akar barátkozni, de leszarom, úgy teszek, mintha tragédia ért volna.
Kicsit határozottabban nézek rá Suzy kapcsán, pff és még védem...
- Biztos! Jól döntött, mert te fontosabb voltál neki mindig... Ez köztetek többről szól és Suzy laza csaj, láttam valami szőke pasassal beszélgetni //ha nem haragszol// szerintem hamar túlteszi magát rajta. De ti különlegesek vagytok egymásnak, a naaagy szerelem, a nagy ő, ne gondolj baromságokra
Koppintok az orrára, majd kelletlenül hozzáteszem
- Ha meg ennyire babafétisetek van, örökbefogadhattok. Négert pl szerintem bármikor
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyPént. Okt. 28 2016, 20:29

-Nem úgy tűnt.. - Döntöm félre a fejem, nekem úgy tűnt zavarja a Joshom kifejezés, de szerintem nem azért mert Josht ő akarná így hívni...
-Nem lesz szívem, ha Felixet nem is ismerem annyira, de Joshuát igen. Makacs egy jószág, Felixnek esélyem sem lenne bármennyire is jól néz ki és megnyerő a modora. - Érezni én teljesen nyugodt vagyok és kicsit sem tartok attól lesz köztük valami.
-Lehet beszélgetni akar vele, mondjuk rólad szívem... nem tud, ha ott vagy. Lehet tudni akar valamit, amit a te jelenlétedben nem mondana el. Lehet aggódik ő is amiatt hogy kicsit orroltok egymásra. Azaz te Joshomra, mert Josh mint mondtam kedvel téged életem. - Mást nem tudok elképzelni, mert biztos nem szexuális oka van.
-Ne is, jó vétel volt! - Nevetek az ágyon aztán, megveregetem a vállát, használják sokat.
-Gazdaságtalan és nem környezetbarát szívem, az üvegpoharak jobbak, de az is van. - Nem vittem el a poharakat, minek?
-Öhm... az elektromos kandalló szívem, nincs lyuk a falban, olyan mintha leszereltem volna egy radiátort... csak nincs nyoma a falon. - Vigyorgok kínosabban, mert mit hisz, szétvertem a nappalit?
-Szerintem meg csak nem rohant előre, mert keveset tudtok egymásról és a barátsághoz idő kell és sok-sok közös program. Lia... egész más tészta szívem, ő nem téged, hanem az érzéseket utasította vissza, de ezáltal nem csak téged, engem is, mindenkit. Josh ilyet nem csinált. Ő csak... neki mindenhez sok idő kell. Te sem vagy kivétel, ahogy én sem voltam. - Nem, nem hinném hogy egy kalap alá lehetne venni kettejüket. Inkább ölelgetem Reevent, kis buta.
De Suzy miatt meg amúgy is, mivel bizonytalan alkat vagyok kikérem a véleményét, adok rá.
-Igazad van, végül is, nem jártak Suzyval, szóval... ahh, hülye vagyok tudom. De ha Suzynak is van valakije az jó. Amúgy kedves csaj. - Nincs bajom vele, bár aggódtam, hogy rá leszek lecserélve.
//Nem, dehogy, hát találkozgatott Quennel amikor tudott//
-Gondolod Etiópiából mindig van import gyerek? Jaj drágám... majd meglátjuk Josh mit gondol, nekem is vannak ötleteim, de egy biztos, lesz gyerek, akarunk. Egyszer valamikor lesz, ez a lényeg. - Adok egy cuppanósat az arcára, mert felvidított, szóval ha kisütöttük a palacsintákat, akkor megtöltjük és eszem vele, próbálom úgy csinálni és ízesíteni, hogy minél többet egyen. Aztán még maradok, ha gondolja ott is alszom, mert mégiscsak kimerítettem, hacsak Felix haza nem jön, mert akkor én is hazamegyek Josh-hoz. De annyit megígérek neki, hogy a következő kis kalandunkon jobban rajta tartom a szemem, azért nem akarom hogy minden programunk eszméletlenül jó legyen....

//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31 2016, 18:32

- Nemtom, hülyén hangzik, de majd megszokom ezt az egészet
Forgatom a szemem, idő kell, de szokom, rajta vagyok, ne szóljon be. Aha, én vagyok a hülye. Mindegy, leragadok annál, hogy Felix jól néz ki, mert a modorával tudom mi a helyzet.
- Annyira szép, nem? A szeme formája, azon látszik, hogy van benne hawai vér. Az ajkai, a kis gödröcske az állán
Pislogok, na mindegy.
Aztán amit mond, az viszont megijeszt.
- Mih? Tudsz valamit? Hülyeség! Mit mondana el Felix Joshuának, amit nekem nem akar?
Hangom élesebb és rettegőbb, mint szeretném.
- Felix nem aggódós, ezt meg hagyjuk már
Legyintek, Sebastian elfogult.
- Kösz...majd visszatörlesztem. Komolyan, szépen visszatörlesztek mindenkinek.
Ezek végülis annyira nem gigantikus összegek, ha félreteszek, menni fog.
- Milyen megfontolt vagy! De igazad van, jobb az üveg
Hagyom rá kicsit szívózva, hisz a papírpohár poén volt. Ez az elektromos kandalló zavarba hoz, nem néztem meg eléggé, azt hittem nagyobb és most lyuk van ott. Elvörösödöm.
- Jaaa, akkor jó, akkor semmi gond.
Ölelgetem inkább Sebastiant és Joshuára kevésbé reagálok, vállat vonva.
- Mindegy, nem számít már.
Megsimogatom, megölelgetem, hogy butaság igen, legyen boldog, élvezze ki, hogy végre egymásra találtak, így majd én is könnyebben elfogadom.
- Mazohisták vagytok, a gyerek szarral jár, aztán ha büdös lesz, gondolj arra, hogy én megmondtam.
Veregetem hátba, jézusom...meg vannak húzatva!
Elsütögetünk, aztán Felixtől tesszük függővé az ott alvását, már jobban vagyunk, elröhögcsélünk a nap hátralévő részében, én pedig megígérem, hogy neki szólok először, ha nem bírom az iramot, amit diktál.

//köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31 2016, 20:51

Megmosolygom, hogy szerinte hülyén hangzik a Joshom, szerintem nem, csak irigykedik! (XD)
-Helyes. - Jól néz ki Felix, de annyira aranyos, ahogy leírja neki mi tetszik az arcán.
-Nem tudom... lehet beszélni akar vele arról, amin összekaptatok vagy ilyesmi... fogalmam sincs, csak mondtam valamit, lehet csak neked is meglepetésnek szánja a képet. - Pislogok rá, nem tudom, tényleg nem tudok semmit. -De nem szerelmet vall, nyugi. - Szorítom meg finoman a vállát, hogy relax.
-Vagy csak neked nem mutatja, lehet attól még! - Miért ne? Lehet csak erősnek akar tűnni. Bár nehéz azt mondanom rá, hogy nem az, ez tény...
-Jó, lehet legközelebb neked kell engem kihúzni a csávából. - Jelzem, ha bajom lesz, jelzem neki mindenképp.
A szívósást nem realizálom, a kandallón meg nevetek, édes!
-De csak amíg kicsi. De jó gondoskodni egy gyerekről, majd meglátod egyszer te is! - Nem beszél le, nagyon akarok gyereket!

//Ezt még, egy zárást xD//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby   Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Boldog harmincadik Sebyt - (Seby, Josh, Reeven)
» Próbateremszerűség- Leila, Reeven & Xav
» San Gabriel - Aubrey & Reeven
» Félretárcsa Sebastian-Reeven
» Új álmok bűvöletében (Reeven és Joshua)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-