Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby   Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby - Page 4 EmptyKedd Ápr. 26 2016, 19:42

Gonosz, sokat sejtető vigyor, mi lenne ha utálnám? Még számomra is ijesztő, nem szoktam senkit utálni, túl nehéz lenne az illetőt életben tartani. Bajom esne...
- Hát, vittek már be, de akkor még apám a fiának vallott, kiskorú és bolond is voltam, nem tartottak bent soká.
Vonok vállat, igazából féltek tőlem a rabok, jó, dehát be voltam drogozva, sokkal elvetemültebb voltam, viszont...abból a szempontból élveztem, hogy azokat nem sajnáltam, simán kiéltem magam rajtuk, ahogy emlékszem...
Nevetek a franciázáson csak, igen jó vele, kap egy sor rövid piszézést.
- Igen...az vagy
Búgom, át is karolom, ahogy jön, bújik a nyakamba. Különleges nekem...

Irigylem Henryt, nem tudja milyen jó dolga volt, mekkora dolog lehetett fordulni valakihez!
- Henry el volt kényeztetve veled, ha nem lettél volna, úgy végzi, mint én és ha gyengébb
Ami valószínű...
- Sosem épül fel.
Jah, hogy erre valami vicceset kellett volna mondani? Az most nem megy, majd egy következő körben.
- Kötelesség? Az remélem nem, remélem azért csináljátok, mert jó velem, nem kötelességből vagy szánalomból
Kicsit el is sápadok, borzasztó erre még csak gondolni is.
- Á, nem ismered Felixet
Addig jó.
- De oké, igyekszem, igyekszem.
Törleszkedem, amikor puszilgat, simulok és mondon, hogy igen, igen, ölelgetem, jól esik nagyon, ehhez Sebastian annyira ért.
- Fogalmam sincs, egyelőre nem is ismerem ezt az Eric gyereket, de ha megtudok többet, majd mesélek.
Igérem, hálás vagyok, hogy érdekli, kap sok arcra puszit.
- Az, velük szokta egy lapon említeni. Eric és a szüleim...
Fanyalgom, viszont nem vagyok biztos ebben a szerelem dologban, ezt ki kell kutatni, az viszont jó, hogy ő nem csak egy kis izének tart...hanem közelebbinek, ismét közelebb bújok, mosolyogva, hozzádugom az orrom.
- Igen, bizonyára, nálunk sem volt divat, asszem egyfajta tartósság ki is alakult nálam.
Sebastiant nem tudom megítélni ebben a helyzetben, mert néha nagyon közvetlen, néha, ami a buzis dolgokat illeti, visszavesz.
Röhögök vele, hogy a szart igenis a csokihoz hasonlítom, bár szarból nincs por alapú, az igaz. A mélyvörösben megegyezünk. Az íjászkodásról nem tudtam, de érdekes, nem semmi Kap egy gyors puszicsókot.
- Tele vagy meglepetéssel, jól hangzik. Megértem, kerestél valamit, ami állandó a változó világban.
Biccentek. A gitárt kissé leszólja, kikérem magunknak, vállat rántok, igaz hogy én sem jártam soha zeneiskolába.
- Nekem a gitár mégis közelállóbb. De a dob is érdekes és örülök, hogy nem tartassz egyszerűnek, mint egy faéket.
Nevetek fel, aztán meglep, már a lakáson belül. felizgat, nem is akárhogy és egy szenvedélyes, kiadós csókban találjuk magunkat, ahol a falnak dönt, zárt ajtók mögött már átengedhetem magam ennek a jóleső, kéjes sodrásnak vele. És normális esetben megdugnám, nehéz visszavonulni, arra gondolok, a fokozatosság, emlékezetesnek maradni Sebastiannál, a nagyobb cél érdekében kell leküzdeni a borzasztó, szűnni nem akaró sóvárgást az irányába.

// folyt. köv egy kissé nehezebb témánál, de ezt zárhatod Smile Ha még írsz, jelezd XD //
Vissza az elejére Go down
 

Mester és tanítvány ~ Reeve-Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Változások ~ Reeve&Seby
» Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby
» Szalmaszál - Reeve-Eric
» Zin tudakozó ~ Zin és Seby
» Forgiveness? ~ Callie&Seby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-