Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Változások ~ Reeve&Seby EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Változások ~ Reeve&Seby EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Változások ~ Reeve&Seby EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Változások ~ Reeve&Seby EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Változások ~ Reeve&Seby EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Változások ~ Reeve&Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Változások ~ Reeve&Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Változások ~ Reeve&Seby EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Változások ~ Reeve&Seby EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Változások ~ Reeve&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyPént. Okt. 28 2016, 20:52

Kicsit sok dolog történt, de az esküvő ellenében sem akarom hogy Reeven úgy érezze hanyagolom. Szóval amint lehetett megbeszéltem vele, hogy átmegyek amikor Felix egyéb programot talált magának és Josh is. Vettem piát, mert az mindig kell, de hoztam jó pár alapanyagot is, hátha benne van, hogy megtanuljon egy angol édességet, ami elég könnyű, megcsinálni is, így talán kedvére lesz (ez a trifle).
Szóval felpakoltam magam és már kopogok is az ajtón (a kapucsengő kódja nem változott, ott be tudok jönni, de kulcsom már logikusan nincs). //Ha még nem költöztetek át, akkor pakolni is jött segíteni, festeni, akármi//
-Szia szívem! Hiányoztam? Te igen! Ölelj meg! - Azzal már szorítom is magamhoz, ügyelve a zacskó a sok mindennel meg ne üsse, de kap egy csókot is.
-Mesélj, mi volt még elvoltunk? Az esküvőn nem tudtunk sokat beszélni sajnos. - Rakom be magam után az ajtót, ujjamon virít a karikagyűrű, na meg az ezerwattos mosolyom is.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Okt. 31 2016, 18:16

Úgy érzem rengeteg dolgom van, egyszerre durrant be a karrier dolog és a költözés, plusz még próbálom kihúzni a félévet, szerezni a tanároknál protekciót, mindegyikkel külön egyezkedni, melyik órájáról mehetek el a stúdióba és szervezünk majd egy koncertet is, egyelőre kis költségvetésű, de helyi, sőt már készülnek a népszerűsítő videók youtubra. Felix elől titkolom is, mennyi a meló, eddig kurva jól megy, csak a sulis időből veszek el, valahogy sikerül jól egyensúlyozni, max. kicsivel később érek haza, öt körül, néha hétkor, vagy a héten 2x tényleg későn, 11 után. A hétvégém viszont egyelőre "többnyire" szabad, kerítek időt rá és a többiekre is, most ő mondta először, hogy nem ér rá, úgyhogy betoltam Sebastiant a szabad helyre. Valami programot is néztem, hogy majd és esetleg, de megbeszélem vele. A lakásba kb beköltöztünk, annyi, hogy még néhány cucc dobozolva van. Rohanok is Sebyhez, mikor csönget, a nyakába vetem magam.
- Szia te házas ember! Mondtam már, hogy hiányzik a Drayton neved? Hiányoztál!
Ölelgetem, kapok puszit, adok neki én is, beljebb húzgálom.
- Mi ez a szatyor, hoztál szobanövényt? Hááát volt egy pár dolog... és neked is van mesélnivalód, például a nászút. Joshua már nem szűz, mi?
Vigyorgok, de beljebb tologatom, kicsit átrendeztük a dolgokat, de alapvetően ugyan az maradt az elgondolás, tetszett.
- Nem fura, hogy most nem te laksz itt?
Kérdem, a kezem amúgy vastagon be van kötve, de farmerben és ingben vagyok, így a többi sérülés nem látszik.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Okt. 31 2016, 21:00

-Nem, még nem, de olyan furcsa... de jó elhagyni, apámra emlékeztet... így szava nem lehet, nem csorbítom a nevét! - Röhögök, örülök a csóknak is.
-Növényt? Nem... kellett volna? Ha előbb szólsz... - Jaj, nem tudtam hogy igényelné, akkor vettem volna, de maximum együtt elmegyünk venni.
-Őőőő már előtte sem volt..? Én se. Sehogyse! - Röhögök megint, nagyon jó a kedvem, de ugye a szex nálam sosem volt tabu téma.
-A szatyorban kaja van, gondoltam csinálhatnánk édességet, nagyon könnyű angol cucc, mondtad tanulgatnál, szóval bátorkodtam. - Viszem a konyha fele a szatyrot miután kibújtam a cipőmből. -Meg hoztam egy kis piát, miért ne alapon... - Kajánul vigyorgok rá. -A nászút meg.... awwwww nagyon jó volt! Hawaii nagyon szép, jók a koktélok, egyszer kicsit be is rúgtam, azt hiszem, de Alaszka meg így, hogy nem volt rajtam semmilyen nyomás igazán felszabadító volt. Mi történt a kezeddel? - Közben rátéved a pillantásom, eléggé be van kötve...
-Hmmm... annyira nem. Csak három évig laktam itt, nem olyan sok idő. És nektek tetszik itt? Felavattátok az ágyat? - Vigyorgok, ha már témánál vagyunk...
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Okt. 31 2016, 21:35

Nekem hiányzik, ez így olyan...Joshos -.-
- Apádnak láttad az arcát, amikor megtudta, hogy hozzámentél egy férfihoz? Amúgy mit szóltak ehhez az egészhez?
Kaján a mosolyom, de megpróbálom elnyomni, ezt a témát még nem beszéltük meg.
- Dehogy, csak mondtam valamit, nem kell növény, elfelejtem locsolni az ilyesmit
Hülyéskedtem csak, de megölelgetem, hogy ijedezik itt, valamit nem kapok meg tőle. Beleborzolok a hajába, nem tudom....hogy szokjak le arról, hogy hozzáérjek folyton. Sóhajtok, mosolyogva megcsóválom a fejem.
- Hátulról azok voltatok, legalábbis nekem nem hagytad... vagy Joshnak csinálta valaki felcsatolhatóval?
Kicsit gonosz lesz a vigyorom, szüzek voltak, de csak volt nászéjszaka.
- Jaaa, kösz! Angol cucc jöhet, rendes vagy, a piának pedig mindig örülünk
Vigyorgom, bár akkor nem száz százalék, hogy meg tudom jegyezni az angol cuccot.
- Kérsz inni valamilyen üdítőt, teát a pia előtt?
Gondoltam, ne az legyen az első, hogy azt bontom ki, közben leülök és ábrándosan hallgatom Hawait, oda én is elmennék Felixszel...
- Biztosan szuper lehetett. Hát, az belefér. Emlékszel, hogy nekem is ígértél egy teles kirándulást?
Kérdezem könnyeden, mert azóta is vágyom a hóra. A kezem megforgatom
- Hát ez egy vicces történet. Képzeld, lett egy új barátom és long boardoztunk. A srác nagyon tud gördeszkázni, majd fotókat is csinálok neki az animátori projektjéhez, szóval... kicsit játszottam az eszem. Valami szar kilyukasztotta, úgyhogy ez kérlek szépen, stigma. Nem beszélhetünk többet szent Joshuáról
Röhögök, mert ez kész, be kellett nyögnöm. Nem is adom elő annyira komolyan a történetet, mint amilyen volt...
- Akkor jó, tetszik! Tök jó, hogy nem visszhangzik a lakás, óóóó hogyne, mindent felavattunk
Kacsintok rá hamiskás mosollyal, közben töltöm, amit kér inni.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Okt. 31 2016, 22:23

-Öhm... nem tudja. Már akkor kitagadott amikor felhívtam őket és közöltem egy férfival élek együtt és szeretem... Szerintem letiltották már a számom, mondván nagyobb szégyen lettem mint az öcsém. Pedig Henryre büszkék lehetnek, annyira édes barátnője van, a fogadott vagy nevelt fia, a kis Ethan is rém aranyos egy gyerek. De hát... - Vonok vállat, ezzel azt is jelzem, nem láttam apám arcát, de vannak sejtéseim. De érezhetően nekem a szüleim teher téma, hiányoznak azért, hiába nem voltunk sosem minta család.
-Óh, az más, de Felix lehet locsolná. Ha mégis kéne... - Nevetek, ahogy a hajamba borzol, aztán megigazítom, kilássak.
-Hát, mikor elmentünk kirándulni a hegyekbe még az esküvő előtt, nos... nem volt eszembe mondani, meg nem gondoltam hogy érdekel, de elvette a szüzességem, aztán... úgy alakult én is az övét. Ezért nem volt fehér öltönyünk, tudod! - Kacsintok és vállal finoman meglököm az övét, nem, semmilyen lány nem molesztálta úgy. Elee sem. Azaz... Elee lehetett volna csak de ő nem. Khm.
-Igen? Szereted az angol konyhát? Tudunk csinálni pudingot is, jól megy a szaftos húsételekhez, neked ízlene, olyasmi mint a palacsinta. - Mosolygok, ölelgetem én is őt, hiányzott.
-Egy kis üdítőt elfogadok, köszi. - Nevetek, hogy már piálna. Miért is ne, mondjuk.
-Persze, de arra is, hogy téged inkább északabbra vinnélek Finnországba vagy hasonló. Télen elmehetünk az ünnepek után... vagy január végén, akkor már talán nincs vizsgám. - Mert vizsgáztatni kell.
Mosolyogva hallgatom, hogy lett egy új barátja, annak nagyon örülök, meg a munkájához is... mi? Kilyukadt a keze? Stigma? Lesápadok.
-Úristen... és összeforr? Nem kaptál vérmérgezést? Rendesen elláttak? Fáj? - Nyúlok óvatosan a kezéhez, mi az hogy kilyukasztotta? Remélem csak viccel.
De annyira lazán veszi, próbálom visszafogni magam.
-Mindent? Van olyan szabad felület amihez nyúlhatok? - Mosolyodom el, nézek körbe, ez egy ilyen lakás nincs mese, én is szexeltem már mindenhol benne... jó is az.
-Ha ezek a falak mesélni tudnának mi? - Nevetek kicsit, bár a keze miatt aggódok még, óvatosan nézegetem, megcsókolom a halántékánál.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Okt. 31 2016, 23:02

Ajkamba harapok, hátrasimítom a haját, főleg mert látom ez nem poén neki, nem gúnyos, kaján elégtétellel tölti el, hanem szenved.
- Hülye sznobok, nem lesznek, barmok, ne törődj velük, mindenki nagyon örült nektek az esküvőn, még ...szerintem Henry is
Bár velem kissé mogorva volt és rondán nézett. Sebastiant megölelem, simogatva.
- Örülök, hogy boldog vagy és akik szeretnek, azok mind így gondolják, akik nem, azok pont annyit érnek, hogy leszard őket.
Morranom megvetően, nem kell növény, én hülye!
- Elfelejtené, jobb az édesség, legalább hízok, a növényt nem lehet megenni
Szerintem ezzel feldobom, a kajáltatásommal mindig. Kicsit csalódott vagyok, mert nem mondta, de igyekszem leplezni és mosolyogva fogadni a vállalást.
- Aha... fehér öltöny? Mert a szüzeknek fehér öltönyük van?
Nézek rá értetlenül, abszolút nem vagyok képben az ilyen szokásokkal.
- Igazából nem ismerem az angol konyhát, de nem lehet rossz. Viszont puding a húsételekhez, vááárj, ti a teába is tejet öntötök, oké, átgondolom az angol konyhát
Nevetek fintorogva, remélem nem bántom meg, de komolyan azt mondta, hogy puding szaftos húsételekhez? Töltök neki üdítőt, megkérdezem narancsosat, vagy barackosat kér-e, ez a két fajta van most nálunk itthon. Meglep, hogy emlékszik, lelkes leszek, ugyanakkor eszembe jut, hogy nekem is lesznek vizsgáim...
- Oké, uhh, nekem is nehéz lesz most beütemezni azokat, most, hogy...ja, nem is mondtam, van egy pár manager, aki érdeklődik irántam, Klippeket forgatok és játszanak majd rádióban, mert...jókor, jó helyen, előadtam egy számot, amit Felixnek írtam. És képzeld, ő is ott volt... szóval el leszek havazva, arra is gondoltam, jövőre passziváltatok, de ezt a vizsgaidőszakot kihúzzuk.
Annyi, hogy lehet szarabbak lesznek a jegyeim, de az meg kit érdekel? Most már nem kell hajtanom az ösztöndíjra.
- Aha, fura, de össze... Hát...de, de kaptam rá infúziót még helyben és gyógyszert. Először nem, az kicsit kínos volt, megpróbálták kiszedni a vasdarabot, ami beleállt érzéstelenítő nélkül és össze-vissza vagdosták
Fintorgok, azt nem élveztem, viszont megrázom a fejem.
- Már semmi baja, nyugi.
Hamiskásan nézek rá, le is ültetem az asztalhoz, ahol mellesleg szintén csináltuk...
- Már nyúlhatsz.
A falakat bámulom nevetve, észre sem veszem, hogy ő meg a kezem.
- Elég érdekes történetet tudna összehozni, álmomban sem gondoltam volna, hogy itt fogok lakni és úúúh a nagy palacsintás összeveszés is itt volt Liával. A falaknak tényleg durva lehet... Hihetetlen, de zavarba jövök, hogy megcsókolja a halántékom.
- Ez most neked jól van így? Hogy kedves vagy velem Mr... Mcbridgeként?


Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyKedd Nov. 01 2016, 00:14

-Tudom, sznobok, nekik csak a külsőség számít... Gondolod? Szerintem még mindig nehezen emésztette meg hogy meleg vagyok és... Josh lett a párom. Tudod, amiatt mert... nos... mindegy. - Henry a másik érzékeny pont, aggódom haragszik rám, de talán nem. Vagy már nem annyira.
-Lehet... - Sóhajtom, végül is... így kell elfogadni engem már, ez van.
-Kivéve a hibiszkuszt. Ettél már kandírozott hibiszkuszt? Nagyon finom. - Ha már növény és édesség... De oké, remélem az édesség tényleg jobban feldobja.
-A szűz lányoknak járna a fehér menyasszonyi ruha, de mindegy is. Én már elég régóta nem vagyok szűz... - Vonok vállat, nem számít, de örülök, hogy nem vártunk Joshommal az esküvőig...
-Az a neve te lökött, nem olyan pudding, ez tészta. Yorkshire Puding. - Nevetek, főleg mert a fekete teába dukál a tejszín...
Narancslevet kérek, közben tervezgetünk.
-Hmmm, szerintem az uccsó félévet majd told le valahogy, akár kettesekkel, ha passziváltatod akkor már nem fog visszarázódni. Kell egy szakdolgozat is, mire az abszolválnál mindent elfelejtenél. Tudd le gyorsan a sulit, no nem kell összecsapni, de a minimumot szerintem gond nélkül hozod klippek mellett is. És Felix mit szólt a dalhoz, ez már valami, írtál neki egy dalt! - Boxolom finoman vállba, wáó!
-Na ezért utálom a dokikat, pont leszarják mi van veled, basszus... vissza kell még menni? Visszamenjek veled? Ha ott vagyok nem csinálhatnak veled ilyet! - Sajnos csak a szám nagy, szerintem ha látom a jelenetet el is ájulok, de erről hajlamos vagyok elfeledkezni.
-Biztos? Ne kenjem be? Vagy leszaladok gyógyszerért a patikába... akármi! - Komolyan, rendelkezzen velem, szegény kicsi Reevenem, folyto baja esik, nem is értem... -Tudod... nem kioktatásnak, de... egy picit jobban vigyázhatnál magadra, folyton tiszta seb vagy, aggódom egyszer komoly bajod esik. - Nyünyörgetem kicsit, puszilgatva, remélem nem hazudik és már tényleg nincs baja.
-Annyira nem zavar, én is csináltam már mindenhol... de takarítottam utána én is, nyugi! - Vigyorgok, nem vagyok finnyás, hogy azért húzzam a szám, valaki itt meztelen volt. Főleg Reeven ugye...
-Uhm... nem csak azt a veszekedést hallotta... - Még jó párat... sajnos. De a szexjelenetek szerintem jobbak. Igen, gondoljunk arra. Közben vizslatom a kezét, de nem szisszen fel, semmi, lehet tényleg jól van, de inkább megpuszilom a fejét, aggódom. A kérdése őszintén meglep.
-Miért is? Vagy McBridgeként elő van írva valahol hogy gorombának kell lennem? Mellesleg Joshom sem goromba veled szívem, fontos vagy neki. Meg nagyon örül neked meg Felixnek is, szerinte is szép pár vagytok. Meg ő is mondta, amit én, hogy Felix nagyon aggódik és törődik veled, az csak jelent valamit, hmmm? De különben sem csinálok semmi olyat, csak puszilgatlak, vagy... téged zavar? Felix nehezményezi? A világért nem akarom, hogy féltékeny legyen, félek lehet az egy kicsit... de csak egy picit. - Most így belegondolva... de nézegetem őt, ő hogyan gondolja, baj-e ez neki, hogy puszilgatom vagy sem. Tudom mit mondott Josh, de nem csókolgatom a száját, vagy nem annyit, nyelves csókot nem adtam, az hogy puszilgatom az arcát meg a fejét ugyan már... akkor is csinálnám ha nem lettünk volna többek barátoknál anno... olyan mintha a tesóm lenne, a családom, ez... ez alap, hogy csinálom.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptySzomb. Nov. 05 2016, 12:38

Biztatom Sebastiant, meg is ölelgetem, ne búsuljon az elcseszett szülei miatt, Henryn elhúzom a szám.
- Megszokja és ha látja, hogy boldog vagy, örülni fog neki. Talán egyszerre sok, hogy lett Josh és én is
Kaján vigyort nyomok el, de adok az arcára egy elterelő puszit.
- Micsodááát? Ez úgy hangzik, mint valami betegség. Neked volt már hibiszkuszod? Gyógyítható?
Bököm oldalba nevetve.
- Komoly? Ma már nincsenek szűz lányok, max, 16 alatt
Viszont...eszembe jut, ami Felixszel történt és kissé elsápadok, el is fordulok Sebastiantól, mintha a konyhapultról akarnék elvenni valami fontosat.
- Jó, hogy nem vagy az...és fájt? Vagy nem akarsz róla beszélni?
Savanyú a szőlő, azt azért érzem, hiába röhögünk azon, hogy a puding egy tészta.
- Honnan tudnám? Antigasztronómus vagyok, a húst felismerem, mert büdös, a halat, a burgonyát, de az ilyeneket, hogy cukkini, padlizsán például rendszeresen keverem.
Pedig az evidensebb, mint a pudingtészta. Töltök magunknak narancslevet, megkínálom egy kis száraz keksszel is, az van itthon, azt hittem, elmegyünk valahova.
- Felix nagyon szeretné, ha befejezzem, valszeg kettesekkel kihúzom valahogy, a jegyek úgysem számítanak, a szakdogát is megírom három nap alatt
Nézek rá vállat rántva, mielőtt bokszolgatná, minek szarakodjak vele, semmi haszon, úgysem megyek tovább, csak Felix elismerése kell.
- Meglepődött, azt mondta, nem vagyok normális, mert ugye bejelentettem nagyszínpadon, hogy Kalenek lesz és szeretem.... De tetszett neki, azt mondta, jobb lennék mint a Tokio Hotel
Nevetek fel, aztán megrázom a kezem.
- Az iskolaorvos nem értett hozzá, de aztán a kórházban már rendesen elláttak, csak addigra már úgy cipelt be Lui, mert elvéreztetett a másik, a kocsi is brutálisan nézett ki, mintha meggyilkoltak volna benne valakit
Mesélem vigyorogva.
- Már nem kell, semmi baja, összevarrták meg minden, dehogy kell bekenni. Legyél velem, az jobb lenne
Vallom be enyhe mosollyal, kicsit hozzábújok, mert annyira édes, hogy aggódik, amikor nekem már csak egy jó poén az egész.
- Jah, de ez nekem elég nehéz, mert nem tudom kontrollálni magam így, hogy nem érzem a veszélyt, van amit simán megcsinálok, van amit már nem, de képtelen vagyok belőni mi az, ami már nem megy.
Ez van, egyszer tuti kinyírom magam véletlenül, nem viccből mondogatom, hogy valószínűleg nem leszek hosszú életű.
- Nővel, férfivel, mindenhol, te szexmester! Ki is nevezhetjük a házat bordélynak
Viccelgetek, megcsókolom a nyakát, bár nem tudom lehet-e... el is húzódom komolyabban, azt hiszem most még inkább megváltoztak a dolgok, hogy férjes ember lett. Felvonom a szemöldököm.
- Miért aggódna értem Felix? Honnan veszi ezt a férjed?
Nem tetszik, hogy erről beszélgetnek...
- Nem, nem zavar, tudod, hogy ez nekem jó és kell, de nem kell tovább csinálnod szánalomból, ha nem akarod, vagy ha Josh nem engedi neked. Felix, hagyjuk már! Ő azért volt féltékeny, mert elmondtam neki, amikor úgy éreztem többet érzek irántad és nem akarta, hogy másba is szerelmes legyek, de azóta...már csak ő van, remélem a dallal felfogta. Az meg világos, hogy nem fogsz többé megcsókolni, nem leszel a szeretőm, mert komolyabbak köztetek a dolgok Joshsal.
Nekitámaszkodom a pultnak, félrenézek.
- Semmi gond, így nekem is könnyebb csak fogadott bátyként nézni rád
Mosolygom rá vissza, könnyebben elválasztom a kettőt.
- De azért az ölelés, puszilás megmaradhatna, ha nincs ellenedre, hiányozna...
Sütöm le tekintetem.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyVas. Nov. 06 2016, 14:33

-Ő már nem szorul a... támogatásomra, boldog Kanadában, de buta, ha azt hiszi lecseréltem. Csak kevésbé lógok a nyakán... Többet a tieden, remélem nem vagyok sok. Nehéz... mértéket tartanom, ha a szeretteimről van szó, szólj rám, ha sok vagyok! - Komolyan, nem bírok egyensúlyt tartani, képes vagyok naponta hívogatni őt ha olyanom van, ez tény.
-Nem betegség te lökött, tök finom, majd hozok! - Nevetek, majd meglátja! Jó is a hibiszkusz!
-Szerintem rohadt régóta nem tartja senki, főleg a nők, akik terhesen állnak oltár elé. De senki el sem várja, én nem mernék elvenni egy szűz lányt, mindentől függetlenül, mert mi van ha nem jó a szex? Már sokkal felvilágosultabb a világ, ez jó. - Csak hogy érezze, nincs azzal baj, ha valaki nem szűz, vagy hogy úgy mondjam, pont az ellentéte. Felix és a szakmája... de mindegy is, gondolom már megemésztette.
-De, ha érdekel szívesen. Nem fájt, nagyon izgalmas volt! Sokat segített, hogy meséltél a saját élményeidről, igazából. Josh elég... méretes. De nem fáj, izgató így is a szex, teljesen más mint egy lánnyal. - Mosolygok, izgatott leszek, ha erre gondolok, mert még mindig új nekem a dolog, de visszafogom magam, neki már nem az, meg... emlékszem hogy velem is akarta és tudom miért. Utólag jó, hogy nem történt meg, Reeven biztos jobban félreértelmezte volna a saját érzelmeit.
-Ha büdös a hús akkor már nem jó szívem... a hús nem büdös. Mert valahol hasonlóak, de a színük más. A padlizsán liláról megjegyezheted, hogy melyik-melyik. De hidd el, a Yorkshire Puding nagyon jó köret. - Na majd mindjárt meglátja! Lehet csinálok egy keveset neki.
-Mondom én hogy törődik veled! És igen, megcsinálod, menni fog, segítek én is ha gondolod. No nem vizsgakérdésekkel, de akármi mással. - Vigyorgok.
-Persze hogy jobb... szóval elmondtad így is hogy szereted, váó! És? Ő is mondta? - Adná magát a dolog, jó lenne, örülnék.
-Szívem.... nem hiszem el, hogy valami kontár hozzád ért... ki kéne rúgatni, ha nem tudja mit csinál, ne csináljon inkább semmit... - Hűlök el, el is sápadok.
-Persze, persze, ez volt a terv, csak nem akartam hogy fájdalmaid legyenek, vagy ne érezd jól magad, akármi. - Puszilgatom a kezét is óvatosan, de nem a seb vélhető helyén, hanem feljebb.
-Tudom, tudom, csak aggódom... inkább csak... gondold át, logikusan, hogy mennyi eséllyel lesz komolyabb bajod, az tudom hogy menne, mert jó fejed van, csak gondold át, ne kockáztass sokat, jó? - Fogalmam sincs hogy kéne megoldani, talán így, inkább ölelem.
-Ejj! Nem is, bár szeretem a szexet, tény. - Nevetek, nem zavar a nyakcsók, viszonzom egy szájra puszival. Elhúzódik, nem is értem először mi a baj.
A férjem... aaaw, látszik ez kicsit kizökkent, de összeszedem magam, ne mosolyogjak mint egy hülye gyerek.
-Felix olyan... féltékenynek tűnt, azt hiszem. - Igazából nem tudom, mindenféle hülyeséget mondott Joshua, de mint kidrrült Felix aggódik igazából, nem Joshom.
-Szánalom? Én sosem csinálnék ilyet szánalomból... miért is kéne szánjalak? - Ezt nem értem, látszik is az értetlen arcomon. -Josh tudja milyen vagyok, elfogad így, így vett el. Nem tilt nekem semmit, én magam döntök. Szóval féltékeny volt rám? Ugye tudod, ha féltékeny volt megijedt? Hogy szeret ezek szerint téged! Ez jó! - Lelkesedem fel, de aztán komolyabb leszek, úgy dőlök neki és húzom magamhoz.
-Igen, szeretők nem leszünk. De attól még szeretnélek ölelgetni és puszilgatni, én is, láttad, Henryvel is ilyen vagyok, pedig ő a vér szerinti öcsém, hozzá nem nyúlnék másképp. Én nekem ez kell, hogy érezd szeretlek, béna dolog tőlem tudom, de szóban felsülök, az ajándék olyan semmilyen, ha dicsérlek az sem olyan, mert az más, szóval... neked is így kell elfogadnod engem! - Puszilgatom a nyakát meg az arcát mindenhol játékosan, kicsit meg is csikizem az oldalát, ölelgetem, tényleg szeretem őt, sokat jelent nekem.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyKedd Nov. 08 2016, 19:20

Furán nézek rá.
- Én se, nem erről van szó, nem csak akkor kellesz, ha támogatsz és neki se
Vagy ha igen nem normális, de ezt nem fűzöm hozzá.
- Én ennek örülök, nem, nem vagy sok, tudod hogy...igénylem
Teszem hozzá szégyellősebben, de hozzásimulva. Nekem kell, hogy szeressen, ő meg bújós...Henry más kategória, engem nem feszélyez a belső viszolygás - mert valahol az, hogy a vértestvérem, mert nem az.
- Akkor szobanövény, mint a fikusz? Jól van, jól van, azt megkóstolom
Aminek ilyen hülye neve van, az elég extrém. A szűz menyasszonyokon csak röhögök és hozzáfűzöm:
- Persze, jobb, hogy a világ ma már nem középkor.
Nekem semmi bajom nincs ezzel, csak nem tudtam a szokásról, ennyi.
Kiguvvad a szemem, nem azért, mert nem fájt neki és akkor ejnye hogy dugta meg, hanem sokat meséltem volna?
- Nem érzem úgy, hogy sokat meséltem erről... Aha, más, tudom. De tetszik ezek szerint. Jobban tetszik, mint egy lánnyal?
Josh méreteit elengedem a fülem mellett, még egy ok, hogy utáljam, jobb tudomást sem venni róla.
Hm, sokat lettem volna Erickel? Vagy ilyen nagy hatással volt rám?
- Tudom, hanem olyan hús szagú, vagyis büdös, neked nem az, de te szereted, az más. Igen, igaz, elég ha azt tudom... Amolyan pépes?
Kérdezem a pudingot, ciki, de az olyasmit nekem még mindig könnyebb enni, úgyhogy a pürét és a rizst részesítem előnyben. Tetetett felháborodással nézek rá.
- Azt hittem megszerzed nekem az összes kérdést! Akkor rajtad áll megbukok-e, minden rajtad múlik!
Röhögök, hülyéskedek, de ha egy tanár azt mondja rá se ránts, átmész kettesekkel, lehet benne valami, hogy a jegy nem számít.
- Törődik, igen. Ő nem szereti azt a szót, hogy szeretlek, de valamennyire kötődik hozzám, fontos vagyok neki, ezt kifejezte.
Abban nem vagyok biztos, hogy a lelki társának gondol, ilyet nem jelentenék ki, de már ezzel is elégedett vagyok, hallhatja, nincs a hangomban neheztelés.
- Kösz, szerintem megijedt szerencsétlen, mert később vettük észre, hogy egy vasdarab még benne van, próbálta kiszedni. Akart adni érzéstelenítőt, de hülyén hat a szervezetemre, meg Felix se örült amikor befájdalomcsillapítóztattak, szóval passzoltam. És igen, gratulálhatsz mekkora címeres ökör vagyok, mert fájt basszus, ráadásul el is rántottam, akkor vágott bele. Szóval Lui is nagyon szidta, de megintcsak én voltam a hülye
Rántok vállat, nem értek hozzá, viszont belesóhajtok a nyakába, hogy csókolgatja a kezem, az jó, gyógyítja.
Ölelgetem, simogatom a hátát, meg is puszilom az arcát.
- Tudom, így csinálom, de most a long boardnál átgondoltam, kevés volt a tiszta ész
Kellett volna az érzékelés. Furcsa, hogy többé nem csókol meg és hogy ez ilyen lehangoló tény nekem...
- Mert többet éreztem irántad, vagyis azt hittem, úgyhogy igen...tudom, fontos vagyok neki
Mondom bujkáló mosollyal. Megrázom a fejem, hogy nem, nem kell sajnálnia, vigyort nyelek le, bár nem merném rávágni: szeret.
Majdnem rávágom dacosan, amikor kijelenti, hogy nem leszünk, már találtam másikat, de nem, visszafogom magam.
- Ohm...elfogadlak! Ugye nem érzed hogy nem fogadlak el? És nekem is szükségem van rá, nekem is Kell! Hiányozni fog a csókod, túl jól csináltad, de semmi baj, jobb így, ez a történet vége, maradunk tesók. Remélem nem aggódsz...
Nem akarom, bújok hozzá, csókolom az arcát én is, elűzve régi, elavult gondolatokat.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyVas. Nov. 13 2016, 23:13

-Tudom, tudom... csak... nehéz kinőni a bátyó szerepet. - Mosolygok esetlen, belefésülök a hajamba.
-Akkor jó. - Mosolygok rá, ha igényli, akkor megnyugodtam, én is igénylem.
-Nem, nem szobanövény... majd megmutatom. - Nevetek, forgatom a szemem.
-Annyira talán nem, de... mondtál pár dolgot, meg hogy... élvezed... ilyesmi... szóval úgy gondoltam ha ennyi ember csinálja meg te is azt mondod lehet élvezni, akkor jó lehet. Szóval... nem féltem tőle így. Mármint nem Joshtól, mert ő nem ijesztő, hanem a szextől. De... nem mondanám, hogy jobb mint egy lánnyal, csak egyszerűen más, különböző. Meg... Josh-sal... Joshommal minden más, vele... hülye szó, de különleges! - Nevetek bazsalyogva, teljesen belezúgtam.
-Áh... hát a hús már csak ilyen, de nem nyersen kell enni életem. És nem, nem pépes, inkább olyan mint... a burgonyafánk. Csak más az íze. - Vagy hogy mondjam, de talán így érteni fogja.
-Hahahaha, megtanulod te nélkülem is az anyagot, nem de? - Nevetek, tudom, hogy meglesz a vizsgakérdések nélkül is.
-Lehet csak büszke kimondani. Hogy lehet nem szereti a szeretlek szót, szerintem nincs is annál szebb, főleg hallani, mondani... ki kellene próbálnia! - Komolyan, lehet rájönne Felix is hogy mágikus ereje van a szónak, felszabadító!
-De az az idióta akkor is csak egy iskolaorvos, ügyeletes, nem ért hozzá, azonnal a kórházba kellett volna mennetek! Te jó ég... jó hogy nem vágta el valami főered és véreztél el... - Hüledezem, el is sápadtam. Puszilgatom a kezét óvatosan, mit tesznek vele ezek az idióta nagyszájúak, csak rontanak a helyzeten... az emberek olyan ostobák néha!
De az hogy ölel és puszil megnyugtat, nem komoly a baj már, szerencsére.
-Akkor válassz okosabban terepet a gyakorlásra, jó? - Ha már mást nem tudok kérni...
-Fontos bizony, erre jó volt ez a téves képzeted, hogy megmozdíts benne valamit! - Vigyorgok helyette is, Felix kemény dió, de nem betörhetetlen csődör ezek szerint.
Bevallom aggódtam barátnak, testvérnek kevés leszek neki, hogy többet akart, de csak elmosolyodom kajánul, hogy jól csókolok, nos... a csókok nekem is hiányozni fognak. Talán emiatt fordulok bele a puszijába és húzom magamhoz a tarkójánál és gyöngéden, ha hagyja, váltok vele egy gyöngéd francia csókot.
-Csak egy kicsit... mint mindig... de ez még járt. Önző bátyád van. Csak azért aggódom, hogy nem vigyázom eléggé rád... látod, bajod esett... nem tudom mit csinálnék, ha komolyabb bajod esne. Reeven, kérlek vigyázz magadra! Kérlek... - Csókolom meg a homlokát, míg kifésülgetem onnan a haját, aztán ölelem magamhoz.
-Na, kérsz egy kis sütit? Mesélhetnél még, Felixről, a suliról, mindenről! Hiányoztál. - Mosolygok rá, hüvelykujjammal simogatva az arcát, amit fogok finoman. Remélem tényleg nem fertőződik el a sebe és nem lesz baja.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Nov. 14 2016, 20:12

- Nem is akarom, hogy kinődd.
Vallom be szemlesütve, nekem sosem volt testvérem... nem szerettek ilyen típusú szeretettel. Bevalljuk, hogy jó ez nekünk, remélem...tényleg így gondolja nem Seby féle szerénységről van szó, ami nála esélyes.
- Mutasd
Röhögök azon mennyire kiakad, de ki nem szarja le az evést?
- Úúúú, azért az én véleményemre alapozni merész döntés volt
Kezelt pszichiátriai beteg vagyok! Joshom...Joshom bazdmeg!
- Más, maradjunk ennyiben, a többit értem.
Én jobban élvezem az aktívat, de ezt most nem osztom meg vele, mert tényleg van valami a másik oldalban is, olyankor fölmegy az adrenalin szintem és kérem, csináljon velem, amit akar... A húson fintorgok, sose szerettem
- Van amikor finom, de inkább csak mini csirkefalatokban, vagy ilyesmi, nekem mindig túl sok. Krumplifánk, aha...
Vágok bocs, de ettől se lettem okosabb fejet. Azért kap egy lesújtó pillantást, hogy megtanulom a vizsgakérdéseket
- Dehogy tanulom, max. átolvasok valamit, egyszer, azt is nagy kegyesen, ha jut rá időm, a többit összeimprovizálom
Kb mindig így csináltam, de ha már elolvastam, mivel érdekel, megjegyeztem, most nem biztos, hogy lesz időm olvasgatni.
- Ő nem ilyen szerelmes típus, inkább csak...nem hisz benne, szerinte nyálas, nem létezik, nem is tudom...azt mondja kémia, ami elmúlik
Vállat rántok és igyekszem nem szomorú lenni.
- Azt hittem nem lesz gáz... Ne is mond, majdnem! Ott feküdtem fél napot mire nullás vérrel tudod...visszatöltöttek
Mert nemtom a helyes szakmai kifejezést, de röhögök, mert milyen abszurd halál már pont Nekem! Tetszik, hogy puszilgatja, oda is bújok.
- Azt csak lejtős úton lehet, de nem nagyon fogok long boardozni, nem lesz rá időm, max. Luival, ha még eljön velem, de lehet...maradok a rendes deszkánál, úgyis meg akartam mutatni hogy lehet azzal fára mászni
Vigyorgom, nem, nem jut el, hogy olyan vagyok, mint egy rossz gyerek. Beletúrok a hajamba elhúzva a szám, ja, megmozdulni megmozdult, mert Sebyt határozottan nem csípi. Ühümögök.
És akkor bazzeg megcsókol! Gyengéden, finoman, de akkor is a régi sóvár vágyat hívja életre, nézek is rá kábult értetlen.
- Csak egy kicsit? Jó...egy kicsit
Hajtom le a fejem, amit aztán vörösödve megrázok.
- Tudom, hogy ez az én hibám...de már sokkal jobb, mint régen, el sem tudod képzelni miket csináltam, hisz adrenalin függő vagyok...csoda, hogy még élek és nem értem, máig sem értem hogyan. Ne aggódj...kérlek, vigyázok
Ölelem át forrón, belefúrom az arcom a nyakába.
- De most...palacsintát csinálunk, nem? Neee, a suliról ne, unalmas! Inkább te mesélhetnél a nászútról
Josht kihagyva, oké...nem teszem hozzá
- Amúgy nem volt fura, hogy Suzy ott volt az esküvőn? Gondolom a szőke pasi a híres Mr Collins, haverkodok a barátjával! Éés Matt! Én azt a srácot is ismerem, álmomban sem gondoltam volna, hogy ő Joshua öccse, szegény
Ez utóbbi kicsúszik, na igen, én inkább az esküvőről dumálnék.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyCsüt. Nov. 17 2016, 20:12

-Akkor jó, csak ennyit kellett hallanom, maradok ilyen idegesítő, jó? - Vigyorgok, adok a homlokra egy csókot, hogy akkor minden ilyen marad.
-Miért? Nekem fontos a véleményed, mindenféle véleményed. Meg te is akkortájt próbálgattad ki a dolgot, friss élményeid voltak, ez sokat számít. - Nem értem miért volt merész rá alapozni a szex témát is.
-Ah, mindjárt csinálok neked, bár az úgy jó ha valami szaftos húshoz csináljuk, de üsse kavics! - Csak hogy végre megtudja, mi az a Yorkshire Puding.
-Improvizálni csak akkor tudsz, ha van mögötte háttértudás az anyagról, amúgy nem fog menni. Figyelj az órákon, olvasd át az anyagot, elég lesz. A nehezebbekre tanulj kicsit. Előző nap mondjuk. - Fésülgetem a haját, meg tudja csinálni.
-A vonzalom nem múlik el, ha a másik folyamatosan fenntartja a vonzalmat. El nem tudom képzelni, hogy ne találjam vonzónak Joshom, vagy ne lepjen meg valamivel újra és újra. Szerintem csak még nem volt ilyen fiúja, mint te, így nem tud viszonyítani. Liánál én is azt hittem, nála jobbat nem fogok találni, erre tessék, mióta Josh-sal vagyok új időszámítás kezdődött nekem, és uh... de ehhez el kellett fogadnom, hogy szerelmes vagyok, neki is illene már. - Nem sürgetem, de na. Na...
-Én adhattam volna... szólj máskor, én bárkinek adhatok vért, szerencsére neked is. Bármi van, bennem van tartalék, adok. - Puszilgatom, a kezét is, rossz belegondolni, hogy elvérezhetett volna.
-Fára? A deszkával? Ezt nekem is megmutathatnád... - Lepődöm meg, de nem tiltom el vagy ilyesmi, a sima deszka nem olyan vészes. Annál a parkour is neccesebb.
Aztán mivel hízeleg milyen jól csókolok, hát adok neki egy francia csókot, gyöngéden és törődően, szeretem Reeven csókjait. Nem lesz ebből rendszer csinálva, de hogy most néha néha beficcen... ugyan már. Családban marad (xD)
-Hmm, látom tényleg élvezed, lehet ezt kéne jutalmul adnom! Minden hízott negyed kilóért vagy minden 5-ért a suliban, naaaa? Szeretnéd? Motiválna? - Vigyorgok, simán, ha ezzel hízásra vagy tanulásra bírhatom.
-Vigyázz is. Nem csoda hogy élsz, okos vagy és ügyes, talpraesett, te kis függő, nem is tudom mit lehetne neked kitalálni ami biztonságos de eléggé felpörget. - Majd keresek valamit, úgy fest még mindig ráférne valami plusz hobbi. Közben ölelem magamhoz szorosan.
-Palacsintát? Mindig palacsintát ennél, komolyan, de csinálok én neked azt is! Meg triflét, meg Yorkshire pudingot is! Mindent! - Nevetek, meg azon is, hogy a sulit skippelné.
-Nem, Josh barátja, evidens volt hogy meghívja. Az hogy Collins eljött, az volt a furább... Ő is a kollégám, de Suzyt kísérte, hát jöjjön... nem mintha szégyellném, de sosem beszélgettem még vele pár szónál többet, így furcsa volt. De mivel Josh rendezője jelenleg, legalább kicsit megismertem, arra jó volt. Tényleg haverkodsz a barátjával? Milyen az a haver? Vagy a híres Mr. Collins? - Kérdem vigyorogva, pletykáljunk kicsit mint a vénasszonyok.
-Miért szegény? Jó gyerek az, csak eléggé szerény, meg visszahúzódó, vallásos kis jószág, de nagyon aranyos, rengeteget segít nekünk a ház meg a kert csinosításában, azt hiszem azt is megszokta, hogy melegek vagyunk, bár ahogy láttam azon meglepődött, hogy te is fiúval jöttél, hiába gratulált neked is a párkapcsolathoz. - Nevetek, azt a kikerekedett szempárt Matttől, júj, félrenyelte a sört is, én láttam, marha vicces volt.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Nov. 21 2016, 17:22

Megcsóválom a fejem mosolyogva
- Jó
Ezen kicsit felröhögök, csak diszkréten
- Mindenféle véleményem... Persze, de én egy kettyós őrült vagyok, ezt vegyük figyelembe. Sebastian mindenhez valami szaftos húst enne.
- Leszaladhatok a lenti kisboltba venni neked és megcsinálod szaftosra.
Ha már főz, kajáljon be, tudom, hogy az emberek többségének nincs baja az evéssel. Megforgatom a szemem, hogy nem tudok majd improvizálni, most komolyan előadja ezt a dumát?
- Szerinted olyan sokat tanultam eddig? Lebecsülöd a képességeim
Tudom, jót akar, de tanárkodik itt nekem. A hajam macerálása viszont jól esik... Joshom! Esküszöm még mindig - pedig belenyugodtam, minden "Joshomnál" képzeletben ütlegelem a wuduu babáját.
- Hidd el, elég sok fiúja volt és ez a dolog gondolom mindenkinél másképp működik. A meggyőződések nagyon sokat számítanak, tök mindegy mi van, ha valamit elhisz az ember az formálja a valóságot. Liánál bármelyik sarkon találtál volna jobbat, de igen, éljen, számodra a legjobb éppen ő
Nem gúnyolódok (nagyon) bár azt merész lenne mondani, örülök nekik, belenyugodtam.
Odasomfordálok, finoman megölelem, puszilgatom az arcát.
- A kórházban is mindig van nullás vér. Szuper, akkor a te véredet fogom szívni
Röhögök fel, belecsókolok a nyakába. Ajh, jobb lesz, ha leszállok róla, el is hátrálok a pulthoz, ahogy elcsevegünk a deszka-fáramászásról
- Ha meglesz a módszer, szólni fogok
Nevetek fel. A csókja kissé zavarba hoz, mindig ez van, mert...Sebyvel nem úgy állok és képes magától ilyesmit csinálni, kicsit mintha mézesmadzagot húzogatna az orrom előtt. Jól esik, áhítom, hiányzik és sötét űr kavarog Seby csókjainak helyén.
- Jajj ne már, jutipuszi, mint egy általános iskolásnak! Különben Seby, a kóma óta híztam 10 kilót!
Közlöm bazsalyogva, nem mintha...még egy csókot kérnék.
- Mert csak 45 voltam.
Na igen, azt hozzá kell tenni. Hát, ő azt mondja nem csoda, pedig igazából az. Bújok hozzá, ott lehelem aztán a tarkójára
- Felix...Felix szokott segíteni a kényszeremen. És a zenélés most majd sokat dob az adrenalinszintemen
Az is mindig jól jött.
- De nem azért jöttél át, hogy megtaníts hogy kell csinálni, mert Lia ezt is elszúrta?
Rosszindulatúan hozzáteszem. Aztán vállat vonok.
- De nem fontos, csinálhatunk angol dolgokat is, úgyis...tudom már hogy kell, csak mindig leég. Nekem nem lesz olyan szép köralakú
Fintorodom el, nem tudom mit cseszhetek el folyton.
- Nem kedveled ezt a Collinst?
Kérdezem vigyorogva, majd vállat vonok.
- Híres? Nemtom, csak Leon keresztül "ismerem" engem nem tanít. De elég jól néz ki... Annyi biztos, hogy tisztaságmániás, a haverja pedig oltári jó fej! Szereti a tűzijátékot, utálja a szentfazekakat és folyton szívatja Quentint! Halál jó arc, tudok vele másokat csesztetni
Ezt lehet nem kellett volna hozzátennem, de majd max. megmagyarázom, hogy ártatlan csínyekről van szó.
- Ilyen gyakran meglátogat titeket? Ja, elveszett lélek! Be kéne vezetni az ateizmus rejtelmeibe...de Josh
Legyintek, csak még jobban elrontja Mattet. Felnevetek, hogy nagyot nézett.
- Igen, amikor mi beszéltünk még nem tudtam, hogy az vagyok, elég zavarban volt. De legalább volt valaki, aki szóbaállt Liával. Bár azt még mindig nem értem őt minek hívtad meg
Nézek rá, ez az igazság....
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Nov. 21 2016, 22:00

-Dehogy vagy kettyós, én adok a véleményedre. - De most komolyan, nem hiába kérdezgetem mindig mindenféléről.
-Neeeem nem kell, ezért ne vegyél húst. - Pedig a hús mindig jó, de ha nem eszik meg minek. Bár asszem' Felix szereti.
-Szerintem tanultál, ha bementél tanultál, szóval ne hanyagold el a sulit, órák után így is sok szabadidőd lesz. - Azalatt tud fényképezni, írni, forgatni is akár. Nem kételkedem abban, hogy megoldja.
-Gondolod? Akkor el kellene neki magyaráznod, hogy gondolja másképp. Próbálja meg legalább! És nem, Liával nagyon jól kijöttünk az elején csak szerintem Lionel bekavart és aztán már nehéz volt helyrehozni. Nem is sikerült. - Védem Liát, mert eleinte tényleg nagyon jó volt. Amíg le nem feküt Lionellel és mondta belé szerelmes meg hasonlók... engem nem akart szeretni, pedig szerintem próbálta is de... mindegy, az már a múlt.
De hamar mosolygok újra, hogy ölel és puszilgat.
-Nem mindig, de általában. Szííívjad, nosza rajta te kis vámpír! - Nevetek, bár érdekesen magyaráznám ki otthon miért lila a nyakam.
A csókom kizökkenti, pedig nincs benne semmi, csókolóztunk már, ő is belátta nem szerelmes, naivan úgy hiszem neki is csak kellemes, semmi egyéb.
-Húúú, na mi van, 10 csókot akarsz kapásból bezsebeli? Azaz inkább 20-at, de ezért kaphatsz egyet és minden fél kiló után még egyet. Hm? Éééééés igen, jutalomcsók, szerintem teljesen jó motiváló eszköz, nálad a cukorka és a csoki nem opció! - Nevetek, vicces is lenne.
A tarkómra lehelésbe beleborzongok, úgy kérdezek vissza.
-Hogy segít neked Felix? - Ez érdekelne, elviszi valami horrorra, vagy mit csinál?
-Hmmm? Nem... azért mert gondoltam megismertetem veled az angol konyhát, hátha finomabbnak találod mint az amerikait és nagyobb kedvvel ennél. Meg miért ne tanulhatnád meg a számomra hazai recepteket? - Mert nekem ez az otthoni, nem amit Josh vagy épp Reeven főz. De látszik Lia nem volt az eszemben, mikor kitaláltam.
-Nem forgatod elég lassan és egyenletesen a sütőt, majd ráérzel. Gyakorolni kell. - Legyintek, eleinte nekem is deformáltak voltak.
Az esküvő lesz ezután a téma és Collins.
-Én? Nem... azaz de... inkább csak nem ismerem. De a forgatáson is olyan.. hideg Josh-sal általában, meg velem is olyan furán távolságtartó, fura volt az esküvőn látni. - Erre mit mondjak? Lehet nem szimpi...
-Amúgy híres, több filmben is rendező volt, van saját filmje is. De az valami művészfilm, nem láttam. Szerinted jól néz ki? Nem is tudom... - Ingatom a fejem, nem mondom, hogy rosszul néz ki, de lehet az ellenérzéseim miatt nem tartom vonzó valakinek. -Haha, hirtelen megkedveltem ezt a Leot! - Vigyorgok gonoszan, hogy szívatja Quentint, de vágok egy ártatlan fejet, már csak egy glória kéne. -Azért ne legyetek gonoszok jó? Az nem lenne szép dolog, még a végén bajba keveredtek. - Csitítom hogy csak ésszel piszkálódjanak ám.
-Aha, eléggé. De kell is, még mindig ismerkednek Josh-sal, tudod. - Nekem nem fura, no meg testvérek, nálam ez még kevés is.
-Naaaa, ezt neki ne mond, különben is aranyos, hogy mondja jár misére meg minden baromságra. - Reevennek nem új szerintem, hogy noha tisztelem a vallásokat, a keresztény misék, gyónás és hasonlók szerintem hülyeségek.
-Én is meg Josh is beszélgettünk vele, Suzy és Collins is... miért mondod? Lia a barátom. A te rokonod. Fogadd el, hogy mindketten a családom részesei vagytok, Lia is, nem haragban váltunk el. Különben is, kezdi összeszedni magát, már nem olyan... depressziós min volt. Talán ha meggyógyul belátja, hogy butaságokat mondott neked és elölről kezdhetitek. Hm? - Mondom egy erős talánnal a hangomban, de könnyedén váltok másik témára az esküvő kapcsán, ha ez feszélyezi, például Zinről és a babájáról, a párjáról, ismeri-e őket, ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptySzomb. Dec. 03 2016, 16:43

Vigyorgok rá, hogy akkor jól van, ez fontos, meghát Sebastian elfogult és mindig is tagadta.
- A hús mindig jól jön, legalább a maradékot elkészíthetném Felixnek. Kirántani pl ki tudom. Hm? Le is jöhetsz velem
Ajánlgatom, tudom, hogy ő mennyire szereti, vettem is volna, de nem tudtam, hogy főzni fogunk. Jobban tudja, mint én, tanultam-e?! Elhúzom a szám.
- Nem igazán, odafigyeltem órán, egyszer, kétszer átolvastam és kurva jól előadtam magam a szó és írásbeliken is, mindig profinak tűntem, jó jegyeim is voltak. Mármint abból, ami érdekelt, de több szalmaszálat sosem tettem keresztbe ezért.
Mert a biosz sosem volt erősségem, mint tudjuk. De biccentek, hogy majd megpróbálom, megteszek minden tőlem telhetőt. Mintha olyan egyszerű lenne elmagyarázni Felixnek, hogy gondolja másképp.
- Tudod ez kissé összetett. Mert nem akarom befolyásolni és legyalulni mindazt, amiben eddig hitt, valahol azt szeretném...magától jöjjön rá és erőltetésnek érezném, pont ezt a témát leginkább, ha ő nem szeret belém mert gátolja saját magát, az...nos az ő harca.
Ez az igazság, van, amiben nem segíthetek, talán mert érintett fél vagyok. Mindegy, lehangoló témákkal ne jöjjünk most. Kérdőn nézek rá, hogy ráfogja Lionelre.
- Bocs, hogy ezt mondom Seb, de Lionel nélkül se működött volna, valahol...párhuzam vonható köztük. Húúú Felix meggyilkolna ezért. - Lia se engedte meg magának, hogy szeressen és ez a gát Lioneltől független benne maradt volna és nem lehetett megbeszélni vele, nem a srác volt ott a fő gond, hanem ő maga. Különben is egy rideg picsa
Mondom ki nyíltan, mert rohadtul nem az a típus való hozzá. A vérszíváson nevetek, aztán a csók nos...kizökkentő és összezavaró, mégis kell, úgyhogy ezt nem mondhatom el neki. Mert féltene, nem akarná, hogy megint beleessek, összezavarjon, stb. Ennyire már ismerem. A kilókkal is hülyéskedik, de csak megrázom a fejem.
- Elkényeztetnél... Szerintem gyerekes és ha rajtad múlna nyomnék vagy egy tonnát a végére
Koppintok az orrára játékosan, ellépek és félrenevetek. Nos...ezt hogy magyarázzam meg, hogy ne kapjon szívbajt?
- Aaaaz titok! De Te is! Tudom, hogy te nem sikernek könyveled el, de bizony jót tett a kalandtúrád. És még tartozol valami havassal is jövőőben, télen, mondjuk januárban, megígérted!
Nézek rá és terelek, mit szól. Édes, hogy így igyekszik, majdnem megcsókolom érte, de aztán állítok magamon és csak egy puszit adok neki, azt is kissé zavartan.
- Rajta hát, bárhogy dömbön-dombon zúg a víz....tüdüdüdü harcra hív, ilyen a mackó nép
Éneklek el neki egy sor gumimacit. Ez most jött, hogy föl az angol konyhára és különben is milyen édes vagy már, hogy hizlalsz! Ebből megint nem lesz palacsinta, lassan megutálom, mert ellenem játszik, de bólogatok, mintha megfogadnám, hogy majd gyakorolom. MR Collins nem igazán lopta be magát a szívébe, pedig Sebastian aztán elfogadó, muszáj somolyognom, bírom, ha nem bír valakit.
- Szerintem zabszem volt a seggében. Meleg esküvőn volt Seby, a legtöbb heteronak ez...képzelheted
Nevetek a kínjain, jobban kellett volna szekálnom, már csak Leo miatt is.
- Helyes, nekem bejön, szép a szája és jobban illik Suzyhoz, mint Josh. Mert ő hozzád illik
Teszem hozzá ezt a hülyeséget, hogy ne legyek olyan rosszindulatú. Mi Leoval? Abszolúte szentek!
- Csak egy kicsit...
Szegény Matt, de ezt sem hangoztatom. Viszont Liáról ahogy beszél, mintha arcon csapna.
- Rokonom? Most viccelsz? Közölte velem, hogy fattyú, úgyhogy köszöni szépen, semmi közünk egymáshoz! Hagyjuk ezt, csak hagyjuk... Zin párja? Aha, a vörös bige, őt is megpróbáltam felszedni még elsőben. Nem jött össze.
Sóhaj, beletúrok a hajamba.
- Lemegyünk akkor? Ha hússal az igazi, ne tagadjuk meg magunktól!
Tőle, de rohadt biztatóan nézek, be kell vennie!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptySzomb. Dec. 03 2016, 17:26

-Jól van, majd később, örülök, hogy letehetem kicsit a seggem. - Azaz maradjunk még, ráérünk, beszélgessünk inkább.
-És nem elég ennyi? Hogy figyeltél és átolvastad? Dehogynem, most sem kéne többet. - Ha neki ennyi elég, mert jó feje van, hajrá, nekem ennél többet kellett mindig is tanulnom.
-Igen, de ez egy olyan harc, amiben kell némi noszogatás. Nekem is kellett Josh felől, meg kellett mutassa, rá van szükségem. Nem direkt ezt akarta, ez igaz, de ha direkt akarta volna sem lett volna bennem harag, mert igaza volt. Szerintem Felix is belátná. - Már azt, hogy mi a jó neki és Reeven jó neki szerintem, nagyon úgy fest.
-Párhuzam? - Arra akar kilyukadni, Lia sosem tudott volna szeretni engem amúgy sem? Lehangoló... -Lehet... de szerintem csak nem merte. Felix sem meri, de tanulhatna Lia hibájából.
- Mondom sóhajtva, mert lehet benne valami.
-Áh, nem bírnál annyit enni, akkor meg egy idő után a fogyásért járna. Vagy azért hogy szinten tartod magad! Megoldanáááám. És igen, elkényeztetnélek, miért baj az? - Ismerem magam, simán elkényeztetném, élvezném, mert szerintem megérdemli és örülnék, hogy motiválom.
-Hmm... jól van. - Ha titok titok, gondolom valami szexuális dolog, vagy épp cikin izgató, amit nem mondana el, de talán jobb is. -Igen, nem felejtettem el. - Mosolygok, de érezni én nem vagyok bizonyos abban, hogy valóban jó volt így a túra, óvatosabbnak kell lennem. De az utat majd megtervezem, Josh biztos nem bánja majd, csinálhatnának Felix-szel egy festésmaratont, addig odaköltözhetne Matt, vagy akármi.
A gumimaci nem esik le aztán, de nevetek a dalon, legyintek, hogy lökött, de legalább talán tényleg kedvet kap az angol konyhához.
Aztán beszélgetünk Mr. Collinsról, akit nos... annyira valahogy nem csípek, pedig próbálom.
-Mondott volna nemet! Kötelező volt ez? Nem. Ettől igazán elfogadóbb kellett volna legyen, láthatta, hogy mi is csak emberek vagyunk és komolyan gondoljuk a kapcsolatunk. - Forgatok szemet, ne máááár, hogy a heterosággal jön, Matt is homofób, egyszer véletlen elmondta nekem, de ő is megemberelte magát.
-Köszi. - Ezen az összeillős dolgon mosolyognom kell, jól esik. - Najah, de lehet csak nem vagyok oda a szőkékért. - Vonok vállat, nekem a szája se tetszik annyira, esetleg a szeme, meg a mosolya is szép lenne, ha többet mosolyogna, de én mindig komolynak látom.
-Nem minden a vér szívem. Te kis makacs. - Csókolom meg az arcát és megölelem, kis buta ha ezt hiszi, ezt mondta neki Lia, de hagyom. -Tényleg? Lehet ezért, a koreaiakra bukik. - Vigyorgok, ez a Reeve, tényleg tesók lehetnénk, mi is mindenkit fel akartunk szedni anno Henryvel.
-Jól van, hidd el, úgy sokkal finomabb. Akkor már vehetnénk egy pár szem zöldséget, megtölthetnénk vele a köretet. Hmmm, jó lesz, hidd el! - Vigyorgok, naná, hogy elhittem, hogy megkívánta, szóval elmegyek vele a boltba, aztán ha visszajöttünk megmutatom hogy kell ezeket megcsinálni.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Dec. 05 2016, 20:26

- Igen, tudom én hamari vagyok
Forgatom meg a szemem, Felix és ő is ezzel vádolnak teljesen alaptalanul.
- Ennyi elég, sosem csináltam többet
Annál sokkal lázadóbb szellemiségű vagyok, nincs ekkora lelkiismeretem. Majd tanulok a vizsgákra, juuuj...//mindig utáltam az ilyen embereket XD// Noszogatás...ez komoly? Megrázom a fejem
- Minden szituáció más és nem tudom mit csinált Josh, de nem én fogom elhitetni Felixszel, hogy szeret engem. Főleg, ha nem így gondolja, akkor nem is érez semmit, pont mint ahogy előadja. Én nem fogom noszogatni, ennél önérzetesebb vagyok, ráadásul ez nem ilyen egyszerű. Talán nyavalygok, de mindketten tudjuk, hogy nekem nem jár ilyesmi - tárom szét a karom és tudom, nem akarja elfogadni, de attól még ez az igazság.
- Házasság, boldog vég, gyerekek, szerelem! A jövőm már rég felrobbantottam
Elhallgatok, ahogy egy percre elveszítem a fonalat, de a következő pillanatban már újra mosolygok rá, mintha semmi komolyat nem mondta volna.
- Igen, az, hogy egyik se akarta, talán nem is tudnak...bár Felix nem rideg csak a munkája szerintem kiölte belőle már a túl mély kötődésre való hajlamot.
Vállat vonok és ha tudnám miket gondol össze-vissza, orrom pöccinteném. Megrázom a fejem mennyire kész, fogyásért, aztán kap egy elnéző mosolyt, valószínűleg másnak nem is fordulna meg a fejében ilyesmi. Azt mondja, hogy igen, emlékszik, de valahogy mégsem hiszem el, hogy tényleg elmennénk egy havas tája. Josh miatt, magához fogja kötni és nyavalyogni, Sebastian pedig könnyű megpuhítani, különben is mindig én hozom fel ezt a baromságot...szerintem elfelejtette.
- Suzy miatt nem mondott szerintem. Mármint a csajt dobták egy pasiért, biztos nem volt ettől feldobva, meg akarta mutatni, hogy össze tud szedni jobbat is, mint Josh. Nekem jobban bejön
Teszem hozzá, aztán vállat rántok, azért elég fura volt maga a helyzet. Nem mintha Collins pártján állnék, egyszerűen, ha választanom kéne hanyagolnám Josht, nekem ő túl nőies gondolkodású. Lián csak a fejem ingatom, Zinékre meg bólintok egyet, besárgulni nem tudtam.
- Felőlem, persze
Nekem mindegy, látom, hogy ő lelkes. A botot hamar megjárjuk, aztán figyelem hogy csinálja, kivételesen megpróbálom megjegyezni is. Amíg fő a cucc, megterítek, evőeszközöket készítek elő és szerintem egy olyan töltött paprikás izét magamba erőszakolok valahogy.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyKedd Dec. 06 2016, 19:57

-Igen, olyan Adj'uramderögtön típus! - Nevetek, de tényleg minden azonnal kell neki ha olyanja van.
-Nem is kell, elég lesz most is, de ennyit tegyél meg. - Mosolygok, majd simogatom a kezét, izgulok, hogy sikerüljön neki a suli, izgulok helyette is. Aztán próbálom noszogatni, hogy noszogassa Felixet.
-Már hogy ne járna, olyan buta vagy. Felix is, ha azt hiszi, érzelemmentes tud maradni, főleg a közeledben, de nem is olyannak tűnt, mint aki az lenne. És de, ez ilyen egyszerű. De látsz és érzel valamit, amit ő nem hajlandó észrevenni... minek küzd ellene? - Nem értem Felixet, kicsit sem.
-Szívecském. A jövődnek egyetlen személy tud gátat szabni és az nem Isten, vagy Felix, hanem TE magad. Hm? Kincsem, ne tagadd meg magadtól. - Komolyan magyarázom neki míg simogatom az arcát, olyan buta és negatív, naná hogy megérdemel ilyeneket!
-Az lehet... de ő sem lesz örökké hivatásbeli, ne feledd, meg ő se feledje. - Nagyon fiatalos, jól néz ki, de pár év és jön pár ránc, ősz hajszál, a mozgása nem lesz olyan ruganyos, egyszerűen nem bír lépést tartani majd a húsz évesekkel.
A nyaralást meg nem feledtem, de egyelőre az esküvő és a költözés lefoglalt, nem tagadom, de a januárom szabad lesz, a vége, ha az eleje nem is, én nem félek, akkor tudom, hogy ő is rá fog érni utazni.
Na de ha már esküvő...
-Hát én nem haragudtam volna meg, ha nemet mond, teljesen normális, Liánál is megértettem volna, de ha már eljön, ne azért tegye meg szedjen össze valakit, hogy megmutassa, tetszik valakinek, túl lépett Joshomon... Ez gyerekes. Nocsak, így tetszenek a szőkék? Felix meg ne tudja. - Vigyorgok, szerintem Felix-szel jobban járt, de én a sötét hajat szeretem. Joshomnál úgy sem helyesebb senki, ahh... (xD)
Aztán lemegyünk vásárolni, megfőzünk, a húst is elmagyarázom hogyan kell jól megsütni, hogy kellő levet eresszen, de ne száradjon ki, hogy puha legyen, de ne mállós, közben a köretet is megcsináljuk, a desszertet, szóval elememben vagyok, lelkesen magyarázok minden apróságot és a végeredmény szerintem isteni lett! Szedek is neki, nem sokat, csak mindenből egy keveset, hogy hátha megeszi, repetázik netalántán. A hús szaftját valóban felszívja a puding, ha gondolja, de nem muszáj belemártania.
-Naaaa, hogy ízlik édesem? - Lesem az első falatjait, imádom nézni ha eszik, pedig mindig olyan szenvedve teszi.
//A kaja xD: kép //
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyKedd Dec. 13 2016, 17:33

Lebiggyednek az ajkaim, durcásra.
- Nem, nem igaz, nem tudom miért mondjátok! Rámosolygok, hogy simogatja a kezem, nekidöntöm a fejem az övének egy pillanatra.
- Jól van, jól van...
Sóhajtok, nem fogom tudni meggyőzni Sebyt, de ő sem engem. Pedig tudja mi volt és hogy tényleg nem jár nekem szeretet, igazából semmilyen formában nem járna, hozzá kellett volna szoknom gyerekkoromban.
- Nemtom...győzze le, vagyis... nem kérhetem tőle, nem is fogom, értsd meg. Talán nem vagyok szerethető.
Sok oka lehet ő is csak Josh miatt ennyire pozitív most.
Ez lehet, hogy igaz, valamilyen formában, szomorúan mosolygok rá, ahogy az arcomat simogatja. Olyan egyszerűen mondja, pedig nem az.
- Csakhogy önmagunk ellenségei éppen mi magunk vagyunk
Teszem hozzá bölcsen. Ezt mondják, de nem tudom elképzelni Felixet öregen.
- Teszek róla, hogy ne maradjon! Meg akarom győzni, hogy hagyja abba, ezért is jön kapóra a karrierem.
Lián megrándul egy arcizmom.
- Ne értsd félre, nem azt mondtam, hogy csak azért ment el, hogy mutogassa, Suzy kicsit olyan mint te, szerintem simán megbocsátott Joshnak. Én már felszúrtam volna valamire... Neem, amúgy nem jönnek be a szőkék, de ennek a fickónak szép volt az arca, volt kiállása, tartása, a kisugárzás is fontos, Felixnél is másodlagos a szépsége, a lényével sikerült lehengerelnie
Emlékszem vissza milyen intenzív és erős volt. Lemegyünk a boltba, megvesszük a dolgokat, aztán figyelek hogy készül az izé... Nem jegyeztem meg a nevét, sajnos kaja és a jelentéktelen dolgok hamar kiesnek. Viszont meglepődve nyammogok rajta
- Finom!
Bár a húsból csak egy falatot eszek, inkább ezt az érdekes köretet piszkálom.
- Ezt majd megcsinálom Felixnek is, szereti a különlegességeket. Nálatok ki főz?
Firtatom, eszegetek lassan, magamhoz képest egész jól megy,csak kicsit szenvedek, mert idegesít a rágás.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyVas. Dec. 18 2016, 00:04

-Meeeeert igaz? De nem baj életem, ha mindenki csak tervezgetne és lassan haladna a világ sem haladna! - Kap egy puszit az arcára, ha már a fejemnek döntötte a sajátját, közel van, de a kezét is a számhoz emelem, arra is kap. Édes ahogy durcázik.
-Ha ez így lenne, akkor én sem szeretnélek, de mivel én szeretlek egyből meg is cáfoltam a buta elméleted. Ha meg arra gondolsz szerelemmel, akkor Lia kapcsán én is azt hittem, hogy szerelemmel engem nem lehet szeretni, példának okáért és most nézz meg, Joshom bebizonyította, hogy dehogynem. Gonosz dolognak hangozhat, amit mondok, de életem, Felix nem az egyetlen férfi a világban, aki a párod lehet. Én kedvelem őt és úgy érzem igencsak fontos vagy neki, de ha te úgy érzed, hogy nem tud mindent megadni, amire vágysz, tanulj az én hibámból és ne kényszerítsd bele magad, mondván jobbat nem találsz, már elnézést, de érted. Hm? - Simítgatom el a haját, ahogy tűröm a füle mögé. -Próbálkozz Felixnél, mert minden kapcsolatért meg kell dolgozni, de ha esetleg... kevés, akkor ne mondogasd azt magadnak, nem érdemelsz mást vagy jobbat, mert igenis érdemelsz, eleget vezekeltél és eléggé büntetett a sors már azért amiért ezt hajtogatod, de hidd el, csak jót akarok neked szívem. - Éreztetni akarom nem lebeszélem Felixről, csak ha úgy érzi, amire vágyna és kérnie kéne lehetetlen, mint mondjuk Lia esetében, hogy belém szeressen, akkor nincs értelme a kapcsolatnak párkapcsolat minőségben.
-Ezt mondom, de nem kell hogy így legyen, segítséggel megláthatjuk magunkban a szépet és a jót és akkor összebarátkozhatunk önmagunkkal. Szívem, én nekem is voltak korszakaim, amikor nem láttam se szépet, se jót önmagamban, de mára... hála nektek képes vagyok elfogadni magam és jól érezni magam a bőrömben. Igaz, hogy vesztettem dolgokat mire ide eljutottam, de nyertem is, nem is keveset. Szóval nem mondom, hogy ez könnyű, vagy mindig élvezetes, de az esélyt legalább add meg magadnak a jóra, hm? - Szorongatom a kezét, gondolja át a kedvemért.
-Igen szívem, de... azért ne ez legyen az egyetlen cél, Felix felnőtt érett férfi, be kell lássa, igazad van, emiatt pedig nem érdemes mindent félredobnod, hm? - Értem az egyetemre, hogy hanyagolja a fényképészetet, minket, satöbbi.
-Joshua elmondása szerint igen, Suzy megemésztette, hogy mi... egymásba szerettünk és szeretjük is egymást, emiatt is mertük mindketten meghívni az exeink. - Magyarázom, hogyha Suzy nem bocsátott volna meg, nem hívjuk el a vacsorára, max a szertartásra. -Lehet nekem az a bajom vele, hogy mindig olyan kimért és rideg, ettől nem bejövős... meg én nem vagyok oda a szőkékért annyira. De tény, hogy mindketten eléggé karizmatikusak. - Somolygok, mert érzem rajta, hogy Felix még mindig nagy hatással van rá és drukkolok nekik.
Vásárolunk, főzőcskézünk, közben magyarázok, úgy érzem meg is értette és nem vesztette el a fonalat, vagy csak remekül előadta, hogy érdekli, de a végeredmény a lényeg: ízlik neki!
-Tényleg? Ennek nagyon örülök! - Támasztom meg a fejem és kábé mosolyogva nézem, hogy küzd a kajával, de most nem annyira, mint szokott és ez sikerélmény.
-Jól van, hátha szeretni fogja. Vegyesen, attól függ kinek van több ideje. Én szeretek, szívesen elbíbelődöm vele, ha van időm, de ha nincs akkor jól szokott esni, hogy Joshom vacsorával vár. Szeretem a főztjét. Mostanában például inkább ő főzött, mert nekem a vizsgaidőszakban sok papírmunkám volt. De a nászútban ez is jó volt, nem kellett semmi ilyet csinálni, csak élvezni a kiszolgálást! Jó volt. Felix szokott főzni? - Nem tűnt olyannak, aki főzőcskézne, de ki tudja. Reeven gondolom inkább másra főz, nem magára, tekintve utál enni.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptySzer. Dec. 28 2016, 14:27

Nem tudom miért mondják, hogy mindent azonnal akarok, ez nem igaz. A puszival enyhít a morcogásomon, de azért a mennyezetnek emelem a szemem.
- Én vagyok a haladás...
Ő pedig a puszilgatás.
- Pedig milyen nagy hülyeségnek tartottam, hogy ezt gondolod. Felteszem te is így vélekedsz most rólam, de talán megérted miért hiszem. De, az. Hidd el, az egyetlen. Nem akarok mást... Nem érted, ez így jó, rendben van.
Megigazítja a hajam, neki dőlök, a combjára rajzolgatok mintákat.
- Felix nem kevés, nem erről van szó. Tudom, hogy jót akarsz és a maga módján kedvel, szeret, a többi nem lényeges. Nézd, nem akarok hálátlannak tűnni, hogy nekem ez nem elég, ő kurvának volt nevelve és egy kurva nem érezhet úgy, nehéz megváltoztatni a mély meggyőződéseket és Felix...nem is akar olyan szinten szerelmes lenni, Lia se akart és te is tudod, hogy ezt nem lehet rákényszeríteni az emberre. De mindegy, hagyjuk, jó így
Nem akarok többet beszélni erről, inkább megölelem, most jól esne, ha viszonozná... Sebyről van szó, gondolom nem fog elhúzódni.
- Tudom Sebastian, bár még mindig nehezen hiszem el, hogy éppen te nem találtad magadban a jót. Te vagy a legjobb ember, akit ismerek.
Még ha kicsit ferde is, de Seby színtiszta jó akarat, bújok is hozzá, mintha a tiszta szeretetbe fúrnám a fejem, bár kicsit úgy érzem tapadok és hogy ez szánalmas. Persze velem más a helyzet, de Ő szivárványossága nem fogja látni milyen romlott vagyok. Úgyhogy csak bólogatok, mintha hinnék neki, magamban.
- Ki mondta, hogy mindent félredobok? A karrier önmagamért is lesz, ha meg már elég pénzem lesz támogatókra, felfuttatom a fotóim is. Jófejség volt Suzytól, hogy megbocsátott, én szétrúgtam volna a seggét. Persze akkor neked nem lenne jó
Vigyorgok rá kajánul. Collinsban is van valami, beharapom az ajkam.
- Lehet buzibb vagyok, mint te. Te valahogy a feminimebb férfiakat kedveled, mint Joshua, én a karizmatikusabbakat, de ez lehet azt jelenti a férfiasabbakat is. Én se jöttem be neked
Hajolok hozzá pimaszul.
- Bár volt az a Phoenix, azt mondtad ő is olyasmi volt... Mennyire hasonlít Felixre?
Csak kíváncsiságból. Eszünk aztán, magamhoz képest egész normális mennyiséggel fogyasztok az ételből.
- Kösz, finom. Hm...hát az jó, a nászút meg gondolom erről szól. Kár, hogy nem tudtam képeket csinálni rólatok. De ha akarod kimehetünk majd nyáron a partra és fotózlak benneteket. Én nem vagyok nagy konyhatündér, Felix se, de ha van valami, igyekszem besegíteni, megoldjuk. Legtöbbször rendelünk, nem drága mert én nem nagyon eszek.
Most is már csak játszom a kajával.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyPént. Dec. 30 2016, 17:04

Látom ez a hamariság duzzogóvá teszi, de a puszikra mindig engesztelődik, nem is esem kétségbe, inkább puszilgatom szorgosan.
-Az ám! - Vigyorgok rá.
-Nem, én voltam így, átérzem, inkább csak tudom, hogy hülyeség mintsem érezném. Én tudom, hogy nem az egyetlen édesem, de a kontójára legyen mondva, helyes és lelkes az irányodban, amiatt nem kapott még tőlem csúnya nézést. - Mosolygok, azt mondják nekem nem megy a csúnya nézés, de ilyen esetben mindig erősen próbálkozom. Reeven családtag, csak ne játszadozzanak vele! De Felix úgy gondolom nem teszi, ahhoz túlzottan félti és gondoskodó.
-Tudom, hogy nem akarsz mást. Attól még találhatsz mást, én csak ennyit akartam mondani. Én sem akartam effektív mást, mint Lia, aztán bumm, jött Joshom. Én csak a legjobbat akarom neked édesem! - Mosolygok rá és simogatom az arcát, hogy érezze, nagyon is érdekel hogyan alakul az élete. Nekem dől és rajzolgat a combomra, arra somolygok, mert kicsit csikis, de nem szólok, épphogy.
-Szerintem csak erre lett nevelve, azért nem akar azaz... nem mer kötődni így. Ha nem te, akkor ki mutassa meg neki, hogy ez lehetséges és jó lenne neki is? - De komolyan, a szerelemnél kevés jobb dolog van.-Nem mondtam kényszerítsd rá, csak azt nem jó az sem ha ráhagyod... de persze megértelek. - Zárom én is a témát, nem akarom hogy frusztrált legyen itt nekem. Megölel, nem is én lennék, ha nem szottyongatnám vissza egy fejre puszival megspékelve. Aztán annyira szép dolgot mond, látszik a fejemen, hogy elérzékenyülök kissé és mivel ilyen közel van, nem átallok szájon csókolni hálásan és elpirulva valamennyire.
-Köszönöm... De én is csak ember vagyok, hibázok, vak vagyok, buta is vagyok. De legalább szép, mi? - Kuncogok és piszézek vele, kap még az ajkaira pár hálapuszit, úgy bújok hozzá.
-Te kis számító dög, hmm? Jaj te, jól van, helyes, helyes... - Mosolygok rá, ha nem csak Felix miatt csinálja, akkor jó. Nem akarnám hogy egy ember miatt így leterhelje magát, akkor inkább segítek vagy valami. Ebben... nem igen tudok, bár ki tudja, remélem szól ha tudok valamit tenni.
-Ha-ha... hát nem volt köztük lényegében semmi... Nekem Ameliával neccesebb volt... - Húzom a szám ijedten, de ártatlan fejet vágok, hogy na, hát ez van, de már össze is házasodtunk, volt okunk, nem egy futó kaland lett.
-Van ilyen? Buzibb? Jaj hagyjál már! Egyszerűen más az ízlésünk. Gondolod? - Majd megforgatom a szemem.-Ki mondta, hogy nem jössz be külsőre? Helyes vagy, te kis feminin! - Röhögök, markolászom a mellkasán a nem létező melleit, mert muszáj megcsipkednem az előbbiért. Joshom amúgy sem lányos.
-Phoenix? Hmmm, hát Phoenix izmosabb volt, szőkés barna, de az ajkai... ahh, olyan telt ajkai voltak, te jó isten, a csókja olyan volt mint egy álom... Ebből a szempontból rád hasonlított, neked is olyan gyönyörű telt ajkaid vannak! Ehm, meg aztán hát most hogy mondod... hasonlítottak személyiségre, mindketten kissé... amolyan felsőbbrendű tudattal rendelkeznek meg kifinomultak minden tekintetben, de közben meg aranyból a szívük! - Mert nekem mindkettő férfi ilyen, noha a valóságban ez jóllehet nem teljesen így van.
Rettentő boldoggá tesz aztán azzal, hogy magához képest többet eszik, azt jelenti finom annyira a kaja, hogy némi kedved kisajtoljon Reevenből.
-Igen, azt én is sajnálom, mindig annyira jól elkapsz minket. Komolyan? Jaj, az nagyon jó lenne! Aztán ha kifotózkodtuk magunkat berántalak a vízbe és úszunk egy nagyot! Nagyon jó lesz, hidd el, ne ellenkezz, jó lesz! Velem jó lesz! - Vigyorgok, érezni lelkes vagyok, tetszik az ötlet. -Értem... a lényeg, hogy jól megvagytok. De ha olyan van hogy nincs kedvetek rendelni meg főzni, akkor szóljatok és átjöttök ebédre vagy vacsira! Josh-sal majd összeütünk valamit, jöhetnétek többször, a múltkori is elég rövidre sikeredett. Kevesebbet iszunk majd, na. - Vigyorgok, majd mivel már csak piszkálja a tányért elé teszem a desszertet (mert ahhoz is hoztam mindent, azt is megcsináltuk közben, az nem valami bonyolult amúgy sem).
-Ezt még kóstold meg! Egy kis desszert még belefér, ugye? - Nyüstölöm, ha kell a szájába tolok egy falatot, én izgatottan eszegetem a sajátom, néha lopva az övéből, bár nem remélem hogy viaskodna érte, túl szép lenne.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Jan. 02 2017, 17:33

Elhúzom a szám.
- Én is így vagyok vele. Tudom, hogy az, de nem érzem át és sajnos...van különbség. Felix tökéletes, felesleges rá csúnyán nézni.
Rázom meg a fejem halvány mosollyal, nem az ő hibája, velem van a baj, nem lehet szeretni, senkinek sem sikerült még, eszembe sem jutna mást keresni helyette, nem is foglalkoztat a gondolat.
- Tudom...de nekem nem kell más és nem fog jönni, Felix jó így, de köszönöm. Én meg örülök, hogy nektek sikerült.
Dőlök neki, miközben piszkáljuk egymást. Óvatosan teszem, de ha elszalad a ló az nem vele lesz.
- Ebben élt eddig, neki megfelel, amíg kurva...felesleges másra buzdítani. Mi van, ha beleszeret az egyik kuncsaftjába? És valahol...nem hiszem, hogy jó ötlet engem szeretni. Ez csak ambivalencia, de én...túlságosan szeretem ahhoz, hogy áldásom adjam arra, szeressen bele egy gyilkosba. Ez elég meredek és meghasonlok önmagammal, de
Reszketős levegőt veszek, aztán vállat vonok, nem hiszem, hogy jó dolog engem szeretni és eszemben sincs meggyőzni róla. Nem én fogok a lelkére beszélni, hogy szeressen, ha ez magától nem jut eszébe, ezt nem lehet erőltetni...és nem fogom, semmilyen körülmények között. Az ölelgetések után kapok egy fejrepuszit, aztán valami többet, pedig csak őszinte vagyok. Belereszketek, ujjaim elakadnak a hajában, miközben ölelem, pilláim szorgalmasan seprik arcának finom ívét. Kipirul és én is.
- Igen, nagyon szép
Hebegem.
- Vagyis nem vagy buta! Néha kissé vak, ez tény
Megsimogatom az arcát, ettől ő Sebastian.
- Nem csak az enyémet, az övét is...
Motyogom sikertelenül, mert tényleg az vagyok. Valahol számító vagyok, a hírnevet sem teljesen önzetlenül akarom.
- De Suzy jó fej lány, Amelia pedig megérdemelte. Tudom, te nem így gondolod, de ne beszéljünk róla
Hessegetem el, megint csak védené.
- Mert én elvileg biszexuális vagyok, de olyan rég találkoztam már jó nővel, hogy lassan átmegyek teljes buziba. Ha Josh és Felix, se Lia nem lennének, járnál velem?
Kérdezem a földtől, nem bírok ránézni közben. Érzem, hogy ég a fülem két oldalt. Ez csak teória. Megcsöcsörészi a láthatatlan melleim, ijedten, buzisan sikkantva "kapom el őket"
- De az én csókom nem olyan, mint egy álom.
Nézek morcosan magam elé, hogy így áradozik a fickóról, aki rég eltűnt már, de... akkor is! Megemelem a szemölködöm, nem ismerem az álomszájút, de Felix szíve...
- Ahh, hát persze, akkor inkább csak hasonló az ízlésünk.
Zárom le ennyivel a dolgot. Az úszás ötlete elveszi az étvágyam, fájdalmasan nézek fel.
- Fotózás rendben van, titeket szívesen leveszlek, de engem nem lehetne kihagyni a vízből? Tényleg...nem vagyok benne egy ász. Biztos jó lenne, csak...ciki lenne fulladozni, eddig mindig fulladoztam és mindig elég kínos volt.
Vörös is az arcom, ahogy ezt szenvedve kibököm.
- Persze, megyünk majd. Nem akarunk mindig alkalmatlankodni, de megyünk majd. Bocs...nagyon berúgtam.
Próbálok elbújni a kanál mögé, kevés sikerrel.
- Hát...
Akarom jelezni, hogy már sok lesz, de adja, megeszem, érzem, hogy megfájdul tőle a gyomrom. Nem reagálom le, csak felkavarodik.
- Szuper...nagyon finom.
Elé is tolom a tányért, túl sokat ettem, nem vagyok túl jól, de ha koncentrálok, elmúlik, egyelőre csak émelygek, megtámasztom a fejem az asztalon.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby EmptyHétf. Jan. 02 2017, 18:32

-Tökéletes mi? - Kuncogok kicsit, mert szerelmes, nincs mit tenni.
-De lehet ráférne egy kis csúnyán nézés, hogy szeresse az öcsikémet jobban. - Vigyorgok, simogatom Reeven arcát.
Ölelem magamhoz, édes, hogy örül nekünk de jó lenne ha neki is összejönne a dolog.
-Kétlem, hát velük csak szexel és nem ismerkedik nem? - Miért szeretne bele az egyik tagba? Furcsa lenne.
-Tudod hány katonának van felesége? Mindnek mondani kéne, hogy de asszonyom, egy gyilkoshoz ment hozzá... ugyan már Reeven, a tied baleset volt, az övék meg parancs. Pont hogy kell melléd egy támasz, aki vigyáz rád, Felix pedig remek támasz és nem azért szeretne beléd, mert kioltottad valaki életét, hanem hogy jobbá teszed másokét. Szerintem Felix ezért van veled, mert a jót látja benned. - Dorgálom finoman mert mi ez a pesszimizmus?
Aztán olyan kedves dolgokat mond, hogy muszáj vagyok megcsókolni, csak úgy jön, ösztönösen. Ferdék az ösztöneim, de nem realizálom.
-Kösz... - Kuncogok, legalább szép vagyok... az lennék? Joshom mindig mondja, de ő elfogult.
-Vak? Elfogult maximum, de hát mert pont hogy látom milyen édesek vagytok! - Bújok az arcához, milyen édes.
Amelia miatt sóhajtok, de Suzyn nem vitatkozom. Inkább kikerekedik a szemem a kérdésre.
-Ez nehéz kérdés... mert most nem épp úgy érzek irántad és... de ha nem lennének és tudnám, hogy meleg vagyok és jó nekem egy meleg kapcsolat is és nem kell nekem nő a boldogsághoz, akkor... szerintem igen. Halálra izgulnám magam minden este haza érsz e épségben és lehet sokat veszekednénk, de talán megkegyelmeznél nekem cserébe nem tukmálnálak kajával folyton... - Nevetek, mert vicces pár lennénk, azt hiszem. Meg is fogdosom nem létező melleit, de amilyen hangot kiad megint nevetnem kell.
-Nem, valóban... - Ficcen le az ajkam, szomorúan folytatom. -Inkább olyan mint egy tüzes koktél, nem érzed, hogy hamar megrészegít, mert finom, de nehéz abbahagyni és teljesen kimelegedsz tőle... - Vigyorodom el és játékosan az ajkára harapok, majd vigyorgok. Reeven olyan szenvedéllyel tud csókolni, meglepő, de nagyon jó.
-Meglehet, bár nekem ők csak barátok, bármennyire kedvesek is. - Nem jártam volna Phoenix-szel szerintem, ahogy Felixszel sem, de barátaimnak tartom őket, mert segítenek az embereken, ha gőgjük nem is engedi ezt nyíltan kimondani.
-Jaj máááár, ne kéresd magad, nem mindenhol mély a víz, lehetünk kijjelebb is és nem fulladoznál, olyan jó lesz! - Simogatom a combját, hogy higgye el nekem, buli lesz!
Egy pár falatot adok neki, de inkább én eszem, hagyom is, mert látom teleette magát.
-Micsoda pocakja lett valakinek! - Simogatom meg a hasát, de csak mint egy szellő, óvatos vagyok. Persze igazából nem dudorodik, de nem baj. -Mit szólnál ha ledőlnénk a kanapén? Emésztenénk aztáááán meglátjuk. Csavargunk vagy berakunk valami filmet vagy kártyázunk, akármi. Gyere szívecském, gyere, dőlj rám! Gyere gyere! - Invitálom, eldőlök a kanapén és magamradöntöm finoman, ha hagyja, úgy tudom simogatni a haját, a karját, és nem nyomom sehol, az a lényeg. Maximum kicsit beleszuszogok néha a fülébe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Változások ~ Reeve&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Változások ~ Reeve&Seby   Változások ~ Reeve&Seby Empty

Vissza az elejére Go down
 

Változások ~ Reeve&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Egy kis picsogás xD ~ Reeve & Seby
» Tévedések vígjátéka ~ Lia && Seby
» Szalmaszál - Reeve-Eric
» Zin tudakozó ~ Zin és Seby
» Vadászat! ~ Elee és Seby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-