Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Vadászat! ~ Elee és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyPént. Okt. 31 2014, 21:14

Miután felhívott Elee eltelt pár nap, eljött a hétvége, szóval az sms-e alapján kinéztünk egy helyet délutánra és a megbeszélt időpontra oda is megyek. Egy lazább farmert és egy sima fehér pólót vettem fel, ha esetleg nagyon szét lennék lőve Elee által, akkor ne sajnáljam a ruhát. Mert elvileg kapunk a ruha felé ilyen védőruhát, de hát nálunk sosem lehet tudni.
Szóval ott várok a bejáratnál, kicsit előbb odaértem, várom Eleet és a fiúját. Azaz ... a srácot aki lehet a fiúja lesz. Ilyesmi.
Amikor látom jönni azonban egyedül van, de ez nem jelent semmit, szóval köszönök, ha hagyja adok az arcára egy puszit.
-Szia drágám, a titokzatos udvarló? Vagy kettecskén leszünk? - Mosolygok rá, örülök hogy látom. Minden program áldás nekem mostanság, mert ahogy telik az idő, hogy Henry nem hív egyre feszültebb leszek, sajnos. De igyekszem titkolni.

//Bocs, ma lassabb leszek...//
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyPént. Okt. 31 2014, 23:06

Felhívtam Sebyt a napokban, bár korántsem azzal a szándékkal, hogy lelkizzek, vagy panaszkodjak, azért eléggé ért a kérdezősködéshez. Mindenesetre egy újabb egyeztetés után megszültük a helyet és az időpontot. Egyszerű, szűk szabású fekete farmer és testhez álló fehér ujjatlan felső van rajtam, és mivel motorral érkezem, bőrdzseki, motoros csizma és bukó.
Lassan gurulok az utcán, nem tudom pontosan, hova esik a hely, de hamar kiszúrom Sebyt, aki már ott van. Kicsit felbőgetem a motort, mielőtt a padka mellé húzódok és kitámasztom a Kawasakit. Lerántom a kesztyűimet, majd a bukó csatjához nyúlok, és megrázom a fejem, hogy a hajam a helyére kerüljön, amikor kiszabadulok a szoros sisakból.
- Szia, édesem! – vigyorgok szélesen, mert jó újra látni, no meg az ide vezető út is kellemes volt, imádom a motorozást. – Nem tudott jönni sajnos, de talán nem is baj, lehet, kicsit feszengtem volna…
Két puszival köszönünk, alkaromra akasztom a bukót, benne a kesztyűk, és előkotrok a zsebemből egy szál cigit.
- Bocsi, de hát motoron nehéz… - nézek rá nagy szemekkel, mert hát lehet motoron is cigizni, csak hát nem én szívnám a bűz rudat, hanem a menetszél…
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzomb. Nov. 01 2014, 00:13

Hát Elee nem aprózza, szexi kis belépőt produkál, nagyon csípem. Asszem a vigyoromon is látszik hogy mögé felülnék egy körre.
-Ugyan, hülyültünk volna, a nevetés feloldotta volna a hangulatot és vígan lelőttük volna egymást! De remélem nem rajtam vezeted le a feszkót, meg a fenekemen... - Vigyorgok, de komolyan gondolom.
-De a randi óta nem is találkoztatok akkor? - Kérdezem, mert nekem kicsit fura a dolog meg nem tiszta.
-Ugyan, ráérünk, nyugodtan. - Legyintek, szívja csak el, engem aztán nem zavar.
Közben megcsodálom a motorját, csípem a motorokat. De hát nekem nem lett volna praktikus, ezt beláttam hamar, hiába szeretettem volna én is megtanulni. Azóta meg... hát szerintem ez már megmarad másoknak.
-Szép kis drágaság, nem csoda ha imádod! - Nevetek, utalok a motorra, persze.

//De kis szexi lett valaki Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzomb. Nov. 01 2014, 00:48

Fülig ér a szája, amikor felismer, és ez hízelgő, nagyon is. Többek között ezért is szeretek motorral közlekedni a városban, élvezem, hogy megbámulnak az emberek. És, hát elég kellemes emlék az első találkozásom is Vincent Sparks-szal, az is az én imádott vasparipámhoz kapcsolódik.
- Na, igen, csak… Olyan furán éreztem volna magam, meg szerintem Ő is, szóval… - felhúzom a vállam, és leveszem a dzsekimet, mert elég jó idő van.
- Nem, még nem. Nem is beszéltünk… - elhúzom a számat, csak sms-t küldtem Joshnak, hogy van egy ilyen lehetőség – Nem szépen jöttem el, szóval nem csodálkoznék, ha nem keresne. Én sem keresném magamat egy ilyen után.
Biccentek, hogy ráérősen elszívhatom a koporsószögemet, és kellemesen letüdőzöm a füstöt, majd sűrű felhőt eregetve kifújom.
- Köszönöm, az ő nevében is. – mosolyodom el szélesen. Ha a motoromat dicsérik, az nekem olyan, mintha nekem bókolnának. – Ha gondolod, elviszlek vele egy körre. – rákacsintok, mert szeretek hencegni, ebből a szempontból rosszabb vagyok, mint egy pasi.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzomb. Nov. 01 2014, 01:03

-Jó ez igaz, de hát max az első fél óra nem? Kibírtuk volna. - Mosolygok, hogy hát csak nem lett volna gáz. Ha mégis találkozunk egyszer hárman, akkor se legyen benne félsz. Vagy ha kettesben lesz a sráccal. Persze én könnyen beszélek, Aubreyval soso rendbe jöttem.
-Nem? - Na ez meglep. Akkor én vagyok ilyen hogy telefonon zaklatom a másikat? Szegény Aubrey... De mondjuk asszem bevált, szóval nem vagyok reménytelen talán. - Tudod, én is összevesztem az egyik lánnyal, komolyabban szerette volna az egészet asszem. Hát... én nem. Azaz szerintem ő sem gondolta komolyan, egyszer randiztunk csak. Egy randi meg... az nem sok. Szerintem... pedig édes a lány de...na mindegy. De én felhívtam, hát mi is csúnyán váltunk el, veszekedtünk egy sort, de kibékültünk, azt hiszem. Szóval.. lehet fel kéne hívnod. Nálam bevált. - Vonok vállat.
-Nincs mit drágáim! - Vigyorgok, a motornak lelke van, mi? Én is imádom a kocsim, de talán nem ennyire. - Naná, imádok motorozni! - Vigyorgok, hát ilyen ajánlatot vétek lenne kihagyni! Talán nem veszi el az eszem annyira mint egy szőke csajszinak de attól még élvezném nagyon!
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzomb. Nov. 01 2014, 01:23

- Hát, nem tudom… Nézd, ha találkoznotok kell, akkor úgyis fogtok, ha meg nem… - széttárom a karom, kissé felhúzom a vállam, hogy a Sors már csak ilyen, én soha nem erőltetek semmit, annak mindig nyögés a vége. Vagy az a nagy akarás? Franc se tudja…
- Hát, ha egy gyors sms váltás nem számít annak, akkor nem. – talán rosszul csinálom, talán túlságosan igyekszem nem törődni vele, de ha meg agyalok rajta, akkor meg szar embernek érzem magam, szóval inkább nem pörgök a témán.
- Szóval szerinted fel kéne hívnom, mert én voltam gonosz, én rohantam el, és különben is, én vagyok a modern csaj, aki bármikor bármit? – vigyorogva adom elő magam, próbálom játszani a felháborodottat, de lássuk be, nehéz, mert máris a nevetés kerülget. – Nézd, ebből az egy szempontból hajlamos vagyok régimódinak lenni, és elvárom, hogy a pasik hívjanak, bár ez sem igaz minden esetben.
- Helyes! Akkor, persze csak ha nem lövöm szitává a segged, esetleg majd a lövöldözés után csinálunk egy kanyart. – vadászok egy szemetest vagy hamust, nem tudom, van-e a közelben, és elnyomom a cigimet. Készen állok, hogy puskát ragadjak, és levadásszam az álnok Csingiling udvari bolondot!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzomb. Nov. 01 2014, 01:46

-Ezt arra is értettem, ha te látod, ne feszengj. - Mosolygok rá, engem is csak azért érdekelne a srác, mert Elee esete, meg neki fontos a srác, így gondolom jó fej. Szóval csak ellennénk, ilyentől nem tartok hogy nem.
-Hááát... - látszik átgondolom, de az nem olyan mintha szóban beszélgetsz. Talán ezért is fejtem ki én hogy jártam, mit csináltam.
Látom hogy kiforgatja a szavaim, én a szemem forgatom, de mosolygok.
-Nem ezt mondtam. Hanem ahelyett hogy eszed a kefét, járj a végére. Hogy akkor mi is van. - Mosolygok. Én erre utaltam, nekem már könnyebb. Legalább Aubreyval jobb a helyzetem. Persze Henry... ahh, nem is akarok agyalni.
-Hát ilyen kegyetlen lennél? A markolni való fenekem csak céltáblának használnád? Mikor azt simogatni kell? - Nyomom a Bambi szemeket meg a remegő szájat, de hamar elterül a kaján vigyor a képemen. Ahhh, Elee mellett nehéz nem vigyorogni!
Ha elszívta a cigit mondom neki menjünk is be, veszek jegyet és kapunk puskát, lőszert, ruhát, megmutatják hogy lőjünk (már én sem emlékszem pontosan hogy kell, rám fér az ismétlés). Védőszemüveget is kapunk, fel is teszem és vagánykodom vele.
-Most mond hogy nekem nem áll jól bármilyen szemüveg! - Vigyorgok Eleere, közben magamra kapom a ruhát is.
-Milyen színt kérsz lőni? Van kék, zöld, piros, sárga... - kérdezem, nekem mindegy, vegyesen is tehetjük, ha papagájt akarunk játszani. Mert hogy kiszínezzük egymást az is tuti.
-Mennyire féljek, használtál már ilyet? - Rázom meg a puskát. Lehet egy rejtett G.I. Jane, azt nekem kéne Rambonak lennem de őőő... szóval nem vagyok. A séró okés, de a többi...
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyVas. Nov. 02 2014, 17:46

- Hah, mintha az olyan könnyű lenne… - nevetek fel, mert hát könnyű azt mondani! De amikor úgy érzem, hogy fájdalmat okoztam? Hogyne feszengenék valakinek a társaságában, akiről tudom, hogy komoly kapcsolatot szeretne velem, és én már egyszer kikosaraztam? Hát nekem azt soha senki nem fogja megmagyarázni, hogy egy ilyen helyzet nem kínos…
- Gondoltam… - bólintok beletörődve, mert szerintem sem számít hatalmas beszélgetésnek egy pár sms váltás.
- Jó, tudom… Tényleg ennyire hülyének nézel? – végigmérem, de persze mosolyogva – Figyelj, nincs ebben sok: komolyabbat szeretne, nemet mondtam, szarul esett neki, én meg ócska ribancnak érzem magam. Hol itt a kérdés? – nevetek, de valahogy nem őszintén.
Persze, sokkal egyszerűbb lenne leülni és megbeszélni a dolgokat, de valahogy félek felhozni ezt a témát. Mert hogy kezdjek bele? Na ugye, hogy nem lehet, csak kínosan!
- Simán! – vigyorgok, és csak hogy bizonyítsam, mennyire nem leszek tekintettel a kiskutya szemeire, rácsapok a fenekére, ahogy elindulok elnyomni a cigimet.
Bemegyünk, Seby jegyet vált a vadászmezőre, gyorstalpaló oktatásban részesülünk, hogy hogy is kell ezekkel az izékkel bánni. Felteszem én is a szemüveget, pózolok benne egy kicsit, pedig biztos borzasztóan nézek ki benne. Az ilyenek soha senkinek nem állnak jól…
- Hát… - elnevetem magam, mert elég röhejes mosómedve feje van, de hát ezzel szerintem nincs egyedül.
- Ú, hát nem is tudom… Milyen színű szeretnél lenni? – vigyorgok, mintha profi lennék, pedig dehogy, könnyen lehet, hogy el sem fogom találni.
- Soha az életben nem volt fegyver a kezemben, ha csak a műanyag játék pisztolyt nem veszed, meg a vízipisztolyt…
Igazgatom magamon a ruhát, leginkább a felsőtestemet védi, fogalmazzunk pontosan: olyan, mint egy golyóálló mellény, és igen kellemetlenül szűk mellkas tájékban.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyVas. Nov. 02 2014, 18:34

-Nem azt mondtam könnyű, csak fel kell dolgozni. - Legalábbis anélkül valóban feszült marad a helyzet, nekem sem volt gyerekjáték a tegnapi.
Egyetértünk, hogy az sms nem beszélgetés, aztán próbálom kifejteni hogyan is gondoltam én azt amit mondtam.
-Nem, inkább azt mondtam volna, hogy te azt hiszed így gondolkodom rólad? - Döntöm félre a fejem, mert amit ő vázolt, én olyat sosem mondanék rá. - Azért mert nem akarsz komoly kapcsolatot? Akkor én is csak egy érzéketlen nőbolond vagyok. A kérdés ott van, ha tudta hogy ilyen vagy akkor miért hiszed hogy ezt gondolja rólad. Ha meg te hiszed ezt kincsem, akkor veled a baj, mert nem vagy az. Ha csak arra lennél jó, én sem lennék itt. Elvégre mi nem szeretkezünk hiába találkozunk, sőt, alszunk együtt. - Mondom komolyabban, mert rossz nézni ahogy korholja magát. Jó, én teljesen megértem őt, Aubrey miatt én is magam alatt voltam, hogy meg kéne próbálnom, miért ne, ha szeretné de... szerintem hamar csalódott volna, hogy ő nem erre fizetett be és simán otthagyott volna pár hét múlva, mikor én már kezdtem volna beleszokni és élvezni is esetleg. Nem merem és nem is akarom vállalni, de ha ettől szemét alak leszek, hát... úgy is megkapom folyton azoktól akik tényleg ismernek, szóval... ki tudja. Ahh, lehet tényleg elcseszett vagyok, de Elee nagyon nem az!
Inkább próbálom feldobni és mosolyt csalni az arcára, megnevettetni, imádom mikor nevet.
-Héj! - Nevetek, hogy kapok egy seggre pacsit, de a héj annak szól, hogy nem fogja érdekelni, hogy nem bántjuk Seby fenekét.
Túlesünk a szükséges körökön, viccelődünk a szemüveggel.
-Jaj ne már, simán nekem esnél, mert beindít! Vagy mert akkor le kéne vennem? - Harapok az ajkamba és nézem az eget, majd nevetek.
-Ó, tudod hogy a szivárvány színeiben úszni kiváltság! - Adom elő lágy hangon, majd röhögök. A beöltözős kép még mindig a telefonomon van.
-Tényleg? Vidámparkban sem lőttél még plüssért? - Jaj én mennyit, jó muri volt. - Hmm várj... - Megyek oda, lehet ezen állítani, pont azért hogy rendesen simuljon szóval babrálok kicsit az oldalán, hogy picit lazább legyen. - Tudod ezt inkább fiúk játsszák, a szép domborodó felületekre nem gondolnak... - Vigyorgok közben, de ha minden igaz talán kevésbé szoros. - Jobb, édes? - Nézek rá ha végeztem, rossz lenne ha egész végig feszengene.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyHétf. Nov. 03 2014, 15:33

- Jó, majd igyekszem. – mosolygok, de tudom, hogy nem lesz egy „gyerekjátszma”, ahogy Gogolak bácsi mondja.
- Nem, azt tudom, hogy te nem… - felhúzom a vállaimat, tanácstalan vagyok, ez az egész helyzet számomra új, idegen és ijesztő – Nem, nem azért. Vagyis, biztos az is benne van, de… Mi van, ha csak hülyítem? Pedig pont azt nem akarom, de mi van, ha megpróbálom és aztán két hét múlva, vagy egy hónap múlva kiderül, hogy nem működik? De hát magam sem tudom, hogy mi van…
- Jó, de mi mások vagyunk! – értetlenül nézek rá, hogy ez neki miért nem egyértelmű, de hát ez tipikusan lányos magyarázat. Nem tudom, hogy Sebyvel miért működik a barátságunk, nekem soha nem voltak igazán fiú barátaim, vagy kiderült később, hogy többet szeretne valamelyikőnk, és nem is hittem benne soha, hogy létezik fiú-lány barátság. Valaki mindig egy kicsit többet akar a másiknál…
Tényleg nem tudom, hogy mi lesz Josh-sal, már ha lesz egyáltalán valami. Nagyon édes, és mellette végre tényleg nő lehetnék, de félek ledobni az eddig jól bevált, itt-ott horpadt, kopott páncélomat. Senki sem tökéletes, mi eléggé félresikerültek lettünk, de hát legalább nem vagyunk egyedül a hülyeségeinkkel.
Vigyorgok csak, hogy rosszallóan felkiált egy kis fenékcsapkodástól, de ismerem már annyira, hogy ne vegyem komolyan, nem hiszem, hogy ez akkora probléma lenne számára. Azt már inkább, hogy nem ugrottam egyből a nyakába, hogy édes kedves cuki őzikém, hát persze, hogy nem fogom szétlőni a feszes kis seggecskédet!
- Aha…. – prüszkölök a röhögéstől, mert az már inkább lehetséges, hogy csak azért vetném rá magam, hogy letépjem róla a szemüveget.
- Ó, hát kívánságod számomra parancs! – vigyorodom el, és összevissza kezdem betölteni a különböző töltényeket, mindenféle rendszert mellőzve.
- Nem, én célba dobtam leginkább, abban jó voltam, de lőni nem próbáltam még. Ideje elkezdeni! – megpaskolom a puskát a kezemben, remélem nem hagy cserben a kezdők szerencséje, és rendesen ki fogom tudni színezni az ellenfelemet. Látja, hogy szenvedek, jön és segít, iszonyú édes, ahogy babrál az oldalamon, és érzem, ahogy gyengül a feszítés, máris kényelmesebb a dolog. Hogy ez nekem miért nem jutott eszembe!
- Ah, végre kapok levegőt! – sóhajtok egy nagyot, de hát azért lássuk be, enyhén túljátszom a szerepem – Köszönöm. Mehetünk? – biccentek fejemmel a pálya felé, már nagyon elkezdeném, bár fogalmam sincs a szabályokról, meg semmiről, de nagyon nagyon mehetnékem van! Lövöldözni akarok, mint egy rossz gyerek…
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyHétf. Nov. 03 2014, 16:47

Megnyugtat, hogy rólam nem feltételezett ilyesmit, de valóban nem is gondolom így.
-Na igen. Szerintem ismerjétek meg egymást jobban. Ha még akkor is jó vele lenni, meg ilyesmi, akkor lehet működne a dolog. Ha sokat gondolsz rá. A szex gondolom megvolt, ha jó volt, akkor az később is jó lesz. Jah mert azt talán mellőzni kéne. Akkor a srác nem gondolja hogy hülyíted. Barátokból még mindig lehettek egy pár. Szerintem az a baj, hogy nem is ismeritek egymást, persze hogy tanácstalan vagy. - Én megértem, legalábbis úgy gondolom megértem. Hitegetni nem akar, de valahogy meg kéne ismernie a srácot, hogy tudja, működne e egyáltalán. Szerintem a srác is belemenne. Bár lehet neki ezt nem kéne tudnia, mert reménykedni fog. Na mindegy, Elee okos, kisakkozza hogy lenne jó.
-Nem szeretek más lenni... - Motyogom, de igazából igaz. Én tök hétköznapi szeretnék lenni, fájóan unalmas, mert akkor nincsenek ilyen gondjaim. Max annyi hogy késett a csekk egy napot.
-Szerintem nem vagyunk mások, csak hasonlóak vagyunk, ennyi. - Mondom sóhajtva, vállat vonva. Nekem sok lány ismerősöm van, bár barátom egy se. Josh az első aki elérte a féléves határt és még mindig rendszeresen látom. Fura is.
De inkább vidítani próbálom, bár tudott, hogy béna vagyok ebben is mint oly sok másban, de már értem el sikereket, szóval nem vagyok reménytelen. Mondjuk a seggem nem fogom félteni, szerintem nem azt célozza majd, bár ki tudja.
Nevet, hogy miért is esne nekem, már ha nekem esne, nevetek vele.
Aztán tovább nevetek, hogy marad a papagáj csinálásnál, mindenféle lőszerből vesz, követem a példáját.
-Ó, pedig az is buli! - Én szeretek lövöldözni, bár az íjakat jobb szeretem mint a puskát, de jó lesz ez.
Gyorsban megigazítom a ruhát, eléggé nehézkesen, de kicsit meglazul és meglazítom neki, szóval már kényelmesebb lesz remélhetőleg a ruha.
-Naná! - Vigyorgok és invitálom a pálya fele. Itt még én sem voltam, vannak még egy ketten, ők csapattal jöttek, de lassan mennek majd el, ahogy elnézem, mert nagyon színesek. - Akkor váljunk szét és vadásszunk egymásra? Javaslom előtte lőj párat gyakorlásnak! - Az sosem árt.
Közben meglátok egy fát, elvégre ez egy udvar, de... hát micsoda kínzás ez!
-De most néz meg! A szalmabála meg a többi tök rendben van, de egy fa? Ilyen festékes vizet kap, meg folyton szétlövik, ez tökre növénykínzás... mert a növények is éreznek, ezt bizonyítja egy csomó tanulmány! Ha megbíznak valakiben attól sem ijednek meg ha tűzzel mész közel a leveléhez, de ha idegen vagy mérhető a feszültség a növényben. Meg a zenére is reagálnak, van alapja a növények védelmének. Hah... szegény fa. - Megyek oda és megsimogatom a törzsét, nem adok neki pár évnél többet és kirohad. Pedig a levegőszennyezés, minden. Védeni kéne a fákat!!!
-Bocs, de... nehéz elsiklani ilyenek felett... - Sóhajtom, érzékeny napom van, talán mert ez a sok félresikerült randi meg Henry... áh, magamra veszem a világ gondját, de miért is?
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzer. Nov. 05 2014, 21:44

Kis buta! Hát majd pont róla gondolnám, hogy rossz véleménnyel van rólam… Az álszent dolog lenne tőle is, tőlem is.
- Na, igen, tulajdonképpen még a vezetéknevét sem tudom, azt hiszem… Úristen, ez annyira gáz! – tenyerembe temetem az arcom. Ez borzasztó, így még soha nem gondoltam bele. De talán tényleg rosszul csinálom, talán tényleg túlzásba viszem, és rosszul értelmeztem a szabad életet. Magamba kellene szállnom…
- Jaj, nyuszi, hát nem úgy értem! Vagyis de. Más vagy, mert nem vagy átlagos, és mások vagyunk, mert köztünk másmilyen kapcsolat van. Oké? – bátorítóan megsimítom a felkarját, mert kicsit mintha elszontyolodott volna.

- Biztosan az, de én tutira mentem, én Apával lövettem plüsst! – nevetem el magam, mert ha nagyon akartam valamit, akkor minden követ megmozgattam, hogy tutira meg is szerezzem, mindegy, hogy ki által, és hogy mennyi szálat kellett megmozgatnom érte. Mára már jobb szeretem saját magam intézni az ügyeimet, nem vagyok nagy segítségkérő. Most sem kérem, mégis a segítségemre siet, mert látja, hogy kicsit küzdök a levegőért. Hálásan mosolygok rá, amiért meglazította rajtam a mellényt.
- Jó, hát különben kire vadászunk? – vigyorodom el, mert hát eleve az volt a terv, nem? – Oké, akkor jelöl ki egy célt, én meg megpróbálom eltalálni. – bólintok komolyan, nem rossz ötlet, lehet, hogy nem Sebyn kéne gyakorolnom.
Csodálkozva pislogok rá, ahogy hallgatom a kifakadását. Nem tudtam, hogy ilyen lelkes természetvédő, kétségtelen, hogy tud meglepetést okozni. Simogatja, szeretgeti a fát, én meg a nagy kacarászásban meghúzom a ravaszt, és útjára engedek egy ismeretlen színű festékpatront. Azonnal eldobom a puskát, nehogy nagyobb bajt csináljak, de nem tudom, hogy mit találtam el. Remélem, nem Sebyt, de nem látom, mert arcom elé kapom a kezeimet, mert most már nagyon röhögök.
- Bocsi… dehhhehhhhheeeee…. Szóval ez annyira szürreális! – homlokomra tolom a szemüvegem, és törölgetem a szemem, mert kicsordultak a könnyeim. Hát, ez remek nap lesz, ha így indul!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzer. Nov. 05 2014, 22:27

-Nem? - Pislogok párat én szoktam tudni a csajok vezetéknevét. Bár talán mindenkiét én sem tudom, hm. - Hát... nem jött szóba biztos. De látod, nem árt az a kis ismerkedés, noha a vezetékneve csak egy dolog. Hacsak nem valami híres ember fia, sokat nem mond. Hacsak nem tartod számon az Interpool meg az FBI körözési listáit, ugyebár. - Mosolygok és megsimogatom a hátát, hát nem a világ vége hogy nem tudja.
Nevetek, hogy már nyuszi is vagyok, vagyok én lassan már minden, de nem bánom. Hamar felvidított, ő sokkal ügyesebb mint én, van mit tanulnom. De mosolygok rá hogy megsimogat, na jó, engem nagyon könnyen meg tud vigasztalni. Én miért nem tudom őt ilyen jól?
-Persze. - De valóban értem, csak általában mindig kilógok mindenhonnan, az a fura, hogy most nem teszem. Hogy vele tényleg más, de jó értelemben más és talán ő is erre utalt. Legalábbis remélem nem bánja, hogy mi kicsit... mások vagyunk.

-Áh az más, ha tutira mentél az más! - Nevetek, hősies apukája van, mindent a kislányáért. Mondjuk mondta is hogy ilyen, hogy kissé elkényeztette, de ez szerintem nem rossz dolog. Ha lesz egyszer gyerekem, főleg kislány, szerintem én is elkényeztetem. Ú... szerintem én tipikusan a túlaggódó apuka leszek akitől félnek a fiúk majd. Hahahah és még a trükkjeiket is ismerni fogom a kis pernahajdereknek mert nincs új a nap alatt! Elvégre én is az voltam, vagyok.
-Nem tom, elbújunk, várunk hogy jöjjenek és lelőjük őket! Bár ha nem jön senki ritka unalmas egy óránk lesz! - Nevetek, jobb ha egymást kergetjük, az a tuti.
-Jól van lássuk mit is, mit is... - Nézelődöm neki célpont után, de meglátom szegény gyámoltalan fát, ó hát szegény pára, rögtön ki is fakadok hogy ez kínzás. Nem is a kacajra eszmélek fel először, hanem a derekam ért enyhe nyomásra. Lenézek szép kék lettem.
-A fenekem céloztad mi? Kicsit lejjebb, jó lesz az! De túl gyorsan kiderült hogy kék vérű vagyok, hah! - Sóhajtom, elkezdek felé sétálni felügyelet nélkül hagyva az én gondolatban örökbe fogadott fámat, de annyira röhög ez a nő, kész. Csípőre tett kézzel hajolok közelebb, ejj de kis pimasz!
-Áhám! Szóval nem érezhetek együtt egy fával? Hmm? Inkább szentimentális, mint szürreális, hát mondtam hogy éreznek! - Próbálom komolyan előadni, de nagyon röhög, én is alig bírom.
-Te nagyon pimasz vagy! Ne nevess mert lefoglalom a csinos szád, hogy ne nevethess ki, meg ne tudj ilyeneket mondani teh! Még hogy szürreális! - Nevetek, de komolyan fenyegettem amúgy, vessen magára, el mégsem fenekelhetem! Feltolom én is a szemüvegem, hogy jobban lássam, most úgy sem lő meg, nincs nála a fegyver. De csúnyán kikacagott, hát brit tudósok bizonyították amit mondtam! És mint tudjuk a brit tudósok nem tévednek. Azaz van hogy igazuk van... na jó ezen is nevetnem kell.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyHétf. Nov. 10 2014, 00:57

- Nem tudom, nem emlékszem… - bambán nézek rá, mert elég gáznak érzem anélkül is, hogy furcsállná, de így meg aztán főleg – Nem, amúgy… Nem tudom, azt hiszem, azért tudok róla dolgokat, de ez valahogy kimaradt.
Hátamra simít, és én hálásan rámosolygok, mert édes, hogy próbál megnyugtatni. Jó úton jár, a fizikai kontaktus állítólag – és szerintem is – sokat segít oldani a feszültséget. Ő is elkomorodik egy kicsit, de sikeresen megnevettetem, ami jó, nagyon jó jel, és ez elégedettséggel tölt el.
Gyanakodva nézek rá, hogy most rám hagyja éppen a dolgokat, vagy tényleg megérti, amit zavarosan el akarok neki magyarázni, de azt hiszem sikerült kibogoznia a nagy kuszaságból a lényeget. Én szeretek vele lenni, mert vele felhőtlenül tudok hülyülni, szívhatom a vérét, és tudom, hogy ha át is lépek egy határt, akkor sem kapok egy büdös nagy pofont, maximum egy csókot. Azért ez elég kellemes helyzet.

Igen, én Apával intéztettem a piszkos munkát. Akkor még. És azt gondolom, hogy minden pszichológus örömére olyan pasit keresek magam mellé, mint amilyen Apa; határozott, gondoskodó, védelmező, birtokló, mégis gyengéd szerető – na, jó, ha kell, akkor nem annyira gyengéd. Persze, Apa nem teljesen ilyen, ez egy idealizált kép, és minden lány ilyen pasit akar, úgyhogy ezt a jellemzést akár dobhatjuk is a kukába. Ilyen pasi nincs. Nem létezik.
- Ahhh! Szóval azt akarod, hogy gubbasszak valami fedezék mögött, és orvlövészként lőjek ártatlanokra, akik nem is tudják, hogy itt vagyok? – megütközve nézek rá, de persze nem rossz ötlet, talán majd egyszer ezt is bejátszhatnánk, csakhogy nem biztos, hogy sértetlenül megúsznánk egy ilyen csínyt.
Famentésbe kezd, legalábbis erőteljesen kampányol, de megszakad az áradat, amikor véletlenül meglövöm. Ujjaim között lesek ki, és látom, hogy szép kék folt virít a derekán.
- Jó, fordulj meg, újra próbálkozom! – nevetek, és nyúlok a fegyver után, de aztán hagyom, nem akarom meglőni, most még nem, amúgy is nehezen látok, annyira röhögök.
- Szívem, azt eddig is tudtuk! Miért lep meg? – kékvérű… Hát itt szerintem mindenki az valamilyen szinten. A kivételek meg erősítik a szabályt, úgyhogy erről ennyit!
- De, persze, nyugodtan, csak én ezzel nem tudok azonosulni… - újabb nevetés tör ki belőlem, ahogy figyelem remek színészi játékát, bár az arca egy kicsit ráng, ahogy próbálja visszafojtani a nevetését.
- Ugyan már, hát nem rajtad nevetek, hanem veled! – szám elé kapom a kezem, mert persze hogy rajta röhögök, és nem tudom, mivel akarja lefoglalni a szám, de nem azért jöttünk, hogy enyelegjünk, hanem hogy levadásszuk és kipingáljuk egymást.
- Na, jó! – felkapom az eldobott puskámat és felmérem az udvaron felállított harcteret – Én megyek balra, te jobbra, és kezdődjék a vadászat. Mit szólsz? – nézek rá, izgatott vagyok, az arcom még mindig ég a nagy nevetéstől, de már viszket a tenyerem, hogy kipróbáljam magam a kommandózásban.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyHétf. Nov. 10 2014, 23:17

-Majd kideríted suttyomban. Elkéred a személyijét neki is gáz-e a kép rajta, megnézed a postaládáján, már ha tudod hol lakik. Ilyenek... - Én már néztem meg így anno, mindenféle okokból. Legutóbb Aubrey-ét mikor hazakísértem, bár akkor csak úgy, reflexből.

-Hát.. jah. - Vigyorgok rá, elmondta summázva és kicsit darkosabb színben feltüntetve a szavaim, de végül arra jutok, jobb biztosra menni és egymást lőni.
-Hah... céltáblát nem kérsz rá aranyom? - Hüledezem vigyorogva, hogy nagyon pimasz, de ezért (is) imádom. Meg szerintem már csak azért is ő is a fenekemre fog menni, ha már belejött.
-Mert titkolni próbálnom burzsuj létem azért! - Nevetek, de van benne valami. Rémálmaim egyike hogy sznob legyek és lenéző.
-Nincs benned kellő empátia a növények iránt, fogadjunk szobanövényed is ha van, nem locsolod! - Hirtelen nem tudom van-e neki, pedig voltam nála. Mondjuk nem erre figyeltem. De közben persze igyekszem nem nevetni, mert szegény növények, de annyira pofátlan röhög, hogy kva nehéz.
-Na persze, hidd el tudom milyen az amikor kiröhögnek, te kis... - Bosszankodom tehetetlen, de nem csókolom meg mégsem, inkább csak megölelem és belemorgok a fülébe, meg kap egy cuppanósat az arcára. - ... imádni való. - Nevetek, persze hogy velem nevet, tudom hogy néha hülye vagyok, velem jár.
-Okés, csak vigyázz, kiérdemled a kacajodért hogy mosolygós fejet rajzoljak rád! - Vigyorgok, majd el is indulok jobbra, visszaveszem a szemüveget és keresek valami jó kis helyet beljebb, ahonnan jól rálátok majd de ő rám nem. Haha, mondjuk magasabban valahol.
Azért csinálok én is egy próbalövést. Hát a kiszemelt terület helyett a szélét érintem, de nem Kenyába lőttem, szóval van remény. Közben osonok is, találok egy jó lőrést, várom is hogy feltűnjön, amúgy is eltelt vagy hét-nyolc perc, hogy bolyongtunk. Aztán látok valami mozgást, mivel úgy saccolom már csak mi vagyunk hát célba veszem és lövök is. Hú, hát ez túl gyors volt, totál a feje felett megy el, tök messze csapódik be kevés zajjal. A szám elé tapasztom a kezem, hogy ilyen béna is csak én lehetek, aztán remélem odakapja a fejét és van kis időm, ha meg nem akkor azért lövök megint. Ha gyorsan kell lőnöm megint nem talál, bár már nem messze csapódik be a piros festék, ám ha van időm, akkor célba veszem a mellkasát és mellen is lövöm. (A smile fél szeme kész lesz ez esetben muhaha.)
Na de így is úgy is nevetek, ha eltalálom azért ha nem azért és próbálok pozíciót váltani, hogy újra meglőhessem.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyKedd Nov. 11 2014, 00:24

- Csak nem a tapasztalat bölcsességével szólsz? – nevetem el magam, mert hát eléggé otthon van a témában, legalábbis nekem úgy tűnik. Na, nem mondom, logikus, csoda, hogy még nem jutott eszembe, de talán bemutatkoztunk a koncerten, csak nem emlékszem. Majd eszembe jut! Vagy nem…

- Hú, ki sem néztem volna belőled, hogy ilyen gonosz vagy! És velem végeztetnéd a piszkos munkát… Cöh! – rosszallóan ciccegek és csóválom a fejem, de persze vigyorgok hozzá ezerrel.
- Most, hogy mondod… - nem akarok belegondolni, hogy hol lenne a 10 pont. Nagyon nem!
- Ugyan, nem kell azt szégyellni, csak tudni kell viselni a következményeit. – megvonom a vállam. Olyan ez, mint egy különleges ruha, vagy bármi más; ha elég önbizalmad van, senkinek nem tűnik fel, ha kissé rosszul is áll.
- Hát, kaktuszom van… - húzom el a szám, de aztán elnevetem magam, mert vannak szobanövényeim és még eléggé élnek. Bár, tény és való, hogy csak olyan növénykét vállalok, aminek nincs különösebb igénye, mert hajlamos vagyok kinyírni őket. Vágott virág viszont mindig van a konyhámban, valahogy feldobják a hangulatot.
Nevetek, és közben aggódva figyelem, hogy közelít. Még a végén nekiáll és halálra csikiz, vagy mit tudom én. De csak szimplán az arcomra nyom egy naaaaaagy puszit.
- Hah! Csak próbálkozz, de úgy kicsipkézem a segged, hogy napokig nem fogsz leülni! – teátrálisan felhúzom az orrom, és szemem sarkából lesek rá, aztán persze én is vigyorgok. Hátat fordítok neki, de azonnal beugrok az első fedezéket nyújtó tárgy mögé, és egyre hátrébb araszolok, miközben próbálok olyan helyet keresni, ahonnan jó a rálátásom. Valami elsuhan a fejem felett, és első döbbenetemben arra fordulok, ahonnan a lövés érkezett. Nem kell sok, hogy erős ütés érje a mellkasom jobb oldalát. Egy kicsit megtántorodok, aztán eltűnök egy szalmabála mögött.
- Baszki, hát ezt a pofátlanságot! – morgom magam elé, aztán észreveszek egy lyukat a szalmában. Kilesek rajta, aztán átdugom rajta a puska csövét. Abban a pillanatban, hogy meglátom Sebyt, leadok egy lövést. Nem célzok, csak vaktában lövök és csak remélni tudom, hogy eltalálom. A legjobb persze az lenne, ha a hátsóját találnám el, de bárminek örülök, csak csattanjon rajta valami tinta!
Kirántom a puska csövét a szalmából és átszaladok egy másik fedezékbe, ahonnan talán jobb lehetőségeim is lesznek. Egy roncsautó, elég sok színes pacával van ellátva, kerekei nincsenek, a felém eső oldalán nincsenek meg az ajtók sem, de a nyílt tér felé eső ajtók a helyükön vannak. Leülök, a kocsi orrának vetem a hátam, és óvatosan kilesek, a mozgást keresem, Sebyt, a célpontot, az áldozatot. Nem látok semmit, de azt is tudom, hogy Seby is a mozgásokra figyel, így feltérdelek, a motorháztetőre támasztom a puskát, és mozdulatlanul várok. Csak a tekintetem pásztázza a csendes csatateret.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyKedd Nov. 11 2014, 19:56

Kínos vigyorral nézek rá, majd nevetek, igen, igen, tapasztalatból beszélek hoppácska, hát megesik (hogy a kígyó elesik ahaha)

-Csak a felét, jaaaaj, ugyan mááá'! - Nevetek, hát lövöldöznék én is, nem csak ő, ki nem maradnék a buliból.
Szerencsére én a 10 pontba nem gondolok bele, de addig jó nekem, különben lenne bennem félsz, főleg hogy le is nyuszizott, nyugodt szívvel vállalom be hogy félteném a seggem.
-Na hát igen, tudom én. - Mosolygok még szélesen, mert nevetgélünk össze-vissza. Bár talán nem is a következmény, mint inkább az előzmények a nehezen elviselhetők, gondolok itt a szüleimre, de ezt nem hozom szóba. Amúgy nem szégyellem, inkább csak nem szeretem ha beskatulyáznak valamilyennek amilyen nem akarok vagy szeretek lenni.
-Annak is kell víz, macerásabb mint hinnéd! Nem csoda ha szúrós veled, ha nem szeretgeted!- Blöffölök, nem tudom macerás-e egy kaktusz, sosem volt nekünk. De persze nevetek, vajon hogy szeretgetsz egy kaktuszt? Énekelsz neki?
-Hmmm, próbálkozni lehet, csak nem mindig érdemes mucikám! - Röhögök, megnézem hogy lilává varázsolja a fenekem. Bár kinézem belőle az az igazság, tisztára jó Tomb Raider lenne én mondom.
Elkommandózunk, de nem vesz észre, el is találom, de milyen feje volt mááár! Röhögök, már csak ezért sem lennék jó kommandós, nem bírok csendben maradni. De az a fej!
Aztán várok egy kicsit, de lehet elment, hát átsettenkedem egy autóroncs mögé, de még mielőtt átérnék eltalálja az alhasam, el is kerekedik a szemem.
-Inkább a fenekem, jó? - Nyögöm, mert ez közel volt és tudjátok mit? A fenekem ritka jó célpont, jobb mint az elől levő párja! De persze nevetek, tudom hogy nem direkt volt, hát gondolom hogy nem akarja elvenni tőlem a kis Alice-t, aki még meg sem fogant, nem hogy megszületett. Közben persze már guggolok a jó kis fedezékem mögött, legalább az üveg mögül büntetlen leskelődhetem egy sort, mielőtt tovább vetődnék valamerre. De mivel a kocsinál van Elee is, ezt tudom, kérdés, ki lövi le előbb a másikat. Mert ha kinézek balra és a hátamnál néz ki ő is olyan szép seggest kapok. Bár így én is adhatok, ahaha, szóval szerencsét próbálok és kilesek a hátuljánál, vajon ő is felém néz ki és akkor szembe találkozunk, esetleg látom a csinos fenekét, vagy mindjárt kapok egy szép foltot a hátsómra is. Ha nem látom, akkor az autó alá is benézek, na de az már pucsítás kérem alássan, próbálok csínján előre dőlni, hogy infót gyűjtsek.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzomb. Nov. 15 2014, 00:40

Kissé tanácstalanul állunk a pálya szélén. Felfújható menedékek, szalmabálák és autóroncsok hevernek szanaszét az udvaron. Az előző csapat szedelődzködik, Seby meg fákat ölelget. Remek nap lesz, szó se róla, komolyan!
- Á, szóval beszállnál te is! Milyen perverz egy állat vagy tulajdonképpen? Ha még szólnánk nekik, hogy hahó, mi vadászunk rátok, az még oké. De… Orvul? Hátulról? – megrázom a fejem, de persze nevetek, mert azért jó buli lenne.
- Na, hát ha tudod, akkor viseld méltósággal, hogy kibuggyant a jeges kék véred! – finoman a vállába bokszolok, úgy barátian, mert hát ez itt egy kékvérű város, nem lóg ki a sorból. Legalábbis nem jobban, mint az átlag hollywoodi városlakók.
- Tényleg? Akkor valamit marha jól csinálok, mert heti egyszer kapnak vizet, amikor eszembe jutnak, de már évek óta megvannak és nem akarnak meghalni… - biggyesztem a számat és elmélázok kicsit, hogy mennyire rohadtul nem vagyok jó anyjuk a kis kaktuszaimnak. Bezzeg a lovak! Na, róluk soha nem feledkezem el.
- Szóval azt mondod, nem érdemes? Szerintem meg nagyon is megéri! – nevetek rá, aztán irány a menedék, kezdődik a játék!
Mellkason lő, ami azért elég kellemetlen, még a mellény sem tudja annyira tompítani, hogy ne érezzem, ahogy a fájdalom szétrobban a jobb mellemben. Ó, hogy az Isten… áldja meg! Baszki, hát azért ez nagyon nagyon nem fair! Cserébe a következő lehetőségnél rálövök, és bár nem célzott a dolog, az alhasán robban a sárga patron.
Az autó roncs ígéretesnek tűnik, megbújok mögötte, keresem a mozgást, de elég közel voltunk egymáshoz, és simán lehet, hogy ügyesen meglógott előlem. Kilesek, egy kicsit jobban kihajolok, abban a hiszemben, hogy ha én nem látom, Ő sem lát. Mint a gyerek, aki bedugja a fejét a függöny mögé, és elhiszi, hogy az anyja, vagy az apja nem látja, még ha nyaktól lefelé ott is virít a nappaliban. A motorháztetőre hasalva lesem a környéket, de így sok a holttér. Visszahúzódom és óvatosan a kocsi elejéhez osonok. Hasra vetem magam, mert így az egyik oldalam védtelen ugyan, de mégsem jelentek túl nagy lőhető felületet. Előrébb kúszok és kinézek a kocsi másik oldalán. Nem látok semmit, de tudom, hogy ott van valahol, azon az oldalon. Gyorsan felállok és az Ő oldalán az első fedezék mögé rohanok. Visszanézek és meglátom, ahogy a kocsi hátuljánál pucsít. Kaján vigyor ömlik el az arcomon, fél térdre ereszkedem és célzok. Meghúzom a ravaszt, útjára engedek egy piros patront. Beugrok egy kőfal mögé – jé, itt ilyen is van??? – és vigyorgok, mint egy elmebeteg, pedig abban sem lehetek biztos, hogy eltaláltam. Mondjuk ilyen kínálkozó alkalmat csak nem hagyok ki…
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzomb. Nov. 15 2014, 01:09

-Ez sport kérlek! Sportot kell űzni mások megheccelésével. Gonosz manónak lenni tök nehéz! Főleg mert azt hinnék a másik lőtte le pedig nem is, tiszta vicces! És mire rájönnek hogy nem is ők lőtték le egymást mi elpárolgunk és ráfogjuk a szellemekre. Hahaha! - Ragozom, persze nem vagyok ennyire gonosz, bár... lehet vicces lenne!
-Á szóval hagy bugyogjon drága kisasszony, alá szolgája, akkor hagyom fagyosan csordogálni, felszegett fejjel, ahogy illő az én koromban. - Mondom hülye hanghordozással, de csak viccelődöm. Különben is nem jeges a vérem, főleg akkor nem ha Elee a közelben van, akkor pezseg forrón, nincs itt jégkorszak.
-Amúgy az nem sok egy kaktusznak? - Kivételesen komolyan kérdezem, mert én úgy tudom ritkábban is elég. A szobanövények is elvannak heti egy locsolással, pedig azok nem sivataghoz szokottak.
-Ó hát hajrá! - Vigyorgok rá, szeretem az elszánt amazonokat. Vadásszon csak le, ígéretesnek tűnik a buli!
Eltaláljuk egymást aztán, hát igen igen, a nő felsőtest érzékenyebb mint a férfi, de hát az a legkönnyebb célpont, a törzs, szóval... de Elee is szerintem arra célzott nálam, örülök hogy nem csusszant lejjebb a keze. Aztán bujkálunk a kocsi roncsa mögött, mellett.
Kinézek oldalt, de nincs ott. Aztán belesek az autó alá, de nem látom a lábát. Pedig mintha erre jött volna... de akkor nem? Épp mennék tovább mikor nyögök egyet, mert... ez durvább mint mikor az ember fenekére csapnak.
-Te kis... meg akarsz rontani! Este csókolgathatod, én mondom! Gyógypuszit minden találatért! - Hőbörgök, fájlalom a sejhajom kissé. És nem, nem vállalom be hogy elől eltaláljon de a fenekem összecsókolhatja, nem bánom, ahogy elnézem komolyan vette hogy kiszínezi a seggem. A környéke már így is színes. Hmm, de reszkess kicsi lány, befejezem a smilet! Vagy valami hasonló szép mintát kap. A másik irányba iszkolok mint ő kicsit messzebb, aztán elbújok egy farakás mögé. Csak a puska csövét dugom ki kicsit míg hasalok, várom az én kis menyasszonyom hogy kapjon egy sárga golyót, gondolom úgy is irigyli az én szép piros fenekem. Hmm... piros seggű pávián lettem, sárga kanárit varázsolok akkor belőle, csak merészkedjen elő az édes. Persze a mellkasa másik oldalát célzom ha látom, picassoskodom kicsit, kérdés eltalálom-e az én drágaságom.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyHétf. Nov. 17 2014, 00:48

Próbálom komoly arccal végighallgatni a tervét, hogyan is kellene kiviteleznünk a vadidegenek levadászását, de hát nem tudom komolyan venni. Legalábbis nehezen.
- Szóval szerinted a vadászat sport? De most komolyan… Vonatkoztassunk el, hogy ez egy paintball pálya, szerinted sport az, hogy távcsöves puskával kilesel egy ártatlan, mit sem sejtő kis cukiságot és orvul lelövöd? Semmi ellenérzésem nem lenne, ha fair play lenne; dárdával futkosni egy őz után, na az sport! – elhúzom a szám, mert ezt nekem soha senki nem fogja megmagyarázni… - Amúgy meg tudom, hogy nehéz gonosznak lenni, hidd el… Túl sok energiát emészt fel, de akkor is jó érzés!
- Jaj, szívem, hát majd felfogom a drága véred valamivel, vagy betapasztom a sebed, vagy mit tudom én, amit csak akarsz! – nevetek, mert kissé túljátssza a dolgot, de Seby már csak ilyen, ettől olyan bolond, és ezért érzem felszabadultnak magam vele.
- Nem tudom… - nevetve húzom fel a vállam – Nem értek hozzá, mondom, de már évek óta megvannak, még nem haltak meg, szóval tudja fene. Lehet, alkalmazkodtak a hülyeségemhez! – nevetek, mert hát könyörgöm, azért van kaktuszom, hogy ne tudjam megölni, ha elfelejtem locsolni. Próbáltam én már mindenfélét, de csak a szúrós kis barátaim élték túl az ellenük elkövetett merényleteimet.
Megkezdjük a vadászatot, természetesen egymásra, és kapok is egy remek, tiszta találatot. Azonnal bosszút fogadok, remek lehetőségem is akad, és amikor meghallom a jajgatását, kilesek a fedezékem mögül és még pont látom, hogy pirosra pingáltam a seggét. Legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység, ugyebár, hát nekem is széles vigyor ömlik el az arcomon. Amikor újra kilesek, már nem látom, és ez kiakaszt. Olyan ez, mint a pókokkal a lakásban; addig biztonságban érzed magad, amíg látod, de amint eltűnik a szemed elől, pánik lesz úrrá rajtad. Mondjuk én most nem pánikolok, de azért újabb adag adrenalin robban be a szervezetemben. Haladnom kell, nem cövekelhetek le egy helyen, így megindulok egy kicsit magasabban fekvő fedezék felé. Azonban ehhez kockáztatnom kell, viszonylag sokat kell nyílt terepen szaladnom. Érzem is, ahogy a karomba csapódik egy lövedék, tutira be fog lilulni. A fájdalommal mit sem törődve felmászok egy erre alkalmas helyre, hogy rálássak a pálya másik felére. De ekkor észreveszem, hogy hamarosan társaságot kapunk, és ez kihagyhatatlan lehetőség. Előhalászom a telefonom a zsebemből és felhívom Sebyt. Ha felveszi, elmondom neki, hol vagyok, és hogy készen állok szövetkezni vele, hogy ráhozzuk a frászt az új csapatra, de persze nem fogja megúszni, hogy ne kapjon még egyet, amíg közeledik. Ha nemet mondd, akkor sincs nagy baj, mert remek helyen vagyok, és amint megmozdul, célba veszem!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyHétf. Nov. 17 2014, 01:13

-Ha állatról vagy ugyebáááár növényről van szó gonoszság, de az emberek ha tudják hova mennek, akkor nem az. És ne vonatkoztassunk el, angol vagyok, de nem elég úri, hogy igazából sportnak tekintsem a vadászatot. Igazából itt a sport a hasizom edzése. Mert tuti hogy röhögnénk a fejükön. Mert ez egy játékpálya, ez a lényege! - Már a lelőtt paintballos egyének fején röhögnénk, ugyebár. A gonoszságon vigyorgok. - A kis tapasztalt megszólalt! - Nem bírtam kihagyni.
-Ez a minimum, szégyen gyalázat lenne ha hagynád kárbacsordogálni, főleg mennyit szívod, csodálkozom, hogy nem estél még nekem. - Vigyorgok rá, majd nevetek.
-A túlélési ösztön! - Vigyorgok szélesen, a lényeg hogy jól ellebzselnek Eleenél a kaktuszok, több sem kell. Nálam is elvannak a műnövényeim. Néha megszeretgetem őket milyen ügyesek hogy alig porosodnak, szóval ők is jól vannak tartva.
Aztán már lövöldözünk, oda lyukadunk ki, hogy én újfent felszívódom előle és várom mi lesz. Mikor meglátom szaladni meglövöm, de kissé mellé megy hogy fut, a karját találom. Pedig igyekszem a mellényt lőni, hogy Elee ne legyen kék-zöld-lila-sárga kutyult tejbegríz színű, de most mellé ment.
De mivel felmászott magasra, óvatosabbnak kell lennem, le is bukom, nézem hol tudok elsunyulni. Ekkor rezdül meg a zsebem és a szívemhez kapok. Huhh... nem ijedtem meg ááá nem. Ki a fene hív ilyenkor?! Lehet Josh. De nem, Elee... Elee? Bizonytalanul felveszem, meghallgatom, nevetek egy sort, de mondom hogy benne vagyok. Leteszem és kilesek, aham, látom merre. Nosza neki, bevállalom hogy meglő, de legyen ügyes, mert csipkedem magam és hamar felkapaszkodok a falon felfutva mellé. Telibe is vigyorgom és leguggolok mellé. Ha eltalált akkor odahajolok és megjegyzem hogy kis orvlövész palánta, tuti lőtt már galambra és ejnye-bejnye. De persze csak hülyülök.
-Na mi a terv? Ha szétszakadnak magukra vessenek? A legjobb lenne hátulról eltalálni őket, akkor nehezebben mérnek be. - Sutyorgom neki vigyorogva, tudtam én hogy gonosz boszorka a másik, de hát én örömmel leszek szövetkező csirkefogó. És lám lám más osonnak is errefele.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyHétf. Nov. 17 2014, 02:03

Kissé megnyugodva, vagy inkább megkönnyebbülve nyugtázom, hogy nem az az ártatlan báránykákra lövöldözős fajta. Ezt kétségtelenül értékelem!
- Igen, az vagyok. Biztos te is tudod, hogy nem lehet másképp túlélni az első tizenhat-nyolc évet egy ilyen családi háttérrel, mint kicsit keverni, amit keverni kell. – vigyorgok rá ezerrel, mert hát aki felső tízezerbe születik, az hamar megtanulja az ármánykodást. Igaz, én lassan tanultam, naiv voltam, de amikor megtanultam a leckét, abban nem volt köszönet! Időbe telt, míg csiszoltam magamon valamennyit.
- Ó, életem, ha tudnád, milyen nehezemre esik! – mondom mosolyogva, mert bár jelen pillanatban nem érzek késztetést, hogy ráugorjak, tény és való, hogy imádom szívni a vérét.
Kitárgyaljuk a kaktuszaim életét, és miután ezt a témát is kivégezzük, egymás vérére szomjazva vetjük magunkat bele a játékba. Na, jó, ha nem is akarunk szó szerint vért ontani, kifestőkönyvként használjuk a másik testét. Vaktában lövöldözéssel kezdek, de az első célzott lövésem okozta siker megrészegít. Még az sem zavar, hogy karon talál, aminek nyoma lesz, de majd lejegelem, meg bekenem, meg amit ilyenkor kell.
Felmászom a magaslatra, és látom, ahogy egy nagyobb társaság készül be a pályára, tekintetemmel Sebyt keresem, de nem látom, legalábbis nem jól, aztán felhívom. Természetesen azonnal beleegyezik, hogy csatlakozzon hozzám. Persze, nem hülye, szedi a lábát, én meg nem akarok pofátlan lenni, csak egyszer lövök rá, de az sem találja el, igaz, közel csapódik be hozzá.
- Na, helló! – vigyorgok rá, ahogy ledobja magát mellém – Tuti két csapat lesz belőlük, de mi maradjunk együtt! Egymást fedezve becserkésszük őket, és aztán kezdődjön a vérontás! Benne vagy? – nézek rá, érzem, ahogy feszül az arcom a vigyorgástól. Tisztára kijött belőlem az állat, de nagyon élvezem, mindig szerettem volna kommandózni egy jót, csak hát gyerekkoromban nem volt kivel; a csajok barbiztak, a fiúk meg nem vettek komolyan…
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptyHétf. Nov. 17 2014, 12:31

-Ó a rejtélyes családi háttér mindig ütős kártya, belátom, a gimi és a modell szakma amúgy is kemény dolog! - Vigyorgok, igazából nem tudok sok mindent a családjáról, csak hogy az apja egyedül nevelte, elkényeztette. Azt se tudom konkrétan milyen társadalmi rétegbe lehetne Eleet sorolni, csak abból gondolom hogy jobb módú, hogy általánosan beszélt a kékvérűségről és hogy az apja partijain nagy a szigor. De mondjuk mivel nem szoktam ilyen jellegben kérdezgetni senkit, nem csoda hát ha nem tudom. A gimivel is csak általánosan utalok, mert vagy menő vagy nem és ez nyomot hagy a lelken. De szerintem Elee vagány kis csaj lehetett szóval max a barátnőivel veszekedhetett. Jah és a modell múlt ugye, azt ki sem kell fejteni.
-Látom, vonaglik az arcod és tuti nem a nevetés miatt, az snassz lenne! - Nevetek, viccelődöm csak.
Vadászunk is egymásra, közben szépen pingálgatva a másikat, de a hajszát követve Elee felhív, hogy rosszalkodhatnánk. Már nem úgy, ahaha, hanem hogy lövöldözzük le az érkező csapatot. Belemegyek, majd ott is termek mellette kidolgozni a haditervet.
-Csáó bella! - Vigyorgok és ledobom magam. - Alap, mi nem válunk szét. Benne hát! De fontos az időzítés! Úgy kell lőni hogy hihető legyen hogy egyást lövik. Különben rájönnek hogy mi is itt vagyunk és szétlőnek minket. - Nevetek kicsit halkan, mert hát ez is benne van a pakliban.
Jelzem is neki, hogy ott a farönköknél ahol voltam el tudunk bújni és tudunk majd lőni. Ez amolyan bújócska is lesz, nem szabad észrevenniük a többi csapatnak. Vicces lesz annyi szent.
Elég sokan vannak az érkezők, ráadásul ha jól sejtem ők az eltalálnak-kiestél fajtát játsszák. Hát besegítünk hogy pörgős legyen a játék.
Szóval ahogy Elee jobbnak látja oda hasalunk el (itt vagy lenn a rönköknél) és úgy veszem célba vele az egyik delikvenst, aki két másikkal együtt érkezik az autóroncshoz hogy fedezzék egymást.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzer. Nov. 19 2014, 13:50

Sejtelmesen mosolygok és bólogatok. Sosem beszéltünk arról, hogy ki milyen családból jön, de azt gondolom, hogy elég egyértelmű, hogy kékvérűek vagyunk. A gimi, ó, a gimi! Ha tudná, milyen kis szarkavaró voltam… Olyan igazi tingli-tangli filmekben megjelenő bandavezér, csak nekem soha nem voltak szőke loknijaim. Kemény kézzel irányítottam a csajokat, de én is megjártam a szamárlétrát. A modellkedésre meg még igazabb, hogy aki nem fúrja a többieket, nem jut semmire, mint amennyire az előítéletes emberek gondolják. Hát ennyit arról, hogy mennyire értek a csalafintaságokhoz.
- Á, neeeem, dehogy! – mondom vigyorogva, mert neeeem, én nem is akartam nevetni, hát nem szoktam!
Profilt váltunk, és nem egymásra vadászunk már, hanem orvlövészként lessük a vadidegeneket, akik mit sem sejtve érkeztek a pályára. Nem szóltak nekik, hogy vannak bent ketten? Ez így működik? Mindenki vadászhat mindenkire? Hát, mit ne mondjak… Rossz napot választottak az amatőr kupára!
- Oké, te vagy a főnök, úgyis jobban lősz, mint én. – bólintok, mert bár jobban szeretek irányítani, azt elismerem, hogy ehhez nem értek, még támogatásra szorulok.
Leszaladunk a farakáshoz és becsúszó szereléssel hasra vágjuk magunkat, mielőtt még kiszúrnának. Piros és kék csapatra oszlottak, mellényük is van, meg minden. Nem aprózták el. Még jó, hogy motorral jöttem, biztos nagyon dühösek lesznek, ha leszedünk mindenkit!
Seby nem vesztegeti az időt, már érkezik is egy hármas különítmény és célba veszi az egyiket. Eltalálja, és én a nagy értetlenkedést kihasználva leszedek egy másikat. A harmadikra már szinte egyszerre lövünk, és amikor kiiktattuk őket, helyváltoztatást javaslok, csak hogy izgalmasabb legyen a dolog. A három lelőtt áldozat értetlenül hadonászva, idegesen sétál le a pályáról. Úgy kell nekik, minek jöttek ide? Most mi játszunk!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby EmptySzer. Nov. 19 2014, 14:54

Ó ez a sokat sejtető sejtelmes mosoly. Vigyorgok is, hmmm, vigyáznom kéne ezzel a hölgyeménnyel, még a végén kiderül alattomosan az ujja köré csavar és eldob mint valami használt papír zsebkendőt? Ahhaha, csak nem, nem gondolnám hogy ilyen lenne, így nem is tartok ilyesmitől.
Nevetek, hogy nem a nevetés elnyomásától grimaszol, jól elvagyunk. Főleg hogy kitaláljuk, hogy legyünk gonosz vadászok és lőjünk boldog-boldogtalant aki bemerészkedik a területünkre.
Lehet hogy tudják hogy benn vagyunk a pályán, de azt szerintem nem gondolnák, hogy meg is lőjük őket.
-Hamar belejössz, ideiglenes állapotot írtál le. - Kacsintok rá, hogy még lövünk párat és simán leköröz.
De nem laca-facázunk, leszedjük a kis hármast seperc, majd bólogatok Eleenek, hogy jó ötlet. Hátrébb is megyünk, óvatosan araszolva. Kiszúrjuk, hogy a másik irányból várja az egyik kisebb kupac emberke az ellenfeleit, mi meg mögöttük vagyunk. Mutatok az egyik szalmakupacra, osonjunk oda és mutatom hogy lője le az egyik pasit, de várjon. Én kicsit arrébb kúszok egy fal mögé, de jól látjuk egymást Eleevel. Aztán bólogatok hogy lőhet, el is találja, de még vannak hárman és azt sem tudják mi legyen, simán van lehetősége a barátnémnak leszedni még egyet. Én várok, hogy szedjék össze maguk és mikor céloznák Eleet akkor lövök. Ez így tök izgi, tisztára valami Bosszúállónak érzem magam, vagy a Die Hardból Bruce-nak. Csak nekem van egy csini társam is!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Vadászat! ~ Elee és Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby Empty

Vissza az elejére Go down
 

Vadászat! ~ Elee és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Estimese - Seby és Elee
» Elee & Seby - Reconnecting
» Csöngetett Mylord? ~ Elee és Seby
» Csöngetett Mylord? - Elee és Seby No.2
» Big news ~ Elee&Josh&Seby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-