Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Vadászat! ~ Elee és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptySzer. Jan. 07 2015, 01:39

-De ez hizlalta az egóm, jobban hangzott! - Kacagok, jaj ha lenne bármi valóságalapja Elee szupererejének vagy valami, hogy ez bármi komolyságot adjon a dolognak, de... nincs.

-Nem tapasztalom kellőképpen, javaslom jobban tegye oda magát. - Közli a nő nyersen, bár azt ő sem sejti Elee valóban odateszi majd magát, tök engedelmes, nekem szavam nem lenne rá!
-Parancsol? - Vakkantja idegesebben, szerencsére úgy fest nem hallotta Eleet, én sem, max Jason, de ő bölcsen nem reagálja le.
-Óh, hölgyem, rövid kitérő, szeretek élni, mint látja, a városban nem közlekednék így. Amúgy is kocsival vagyok. - Mondom szelíd hangon a bukósisakra, ami amúgy igaz is.
Jason biccent a súgásra mutatja a kezével hogy majd felhívja. mire nem jó a rendőrség adatbázisa... sok dolgot megszerezhet vele, elég pár adat és a rendszám. Ezeket már felírta, okos fiú. Én meg azon gondolkozom, miért nem egy dögös vörös a társa? Bár a sötét hajat szeretem igazán, szóval dögös fekete is lehet. Ahh.
-Maga igazán kedves és megértő! - Veszem el a kezét kézcsókra, még távol sem áll tőlem, de már araszolok Elee fele húzzunk el. Szerencsére ők hamarabb a kocsiban teremnek.
-Ahh, Júlia kivan, több percen át flörtölt egy lelkileg aszott nővel, vigyél Rómeómhoz dadus... - Mondom panaszos hangon, de még tartva a veszélyzónán belül a kedves mosolyt, szorosan ölelve Eleet.
-Hah, nagyon jól kijöttél 'Jasonnel... van egy új szeretőd? A rend őre... személyesen fog vigyázni ezentúl az erényedre? - Somolygok, halkan nevetek, Elee a kis huncut.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptySzer. Jan. 07 2015, 01:59

Csak a szememet forgatom, hogy ennek a nőnek semmi sem jó, és főleg nincs humorérzéke, de szerintem vagy évtizedek óta elhagyta a mosolyával együtt. Komolyan mondom, ilyen fapinával még az életben nem találkoztam!
- Ja, persze, persze… Menjenek, komolyan mondom! – a nő kezd komolyan megtörni, és ez valahol elégedettséggel tölt el.
Kicsit riaszt a gondolat, hogy egy rendőr pár kattintással megszerezheti a telefonszámomat, de nem tűnik egy pszichopata állatnak, szóval nem bánom. Legyen, aminek lennie kell! Szegény Seby, kicsit sajnálom, hogy ezt az egészet végig kellett néznie, meg hogy nem valami dögös cicababa igazoltatott minket Jason oldalán.
Csendesen kuncogok magamban, ahogy Seby kézcsókkal köszön el a nőtől, bár közben szerintem mindketten a soha viszont nem látást kívánjuk. A csaj biztos szeretne kicseszni velünk, de hát nem jöhet minden össze, nem igaz?
- Igenis, Édeske, már megyünk is. – átkarolom a derekát – Ezek után már bárkivel elbánunk. Mit szólsz?
Komolyan azt gondolom, hogy ha azok a nyomorultak még mindig várnak ránk, akkor nem köszönik meg, amit kapni fognak. Ez a nő… Engem biztos kikészített annyira, hogy keresztülmenjek bárkin, aki ma még kikezd velem és a fogyatkozó türelmemmel.
- Ó, könnyű préda volt… Á, max egy estére, úgyis rég kattant bilincs a csuklómon. – rákacsintok, aztán a fejembe húzom a bukót, és elfordítom a kulcsot. Óvatosan, végtelenül szabályosan gurulunk vissza a városba, még csak az esélyét sem akarom megadni, hogy a nő újra lecsapjon ránk.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptySzer. Jan. 07 2015, 02:29

Hát ami azt illeti szerintem ennek a nőnek is van valahol szíve. Vagy csak rövid az esze az egész jogszabályhoz, de én bizakodó fajta lévén az elsőben reménykedem és abban hogy van még charme-om bárki szívének meglágyításához. Elvégre Phoenix is azt mondja magáról ő neki aztán nincs, de maradjunk annyiban szerintem arany szíve van. Lehet ezzel a nővel sincs másképp. A különbség annyi, Phoenix szeret élni, finoman fogalmazva. Mondhatjuk úgy is... Phoenix normális.
Jason minden esetre halál boldog, én meg megkönnyebbült, hogy végre eljöhetünk, jó lecke volt meg minden, de már mennék.
-Elvégre szuperhős vagy, mióta volt ez kérdés? Én vagyok a te Robinod életem, csak dögösebb vagyok. - Vigyorgok, okosabb nem biztos, Robin nem hülye karakter és valszeg erősebb is. Hm. Csak a dögösség maradt, igen.
-Ajj, pedig arra én is vevő lennék, most komolyan irigykednem kell valakire aki azzal a mostohával van összezárva? - Hüledezem, d vigyorgok, én azért jól érzem magam, főleg hogy újra Eleet ölelgetem. Visszatér belém az élet és a jókedv amit a nő elszívott tőlem. Baszki, találkoztam egy dementorral!
De nincs újabb "támadás", mert Elee olyan szabályos, hogy példamutató állampolgár lett. Leszámítva hogy színesek vagyunk és nincs rajtam bukó, de üsse kavics!
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptySzer. Jan. 07 2015, 22:34

Végső soron mondhatjuk, hogy olcsón megúsztuk ezt a balhét, sőt, még randit is szerveztem magamnak estére. Bár, az ilyesmit nem szokás randinak hívni. Azt hiszem. Éééééés, dobpergést kérek, visszatért a régi Elee, aki egyéjszakás kalandokat szervez magának. Pacsi! Megcsóválom a fejem, és elhatározom, hogy ez lesz az utolsó, de tényleg. Meg kéne javulnom…
Míg én Seby derekát ölelve lépek a motorhoz, Jason próbál nem fülig érő szájjal vigyorogni, és hivatalos fejjel beülni a kormány mögé. A szipirtyó tuti nem tudhatja meg, hogy mi lesz az esti programunk, mert ha igen… Nem lennék a srác helyében, ha kiderülne. Bár abban nem kételkedem, hogy egy-két kolléga tudni fog a dologról, és már előre készülök, hogy talán kapni fogok néhány kéretlen telefont, de volt már ilyen, és tudom kezelni. Legrosszabb esetben besétálok az őrsre, és elbeszélgetek Apa kártyapartnereivel, de nem szeretnék. Nem vagyok az a mószerolós fajta.
- Ha te vagy Robin, akkor nekem Batwoman-nek kéne lennem… Tulajdonképpen, nem is rossz ötlet! – vigyorgok, mert kétségtelen, hogy jól néznék ki bőr cuccban. Még a végén tényleg betoppanok egyszer hozzá szuperhős cuccban…
- Igazán? Nem is tudtam, hogy szeretsz kötözködni, bár gondolhattam volna. – nevetem el magam, aztán irány a város, a veszély zóna, mert Vesztesék elég elszántak voltak, talán még mindig ott ólálkodnak a környéken…
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 08 2015, 23:29

-Mi tart vissza? Menő lenne ahogy lobogna a köpenyed a szélben, feszül rajtad a fekete bőrszerkó, sejtelmesen kitakarod az arcod... Batgirl felnő. - Vigyorgok, igaz Batgirl szőke de mit számít? A barnák amúgy is dögösebbek.
-Oho, pedig beszélgettünk erről édes és egy véleményen voltunk mint oly sokszor már! Néha ijesztően hasonlítunk... bár én örülök hogy nincsenek melleim, még ha olyan formásak is mint a tieid, némi különbség kell! - Nevetek, csak hülyéskedek és közben inkább kapaszkodom erősen. Élvezem az utat, ahogy eddig is bár reménykedem abban, hogy több kis meglepetés nem ér minket, az nem lenne jó. De ahogy odaérünk a kocsimhoz azért körülnézek.
-Hmm, úgy fest már rég elmentek. És még Rómeó is egyben van, szerencsére nem jöttek rá, hogy az enyém. - Szívom a fogam, mert elképzelem mit tehettek volna az én drágámmal és elfacsarodik a szívem. - De nagyon jó volt motorozni, legközelebb szabályosabban, de mehetnénk még. Már ha lesz kedved persze. - Vigyorgok, nekidőlök a kocsinak. Lassan gondolom megy mindenki ki merre lát, elvégre Eleenek randija kerekedett. Bizonyára le akar fürdeni, ne legyen ennyire sziporkázó külsőleg.
-Jah, a táskád, nálam ne maradjon. Nem vettem ki semmit, csak... - nyúlok bele - ... a tárcám. Az még kell nekem. - Mosolygok és nyújtom a cuccait.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptyPént. Jan. 09 2015, 02:02

- Á, nem, a köpeny veszélyes! Még a végén abba halok bele, hogy jól akarok kinézni… Nem, inkább nem kell köpeny. – eszembe jut egy jelenet a Hihetetlen családból, hogy miért is előnytelen egy libegő-lobogó kiegészítő.
- Ó, édesem, ne izgulj, tökéletesek a melleid! – nevetem el magam, mert nem, nem állnának jól neki a peckes kis halmocskák. Az én Sebym úgy tökéletes, ahogy van, de erről mélyen hallgatok.
- Hmmm… Kár, pedig úúúúgy viszket a tenyerem! – csalódottan sóhajtok, úgy beleéltem magam, hogy minimum egy erős szópárbaj vár ránk, de tulajdonképpen jobb is így, jobb a béke, még össze kell rendeznem magam estig.
- Oké, legközelebb kapsz bukót. – nevetek, és megborzolom a sörényét, amit már amúgy is összekócolt a menetszél.
- Ó, köszi. Fázott volna a hátam hazafelé. Bár, így sem lesz olyan, mintha te ölelgetnél… - átveszem tőle a hátizsákot, és a vállamra dobom.
- Nagyon köszönöm a mai napot, nagyon jól éreztem magam. – felé lépek, mert egy ölelés jár neki, ha elfogadja – És nem úszod meg a mozi estet! – súgom a fülébe, ha megengedi, hogy megöleljem.




//A kis linket úgy nézd, hogy vigasztalódj! Wink//
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 EmptyPént. Jan. 09 2015, 02:27

//Jaj a köpenyes rééész xDD az kva jó xDDD //

-Túl szexi vagy és mindenki letarol... hmm, rút halál. - Merengek és nevetek, nekem nem jut eszembe a mese.
-Akkor jó, gondolj bele, ha nem állnának jól! - Közlöm affektálva, de nevetek.
-Pofozkodnál édes? Ejj, de kis harcias vagy! - Nevetek, nem is tudom össze tudnék-e veszni vele. Szerintem nem, de nem is akarok, bármi butaságról vagy viccről legyen is szó, úgy sem.
-Ahh, okés, abban is szexi vagyok nem csak kócosan! - Vigyorgok, hogy összeborzol, bár lehet ez már fésülésszámba megy nálam.
-Azzal semmi nem ér fel, tudom én, szörnyen sajnálom, ölelgetnélek téged a végtelenségig mint egy hűséges koala, de... ne légy telhetetlen Elee drágám! - Közlöm magasztos hangon, de vigyorgok, szerintem kirohanna a világból, ha nem lenne szabad öt perce nélkülem.
-Hát még én! Örülök hogy eljöttél, a barátod meg majd legközelebb megismerem. Addig is jó randit estére. - Mosolygok, míg megölelem, bár kicsit fura. Nem azért, mert nem ölelném meg Eleet, csak... nekem ez intimebb mint a csók, hiába hangzik ritka hülyén. De Josh mellett edződöm, ezt határozottan állíthatom, ha barátságról van szó.
-Ajj, csillógó vámpírok, tudod mióta fel akarom avatni az új napszemüvegem? Pff, persze hogy nem tudod! - Nevetek halkan a vállába, mert ahh, az a film. Filmek! Borzadály.
-Akkor majd keressük egymást, válassz olyan napot mikor másnap nem kell kelni, ha tanácsolhatom. - Vigyorgok és beszállok a kocsiba, integetek, nézem ahogy elmegy, aztán én is elhajtok, a változatosság kedvéért fordítok egy kicsit.

//Köszi Very Happy Majd szólj ha kezdjünk újat, pl az Edvárd Káleneset xD *de ocsmány így leírva xD*//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vadászat! ~ Elee és Seby   Vadászat! ~ Elee és Seby - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Vadászat! ~ Elee és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Estimese - Seby és Elee
» Elee & Seby - Reconnecting
» Csöngetett Mylord? ~ Elee és Seby
» Csöngetett Mylord? - Elee és Seby No.2
» Big news ~ Elee&Josh&Seby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-