Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Egy görbe este... Seby és Lia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Okt. 31 2015, 02:49

- Ugyan! A rendszeredet a hűtőben már megtanultam, szennyes ruhám nekem is van, a zoknidat Hans eszi meg, a takarítás nem áll messze tőlem, a futás... jót tesz neked, a borotválkozás meg... hát vakon is megy, nem igaz?- nevetek, a kifogásai lufik. Pikk-pakk.
Van, amiben nem értünk egyet, de vitának nincs helye, szóvá is teszem, hagyja is magát elterelni. Simulok, csókolok, jobban szeretem a békét közöttünk, mint a vitákat. Így is van miért hibáztatni magam.
- Oké, majd egyszer elmondod- hagyom rá, beleolvadva megint a csókjába. Majd akkor elmesélem neki, hogyan lettem ilyenné. (Hála gondos nevelgetésének)

- Szerintem nem kell- ingatom a fejem, és ő mondja ki: tüdőrák, kátrány meg egyéb hasonló dolgok- Könyvet is írhatnál róla, olyan sokat tudsz...- félreérthető a duma, de nincs cinizmus a hangomban. - Ha túl gyakran rúgnál be, biztos szólnék érte. Az italt ugyan nem tiltja senki, pedig legalább olyan káros, mint a nikotin...- aztán összezárom a szám, jelezve, hogy nem kívánok beszélni róla többet, most szórakozni vagyunk itt. Tudom, hogy a nővér énemet senki sem szereti. Főleg kórházon kívül.
- Ha Eleevel vagy...- halkul el a hangom. Épp az előbb mondta, hogy szex után gyújt rá, én meg rögtön kombinálok. - Egy-egy szálat kibírok. Amúgy is ez az első (vagy második?) szál, amit mellettem szívsz el... Ennyibe én sem halok bele- hajlok a kompromisszumra, ha ezen múlik a hűsége.
- Ez tévedés. A passzív dohányzás ártalmasabb, mint az aktív...- aztán ránézek- de ettől még nincs nagyobb kedvem rágyújtani!
Aztán mosolygok rajta. Szeretem, hogy megmutatja a (rossz) dolgok jó oldalát. Elfeledtetik egy pillanatra, milyen veszélyes a világ, amiben élünk.
- Mondd el a trükköd, én úgysem adom tovább!- próbálok a kedvében járni, ha már olyan nagy ügy ez a karikaeregetés. (És ő is figyel rám, még a rám szálló füstöt is elhessegeti)
- Egyértelmű? Tényleg?- kérdem boldogan; mert hiszem, hogy a csókra gondol, és nem a cigire.
Csókolózunk, a technikája semmit sem kopott, és a mellékes... nos, holnapra elfelejtem, milyen íze volt.
Elszívja a cigit és azt javaslom, menjünk be... Felhajtjuk a maradék italt, jéggel együtt, amit elrpogtatunk (nem maradt túl nagy darab), aztán húznám is befelé.
- Mondtam neked, hogy jól vagyok, erős vagyok, most majd meglátod, mennyire!- nevetgélek, nem hinném, hogy tartalékolnom kell, egyszerűen nem tudok mellette tunyulni. Vagy hét életem van, mint a macskának, és most sem baj, ha meghalok kicsit... Átölelem a derekát, aahogy a fenekemre simít, és bújik, csókol megint.
Bent épp egy rock and roll szól. Sebyre nézek, és ha igent bólint, be is szaladunk a tánctérre. Van hely bőven, ezt a táncot kevesen ropják.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Okt. 31 2015, 15:10

-Ahh, hát ha te mondod... - Nevetve csókolom meg, ha szerinte ezek beleférnek akkor egész jól állok.
-Amikor akarod... - Csókolom meg megint, őt dicsérnem nem nehéz, inkább ölelem és húzom magamhoz.

-Pfff, azért annyit nem, csak más is rágta már érte a fülem. - Közlöm ugyan már stílusban. -Szerintem károsabb is. Amúgy. De hagyjuk. - Nem akarok belemenni, életem egy része csak a halál után derül ki az extrákat végignézve. Sok a filmszakadás sajnos. Mindezt miért? Hogy tudjak aludni este. Csodás, inkább sose tudja meg, ki is ábrándulna belőlem.
-Igen. Ő az egyetlen dohányos ismerősöm. Meg vele általában iszogatok is ahhoz meg jól esik általában. - Bár nem jár messze az igazságtól, szex után is mindig rágyújtottunk. Kemény két alkalom, wúw!
-Nem csinálok belőle rendszert, ne félj, futni jobban szeretek. - És ez tény, ha sokat dohányoznék a futás rovására mehetne.
-Nem is kell. De a passzív dohányzáshoz is az kéne, hogy masszívan beszívd ezt a füstöt, amit gondosan ellegyezek a szép arcod felől, te kis boszorka. Szóval vigyázok rád. - Mondom komolyabban, nem akarok én neki ártani!
-Áh, mivel dohányzol nem értenéd igazán, csak nézd milyen szép. - Mosolygok rá, tényleg feleslegesnek érzem elmagyarázni, de ha kéri természetesen megosztom vele részletesen.
-Tényleg, gondolkodnom sem kell. - Mosolygok rá, de komolyabb a hangom direkt. Erről könnyebben leszokok, mint a túlzott rendmániámról mondjuk. Vagy hogy egy jobbkezes kocsit kelljen vezetnem a bal helyett... az nagy falat lenne, talán.
//A macskáknak kilenc életük van, szóval még bőven van neked is xD//
Eloltom a csikket, vigyorogva rázom a fejem, hogy azt mondja ő erős, na hát jól van, jól van. Inkább elkapom egy csókra, ah, messze még az este mikor a szép kis ruhája alá nyúlhatok és... khm.
Benn elvigyorodom, szeretem a rock 'n rollt, könnyen becsábít a terembe. Rögtön pörgetek is rajta kettőt, majd megtáncoltatom, na lássuk hogyan bírja!
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Okt. 31 2015, 20:36

- Ezekkel semmi gáz...- nézek rá kérdőn, de ha van még negatív tulajdonsága, sorolja csak, legalább nem ér meglepetés.
Maradok hallgatag, mert ha azt mondanám, én aztán soha nem kezdeményeznék beszélgetést magamról, talán megharagudna. Sokkal jobb így, ölelve és csókolva lenni.

- Nézd, ismered az álláspontomat, nem foglak terhelni vele. Felnőtt férfi vagy, el tudod dönteni, mi használ neked és mi nem- mondom beszélgetős hangnemben. Nem fogok abba a hibába esni, hogy a magánéletben nővérkézzen le, vagy érezze úgy, anyáskodok felette. Nem vagyok közömbös az egészsége iránt, de ha valóban csak ritkán szív el egy-egy szálat, és ettől kevésbé feszült, hát csinálja, nem szólok bele.
- Károsabb, igaz. Sokkal több szervet betegíthet meg- bólogatok, ezt még el kell mondanom, de csak mert ő is egyetért vele, az alkohol káros. Mi most iszunk, de ez így nem számít, se nem töménytelen mennyiségben, se nem gyakran nem iszunk.
- Reev is dohányzik, nem vetted még észre?- kérdezem.
Eleeről nem akarok beszélgetni. Tudom, ki ő, az utcán is felismerném, mert kint van egy-két fénykép Sebastian polcán abból az időből, amikor Párizsban voltak. Gyönyörű lány, csupa tűz, még a fényképeken is átjön, milyen erős kisugárzása van. (Semmiben nem hasonlít rám, ha úgy vesszük). Sebastian azonban nagyon kedveli, ezzel is tisztában vagyok.
- Tudom, nem félek- nézek rá, féloldalasan.
- Észreveszem ám, hogy erre törekszel- mármint, hogy ne fújja rám a füstöt. Tudom, hogy vigyázni akar rám. Nem csak a dohányzás kapcsán, másban is, néha túlzásba is viszi. De majdcsak rájön, hogy fizikailag is jól vagyok, már az erőmet is visszaszereztem, jól bírom a kiképzést, csak ő nem tudja (még). A boszorkén csak csóválom a fejem, aha, haha, kibújik az a szög a zsákból! Boszi vagyok.
- Látom, milyen szép...- kuncogok. Más dolgokért is tudok rajongani, de bevallom, karikákat még senki nem fújt csak az én kedvemért.
Aztán azt mondja, le tudna mondani róla és ettől kicsit megkönnyebbülök. Nagy a valószínűsége, hogy gyerekek közelében nem gyújt rá, és ha rám így figyel, a gyerekei egészségére is vigyázni fog.
//Ha kilenc, még jobb. Kétszer már úgyis majdnem meghaltam. //
Csábítom, hogy menjünk vissza, bizonygatom, mennyi energiám van még (és tudok tartalékolni is későbbre). Nem hisz nekem, de a kérésem nem utasítja el, és mit ad Isten, máris a parkettre szánkázunk táncolni. Korábban még nem rokiztunk egymással, mégsem félek belemenni a figurákba se, hisz tudom, milyen pontos a mozgása, jó a keze (ahogy irányít). A két fordulat így meg se kottyan, a szoknyám pörög, még jó, hogy sötét van. Ha figurázgat, követem; a mozgása nyitott könyv előttem.
Majd négy perc kemény ritmus, gyors lépések, pörgetések után nevetve köszönöm meg neki a táncot, ölelem át újra kimelegedve. Elég volt ennyi, megint melegem van, mintha nem is lettünk volna a levegőn.
- Ez szuper volt!- lépegetek most már enyhébb ritmusban, összesimulva Sebastiannal. Mert a táncnak nincs vége, épp csak elkezdődött, nagyon jó így minden.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Okt. 31 2015, 21:00

-Ahm, felnőtt férfi vagyok igen... tudod mi használ nekem leginkább? Ha megcsókolsz... azzal sokat el tudsz érni nálam... - Vigyorgok, értékelem hogy aggódik, de most pont nincs miért. Ez még nem vészes.
-Na ugye. - Na nem mintha ezzel beljebb lennénk, inni is szoktam néha, de ki nem?
-Dehogynem, tudom. De nem jó, mert elveszi az étvágyát, mindig elfelejtem neki mondani. - Legyintek, hogy ennyi eszem van, pedig nem egyszer akartam már neki mondani.
-Akkor jó. - Ha nem aggodalmaskodik feleslegesen akkor nincs gáz.
Mosolygok, törekszem igen, aztán meglátjuk mennyire vagyok benne sikeres.
-De most mit kuncogol? Hmm? Négyzetet nem tudok fújni bocsika! - Nevetek, nézzenek oda, semmi sem jó itten már ej!
//Én csak egyszer, ejj, pótolnom kell azt mondod? Razz XDDD//
Benn már csinálok minden srácnak egy jó napot, mikor Ameliát pörgetem, néha egészen sokat mutat a figura a szép combjaiból, de nem vagyok irigy, max mások lesznek. A tánc végén úgy érzem egy újabb adag só került a ruhámra, annyira meleg van, de nem bánom, vonom magamra Ameliát.
-Én mondtam hogy jó itt! De mehetünk majd máshova is, ahogy akarod! - Vigyorgok, ismerek még pár helyet.
-Vaaaagy legközelebb elmehetnénk valami koncertre, ilyen klubba, mint ez, csak élő zenével, szerintem az is tetszene neked! - Hogy kikenjük magunk majd ahogy beszéltük az csak a stílustól függ milyen koncertet választunk.
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Okt. 31 2015, 21:44

- Hű...- vigyorodom el. Ha ilyen könnyű dolgom van, millió csókot is adok neki. Adok is rögtön egyet neki. Vagy kettőt. Ki számolja?
- Nem tudom. Az ő esetében azt hiszem, örülök, hogy csak cigizik... - hajtom le a fejem. Nem akarom kiteregetni Reevent Sebastian előtt, de azt hiszem, erről tudnia kell, ha még nem tudná- Tudod, régebben drogot használt. Az evéssel egyre jobban áll, lassan, de biztosan eszik egyre többet, többfélét, azt hiszem, ezzel nem lesz gond. Különben is odafigyelünk rá, nem igaz?
Szóba kerül aztán a pia is, Elee is, meg az aggódás. Sikerül meggyőznöm, hogy nem aggódok (legalábbis láthatóan nem), aztán nevetésre fordítjuk a dolgot. Mert minden rossznak van jó oldala.
- Pedig akkor lennél igazán egyedi!- ugratom, de amúgy tetszik, ahogy a karikákat fújja a a kedvemért, tényleg.
//Ne, ne akarj meghalni! Sírok! <3//
Bemegyünk, máris táncolunk, kisebb feltűnést keltünk (remélem, nem a kivillanó hátsóm miatt, a szoknya eléggé pörgős), de aztán olyan szám jön, amire megint mindenki lötyög, ugrál, botladozik, és mi megint csak a tömeg részese leszünk. Fel vagyok dobódva, jó a hangulatom, az alkohol is jótékonyan hat rám; nem nagyon érdekel semmi és senki (Sebastiann kívül).
- Ez most tökéletes... Olyan... laza, meleg, hullámos és izgalmas... - kotyogok össze-vissza, de a fejem még tiszta, nem szédülök, a lábaimat is tudom pakolgatni.
- Igen, legközeleb menjünk koncertre, tudod, olyan szemkihúzósra!- nem felejtettem ám el, miről beszélgettünk. Nevetgélek. (Tagadhatatlan, hat a pia)
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Okt. 31 2015, 22:30

Gondoltam hogy tetszeni fog neki ez az apró titok, hogy csókkal kb mindenre rávehet. Na jó, nem mindenre, de elég sok mindenre, ha ügyesen csinálja. Meg is van a jutalmam, egy kis bemelegítő csók.
-Tudok róla. De kapott egy második esélyt. Egyszerűen csak... célt kell találnia, éreznie kell nincs egyedül. Akkor nem lesz baj, hidd el. - Mosolygok rá, bár szomorúbban. Nem könnyű téma nekem, ő is tudja, de nem hiába óvom ennyire Reevent. Nem szeretném ha visszaesne, Lia beleroppanna. Abba meg én.
-Hah, na igen, de ne akard hogy sokat gyakoroljak, hogy rájöjjek hogyan kell! - Öltöm ki a nyelvem, csak ugratom.
//Neeeeem, csak majdnem meghalni, az nem ugyanaz! xDD//
Benn a tánc kellemesen felpörget megint, de szerintem holnap sajogni fog a lábam.
-Mondtam hogy van egy hangulata! Egészen egyedi. - Kellemesen erotikus az egész, de ezt nem mondom, szerintem érzi.
-Áh, szóval valami metalra, felőlem jó, úgy felöltöztetlek hogy te leszel a legdögösebb ál-rocker akit láttak! - De tényleg, szerintem csak lesnének honnan szállt le közéjük ez az istennő! Jó lesz!
-De akkor rendesen csináljuk! Fekete bőrcuccok, szöges nyaklánc, fekete körömlakk és ó, vörös rúzs! Olyan szexi leszel hogy irigy leszek mindenkire akire még lát majd. A mázlisták! - Csókolom meg szenvedéllyel, huh, úgy kifejezetten dögös lenne Lia, bár én szeretem a nőies törékeny báját is. -Ühm, olyan leszel mint Olivia Newton-John, a Greaseből! A végén! De dohányozni nem kell nyugi! - Nevetek, wúw, tényleg olyan lesz! Csinálok majd Reevenek képeket.
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02 2015, 22:59

Seby elárulja magát, hogy csókkal lekenyerezhető. Már fogalmam sincs, mit akartam elérni nála (vagy akartam-e egyáltalán), de az infót megjegyzem, és rögtön meg is csókolgatom; az sosem árt (és sosem elég).
- Szerencsére vannak céljai, mesélt róluk neked?- kérdezem. Sokat beszélgetnek az utóbbi időben, és Sebastian eléggé kíváncsi természet. Reeven jövője is biztosan érdekli.
- És itt vagyunk neki mi...- nézek rá hálásan-boldogan. Reeven rendes fiú, és Sebastian jó társ, így hárman nagyon erősek lehetünk, ha összetartunk (és Joshról még nem is beszéltem, úgy hiszem, rá is lehet számítani)
- Nem, dehogy!- rázom a fejem. Engem már azzal is megvett kilóra, hogy miattam fújt karikákat.
//Majdnem... Brrr... Azt sem akarom!//
Visszaérve a parkettre, megint ropjuk, perceken belül melegedünk át újra, olyan tüzes a ritmus. Dicsérjük a helyet, a zenét, bár a javát nem ismerem, ez nem akadály, hogy ki tudjak kapcsolódni.
- Hm... Bőrszerkó... Téged egészen lázba hozott!- nevetgélek a csókja után- Csak akkor, ha hozzám öltözöl, Bébi!- kuncogok, ez most nagyon sz*r duma, de semmi jó nem jut eszembe. Hogyan lehet becézni egy rockkert?
- Szóval nem vagyok elég vagány? - kérdem, de nevetek; naná, hogy nem. Mint nő... kizárt! Valószínűleg több leckét kellene vagányságból vennem, mint a franciából, hogy menjen velem valamire...
Forgunk, táncolunk még néhány számra, aztán ismét pihenünk egy kicsit.
- Egy újabb koktél? - vigyorgok, kell  a jég, az a frissítő izé, még egy kis kótyagosság belefér.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02 2015, 23:39

-Mesélgetett. A fotózás érdekli, jó is benne szerintem. - Mosolygok, erre nagyon nem tértünk ki, más dolgok felé terelődött a téma általában.
-Igen, abszolút. - Bólogatok, kedvelem a srácot, minden találkozással egyre inkább barátok leszünk, ami nagyon jó.
Benn táncolunk, egyéb tombolási lehetőség gyanánt felvetem a koncertet, rockot, na meg a beöltözés. Amelia meg a bőrszerkó, ó je!
-Igen, eléggé! - Mit tagadjam szívesen megnézném benne. -Simán, dögös vagyok benne ám! - Nevetek, motoros ruha is volt már rajtam, azt mondták jól áll.
-Nem, de nem is ez fogott meg benned édes. De ha egyszer egyszer megmutatod a vagány oldalad nekem elég! Akkor majd vadulok veled! - Nevetek, mert hát mindketten tudjuk, egyikünk sem egy kemény rocker állat.
-Oh, nekem oké, simán belefér. - Nekem nem fog a fejembe szállni, reméljük neki se nagyon. Elvégre a sex on the beach vodkát és baracklikőrt tartalmaz, nem csak gyümölcslevet. De veszek, veszünk, majd elszürcsöljük, én közben lopok pár jeges csókot, ha belemegy, az egyik kisebb jégkockát a számban tartva váltok vele nyelves csókot, játszadozva közben a jégdarabbal, míg el nem olvad a tüzes csókban.
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02 2015, 23:55

- Fotózás, csillagászat... Érdekli a tanulás, nem is fárasztja, élvezi, olyan jó látni, hogy lelkes!- hadarom Sebastiannak, mert ezek szerint nem tud mindenről.
Mosolygok, hogy egyetért. Most még elég visszafogottnak mutatja magát, de azért érezni, mennyire odafigyel rá. Reeven is odavan Sebyért, nem vitás. (És nem rám való tekintettel, valljuk be.)

- Viseltél már hasonló holmit?- kérdezem, kuncogva, és el is képzelem benne: szűk bőrnaci, mellény, szegecselt karkötő, feketével kihúzott szem, majdnem egyenesre vasalt haj, egészen beleborzolva az arcába... Hm... - Igen, te is dögös lehetsz...- hunyorgok.
- Ah, csak egyszer? Oké, megpróbálhatjuk. Remélem, nem lesz belőle rendszer... - nem is tudnám csinálni. Bár fogalmam sincs, Sebastiannak mit is takar pontosan a vagányság. Majd kiderítjük- Vagy mutass példát! Majd csinálom utánad!- hehehe, milyen jó ötlet!
Táncolunk még, s közben kimelegszünk, most én leszek hamarabb szomjas. Belekarolok Sebastianba, úgy megyünk el a pultig, végre megtudom, mit iszunk (elég jó téma az estéhez), és miután ittunk is, csókolóztunk is, odahajolok a füléhez.
- Ez a koktél célzás vagy ajánlat? - és rötyögök a jeget rágcsálva, ami még Seby csókja után maradt a számban.
Wuw, bezsongtam...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyKedd Nov. 03 2015, 00:12

Megmosolyogtat Lia lelkesedése Reeve kapcsán.
-Igen, jó feje van, szeret is tanulni, nincs azzal gond. - Mosolygok, az egyetemen is jól teljesít, de érdekli végtére is, nem?

-Japp, hölgyem, viseltem, motoros szerkót, meg bőr nadrágot mellénnyel, basszus gitároztam, wúw, buli volt. Bár... nem sokra emlékszem, sokat ittunk közben. - Vigyorodom el, de nem voltam 20 sem, naná, hogy vagánykodtunk!
-Ah, majd meglátod, esténként öltözhetek majd be! - Nevetek, kétlem, hogy erre gerjedne be, de ki tudja? Neki meg is tenném, ha nem fehérneműről van szó.
-Ünnepekkor, tudod! Én szeretem a bájos mivoltodat édes. - Simítom meg az arcát, hát tudja jól, hogy imádom hogy "nőcis".
-Neeeem, egy nő legyen másképp vagány mint egy férfi! Hmm? - Nevetek, nem, nem, azt ne utánozza!
Isszuk a koktélt, csókra invitálom, de azt hiszem a fejébe szállt. Hááát nem vagyok annyira jó fiú, mint gondolja.
-Mindkettő! Célozva ajánlok... - Vigyorgok, lesimítok a combjára, kicsit felsimítva a ruha alatt. Ahh, azok a hosszú combjai, folyton megkísértenek!
De tény, ha kijön velem a partra nos... elleszünk, ebben biztos lehet. Még óvszer sem kell, hát azóta kinyílt a világ, egy nagy játszótér lett a szexhez!
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyKedd Nov. 03 2015, 12:41

Reevennel kapcsolatban Sebastian is megerősít. Nem elfogult vagyok, tényleg jó feje van. Mellékesen elég makacs hozzá, hogy véghezvigye, amit a fejébe vett, ez már biztos.

Csak ámulok, Sebynek milyen "vad" múltja van. Bőrszerkó? Basszusgitár? Az ivás valahogy el is sikkad a hallottak között.
-Tényleg? Gitároztál? Jól?- azaz tud is, vagy csak ökörködött? Tudna játszani most is?
Aztán nevetek, hogy beöltözne esténként miattam. Magamhoz húzom, puszit nyomok a szájára, aztán megint a fülébe súgom:
- Úgyis hamar leszedném rólad...- az ajkamra harapok. Hát szó-szó, a csupasz bőrnél nincs izgalmasabb.
Mindig is tudtam, hogy nem vagyok elég vagány. Csöndesen éltem és visszafogottan, mondhatni, túlságosan józanul, az én életembe nem fértek bele a tivornyák. Valószínű, a vérmérsékletem sem alkalmas ehhez, eléggé nyugodt természetű vagyok, de néha kell lazulni. Ez a táncos este is ilyen, nem a szokásos társastánc. Más. Nagyon más, mégis hasonló. Sebastian biztosítja az állandóságot benne. Ez pedig több, mint jó.
A simításába belesimítom az arcom, szeretem, amikor ilyen lágy és kedves.
- Fogalmam sincs! Gitározni mondjuk nem tudok!- mit tehet egy nő, ha vagány akar lenni? Ki mondja meg?
Iszunk még egyet, noha még az előző poharak sem párologtak el... Sebastian is egyre merészebb, én sem tartózkodom. Sötét is van, minden a mi malmunkra hajtja a vizet, és mi kezdünk bekattanni. Egymásra. Mindenből erotikát kovácsolok, valószínű, mert kívánja a testem. A pia neve is...
- Megint behúztál a csőbe, édesem...- hajolok a vállára, és amikor felsimít a combomon, felnyögök. Ha nem lennék szemérmes, az ölében kötnék ki- Akarsz lelépni? - vágyakozón nézek rá. Annyira szeretnék összebújni vele, érezni mindenhol!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyKedd Nov. 03 2015, 20:35

-Gitároztam, de nem bandában, csak haverokkal. És most is tudok még, hogy jól... nem volt rám panasz, lejátszom ami nem túl bonyolult. - Mosolygok, a jól olyan relatív.
Csak nevet, hogy beöltöznék neki, pedig tényleg. Kapok egy jutalom puszit, majd suttogást a fülembe.
-De legalább meglenne az előjáték előjátéka... - Vigyorgok, megcsókolom, ha beindítaná, több sem kéne. Bár ahogy elnéztem, nem kell nekem bőrszerkó, hogy ez menjen.
Minden esetre egy estére jó lenne átvedleni, főleg ha csatlakozik ő is, imádnám!
Táncolunk még, majd koktélozunk, elég huncut lesz a drága.
Simítom a combját, a nagy zajban is hallom ahogy nyög egyet, beleborzongok, imádom mikor ezt csinálja.
-Haza vagy a partra? - A hozzám vagy hozzád helyett most ez a reálisabb kérdés, vigyorgok is, de a tekintetem tüzel, akárcsak az övé, túl sokan vannak itt jelenleg. De a parton ilyenkor már nem szoktak, hűvösebb van, késő is van. Ideális nekünk, elbújni, összesimulni. Már ha belemegy, de érezheti engem ez is beindítana jelenleg. Nem vagyok nagy szabadtéri szeretkező, de Ameliával mindenhol ki akarom próbálni! Ha egyetért, kiisszuk a maradék piát és felkapom a kabátjaink, majd elindulok kézen fogva kifelé vele. Az irányt arra veszem amerre mondja, de kinn azért még szenvedélyesen lekapom, jelezve bármi is az uticél, siessünk oda.
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyKedd Nov. 03 2015, 21:33

- Azt mondják, ez olyan, mint a biciklizés. Ha egyszer megtanultad, nem lehet elfelejteni! - Bár a lakásában nincs látható helyen gitár, nem szokásom mindent feltúrni, ha új helyre megyek, lehetséges, hogy valamelyik szekrényben tartja- Van gitárod?
Bőrszerkós "randit" beszélünk meg a közeljövőre, és ahogy elképzelem a ruciban..., hm, hm....Abban igaza van, bőrszerkó sem kell. Nem tudom, mit művel velem, de napról napra kívánósabb vagyok (ami a szexet illeti). Tetszik, ahogy reagál, hogy nem hagyja hidegen, amit mondok.
Kimelegedésig táncolunk megint, aztán iszunk... ej, egyre jobban csúszik a nyavalyás! Ellazulok a koktéltól, Sebastian érintéseire is hevesebben reagálok, függetlenítem magunk a környezettől, de már inkább őt kívánom, mint táncolni.
- Ne menjünk még haza, olyan szép az este!- kérem Sebastiant, a kezébe csimpaszkodva.
Kiisszuk a maradék italt is (az én poharamban szinte nem is volt semmi), aztán belebújunk a kabátba, és lelépünk.
A fülem csöng, a fejem zsong, a vérem dübörög... Nem kell nekem diszkó, már bennem is tombol a ritmus, még jó, hogy Sebastian átnyalábol, mert húha... A csókjától elszédültem!
- Hihi, ne menjünk túl gyorsan...- karolok szorosan belé. Most veszem észre, kissé magasan van az 1.80m. (A cipőm sarka, ugye. Kellett nekem magassarkú)
- Aj, kicsit becsíptem, ugye, nem haragszol?- kérdezem és kuncogok. Nem bírom visszafogni, nevetnem kell!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyKedd Nov. 03 2015, 21:55

//A gitár a hálóban lóg a falon, de szerintem akkor elpakolta valamelyik szekrény mellé okés? XD //
-Basszus? Neeeem, az nincs, csak az akusztikus, tudod. - Vonok vállat, mert utóbbiról tud, ha konkrétan a végén nem is vettem elő eddig valahogy.
-Hát jó, nekem nem akadály... - Kicsit beszűkült a látóterem Liára, de akkor irány a part! Este amúgy is szép, bár fürdeni már nem veszem rá, megfáznánk.
Kinn persze tompán hallok megint mindent, mintha lőttek volna mellettem, ha nem is sípol a fülem. Ez persze nem gátol meg abban, hogy lekapjam a barátnőm, érezze mennyire kívánom, nem óhajtom titkolni.
-Na jó... - Vigyorgok, hogy botorkál kissé a magassarkúban. De szeretem ha magasabb, könnyebben megcsókolom a drágát. //Miles amúgy 188 cm xD//
-Éééén? Dehogy, imádnivaló vagy! - Nevetek vele, bájos ahogy spiccesen nevetgél, én is kótyagosabb vagyok, de kevésbé mint ő. Gyakrabban iszom alkoholt, töményebbet is, szégyen lenne rám nézve ha ő jobban bírta volna most!
Átkarolva vezetem le a parthoz, nincs olyan messze, negyed óra séta, remélem bírni fogja. Ha a partra érünk mondom is neki vegye le a cipőit, húzom a homokba, majd magamhoz egy hosszabb csókra.
-Hogy tetszik a holdfényes séta drágám? Nyáron majd jöjjünk le este úszni is! - Josh-sal rohadt jó volt, Ameliának is tetszene szerintem.
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05 2015, 00:36

//Uppsz, tényleg, elfelejtettem! Cavintont kéne már szedni!//

Homlokomra csapok.
- Képzelem, milyen szétszórt libának nézel... Nap mint nap látom, de nem tudatosult... Hiszed, hogy eszembe se jutott? - kérdezem, és égek, mint a rongy.
Az este, a pia, a sok tánc meg miegyéb hatására egyre jobban belefeledkezünk egymásra. Sebastian ötlete, hogy menjünk a partra, vonzónak tűnik. Otthonról most a négy fal jut eszembe, és hogy mennyire vágytunk már kiszakadni onnan, csak ezért nem vágyom oda. Megegyezünk, és elhagyjuk a discót, hátrahagyva a meleget, a tömeget, a táncot, a fülledt levegőt, a zenét, a dübörgést...
Szédítő csókot kapok, de a szédülés percek múlva sem múlik el. Hű, kissé talán megártott a koktél, bár nem érzem magam tompának. Inkább nagyon vidámnak! Kissé bizonytalan vagyok most a magassarkúban, pedig amíg táncoltunk, semmi bajom nem volt vele! Arra kérem a szerelmem, menjünk kicsit lassabban. Ah, így sokkal jobb! Félelmemnek adok hangot, talán szégyenli, hogy becsíptem, de csak nevet ő is.
- De ezért nem kell mindig innom, ugye?- mármint, hogy "imádjon". Elég, hogy szeret. De vajon józanon is mindig kedvel?
Átkarol, én is átfűzöm a derekán a karom, így megyünk le a partig, reményeim szerint nem túl hangosan. A hűs levegő szinte vág, de jól esik, és közben fűt Sebastian ölelő karja, teste. Sétálunk, belebámulok néhány kirakatba, de többnyire előre nézek vagy fel Sebastianra, aki még így is magasabb nálam. (Pedig kivételesen magas sarkú cipőt választottam!)
A parton aztán kibújok a lábbelimből. A homokban amúgy sem tudnék ebben a cipőben menni. Sebastian máris magához húz, elfeledkezünk egymásban, pedig most pipiskednem kell, hogy felágaskodjak hozzá. A cipőim a kezemben, a kezem a nyakában... ahm.
- Szeretem az éjszakát, a Holdat és a csillagokat, a sétát is... - gagyogom, és nézek fölfelé. Nem túl jó ötlet, jobban szédülök.
- Szeretek úszni is! Hideg a víz? Miért várnánk nyárig? Épp most múlt el... - mondom panaszosan, és megyek közelebb a vízhez, hogy legalább a lábam bele dugjam.
- Ez most tényleg hideg!- kuncogok, és menekülök a hullámok elől, amik folyamatosan nyaldossák a partot.
A lábam lüktet, fáj a lábfejem, nem akarok visszabújni a cipőmbe.
- Üljünk le valahol egy kicsit!- kérem Sebyt.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 05 2015, 00:50

-Hááát úgy fest nem fogott meg szerencsétlen gitár téged... másra figyeltél, nem baj. - Mosolygok rá, megesik a dolog, bár tényleg fura, hogy kiment a fejéből. Biztos a pia teszi.
Nem kell sokat gondolkodnunk, hamar továbbhaladunk a mulatóhelyről a partra, Amelia kacérkodása adta az ötletet, de nem bánnám, ha beteljesedne a kis fantáziálgatása.
Nevetek azon, hogy bármi szégyellnivaló lenne abban, talán a fejébe szállt a koktél. Nem is értem miért mondja, szerintem kiérzi.
-Neeeem, elég naponta pár pohár tömény, vagy pár üveg sor, bor, rendes vagyok! Engedékeny! - Nevetek, jaj ugyan már!
Sétálunk röhögcsélve, mint a tinik, de mit számít? Mikor a partra érünk muszáj elkapnom egy csókra, hosszú csókra... kicsit lehajolok, míg ölelem, kényelmesebb legyen neki is, ne zavarja a magasságkülönbség.
-Akkor minden adott! - Vigyorgok, a vízre csóválom a fejem. - Megfáznál életem, teljesen nem mártózunk meg, maximum a lábad, jó? - Azért annyit nem ittam, hogy minden logikátlan ötletre igent mondjak, az aggódásom amúgy is átszűrődne a pián is. Én is leveszem a cipőt, a zoknit és belesétálok a nedves homokba, hogy ne csak a partot nyaldossa a víz, hanem immár a lábam is.
Amikor menekül nevetek, ez de vicces! Fel is kapom és beljebb megyek, mikor jön a víz lejjebb engedem, hogy beleérjen a lába, legalábbis közelítsen.
De nem játszom sokáig vele, mert szeretne lepihenni egy időre. Bólogatok is, megfogom a kezét és egy kicsit elszigeteltebb rész fele húzom, ne lehessen teljesen vagy egyértelműen rálátni. Tudom sötét van, de engem fűt a vágyam, ismerem magam, rossz leszek, akkor meg jó előre ügyesnek lenni. Leveszem a kabátom és leterítem, arra üljünk, nekem úgy is melegem van, meg csak nem fázom meg ennyitől. Nem vagyok beteges alkat, legalábbis nem tudok róla. Persze átkarolom Ameliát, csókolgatom a nyakát, ahh, jól esik!
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07 2015, 21:48

Pironkodva nézek Sebastianra. Igaza van, nap mint nap látom (láttam) azt a gitárt, olyannyira, hogy már nem is emlékszem rá. Számomra nem fontos az a hangszer, nincs vele élményem... beleolvadt a környezetbe. Ezek után biztos motiválni fogom Sebastiant, hogy gitározzon nekem.
Útban a part felé rájövök, kissé becsíptem, de Sebastiant nem zavarja, inkább mulattatja a dolog.
- Na persze, engedékeny!- simítok végig szabad kezemmel a hasán- Annyitól ki se tudnám nyitni a szemem!

Beérve a homokba, levszem a cipőmet és Sebastiannal kapaszkodom össze, majd megnézem a vizet és elmenekülök előle. Sebastian azonben elkap, és mintha be akarna vinni... Amikor jön a hullám, lejjebb ereszt. Sikkantok is nevetve, amikor elkapja a víznyaláb a lábam. Kapaszkodom a vállába, hátravetem a fejem, úgy nevetek.
Játszunk és nevetünk, de csak kimegyünk a vízből, és leülünk valahol, Sebastian kabátjára ülve. belebújik a nyakamba, ott puszilgat, kellemes borzongás jár át. Leveszem a kabátom és kettőnk köré terítem, hogy össze tudjunk érni.
- Wuw, de jó ez! Igazi idill: Te, az éjszaka, és a tenger! Kamaszlányként mindig erről álmodtam!- mondom bódultan, és nézem az eget... milliárdnyi csillag alatt ülünk mi ketten, és csak a tenger zúgását hallani.
Hallom magamat, le is sütöm a szemem, micsoda butaságot mondtam most (noha igazat)? Miféle kislányos ábrándomnak adtam hangot? Magyarországról a tenger is sokáig elérhetetlennek tűnt, nem csak a szerelem. Mégis, olyan érzés, mintha minden csak karnyújtásnyira lenne. Még a csillagok is...






Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07 2015, 22:16

Lehunyom a szemem mikor a hasam simogatja, kellemesen hümmögök egy sort, de vigyorgok.
-Nem? Áh, hát akkor előbb meg kell edződj! Cöcöcö! - Nevetek, de amúgy nem hiszem, egy üveg bor, vagy sör, biztos csak hasonlóan jó kedve lenne és ennyi.

Élvezem a játékot vele, ahogy önfeledten nevet, sikkantgat, hát halál aranyos. Persze nem akar a gyomrunkat se felrázni, meg ő is mondja hogy pihenne, így kijjelebb sétálunk a parton a vízből, hogy leüljünk, megpihenjünk, mikor is ültünk le legutóbb? Uhh, ki tudja, nem figyeltem, de jól esik. Míg csókolgatom leveszi a kabátját és beteríti magunk vele, dupla ok, hogy szorosan bújjak hozzá.
-Igen? Már kamaszként is a fejedben jártam? Te kis boszorka! - Nevetek, csókolom megint a nyakát a száját. Piszézek vele, majd csókolgatom az arcát is.
-Ha ennyire vágytál egy kis romantikázásra mondhattad volna! Tudom, hogy lesem minden kívánságod! A tengert meg én is szeretem. Magyarországnál van tenger? - Már nem emlékszem, mivel határos, lehet most butának néz majd, de max visszavágok a gitárommal, viccből. Mert ha nem volt tenger megértem hogy kellemesnek találja.
-Miről álmodtál még kamaszként? - Siklik a kezem a derekára, orrom a vállán játszik majd puszilgatni kezdem a fedetlen részeket.
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07 2015, 23:05

- Szóval, akkor most ivásból is leckéket kell vegyek?- kérdezem, nevetgélve. Élvezem, hogy érzékeny a hasa, mindig ki tudom billenteni a magabiztosságából.

Játszunk a vízben, időnként belemárt, pedig kifejezetten menekültem a hideg víz elől. Talán igaza van, és megfázok. De különben élvezem a játékot, hogy felkap, hogy ijesztget játékból, hogy nevet velem. A lábam szegény megsínylette az estét a cipellőben, pihenni vágyik. Sebastian szinte azonnal teljesíti a kérésem, leülünk, összebújunk az egyik kabáton, takarózunk a másikkal. Imádom, ahogy a testével fűt, és fűtöm én őt. Majdhogynem takaró (kabát) sem kell.
- Hát... mondhatjuk így is- vigyorgok, mert boszinak nevezett. A szegedi lányokra amúgy is szokták mondani!
Összedugjuk az orrunkat, nevetgélünk.
- Ah, nem létfontosságú a romantika- rázom a fejem. Aztán hozzáteszem- de néha jól esik!- harapom be a szám, nevetgélek bolondosan, s közben figyelem őt. Mennyire fontos nekem a romantika? Kell-e olyan áron, ha tudom, ő nem kedveli? És ő romantikázna-e, csak az én kedvemért?
- Magyarországnak tavai vannak és rengeteg folyója, igazi tengerünk nincs. Olyan nagy, mint ez, nincs- magyarázom Sebastiannak - Eljöhetnél velem oda... Sok a borvidék- kacsintok rá.
Aztán, a sok puszi közben azt is megkérdezi, miről álmodtam még kamaszkoromban.
- Nem is tudom....- pedig igen. Csak olyan nehéz kimondani! Megint magyarázkodhatok majd, pedig ehhez nincs kedvem: a családomról mesélni. Fogalmazok általánosabban.- Hogy egyszer sikeres leszek, feleség és anya...- vonok vállat, és szemezek vele. Tudom, hogy ez még odébb lesz, Sebastian még nem vágyik mostanában hasonlóra.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzomb. Nov. 07 2015, 23:21

-Hmmm? - Tárom szét a karjaim, hogy mit lehet tenni, ha kell a lecke kell a lecke, de nevetek, ha meg tovább simogatja a hasam bújok a nyakába hümmögve.

-Hah, mindig is tudtam, kiolvastad a kristálygömbödből mi? - Vigyorgok, a boszorkányok azt használják, nem? Szakértő vagyok, nem vitás!
-Gondoltam, gondoltam! - Csókolgatom, szóval vágyja a romantikát. Néha nekem is jól esik valami hangulatos összebújás, mint ez, így nem lesz ellenemre hasonlókat összehozni. Igaz, ez spontán ötlet volt, de lehet ez adja meg a varázsát.
-Hehe, ott akarod megtartani az edzést ivászatból? Amúgy elmehetünk persze, egy hétvégére, egy hétre. Majd ha szép lesz az idő arra. Vagy esik a hó, szeretem a havat. - Arra fele szerintem esik. A nyár itt is jó, bár nem tudom arra mikor jó menni. Ha szüretelésre akar menni, akkor meg eldőlt az időszak.
Megkérdezem mire vágyott még, az utolsó kettő nem lep meg, az első igen.
-És miben akartál sikeres lenni? - Csókolom meg, mosolygok. - A feleség meg az anya szerintem nem lesz probléma. - Csókolgatom még, teljesen anya alkat, feleségnek meg szerintem gondos asszonyka lesz. Én nem vagyok híve a házasságnak, talán az előttem lévő példa miatt, vagy a sok válás teszi, nem tudom. Lehet hogy csak amiatt, hogy ez csupán egy gesztus maga, de többnek nem tekintem. Ha én szeretek valakit arról nem kell papír, nem egy gyűrű fogja láttatni azt. De ez én vagyok, ő bizonyosan nem csak ennyit lát benne.
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyHétf. Nov. 09 2015, 18:10

Nevetgélve, összekapaszkodva, némileg bizonytalan járással jutunk ki a tengerpartra, ahol játszadozunk egy kicsit a sekélyes ben, aztán leülünk Sebastian homokra fektetett kabátjára. Az enyémmel "takarózunk".
- Naná, kristálygömb, kávézacc, teafű, meg tarot-kártya, minden volt- nevetgélek.
Azt hittem, ismer már annyira, hogy tudja, romantikus beállítottságú vagyok. És ha az vagyok, miért ne lennék az éppen a párkapcsolatomat illetően? Beérem a pillanat varázsával, sőt ki is használom, hogy jelenleg ő is hajlik erre. Kettőnk közül ő sokkal inkább realista.
- Akár... Szeretem a finom borokat...- cuppantok is, még a nyál is összefutott a számban. A minőségi bortól- azt mondják- nem másnapos az ember.
- Ez csak rajtad áll, édes. Utazzunk télen, nekem is hiányzik a hó!- majd lesem, milyen az időjárás Mo-n, mikor érdemes menni.
A kamaszkarom kapcsán annak vágyai is szóba kerülnek. Úgy látszik, csak egy dolog lepi meg.
- Bármiben! - vágom rá, és kicsit el is szomorodok. Sosem teljesült ez a vágyam- Jó pár olyan dologba fogtam bele, amibe a nővérem soha, csak azért, hogy valamiben én is "jó, jobb" lehessek. De amikor jégkorcsolyáztam, eltört a jobb kezem. Amikor görkorcsolyáztam, akkor a bal. A sportokkal sosem volt szerencsém. A tánc... - mosolyodom el- nem volt ennyire veszélyes, de ott sem voltam kiemelkedő tehetség...- vonok vállat. Későn is kezdtem, már gimis voltam.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyHétf. Nov. 09 2015, 19:57

-Hah, ennyi minden kellett, hogy tudd, hogyan kell elcsábítanod és elvarázsolnod, hogy idehozzalak? Én vagyok a mesterműved mi? - Nevetek, durva lenne, akkor Amelia lenne a legkörmönfontabb nő a világon szerintem.
-Hmm, jó, akkor legközelebbre csinálok egy gyertyafényes vacsorát, veszek bort, virágot, keresek zenét, valami kellemes illóolajat... - Duruzsolom a fülébe, ezen nem múlik, de nem mondom meg mikor, majd egyszer, ha már ki is ment a csinos fejéből.
-Jól van! Tudod, hogy én az év minden szakaszában utaztam anno, bármikor jó! - Komolyan, mi sem mindig akkor mentünk valahova ha szezon volt.
A vágyairól kérdezem, kiderül sikeres akart lenni, mikor pontosítást kérek meglep a szomorú felcsattanása.
-De nem kell jobbnak lenned édesem... nem ismerem a nővéred, de már most megmondom, hogy 'nekem, te jobb vagy. Mindig is jobb leszel nála, szebb és vonzóbb, bájosabb... Az emberek amúgy is különbözőek, Henry kitűnő színész, én pocsék, nem is tudom bármiben jobb vagyok-e nála. Talán türelmesebb vagyok, de ez nem tanulás kérdése. A tánc pedig nagyon jól megy angyalom, gondolom észrevetted már te is! - Simogatom az arcát és csókolgatom, ha ide fordul a szájára is adok. Szerencsére mi Henryvel nem voltunk versenyző szellemben, pont hogy segítettük egymást.
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzer. Nov. 11 2015, 23:26

- Nem, nem a mai estéről van szó- nézek rá meglepetten. A kamaszkorról beszéltünk, arról, miről álmodoztam... Vajon hol maradtam le? Mikor lapozott?
Duruzsol a fülembe olyan dolgokról, amikkel - úgy gondolja- örömöt okozna. De mindez külcsín, és nem ez számít.
- Nem egyszerűbb így, a csillagok alatt?- próbálok utalni rá, hogy nem a felhajtásta vágyom. Elég egy apróság, ami eltér a megszokottól, vagy csak a hangulat, amit ő teremt (még segédeszköz sem kell).
- Talán jobb is... A havat nem tudnám garantálni- nevetem el magam- Volt olyan tél, hogy szinte nem is esett a hó. Máskor meg napokig egyfolytában- vonom fel a vállam. Kiszámíthatatlan a tél.
A kamaszkor még mindig terítéken (talán mégsem tévedtem el), szomorúbb is leszek attól, amit felidézek, de ez csak az emléknek szól, nincs már hatással rám.
- Tudom. Most már biztosan. Távol vagyok tőle is, anyámtól is, nem is vagyok belekényszerítve semmiféle versenyszellembe. Amúgy a nővéremet ne írd le, nem ismered. Tuti, hogy te is padlót fognál tőle, az érdemei nem alaptalanok!- veszem védelmembe a testvérem. És aztán őt is- Hé, nem ér leértékelni önmagadat, nekem sem szabad!- kacsintok rá. Hát hogy van az, hogy nekem mindig megtiltja, hogy ilyesmit csináljak, neki meg szabad?
Hozzádörgölöm az orrom az arcához, amikor a táncot említi és mosolygósan bólogatok:
- Ennek is te voltál a kulcsa, ha hiszed, ha nem!- kevés olyan férfit ismerek, aki olyan jól tudna vezetni, mint ő.
Bújik ő is, puszilgat, belefordulok... Csókolózni legalább olyan jó vele, mint táncolni, mondanám, de képtelen vagyok elszakadni tőle, olyan kellemsen puhák az ajkai. Szívesen időzöm ezzel a tevékenységgel. Melegem is lesz tőle.
- Jössz eggyel: te miről álmodoztál kamaszként?- kérdezek vissza, ha már a lehetőség adott, és a téma is.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptySzer. Nov. 11 2015, 23:51

-Áh értem, akkor már az első tanórát megjósoltad? Ejj, kiderül már akkor elkábítottál valami bájitallal mi? - Vigyorgok, nem veszem észre hogy lemaradt, arra utalok, már kamaszként mint boszi megjósolta, hogy én leszek az alkalmas férfi, aki elviszi romantikus sétára az akkori messzi jövőben.
-Hááát... nem, legalábbis nem feltétlen, oda ki kell hordanom mindent... de érted megoldom! - Mosolygok rá, úgy értelmezem idekint romantikusabb lenne, mint a lakásban. Nem értek hozzá annyira, szóval igazat adok neki.
-Londonban is ritkán esik. Hozzá vagyok szokva a szeszélyhez. - Minden téren azt hiszem, ehehe.
-Szívem, a szívem már választott, nem kell ismernem őt hogy ezt tudjam. - Utalok arra, hogy én elfogult vagyok, lássa be. Az önértékelésen nevetek.
-De most komolyan, őszintén mondtam. Nem tartom magam se butának se műveletlennek, csak épp... nem zavar, hogy nem vagyok első dolgokban, nem vagyok kiemelkedő. Ami kiemelkedőnek mondható, nem az én érdemem... se a francia tudásom, se a külsőségeim, mint a hangom vagy az akcentusom úgymond, amit úgy csípnek. - Vonok vállat mosolyogva, ezekre már Phoenix felhívta a figyelmem, szomorúan igaz.
-Csak rávettelek engedd el magad, semmi több. - És tényleg, hát tudott már táncolni előttem is, csak nem akart elmenni.
A csók viszont kellemesen bizserget, elveszek a puhaság tengerében, de én amúgy is könnyen belefeledkezem mindenre tekintet nélkül. Bújok az arcához mikor kérdez, kicsit visszarángatva a valóságba.
-Áh, szóval jövök egyel, hmm? - Vigyorgok, micsoda dolog ez, mintha titkokat csentem volna el galád módon. De csak mosolygok, vállat vonok.
-Nem is tudom... szerettem volna megállapodni egy helyen, jó lett volna letelepedni, de közben élveztem hogy sok embert és kultúrát megismerhetek... szerettem volna függetlenedni, elszakadni a szüleimtől, de akkor Henrytől is elszakadtam volna. Megszüntetni a nyomást, amit folyton éreztem általuk, de akkor még ennyit se foglalkoztak volna velem. Párizsban akartam maradni, ott élni, a francia tanszéken angol tanár lenni, de... Henryt elvesztettem volna vele. Ő utálja a franciákat, Franciaországot. Az én álmaim mindig ütötték a családom többi tagjáét, vagy egyéb szükségleteimet, szóval... inkább hagytam a fenébe. Tudtam nem fog teljesülni. Ahogy a párkapcsolatig ennyit kellett várnom. De nem bánom, megérte várni ezekre a dolgokra, mert most boldog vagyok. - Mosolygok rá, ha keserűbb is volt az előbb a hangom. Megsimítom az arcát és megcsókolom az ajkait, tudva, hogy Henry is boldog én is teljes szívvel az tudok lenni.
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 12 2015, 13:32

- Nálad voltunk, nem nálam, hogyan fertőztelek volna meg?- nevetgélek jóízűen a "feltételezésen", hogy elkábítottam. Micsoda rossz boszi vagyok, ha ennyi idő kellett, míg hatott a varázslatom! Amúgy néha tényleg jó lenne a jövőbe látni. Ha újrakezdhetném...
- Jaj, nem úgy...- ingatom a fejem, de mosolygok is. Megtenné értem? Igazán? - Arra gondoltam, nem kell a felhajtás, elég egyszerű dolgokban gondolkodni, mint ahogy most is vagyunk... Elvégre csak kijöttünk a partra, nem igaz? - kérdem. És szétnézek- Olyan szép itt!
Sebastian felé fordulok, átölelem a nyakát, játszom a tincseivel, simogatom a tarkóját.
- De miért ne törekedhetnék, hogy lásd a havat, ha hiányzik? - olyan, mintha mindegy lenne neki, mikor utazik. De ha mindegy, akkor nem is fontos. Ez meg lehangoló.
A gyerekkorom, a családom, a nővérem kerülnek szóba. Be kell ismerni, minden feltétel adott, hogy a nővérem közkedvelt és sikeres személy legyen, nem csak szép, hanem okos is. Sebastian azonban azt mondja, ha ismerné sem gondolná meg magát, mert "a szíve már választott". Ettől a vallomástól elakad a lélegzetem. Szerelemről a mai napig nem beszéltünk, de ez már-már hasonlított ahhoz, mintha azt mondta volna.
- Nem is vagy buta, sem műveletlen- értek vele egyet. Az ajkamba harapok, ahogy a hangját említi, valószínű, hogy arra céloz, én hogy odavagyok tőle. Aprót vonok a vállamon, nem tehetek róla, így van.
- Talán azt hiszed, az én fejemből pattant ki, hogy jobb legyek, mint a nővérem. De te nem hallottad nap mint nap, hogyan hasonlítanak vele össze!- mondom kicsit kétségbeesetten. Szinte egyetlen nap sem telt el, hogy ne lettünk volna összemérve valamiképp.
- Bíztál bennem, én meg benned...- ez a nagy titok. Összebújunk megint. Csókolózunk.
Ha már az én kamaszkorom szóba került, kíváncsi vagyok az övére is. Vajon mik jártak a fejében akkoriban?
- Azt mondod, a te szüleid is megnehezítették az életedet- nézek rá, és együtt érzek vele. Henryről sokat hallottam, tudom, milyen szorosan kötődnek egymáshoz- Henry már felnőtt, és stabilan áll a lábán. Nem gondoltál még arra, hogy nem késő valóra váltani az álmaidat, most?- Arra gondolok, lehetne angol tanár Franciaországban.
Ismét hozzáteszi a párkapcsolati kérdést. Úgy tűnik, szükségét érzi, hogy kimondja, hogy megerősítse bennem, újra és újra, hogy boldog velem.
- Jó ezt hallani- bújok a vállához- Sokáig tartottam tőle, nem lesz elég, amit adni tudok- nem keverem bele Reevent; az a beszélgetés amúgy is régen volt, bár sokáig gondolkodtam rajta, az igaz - Szeretlek. Fontos számomra, hogy boldog legyél!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy görbe este... Seby és Lia   Egy görbe este... Seby és Lia - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Egy görbe este... Seby és Lia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Amelia&Jennifer
» érdekes este - James és Nora
» Könnyű nyári este - Giselle és Nicholas
» Zin tudakozó ~ Zin és Seby
» Meglepetés! (Josh és Seby)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-