Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Ma újra láttalak (Josh és Elee)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyHétf. Márc. 21 2016, 02:55

Boldog vagyok az este sikerétől, könnyed a piától, bódult attól, hogy Elee itt ül, velem szemben, pedig már egyszer elbúcsúztunk. Őszinteségi játékunk folytatódik, vétó nem hangzik el, és nincs szaladgálás...
Elee egyre kevésbé rejtvény nekem, mégsem érzem úgy, lenne esélyem megközelíteni. Másra vágyunk, nem titok, de most mégis egymás társaságára. Vonz magához, mint a mágnes, miközben úgy tart távol, hozzá ne tapadjak. Ez a kettősség izgalmassá teszi, egyben veszélyessé is. Könnyen megégethetném magm vele, ahogy megégetett korábban is.
Őszintén felnevetek, amikor kiböki, a múltjára emlékeztetem.
- Ne haragudj, ezt úgy mondtad, mintha őskövület lennél- Ezzel persze azt is, én is annak látszom. Ráadásul én ie is ragadtam, míg ő haladt a korral. De aztán olyat mond, egy pillanatra kihagy a szívverésem is.
- Ez nekem is eszembe jutott, igen- húzom mosolyra a szám, féloldalasan. A másik oldalon ott a keze. Finom, meleg, puha.
Mennyit kéne az időben repülni? Mintha azt mondta volna, középiskolában égette meg magát.
- Miattad szívesen visszaforgatnám az idő kerekét- mondom viszonzásul. Valljuk be, jól esett, amit mondott. Ez is csak egy bók, hiszen 6-10 éve éppen nagyobb bajom volt, mint lányoknak udvarolni. Nagyapa halála után minden szabad időmben dolgoztam, hogy megtarthassuk a házat, legyen mit enni, tudjak járni iskolába... Sem időm, se energiám nem volt udvarolni.
- Ah, nocsak... majdnem bedőltem, te is emberből vagy!- amiket felsorolt, az én szavaim is lehetnének. Nem, valóban nem hiteles az ő szájából hallani. Másnak mutatja magát. Ahhoz az Eleehez ezek a jelzők nem illenek. Melyik az igazi?
Beszélgetünk. Kérdez, válaszolok, kérdezek, válaszol. Emberi hangon, néha ugratva egymást. Kissé elvarázsol megint, és a csókjába ismét beleszédülök.
Az együttlét ígérete megint kéznyújtásnyira van, és amennyire akarom, annyira félek is, hogy majd lelép, ahogy szokott, elég egy telefon, sms... Kiszedi belőlem, mire vágyom, és vagyok annyira őszinte, hogy el is mondjam, miközben máris megszabadítom valamitől (ruhadarab a gumi a hajadban? Akkor vetkőztetlek, máris...)
- Ha külön akarsz lenni, nem kell elszaladnod. Tudod, van vendégváró kanapé. Még emelet is, ha más levegőt akarsz szívni, mint amit én...- elnevetem, de tartok tőle, hamarabb eljön ez a pillanat, mint szeretném.
Jó hír, hogy könnyedén kezeli. Jó hír, hogy ismerem, és nem tud meglepni. Legalábbis ezzel már nem. Ha mégiscsak szaladna. A haját imádom, addig játszogatok vele, amíg fel nem állunk az asztaltól, hogy elinduljunk... hazafelé.
A taxiban csöndesebbek vagyunk és nyugodtabbak, mint először. A taxis azonban ugyanúgy méreget. talán ő volt először is? Kinyitom Eleenek a taxi ajtaját, és benyújtom érte a kezem. Igazi úriember vagyok, hát az öltözetem is ezt sugallja, nem? Nem értem a taxisokat. Hova lett a ... diszkréció? Ez is úgy néz Eleere, mintha UFO-t látna. Na oké, oltári nő, még ilyen cuccban is. Nekem is tetszik.
Ha bejutott velem a házba, szabad teret engedek neki. Volt már nálam, ismeri a járást. Nekem be kell néznem a mellékhelyiségbe, nég mindig sok az üríteni való folyadék. És szörnyen szomjas vagyok.
- Iszol valamit? -kérdezem tőle, és ha engedi, belecsókolok hátulról a nyakába, miközben átölelem a derekát.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 24 2016, 21:27

Az este korábban egészen úgy alakult, mint ahogy eddigi találkozásaink általában végződtek, de fő a változatosság, és üdítő is, meg amúgy is. Volt egy olyan érzésem, hogy most nem kéne egyedül hagynom, és egyelőre nem bántam meg, hogy utána jöttem. Ma mintha valaki igazságszérumot csepegtetett volna a tequilámba, vagy ha azt nem is, de valami őszinteségre sarkaló cuccot. Ilyen mellékhatása vajon van a GHB-nak? Vagy rám egyszerűen nem hat. Nem mintha olyan marhára be kéne engem drogozni egy görbe éjszaka reményében…
- Hát, néha annak is érzem magam! – nevetek én is, mert ja, ez elég furán hangozhatott, de amúgy tényleg így gondolom, még ha meglepő is. Nevetésem mosollyá szelídül, ahogy Ő is teszi, hüvelykujjam az ajkára simít. Fixírozom a szája vonalát, hogy aztán a szemébe nézzek. Mélyen bámulok a kékségbe, mindig megbabonáz, elvarázsol. Nem evilági ez a szempár, és én nagyon nehezen tudok ellenállni a vonzásnak, ami árad belőle.
- Ez nagyon édes tőled. – mondom mosolyogva – De kár ezen töprengeni, úgysem tudjuk meg soha, mi lett volna, ha. – vonok vállat, és szelíd mosolyom szélesebb, játékosabb vigyorrá szélesedik. aztán ismét elnevetem magam, csak sikerült olyat mondanom, amit hallani akart, de én nem vagyok tehetséges a színészkedésben, nem úgy mint Ő.
- Hmmmm… És honnan tudod, hogy nem most dőltél be? – húzom fel egyik szemöldököm, mert tartanom kell a látszatot, hogy én bizony nem vagyok emberből! Tovább lapozgatjuk a témákat, nyíltan és őszintén beszél arról, hogy mire számítsak.
/Vetkőzős pókerben biztosan ruhadarab, de ismersz, nem szokásom tiltakozni, ha vetkőztetsz Wink/
- Oké, majd igyekszem elásni valahova mélyre a nyúlcipőmet. – próbálom elhumorizálni a dolgot, de kiérzem szavaiból az aggodalmat, hogy megint egyedül marad, ha nem figyel pár percre. Engem viszont megnyugtat a tény, hogy nem leszek szorosan hozzá láncolva. Nem, nincs tervben, hogy lelépjek, hazaszaladjak vagy máshoz. Nem akarom ott hagyni, megint elsütni egy csípős pofont, de megeshet, hogy kelleni fog pár perc egy kicsit lehiggadni.
A taxisok furák, szerintem mindig is azok voltak, én már megszoktam, hogy időnként rajtam felejtik a szemüket. Nem veszem nagyon magamra, elkönyvelem, hogy azon agyalnak, honnan vagyok ismerős nekik. Most már Joshnak is számolnia kell ezzel, elvégre megjelent róla a fotó, simán megismerheti bárki. Mondjuk, nem hiszem, hogy a taxis az Ő poszterét nézegetné takaró alatt zseblámpával, de sosem lehet tudni.
Beérünk a házba, Josh azonnal eltűnik, de sejtem, hogy annyi pia után lesz egy kis járkálás. Ismerem a járást, és a konyha felé veszem az irányt, miután kilépek a surranómból. Nora is előkerül valahonnan, éles hangon üdvözöl, én pedig nem tudok ellenállni neki, és ölbe kapom. Halkan gügyögök neki, miközben friss vizet teszek a táljába. Nem mintha azt gondolnám, hogy Josh nem gondoskodik róla kellőképpen, csak szeretnék csinálni valamit. Leteszem a kis szőrgombolyagot, aki már korántsem olyan kicsi és már nem is annyira gombóc, sokkal nyúlánkabb lett.
- Mmmm – sóhajtok fel, amikor a nyakamba csókol – Csak valami menteset. – mondom aztán, miközben a hátulról ölelő karjára teszem a kezem, ujjaim finoman simítják a bőrét. Az a baj, ha tovább iszom, és tovább keverem a piákat, akkor holnap vámpír leszek, sziszegek majd a fényre és legszívesebben egy koporsóba feküdnék a fejfájás elől. Ideje lenne egy kicsit hidratálni a testem, hogy ne legyen baj. Jól esik, ahogy a karjaiban tart, élvezem a közelségét, most valahogy jól esik.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyPént. Márc. 25 2016, 03:43

- Ne izgulj, ezzel nem vagy egyedül- nevetek. Ő és én, a két őskövület!
Meg tudja állítani a lélegzetem, ahogy megérint, ahogy rám néz. Mintha egyetlen rezdülésem is elriazthatná, még levegőt venni se merek.
- Te vagy édes- mosolygok vissza. Negédes szappanoperában érzem magam, de élvezem. Mintha félelmek nélkül bókolhatnék, hiszen ő is valami hasonlót csinál. Nem tudom, hogy hívják, amikor a nő mond szépeket a férfinak. A mi lett volna ha kérdéskör az ő esetében hiábavaló: saját körülményeim figyelembe véve, ha az ölembe hullik se tudtam volna élni vele. És ő is csak játszik, a nevetése elárulja. Aprókat bólogatok, nevetve.
- Ügyes volt, fejlődsz, komolyan!- méghogy bók. Hülyül, mint mindig.
- Szeretnék bedőlni...- kacsintok, értse, ahogy akarja. Elee amúgy is megfejthetetlen csaj nekem.
Fesztelenül csevegünk tovább, jó hangulatban, akkor is, amikor előadom neki (vér komolyan), mire vágyom én vele kapcsolatban. Ha már őszinteség, fene bánja, amúgy is tudja, milyen erősen vonzódom hozzá. Számítok a vétóra, kifogásokra, de meglepően kedvesen reagál.
- Hm, az kevés lesz. Te mezítláb is képes vagy elszökni!- huncut pillantásom árulkodik, csak húzom az agyát. Boldoggá tesz, hogy nem tervez megint faképnél hagyni.

//Nora nem növekszik, hiányzik belőle a növekedési hormon. Csak azért mondom, mert fél évvel később még mindig picike... Ne haragudj, nem tudhattad.//

Kezdem megszokni, hogy minden pasas megnézi Eleet. Igyekszem nem kárörvendő mosolyt villantani a taxisra, hogy lám, ez a lány mégis velem van. Nem tudhatja, hogy a dolog csak átmeneti. Irigykedjen csak. Holnap majd én is irigyelni fogom magam.
Míg én könnyítek magamon, ő Norát látja el egy kis vízzel. Hátulröl ölelem meg, csókolok a nyakába.
- Mitől mentes? Alkoholtól vagy szénsavtól?- kérdezem, miközben magam felé fordítom- Vigyázz, mit válaszolsz, kb 80-as a véralkoholszintem...
Azaz, ha alkoholmentesre voksol, a csókomból sem kaphat. Úgy olvastam, a nyál és a lélegzet útján is bomlik az alkohol. Bakker, ha így van, egy légtérben sem lehetne velem! Gyorsan lekapom. Mostmár mindegy. És ha hagyja, az a gyors csók elmélyül megint. Szeretem az ajkait. Szeretem a nyelvét. Szeretem vele a csókot... Ahhhhh....
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyKedd Márc. 29 2016, 16:32

Összenevetünk, mintha legalábbis ezer évesek lennénk, kihalófélben lévő fajok utolsó példányai, holott sok mindent lehet ránk mondani, de hogy öregek lennénk… Nem is érzem igazán annak magam, csak… Annyi minden van már a hátam mögött, sokat látott csajszi lettem az elmúlt évek során, ennyi.
Gügyögünk egymásnak, szerintem most simán cukorbeteg lenne mellettünk bárki a csöpögős szirupos párbeszédektől, amiket meg tudunk ejteni. Valaki lőjön be nekünk egy kis inzulint, mielőtt bekómálunk és kileheljük utolsó, acetonos leheletünket!
- Tudod, mit mondanak; ha nem tartod a lépést, véged. – kacsintok, mert amúgy ez tényleg így van. Ha nem fejlődsz, csak vegetálsz egy szinten, igen hamar elavult leszel és pikkpakk felfalnak.
- Hát, én semmi jónak nem vagyok az elrontója… - mosolyom a prédára vadászó ragadozóé, mert Joshi fiú, én bármikor bedőlök, csak kérni kell! Aztán keményen beközli, mire számítsak a következőkben, de veszek egy mély levegőt, és fejest ugrok az ismeretlenbe, mert egyszer mindent ki kell próbálni. Ki tudja, még a végén tetszeni fog.
- Hmmm, ebben az esetben kénytelen leszel kikötözni! – nevetek, bár kezdek nem viccelni, és nyújtom felé az egymáson keresztezett csuklóimat hogy ideje lenne bilincsbe vernie, akkor tuti nem lépek meg. Persze csak ha valami stabil dologhoz bilincsel oda, mert egyébként… Hah, visszatért a humorom!

Furcsa érzés megint nála lenni, emlékek százai rohannak meg, ahogy az orromba kúszik a tömény Josh illat. Eltűnik mellőlem, és én a konyhába indulok egy pohár vízért, de magam helyett inkább Norát látom el, aki még mindig iszonyú picike, pedig már sokkal nagyobbnak kéne lennie. //köszi az infót Wink//
Bizseregni kezdek test szerte, ahogy hozzám simul hátulról, és hogy a nyakamba csókol… Kikészít. Aztán felkuncogok, ahogy figyelmeztet, jól gondoljam meg, mit kérek.
- Jó lesz a csapvíz… - amúgy is megrészegít, de ezt ha akarnám, sem tudnám már az orrára kötni, mert már szembe is fordít magával, hogy azonnal elnémítson egy csókkal. A Johnny kesernyés íze még ott van az ajkain, a nyelvén, érzem, ahogy végigszalad rajtuk a sajátom. Karjaim a nyaka köré fonom, hozzá simulok, és engedem, hogy megadja a tempót. Ma nem akarom siettetni. Nem tudom megállapítani, mennyire részeg még, mennyire az alkohol teszi, hogy ennyire kezdeményező és mennyire fog emlékezni a ma estére.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptySzer. Márc. 30 2016, 12:04

Nevetgélünk és poénkodunk, egyszersmind jó elhinni, hogy miattam jött utánam. Olyan eszméletlen szép, akkor is, ha nincs kikészítve az arca, ha nem fedi tökéletes ruha a testét! Elpirulok. Ebbe nem szabadna jobban belegondolni. Ruha nélkül, hát... Hűha, de melegem lett!
- Azt hiszem, inkább nekem van végem. Mint a botnak!- nevetek. Úristen, ez a lány kikészít.
Meg tudna vezetni. Noha saját magát árulja el, nem beszél komolyan, azért azt sem hiszem el, semmi igazság sincs abban, ahogy magát jellemezte. Egyben le is taglóz, milyen lazán utal rá, együtt lehetnénk, ha megkérném rá.
Érdekes a nő, nem hiába mondja az írás, hogy a nyakhoz hasonlatos. A férfi a fej, a nő a nyak. A fej is arra billen, ahogy a nyak akarja. Ő vadászott le engem, és hagyta, hogy abban az illúzióban ringassam magam, hogy én vettem le őt a lábáról.
Komolyabbra fordítom a szót, mikor előadom eki elképzeléseimet a bedöntéséről... Édes. A riadalmát is képes elviccelni. Szóval ki kell kötöznöm, el ne szaladjon mezítlábasan. Wow, mit képzel, ki vagyok én, Mr Szürke? Ráteszem a kezeim előre nyújtott csuklójára, és somolyogva válaszolok.
- Jesszusom, máris?- kikötözöm, ha szökni próbálna. Ő adott engedélyt. De most még velem tart. Önként és dalolva.

//Köszi a korrigálást. Smile//
Elee nálam van, a lakásomban, a konyhámban. Emlékképek villanak az agyamba, de mind csak borzolja a vágyaimat. Kívánom csókolni, folytatni, ami ma már többször is abbamaradt, elveszni vele, elszédülni, lebegni...
Csapvíz helyett alkoholos csókot kap. Puha csókom egyre szenvedélyesebb lesz, ahogy átöleli a nyakam, és nyelve a számba kéredzkedik. Bőrének finom illata, szájának íze mint izgatószerek hatnak rám.
Az ölembe kapom, és egy hosszú pillanatig belefúrom a fejem a keblei közé. Felemelem a fejem, és beterít a haja, de azon keresztül is megtalálom a száját. Szorosan ölelem magamhoz, majd észrevéve magamat, kissé elernyesztem izmaimat. Csak fél kézzel tartom, ha minden igaz, a lábával úgyis erősen tartja magát a csípőmön. Szabad kezemel egy üveg ásványvíz után nyúlok, aztán csókolgatva őt, megindulok a nappalin át a hálószoba felé.

Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyKedd Ápr. 05 2016, 23:08

Ma lehet valami a levegőben, mert minden feszültségtől mentes vagyok, pedig érintgettünk olyan témákat az este folyamán, amitől máskor már a falon át is elmenekültem volna. Csak egy szép Elee formájú lyuk tátongana mögöttem a téglafalon, mint a Tom és Jerryben. De nem ma, ma mindent szabad, mindent szóba lehet hozni, és mindent meg lehet tenni. Na, jó, majdnem mindent…
- Csak nem… - nézek rá játékosan, félig felhúzott szemöldökkel. Mondjuk, csak úgy csendesen jegyzem meg, hogy tudok újraéleszteni, meg stabil oldalfektetni meg ilyenek. A lovaglás veszélyes sport, meg ilyenek… Azért van néhány előnye is!
Korán van még hozzá, és fiatal még az este, de már felajánlom, hogy verjen bilincsbe. Ah, mondjuk szeretem az ilyesmit, meg az egyenruhát… Vajon eljátszana nekem egy rendőrt? Nem, azt hiszem még törékeny az ilyesmihez a kapcsolatunk. Pedig tudnám kamatoztatni a színészi tehetségét, annyi szent!
- Nem, igazad van, túl feltűnő lenne… - nevetek, és visszahúzom a kezem. Amúgy sem a szökésemet tervezem. Meg amúgy is elég spontán vagyok, nem kell nekem haditerv.


Furcsa érzés nála lenni. Nem rosszul furcsa, csak… Eszembe villannak azok a találkozások, amik futással végződtek. Egyáltalán volt olyan, amikor nem menekültem el? Aligha… De eszembe jut az is, amikor a futás előtt igen csak kimerítő körbevezetést kaptam. Az erkély odafent… Azt megismételném. Elmosolyodom magamban, ahogy ezek a kellemes képek is becsatlakoznak az ajtócsapkodások mellé. Nora még mindig pici, de ugyanolyan kitörő örömmel fogad, mintha minden este ide jönnék haza. Vajon tudja, ki vagyok? Emlékszik rám? Vagy minden vendégnek így örül? Olyan kis közvetlen, szeretni való. És erőszakos… Hangosan purrogva bökdös, amíg vizet töltök neki.
Josh visszatér, meglep, ahogy hátulról átölel, meglep a csókkal is. Csupa meglepetés, bár még mindig nem vagyok meggyőződve róla, hogy ezt nem csak Johnny barátjának köszönhetem. Ennyit nyílt volna? Meglehet. Lekapcsolom a villanyt gondolatgyártó szobában a fejemben, és csak élvezem, ahogy csókol. Aztán felnevetek, ahogy ölbe kap és a mellkasomba bújik. Hátra vetem a fejem, a lábaim azonnal átölelik, reflex szerű mozdulat ez. Bal kezem a hátába, vállába kapaszkodik, jobbom a haját túrja, ahogy félig nevetve, mosolyogva fogadom a csókjait, míg keresztül cipel a fél házon.
- Várj, várj! – kérem még mindig mosolyogva. Ki akarom hámozni az elegáns cuccából, hiszen én gyakorlatilag valami pizsama szerűben vagyok, Ő meg… Szóval ez így fura. Ha engedi, és letesz, nekiesek a gombjainak, közben a nyakát csókolom, az állát, picit lábujjhegyre állva a füle mögött, ujjaim be-besiklanak az ing alá, hogy a mellkasát karcoljam finoman a körmeim hegyével. Gyakorlott mozdulatokkal csinálom, nem húzom az időt, nem kell sok, és már le is tudom tolni a válláról az anyagot.
- Jó ötlet ez? – kérdezem tőle, tenyereim a mellkasán pihennek, csillogó szemmel nézek rá, mert én benne vagyok mindenben, de nem vagyok benne biztos, hogy Ő is ezt akarja. Annyira… Furcsa, hogy ilyen könnyen belement. Bár, neki ígértem az egész holnapomat, eddig mindig én voltam a kezdeményező. Vagyhát… Általában. És most…
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptySzer. Ápr. 06 2016, 00:19

//Bocsi, kicsit rövidítettem...//

A bárban megint összegabalyodunk, és oda lyukadunk ki, hogy már a házamban van.
A konyhában érem utol, miután könnyítettem magamon, és máris csókra csábítom. Ölembe kapom, amikor viszonozza a csókomat, és a mellei közé fúrom kicsit a fejemet, játékosan, kedvesen, szeretgetve őt. Gyönyörű mellei vannak, emlékszem rájuk. És hiányoztak, nagyon.
Beviszem a szobába, úgy, az ölemben, totál nem érzem nehéznek. Én is könnyű vagyok. Nem engedi, hogy az ágyra rakjam, így megállok, lesve, mit szeretne, aztán rájövök: túl vagyok öltözve. Gyengéden eresztem a földre, hagyva neki, hogy kigombolja az ingem, és karcolja a bőröm, ahogy alá nyúl. A nyakkendőmbe kapaszkodom bele, és a következő pillanatban azt hiszem, örülök is, hogy így tettem.
Félig lóg rólam az ing, a körme nyoma már rózsaszín csíkokat hagyott a bőrömön, a számban a szája íze, az orromban az illta... és akkor azt kérdezi: "jó őtlet ez"?
- Nos, akkor vázolom a lehetőségeidet: egy: vétózol, és megmondod, pontosan mi ellen. De csak egy vétód van, el ne felejtsd. Kettő: futni szeretnél: a-a... Igaz, nem bilincs, de engedélyt adtál, hogy megkötözzelek- és megmutatom neki a markomban tartott nyakfrekventyűmet. -Három... - sóhajtok- csak csókolsz, és simogatsz, meg amit akarsz, és hagyod, hogy csókoljalak, és simogassalak, meg amit akarok...
Eltünődve nézek a szemébe, simítok bele a hajába. Hova tűnt az a fékeveszett Elee, aki eddig volt? A szeme csillog, az ajka el van nyílva... Kiejtem az üveget a kezemből (puhára esik, amúgy is műanyag) és két kézzel ölelem át a derekát.
- Kívánlak, Elee, amióta csak megláttalak ma este a darab után, te jársz a fejemben...- ha megengedi, odahajolok, és megcsókolom. Puhán és forrón, ahogy én szeretem.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 18 2016, 15:14

Tulajdonképpen magam sem értem, miért jöttem utána. Illetve… Nem tudom, mi van velem, mi zajlik bennem, mert én nem szoktam… És itt ülök, és hagyom, hogy elvarázsoljon. Vele megyek, haza megyünk és megrohannak az emlékek. Újdonság, ahogy kezdeményez, hogy most Ő dominál és élvezem, nagyon is. Csak hagyom magam sodródni az árral, és rájövök, hogy talán gyakrabban kéne engednem Őt irányítani. Vagy bárki mást.
Azért annyit csak megengedek magamnak, hogy levetkőztessem, mert jó buli, hogy csiniben van, jól is áll neki, de most már igazán ledobálhatná a textilt. A nyakkendő maradhat, eszméletlen szexi tud lenni, ahogy a mellkasára fekszik, és… Nem tudom megállni, hogy ne bizonyosodjak meg róla, biztosan akarja-e ezt. Még mindig nem hiszem el, hogy igen, hogy nem csak a pia teszi.
- Nem akarok vétózni. Eszemben sincs. – rázom a fejem, mert nem értett meg. Én magamban elég biztos vagyok, de benn… Nem akarom, hogy megbánja. – Nem fogok elszökni… - simulok közelebb hozzá, nyakkendőt markoló kezére fektetem az enyémet. Önkéntelenül harapok az ajkamba. A harmadik lehetőség hallatán csak mosolygok. Abból úgyis csak az sülne ki, ami ebből is… Szorosabban húz magához, szélesedik a mosolyom, ahogy legyezgeti a hiúságomat a vallomása.
- Tényleg? – ölelem át a nyakát, kicsit lábujjhegyre állok, beleolvadok a csókba. Ha akarnám, sem tudnám tagadni, hogy őrülten vágyom rá. Szóval biztosan ezt akarja, akkor nincs kifogás. Jobb kezemmel elengedem, hogy kioldjam az övét.
- A nyakkendő marad… - súgom a fülébe, és hátrébb lépek, hogy lehámozzam a pólómat és az ágyra huppanok, és feljebb tolom magam. Csak az ujjammal intek neki, hogy kövessen.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 18 2016, 20:47

16+

Nem csak varázslat volt a parkban, a bárban... harmadszor is éppen olyan jó csókot kezdeni vele, noha a konyha nem éppen a legromantikusabb hely a lakásomban. Egy pillanatra elfelejtem, hogy itallal kínáltam, hogy vizet kért, annyira fontossá válik, hogy megöleljem, felkapjam, hozzá bújjak. De aztán mégis eszembe jut. Felkapom az üveget, és átviszem a házon (ahogy őt is). Alig hagyja el a szám a száját. Szerencse, hogy vakon is képes lennék ebben a lakásban közlekedni, és Norának sincs éppen most kedve játszani.
Csak a hálóban teszem le, az ő kérésének engedelmeskedve. Nem bánom, mert vetkőztetni kezd. Bár kissé ledermedtem, pontosan tudom, mit szeretnék vele. Aztán megnyugtat, hogy ő sem gondolta meg magát. Elee szexi és buja, nem nehéz szépet mondani neki. Ráadásul még csak füllentenem sem kell: azóta nem tudom kiverni a fejemből, hogy összefutottunk ma este.
Hagyom szóhoz jutni, de én már másra használnám a nyelvem, így csak bólintok, megerősítve, vágyom rá. Hozzám bújik, pipiskedve ölel át, súg a fülembe, oldja ki az övem. S míg kimászok a nadrágomból, ő is leveszi egy ruhadarabját. Befekszik az ágyamba, úgy hív oda, mintha az övé volna, nem az enyém. Megyek... Mint akit megbabonáztak fúrom a tekintetem az övébe, holott csak a Hold világít be az ablakon. Még rajta van a nadrág, bele kapaszkodom, és lehúzom róla, hogy aztán meztelen bokájánál kezdve csókoljam végig a lábát. Haladok fel, egyre feljebb, a kezem előttem jár, simítom tovább a testét, ahol érem. Rajta hagyom a bugyit. Egy egész éjszaka és egy egész nappal van még előttünk, nem akar elszökni, én meg nem akarok sietni, csak megragadni a pillanatot és húzni, amíg lehet, mert .. ő Elee, és nem lehet az enyém. Csókolom hát lassan, csitítva a vágyam is (vagy éppen csiholva), élvezve minden érintést, simítást.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptySzer. Ápr. 20 2016, 20:56

+16

Josh, meg a varázslatos csókjai. Ha a tekintetével nem varázsolt el, akkor a csókjával tuti levesz a lábadról. Vagy éppen orvul ölbe kap közben. Távolról sem volt létszükséglet a víz, csak azért kéne, hogy ne fájjon a fejem holnap, de most sokkal fontosabb dolgom van, mint hogy ivásra pazaroljam az erőmet. Kuncogva ölelem a nyakát, csókolom, ahogy keresztül visz a házon, és csak remélni tudom, hogy nem megyünk neki semminek.
Nekilátok, hogy megbontsam az idilli képet, és némi csupasz bőrt villantson végre Ő is. Gyorsan kiengesztelem, amiért hülyeséget kérdeztem, pedig csak biztosra akarok menni. De ennél jobban már nem tudom megerősíteni magamat abban, hogy most nem használom ki a lehetőséget, hogy ezt most Ő is akarja. Letolom a válláról az inget, kioldom az övét, a többit rá hagyom. Eldobom a pólóm, és várom, hogy kövessen. Sötéten ragyog a szeme a Hold tejes fényében, és nekem azonnal megugrik a pulzusom. Engedelmesen emelem a csípőm, hogy lehúzza a nacimat, és könyökömre támaszkodva nézem a műsort. Ajkamba harapok, hogy visszatartsam a nevetést, amikor időnként kicsit jobban csikiz, mint amit még szó nélkül bírok. Kissé csalódottan veszem tudomásul, hogy a bugyi még marad, de van még idő, majd lekerül. Amikor végre eléri az ajka az enyémet, bal kezem a tarkójára fut, ujjaim a haját markolják, szinte könyörög a testem, hogy kezdjen vele valamit.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 21 2016, 21:04

16+

Egy szál alsó van rajtam (és a nyakkendő), fehérnemű rajta... Félkönyökre támaszkodva int magához, kövessem, és én a lábujjainál kezdem, mert az van hozzám legközelebb és én nem vagyok telhetetlen. Finom az illata, mélyen beszívom. Még a bokája is illatos. Biztosan alkalma volt letusolni vagy fürödni otthon, míg én a füstös bárban szopogattam az alkoholt. Fűt még a hatása, nem fogom szerelemre; nem lehetek Eleebe szerelmes, azt... más iránt érzem. De a gondolat elszáll, ugyanúgy reménytelenül vagyok szerelmes másba is; mint valami stigma, így vagyok megbélyegezve. Miért így van, nem tudom.
A testem viszont emlékszik Eleere. A kezem újra feltérképezi, az agyam küldi az impulzusokat; emlékszem, korábban mi volt jó neki. És most nem kapkodunk. Átlehellem a finom bugyi anyagát, ahogy elsiklok felette, jelezve a puncijának, nem lesz elhanyagolva. Ahogy haladok felfelé, egyik lábammal bekéredzkedek a lábai közé, töretlenül csókolva és simogatva a testét. Lefejtem a melltartó pántját a válláról, , tenyerembe fogom formás -egyenlőre textillel fedett- mellét, és azon keresztül simogatom, aztán óvatosan kifetem belőle, hogy szabaddá váljon az a szép halom, és fölébe hajolok, hogy a számmal is, nyelvemmel is simítani tudjam. Megnyálazom, megszívogatom a bimbóját, finoman az ajkaim közé veszem és kissé meg is húzom, aztán elengedem, de azonnal kapok utána, és kapom be mélyebben, a nyelvemmel simogatva körbe újra. Nem akarom abbahagyni, amíg folytatásért nem könyörög a teste... Ha nyögdécsel és ficánkol alattam, léphetünk tovább.
A testem lángol. A péniszem meredezik, de egyenlőre a nadrág nem zavar, nincs a sürgős szükség érzet bennem, hogy le akarom dobni, és meg akarok merítkezni bennem. Lassan szeertném eljuttatni a csúcs közelébe, őt is, magamat is, mert az a tapasztalatom, megéri húzni, megéri kivárni. Mindenféle gyönyört meg akarok adni Eleenek, ami csak lehetséges.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ma újra láttalak (Josh és Elee)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Újra együtt - Josh és Suzy
» Help Me! ~ Elee & Domi
» Big news ~ Elee&Josh&Seby
» Elee&Richard
» Josh & Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-