Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Ma újra láttalak (Josh és Elee)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyKedd Jan. 26 2016, 14:40

Annaka piának, amit korábban ittam, már csak halovány emléke létezik, nem úgy a lányé. Még mindig érzem a parfümje illatát, a szája ízét, a bőre selymét. Beleborzongok. Hátra döntött fejjel igyekszem meggyőzni magamat, helyesen tettem, hogy eljöttem, de közben nem tudok nem arra gondolni, mennyivel többet kaphattam volna ma tőle, belőle. Úgy íszom a JD-t, mintha víz lenne, az sem zavar, hogy marja a torkom. Legalább érzek valamit. Igazán tompa vagyok, alig negyed óra alatt kivégeztem az üveg felét. Elcsúszok ültömben, az asztal rejti szétvetett lábaim, amivel tartom magam, hogy ne zúgjak be az asztal alá. Fáj kinyitni a szemem, mert minden úszkál előttem... Szédülök.
Pihenni... csak erre vágyom. Egy kicsit pihenek, összeszedem magam, és tovább állok vagy maradok, még nem tudom. A zene, ami szól, most nem bántja a fülem, távolinak tűnik, amúgy sem a külsőségek kötnek le, hanem ami bennem van. És az élmény túl friss, hogy másra tudjak gondolni. Gondolatban máshol vagyok, és nem egyedül. A kezem nem a poharat érinti, a nyelvem nem a hűs italt, szívem nem a zene ritmusára dobog. Elképzelem (vagy emlékezem?), ahogy összeölelkezünk, csókolózunk, simogatjuk egymást. Felidézem, hogyan nyúlt be az ingem alá, hogyan öleltem a derekát. Elképzelem, hogy tovább megyünk, megfosztjuk egymást a göncöktől, lépésről-lépésre, mégis türelmetlenül. Beleborzongok, az ágyékom finoman vibrál...
Basszus, ez a telefonom! Ciki lett volna, ha a rezgés üzemmód miatt jövök izgalomba...???
- Ha.... halló?- hallom magam, de semmi mást nem. Ki keresett ilyenkor? Letette, mielőtt felvettem volna. Üzenet nincs. Elee hívott. Elee? Eszembe jutott, hogy automata visszahívásra állítottam a telót. Ezek szerint még nem alszik. Visszahívott. Vagy csak azt akarja közölni, hagyjam már békén?
JD-vel szemezek, és azon morfondírozok, mit csináljak. Aztán iszom még egy pohárral, nekem már úgyis kakukk, és aztán meghívom a híváskezdeményezést. Kicsöng... (legalább nem foglalt). Egy, kettő, három...
- Elee? - kicsit kásás a hangom. A szívem hangosabban és fájdalmasabban dübörög a mellkasomban, mint valaha. Mintha kevés lenne neki a hely.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzer. Jan. 27 2016, 00:05

Elszívom azt a fél cigit, amit korábban már nem bírtam, míg várom, hogy Josh felveszi-e nekem a telefont. Éles sípolás jelzi, hogy nem kíván velem beszélni. Megfájdul a fejem, egyrészt a rengeteg nikotintól, másrészt az érzéstől, hogy megint elcsesztem, és bónuszként azért is, mert a hirtelen józanodás durva dehidratációval jár. Talán újra be kéne rúgni… De nem szeretek egyedül inni. Kilépek inkább a ruhámból, a bugyimból, és a fürdőszoba felé tartok. Kell egy kád forró víz, egy kis jazz, és valami, amivel felejthetek. De előbb kell egy pohár hideg víz, mert szétrobban a fejem. A sminkem meghalványult, el is folyt kissé, ahogy sírva nevettem, a hajam összekócolódott. Josh keze is benne van a dologban… Nagyot sóhajtok, és egy szuszra felhajtok egy nagy pohár vizet. Mi lett volna, ha másképp alakul? Ha most kint várna a nappaliban? Behunyom a szemem, és próbálom szuggerálni, hogy egyszer csak itt teremjen. Hogy hátulról nekem simuljon, keze bejárja a testem… Ajkamba harapok, és van egy sejtésem, hogy mivel fogom tartalmasabbá tenni a késő esti fürdőmet. Megnyitom a csapot, melegebbre állítom egy pár fokkal a vizet, mint ami pont kellemes, és a kád szélére ülve bambulok magam elé. Megszólal a telefonom, és egy pár másodpercig csak pislogok a rezegve araszoló fémdarabra, aztán majdnem beesek a kádba a nagy igyekezetben, hogy elzárjam a vizet.
- Josh? – szólok bele, de nyilván Ő az, hát ott virít a neve a kijelzőn, de aztán válaszra sem várva belekezdek, mert ha nem most, akkor soha: - Figyelj, ne haragudj, hülye voltam, én… Én nem tudom, mit akarok és tök ijesztő, hogy te igen és… Csak azt akartam neked mondani, hogy sajnálom, és… - megállok, mert fura a hangja, és különben is zene szól a háttérben, meg isten tudja még mi.
- Josh, hol vagy? Minden rendben? – kérdezem aggódva, mert nem tudom, merre van és mit csinál, de kezdek aggódni.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzer. Jan. 27 2016, 15:55

A bár, mint valami menekülés. Nem először és nem utoljára nyúlok piához, ha gond van, bár eddig igyekeztem mértékkel inni. Mi a mérték? Mennyi? Ki tudja. Ma egy üveg a mérték: se többet, se kevesebbet. Hát, többet biztos nem, már az üveg felénél érzem, hogy sok lesz, több, mint elég, ajaj, hajaj, hajajaj.
Képzeletem játszik velem, időben röptet ide-oda. Eleevel vagyok, ő tüzel fel, nem a pia, nem Jack (én nem vagyok Rose). nevetgélek is, mert asszociálok szüntelen, és egy idő után azt sem tudom, mi valóság, mi ábránd. Elle utóbbi. Szilárdan tudom, hogy nincs velem, hiszen a taxival egyedül jöttem ide, mégis... Mindenét érzem, épp csak megfogni nem tudom.
Telefon..., megint egy hívás, ami visszasodor a jelenbe, mégis Eleehez, a rádióhullámok segítségével a hangja ismét a fülemet borzoli, borzolja..., ajaj, a ragokkal már hadilábon állok... ingok. Vissza kellett hívnom; megszakadt, mire felvettem, de bátorságot és erőt Jackből merítettem. Könnyebben kéne beszélnem, de a nyelvem mintha beduzzadt volna, nehezebben forog. Elee azonban vonalban van, s mintha számított is volna rá, hogy hívom, máris beszél. Túl gyorsan, ami azt illeti, az egészből megint csak annyit fogok fel, hogy sajnálja. Lehorgasztom a fejem. Fenébe.
- A Nevesincs-ben ülök Jack barátommal. Kicsit szótlan szegény, viszont éget, mint a pokol!- válaszolok a kérdésére.
Újabb adagot töltök (nagyot) és hajtom le hirtelen, mert gáz, ahogy érzem magam. Elee úgy is le tud rázni, ha már nincs is velem. Még ilyet!
- Ez annyira... szomorú. Tudod, ma úgy éreztem, jól elvoltunk. Nevettünk és mindenféléről dumáltunk, és azt hittem, működhet, amiről ... amiről beszéltünk - (ez így leírva folyamatosank tűnik. Élő beszédben némiképp tagoltabb és elkentebb)- Nem hiszem, hogy jobban ki lettél volna éhezve a csókra, mint én...
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzer. Jan. 27 2016, 15:56

A bár, mint valami menekülés. Nem először és nem utoljára nyúlok piához, ha gond van, bár eddig igyekeztem mértékkel inni. Mi a mérték? Mennyi? Ki tudja. Ma egy üveg a mérték: se többet, se kevesebbet. Hát, többet biztos nem, már az üveg felénél érzem, hogy sok lesz, több, mint elég, ajaj, hajaj, hajajaj.
Képzeletem játszik velem, időben röptet ide-oda. Eleevel vagyok, ő tüzel fel, nem a pia, nem Jack (én nem vagyok Rose). nevetgélek is, mert asszociálok szüntelen, és egy idő után azt sem tudom, mi valóság, mi ábránd. Elee utóbbi. Szilárdan tudom, hogy nincs velem, hiszen a taxival egyedül jöttem ide, mégis... Mindenét érzem, épp csak megfogni nem tudom.
Telefon..., megint egy hívás, ami visszasodor a jelenbe, mégis Eleehez, a rádióhullámok segítségével a hangja ismét a fülemet borzoli, borzolja..., ajaj, a ragokkal már hadilábon állok... ingok. Vissza kellett hívnom; megszakadt, mire felvettem, de bátorságot és erőt Jackből merítettem. Könnyebben kéne beszélnem, de a nyelvem mintha beduzzadt volna, nehezebben forog. Elee azonban vonalban van, s mintha számított is volna rá, hogy hívom, máris beszél. Túl gyorsan, ami azt illeti, az egészből megint csak annyit fogok fel, hogy sajnálja. Lehorgasztom a fejem. Fenébe.
- A Nevesincs-ben ülök Jack barátommal. Kicsit szótlan szegény, viszont éget, mint a pokol!- válaszolok a kérdésére.
Újabb adagot töltök (nagyot) és hajtom le hirtelen, mert gáz, ahogy érzem magam. Elee úgy is le tud rázni, ha már nincs is velem. Még ilyet!
- Ez annyira... szomorú. Tudod, ma úgy éreztem, jól elvoltunk. Nevettünk és mindenféléről dumáltunk, és azt hittem, működhet, amiről ... amiről beszéltünk - (ez így leírva folyamatosank tűnik. Élő beszédben némiképp tagoltabb és elkentebb)- Nem hiszem, hogy jobban ki lettél volna éhezve a csókra, mint én... - fogom a fejem. Nagyon húz.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzer. Jan. 27 2016, 17:42

Finoman szólva sem vagyok éppen toppon. Egy estére elég lenne a bajaim közül csak egy is, hogy taccsra vágjon, de én kapásból hármat tudok felsorolni, ha nem többet; berúgtam – nem is kicsit -, fel vagyok húzva és nincs aki segítsen rajtam, csak magamra számíthatok e kérdésben, és gyötrő kétely marja egész bensőmet. Mit kellett volna másképp tennem? Hiszen így is sokat haladtam, úgy érzem. Nagy lépésnek számít, nekem legalábbis, hogy ma este nem én voltam az, aki faképnél hagyta a másikat. Vagy mégis? Ha igen, akkor ez így sokkal durvább. Elérni azt, hogy a másik menjen el… Ez kegyetlen. Gonosz lennék? De hisz nem így akartam. Én tényleg hittem, hogy ez most másképp zárul. Vidáman, ahogy kezdődött. Ahogy alakult. Valami baj lehet velem, mert már megint sírás lett a játék vége, pedig igyekeztem minden tüskémet behúzni és simulékonyan álltam a dolgokhoz. Vagy nem? Hale szerint hülye vagyok, de ez nem újdonság. Sosem értette igazán, hogyan vagyok képes szerelem nélkül élni.
A hangok a fejemben kezdenek idegtépően ordítani, mint egy csapat neveletlen kölyök, akik egyszerre hangoztatják az igazukat. El kéne őket hallgattatni, de mégis hogyan? Egy relaxáló fürdő mellett döntök, hogy foglalkozhassak egy kicsit magammal, de ugyanakkor erősen remélem, hogy Josh visszahív. Ha hatszor vagy hányszor keresett, akkor elég fontos lehet. Én meg… Mindegy, nem akarok egyfolytában önmarcangolni!
Ledermedek egy pillanatra, ahogy megszólal a telefon, de aztán igyekszem hiper sebességgel bepótolni az elvesztegetett másodperceket. Meg sem várom, hogy válaszoljon, hadarva mondom el a felét se annak, amit akartam, mert túl akarok esni rajta, de aztán torkomra forr a szó. Mentegetőzöm? De miért? Hiszen… De nem, nem fogom kimosni magam ebből magam előtt, mert hiszen miért is kéne? Josh meg… Fura. Csak hallgat, mintha… Mintha nem is számítana, hogy mit mondok. Csak udvariasságból meghallgat.
- Ööömm, ne haragudj, nem akartam másodszor is elcseszni az estédet, én… Nem akartalak zavarni. – rohadtul nem esik le, hogy ki az a Jack, és a jellemzést betudom annak, hogy van benne elég pia, hogy hülyeségeket beszéljen. Nehezen értem a szavait, sok a szünet, indokolatlan helyeken és…
- Josh? – hangom kicsit élesebb, mint normálisan lenne, de csak az aggodalom teszi – Josh, mennyit ittatok? – már akkor sem volt józan, amikor haza indultunk és… Mennyit kell ahhoz inni, hogy ennyire elmosódjon valakinek a beszéde? És miért? És… Még a végén valami baja lesz, én ezt nem bírom!
- Ne csináld ezt velem, jó? Ne igyál többet. Kérlek. – még mindig a kád szélén ülök, tenyerembe temetem az arcom, hangom megtört, tompa. Egoizmus lenne azt gondolni, hogy miattam iszik, de mégis ez az érzésem.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzer. Jan. 27 2016, 22:46

Ki tudja, mennyi idő múlva és hány próbálkozás után, újra halljuk egymást. Elfelejtem, eredetileg mit akartam kérdezni, de aztán gyorsan eszembe juttatja, mintha gondolatolvasó lenne, vagy mi a fene... telepatikus?
- Nem zavarsz. Egyedül vagyok, mint az ujjam...- felemelem, de sokat látok belőle. Uppsz, ez most rossz hasonlat volt?
Nevetgélek magamon, kissé zavartan attól, hogy közben komolyan kéne beszélnem Eleevel.
- Annyira imádom, hogy ilyen diplomatikusan közlöd, hatökör vagyok!- kaparom az arcom. Ezt meg minek mondtam? Elee talán azt hiszi, felszedtem valakit. Csajt, ivócimborát, mindegy- Fejenként 4 dl-t- Kábé. Kicsit talán többet, mert azóta is iszok, hogy beszélünk. Már úgyis meszeltek nekem. Mozdulni sem tudok, pedig vizelnem kell...
És akkor jön egy szöveggel, amit egyszer már hallottam. Igaz, akkor sokkal fiatalabb voltam, és éppen előtte halt meg a nagyapám. Fogalmam sem volt, hogy lehet a veszteséget másképp kezelni, mint ivással. Most sem tudom másképp kezelni, pedig hány év telt el? 10?
- Ó, már nincs olyan sok, mint amennyi elfogyott, szóval... már nem iszok többet- kiforgatom, amit mondott, de ezt most szándékosan csinálom. El is szégyellem magam. Megint azért szúrkálódok, hogy engem meg ne tudjon sebezni?
- Te miért nem alszol még, Szépségem?- kérdezem lágyan, és elképzelem, ahogy fekszik az ágyában és körülöleli a takaró. Irigykedek..
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 28 2016, 01:52

Gondolataimba merülök, és kissé eltávolodom a realitások talajáról. Furcsa határmezsgyéjén járok a bódult ittasságnak és fájó józanságnak, és olyan belső hangok szólalnak meg, amik semmikor máskor nem kaphatnának teret. Josh szakít ki az önmarcangolás futóhomokjából, de azonnal össze is zavarodom. Gondosan elengedem a fülem mellett az ellentmondásos információkat, és igyekszem a további mondandóra koncentrálni. Nincs egyszerű dolgom, de hallottam elég részeg dumát, hogy hamar megfejtsem a kódot. Megnehezíti a dolgom, hogy a fejem sajog, minden egyes szava tompa kalapácsütés a homlokomon.
- Örülök, hogy szereted a humorom… - jegyzem meg fáradtan. Nem igazán értjük meg egymást, de ez ilyenkor normális. Talán nekem is innom kéne valamit, hogy normálisan tudjunk kommunikálni. Négy deci… Négy deci mit? Hát nem mindegy, hogy négy deci bort, vagy négy deci vodkát, vagy… Szóval nem mindegy.
- Szóval nekem nem is akarsz hagyni. – kész, feladom, ilyen állapotban úgysem lehet senkivel komolyan beszélni, ahogy a mellékelt ábra mutatja, vele sem. Elmosolyodom, valahogy nevetségesnek találom azt a látványt, hogy Josh ül egy asztalnál, szorosan ölel egy üveg valamit, és morog, amikor meg akarom vámolni a piáját.
- Hát, tudod, másképp terveztem az estét, és mivel felhúztál… - kis hatásszünetet tartok, és végigszalad a fejemben a gondolat, hogy akár nyugodtan folytathatom is az ilyen jellegű telefont, hiszen simán letagadhatom holnap. Felállok a kád széléről, és a hálószoba felé osonok.
- De még mindig segíthetsz… - sóhajtom a telefonba, ahogy hanyatt dőlök, keresztbe az ágyamon. Igen, megfordult a fejemben, hogy oda megyek, összekaparom és haza rángatom, de… Túl csábító a helyzet, és nekem azonnali megkönnyebbülésre van szükségem, mert belebolondulok. Aztán még elindulhatok.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 28 2016, 11:45

El vagyok már ázva, amikor Eleevel sikerül telefonon kapcsolatba lépni. Az ittasságnak ez az a foka, amikor azt mondják a részegre: "aranyos". Fülig vigyor vagyok, minden vicces, hiába szeretnék komoly lenni, nem tudok. Józanul amúgy is elba*ok mindent, így hát elengedem a gyeplőt: szaladj, lovacska!
Elee azonban beelőz, bármit is kérdezhetnék vagy mondhtanék neki. Kiszakít a "sajnálom" értelmezéséből és a képzelgésből, hogy vele vagyok (lehetnék). Utóbbi gondolat jobban érdekli a fantáziám, erősebben kapaszkodik bele, és hát... izé... Jobban tetszik is, mit ne mondjak.
- De ha egyszer igazad van! Felérek hattal is, tényleg ökör vagyok. Hülye is, iszok is... És csak az ökör iszik magában, nem? Hát nem?- nevetgélek. Félek, idétlenül. A számra tapasztom a kezem.
Nem tagadom, mennyit ittam; és nem kérdezi, mit. Idegesítő gondolkodásmód, de egy ittas ezt nem látja be. Fel se fogja. Én sem húzom Elee agyát.
- Még van az üvegben... - Megmarkolom az üveg nyakát, mintha nem látnám tisztán, mennyi ital van még benne. Bőven elég két személyre, ha emlékezni akarunk a mára holnap.
Megint beúszik a tudatomba a kép: éppen mit csinál, ahogy velem beszél. Leginkább az ágyában tudom elképzelni. Hol is lenne máshol? Egyáltalán, miért van még ébren? Még ittasan is elönti a vér a fejem, ahogy válaszol. Felhúztam. A hangja olyan, mint a méz, belefolyik a fülembe, a fejembe, szétárad az egész testemben. Felhúztam. Ó, bakker, ha tudná, ő mennyire felhúzott engem!
Tudja. Érezte. Elee nem kezdő, hogy ne venné észre a jeleket. És azt még egy süldő tini is észreveszi, ha a fiújának merevedése van. Hát... Na!
A telefonba csak egy sóhaj a válasz. Elég sokatmondó lehet. Lehunyom a szemem, és még élénkebbek a képek róla: egy szál bugyiban, a mellét a haja takarja, szívja a cigarettát, fújja ki a füstöt...
- Akkor segítsünk egymáson!- Édes Istenem, az a sóhaj...!
A nadrágomhoz nyúlok, hogy igazítsak rajta, magamon, és akkor úgy térít magamhoz a vizelési inger, mintha pofont kaptam volna. A lábam azonban gumiból van, fel tudom mérni, hogy minimum erősen dülöngélnék, ha el akarnék indulni. Valahogy mégis el kell jutnom a mosdóba. Szédülésem ellenére próbálom felmérni a helyet újra. Egyáltalán, merre van a mosó?
- Mit tehetek érted?- kérdem Eleetől, mert ő is tőrem vár megváltást.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzomb. Jan. 30 2016, 00:08

Volt egy időszak az életemben, amikor sokat beszélgettem ittas emberekkel, java részt én is elég részeg voltam már addigra, ezért ha nehezen is, de megértem a szavait. Kicsit jobban kell koncentrálnom, mert a tompa fejfájás elveszi az erőmet, nem reagálok olyan gyorsan, mint egyébként tenném.
- Igazad van, hülye vagy. – hagyom rá, mosolygok bele a telefonba, és nevetek, ahogy kacarászik. Hát ez tényleg tök hülye. Többször kéne leitatnom… Bár, ilyen véralkohol szinttel szerintem keresztet vethetnénk bármilyen tizennyolc plusszos történetre, ilyenkor általában csődöt mondanak a dolgok.
- És csak dicsekszel, vagy meg is kínálnál, ha ott lennék? – mondjuk, nem lenne egy hátrány kideríteni, hogy milyen matrica van az üvegen, de ez igazából nem is olyan fontos, hiszen én itthon vagyok, Ő meg ott ül egy kocsmában.
Rohadtul felcsigázott az este folyamán, még mindig érezném az ízét a számon, ha nem szívtam volna el annyi cigit. Most csak a nikotint nyalogatom az ajkaimról, és kezd felfordulni a gyomrom. Nem szabad ennyi cigit elszívni egymás után… Nagyon nem! Vajon milyen állapotban lehet? Amikor elment, elég kényelmetlen helyzetben volt. Azt hiszem. Elmúlt volna már? Feszeng még? Ha ennyire részeg, már inkább a májában kéne lennie annak a vérmennyiségnek, hogy ne haljon bele a piálásba… Azért egy próbát megér, belesóhajtom a szavaimat a telefonba, eltekintek tőle, hogy akadozik, botladozik a nyelve, lehunyom a szemem, és csak a hangjára koncentrálok. Végigszalad a kezem a testemen, ujjaim bejárják az ismerős domborulatokat, völgyeket, amiket neki kéne érintenie. De illúzióromboló, ahogy belecsuklik a telefonba, és tudom, hogy ebből úgysem lesz semmi. Hasra fordulok, beletúrok a hajamba.
- Tudod mit? Maradj ott, ahol vagy, jó? – kérdezem, és lemondóan sóhajtok. Érte megyek, majd lesz valahogy. De nem bízom benne, hogy egyedül épségben hazajut. Megpróbálok tőle röviden elköszönni, és felhívom Rick-et, hogy szerezzen nekem egy taxit. Igen, ilyen későn még elmegyek, amikor most értem haza, köszi, hogy aggódsz… Felrángatok magamra valami elfogadható öltözéket, egy laza edzős nacit, egy egyszerű ujjatlant, meg egy vékony pulcsit, mégis csak éjszaka van, meg egy sportcipő, a hajamat laza lófarokba kötöm, valamit igazítok a félig elfolyt erős sminken, és már nyomkodom is a lift gombját.
A bár előtt hatalmas az élet, hangosak, cigiznek, söröznek, szól bentről a zene. Kifizetem a taxit, és mit sem törődve az érdekes pillantásokkal bevonulok az elhasznált levegőjű bárba. Körbehordozom a tekintetem, Josht keresem, és megtalálom egy eldugott hátsó asztalnál, a félhomályban. Szóval whiskeyzik… Remek.
- Szóval Jack fogyóban van? – huppanok le vele szemben és rámosolygok. Nehezen fókuszál az arcomra, de ennyi piával a vérében… Csoda, hogy nem gyullad fel a vére.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyVas. Jan. 31 2016, 19:18

- Ah, tudtam...- beleborzolok a hajamba. Ugyan kikényszerítettem belőle, de kimondta. Nevetek vele, holott rajtam nevet. Tényleg nevetséges vagyok. És részeg.
- Ha itt lennél, már nem is lennék ökör. Naná, hogy megosztanám...- mondom derűsebben. Sebastiannal is mindig jókat hülyülünk, ha felöntünk a garatra. Milyen lehet Elee, ha teljesen ellazul? (Ellenállhatatlan?) Már így is az.
Még mindig képes vagyok képzelegni róla; meglehet a hangja teszi: ahogy belesóhajt a telefonba, mintha a lehelete csiklandozná a nyakam. Régmúlt és közelmúlt olvad össze a vágyaimmal, löki a vért lefelé ( a májamból az ágyákom felé). Halál a májra, ha úgy halok meg, éppen Elee testével vagyok elfoglalva.
Szűkös a nadrágom, de ahogy hozzáérek, egy másik inger veszi át a hatalmat. Vizelnem kell. Valahogy könnyíteni kell magamon, mert nem attól pusztulok meg, hogy a májam robban fel, és nem is a farkam..., prózaibb halálom a szégyenem: összepisálom magam.
- Valahogy ki kell mennem...- értem félre a szavait. Hangosan gondolkodtam volna? Nem maradhatok itt... Ennek ellenére megígérem, nem megyek sehova.
Miután bontja a vonalat, intek a pincérnek, és őt kérem meg, segítsen kimenni, bármilyen ciki. Menet közben jótanácsokkal lát el, nem kéne többet innom, és hív nekem egy taxit, ha végeztem, de szépen rámosolygok, és megkérem, csak azt tegye, amit kértem. Adok neki egy kis lóvét is, ne higgye, hogy hálátlan vagyok.
Szokás szerint ülve végzem a dolgom. Állva nem is menne, mindkét kezemre szükség van, hogy támaszkodjak, kapaszkodjak. De miután megkönnyebbülök, a fejem is kitisztul (már nem nyomasztanak a bevizelés rémképei), és a mosdónál nem csak a kezem mosom meg, hanem az arcomat is. És mint tudjuk, a hideg víz csodákra képes. Némiképp újjá születve jutok vissza a helyemre. A piám csodák csodája, érintetlennek látszik. Leülök mellé. Pár perc múlva megérkezik harmadiknak Elee. Ő velem szemben ül le. Úgy nézek rá, mint valami látomásra. Tényleg itt van? Vagy csak képzelem? Meg kellene érintenem.
- Jobban örülnék, ha nem lennél elérhetetlen...- mondom, és utólag esik le, szavaimnak két értelme van. Egyiket sem szívnám vissza.
A vérem nem a piától tüzes. Azt már oltotta a víz... A pincér túl figyelmes: tiszta poharat és friss jeget hoz az új vendég tiszteletére. Vajon ha én esnék be így valahova, kora hajnalban, engem is azonnal körbeugrálnának? Kétlem.
- Komolyan gondoltad, hogy segítesz...- mosolygok Eleere, és máris töltök neki (magamnak is)
- Gyere közelebb- kérem tőle, vággyal teli - ha eddig nem tette volna meg magától.
Hogy lehet ilyen szexi még most is?
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyVas. Jan. 31 2016, 23:44

Nevetek, hogy kicsit a szívére veszi, lehülyéztem. De az. Tényleg. Hát itt volt a remek lehetőség, Ő meg elmegy egyedül lerészegedni. Még annál is jobban, mint amennyire együtt lerészegedtünk. És most meg itt vinnyogunk a telefonba, egymás hangjára vadászva. A bajok ott kezdődnek, hogy túl élénk a fantáziám, és túl frissek az emlékek. Még félig részegen is képes vagyok rá, hogy el-elcsukló hangjához, ami korántsem olyan szexi, mint amikor még kordában tudja tartani a beszédét, azokat a gyönyörű szemeket párosítsam. Az illatát, ami megbolondít, az ízét, amivel elveszi az eszem.
- Ez esetben mindenki jobban járna, ha ott lennék… - mondom mosolyogva, hiszen tény, senki nem járna rosszul. De nem bírok magammal, húzom az agyát, mert a testem tombol, és ha Ő nem érint meg, akkor magamnak kell elintéznem. Nem jön össze, mert a vonal másik felén nem egészen olyan a hangulat, vagy ha mégis, nem jön át a bizsergés. Majd talán egy másik alkalommal.
- Josh, csak… Várj meg, jó? – nem értem, hova akar kimenni, de az a lényeg, hogy ne tűnjön el, mert én indulok, ha nem is most, de mindjárt, mert valamit csak magamra kell kapnom. Ha így kilépnék a lakásból, nem hiszem, hogy eljutnék a kocsmáig. Sietve rángatok fel magamra bármit, ami a kezem ügyébe kerül, korántsem az a célom, hogy party királynőként libbenjek be a hely ajtaján, csak minél előbb el akarok indulni.
Lehuppanok vele szemben, és meg kell állapítanom, hogy a hangja alapján rosszabb állapotokat festettem le magamnak. Rámosolygok, mert olyan, mintha szellemet látna. Aztán elnevetem magam.
- De hisz nem vagyok… - billentem félre a fejem, és magam felé fordítom az üveget. Megemelem, hogy megnézzem, mennyi van benne.
- Ezt mind egyedül ittad meg? – kérdezem, mintha dorgálnám, de valójában minden elismerésem, hogy még nem ájult el.
- Köszi! – mondom a pincérnek, ahogy hoz nekem is egy „terítéket”. A jeget félre tolom, az ír vérem nem engedi, hogy felvizezzem a drága piát, még ha nem is hazai.
- Biztos vagy benne? – kérdezem nevetve, és elveszem a poharam, hogy az övéhez koccintsam. Belekortyolok, a whisky végigmarja a torkomat és tüzet gyújt a gyomromban. Érzem, hogy azonnal kipirul az arcom, és tudom, hogy az átmeneti józanságomnak lőttek. Itt ülök, vele vagyok, és már megint iszom. Minden oka megszűnik a józanságomnak, már ha egyáltalán kijózanodtam egyáltalán valaha is.
- Mégis, hogy tegyem, ha köztünk az asztal? – kérdezem egy széles vigyorral, és előre dőlök, szinte elnyúlok az asztalon, hogy lássa, akadályozva vagyok.
- Szóval, mi volt a terv? – kérdezem, mert lelépett tőlem, csak arra nem számított, hogy tőlem nem olyan könnyű megszabadulni, mint amilyen könnyen én eltűnök.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyHétf. Feb. 01 2016, 12:35

Nem mondom ki hangosan, lényegében most is itt van... Legalábbis a fejemben. Kétség nem fér hozzá, kiről fogok ma álmodni, he eljutok az ágyamig. És nem ütöm ki magam teljesen. Vagy jobb lenne úgy?
Beleegyezem, hogy nem megyek sehova (a mosdó kivétel, megbocsájtható kilengés), és mire belibben, egy fokkal tisztább vagyok. És vagy egy liternyivel könnyebb.
Semmi szia, semmi örülök, hogy újra látlak... Bár más öltözékben van, mint amikor elváltunk, a vonzerejéből semmit sem vesztett. Természetes szépségét még jobban szeretem, de pszt... Az a ruha, amit este viselt se volt előnytelen. Sőt. Írtó szexi volt!
- Hát, hacsak meg nem vámolta valaki, míg a mosdóban voltam..., aha...- annyira nem érdekel a pia! Jó ötletnek tűnt, hogy iszogassak, felejtsek, kiessen a tudatomból minden, ami roncsol vagy fékez, de képtelenség mindent elfelejteni, ha itt van Ő, aki most vágyaimat megszemélyesíti. Hogy tud ilyen hatással lenni rám?
Biztos nem hallucinálok, mert ő is kap poharat, jeget (bár utóbbit nem kér). Én igen. Felrobbanni készülök, szóval, nem árt, ha hűtöm magam. Iszunk.
- Biztos? Én? ... Semmiben...- ingatom a fejem, noha azt sem tudom, mire vonatkozik a kérdés. A válasz helytálló. Minden bizonytalan, ami velem kapcsolatos.
Koccint velem, mintha egyetértene azzal, amit mondok, és rögtön kipirul. Elképesztő ez a lány, soha nem láttam hozzá foghatót. Isten bizonyára jó kedvében volt, amikor teremtette.
- Mondjuk, nem velem szemben ülsz le, hanem... ide...- paskolom meg az ülőkét, ami leginkább szófához hasonlít, magas támlával, aminek kényelmesen neki lehet dőlni, ha az ember lazulni akar (és figyelni az eseményeket).
(Meglehet, hogy van szék is az asztal mellett, de mivel sarokban van, úgy képzelem, mint valami sarokülő garnitúrát, csak kényelmesebb kivitelezéssel.) Ha átnyúl az asztalon, finoman megfogom a kezét, és navigálom, hogy mellém tudjon ülni.
- Na, így...- sóhajtok, ha végre testközelbe kerül. - Nem sokkal jobb?
Ez már emlékeztet arra, amikor a padon ültünk. Nem hiszem, hogy újra kellene kezdenünk. Merészen nyúlok a térdei alá, és húzom aképpen az ölembe, mint a padon. Ráadásul most nem is szoknya van rajta. A másik karommal megsimítom a hátát, és ha engedi, a kezem a derekán hagyom.
- Nos, a terv...- hol is kezdjem? - Már leszoktam róla, hogy tervezzek...- ingatom a fejem.
Ez van, mit szépítsek? Sosem jönnek be a terveim, valami mindig rosszul (vagy máshogy) sül el. Inkább hagyom... sodortatni magam. Ma este például meg voltam győződve róla, hogy majd én kísérem haza Suzyt, talán a bátorságom is öszeszedem, hogy búcsúzóul ne csak az arcát csókoljam meg, de ez a terv abban a pillanatban megdőlt, amikor Eleevel összefutottam. Vacsora alatt Suzy Ameliával beszélgetett, én pedig folyton Eleere gondoltam, és amikor a lány közölte, hogy nem haza megy, hanem vissza, az iskola báljába, már tudtam, hogy nem hozzá fogok csapódni, hanem... Elee után megyek. Képzelhettem, hogy erősebb a vágyam, mint a félelmem az elutasítástól, ha a taxiban az is eszembe jutott, milyen gyarló vagyok. Miféle széllelbélelt pasi vagyok, aki nem tudja, mit akar? És ha tudja, miért nem azt csinálja?
Mindeközben Eleet nézem, a kipirult arcát, a ragyogó szemeit, az elnyíló ajkát...
- Én is kérdezhetek valamit? - persze, élhet a vétó jogával, eddig nem játszotta el- Mire gondoltál, amikor azt írtad: "sajnálom"?
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 04 2016, 00:51

A bárban valahogy kilóg a sorból az elegáns öltözékével. Jelenleg sokkal inkább ide illek a gyorsan magamra rángatott cuccaimmal. Elmosolyodom, ahogy meglátom, olyan kis szárnyaszegetten ücsörög a bokszban. Próbálok úgy belekezdeni a beszélgetésbe, mintha nem is váltunk volna el. Nehéz, mert másképp állok hozzá most, mint a padon, vagy a taxiban, és megint máshogy, mint amikor elhajtott a taxival. Ez új, nem akarok menekülni, csak… Szeretném tudni, hogy minden rendben van vele. Fura, én nem szoktam másokról gondoskodni. Általában én szorulok ilyesmire.
Koccintunk, és belekortyolok az italba. Égetve marja a torkomat és túlfűti a testem.
- Helyes! – mosolygok rá, mert ha biztos vagy valamiben… Nos, akkor sokkal nagyobbat csalódsz, ha nem jön össze.
Édes, ahogy invitál maga mellé, de… Kell az most nekünk? Úgy értem… egyszer már felhúztuk egymást, és mi lett a vége?
//Én is úgy képzeltem, ilyen pados beülős izének//
Elfekszem inkább az asztalon, átnyúlok felé, mosolyom töretlen. Kedvelem. ÉS jó így ellenni. Iszogatni, meg minden. És szeretnék mellé ülni, az ölébe, akármi, de… Most nagyon be van rúgva, és… Nem akarom kihasználni, és ha most… Jézusom, mikor lettem én ilyen jó kislány? Engedem, hogy átvezessen maga mellé, hogy az ölébe húzzon. Aaaa, szeretek rossz lenni!
- Kár, te voltál az utolsó reményem. – nevetek, ahogy a nyakát ölelem. Neki mindig volt terve. Mivé lesz a világ? Én javulok, Ő romlik… Nem lesz ez így jó.
- Amit csak akarsz, édes. Az ajánlatom még mindig áll. – kaján félmosolyt villantok, és várom az újabb tőrdöfést. A nyakába kapaszkodva hajolok az asztalra, hogy megszerezzem az italomat.
- Hogy hogy mire? – kérdezem kissé értetlenül. Hát nem volt egyértelmű? Ezek szerint csak nekem volt az… Újabb korty whisky csúszik le a torkomon – Hát arra, hogy hülye vagyok, hogy mindent elcseszek, és… - megbillegtetem a kezemben a poharat, nézem, ahogy a halvány fények megcsillannak a folyadékon – És sajnálom, hogy nem az vagyok, aki neked kell. – tessék, kimondtam. De tényleg nem vagyok az. Még. De lehet, hogy soha nem is leszek. Nem tudom! Én nem vagyok kész megállapodni, gyereket szülni, anyának lenni, meg tudom is én… Nekem…. Én bulizni akarok, élni és… Ajh, nem tudom, semmit sem tudok! Pedig jó vele lenni. Most is, és korábban is. Ha megcsókolnám vigasztalásul, akkor nagyobb kárt tennék a lelkében? Pedig szeretném… Tekintetem az ajkára siklik, és fogaim a sajátomba mélyednek.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 04 2016, 22:31

Nem sokat időt töltök egyedül (a mosdóbeli kitérőm után) és megjelenik Elle. Nem látomás, más i slátja, sőt, kézzel foghatóvá válik, ahogy átnyúl az asztalon. Magam mellé invitálom, s közben úgy folytatjuk a társalgásunk, mintha még mindig ott lennénk a padon (s nem lett volna a közjáték a házuk előtt) Így hát ott ül újra mellettem, lábaival az ölemben, kezével a nyakamban. Frissebb az illata (biztosan zuhanyzott már), és egészen más a ruhája, de sosem érdekelt a ruhája.
Szerinte jó dolog, hogy semmiben sem vagyok biztos. Elnevetem magam. Bár én is így gondolnám! Engem viszont teljesen kikészít, hogy az egyértelműnek látszó dolgok milyen gyorsan képesek összekuszálódni az életemben. Ha tetszik, ha nem, ez szinte kivétel nélkül a magánéletemet érinti. Valahogy nem boldogulok...
- Ó, bakker, és most is csalódást okoztam!- sóhajtom nevetve.
Már nem  megy másképp, mindenen nevetnem kell, azon is, milyen szerencsétlen vagyok. Az egyetlen jó tulajdonságom, amit kedvelt bennem ez a lány... egyszerűen köddé oszlott.
Olyan jó így lenni vele. Megint az az érzés fog el, mint  a padon: most bármiről tudnánk beszélgetni, akkor se kapnánk össze. Biztos mulat rajtam, hogy kissé szét vagyok csúszva, de egyáltalán nem undorodik, és azért még én is tudom, mit beszélek... Többnyire. Hazudni részegesen se tudok.
Megragadom a lehetőséget, hogy kérdezzek tőle, miközben ő behajol az italáért. Megvárom, amíg megissza, amire szüksége van, megvárom, amíg nekem szenteli a figyelmét. Nem akarom bántani. Tisztán akarok látni. (Fejben. A szemem kissé el van homályosodva)
Zavarba hozza a kérdés. Az italával játszik közben. Becsületére váljék, hogy mégis válaszol. Nem erre a válaszra számítottam. Igazából nem is tudom már, mire számítottam. Szeretet önt el iránta, ahogy válaszol, és tudom, ez mégsem lenne terhére. Megsimítom az arcát. És miközben az ajkára siklik a hüvelykujjam, én is vallok nei.
- Igen... Ezt én is sajnálom- sóhajtok.
Akárhogy is van, őrülten jó volt újra látni őt. Táncolni, inni, beszélgetni, csókolozni vele. Elképzelni, hogy szeretkezünk.
- Gyönyörű lány vagy...- semmi újat nem tudok neki mondani, amit ne mondtam volna már, vagy ne tudna magától (másoktól). Csak egy pillanatig habozok, de (remélem) nem csak a pia hiteti el velem, hogy igaz, amit látok. Megrágcsált és csókra éhes ajkaira tapasztom a szám.
Most nem érdekel, mi lesz holnap. Itt akarok lenni. Itt és vele. Mert ez a pillanat a miénk, és ez a pillanat nagyon jól esik nekem. Remélem, neki is...
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 04 2016, 23:36

A taxi kivételesen átrepül a városon, na meg nem is kell olyan vészesen messzire mennünk. Josh mintha szellemet látott volna, úgy pislog rám, aztán a pincérre, amiért kapok egy poharat én is. Bár az elképzelésem az volt, hogy szemben ülök le vele – amit meg is valósítok – és úgy beszélgetünk, valahogy csak meggyőz, hogy jobb nekem mellette, és miután kicsit küzdök magammal, engedek neki, hisz tulajdonképpen én is vágyom a közelségére. Elnevetem magam, hogy rekonstruálja a szórakozóhely előtti eseményeket, ezek szerint kedveli ezt a helyzetet, és aztán vidáman nevetgél rajtam, magán, a világon, mindenen.
- Ugyan, ne törődj vele, már megszoktam. – nevetek, cukkolom, és beletúrok kicsit a hajába. Megnyugtató, hogy ugyanúgy humorizál, ahogy én is teszem. Igaz, én mindig ehhez az eszközhöz nyúlok, ha elkomolyodna a téma, és éppen nem érzem szükségét, hogy felnőtteskedjek. Kicsit jobb állapotban van, mint amikor telefonon beszéltünk, legalábbis a beszéde érthetőbb, és ez megnyugtató. Nem tudom, mit csinált, mióta letettük, de mindenképpen jót tett neki.
Újabb kérdést szeretne feltenni, és én semmi jónak nem vagyok az elrontója, de azért persze egy kicsit bennem van a para, hogy most mi lesz. Legutóbb, amikor így kezdte… De nem, hát csak nem történik meg kétszer egymás után ugyanaz. A villám sem csap kétszer ugyanoda. Főleg nem egy este… Kicsit nehezen válaszolok, mert nem tudom, mit fog reagálni, és őszintén szólva meglep. Érintésével mintha búcsúzna. Összezavarodok, mert azt hittem, örülni fog, hogy utána jöttem, de most elbizonytalanodok.
- Hát, akkor ezen nem fogunk összeveszni. – mosolygok kicsit szórakozottan, mert… Fura, hogy nem kezd el meggyőzni, meg hasonlók, valahogy azt vártam, vagy nem tudom.
- Én is kérdezhetek? – rajtam a sor, hogy rá hozzam a frászt, pedig tényleg semmi vészeset nem akarok kérdezni – Milyen válaszra számítottál? – komolyan érdekel, mert szerintem nem erre. És innentől kezdve nagyon érdekel, hogy mi játszódhatott le a fejében. Bókol, már megint. Pedig tudja, hogy nem tudom kezelni, ahogy most sem. Most köszönjem meg? De az olyan izé… Inkább csak mosolygok, és megkönnyebbülten nyílnak el az ajkaim, amikor megcsókol. Mintha a gondolataimban olvasna. De részegek vagyunk, mert azért nekem sem tartott sokáig a józanság, nem igazán koordinált a dolog és kicsit összekoccannak a fogaink.
- Héé, lassabban cowboy! – nevetek, ahogy elhúzom a fejem – Még szükségem lesz a fogaimra. – ujjaim a hajába futnak a nyakán. A szemébe nézek egy pillanatra, de sokkal jobban vágyom rá, mintsem hogy érveket gyűjtsek, miért nem kéne ezt folytatni. Megcsókolom, amennyire tudom puhán, ujjaim még mindig a hajában, másik kezem a mellkasán. Csillapult ugyan a vágyam, de korántsem múlt el. Akarom, de részeg… Így nem olyan, nem lenne helyes, és nem akarom, hogy holnapra megbánja. Basszus, hát mióta vagyok ilyen figyelmes?!
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyPént. Feb. 05 2016, 12:39

- Ezzel akarsz vígasztalni?- pirulok bele. Mindig csalódást okoztam?
Beletúr a hajamba, ezzel talán azt jelezve, csak szívja a vérem. Nagyon tudja, hogyan csinálja. Ha nem lenne bennem alkohol, komolyan elgondolkodnék, normális vagyok-e. Így is megfordul a fejemben. Csak vigyorgok, meglehetősen idétlenül. Ez a mosoly nem esik jól. Csalódást okozni... sosem akartam.
Azt kérdezem tőle, ami a taxiban foglalkoztatott, és elhiszem, hogy őszintén válaszol, mert nem kapkodja el. Szomorú vagyok, amiért azt hiszi, nem rá vágyok, szomorú, amiért nem akar olyan lenni. És közben tudom, nem lenne boldog, ha másmilyennek kellene lennie, mint amilyen most, amikor boldognak érzi magát. Mert boldog... Ugye? Azért nem akar változni, változtatni. Én is belátom, nem ő az a lány...
A válaszom azoban láthatóan meglepi. Szórakozottnak tűnik, és azt mondja, nem fogunk összeveszni.
- Soha nem akartam...- nézek meglepődve rá. Miért vitatkoznék? Elég idő eltelt már, mióta legutóbb erről beszélgettünk, volt időnk gondolkodni. Ami azt illeti, nekem volt szükségem arra, hogy jobb belátásra térjek. Vannak dolgok, amikben én sem tudok engedni. Elee is éppen ilyen határozottan ragaszkodik valamihez, amiben önnön védelmét látja. Nem hibáztathatom azért, amit tisztelek benne. Hű önmagához.
Visszakérdez. Elmosolyodok. Nincs szükségem piára, hogy válaszoljak:
- Mindenfélére. Arra, hogy sajnálod, egyáltalán találkoztunk, egészen addig, hogy sajnálod, hogy elengedtél... Elég széles a skála, mindenfélére gondoltam- mondom őszintén. Nincs bennem neheztelés.
Itt van, lényegében utánam jött, ez azért pár lehetőséget kigolyóz. Nem utál, példának okáért.
Olyan vonzónak látom, még a ködön keresztül is érzem a vonzását. Az ajka is hívogat... megcsókolom. Nem ellenkezik, az ajka szétnyílik. Valamit mégis elrontok, mert összekoccanak a fogaink, és ez, mint hideg zuhany választ el minket. Lassításra figyelmeztet, de közben nevet. Kiderül, csak a fogait félti.
- Ne haragudj...- sóhajtom, mert a keze a hajamba túr, és már húz is magához. Hajol ő is, egészen lágyan csókol meg. Nem vitás, gyakorlottabb, mint én. Szívesen tanulok tőle, követem, bármit csinál, élvezem minden pillanatát a csókjának. Megtámasztom a hátát, a másik kezem a tarkójára siklik. Lélegzetét mélyen leszívom, jobban bódít, mint akármelyik alkohol. Behunyom a szemem, elengedem magam. Olyan érzés, mintha repülnék.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzomb. Feb. 06 2016, 18:45

Azért annyira észnél van, hogy a vérszìvást kicsit magára vegye, de ez jò jel, akkor annyira nem vetkőzött ki önmagábòl. Josh még mindig Josh, és ez ìgy van rendjèn.
- Persze. Hiszen vilàg èletemben olyan elvàràsokat tàmasztottam, amiknek különösen nehèz megfelelni. - mosolygok, ès ez csak fèlig hazugsàg, mert nem voltam èn mindig ilyen. Voltam èn naiv kislàny, akinek egy egyszerű mosoly elèg volt a boldogsàghoz. Aztàn lett belőlem ez a làny; kihìvò lettem, dacos, hatàrozott, ès elvàrom a pasiktòl, hogy ezt el is tűrjèk, ugyanakkor szeretem, ha kordàban tartanak, de csak addig a pontig, hogy a szabadsàgom megmaradjon. Ugye, hogy nem is olyan egyszerű?
Kèrdèsère nem tudok nem egyenes vàlaszt adni, mert akkor sem tudnèk màr viràgnyelven beszèlni, ha akarnèk. De nem is akarok, most nem ennek van itt az ideje. Mintha egy kicsit megrogyna ettől, de ugyanakkor èn meg fellèlegzem, hogy nem kezdünk meddő vitàba a szemèlyisègemről ès annak lehetősègèről, hogy az megvàltozzon. Ez gyakaran megesik, ha összesodròdom egy olyan sràccal, aki nem èrt egyet a vilàgnèzetemmel, ès bàr szeretem, ha kicsit megzabolàznak, ahhoz nagyon komoly dolog kell, hogy megvàltozzak. Mèg Apa sem èrte el, hogy kicsit higgadtabban èljem az èletem.
- Tudom, Josh. Ez csak... egy szòfordulat. - èn szoktam ezt hasznàlni, lehet, rosszul teszem, de màr beèpült a sajàtos kis nyelvtanomba. Màsok vagyunk, ès màskèpp vagyunk bolondok. Van ez ìgy, van, akinek bejön, màsoknak meg nem. De ott van pèldàul Seby; kb ugyanùgy vagyunk elmeroggyantak, de mègis meg tudnàm gyikkolàszni nèha. Ès itt van Josh, aki tök màskèpp bolond, sosem tudnèk àrtani neki - persze Sebynek sem - meg mèg vonzòdom is hozzà, de valahogy mègsem az igazi.
- Oh, èrtem. - megforgatom az utolsò korty whiskyt a pohàrban, aztàn kiiszom. Valami konkrètabbra szàmìtottam, de azèrt ebben is volt informàciò. Nem tudja, mièrt engedtem el. Ha tudnà, eszèbe sem jutott volna olyasmi, azt sajnàlom, hogy talàlkoztunk. Èn tènyleg sajnàlom, hogy nem illünk össze, mert most jò, ìgy jò. Rövidtàvon. De... hosszabb időintervallum alatt elkerülhetetlen lenne, hogy megbàntsam. Nem tudom, meddig lennèk kèpes màsnak adni magam, mint ami vagyok pusztàn màs valaki, vagy valakik boldogsàgàèrt, mert abban a pillanatban megszűnnèk Eleenek lenni. Annak az Eleenek, aki most vagyok. Akit megkedvelt. Ès akkor màr Őt sem tennèm boldoggà. Akkor meg az egèsznek mi èrtelme? Ezèrt van az, hogy sokkal szìvesebben vàllalom most azt, hogy elköszönjünk, lezàrjuk az ismeretsègünket, ès nyitunk egy ùj fejezetet, mint azt, hogy hitegessem valamivel, amit soha nem tudnèk neki megadni. Szàz szàzalèkosan legalàbbis.
Megcsòkolom, finomabban, amennyire ilyen àllapotban kèpes vagyok finom mozdulatokra. Jòl esik tudni, hogy mindazok ellenère, amit most ràzùdìtottam, azèrt nem hùzza le a rolòt, vàllalja a kockàzatot, ès ezzel sùlyos terheket vesz le a vàllamròl. Pròbàlom nem èhes ragadozòkènt cincàlni a szàjàt, de fogalmam sincs, mennyire közelìtjük meg a közszemèrem sèrtès hatàràt, mìg a pincèr jelzès èrtèkkel el nem viszi a poharainkat. Igaza van, szerintem sem kène mèg tovàbb innunk. Belenevetek a csòkba, aztàn Josh nyakàba fùrom az arcom, hogy összeszedjem magam, időt nyerjek.
- Mit gondolsz? Most mehetnènk inkàbb Hozzàd. Az èn lakàsomnak ezek szerint rosszak az energiài... - nevetek, mèg mindig a nyakàt ölelem, ès vàrom az ìtèletet.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyVas. Feb. 07 2016, 14:15

- Szerintem ezzel nem vagy egyedül...- mindenkinek vannak elvárásai- Mesélj nekem, milyen pasira vágysz?- Kérdezem tőle. Talán elárulja, hova tette ő a mércét...
Egyértelmű, hogy én ezt nem ugrottam meg. Nem az a pasi vagyok, akiről ő álmodozik. Sokkal jobban értem őt, mint korábban. S bár nem titok, hogy milyen erős vonzalmat táplálok iránta, nem akarom meggyőzni, hogy én lennék számára az ideális pasi. Nem biztos, hogy én vagyok. Az ő személyiségéhez másféle tipus illik (ismerőseim közül leginkább Sebastian), de a barátom szerint még közöttük is vannak differenciák; nem passzolnak kellően. Ennek kapcsán eszembe jut, Elee talán még nem is tudja, hogy Sebastian közös ismerősünk. Félek, hogy a téma vitát gerjesztene közöttünk, és erre nem vágyom; nem is vágytam soha. Különben sincs jelentősége az egésznek.
- Igen, tudom... De úgy érzem, sokszor félreértettél... Én nem akartam soha erőszakos lenni, vagy olyat tenni, amit nem akarsz...- mondom félénkebben. Santa Barbarában a beszélgetésünk nagyon elcsúszott, pedig a esküvő témáját még csak nem is én hoztam fel...
Megkérdezem, hogy értette a "sajnálom" üzenetét, és visszakérdez, hogy értettem én. Nem tudom neki leírni, mennyi féle gondolatot kötöttem hozzá, mert már nem is mindre emlékszem, de a szélsőségeiről azért jelzést adok neki. Fontolgatja a válaszom. Talán megérti, ő sem mindig egyértelmű. Hogy szükségem lenne a megismerésére ahhoz, hogy tudjam, mikor mire gondol éppen, akkor, is, ha nincs velem. Akkor is, ha csak egy szót üzen: mi van benne: neheztelés, harag, bánat? Ezért szeretném jobban megismerni, ezért törekedtem erre eddig is.
Abban azonban majdnem egészen biztos vagyok, hogy szavak nélkül jól megértjük egymást. "Működik a kémia", mondanák mások, de talán ennél is többről van szó. Annak ellenére, hogy lényegében kimondtuk, nem illünk össze, újra csókolózni kezdünk. Kis döccenővel, de megint összecsiszolódunk, és megint olyan érzések szaladgálnak, cikáznak bennem, hogy ennek így kellene lennie. Ilyennek képzelem a boldogságot.
Nem kell senkinek ránk törnie, köszönni, krákogni, szemünkbe világítani... Szavak nélkül is lehet jelezni, hogy... , hogy "ezt otthon kéne folytatni, fiatalok". A pincér az, aki jelen esetben szétugraszt bennünket, és Elee megint kuncog. Most viszont nem tudok szellemeskedni. A kérdése buja vágyakat csihol bennem, újabb reményeket ébreszt.
Ne, Josh, ne csináld, ne b*ssz ki magaddal!-hallom saját belső hangomat, és nem először tépelődök, helyes-e megfékezni valamit, ami ennyire természetesen tör felszínre.
- Elee...- magamhoz ölelem, vállamon pihenő fejére adok egy puszit- Örülnék, ha eljönnél hozzám.
Ha nincs ellenvetése, megkeressük a kijáratot. Taxit hívok, bemondom a címem.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyKedd Feb. 16 2016, 15:34

Félrebillentem a fejem, mosolyogva fürkészem a tekintetét. Vajon neki milyen elvárásai vannak? Olyanok, amiket nem lehet teljesíteni? Olyanok, amiknek csak én nem tudok megfelelni? Túl nagyok? Túl sok? Túl kevés? Semmit sem tudok róla, és mégis úgy játszunk egymással, mintha minden információ a birtokunkban lenne, holott ketten kétféleképpen értelmezzük a játékszabályt.
- Biztos tudni akarod? – kérdezem végül, mert ez nehéz kérdés. Nincs konkrét ideál, nem kell minden pontnak teljesülnie csak… Kell valami, ami megfog annyira, hogy ne akarjak jobbat keresni. Vincent ilyen lehetne, ha nem tudnám, hogy rosszabb, mint én, és még annyi esély sincs a megállapodásra nála, mint málam. Ezért ő a tökéletes vészmegoldás minden helyzetre, de simán eléldegélek nélküle. Seby… Seby bolond, és én imádom, de nekem túl lágy. Szóva azt hiszem, gondban leszek, ha ragaszkodik a válaszhoz, mert magam sem tudom, mit keresek annyira egy pasiban.
- Tudom. Mármint… Reméltem. Azt hiszem. – elnevetem magam, mert nem vagyunk józanak, és valahogy ilyenkor jönnek ezek a komoly témák. Talán nem baj, csak nem tudom komolyan venni magamat.
- Én… Nem tudom, de én azt hiszem sosem gondoltam, hogy szándékosan teszed. Csak… A világból ki tudtál vele kergetni, hogy nem érzed a határaimat. – nevetek megint, mert ez olyan furán hangzik – Ezért futamodtam meg mindig. Érted? – mosolygok, keressem a tekintetét, olvasni akarok benne. Most már érti? Mert ha igen, akkor máris hatalmasat léptünk előre. Vannak rigolyáim, háklijaim és szabályaim, amikhez ragaszkodom. Nem vagyok egyszerű eset, soha nem mondtam, és minden tiszteletem azé, aki bevállalja őket, de szerintem még nem született meg.
A csók márpedig igenis mindig jó megoldás! Ez lehet a békülő szex előszobája. És mi ebben az előszobában remekül érezzük magunkat, én legalábbis biztosan, de nem hiszem, hogy neki bármi kifogása lenne, mert Ő kezdte. Én csak folytattam. És milyen jól tettem! Aztán nem bírok magammal, a véremmel, és az ittasságommal és nevetésben török ki, ahogy már megint ránk szólnak, még ha ezúttal tapintatosan is
- Hmmm? – bújok hozzá, még mindig vigyorogva. Nagyon jól elszórakozom magamon. Aztán megüti a fülemet valami kimondatlan, és elhúzom kicsit tőle a fejem, hogy a szemébe nézhessek.
- De? – volt ott egy de. Még ha nem is mondta ki, én hallottam! Vagy… Kezdődik a paranoia? Részegen gyakran rám tör…


//Bocsi, kicsit átírtam a végét, de nem tudtam, hogyan tovább, mi lesz a dologból, és hát tudod, hogy Elee milyen kattant Very Happy És persze a késésért is bocsánat, kicsit bonyolultak mostanság a napjaim Smile//
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyKedd Feb. 16 2016, 19:24

Meglepetten nézek rá. Én csak azt kérdeztem, neki milyen pasi jön be. Talán azt hiszi, megbánt vele, ha nem olyannak írja le, amilyen én vagyok? Arra már rájöttem, hogy nem engem akar...
- Azért kérdezem...- mondom halkabban, kicsit megilletődve. De tényleg jó nekem, ha válaszol? Ha tudom, mennyire MÁS férfit akar, mint amilyen én vagyok? Mindeddig azt hittem, közöttünk is van vonzás. Azt reméltem, nem csak kémiai.
- Nem arra számítok, hogy konkrét pasast írsz le: legyen szőke, sportos, 180 magas vagy ilyesmi. Különben sem hiszem, hogy hosszú távon a külsőségek számítanának- sóhajtok egyet. Ennyire nem ismerhettem félre!
Rá függesztem alkoholtól fátyolos szemeimet, és rá bízom a döntést, válaszol-e. (És még ez sem aknázza ki a vétójogot. Ha nem válaszol, az ő dolga.) Meglehet, a kérdés sem egyszerű. Hiszen én sem tudnám leírni konkrétan, milyen nőre vágyom. Mert jelenleg kettőből kéne összegyúrni egyet.
Aztán elnevetem magam, mennyire bizonytalan velem kapcsolatban.
- Komolyan beszélek! Nem kell szaladgálni ahhoz, hogy leállíts, értek az egyenes beszédből!- nem akartam újra a fejére olvasni, de ezek szerint ijesztő vagyok számára, és nem talált más módot, mint menekülni. Ez viszont... nekem ijesztő! Ennyire kezelhetetlen lennék?
- Alig ismertelek. Még most sem ismerlek...- honnan is kellett volna tudnom, melyik téma érinti érzékenyen? Még most is bennem a para, mikor szúrok el valamit. Nem vagyunk egyformák. Most az oldja bennem a feszültséget, hogy minderről szinte nevetve tud mesélni.
- Nos, igen, azt hiszem, jobban értelek, mint amikor először faképnél hagytál- azóta eltelt egy kis idő. Vagy nem is olyan kicsi. Azóta Eleeről is többet megtudtam. Ami azt illeti, magamról is.
Ami igazán jól esik, hogy milyen természetességgel találunk újra egymásra. Ha csókról van szó, egyetértés van közöttünk. Kikapcsol, elvarázsol. Ah, ez sem tarthat a végtelenségig.
Ő nevetve bújik (megint) hozzám, ajánlatot téve. Megfordul körülöttem a világ, egyszerre érzem magam a mennyekben és fenyegetve, hogy pokolra jutok. És ahogy rám néz, engem fürkészve, megint feltör belőlem egy sóhaj.
- És még mondja valaki, hogy nem olvasol bennem- ingatom a fejem nevetve.
Beledugom az ujjaim a hajába (úgy emlékszem, felkötötted). Szeretném kihúzni a kötést belőle, hogy szabadon garázdolkadhassak benne (gyengém a selymes haj).
- Miért is lenne értelme hazudni neked? - kérdezem- Vágyom veled lenni... Már akkor begerjedtem rád, amikor mellém préselődtél az asztalnál abban a bárban, ahová utánad mentem... Amikor a fenekembe markoltál, képzeletben már sokkal előrébb jártam és... Tudom, mi lenne azután... Nos, én... azt nem tudom jól kezelni- vallom meg, kissé szaggatottan. Mennyivel könnyebb lenne, ha úgy állnék a dolgokhoz, mint pl. Seby! Gyengeség, ha gyengédségre vágyom, nem csak szexre?
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20 2016, 21:35

Olyan kérdést tesz fel, amit általában nehéz megválaszolni. Úgy értem, persze, vannak erre sablon válaszok, de mi már nem ott tartunk, legalábbis szeretném azt hinni, hogy már tudunk ilyenekről is mélyebben beszélni.
- Hát, akkor nem is ülnék itt. – nevetek, túrom a korántsem szőke haját – De most komolyan, persze kell valami külső dolog, ami elsőre megfog, vagy csak úgy az egész… - kalimpálok a kezemmel, ha feszült vagyok, mindig hangsúlyosabb lesz a gesztikulációm – De egyébként… Nem is tudom, mármint, nincs konkrétum azt hiszem csak… A határozottságom ellenére szeretem, ha irányítanak, de értelemszerűen nem bírom, ha elnyomnak. – összehúzom a szemem, mert amik még eszembe jutnak, azok nem vonatkoztathatóak egy kapcsolatra, mert… Nos, amikor még készen álltam olyasmire, akkor még nem ez a lány voltam. A mostani kalandjaim meg igen röpkék, Josh az egyetlen akivel összejárok, még ha ritkán is. Seby más, Ő előbb a barátom és csak azután esik bele a kaland kategóriába.
- Nem tudom, csak… - megvonom a vállam, rámosolygok – Benned is van valami, amit nem tudok megfogalmazni, ami iszonyatosan vonz, csak... Ez hülyén fog hangzani, de én téged féltelek. Magamtól. Érted? – mert én nem nagyon tudom követni magam. Pedig tényleg így van; nem akarom bántani, fájdalmat okozni neki, ezért nem ígérek neki soha semmi komolyat. Ezért engedtem el a taxival is és… Azt hiszem, ezért ülök most itt, az ölében, hogy biztos legyek benne, hogy nem bántottam meg.
Velem nevet, ahogy saját kínomon kacarászok. Értékelem, hogy velem tart ebben, kell a támogatás, az együtt hülyülés, hogy ne érezzem teljesen bolondnak magam, csak félig.
- Persze, de ez nem olyan egyszerű. Semmi sem egyszerű. – sóhajtok, és rámosolygok. Örülök, hogy tudunk erről beszélni, már épp ideje volt, hogy egy kicsit kibeszéljük, miért is vannak köztünk ilyen feszültségek. Az is igaz, hogy még nem voltam olyan helyzetben, mint vele. Ez valami új. Mert mi is a helyzet? Adott egy srác, aki szimpi, vonzó és jó vele lenni, de világossá vált, hogy nem a laza kalandok híve. Vagy tudja a franc, de más fogalmaink vannak az ilyen dolgokról. Ugyanakkor valamiért feszültséggel tölt el, hogy nem az vagyok, aki neki kell, mert szeretnék is az lenni, meg nem is. Ahhoz ugyanis változni kéne, amire nem állok még készen, úgy érzem.
Valahogy olyan érzésem van, hogy elharapja a mondatot, pedig kereknek tűnik. Mégis, mintha lógna valami a levegőben. Valami kimondatlan. És persze gátlástalanul rákérdezek, ha már ilyen kibeszélős esténk van, ne maradjon homályban semmi.
- Áh, csak tippeltem! – nevetek, ugyanakkor majd szétrobbanok, olyan kíváncsi vagyok, hogy mégis mi az, amit így kiszagoltam. Az ajkamat harapdálom, ahogy belekezd a válaszba, vagy inkább magyarázatba. Általában tisztában vagyok vele, hogy milyen hatással vagyok a férfiakra, de kimondva a legritkábban van.
- De mégis mit? Úgy értem… Vétózd meg, ha akarod, de ha elmondod, talán… Találunk rá megoldást. – keresem kicsit a szavakat, miközben ujjaim a füle mögött a hajával játszanak, hüvelykujjam pedig az arcát simítja. Jó lenne egy kicsit megérteni, hogy mi az, amit másképp szeretne, hátha túl sok bennem a para, és nem is olyan ördögtől való dologra vágyik, amilyeneket mögé képzelek.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyVas. Feb. 21 2016, 17:05

Lassan fogom fel, mit mond. "Akkor nem is ülnék itt". Nos, ha jól követem saját gondolatmenetemet, és nem értett félre, akkor valami belső értéket kedvel bennem, és a külsőm... Nos, nem bejövős neki. Talán tényleg egy magas szőkére vágyik? Aztán -valószínűleg ő is rájön, nem túl hízelgő, amit mondott- kiegészíti a szavait, hogy elvegye az élét annak, milyen is vagyok... külsőleg. Közöttünk mintha első látásra beindult volna valami. Persze, tévedhetek is, elég régen történt.
- Sem elnyomó, sem irányító nem vagyok- csóválom a fejem nevetve. Amúgy meglehetősen nehéz lehet egyensúlyt tartani. Mi az a határ, ami a kettőt elválasztja?
Látom, hogy gondolkodik még, de aztán nem mond többet.
- Ennyi? - bár ezzel is magasra teszi a lécet (számomra elérhetetlenül magasra), kétlem, hogy ennyiben kimerülne, mire vágyik. Sem biztonságról, sem érzelmekről nem beszél, mintha semmit sem jelentene neki, holott ezt nem hiszem el.
Aztán olyat mond, amitől kissé bent marad a levegőm. Szóval igaz... Nem csak képzeltem, hogy vonzódik, vonzódna. Lehajtom egy pillanatra a fejem, aztán visszanézek, egyenesen a szemébe.
- Igen. Már értem- Sokat segített ebben az, hogy Sebastian a legjobb barátom. És nem csak azért, mert ő is személyesen ismeri Eleet, és mert a napokban beszéltünk róla. Ők nagyon jól passzolnának hosszú távon. Akkor is, ha nem élnének együtt, mert... Mindketten egyforma lezserül kezelik az életet, a szexet, a pillanat adta boldogságot. Egyikőjük sem képzel többet bele egy kapcsolatba, csak éppen annyit, amit jelent. Ez nekem így nem menne. Nem bírálom őket, csupán azt gondolom, képtelen lennék így élni.
Seby megtalálta azt, aki miatt érdemes váltania. Legalábbis ezt mondja. Ha én lennék az igazi Elee számára, ő sem habozna; vagy legalábbis próbát tenne, milyen volna, ha monogám kapcsolata lenne velem. De saját magánál jobban őt aligha ismerheti bárki, szóval... Ha nem is énbennem volna hiba, talán még nem jött el a megfelelő idő.
Akármennyire rossz ezt végiggondolni (hiszen eleve le kell mondanom róla), szeretek vele lenni. tetszik, hogy ilyen laza és közvetlen és beszédes, szívesen hallgatom. És ez érdekesebb is, mint a gyíkok szaporodása...
- Nagy igazság! Semmi sem egyszerű. Talán csak a szorzótábla...- hülyülöm el. Na, ne vegyünk már mindent vér komolyan, mert akkor depi leszek! A világ legszebb nője van hozzám tapadva, mégsem lehetek vele boldog.
Vigaszt lelek acsókban, mert úgy érzem, száz százalékig benne van ő is. Kezdeményez, becézget... Nem is csoda, hogy belekapaszkodnék ebbe az érzésbe. Megint szét vagyunk választva, és megint az az érzésem, több is lehetne ebből... Ráérez, hogy problémám van a dologgal kapcsolatban, és minek tagadnám, ha egyszer így van? Ami meglep, hogy nem hagyja annyiban, úgy tűnik, megoldást szeretne a problémára.
Józanul nem biztos, hogy kimondanám, de most gondoskodtam arról, hogy "lazább" legyek.
- Ez biztos nagyon ciki... , de nem szeretnék úgy ébredni, hogy már nem vagy ott. Szeretnélek látni reggel is, álmos szemekkel, kócos hajjal, nyűgösen attól, hogy reggel van és kelni kell. Szeretnék veled zuhanyozni, megmosni a hajad, a hátad... igazából megmosnálak mindenhol...- hajolok közelebb, halkan duruzsolva a fülébe- Aztán együtt reggelizni veled, kitalálni, mit csináljunk aznap... Veled tölteni a napot, függetlenül attól, otthon maradunk-e, vagy a nyakunkba vesszük a várost vagy éppen kiruccanunk... Igen, szeretnélek megismerni, kívül-belül, mindenhogyan...
Sóhajtok. Ez pont nem olyan férfira vall, aki irányítani akar. Igazából boldoggá tenni őt sokkal nagyobb kihívás lenne, mint amivel eddig valaha találkoztam. Mert egyáltalán nem átlagos lány, nem átlagos vágyakkal. De lehetetlent kér. Hogyan is tudnék megfelelni neki, ha nem ismerem? Ha nem tudom, milyen területen vágyik irányításra, és hol maradna szabad? (Nos, utóbbira tudnék válaszolni, de az üti az én hosszú távú terveimet) Meglehet, az gondolja, nyavalygok, mint egy szűz lány, noha se lány, se szűz nem vagyok. De számomra a búcsú percei éppen olyan fontosak, mint ahogy összejövünk. Meghittség nélkül az egész semmit sem ér, ráadásul eldobott játékszernek érezném magam, ha csk kirohanna megint az életemből. Fürkészve nézek rá. Vajon mit szól?
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25 2016, 19:15

Talán valami rosszat szóltam, nem tudom, de mintha valahogy elkeseredne. De hát nm értem, Ő írt le egy olyan srácot, aki nincs jelen, és aki szerintem nem is létezik, csak talán valami eldugott csetszobában. Én úgy értettem, hogy nem ülnék itt, ha olyan pasira vágynék, akit leírt, hiszen én vele ülök itt. De ez valószínűleg félreérthető volt, bár nekem teljesen egyértelmű a helyzet. Mindig rá kell jönnöm, hogy a gondolatolvasás csak a sci-fikben létezik.
- Hát nem. De ez nem baj. – nevetek én is vele, hogy érezze, ezen én nem akadok fenn – Te másban vagy jó. – nevetésem mosollyá szelídül, nem akarom, hogy úgy érezze semmi nincs benne, amire vágyom, mert ez nem igaz. Szeretem a nyugalmát, a végtelen türelmét, hogy mindig megbocsát és visszafogad. A helyében én már nem is állnék szóba magammal. És egyébként is van benne valami… Nem tudom megfogalmazni, de van, és ezért kötök ki mellette újra és újra.
- Miért, nem elég? – kérdezek vissza nevetve. Mit kéne még mondanom? Mindenkinek más áll jól, lehet, hogy Josh nem is lenne szimpi, ha erőszakosabb lenne, kereteket szabna vagy tudom is én. Benne talán pont az a vonzó, hogy más, mint amit egyébként keresek. Szelíd, nyugodt és formálható, de mégsem teljesen, csak keretek között. Én is ilyen voltam valaha, azóta kihalt belőlem a nyugalom, megvadultam és sokkal türelmetlenebb lettem, mert egy kalandban nincs idő megvárni, hogy maguktól alakuljanak a dolgok. Ott egy kicsit erőltetni kell mindent, feszíteni a határokat, míg át nem szakadnak a gátak.
Kicsit megnyugszom, hogy érti, miről beszélek. Nem merem megkérni, hogy akkor ugyan magyarázza már el nekem is, mert én nem vágom, mert az elég hülyén venné ki magát. Mindenesetre tényleg örülök, hogy valahogy el tudtam magyarázni, még ha nem is tudom pontosan, hogyan voltam rá képes. Aztán kitör belőlem a nevetés, számra tapasztom a kezem, mert kissé hangos vagyok még ehhez a kocsmához képest is. A matek sosem volt a barátom, és csak remélni tudom, hogy viccelt ezzel.
Rajtam a sor, hogy faggassam, mert úgy érzem van valami, amit nem mond el nekem, márpedig én mindent tudni akarok, és már eleget ittam hozzá, hogy pofátlanul rá is kérdezzek. Figyelmesen hallgatom, bár be kell vallanom, a mosdásos résznél az ajkamba kell harapnom, hogy ne nevesem el magam. Nem tudom, ma minden vicces, pedig elhiszem, hogy komolyan mondja.
- Jól van, hát… Vannak kisebb bukkanók, de… - rágcsálom az alsó ajkamat, mert nem biztos, hogy minden pontot tudok teljesítni, amit most felsorolt, de basszus, miért ne próbálhatnám meg? Maximum holnap vagy holnapután kicsit átkozom magam.
- Nézd, azt tudnod kell, hogy én nem vagyok nagyon ott alvós típus, úgyhogy nem tudom, mennyire hagylak majd aludni, de mindent el kell kezdeni egyszer! – annál is inkább, mert Dommynál ott aludtam, és nem haltam bele, szóval talán Josh sem fog kinyírni, meg én sem őt remélhetőleg. Bátor vagyok, vagy csak bátorra ittam magam, de basszus, hát Ő is megtett értem egy csomó mindent, ami a komfortzónáján kívül esik, nekem is illene lassan felmutatni valamit. Szóval, ha bevállalja a kockázatot, akkor akár el is indulhatunk, ha sikerül, fogunk taxit, és már semmi sem állíthat meg minket!
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptySzomb. Márc. 05 2016, 12:11

Meglepett, hogy utánam jött, főleg, mert nem vagyok az ideája. De a dolog közel sem ilyen egyszerű. Egyre inkább az az érzésem, a vonzalom kölcsönös (mégcsak nem is tagadja). De mi a fene van bennem, ami őt ennyire érdekli, vonzza?
- Miben?- kapom fel a fejem. Ha tudná, hogy éppen ezen elmélkedek, miben lát jónak?!
Magamon gúnyolódni épp úgy nem esne nehezemre, mint Cyrano de Berzeracnak. Korán megtanultam, ez mennyire jó pajzs. Mindig tudok rosszabbat mondani magamról, mint amit mások vágnak hozzám. Önvédelem. Ez is egyszerű.
Nézem, ahogy nevet, ahogy mosolyog, ahogy fürkészve szemlél, mint először, amikor a koncert előtt a pénztáraknál találkoztunk. Akkor elakadt tőle a lélegzetem. Most is.
Felteszem a kezeim, ha ennyi, ennyi. Már ebből kiderült nem én vagyok az álompasija, szóval jobb, ha nem rontom tovább az önbizalmamat. De titkon azt reméltem, vannak tulajdonságok, ami számára fontos, hogy meglegyen egy férfiban, és ez nem csak arra vonatkozik, őt hogyan befolyásolja, vagy hogy nem. Bár... Talán igaza van. Minden más eltörpülhet ezek mögött.
Eltelt egy év (legalább) mióta ismerjük egymást, és noha az első hivtalos randinkon elmondta, milyen lány valójában, azt hittem, képes leszek vonzóvá tenni számára egy másfajta életet. De ő nem biztonságra vágyik, és azt hiszi, szeretetre sem, ezért inkább pillanatnyi boldogságokban éli ki magát. Neki pont az jelent örömet, ami engem őrületbe kerget. A futó kapcsolatok megelégedéssel töltik el, hiszen mellette megtarthatja a szabadságát. Eleet ez élteti. Azt hittem, Sebastiant is, de ő nemrég Ameliával költözött össze.
A nevetése... őszinte és kerek, noha harsány és sokan odakapják a fejüket. Ennyire vicces lettem volna? Vállvonva jelzem, ne foglalkozzon vele, hogy hányan néztek ide, engem csak az érdekel, hogy megnevettettem (bár nem ez volt a célom).
A csók... megint olyan, amikor megállítanám az időt... Ah, egyszer minden véget ér. Aztán ismét vallanom kell neki, miért nem szeretném, ha úgy történne minden, ahogy szokott. Ha már itt tartunk, megvallom neki azt is, én hogy képzelem a folytatást... Csak kicsit borzad el. //Oké, ez így nem igaz. Ez user sara, nem Josh tehet róla//
Az ajkát rágcsálja, valami láthatóan nem tetszik.
- Oké, oké, halljuk, mik azok a buktatók. Talán hajlandó leszek kompromisszumokra- kacsintok rá.
Nem hiszem, hogy csak a könyvekben és a filmekben létezik ilyesmi. Igazából... Hasonló élményben volt már részem. Miért vágyom pont ilyesmire? Mert akkor boldognak éreztem magam, bármi is lett a folytatás?
- Ah, ha csak az alvásról van szó, azt ki tudom hagyni. Nem létszükséglet. Legalábbis nem egész éjjel...- nevetem el, mert azt hiszem, az alvással van baja.
Ha ezek után is velem akar tartani, akkor kitámolygunk a taxiig. És a saját címem mondom be, bár először alig jut eszembe. Hiába no, ritkán járok taxival.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 EmptyHétf. Márc. 21 2016, 01:21

Itt vagyok, nincs hova bújnom, utána jöttem, pedig nem igazán mondhatom el magamról, hogy futkároznék a pasik után. Sokkal inkább szeretem a csábítást, mint a rábeszélést, de most valahogy úgy éreztem, nem hagyhatom egyedül, még ha el is engedtem. Akkor és ott az tűnt helyesnek, később meg az, hogy utána induljak.
- Hát… Nem is tudom. – húzom fel a vállaimat, és kicsit elbizonytalanodom. Olyan éhesen csapott le erre a mondatomra, félek, másra számít, mint amit mondhatok. – Teljesen más karakter vagy, mint akikkel általában összehoz az élet és… Egy darabka vagy a múltból nekem. – szívem szerint beletúrnék a hajamba, de felkötöttem, mikor hazaértem. Így csak végigsimítok rajta a halántékomtól a hajgumiig. – Ha hiszed, ha nem, a régi énem nagyon is illett volna hozzád. – mondom egy félmosollyal, és megsimítom az arcát. Már megint ott tartok, mi lett volna, ha. De nincs értelme a múltban élni, azon töprengeni, ami már megváltoztathatatlan, ma meg már… Megsebeztek, és a heg örökre ott marad, hogy emlékeztessen, mennyire fáj, ha megbízol valakiben. Valakiben, akiben nem lett volna szabad. Félek nyitni, félek megnyílni és félek kötődni. Bár ezt sosem mondanám ki hangosan, még gondolatban is csak suttogom, mert én nem félhetek, hiszen erős vagyok, megtörhetetlen. Nagy francokat, de ezt nem tudhatja meg senki!
- Sorolhatnám a közhelyeket, hogy biztonság, szeretet, törődés… De nem tudnám hihetően előadni. – nevetek, ahogy visszavonulót fúj. De tényleg, mit mondhatnék? Nem keresek kapcsolatot, ahol ezek releváns tényezők lehetnének. Persze, vágyom a biztonságra, hogy ne egy pszichopatával menjek el, hogy túléljem az éjszakát, hogy reggel még meglegyen minden végtagom és minden szervem. Vágyom a törődésre, hogy nekem is jó legyen, hogy ne csak egy élő guminő legyek, hogy megkapjam, amit akarok. A szeretetre… Hát, arra nem tudom, mennyire vágyom, az egy kicsit olyan ragadós mocsaras nyúlós dolog nekem, de biztos arra is vágyom valahol. De ezt hogy mondjam úgy, hogy ne legyen bántó? Hogy ne legyen ez arrogáns és lekezelő, önző?
Kíméletlenül vallatom, és lehunyt szemmel hagyom, hogy kibontsa a hajam. Billentem a fejem, hogy enyhítsem a húzást, és hagyom, hogy pakolja a tincseimet. Szeretem, ha nyesztetik a hajam, biztos tök perverz dolog, de ez van.
- Hát, nem tudom, mikor jön majd rám az öt perc, hogy kell egy kis idő egyedül, hogy meddig fogom bírni, mármint… Nagyon régen volt már, hogy huzamosabb időt töltöttem együtt mással szünet nélkül, kettesben és… Hát, majd kiderül, nem tudok előre menetrendet adni, hogy mikor kattan el az agyam, de majd igyekszem kulturáltan viselkedni. – grimaszolok, nevetek, mert kétségtelen, hogy nem vagyok normális, és egy bolonddal nem egyszerű az élet. Vele nevetek, hogy lemond az alvásról. Édes, bár nem biztos, hogy ugyanarra gondoltunk. Nem biztos, hogy el tudok lazulni annyira, hogy el tudjak aludni, és szana meg szét fogom forgolódni az agyam mellette, van rá esély, de hát majd kiderül.
Megcsap a friss levegő, ahogy kilépünk az utcára, taxit szerzünk, de egész máshogy ülünk most, mint amikor hozzám mentünk. Ugyanúgy szorosan mellette ülök, kezem a combján nyugszik, fejemet a vállára hajtom, de valahogy nem az a tomboló tűz van most, mint akkor. Csendben utazunk, és közben azon jár az agyam, hogy mit gondolhat a sofőr, milyen elcseszett fétis buliból mehetünk haza, hogy rajtam egy erősen sportos szerelés van, míg Josh tök elegánsban van. Önkéntelenül mosolygok magamban, és egy egészségesnek mondható szorongással szállok ki a taxiból, amikor lefékez a kocsi feljáró előtt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma újra láttalak (Josh és Elee)   Ma újra láttalak (Josh és Elee) - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ma újra láttalak (Josh és Elee)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Újra együtt - Josh és Suzy
» Help Me! ~ Elee & Domi
» Big news ~ Elee&Josh&Seby
» Elee&Richard
» Josh & Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-