Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyHétf. Feb. 23 2015, 23:02

Nagy nehezen kihámozom magam a ruháimból, bár nem az összesből, nem kell megijedni, aztán elfekszem, ő is fekszik mellém.
-Cöh... - Vigyorgok, ez hülye, de ezért szeretem. Hálásan simogatom a kezét, hogy értékelem, elvisel, elnéz nekem mindent, de tényleg mindent, mikor közelebb jön, átkarol, érzem a leheletét. Eszembe jut egy-két dolog, sokat ittam, örülök hogy Josh azért nem tud mindent, maradjunk annyiban.
De ha már ennyire közel jön nehéz megállni, megkísért, én meg elbukom az akaratpróbán, hát hozzábújok, ahogy szoktam, szorosabban ölelem, egyik kezem átbújtatom a nyaka alatt és azzal is ölelem.
-Merész vagy... vagy csak hülye... - Nevetek halkan, mert hát önszántából ilyen közel jön, előbb b.szogat, hogy nem fél, lökött én mondom. De ittunk annyira, hogy azt se tudjam emlékezni fog-e rá vagy én, szóval kap egy könnyed csókot az ajkaira, ha már ilyen bátor és piszkált is, éppen csak elnyújtom, piszézek vele egy keveset mint mindig, mindenkivel és odabújok hogy aludjak. Jó lehet annak, akinek mindig van kihez bújnia, mostanában egyre jobban igényem lenne erre, de hát... azt hiszem jó darabig örülhetek, ha Josh megengedi. Esetleg Henry, ha itthon van.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 3 EmptyHétf. Feb. 23 2015, 23:48

Elfekszünk egymás mellett, és az ő szokásának megfelelően megyek hozzá közelebb. Puszi nem szokott lenni, most mégis jár, ez olyan mindent kifejező, bátorságot és erőt adó, álmot hozó puszi, de aztán visszakapom, kissé lágyabban, hosszabban, és annak ellenére, hogy azt mondtam, nem félek, ha visszakapom, nem egészen erre számítottam és meglepődök egy kicsit.
- Merész, hülye..., nem mindegy? - kuncogok én is, szopogatom az ajkam. Megcsókolt. Igazán megcsókolt, és pont úgy van, ahogy hittem, nem szakadt le a plafon, nem dőlt össze a világ, és én még mindig ugyanúgy szeretem. És még csak nem is félek tőle.
Összevackoljuk magunkat, egészen úgy, mintha szerelmespár volnánk, éppen csak a farkam nem áll, de szerintem ahhoz sem kellene sok. A test nem tudja, hogy mi érinti: férfi-e vagy nő... Csak érzi, hogy kényelemben van, jó neki, szeretve van. Olyan dolgot érzek most, amit már nagyon-nagyon régen: szeretve érzem magam, és ettől boldog vagyok. Úgyhogy nem számít, mit tesz Sebastian. Én is szeretem (a magam tiszta módján).
Percek telnek el, s már hortyogunk, s hogy ki kit nyálaz össze és hol... maradjon titok. Wink

//Köszike. <3 //
Vissza az elejére Go down
 

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Meglepetés! (Josh és Seby)
» "Hamarosan" ~ Josh&Seby
» Mindennapok ~ Josh&Seby
» Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby
» Menjünk kirándulni! (Josh és Seby)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-