Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyCsüt. Dec. 18 2014, 20:30

Mivel Henry újfent távol tölti tőlem a karácsonyt, azon agyaltam, hogy megint egyedül leszek és csak a szokásos: boldog karácsonyt Sebastian! Sms-t fogom kapni anyától. Ami rosszabb, mintha nem küldene semmit... Aztán eszembe jut Josh, hogy neki... neki csak Nora van jelenleg. Azt mondják a szeretteinkkel töltsük a karácsonyt, hát... Josh az nekem, szóval meg is kérdem, mit szólna hozzá, ha karácsonykor nálam lenne? Főznék, lenne fa, minden, neki csak magát, meg Norát kéne hoznia (hogy szegény cica ne búsuljon egyedül, jah és almát, mert nekem olyan nincs xD). Aztán eszembe jutott Callie is, hogy... hát nem említette, hogy hazamenne most ünnepelni karácsonykor, de akkor ő is egyedül lenne... szóval bátorkodtam őt is megkérdezni, hogy mit szólna, Josh elvileg jön, jöhetne ő is. Együtt lennénk, megismernék egymást... és noha azzal kezdte hogy ő dolgozik aznap még (még hogy nem munkamániás...) de utána átjönne, szóval boldog voltam.
Vagyok is, mert eljött a 25-e és én vettem fát, egy kis lucfenyőt, ontja a kellemes fenyőillatot, fel is díszítettem pár égővel meg dísszel, amit vettem pár napja. Sütöttem pulykát, bár asszem az hálaadáskor szokás errefele, de talán karácsonykor is, meg Callienek szülinapjára egy kis meglepit, de azt dugdosom a sütőben. Desszertnek csináltam egy kis karácsonyi pudingot, ahogy nálunk otthon szokás. Mivel inkább édesszájúak a vendégeim, szilvásat csináltam, ami édes, hiába kedvelem jobban a sósakat.
Nem vagyok nagyon kiöltözve, de várom hogy megjöjjenek, az ajándékok a fa alatt lapulnak, érdekel majd mit szólnak!
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyCsüt. Dec. 18 2014, 21:13

Örültem neki, amikor Sebastian elhívott karácsonykor. Nem terveztem semmi mást, azon kívül, hogy dolgozok, bár erről most sem tudok igazán lemondani. Még aznap délelőtt muszáj megcsinálnom pár dolgot, de életemben először szenvedés az egész. Hiába van rajtam a szemüvegem, megfájdul tőle a fejem és csak hunyorgok a gépemre. Gyakran nézegetem az órát, hogy mikor leszek már kész, mert már ott szerettem volna lenni. De ha szilveszterkor el akarok menni és végre elengedni magam kicsit, muszáj megcsinálnom. Pedig kivételesen gyűlölöm.
De amint kész vagyok, már indul is a hihetetlen pörgés. Pillanatok alatt felöltözök és már állok is neki, hogy összeszedjem a cuccokat. Minden felesleges díszt, amit nem használtam fel a saját kis lakásomra, girlandokat, égősorokat, karácsonyi zeneválogatást összepakolok, meg gertyákat, amiknek isteni illata van. Sőt, van még fejdísz Sebastiannak és Joshnak is. Ami még eszembe jut, hogy csodás és karácsonyi hangulatot okoz majd, belepakolom a kis dobozomba. Igazi, belevaló rénszarvasként fontos, hogy jól nézzen ki minden. Bár szerintem Sebastian is készült, de annyira imádom az ilyen mütyűröket és megszállottan gyűjtöm őket, nem is tudom, fele ennyi se kéne nekem, de mégis van. Na jó, néha engem is elkap a karácsonyi őrület, a vásárlási láz.
Vicces látvány lehetek az utcán rénszarvasként, az emberek megnéznek, de nem érdekel, én tök boldog mosollyal sétálok a csodás kis dobozkámmal, amiben van mindenféle jó. A gyerekeknek még tetszek is, én pedig érzem, hogy be kellett volna vennem egy francos fejfájáscsillapítót, mielőtt eljövök. Mert idáig a pakolászás lekötötte a gondolataimat, de most már tudok koncentrálni magamra is. De legalább a fényképezőmet elhoztam, hogy megörökítsek mindent, főleg, ha Sebastian engedi, hogy szépen kidekoráljam a lakását. Nemsokára már ott is vagyok az említett lakás ajtajában, bebocsájtásra várva, a gondosan összeválogatott rénszarvas-jelmezemben.
- Boldog karácsonyt! - Mosolygok rá, amikor ajtót nyit nekem és máris lepasszolom neki a dobozt, mert már leszakadt a karom, meg húzza a vállam a táskám és a fényképezőm, szóval ideje, hogy egy kis terhet levegyen a vállamról.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyCsüt. Dec. 18 2014, 22:00

Attól tartok, nagyon szerencsés vagyok, hogy olyan barátom van, mint Sebastian. Korábban nem beszéltünk róla, ki mit fog csinálni majd karácsonykor vagy szilveszterkor, de az elsőt tökéletesen kilőtte nekem. Elhívott magához, arra az esetre, ha még nem lenne programom, és mivel senki másnak nem jutott eszébe, hogy inkább velem és ne a családjával töltse az ünnepeket, örömmel mondtam neki igent. Arra számítottam, talán Henryt is hívni fogja, de kérdésemre elmondta, Henry nem lesz ott, ellenben Calli igen...
Az ajándékom Sebastian számára már régen ki volt találva, de most gondolkodóba estem, Callinek, ismeretlenül mit is vehetnék. Bent a városban alaposan meresztgettem a szemem, és elsősorban nem tárgyakat lestem, hanem fiatal lányokat, vajon mire vannak legjobban kiélezve: ékszer, parfüm, egyéb csecsebecse? Nem ismerem, csak Sebastian leírásaiból, és fogalmam sincs, minek is örülne igazán. De aztán találok valamit...
Mivel karácsonyról van szó, nem lógó pólóban akarok megjelenni, de Sebastiant ismerve kiöltözni sem nagyon akarok, sőt... Némi humort csempészve az estébe inkább egyfajta jelmezben gondolkodom. Ebben is csak az akadályoz meg, hogy nem kettesben leszünk, hanem egy lánnyal. Szóval... valami köztes megoldáson jár a fejem, amikor - váratlanul- belebotlok a megfelelő ruhadarabba.
Ajándékokkal felpakolva, macskát az utolsó pillanatban összepakolva (minden neki szánt felszereléssel), némi elemózsiával (elmaradhatatlan a pia és a gyümölcs), utolsó mozzanatként veszem fel a pulcsimat. Hehe, nagyon menő! Remélem, Callie sem kisestélyiben lesz! Aztán cipő, kabát, kipakolás a kocsiba, Nora kétségbeesett nyávogása mellett (mióta hazahoztam, nem vittem el sehova) elindulok Sebastianhoz. Közben folyamatosan duruzsolok Norának, aki hajlandó megnyugodni. Nem fogom kitenni, elhagyni. Csak kiruccanunk kicsit, ennyi az egész!
Oly ügyes vagyok, egy körben fel tudok menni Sebyhez, bár a számból is szatyor lóg, így az orrommal nyomom meg a csengőt. Melegem van. Egy kicsit elegem is, de csak a cipekedés miatt!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyCsüt. Dec. 18 2014, 22:09

Elsőnek Callie jön, de Josht is későbbre hívtam, tekintve nekem a kajával kellett elkészülni, Callie meg dolgozik. De széles mosolyom kissé meglepettségbe hajlik át mikor ajtót nyitva meglátom a lányt.
-Wow... micsoda ruha életem... Rudolfnak öltöztél? - Gonoszabb kis vigyor, de elkapom a derekánál és csókolva húzom be a lakásba, jelezve, tetszik. A dobozt lepasszolja nekem, khm, mi a fene van ebben.
-Elhoztad a fél házat téglástól szívem? - Kérdezem, de leteszem az egyik székre és kibontom. - Nekem is van égőm meg díszem drágám, nem kellett volna elcipelned... - Nézek rá, mert ezzel komolyan végigcaplatott a városon?
De már hallom is újfent a csengőt, felvidulok, de kis pontosak a szentjeim.
-Héj Josh! Hello! Úú, egy pici-cica! - Mondom némileg hülye hangon, ha látom Norát, de előbb Josht ölelgetem meg, igen igen. Megölelem. Tök hálás vagyok neki és magamban arra jutottam, adok magamnak egy esélyt bízni, szóval közvetlenebb vagyok. Tudom nagy szó, tekintve nem ismerem néha a személyes tér fogalmát... khm.
Aztán felfogom miben van.
-Húh... ez komoly ez a sok cucc öregem?! - Röhögök és elveszek tőle némi cuccot, meg a cicát, hogy kicsit szusszanhasson, becsukom az ajtót.
-Josh, hagy mutassam be Calliet, akit Görögországban ismertem meg, remek fotós és egyetemi tanár, egyszerűen bájos és édes, meglátod majd, mellesleg imádja a vicces cuccokat, mint te is! Callie, ő Josh barátom, színészpalánta, hatalmas szíve van és nagyon jó a humora! - Mutatom be őket egymásnak, közben kiengedem a kis cica-szörnyet, felveszem és megszeretgetem ha hagyja.
-Ő meg Nora a legcukibb macsek, akit csak ismerek itt Los Angelesben, igaz-e te kis hercegnő? - Búgom a cicának míg vakarom a füle tövét, hagyom ismerkedni őket.

//Megoldottam a Pulcsit//
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyCsüt. Dec. 18 2014, 22:41

- Valami olyasmi... - Vigyorgok rá, amikor megállapítja, hogy Rudolf lettem, pedig szerintem semmi baj vele. Sőt, tök cukinak találom a rénszarvasokat, szóval senki nem szólhat rám egy szót sem, mert én igenis jól érzem magam benne! De már magához is húz egy csókra, igyekszem nem belevigyorogni. És már le is passzolom a dobozkámat.
- Csak a negyedét. - Biztosítom vigyorogva, aztán látom, belekukkant. - De muszáj volt, ezeket úgysem használtam volna el és imádok díszíteni, szóval hoztam magamnak díszítenivalót. - Vigyorgok rá, miközben felmutatok a hüvelykujjam. Előveszem a fényképezőmet és próbálgatom a beállításokat. Szokás szerint az arcomhoz nő egy kis időre, és Sebastian megy is kinyitni az ajtót, ugyanis csengettek. Abban a pillanatban, hogy kinyílik az ajtó, máris lövök pár képet, bár visszafogott voltam, mert megjött Josh és meg kell mutatnom az arcom is, illik.
- Szia. - Integetek neki mosolyogva és vigyorgok a pulcsiján. Tessék, Sebastian, már nem csak egy rénszarvasod, de egy manócskád is van. Neki kellett volna télapónak lenni, innentől kezdve egyértelmű.
- Hú, micsoda bemutatás. Mintha el akarnál adni minket. - Vigyorgok, mert Sebastian szokás szerint hozza a formáját, és a valóságtól elrugaszkodva agyondícsér, de azért nyújtom a kezem Joshnak. - Örülök a találkozásnak. Boldog karácsonyt! - Mosolygok rá továbbra is, miközben szarvasbuksimat kissé oldalra billentem. Aztán hamar előkerül a cica is, ami iszonyat aranyos, de sajnos nekem az első nem a nyunyurgatás. Nem ám, belevaló fotósként, először lefényképezem, milyen aranyosak együtt.
- Ahj, ha egy kicsit több időm lenne, biztos nekem is lenne egy kis pihe-puha állatkám. - Sóhajtom mosolyogva, miközben ismét elengedem a gépem, de csak a nyakamban lóg, mert még lehet szükség lesz rá. Imádok fényképezni és a karácsony tökéletes téma mindig.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyCsüt. Dec. 18 2014, 23:12

//Nem tudom, ilyen gond lesz Nora is???//

Karácsony. Sebastian. Tulajdonképpen akár kézenfekvő is lehetne, hiszen lassan többet vagyunk együtt, mint külön. Ez már több, mint barátság (de nem túl rajta). Meg sem lepődöm, hogy elsőként megölel, pedig üvöltenék, ha nem lenne tele a szám, hogy vegyen már el tőlem valamit... megszakadok! A hátamon zsák (mint egy télapónak), benne a piákkal és gyümölcsökkel, a két kezemben a macska cuccai, a számban, a szatyorban az ajándékok... És én hülye, még a pulcsi tetejére kabátot is vettem, mintha meg lehetne fázni! Bőven 10 fok felett van a hőmérséklet. Nem vagyok normális!
- Én is imádlak, Öregem!- mondom, kicsit dohogva, amint elveszi tőlem a macskahordozót, és szabaddá váló kezemmel kiveszem a szatyrot a számból.
Kedves, csinos, (kis túlzással) rénszarvasra hasonlító leányzó csattogtat fényképezőgépet. Vigyorogva tiltakozom.
- Hé, ez nem ér!- de öröm van a hangomban, az öltözékem nem rí ki a környezetből.
Sebastian közben megszabadít még egy adag cucctól, hálából vállon veregetem, ez aztán a vendégvárás, de már Callie felé pislogok, olyan szépen vagyunk bemutatva.
- Hello. Vagy inkább kezét csókolom? - Tanárnő, meg miegyéb, jaj, milyen elittel hozott össze ez a srác! De menthetetlenül mosolygok. Ez a lány tényleg nagyon bájos, biztos nem karót nyelt típusú. - Boldog karácsonyt!- fogok vele kezet, ha már nyújtotta (és végre szabad az enyém).
Norát közben Sebastian dédelgeti, és mivel jól ismerik egymást, Nora már dorombol, bár azért az orrát bőszen mozgatja közben a kis hamis, mintha nem evett volna, mielőtt eljöttünk...
Callie őket is lefényképezi, aztán tetszését fejezi ki.
- Nekem is sok örömem van benne. Már-már családtag...- nevetve vallok. Eléggé siralmas lennék, ha nem lenne barátom is!
Miután minden terhemtől meg vagyok szabadítva, az ajándékokat a fa alá "csempészem", aztán kipakolom a gyümölcsöket és a piát is.
- Isteni illatok!- dörzsölöm a tenyerem, Sebastianra pillogva. Elkényeztet ez a srác. Olyanokat főz!- Mi készül, Szabad kukkolni?
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyCsüt. Dec. 18 2014, 23:27

//Wááá derohadtédeskisdög Very Happy //

-Aham... - Vigyorgok hogy a negyedét. Egyharmad minimum!
-Ide? De én dekoráltam! - Nevetek, de mindegy, ha dekorálni akar hagyom. Legyen neki is kellően otthonos minden.
-Jaj Callie, majd kaja után! Nem egy fényképező fejű lányt akarok bemutatni Joshnak! - Nevetek, de már csönget is az említett így szaladok nyitni az ajtót.
-Bocs, elragadott a karácsonyi hév és muszáj volt kimutatnom, adj uram de rögtön! - Nevetek, hogy dohog, kicsit megnyomorgattam, nah!
-Nem, nem adlak titeket, az enyiméim vagytok! - Nevetek, tényleg nem adnám őket senkinek. Egymásnak lehet, elvégre szeretném ha kedvelnék egymást. Henryről már tudom miért volt ellenszenves, remélem Callievel nem járok így... - Csókolgathatod a kezét, de szólok, én is fogom! - Nevetek, nekem nem esik le hogy a tanárnőség miatt csókolna neki kezet. Callienek amúgy is csókolgatni való kacsója van.
-Nem vagyok elég doromboló macska neked? Prrrr! - Vigyorgok Calliere a cicával karöltve, hülye dorombolásnak szánt purrogással de aztán nevetek.
-Szerintem teljesen családtag, azért mondtam hozzad! - Nevetek, látom a cicán érzi a pulykát. - Majd kapsz, meg kapod a kis csontocskákat is meg én hagyok húst is, lásd mennyire szeretlek te kis cica! - Meg tudnám zabálni, na de nem szó szerint.
- Azt a gépet meg tessék lerakni, hozzád van nőve édesem, kaja közben is kattintgatni akarsz, hmm? Tartalékolj az ajándékbontásra, mit szólsz? - Vigyorgok, kis édes, máris mindent megörökítene...
-Amúgy nagyon összeöltöztetek, piros pulcsit kellett volna vennem... Vagy legalább nem borotválkozni egy hétig némi szakállért! - Röhögök, Josh látott úgy, szörnyű lett volna. Mint valami elcseszett hippi mikulás!  
-Aham, kukkolj bátran! Pulyka lesz, krumpli, saláta, nektek hoztam kenyeret, meeeeeg csináltam egy kis desszertet is, édes, ti édesszájúak! Brit kaja, nekem enélkül nincs karácsony, szóval gondoltam megosztom! - Bújok még kicsit a macskához, aztán puhán leteszem a földre és kezet mosok.
-Ki mennyire éhes? Még meleg a kaja, de várhatunk is, ahogy akarjátok! - Megyek oda Calliehez átkarolom a derekát és megpuszilgatom a nyakát, nem bírtam ki, annyira dúl bennem a szeretgetni kell érzés.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyPént. Dec. 19 2014, 08:23

//ahhww, hát ezt megzabáloom *___*
Szóval, gyors magyarázat a hsz-hez: ha hiba van benne, kihagytam valamit, előre is bocsi, 5:15-kor keltem és azt se tudom, hol vagyok XD de sikerül megoldanom egy gyors hsz-t, csak most, csak nektek : D ja és mivel nincs egerem, lusta vagyok színezni, majd valamikor máskor, nézzétek el : D Boldog karácsonyt *-* (igen, tudom, hogy még nincs karácsony, de ez kellett a karácsony előtti depresszió leküzdésére)//


- Fogadj el így, a fényképező a fejemhez tartozik! - Nevetem neki, mert olyan vicces, ahogy ki van akadva, pedig csak fényképezgetek. De tudja, milyen vagyok ilyenkor, néha jobb szeretek fotós lenni, mint résztvevő. Remélhetőleg nem így fogok lemaradni életem összes fontos eseményéről.
Amúgy Seb és Josh nagyon-nagyon aranyosak, ahogy Sebastian neki is a nyakába ugrik, én is akartam az övébe, de túl sok cuccom volt, úgy látom Joshnak is ez a gondja. Amint belép, már fényképezek is, ő meg elégedetlenkedik kicsit, de nem úgy tűnik, mint aki olyan morcos lenne.
- Bocsi, ez velem jár. - Mutatom fel a gépemet egy pillanatra vigyorogva. De aztán meg kell válnom a kicsikétől egy kicsit, amíg bemutatnak egymásnak, csodálatos salesman szöveggel. Sebastian komolyan pályát tévesztett. Bár szentül állítja, hogy nem akar eladni minket, csak a szememet forgatom mosolyogva.
- Nem, annyira öreg nem vagyok, csak állítólag munkamániás, bár szerintem ez is totál alaptalan vád. - Szűkítem össze szemeimet, mert tudom, hogy Seb szerint nekem a munkám körül forog az életem... de manapság kié nem? Amúgy is, amíg szeretem csinálni, nem feltétlen munka, a mai nap az volt, mert legszívesebben hagytam volna a fenébe az egészet.
- Annyira jó, mint egy kisbaba ilyenkor, nem? - Kérdezem mosolyogva, a cicára vonatkozóan, miközben minduntalan a kis cicát fényképezem, mint akinek muszáj. De akkor is, ha ilyen aranyos, mit csináljak? De amúgy nem tudom, Sebastiannak mi baja van vele, tökre tudok közben beszélgetni is.
- De, igazad van, Seb, majd rakok ki neked is almot, meg kapsz kaparófát, na? - Mosolygok, mert nem lenne olyan vicces, ha ő lenne a háziállatkám. Biztos vagyok benne, hogy nem akar csak a háziállatkám lenni, persze, a dorombolás meg simogatás része tetszene, de a többi nem valószínű.
- Pontosan, hozzám van nőve, és hidd el, tudok fél kézzel enni, fél kézzel fényképezni! - Fenyegetem meg nevetve, hogy ne becsülje alá a skilljeimet, mert én igenis profi vagyok. Csak mert szokás szerint mindent meg akarok örökíteni. Nem is tudom, unokanővérem esküvőjére vendégnek, vagy fotósnak megyek majd... esetleg mindkettőnek.
- Látod, Seb, mi már látatlanban is egymásra hangolódtunk Josh-sal, te meg nem találtad ki a gondolatainkat, ejnye. - Vigyorgok rá, miközben megdorgálok, de azért a dobozkámhoz lépek, hogy elővegyem a kis fejpántokat, amiket nekik hoztam. - De na, én azért hoztam nektek is, hogy senki ne nézzen ki túl normálisnak hozzám képest. - Vigyorgok, miközben az egyiket Sebnek, a másikat pedig Joshnak nyújtom. Mondjuk nem tudom, hogy találtam el, hogy a manósapis Joshé, miközben manós pulcsija van, de ez tényleg telepátia.
Aztán az újonnan megismert delikvens a vacsora után érdeklődik, és már megy is megkukkantani, mivel fogjuk ma teleenni magunkat. De engem igazából csak egy pont lelkesít fel, az viszont nagyon.
- Sütiii! Úh, bocs, ezt nem tudtam magamban tartani. - Lelkesen hintázok kicsit a sarkamon, egészen addig, amíg Sebastian át nem karol és elkezd csókolgatni, mert akkor inkább nem ficánkolok. Sokkal inkább átölelem őt és kicsit nekidöntöm a fejem. Ó, remélem még sokáig fogok pörögni, mert ha nem, akkor egyhamar bealszok majd.
- Járhatnál gyakrabban ilyen pihe-puha pulcsikban és felcsaphatnál kispárnának. - Állapítom meg halkan, kuncogva Sebastiannak, mert hm, így pont kellemes, de elengedem, mielőtt még elálmosodok tőle és vacsora előtt kidőlök. Az nem lenne valami jó.
- Nem tudom, Josh, te éhes vagy? - Kérdezem előzékenyen, mert nekem tök mindegy, jó lesz nekem akármikor a vacsi, nem tudom, azt hiszem, amióta nincs tanítás és több időm van, szerintem én háromszor annyit ettem, mint az év többi részében, szóval bármikor meg tudom tömni a pocakom. Főleg édességgel, igen-igen, bár olyan vagyok, mint egy rossz gyerek, csak legyünk túl a vacsin, hogy jöhessen a desszert.
- Amúgy hoztam zenéket. Meg gyertyákat. Meg minden király, karácsonyi cuccot! - Bökdösöm meg kicsit Sebastian oldalát, csak úgy jelzésképp, hogy hadd játszhassak igazi rénszarvast, aki elhozza a csodás, karácsonyi hangulatot.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyPént. Dec. 19 2014, 10:55

Azt tanultam, nincsenek véletlenek, tehát az sem az, hogy Sebastiannal töltöm a karácsonyt, és hogy kedves ismerőse éppen olyan bolondos, mint mi vagyunk. Bár most éppen Sebyn látszik a legkevésbé, mindketten tudjuk, hogy ő sem kivétel. (És mindezen kedves következtetéseket csak az öltözékből képes vagyok levonni.) Hamar túl teszem azon magam, hogy az ajtóban megnyomorgatnak, és ráadásul úgy fényképeznek le, mintha málhás szamár lennék. Igazából nekem kéne lennem a rénszarvasnak, és Callidoranak a manónak, de így sem rossz. Nem tudhatom, hogy ő éppen úgy érkezett, felpakolva, mint én.
Ha a karácsonynak, ha az öltözéknek, ha Sebastiannak köszönhetően, de szinte azonnal összehangolódunk, Callie a vártnál is vagányabb és kedvesebb lány, azonnal élvezi a szimpátiám. Még a fényképezőgépe ellenére is. (És már nem is olyan idegen nekem, ha csattogtatnak a fejem körül. Hajaj!)
- Megbocsájtom hevességedet. Nekem is hiányoztál az elmúlt két napban...- kábé akkor láttam utoljára. És amikor már lepakolok, gyorsan én is megölelem, hogy a fülébe súgjam:- Köszi a meghívást!
Aztán be vagyunk mutatva, ő a macskát dédelgeti, én Callieval flörtölhetek kicsit, már amennyire tőlem telik.
- Nem is a korod miatt... Nem lehetsz több... 21-nél- szűkítem a szemem, hogy jobban megnézzem, s bár ha tanár, többnek kell lennie, valóban nagyon csinos, fiatal lánnyal állok szemben. Tényleg inkább kézcsókot érdemelne, de az Seby stílusa, meghagyom hát neki. Én meg majd arcon csókolom az első pertu után. Hm?
- Karácsony van, nem ér melóról beszélni!- kacsintok, nem gondolom én ezt véresen komolyan. Most találkozunk először, valószínűleg majd a munka is szóba kerül, ha már nem lesz közös téma, de addig ráér. Most az ünneplésé a főszerep.
A macskától Callie is el van ájulva, Sebastian viszont egyenesen szerelmes belé (az a macska nagyon tud valamit! Én is imádom), úgy beszél hozzá, mint egy gyerekhez. Talán kellene már neki egy. Hopp. Ezt vissza is szívtam; jól ismerem a barátom hozzáállását eme dolgokhoz! Callie viszont éppen a gondolataimat önti szavakba, és ezen nevetnem kell.
- Kedves Barátaim, megfogadlak benneteket keresztszülőknek, és kedvetekre babusgathatjátok Norát. Ő is biztosan örül a hírnek. Ugye, Picim? - kaparászom meg én is a macska fülét. Ő meg néz, hogy : "mi van"?
Amúgy tökéletesen látok, nem csak azt, mennyire van oda Sebastian a macskámért. Ez a lány is fontos neki és viszont... Kellemesen rezeg közöttük a levegő, ahogy évődnek egymással. A fényképezőgép is terítékre kerül, Sebastian szeretné, ha Callie kicsit lerakná, de a lány még mindig talál témát, amit megörökíthet, úgyhogy "nem fogad szót" még egy ideig. Azt bizonygatja, hogy a gép hozzá van nőve, és különben sem akadályozza semmiben.
Sebastian közben felfedezi, hogy Callieval egymásra hangolódtunk öltözetben (is), és kissé lemaradva érzi magát. Nevetve helyeselek neki.
- A piros a minimum, de még átöltözhetsz, te vagy itthon! A szakálladról lemondanék, hagyománybontó télapó válna belőled, tekintve, a súlyod sem megfelelő, a korod sem...- vigyorgok- de ideális krampusz lennél, olyan csalafinta a mosolyod!
Callie közben előszedi a kis meglepiket, leszedem hát a sitykát a fejemről, és az ő ajándékát teszem a fejemre. Naná, nem vagyok én semmi rossznak elrontója. Seby lóg egy kicsit ki a sorból, hacsak át nem öltözik, de azért az ő fejfedője is nagyon mulatságos. Kattoghat megint a fényképezőgép.
Megyek az orrom után, még csak Norát sem kell utánozzam, hogy érezzem a frissen sülő hús zamatos illatát. Sebastian felvilágosít mi készül, de én üvegen át bekukkolok a sütőbe (nem nyitom ki, nehogy elrontsak valamit).
- Jól hangzik!- de még milyen jól! A nyál is összeszalad a számban, pedig ettünk, mielőtt elindultunk... egy keveset.
Nora szabadon garázdálkodik, ismerkedik a lakással, szagolgat és fenyőfadíszt pofoz. Remélem, nem akar az egész fenyővel kikezdeni... Callit közben megszeretgetik, Sebastian bújik hozzá és ad neki puszit, én pedig szívesen fotóznám le őket, olyan cukik.
- Akartok közös fotót?- ha engedi, készítek néhány képet, majd Callie kezébe adom vissza a gépet.
Sebynek eszébe jut, hogy akár ehetnénk is, s bár -mint mondtam- az illatok már teszik a dolguk, igazából én is ráérek még. Így amikor Callie nekem dobja a labdát, megrázom a fejem, hogy nem, még nem vagyok éhes. Inkább velük lennék még, ismerkedve, bolondozva. Tetszik ez a hangulat. A lány amúgy tényleg be van pörögve, és úgy hiszem, van még meglepetés a tarsolyában, szóval lelkesen bólogatok, amikor a hangulat fokozásáról beszél.
Szóval... hamar szól a zene, és előkerülnek a csecsebecsék is, amit Callie hozott, és hármasban el is kezdjük dekorálni a lakást, ami egyre inkább úgy kezd kinézni, mintha egy reklámból lépett volna ki. Mi töltjük meg élettel: mi hárman és Nora, aki minden csillogó-villogó cuccra úgy reagál, mintha személyes játékot kapott volna. Adok neki egy színes, műanyag labdát, azt kergeti és pattogtatja a padlón. Legalább a karácsonyfáról leszállt, legalábbis egyenlőre...
- Srácok, majdnem elfelejtettem! - csapok a homlokomra, és tényleg nem értem, hogy felejthettem el, amikor ezzel akartam kezdeni - és hála Callie illatgyertyáinak, eszembe is jut- Hoztam rumpuncsot! Tölthetek?
Amikor megtudtam, hogy egy lány is jön Sebastianhoz, arra gondoltam, valami édes italt kéne választanom. Sokáig keresgéltem, és likőrök meg vermutok között válogattam. De akkor segítségemre sietett egy kedves pasas, és azt mondta, ennél finomabb italt nem is tudna ajánlani, higgyek neki. Mint mondta, az ital illata és íze illik a karácsonyhoz is.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyPént. Dec. 19 2014, 13:37

//telohsz forevör xD//

Forgatom a szemem, hogy Callie nem hajlandó megválni a gépétől, de vigyorgok. Majd megoldom ha megunom hogy nem látom az arcát!
Josht megölelgetem, ez is meg lett örökítve de sebaj.
-Jaj már! Bepótlom a kimaradt napokat amikor nem volt kedvem kimozdulni se, jól van? - "Duzzogok" de megölel ő is és megköszöni a meghívást. - Én köszi hogy elviselsz a szeretet ünnepén is! - Nevetek.
Vigyorgok hogy Josh barátom flörtöl, szerintem jól csinálja, nem értem mi gondja lehet a lányokkal.
-Hááát nem is tudom ki az aki ma is munkából jööött hmmm? - Vigyorgok Calliere hogy sokat dolgozik. Muszáj cukkolnom kicsit.
-Olyasmi! Mint egy kisgyerek! A kisgyerekek amúgy is a karácsony részei, nekünk most Nora lesz az! Uuu keresztapuka! Vállalom! - Nevetek aztán Josh szavaira.
-Wc-t használó cica vagyok, kaparófa nem kell, csak te, hogy sokat szeretgess! Úgy fogok dorombolni, meglásd! Máu! - Vigyorgok nagyon majd nevetek. Persze viccelődöm, nem akarok szobacica lenni.
-Ahh még csak az kéne! Aki az asztalnál fényképez nem kap édességet! Tart a csinos kis fejedben, jó? - Vigyorgok gonoszabban a drágára.
-Oh! Ez jó ötlet, krampudz szívesen vagyok! Van fekete meg vörös ingem is! Választhattok! Ha van nálad szemcerka Édes akkor az orrom befeketíthetitek hogy piszébb legyen! - Vigyorgok.
Kapok egy kalapos fejpántot, nevetve teszem fel.
-Igy most olyan vagyok mint az Aliceből a kalapos figura! - Nevetek de nem veszem le, én mindenfélében benne vagyok.
Elmondom a menüt, nevetek rajtuk. Bár Josh a sütőnél ólálkodik amiben a meglepi süti van, de hallgatok, ha rám nézne és Callie nem figyelne a szám elé teszem a mutatóujjam hogy ne szólja el magát.
-Jah, brit édesség édes! - Nevetek.
Aztán mivel nem bírom megállni szetetgetem kicsit Calliet.
-Ha Callie kiadja a kezéből a gépet aha! De kéne veled is normális meg egy közös is! - Vigyorgok, ha már lúd legyen kövér alapon.
Még nem éhesek így nekiállunk kidekorálni jobban a lakást, főleg hogy meg is lettem bökdösve. Közben párszor megjegyzem, hogy nekem ez a macska kell, de hozzáteszem azt is hogy így ünnepekkor inkább mert tuti rosszalkodna mikor tanítok és akkor irgum burgum.
A zenék jók, a gyertyák nem zavarnak, a mütyüröket meg remélem Callie elviszi...
-felőlem simán, de akkor itt aludtok mert nem vezethetek. Kompromisszum! - Nevetek mert nem akarom hogy hamar eltünjenek, sokat szetetnék velük lenni!
Jön egy dallamosabb zene, nem is bírom ki, adom a kezem Callienek.
-Szabad? - De ha adja a kezét már húzom is magamhoz és táncolok vele, megpörgetem, néha lopva megcsókolom. De persze Josh sem marad hoppon, hirtelen az ő kezét is elkapom és megpörgetem, majd Callie kezét az övébe teszem nevetve, táncoljanak ők is. Legalább megnézem mit tud Josh haha.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyPént. Dec. 19 2014, 19:59

//szintén, nincs egér, nincs színezés, bocsi. de hulla fáradtan írt hsz van! szóval a hibákért előre is bocsi >.
- Haha, kedves feltételezés, de így is kell, egy nőt csak fiatalítani szabad. - Vigyorgok rá, mert szíven ütött volna, ha harmincnak néz... noha már vészesen közelítek felé. Ajaj, azt hiszem, éppen itt az ideje, hogy elkezdjek nagyon aggódni miatta. Komolyan ennyire elszállt az idő?!
- Igenis! - Mosolygok rá szélesen, amikor Josh azt mondja, karácsonykor nem ér melóról beszélni, mutató és hüvelykujjamat végigvezetem ajkaim vonalán, mintha becipzároznám. Tulajdonképpen tényleg igaza van. Így amikor Sebastian cukkol, hogy én is ma munkából jöttem, én leszek az okos és nem szólok vissza neki... de azért azt nem bírom ki, hogy a nyelvem ne nyújtsam ki rá.
Amikor megjegyzem, hogy Nora, a kis csöpp tigris olyan, mint egy kisbaba, Josh nevet, biztosan eltaláltam a gondolatait.
- Keresztszülők? Ez igazán aranyos, de ugye tudod, hogy akkor rendszeresen találkoznunk kell? - Kérdezem Joshtól vigyorogva, talán nem gondolt bele a következményeibe. Csak nem tojok a fejére a saját keresztcicámnak. Mellesleg szerintem ez az én időbeosztásom miatt a legkevésbé kivitelezhető, de semmi baj, megoldom. Mindig megoldom, most is itt vagyok, Sebastiant is meglátogattam a szülinapján, szóval tök büszke is vagyok magamra.
- Héj, mióta írod te a szabályokat, hm? Feleségül ne vegyelek, drágám? - Kérdezem kihívó félmosollyal, egyik szemöldökömet felemelve. De aztán helyből megkapom, hogy én aztán nem fényképezhetek az asztalnál, mert nem kapok édességet. Ami valljuk be, roppant övön aluli egy feltétel.
- Lenne szíved megtagadni tőlem? Tőlem...? - Kérdem nagy szemekkel, miközben magamra mutatok. Nehezen hiszem, én annyira, de annyira szeretem az édességet, hogy biztosan nem lenne olyan kegyetlen. De azért majd igyekszem nem fényképezni evés közben. Csak kibírok annyi időt... a sütimet nem kockáztatom.
- Krampusz? Na, ez valóban nagyon találó. - Vigyorogva helyeslek Josh megállapítására, és tényleg tökre igaza van. Sebastian, és a huncut vigyora, mintha a mikulás mellől lépett volna elő. Még egy hatalmas virgács is kéne a kezébe, és tökéletes lenne. Na jó, ezt nem akarom továbbgondolni... nem... én tényleg nem...
Sebastian válaszol helyettem a közös fotó kérdésére és már oda is adom neki a gépet, hogy nyugodtan kattintson párat, és szépen vigyorgok, ahogy kell. Nem baj, szeretem a fogaimat villantani, legalább lesz még kép az albumba, amit Sebastian kapott szülinapjára. Frissíteni kell, nem?
- Most én titeket! - Lelkesedek, hogy nem csak cicákat fényképezhetek, szóval már helyet is cserélek Josh-sal, hogy a két barátot is mosolyogva örökítsem meg, de hármunkat ezzel a lencsével nem tudom, majd vacsora után, amikor mindenkinek elégedett, jóllakott óvodás feje lesz, az a legjobb.

Aztán ahogy felpiszkálom Sebastiant, Josh is lelkes lesz és hamar nekiállunk díszíteni, nem véletlen hoztam mindenféle csecsebecsét, és látom, hogy Sebnek nem tetszik annyira, de nem baj, ma karácsony van. Kibírja ezt a napot a hülyeségeimmel együtt.
- Egy picit kérek. - Mosolygok és az ujjammal megmutatom, milyen picit is szeretnék. - Callie és az alkohol nem jó párosítás. - Figyelmeztetem őket, mert még egyikük sem látott részegen és nagyon-nagyon remélem, hogy soha nem is fognak. Ulta-mega-hipergáz vagyok olyankor, és még csak nem is emlékszem rá.
- Amúgy én alapból alvós cuccal jöttem, mert ismerlek. - Forgatom a szemem, mert sejtettem, hogy nem úgy fog menni, hogy eljövök, eszek, csacsogok kicsit és Sebastian kizavar... vagy enged elmenni. Egyikre sem igazán számítottam.
Amikor Seb nyújtja a kezét, egy pillanatig sem habozok, nyújtom neki a sajátomat. Szeretek táncolni, annyira jó, kikapcsol és szeretem ezeket a dallamos karácsonyi klasszikusokat. Megmelengetik az ember lelkét és kellemes emlékeket idéznek - legalábbis számomra igazán kellemesek. Kapok egy-egy apró csókot is, de nem akarok hosszan enyelegni vele, nehogy Josh kellemetlenül érezze magát. De erre nincs is lehetőség, mert Sebastian bevonja őt is, és igazából azt sem tudom, hogy kerültem az ő karjaiba, de vigyorgok és ha vevő rá, én vele is szívesen táncolok.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyPént. Dec. 19 2014, 21:51

Kinevet, ahogy dohogok, pedig jól tudja, hogy ez nem is komoly. Aztán komolyabban is összeölelkezünk, amikor már van rá esélyem, és közben megköszönöm a meghívást. Ő meg butaságokat beszél.
- Hehe, jó duma, elviselni... Szerencséd, hogy karácsony van, különben mondanék egy cirkalmányosat!- addig jó, amíg nem próbálok keménykedni (és csúnyán beszélni), az sosem állt jól nekem.
Bemutatnak Callienek, jó benyomást tesz rám, elsőre máris kedvelem. Könnyed és humoros, és meglehetősen nyílt, a feszültség legapróbb szikráját sem érzem kettőnk között. Ahogy viselkedik, abszolút természetes, nincs benne semmi képmutatás, tettetés.
Gyorsan kinyírjuk a munkatémát, Callievel gyorsan jutunk nevezőre (és tetszik, hogy az egészet viccesen intézi el), és inkább Norában gyönyörködünk, gyorsan meg is fogadom őket keresztszülőknek, amit örömmel fogadnak el.
- Hehe, gondolod, hogy nem volt ilyen hátsó szándékom: veletek gyakrabban találkozni? - kacsintok, bár a hangom komoly. Az ötlet remek! Nora igazi szerencsemacska. Ha igaz, amit Callie mond, megint szereztem egy új barátot.
Callie és Sebastian közben csipkelődnek, de nagyon viccesek, és én is elnevetem magam, mert elképzelem Sebastiant szobacicaként. Gömbölyödni nagyon tud, az tény. Meg sem kéne erőltetnie magát, mégsem akarja bevállalni. Pedig még a dorombolás is jól megy neki, esküszöm!
Röhögcsélek rajtuk. Olyat még sosem hallottam, gogy Sebastiant akarták volna nőül venni, ezen kuncogok , de aztán elképedek, milyen gyorsan vág vissza ő, és fogja meg a lányt a sütivel. Hát úgy, egy másik édesszájú is van a csapatban? Hm, hm.
Szóba kerül az öltözékünk, hiszen mi ketten Callievel mintha összebeszéltünk volna, és Sebastiannak gyors ötleteket adok, mi is lehetne a Mikulás helyett. (Mert annak, sajna, nem lenne jó.) Kiegyezünk a krampuszban, ez mindenkinek tetszik, ezen el is nevetgélünk egy kicsit, újabb adalékokkal ötletelve.
- Ó, Callie, mondd, hogy van nálad sminkkészlet! Úúúúúgy megnézném piszén-piszén!- nevetek hangosan, mert már el is képzeltem.
Beszédülök a konyhába, és ugyan már tudom, mi a menü, észreveszem Sebastiant, ahogy villog, és beharapom a szám, hogy lássa, nem fogok szólni... elszólni magam, pláne, hogy fogalmam sincs, mit titkol. Én nem vagyok ekkora konyhatündér!
Előkerülnek a fejdíszek (meg sok minden más) egy dobozból, fényképezni kezdünk, mert Seb és Callie nagyon helyesek, és emellett én sem tudok érzéketlenül elmenni. Elkérem Callie gépét, és ellövök pár képet, majd ő veszi kezébe, és minket örökít meg Sebastiannal. Szinte szakadok, úgy nevetek, és Sebastian sem tud nyugton maradni. Elkészül néhány kép, aztán közösen díszítünk, közben szól a zene, és előkerül a pia is, amit hoztam.
- Ne legyél telhetetlen, már a keresztapja vagy, hát mit akarsz még tőlem? Költözz hozzám, aztán naponta nyúzhatod. Itt meg tanítasz... - mondom, mint alternatíva, ha már Sebastian így rá van kattanva a macskámra. Közben Calliera sandítik, a meghívás rá is vonatkozik, elvégre máról ő is rokon, hát nem maradhat ki semmi jóból!
Sebastian engedélyével (és mert már igazán itthon érzem magam), poharakat csempészek elő, és mindenkinek töltök az édes italból. Az illata tényleg remek, gyermekkorom egy sütijére emlékezetet (azt hiszem), de az emlék oly halovány, meg sem tudom fogni. És emlékezni sem akarok. Most még. Kezükbe nyomom a poharat, és pertut iszunk, ha engedik, mindkettőjüknek adok puszit. Egy pillanatra elcsendesülünk, aztán Sebastian már ragadja is Callie kezét, hogy táncba vigye. Alig fordul vele párat, már fogja meg az én kezem is, nevetek, mint egy kisgyerek, és pörgök velük, aztán csak Callievel, de nem engedem Sebastiant messzire elmenni, visszahúzom őt is, közrefogjuk Calliet, és így billegünk, elnevetve az egészet. Ahhoz még nem ittam eleget, hogy megmutassam, mire is vagyok képes.
Szuper hangulatban peregnek a percek. Aki éppen nem táncol, az felaggat valamit a falra, a szekrényre, vagy éppen, ahova..., de mindenki mindenkivel táncol. Még Norát is felkapjuk, és megpörgetjük (az a kis "büdös", meg hagyja magát, mintha ez lett volna minden álma. Esküszöm, még élvezi is!). Fél órával később már minden elfogyott a dobozból, és az üveg tartalma is megcsappant, mert én nem voltam rest újra és újra körbekínálni őket.
Be kell valljam, Sebastian volt rossz állapotban a korábbi hetekben, de én sem éreztem ilyen jól magam már régóta, és ahogy a barátomra nézek, úgy nézem, ezzel ő sincs másként. (Hála Callienek.)
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptySzomb. Dec. 20 2014, 00:59

-Mondom én! Cirkalmányos szavakkal illetnél! - Kapok a szívemhez ijedt fejjel, de hamar vigyorgok, fene.
Vigyorgok hogy csak fiatalítani szabad Calliet.
-Nekem örök 16 maradsz az megfelel? - Vigyorgok, óh szeretettem a fiatalabb Calliet is de érett nőként még inkább, de ez titok.
Nevetek, hogy nyelvöltést kapok válaszol a cukkolásra, az ajkamba harapok, kicsit elkalandoztam ohoho.
-Hmm de együtt kell vigyáznunk Norára, ugye tudod édes? - Vigyorgok, ó, Callie vigyázzon. Így is Josh-sal lógok csomót, szóval könnyen ott talál, aztán cicázhatna velem. Ejj de rossz vagyok! Aztán csak bólogatok, hogy Josh barátom, jó ötlet, én örömmel vagyok velük, örülök ha együtt vannak. Egyiküknek sincs tudtommal sok ismerőse, de ők nagyon is jó páros szerintem, ellennének. Persze remélem nem leszek elfelejtve, az kínosan érintene.
-Mikor nem én írtam? - Kacagok Calliere a szabályok miatt. - Ne, mert feleségül max én vehetlek drágám... engem max Josh... - Vigyorgok, pislogok királylányosan az említettre és röhögök, aztán közlöm alattomosan, hogy nincs édesség, ha kattintgat. Tusé.
-Simán. Szóval ne rosszalkodj! De ha jó kislány leszel, jutalmat kapsz! - Csábos mosoly bekapcsol.
-Ejj, hogyan mázolnál már ki komolyan? És még az én mosolyom csibészes! - Nevetek Joshon.
Fényképezkedünk, nincs ellenemre, noha nem vagyok hozzászokva. De valahogy jó érzés, hogy lesz erről emlék, így vidáman nyomatom a Colgate mosolyt.
-Ajj, csábító ötlet! Legyek a bejárófiúd? Valld be kell egy szakács, aki takarít is! - Nevetek, tudom hogy nem, csak viccelődöm.
Kidekoráljuk (az amúgy már kidekorált! xD) lakást és Josh felveti igyunk némi puncsot. Vigyorgok hogy Callie csak kicsit inna.
-Óh, csak nem? Nem bírod a piát édes? Josh se... - Árulkodom, de próbálok szépen nézni a barátomra, hogy ne harapja le a fejem.
-Jej, nagyon helyes! Joshnak van cucca! - Vidulok fel, akkor lehet partizni. Azért majd még felhívom Henryt, minden rendben megy-e vele, neki nem épp vidám a karácsonya...
A puszi nem zavar, de jó fiú leszek, Callie is csak azt kap, megkóstolom az italt de... huh...
-Hát öregem... ez édes. Tinektek való! - Nevetek, finom, csak jobban érzem a cukort mint az alkoholt. De azért elvagyunk, iszogatunk, táncolunk, néha hozzásimulok hátulról Calliehez és megölelgetem, de eljátszom komolytalanul Josh-sal is, a fülébe sugdosva hogy "Johanna én téged is imádlak!". Nem, ez nem a pia, ez a saját lököttségem, Josh tudja, hogy hülye vagyok, de legalább Callie is megtapasztalja. Bár óvatosabban nyúlkálok Joshos, nem akarom hogy félreértse. Akkor sem ha tudom hogy nem teszi de... mindegy, biztosra megyek.
De ha már megvagyunk mindennel és kellően helyet csináltunk a gyomornak, fel is vetem együnk!
-Na, eszünk? Minden megvan, csak ennetek kell. Repetát szedni ér, a macskának odapasszolni sunyiban nem ér. Nos? - Nevetek és ha benne vannak, akkor elkezdem melegíteni az ételt, szedek nekik, lesem minden rezdülések hogy ízlik. Azért kiteszek némi fűszert, hátha kell még vagy valami.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptySzomb. Dec. 20 2014, 16:18

//megtaláltam a tökéletes playlistet a játék írásához, megosztom már veletek is! : D
https://www.youtube.com/watch?v=xmg5lEfFGHQ //

- Örök tizenhat? Jól hangzik. - Állapítom meg elégedetten vigyorogva Sebastianra, bár talán nem annyira szívesen lennék újra olyan fiatal. Mondjuk az egyetemista éveim... oda visszamennék. Olyan jó volt, amikor a legnagyobb gondom az volt, hogy a vizsgáimra tanuljak és hogy ne engedjem magam leitatni soha.
- Ha a szomszéd kislánnyal elbírok, vele csak megküzdök. - Biccentek vigyorogva Nora felé, bár nekem még nem volt alkalmam megdögönyözni, majd vacsora után elkapom én is kicsit, hogy megszeretgethessem.
- Bocs, de nem feltételeztem semmi hátsó szándékot... látom, nagy hiba volt! - Vigyorgok Joshra, kuncogok kicsit, mert aranyos, hogy szeretne magához kötni minket. De az emberek már csak ilyenek, ez a mindenük. A másikat magukhoz kötni, hogy ne maradjanak egyedül, egészen addig, amíg oda nem érnek, ahova én: hiszen tudom, hogy aki el akar menni, csak el kell engedni, nem lehet mást tenni. De ezt magyarázni Sebastiannak lehetetlenség lenne, talán Joshnak is, de egyszer talán megtanulják ők is.
- Óh, igaz. - Forgatom a szemeimet, ajkaimon mosoly. Bizony, Sebastian higgye csak azt nyugodtan, hogy mindig is ő írta a szabályokat. Jó lesz neki így, hogy a tudat legalább megvan. Meg amúgy is, az igazság az, hogy a legtöbb férfit veszik el, nem a nőket. Mindig mi vagyunk a háttérben és mi döntünk. De semmi baj, éljenek ebben a hitben is, nyugodtan, én bizony nem fogom lelőni a poént.
- Nem, nem tudsz megzsarolni, nem hagyom magam, csak azért sem! - Figyelmeztetem már most, nehogy elkanászodjon és rászokjon a fenyegetőzésre meg zsarolásra, mert az nem túl jó ötlet. Bár még mindig jobban tolerálom és inkább poénnak veszem, mint a tématerelést.
- Van-van, de akkor én dekorállak ki... - Vigyorodok el sunyin és már könyékig el is merülök a végtelennek tűnő táskámban. Amint a búvárkodásnak sikere van, elő is veszem a szemceruzámat és odalépek Sebastianhoz. Az eredeti design helyett azonban inkább egy nagy fekete pöttyöt rajzolok az orrára és bajszokat az arcára, nevetek az eredményen.
- Tessék, most már igazi szobacica lettél. - Vigyorgok rá szélesen, megpillantom másik oldaláról az arcát, hátha onnan még aranyosabb, de nem, pont olyan cuki ebben a sminkben, mint a másik oldalról. Szóval nem is bírom ki, hogy ne kapjam fel a gépem és lőjek róla pár képet, mert ez hihetetlen aranyos.
Aztán hamar kapok egy képet én is Sebastiannal, aztán mindenki fényképezkedik mindenkivel, és ez a legjobb az ünnepben, hogy megmaradnak az emlékei. Alig várom, hogy kiválogassam őket.

Aztán díszítünk egy jó ideig, és még táncolunk is hozzá, puszizkodunk, puncsozunk, azt hiszem, össze se tudom foglalni, mennyi minden történik. Én csak azt érzékelem belőle, hogy pörgök, jobbra-balra, meg sem állok, mint a hétköznapjaimban. Pedig az ünnepek alatt pihenni szerettem volna, de nem tudok megülni a popsimon.
- De én tényleg nagyon nem bírom. - Vigyorgok Sebastianra, ahogy belegondolok. - Nem elég, hogy nem vagyok kicsit sem nőies, vagy khm.... megfontolt... még csak nem is emlékszem rá, mennyire gázul viselkedem. De valahogy mindig akad, aki emlékeztessen... - Sóhajtom, életemben nem sokszor voltam még részeg, de egyik sem volt túl kellemes. Igazából, ha emlékeznék, még rosszabb lenne. Így legalább tudom mondani, hogy ne meséljék el, nem akarom tudni, mi történt, mit csináltam.
Amikor Sebastian megölelget, igyekszem a szarvammal nem kiszúrni a szemét, mert arra még valószínűleg szüksége lesz. Amikor Josh is hasonló szeretgetést kap, próbálom halál komoly fejjel végignézni, de muszáj röhögnöm, Sebastian nem teljesen ép. Ebben biztos vagyok.
- Én benne vagyok, és még csak meg sem szegem a szabályt, ha nem sunyiban etetem a cicát. - Állapítom meg vigyorogva, azonnal kihasználva az első kiskaput, ami eszembe jut a fenyegetés alapján. Sebastian hamar megmelegíti a vacsorát, én pedig lecsüccsenek a puncsommal, még csak a második poharam, szóval nem viszem túlzásba. Nem rúgok be, annyira nem éri meg és ha valamire, erre az estére emlékezni akarok.
- Jó étvágyat. - Mosolygok, miközben még egy nagyot szippantok az illatából, de mielőtt még jóllaknék evés nélkül, inkább nekilátok és elégedetten hümmögök. Bár mostanában kijutott nekem Sebastian főztjéből, nem tudom megunni csak azért sem.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyVas. Dec. 21 2014, 12:18

Lényegében már majdnem teljesen el is felejtettem, hogy Sebastian volt búval bélelt is. Volt egy időszak, amikor nehezebben lehetett megnevettetni (egyáltalán, szóra bírni is), és a barátom egyszer-kétszer nagyon el volt anyátlanodva, de már az utóbbi napokban mintha teljesen a régi önmaga lett volna, és nincs ez másképp a mai napon sem. Az egyetlen dolog, ami emlékeztet, hogy valaha volt másmilyen is, ez az "elviselsz" duma...
- Csak huzogasd a bajszomat, hogy nem szeretlek eléggé, és megkapod!
Most nem akarom emlékeztetni, hogy nem csak a szerelem tart jóban-rosszban..., és ha jól emlékszem, a mi barátságunk túljutott már a szokványos kereteken (beígért házasság, pl., még ha nem is komoly, azért jelentőséggel bír).
Az ölelésben azonban benne foglaltatik minden érzelem, és szavakra sincs szükség, hogy elmondjam, semmi sem változott; lehet hülye, depis vagy éppen paprikajancsi, én a barátja maradok. Ilyen dolgok nem tudnak közénk állni. A világ pedig a helyére zökken, és az élet megy tovább.
Callievel megismerkedünk, aztán Nora keresztszüleivé fogadom őket, és lassanként (újra) felfedezem a lakást, miközben számtalan dolog történik (csupa jó). Vacsi és meglepetés a sütőben, ajándékok a fa alatt, egyre több dísz a falakon, polcokon... mindenhol... áldásos tevékenységünknek. Sebastian is átalakul: krampusz helyett helyes kis cicafiú lesz, meg is lesz örökítve az utókornak (Abból a képből nekem is kell egy!). A fényképezőgép a maga módján csattog, pózolunk így-úgy, mindenkiről készül kép (és azt hiszem, Sebastian tűri legkevésbé). Hajaj, én meg már edzett vagyok!
Táncolunk, mert Callie hozott zenét, Sebastian pedig szinte azonnal kihasználja az alkalmat, hogy egyik kedvenc foglallatosságának hódoljon, és nem csak Calliet kapja el, hanem engem is, szóval táncol Seb Callievel, Callie velem, hármasban és mindenhogyan. Még mi ketten is Sebastiannal, de hát karácsony van, hehhehe... (és hiába sugdos, tudom, hogy Joshként is szeret, nem csak Johannaként!)
Sebastian ismét kimutatja, mennyire csípi Norát, húzom kicsit, és közben Calliet is emlékeztetem, bármikor betévedhetnek hozzám. Seb a maga módján érti meghívásomat, nevetek, amikor azt feltételezi, ki akarom használni.
- Kitaláltad a legtitkosabb vágyamat, pont erre kellesz! - kacsintok Sebyre. Kettesben (vagy hármasban) tökéletes csapatot alkotnánk: mindig lenne otthon kaja, és mindig ragyogna a lakás... (És mindig lenne kit ölelgetni... Hm?)
Közeben iszogatunk, bár Seb szerint a pia túl édes, Callie szerint meg ütős... (neki mindegyik az). Amikor arról beszél, mennyire nehezen tolerálja az alkoholt, mosolyogva megvonom a vállam.
- Ugyan, rá se ránts, karácsony van, magunk között vagyunk!
Azaz, ha be is csípünk, addig itt maradhatunk, amíg ki nem józanodunk, hát nem erről beszéltünk? Akkor viszont senki sem tudja meg. Tőlem ugyan senki. Amúgy én sem vagyok nagy ivó, de Seb szerint még mindig az aranyos részeg kategóriába vagyok sorolható, szóval... Senki nincs veszélyben. Sem agresszív, sem erőszakos nem szoktam lenni, ha meg hülyeségeket beszélek... Hát, nem sokban különbözök az átlagos énemtől. Mindenesetre óvatosabban töltögetek, legalább a vacsorát bírjuk ki (viszonylag) józanul, aztán úgyis a szórakozásé a főszerep. Abba bele fog férni, hogy igyunk még, táncoljunk és nevetgéljünk, meg hasonlók..., de ahogy az ivásban, a töltögetésben sem leszek erőszakos. Nem célom, hogy leitassam Calliet, ha nem akarja.
Sebastian bírja legkevésbé, hogy "haszontalanul" telik az idő, így asztalhoz invitál minket. Kezet mosunk és leülünk, némi komolyságot biggyesztve az ábrázatunkra. Á, nem megy ez olyan könnyen! Az alkohol is dolgozik, meg a jó hangulat is, amit teremtettek/teremtettünk. Nem lehet csak úgy, hirtelen komolykodni.
Asztalra kerül az étel, nem csak az illata pompás, hanem az is, ahogy kinéz, bár Sebastian megint egy hadseregnek főzött, de sebaj. Nora dorombolva dörgöllődik a lábamhoz, és szorgosan pislog felfelé, remélve, hogy majd neki is jut néhány falat.
- Jó étvágyat!- ismétlem Callie után, rá mosolyogva, majd Sebastianra.
Jó a hangulat. Fesztelen. Szabad. Jó érzem magam. Jól érezzük magunkat.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyVas. Dec. 21 2014, 13:14

-Húzogatnám, de nincs mit, olyan babapopsi képed van, esélyem sincs! - Paskolgatom finoman az arcát, de nevetek. Jól esik hogy ezt mondja, még ha kicsit fura is.
-Melletted én meg örök 17 leszek... - Vigyorgok, amúgy sem szoktak sokkal többnek gondolni, szóval semmi gond.
-Az én barátom! - Röhögök, hogy hátsó szándékot kell sejteni Joshuánál. Holott nála tényleg nem kéne ilyet feltételezni, ő tipikusan jófiú!
-Ugye hogy ugye? De engedékeny vagyok, lásd milyen lágy a szívem! - Nevetek, nem a vasszigoromról vagyok híres, főleg hogyha megpróbálom mindenki körberöhög.
-Ez nem zsarolás, kompromisszum! Hét ha mondom hogy jutalmat is kapsz? Ejj, nők, Josh csak velük ne kezdj! - Röhögök.
-No fene. Nem is tudom melyikőtök a hamisabb... - Vigyorgok, szemet forgatok, érdekel mi jár már a fejében a smink kapcsán. De lehet csak félti az eszközt, vannak nők akik harapnak érte. Érzem hogy fekete orrom lesz, bajszom... látnom sem kell, érzem elmacskásodtam.
-Máo! Majd jönnek a kandúrszemek! - Lépek oda és nagy cicás Bambiszemekkel nézek rá, amolyan szeresssssss fejjel. Remélem meghatom, de rögtön le is kapom, kicsit szenvedélyesebben, mint illik, de ennyi kijárt. - Prr... - Vigyorgok aztán elégedetten "dorombolva", mint a kandúr aki tejet kapott.
A fénykép nem zavar, hagyom neki, készült rólam már kompromittálóbb kép is. Bár tény, én viselem a legkevésbé, mert 1-2 után én már unom, mint egy ötéves aki izegne-mozogna tovább.

-Áh! Tudtam én hogy csak ezért mondtál igent! - Kapok a mellkasomhoz újfent, de röhögök. Elvégre Josh is főz és nála is rend van (ha nem is olyan rendmániás, mint nálam).
-Biztos nagyon édes vagy! Összeakad a nyelved hogy annyi mindent mondani akarsz és mindent leversz mert magyarázol! - Mutatok egy kis hevesebb gesztikulációt vigyorogva. - Én imádnálak! - Nevetek, de érezni hogy nem kívánom leitatni. - De amúgy jah, magunk között vagyunk édes, meg addig örüljetek míg én be nem csiccsentek, mert akkor nem tudtok majd levakarni magatokról! - Nevetek, Callie nem látott még ittasan, Josh igen, szóval ő tudja, hogy akkor ölelgetek boldog-boldogtalant.
Örülök hogy nem fejel meg a szarvaival mikor ölelgetem, ha már úgy is puha párnának lettem elkönyvelve, akkor puháskodom neki!
A tánc is jó ötlet a részemről, mert ahogy elnézem jókedvük kerekedik, azaz még jobb!
Josht is megölelgetem azért, de csak röhögünk, szerencsére.
-Hah... ha látom nem zavar, de nem akarom ha rossz a kaja minden elfogyjon, de a macska gömbdíszként guruljon a szobában... - Vigyorgok. De csak ízleni fog nekik... legalább valami.
A puncsból én sem ittam sokat, talán két pohárral, de nekem elég édes. Nem baj, előttünk a nap, ráérünk meginni szép lassacskán.
Mosolygok, hogy úgy fest ízlik nekik az étel, örülök. Remélem most el fog fogyni, nem úgy mint múltkor...
-Tényleg Josh, bocs Callie, csak mindig elfelejtettem megérdeklődni, szóval hogy ment a fotózás? Megvolt már? - Kérdezem, mert nem felejtettem el, csak mostanában kissé szétszórt voltam.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyVas. Dec. 28 2014, 23:41

- Örök tizenhét? Tudod, akkor még csak alkoholt sem ihatsz... - Állapítom meg vigyorogva, mert szerintem nem optimális kort választott. Én szívesen lennék tizenhat, mert akkor még olyan gondtalan voltam. Nem is voltak olyan nagyra törő álmaim, vágyaim. Csak reálisak, azok pedig teljesültek is sorra. Itt vagyok, dolgozom, nem is tudom, mi mást kívánhatnék még.
- Pontosan Josh, ne kezdj nőkkel... de férfiakkal még kevésbé. - Vigyorgok az említettre, mi, a nagy tapasztaltak, igazi szívszakértők, konkrét kőtrollok Sebastiannal... mi majd nagyon tudjuk, hogy mivel ne kezdjen. Ez olyan abszurd és vicces, hogy nevetnem is kell rajta.
De aztán Sebastian sem ússza meg a szemceruzával való találkozást. Már megyek is, hogy cicaorrot és bajszot rajzoljak neki. Úgy látom tetszik neki, mert vigyorog és még egy csókot is kapok, de én nem tudok most normálisan csókolózni, ahhoz túlságosan jókedvű vagyok és nevetnék és nem tudok egy dologra koncentrálni rendesen, szóval nem járt jól velem a kicsikém.

- Ne, ne akarjátok, hogy én igyak, nem cuki vagyok, tényleg. Undorító vagyok, és erre az estére emlékezni akarok, de igyatok nyugodtan! Rutinos vagyok a részeg ápolásban. - Jegyzem meg, csak úgy mellesleg, cicás mosollyal ajkaimon. Hát igen, mondjuk úgy, hogy az egyetemi éveim alatt sikerül megedződnöm és nem is haszontalan képesség ez. Mindenki tudja rólunk, görögökről, hogy nem csak szeretünk ünnepelni és összejönni, de tudunk is. Ha minden igaz, tavasszal Sebastian is megtapasztalhatja.
- Nem fog, majd kitámasztjuk. - Jegyzem meg vigyorogva a macskát illetően. Remélhetőleg tényleg nem fogjuk halálra etetni a kicsikét. De a vacsi nagyon finom, kifogástalan, nem is biztos, hogy elosztogatom. Jóízűen eszek, és csak akkor figyelek fel, amikor a nevemet hallom. Pedig csak bocsánatot kérnek tőlem, én csak értetlenül pillogok, de azért igyekszem nem csak a vacsorámra koncentrálni, hanem felvenni a fonalat és figyelni Sebre és Joshra is, hogy miről beszélnek. Bár nem vagyok beavatott, tökre lelkesen figyelek.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptySzer. Dec. 31 2014, 13:24

Sebastian és Callie már remek hangulatban fogad, amibe könnyen olvadok bele, révén mindketten nyitottak felém. A lányról percek alatt kiderül, hogy nyitott természetű, hajlamos a humorra, és nagyon simulékony természetű. Nem sok barátját ismerem Sebastiannak, de ha mind ilyen, irigylésre méltó helyzetben van.
Röhögcsélünk, évődünk, a szeretetünk fejezzük ki egymás iránt számos formában.
- Se nők, se férfiak... hát mi jut nekem? A macska? - vonom fel a szemem, na ne már, hogy mindentől el vagyok tiltva! Együtt nevetünk. Meg sem fordul a fejemben, hogy bármelyik részét is komolyan kéne venni.
Sebastianból aztán igazi kandúr lesz (rá is játszik), meg is lesz örökítve, ahogy én is, meg ők is, meg... szóval, sok-sok kép készül, táncolunk, díszítünk, míg eljutunk az asztalig. Nora is elfoglalja magát, hol Sebastiannak kelleti magát, hol Callienek, amikor éppen nem karácsonyfadíszt vagy színes girlandot //remélem, jól írom a nevét// kerget.
Addig az is kiderül, a puncs talán mégsem volt olyan jó választás. Azért én töltögetem, hátha elnyalogatják. Sebastianra nevetek, nekem nem jelent problémát, ha ő becsiccsent, láttam már olyan állapoban, én is részegedtem már le vele, mégis túléltük, itt vagyunk. Callie szerint ő nem aranyosan részegedik le, hanem undorító lesz. Mindaddig, míg nem tapasztalom, el sem tudom képzelni, hogyan is lehetne visszataszító.
Az étel, amit Sebastian készített, több, mint fenséges; nekem nagyon bejön, és ahogy látom, ők sem a macskát tömik titokban. Nora persze sérelmezi, hogy nem kap a finoman illatozó ételekből, de sosem szoktattam hozzá, hogy az asztalról egyen, így amikor a kísérletei kudarcba fulladnak, sértődötten elvonul és mosakodásba kezd.
- Melyikre gondolsz pontosan? - mosolygok Sebastianra, és Calliere is vetek egy pillantást, hiszen vérbeli fotós, valószínűleg a témára ő is odafigyel (nem elsősorban miattam). Van egy sejtésem, melyikre gondol, de húzom egy kicsit az agyát, játsszva a hülyét, hogy tovább faggasson. Úgy szeretem, amikor kíváncsiskodik!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptySzer. Dec. 31 2014, 15:24

-Hm... van benne valami... de a 21 éves évem zűrös volt... jobb a 17! - Nevetek, bekavarnak az érzelmek, nem tudok ésszerűen választani.
-Ilyet ne mondj neki, még a végén dobni fog! - Röhögök fel, szegény Josh, bevonom minden hülyeségembe. De őt sem kell félteni, felnevetek, hogy Norat említi. - Hmm, van előnye, bújós partner, de... kicsit szőrös! - Röhögök, remélem a kiszemelt csajjal csak összejön, vagy egy másikkal, aki megragadja a szívét és szeretni is fogja.
Calliet is, de belenevet a csókba, emiatt én is elnevetem, de nem zavar, attól még jó volt, megérte.

-Már hogy lennél undorító édes? Hogy mondhatsz ilyet... - Hűlök el kissé, pislogok meglepődve. - Amúgy annyira nem erős ez a puncs, hogy ápolásra szoruljunk szerintem, hacsak Josh titokban fel nem turbózta! - Vigyorgok az említettre.
-Hah, szegény cica... gonoszok vagytok! - Meredek rájuk, de nevetek, csak nem lesz ennyire rossz. Ahogy elnézem aztán nem, bár Nora igényt tartott pár falatra. Majd a maradékokból kap, ha meg nem marad, vágok neki külön, ha Josht nem zavarja.
De csak megkérdezem Josht hogy alakult a fotózása.
-Hát az alsógatyás! Az a mókásabb, ahhoz még nekem is van közöm ugye. - Vigyorgok, nevetek, sajnos miattam flangált meztelen, de legalább kapott egy ajánlatot. - De a többiről is mesélhetsz, érdekel hogy tetszett, másabb mint a színészet, meg mondtad aggódsz is miatta, szóval... - Mosolygok, remélem nem hozom zavarba, hogy Callie is hallja, de talán nem túl intim a téma. De talán Callie adhat pár tanácsot, bár nem tudom ilyen jellegű fotókat készített-e már.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyKedd Jan. 20 2015, 02:07

//eeelnézést a késésért *szégyenkezik* de még befejezhetjük! : D we can do this! : D//

- Ezek csupán őszinte jó tanácsok, szívből szólnak! Nem azt mondom, hogy egy macska a tökéletes társ, de... talán egy jól nevelt, ragaszkodó, aranyos kutyuska... - Forgatom a szemeimet mosolyogva, mert nem akarok macskás néni lenni, ha egyedül öregszem meg. Nem, én szembeköpöm a sztereotípiákat és kutyás néni leszek! Egész nap kutyapulcsikat kötögetek majd és pocakokat vakarok, ahj, micsoda idill.

- Borzalmas, úgy beszélek, mint egy kocsis és kicsit sem vagyok nőies, hidd el, nem akarsz úgy látni. - Na jó, amilyen komolyan felvállalom és amilyen őszintén beszélek a dologról, még el is nevetem magam, mert nem teljesen vagyok százas. Mondjuk ez már az öltözetemből is lejön, de nem baj, pont jó lesz ez, én tökre felvállalom magam. Liberalizmus, meg minden!
- Ez szemen szedett hazugság. - Közlöm meglepően egyszerűen, csuklóból rávágva a választ. Hős nyugalommal tagadom, én nem vagyok gonosz. Még csak egy gonosz porcikám (:3) sincs, nem vagyok tökéletesen jó, de gonosz ember sem. Csináltam már pár... butaságot, de az már más tészta.
Jól esik a vacsora, idáig nem is éreztem, hogy éhes vagyok, de amíg beszélgetnek, én úgy terveztem, hogy csak csendben eszegetek és úgy csinálok, mintha itt se lennék, hogy ne zavarjak. De amikor alsógatyás fotózásról van szó, akaratlanul is elkuncogom magam. Bocsánatkérően emelem fel az egyik kezem, közben vigyorgok és inkább iszok egy kicsit, mielőtt meg találok fulladni tök véletlen.
- Ó, Josh, tudom, hogy ez a közhiedelem, de sose "szexelj a kamerával", kérlek. Soha! Kíméld meg tőle az emberiséget. - Nevetek, de aztán visszafogom a gonosz manó énemet, mert Sebastian hatására csak keletkezett bennem egy olyan is, és inkább iszok még egy kicsit, hogy addig is csendben tudjak figyelni Josh-ra. Nem tudom, mióta jelent nekem ekkora gondot, hogy befogjam, de azt hiszem, ezt hamar orvosolni kéne... mondjuk egy kis sütivel. Igen, az nagyon jól esne.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyCsüt. Jan. 22 2015, 02:09

- Nem tudom, Nora mit szólna a kutyához..., márpedig róla már nem mondok le!- mondom vidáman, és szememmel máris a kis szőrgombolyagot keresem. Épp egy cukorkás papírt boxol, mely a fenyőfa alsó ágáról lóg.
Egyenlőre nem kell kutya, Nora is sok figyelmet és törődést igényel. Szerencsére, a szomszédban lakó lányok nagyon szeretik, gyakran babusgatják és játszanak vele, így akkor sem érzi magát egyedül, ha éppen nem vagyok otthon. Feltételezem, hogy nem csak a kaja miatt ragaszkodik hozzám, mert senki nem kényszeríti, hogy velem aludjon, mégis néha megteszi. (Nem mindig, de ez macskaszokás.)
...
Hülyéskedünk egy csomót, rengeteget nevetünk, megtáncoltatom Sebyt és Calliet is, és persze ők sem hagyják ki egymást. Jó hangulatban telik az idő, nevetgélünk, táncolunk, fényképezkedünk, aztán asztalhoz ülünk. Közben az is kiderül, Callie miért nem akar (tud) inni, de én csak nevetek.
- Én szívesen megnézném, tudod, tapasztalatszerzés céljából, hátha egyszer tudom majd hasznosítani!- nevetek megint, nálam így hat a puncs, úgy látszik. Bár szeretek nevetni, az is igaz.
Sebastian igyekszik oldani az ünnepi hangulat okozta hallgatagságot, és olyan témával mer előhozakodni, ami igazából nem ehhez az asztalhoz való, de hát ő akarta... Mielőtt elmondhatnám azonban, mi és hogy is volt, Calliera emelem a tekintetem.
- Ezt magyarázd el, kedves, nem értem a kifejezést.
Hiába menekül a kajába, a válaszát meg kell tudnom. Nem tűnt komolynak, sem komolytalannak, sem gonosznak, sem kedvesnek, bóknak. Tán csúnyának tart? Nem vagyok elég férfias? Vagy a meztelenkedő képekkel van baja? Én nem voltam meztelen!
- Az alaphelyzet nem volt éppen kedvemre való...- kezdek mesélni- Alsónadrágban feszítettem a krisztusi kereszten, és mintha nem a leplemért verekedtek volna össze az emberek... Ah, remélem, nem jelennek meg azok a képek sehol!- legyintek, zavartan.
Aztán ismét Calliere nézek.
- Hallottad, hogyan jutottam ehhez a lehetőséghez? - Sebastianra nézek, fülig érő vigyorral. Ha volna kedve elmesélni, mi és hogyan történt, átengedem neki a lehetőséget. Ő úgyis ízesebben beszél! (S legalább közben én is ehetek. Még alig ettem, folyton én beszéltem...)
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyCsüt. Jan. 22 2015, 15:37

//Nem gáz, ajándékozunk aztán majd max zárjuk xD Elvégre... lassan február xDDD//

-Megértelek, én se tenném! - Vigyorgok Joshra, ez a kismacska már megmarad, az is tuti. Főleg hogy meg lehetne zabálni mikor játszik.

-Hmm... Te kis mocskos szájú! - Nevetek, mert elképzelem ahogy görögül káromkodik, senki sem ért semmit, szétveti a lábait, kioszt mindenkit, veri az asztalt. Igen igen, tiszta Callie... hahah.
-Joshom, szerintem görögül tenné, de ha te azt megtanulod, még én sem jövök rá, hogy épp mégis káromkodásra adod a fejed! - Nevetek, hogy Josh megnézné, no lám, mik ki nem derülnek.
Beszélgetek Josh-sal erre Callie olyat nyög be hogy félrenyelek, ütögetem a mellkasom és csak meredek a lányra.
-Hogy.... mit ne csináljon? - Köhögök, de röhögök, sajnos én szó szerint értettem először és az túl perverz, de átvitt értelemben sem sokkal jobb a helyzet. - Mi bajod Josh testével? - Szalad ki, mert valahogy én is úgy értem, hogy Josh nem néz ki jól és nem kéne illegnie a kamera előtt, de basszus, jobb teste van mint nekem, szóval... De közben leesik, hogy mit kérdeztem hangosan és kicsit elpirulok, de majd a puncsra fogom.
-Ez komoly? Mármint... elég beteg reklám... engem valahogy nem vonzana ez az alsó... mintha vezekelnem kéne hogy hordom... - Pislogok értetlen, reméltem valami... más lesz a téma. Ez így elég durva.
-Nem szoktam a kalandos és intim történeteink mesélni szívem... - Nevetek, mert hát a szomszéd szerint valószínű Josh a pasim vagy mim, szóval... - De meséld el, ha gondolod, max belemagyarázok! Érdekel milyen emlékként maradt meg benned! - Vigyorgok, nevetek, alig tudok enni, de hát ha egyszer tényleg érdekel!
Ellenben ha megvolt a főétel, hozom a desszertet nekik.
-Evés után ajándékozunk? - Kérdezem nagy csillogó szemekkel, csak így, bele a lecsóba, vagy a pudingba, ahogy tetszik, noha ez süti de nem baj. De annyira érdekel mit szólnak majd!
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyCsüt. Jan. 22 2015, 22:29

//pont optimális a karácsonyi hangulat visszacsalogatására :3 nálunk amúgy még van karifa Very Happy//

- Josh, elmondom, mit kell tenni ilyenkor. Nem hagyni, hogy az ilyen Sebastian-féle alakok rábeszéljék az ember lányát, hogy lerészegedjen. - Kacsintok rá, miközben fejemmel Seb felé bökök. Ez a lehető legjobb tanács az alapvetően normális, de részeg lánykák kezelésére. Nem szabad hagyni, hogy részegek legyenek, főleg akkor, ha nem akarnak.
- Jó, nagyon jól elviccelődtök vele, de amikor nem emlékszel az öcséd tizennyolcadik szülinapjára, ő viszont nagyon is emlékszik rád, az már nem olyan vicces! - Elégedett mosolyt villantok feléjük, mint egy kisgyerek, hogy most nagyon jól megmondtam. De tényleg, fogalmam sincs arról a buliról, az eleje még rémlik, de aztán... utána már csak sztorikat hallottam. Állítólag az éjszaka közepén kitaláltam, hogy én meztelenül akarok fürdeni a tengerben... hála istennek volt olyan józan, aki neeem annyira díjazta az ötletet.
- Ne egyétek meg a fejem, nem a testére gondoltam! Az a nézés, tudjátok, amit mindig mondanak, aaa... azt hiszem 2010 körül vált szállóigévé. Csak azt mondtam, ne nézzen úgy a kamerára, mintha az lenne a holnapi isteni steakvacsorája, még akkor se, ha a fotós kéri. - Nyugtatjuk meg a kettétört szíveket, lerombolt egókat, ébredező anyaoroszlánokat. Talán egyértelműbben kéne fogalmaznom. Bár az alsónadrágokat én máshogy reklámoznám, valójában ez a keresztes dolog legalább.. egyedi, polgárpukkasztó. Az a lényeg, hogy felfigyeljenek rá az emberek, és hm, valószínűleg össze is fog jönni. Bár nem tudom, nem területem a marketing, meg alapvetően a marketingfotózásokat sem szeretem. Ott el kell torzítani a valóságot, minél kívánatosabbá varázsolni a terméket, minél szebbé az embereket... olyan mű. Vészet nélkül, és az már nem az én stílusom igazából.
A következő kifejezés közben viszont éppen iszok pár kortyot, de inkább elemelem a számtól a poharat, megemelve egyik szemöldökömet.
- Kalandos és intim történetek? Inkább kérnék még puncsot. - Állapítom meg tök komolyan, mintha ez kellene az elviseléséhez, de amúgy csak a poén kedvéért mondtam, jó lesz nekem a víz is.
- Ühüüüüüüüm! - Helyeslem Sebastian ötletét lelkesen, tapsikolva kicsit. - Imádok ajándékozni! - Sebastian már csak tudja.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyHétf. Jan. 26 2015, 11:51

Megállapodunk abban, hogy Nora mindenki és örök kedvence, akit senki nem túrhat már ki az életemből. (Valószínűleg az övékéből sem, csak még nem jöttek rá.)
A hangulattal nincsen semmi baj, a puncs is fogyogat, bár Callienek a fogyasztásával kapcsolatban fenntartásai vannak.
- Úgy látom, nagylány vagy..., szép, hosszú körmökkel... De ha kell, segítek megvédeni magad a csúnya, gonosz Sebastiannal szemben!- kacsintok össze a lánnyal, és közben röhögcsélek. Imádom Sebastiant, és tudom, engem is óv a túlzott alkoholfogyasztástól. Nem is értem, Callie mitől fél. Inkább én lennék kíváncsi, milyen ittasan!
- Na, szépek vagytok... - csóválom a fejem nevetve, ahogy Sebastian felvázolja, milyen lenne Callie részegen- Te franciául nyomod, te meg görögül... Én milyen nyelven tanuljak meg hirtelen? - Az nem igazság, hogy én nem tudok részegen idegen nyelven beszélni. Vagy lehet, hogy tudok, csak nem tudok róla?
- Oké, oké- emelem fel a kezem, nem akarom, hogy Callie ne emlékezzen erre a napra. Nekem eddig tetszik, és ha ilyen marad a hangulat, biztosan szívesen emlékszem majd rá.
Asztalhoz ülünk, és evés közben Sebastian próbál témát csempészni a nagy csönd helyébe. Hát engem faggat egy fotózásról (teszem a hülyét, hogy nem tudom, melyikről beszél), és közben a sztori és szóba kerül, hogyan is kerültem én képbe.
- Erre gondolsz?- és kisbocis/kiskutyás szemekkel nézek Calliere. Elnevetem magam, ez a nézés inkább a fiatal fiúkból álló zenekarokra jellemző, amúgy hozzám nem is való, mert kék a szemem, nem sötét, így nem is "hiteles". Amúgy meg nevetséges, szerintem is. Brahiból Gisellevel kipróbáltuk, aztán jót röhögtünk rajta.
Előadom, mit találtak ki a nagyok, hogyan reklámozzak alsót.
- Az első az volt, hogy lecsesztek, hol a hajam... Ja, nem... az volt a második? Ugyanis késtem... - fordulok nevetgélve Sebastian felé- parókát kaptam... Az mondjuk nagyon profi volt, nem olyan gagyi, amit Johannaként vettem fel!- kínosan nevetgélek, utólag már vicces az egész, de akkor nagyon nem tetszett.
Még mindig nem beszélek Eleeről, pedig azt hiszem, Sebastiant ő érdekli a legjobban, hiszen mondtam neki, hogy azzal a lánnyal megyek majd a fotózásra, aki olyan nagyon tetszik (és akivel balul sült el a randi). Szóval terelem a témát, pedig nincs mit titkolóznom, de ez így Callie számára viccesebb.
- Akkor inkább isztok...- és töltöm a puncsot, Callie kívánsága szerint. Sebastiant ismerve, úgysem marad benne a sztori, el fogja mesélni, mert legalább úgy élvezte, ahogy én. Eszméletlenül sokat röhögtünk aznap éjjel.
Eszünk, (iszunk) és közben azt is megbeszéljük, vacsi után ajándékozunk. A háttérből folyamatosan szól a zene, cseppet sem zavar a hangulat. Csak remélni tudom, hogy az ajándékaim célba találnak. Callieval nehezebb dolgom volt, hiszen korábban nem találkoztunk, mondhatni, vakon vásároltam neki.
Sebastian közben szorgoskodik, nem nagyon hagyja, hogy besegítsünk neki a tányérokkal, és aztán már előttünk van a desszert, pedig én máris olyan duda vagyok, majd szét durranok. Semmit sem hagyok a tányéromon.
- Hm, óriási vagy, barátom!- vigyorgok rá. - Jövő héttől a fogyókúrámról is gondoskodsz?

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby EmptyHétf. Jan. 26 2015, 22:46

-Ezt most miért mondod? Ki akart rábeszélni, nem kell nekem pia, hogy a karjaimba omolj drágám! - Nevetek, nagyképűsködöm kicsit, ennyi kell. Josh szavaira elégedetlen vagy inkább "ajj már" tartalmú vigyorgós hangot hallatok, hogy megvédene.
-Hidd el Josh, nem szorul védelemre, egyszer elharapta a szám ez a bestia, inkább engem kéne megvédeni, nem őt! - Röhögök, mert hát na, utólag már vicces, akkor nem volt jó hogy zsibbadt a szám két napig.
-A tied a legjobb Josh, halandzsázol, Josh nyelven! Én még tanulom! - Nevetek, szegény. Amúgy nem beszél össze-vissza, szoktam érteni, szóval csak ugratom.
-Én sem emlékszem Henry összes szülinapjára, mondjuk ott ő sem... - Nevetek. - De most nem iszunk annyit édes, ne félj! Meg aztán Josh a legtisztességesebb férfi akit ismerek, én meg... hát höhö... - Röhögök, én már nem vagyok olyan tisztességes, de hát na.
Aztán Callie kifejti mire gondolt, de nekem még mindig nem teljesen világos.
-Tehát... ne próbáljon meg... csábosan nézni a kamerába? - Vigyorgok, mert elképzelem, ahogy Josh belebazsalyog a felvételbe és na jó, az valóban nem túl nyerő, de szerintem nem ezt kérték tőle. Mint kiderül, nem is, de az sem tűnik jobbnak. De ahogy Josh előadja a "szép" nézését, eltakarom a szám és a vigyorom.
-Késtél? Joshua, komolyan képes voltál elkésni? Ejj barátom. - Dorgálom meg kicsit én is, mert ez sosem jó pont sehol. - Parókát? Héj! Annyira nem volt gagyi és jól megcsináltad a hajad oké? De lehet csak a fények voltak gyérek... - Nézek félre kínosabban, ne égesse magát Johannaként, mert én tízszer jobban égek. A lányt nem említi, de lehet majd kettesben. De mivel nevetgél, talán jól sült el, szóval megnyugszom, ennyi volt nekem a lényeg igazából.
-Ahogy akarod drágám... - Kuncogok, de töltök neki, ha Josh meg nem előz. Pedig semmi durva nem történt, de ha vad fantáziálgatást akar a drága Callie, nem rontom el az örömét. Szóval Josh lehet meglepődik, de nem kezdek bele. Ha valaki nem kíváncsi valamire én nem erőltetem, van még sok más téma amiről beszélgethetünk.
-Ah, azt tudom. - Csóválom a fejem Calliere, tudom hogy szeret ajándékozni, nagyon is.
-Hmm, majd elviszlek futni, meg kondizunk, simán formába hozlak, ne félj! - Vigyorgok Joshra, szóval csak egyen ha jól esik.
Aztán ha megettük, állok fel és kezdek bele az első ajándékba.
-Minden esetre, ezt hagytam a végére, hogy még véletlen se egyél belőle egyszerre sokat édes. Elvégre... a szülinapod akkor van mint Henrynek, de logikusan vele voltam, ám nem felejtettelek el! - Állok fel és kiveszem a sütőből a nem túl nagy, de annál töményebb csokitortát.
-Utólag is boldog szülinapot Callie... Oh, várj! - Gyújtom meg az egy szem gyertyát amit ráraktam és elé teszem. - Kívánj valamit, aztán már vághatod is fel. - Vigyorgok, remélem örül majd a durván csokis sütinek. Elvégre... három tábla csoki van belesütve meg még rendes kakaópor is van benne, szóval... ez csokis. Majdnem mérgező.
Joshra is mosolygok, remélem nem feszélyezem ezzel, de sajnos hamarabb nem nagyon tudtam felköszönteni Calliet, most pótlom. Ez kis semmiség, nem úgy mint amit ő adott nekem de... remélem a karácsonyi ajándékok majd pótolják a szülinapi ajándékcsokrot is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby   Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby Empty

Vissza az elejére Go down
 

Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Forgiveness? ~ Callie&Seby
» Mindennapok ~ Josh&Seby
» Meglepetés! (Josh és Seby)
» A randi után... (Josh és Seby)
» Segíts Haver! - Josh és Seby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-