Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyKedd Feb. 17 2015, 23:19

- Öööö- sóhajtok nagyot vigyorogva, mert ezek szerint én sem vagyok teljesen egyértelmű- a randi az egy előre megbeszélt találkozó, de nem tudni, mi a vége. Célja az ismerkedés, az információgyűjtés, illetve... leginkább a kölcsönös szórakoztatás, vagy valami hasonló. Az embernek csak egy elvárása van, hogy lehetőleg jól érezze magát vagy a másik..., hiszen ezért (vagy az ismerkedés céljából) akar találkozni a másikkal... Vagy nem?- kérdezem már nevetve. Ha nem így van, én is el voltam tájolódva a fogalmat tekintve.
- Az sem sokkal jobb, ha újraértelmezed a múltat- mondom, kicsit később, amikor már Amelia a téma. - Történt, ahogy történt, te annak alapján ítéltél meg dolgokat, ahogy akkor estek, nem viszonyítottad máshoz. Nem hibáztathatod magad. Lehet, hogy ő is éppen az adott pillanat hatása alatt döntött valamiről akkor este...
Újra átgondolom a hallottakat, és finoman rázom a fejem, amikor azt mondja, Amelia nem tartozik neki elszámolással.
- Nem erről van szó, és ezt te is tudod. De ha van benne jó érzés, márpedig azt mondod, van, akkor őneki sem lehet közömbös, hogy te hogyan érezted magad abban a helyzetben. Biztos kíváncsi rád, a véleményedre. Lehet, ő jobban be van tojva, hogy soha többé nem állsz szóba vele, mint te...- Én biztos be lennék a helyében!
Aztán beszélünk a férfiakról, a csókról, és a házasságunkról, persze, mindezt a saját kereteink között, hülyülve.
- Várj, elő kell kotornom az előjegyzési naptáramat, mert a következő hetekben igencsak be leszek táblázva...- mintha a házasság ténye közömbös lenne számomra. Pedig hízik ám a májam, hogy még mindig emlegeti a dolgot! Azt jelenti, ő is olyan hülye, mint én.
A Henryvel esett csókot tovább magyarázza, amiben van logika, de talán mégsem volt jó ötlet... Fura, de nem tudom azt mondani neki, ezt vagy azt rosszul tette, mert rajta kívül senki sem ismeri olyan jól Henryt, és ha így tett, annak megvannak azok az okai, amiket én nem érthetek.
- Így érezted helyesnek, és kész. Ennyi. Nekem nem kell magyarázkodnod, Seb- mondom neki aztán, és mert közöttünk nem téma, ha megérintjük egymást, a vállára csúsztatom a kezem és megszorítom azt.
Kissé lazábbra veszem aztán a hangom, érezze, hogy a "kása" nem olyan forró, mint ahogy hangzik, szóval mesélhet még, ha éppen ehhez van kedve, de a szánknak már kéne egy kis pia, különben kicserepesedik...
- Ha akarod, pia nélkül is elfelejtem az egészet!- jeleléssel titkot mutatok, tőlem aztán senki nem tudja meg, amit mondott. Állítólag jó titoktartó vagyok.
Aztán kérdéseket tesz fel rólam, és már röpköd a lelkem, hogy nem nyavajgok neki, hanem sikerélményekről fogok beszámolni, amikor...
- Banyek! A habot hagytad a végére?!- ugrok rá, és magam alá gyűröm a feltartott keze ellenére, de csak finoman, hogy meg ne sántuljon azért...- Ezután tanárbácsiznom kell téged? - nevetek, aztán lekászolódom róla, össze ne nyomjam, még matrica lesz belőle (és csak egy). Húzom magammal, ülő helyzetbe, kicsit meglapogatom innen-onnan, hogy eredeti formáját visszanyerje. Sikerrel, mert aztán ő dönt piát, én mesélek. (Miután ittunk egyet a sikerére.)
- Hehe, innen is-onnan is csordogálnak szerepek, felkérések, járok szorgosan meghallgatásokra, hátha összejön valami, és nemrég kaptam egy jó ötletet is.... Mit szólnál barátom, ha legközelebb én lennék a ... Kis hableány?- szólalok meg utóbb Ariel hangján, de nevetek, mint az állat.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzer. Feb. 18 2015, 15:04

-Én ezzel teljesen egyetértek. De akkor mi a különbség nálad egy randi és a velem való találka között? - Vigyorgok, mert hát rólam sem tud még mindent, bár lehet neki ennyi elég bár én úgy veszem, mi még mindig ismerkedünk mert kiismerni teljesen valakit szinte teljesen lehetetlen. Vagy inkább megismerni.
-Lehet, de... joggal szid meg, ha valami elkerülte a figyelmem és nem jöttem rá. Lehet végig utalt nekem Liora de én nem láttam. Bár... nem érzem, de.. mindegy. - Ahh, nem is tudom, olyan hülyén és hülyének érzem magam most ettől ez egésztől.
-Mit számít én mit éreztem, ott sem kellett volna lennem... persze hívni nem tudtam, elvégre a telefonját vittem vissza... Már miért félne ettől... én kontárkodtam bele az életébe, nem fordítva... - Rázom finoman a fejem, szerintem ő ettől nem fél. Fura lenne ha megtenné... vagy csak én nem hiszem azt hogy úgy érezné pótolhatatlan vagyok vagy ilyesmi...
-Nééézd mááár, komolyan a többi dolgod fontosabb, minthogy összekössük az életünket?! Hát van ennél fontosabb, létezik? Vagy ennyien eljegyeztek mi? Hát tudd meg, ha mellettem döntesz nem lehet más! Önző vagyok! - Nevetek, bár azért megnézném a kapcsolatunk. Ki lenne a fiú és ki a lány? Vagy lehet ilyenkor egyenlően mindkét fél férfi? Hogy működik vajon az ilyesmi? Ahh, miken nem gondolkodom.
-Azért félek elcsesztem... Általában rossz döntéseket hozok, csak úgy szólok. - Mosolygok, hogy hát igen, nem újdonság, de megpaskolom a vállamon lévő kezét. De Henryvel kapcsolatban amúgy is mindig bizonytalan vagyok.
-Neee, tudod milyen nehezen nyögtem ki? Ezt még egyszer nem akarom elmondani, bár ha nem adod tovább nekem csak könnyebbség. - Mosolygok, nem haragudnék érte, mert gondolom okkal tenné, nem egy fecsegős valaki.
-Nem, a cseresznyét! - Nevetek, főleg hogy letarol, na most mi lelte? De hát engem az ilyesmi nem zavar, maximum kicsit zavarba jövök, mert hát előbb mondtam valamit, de tényleg nem izgatja (haha, jó szó... xD)
-Ha akarsz, bár ahhoz tanítanom kéne neked valamit nem? Meg eddig is az voltam, csak magánban! - Nevetek, főleg hogy paskolgat, rendben legyek, de hát nem olyan nehéz ő, én meg nem vagyok olyan törékeny, de hagyom magam húzni, meg lapogatni, csak a fejem csóválom kicsit, hogy felesleges.
Iszunk is, de rögtön töltök újra, mert miért ne.
-Naaaa, véééégre, tudtam én! Na mondjad! - Biccentek, hogy mondja mi az az ötlet, de a mosoly megakad, majd átkúszik értetlenbe, aztán meg már csak hitetlenkedve röhögök. - Miiiihihihihi? Megártott a tenger vagy mi van? Ez meg honnan jött? - Nevetek, mert hát mondtam én volna mindent, de... Ariel?
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 19 2015, 15:07

- Alapvető különbség, hogy te is férfi vagy, mint én, így meg sem fordul a fejemben, hogy veled "randizok"- nevetem el magam. A randinak "párkeresés" szaga van, vagy nem?
- Megszid?- forgatom a szemem, nem az oviban vagyunk! Az ember lehet néha "vak", nem kell mindent észrevennie, nyílvánvaló tények szúrhatják ki a szemét, ha nem akarja látni. Ezek szerint Sebastianban nem merült fel, hogy Lia életében másik pasas is lehet. Van ilyen. Mi, pasik, azt hisszük, a teremtés koronái vagyunk, és a szeretett nő csak minket imád... Elmosolyodom. Most mi vagyunk a hülyék?
Ahelyett, hogy hangosan kimondanám a gondolataimat, csak felvonom a vállaim, tanácstalanul. Nem tudom, nem tudhatom, nem voltam ott. Ha Lia el akart titkolni valamit, biztosan el is tudta. Ha pedig Sebastian nem vette észre az utalásokat, nem hiszem, hogy emiatt számon lehetne kérni. Én is jobban kedvelem az egyenes beszédet, az utalásokat nem igazán értem, és nem is szeretem. Félreértésekhez vezethet, majd vitákhoz. Kinek kell az?
- Te azt tetted, ami logikusnak tűnt- én is ezt tettem volna- az más kérdés, hogy Ő nem számítot rád. Szerintem legalább úgy zavarja a kialakult helyzet, ha nem jobban- mondom, elgondolkodva, hiszen mindazok tükrében, amiket eddig tudtam róla, igencsak meglepett, hogy rövid időn belül két pasassal is együtt volt.
Oldandó a feszültséget (?), szomorú hangulatot, hülyülünk is. Nem tetszik neki, hogy határidőnaplóban keresek neki időpontot, amikor elvehetne Hollandiában.
- Ha melletted döntök, nem lesz más...- mondom komolyan, szívre tett kézzel, és biztos vagyok benne, soha az életben nem lesz még egy ilyen jó barátom, mint ő. (Ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok nyitott barátkozni, de szívbéli jó barátja nem sok van egy embernek, ezt user is vallja.)
Aztán megint egy váltás, újabb titkok és Henry meg a csók, hát huh! Azt hiszem, egész jól vágom ki magam a szituból, bár sose fordulnék a barátom ellen, és inkább fordítok én a nézeteimen (amennyire hajlítható), mintsem olyan dolgot tegyek, amivel bántanám. Minek, ha nem muszáj?
- Lehet, hogy MOST nem látod jónak. Akkor viszont jónak tűnt. A lényeg, hogy magadat adtad, neki akartál jót... a szeretet motivált, nem az ártani vágyás. Gondolkodj pozitívan! Nem ismerős a duma?- kacsintok rá. Nem is tudom, hányszor hallottam ezt tőle, amikor magam alatt voltam.
- Ugyan, kinek adnám? Norának? - nézek szét a lakásban. Valahol alszik a kis szőrgolyó, különben már itt ólálkodna körülöttünk. Amúgy sosem fecsegtem ki senki titkait, ebben ő is biztos lehet.
Letarolom, kibillentem az egyensúlyából. Szívesen vagyok vele, a közelében, de eszembe sem jut pillantnyilag, hogy esetleg ezzel célzok is valamire (vagy éppen nem). A testi közelsége az első pillanattól kezdve nem feszélyez, és ez is csak azt bizonyítja, hogy a barátságunk nem hétköznapi.
- Ez igaz..., de mégis más, hogy egy igazi suliban tanítasz, nagyközönség előtt! Ott lesz a neved a suli honlapján! Mindenki ismerni fog!- lelkesedem én helyette, ha ő nem akar! Tanárnak lenni mégis más az otthon falai között, mint egy híres iskolában, hű!
Összetákolom, amit elrontottam benne, kinevet. Iszunk. Nevetgélünk. Megkérdezi, mi újság van velem, én meg dióhéjban elmesélem gyorsan, Elee ötletével megspékelve a mondanivalóm.
Látom, ez váratlan fordulat, úgy néz rám, mintha meghibbantam volna. Lehet, hogy túlzás volt női szereppel jönni neki? Hát akkor hogy is van az Johannával?
- Bocs, lehet, hülye példa volt. - Magyarázkodom, lenyugodva- A szimpátiám azt mondta, simán el tud képzelni szinkronszínésznek- most jut eszembe, talán a színészi teljesítményemtől nem volt annyira oda. Hah! És még mondja valaki, hogy a pasik nem lehetnek vakok!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 19 2015, 19:26

-Na jó, de maga a megfogalmazásodra értem. Tegyük fel én lány vagyok... mitől lesz nem randi a találkozónk a te definíciód alapján? - Vigyorgok, mert oké hogy pasival ő nem randiz de elméleti síkon mozgunk, fogalmat pontosítunk, nem ez a lényeg, leszek egy öt percre Sabina, ezen nem múlik.
Vállat vonok, jelezve nem tudom meg fog-e. Lehet igen, lehet nem... már nem tudom magam se. Alapból azt mondanám nem, mert ő nem olyan, de most ez egy szélsőséges eset.
-Valószínű, elvégre Lio elég elutasítónak tűnt... - Vonok vállat, mert ez az egy nem tud zavarni, szeretném távol látni Liától azt a pasast, hogy őszinte legyek, ha önző ez tőlem ha nem.
-Helyes helyes, ne is, én nekem éjjel nappal csak te fogsz kelleni csak, még sok is leszek! - Nevetek, de amúgy... az tuti hogy sok időt együtt akarnék tölteni a választottammal, nagyon sokat.
-Nem, nem, valami hülye mondhatta neked, szavát ne hidd! - Mosolygok, hogy jól van na... minden esetre nem gyűlölködve váltunk el Henryvel ami önmagában is nagyon nagy előrelépés az előzőkhöz képest.
Vállat vonok, hogy mindegy is, de ebben az is belefoglaltatik, hogy ha elmondja se dőlök a nem létező kardomba, mosolygok rá.
Mikor "rám veti magát" én cseppet sem értem félre, elvégre van különbség ölelés és ölelés között is, ez is hasonló, tudom hogy hülyül, nekem ez így jó, ha őt nem zavarja, hogy én ilyen vagyok. Könnyedebb is leszek, mert olyan mintha eredetileg is minden így lett volna, vagy ilyesmi. Tehát nem változott semmi, ami jó. Bár de, változott. Még jobban kedvelem és becsülöm őt.
Nevetek csak a suli miatt.
-Jah, tele lesz velem az internet! A fordítócég, a rádió, most már az egyetem! Úúúú, nem szabad megöregedni, mindenki tudni fogja! - Hülyülök, mert engem nem zavar a korom persze, nem vagyok Phoenix.
-De tény, nagyon jó, hogy sok diákom van, hogy egy közösség tagja vagyok. Amúgy Callie is ott tanít csak más karon. - Mosolygok, mert remélem majd vele is összefutok, úgy is többet látnám, ami jó.
-A szimpátiád? - Nézek rá, hogy mi van? De a szinkronszínészetre bólogatok. - Hát annak én is, bármilyen hangot tudsz utánozni, előadni... Szerintem ez tök jó ötlet, amúgy az tök nehéz szakma állítólag, szóval kösd fel a gatyád! - Vigyorgok, de érezheti nekem tetszik az ötlet.
-Szóval Ariel hangja szeretnél lenni? - Vigyorgok, a női hangról Robin Williams jut eszembe, tudom szereti is, szóval.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyPént. Feb. 20 2015, 23:53

- Várj... Szóval vegyük úgy, hogy egy lánnyal találkozom, és nem veled lányként, te édes...- húzogatom a bajuszát, hát tudja, hogy őt mennyire szeretem- a találkozó akkor marad találkozó és nem randi, ha valemelyikünk részéről ki van kötve, hogy több nem lehet... Szóval... Mondjuk, valamelyikőnknek kapcsolata van, vagy éppen azt nem akar. Ez nem jelenti azt, hogy ne találkozhatnánk többet, csak éppen... másképp... Mint barátok, ha érted, és miért ne értenéd éppen te? Ismerkedhetünk, bohóckodhatunk, de már tabu a testiség vagy az érzelmekről beszélni, ha bármelyikőnknek ez nem fér bele... Valami ilyesmi....
Ennél jobban nem tudom megfogalmazni. Találkozgatok Eleevel, és nem randizok, mert ő nem akar kapcsolatot, és találkozgatok MacKenzivel, mert együtt tanulunk szerepet, de nem akarunk egymástól többet... (Legalábbis nem tudok róla)
- Várj, ezek szerint Lia nem volt elutasító és ellenséges, amikor beállítottál, jól értem?- kérdezem; túl sok szó esett Lioról, és kevesebb Liáról. Hogyan tudhatnám, miképp reagált Sebastian megjelenésére (a szitu kényes volt, azt el kell ismerni).
Később már hülyülünk is, kell oldani a feszkót, én amúgy is szeretem hülyíteni és hülyülni vele, a fő, hogy együtt nevessünk.
- Belőled sosem elég!- adom alá a lovat, tényleg bírom, nem tudom másképp mondani.
Olyan érveket használok, amikkel ő szokott élni, erre mit hallok? Szembefordul velük!
- Legközelebb megmondom neki, neked mi a véleményed erről!- nevetek.
Ő egyre jobban megnyílik nekem, egyre több titokba avat be, én pedig ezért egyre jobban szeretem, és nem tudom, hogy csinálja. Nem is kell okokat keresni. Van, amire nincs magyarázat. Közvetlen vagyok vele, mint szoktam, és nem zavar a téma, hogy ő férfiakkal is csókolózott. Bár azt nem tudom, az élvezet kedvéért kipróbálnám-e vele. Talán igen. Most még elbohóckodom, és a dologból nem lesz csók, de legalább nevetgélünk, és már ez is valami.
Jön a jó hír, igazán jó hír, hogy tanítani fog a suliban (most bánom igazán, hogy nem vagyok diák, szívesen bemennék egy órájára...) Miért is ne?- fordul meg a fejemben...
- Mit fog tudni mindenki? - He? Most lemaradtam- Hogy tanítasz? Naná! Mindenki oda fog járni!- Tuti, hogy népszerű lesz, ezt garantálom!
- Wow, talán a közös munkahely is segít majd, hogy jobban megértsétek egymást...- gondolom én, lehet, működni fog ez kettőjük között, Callievel.
- Jaja, tudod, a lány, akivel a randim olyan rosszul sikerült...- húzom el a szám. (Mégsem mondhatom, hogy barátnőm, ha nem az!) Nem szívesen emlékszem arra az estére, pedig sokat tanultam belőle. Sebastiantól is, Eleetől is, de utóbbiban nagyon kellemesen csalódtam. Tulajdonképpen ördögöt festettem magamnak a falra..., már nem is tudom, miket képzeltem róla! Mosolygok.
- Felkötöm!- mondom határozottan, merthát Elee remekül szórakozott rajtam. Miért ne sikerülne nagyban? Bár jah, miközben "szövegeltem", nem ment a film. - Majd veled kigyakorlom magam, úgyis régen hülyültünk már közösen...
Aztán csak vigyorgok tovább, Ariel, gonosz banya, vagy éppen szívtipró Rómaó, bármi leszek, lehetek, hiszen színészpalánta vagyok, vagy mi... És egyre jobban kezdem magam is elhinni, hogy képes vagyok rá.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzomb. Feb. 21 2015, 00:14

Nevetek, hogy nem nyerő még elméleti síkon sem neki hogy lány legyek, de aztán hallgatom.
-Sejtem, szóval ha csak úgy találkozol egy nővel és elhívod, randi, ha volt szó arról hogy testiség kizárva, akkor csak találka. - Vigyorgok, ha jól értem ennyi a lényeg. Amúgy én is így vagyok, tökéletesen így, de én szeretek udvarolni nem is meglepő hát.
-Nem volt, gondolom örült hogy átvittem a cuccait, csak ő nem hívott volna be logikusan. Magamtól én sem mentem volna be. - Vonok vállat, ki a francnak lett volna kedve?
-Hát nem, és a forrócsokimból még nem is ittál! Ahh, akkor a síron túl is az enyém vagy! - Hülyülök, mert amúgy semmi extra nincs a forrócsokimban, de valamit mondani kellett.
-Hát jó, csupa hülye vesz téged körül, kell ez neked? - Nevetek, mert elég abszurd így beszélni magamról, de nem baj.
Röhögök, hat a pia mert lemarad.
-Hogy öregszeeeem, hogy nem vagyok 21 mint amennyinek kinézek! - Röhögök, mert hát szerintem hamarabb néznek diáknak mint tanárnak, talán ezért is öltönyben megyek be, úgy legalább elgondolkoztatom őket.
-Úúú, mindenki franciázni akar majd! Micsoda kéjencek az amerikaiak! - Röhögök, asszem nálam is kezd hatni a szesz, annyi baj legyen, legalább jól érzem magam.
-Ki tudja, egy biztos tudom felügyelni legalább három nap, hogy eszik ebédet... az is valami! - Vigyorgok, mert hát Callie alig eszik mostanság, legalább vinnék neki kaját, nem lesz kerülő.
-Ohh 'az a csaj... - Esik le, szóval szimpátia. - Öhm... legyen már neve, akkor legalább Szimi a szimpátiából ha már ilyen babonás vagy. - Mosolygok, olyan rossz szegényt A lánynak hívni, főleg hogy már nyár óta ez megy lassan. Mondjuk jobb mint az egy lány, vagy az AZ vagy ilyesmi, de naaa. Nem is értem miért nem mondja soha a nevét, de mintha egyszer mondta volna, hogy babona. Na mindegy.
-Áh simááán, bár kevés filmet tudok fejből, max rögtönzök! - Vigyorgok, bár erről a Hamlet szavalása jut eszembe, arról Phoenix, onnan meg a csók. Asszem kísértem a sorsot, vagy mi.
-És ilyen válogatásra jelentkeztél már? Lehet te leszel az egyik francia film egyik hangja, akkor miattad angolul is megnézem! - Vigyorgok, egy francia filmet nem láttam még angolul de hát mindent el kell kezdeni egyszer!
-Amúgy a csajoddal van valami? Bármi jele hogy átgondolta? Vagy még mindig minden a régi? - Kíváncsiskodom kicsit, nem bírom ki.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzomb. Feb. 21 2015, 02:04

- Ö, majdnem...- nevetek, de legyintek, hagyjuk már.
Amikor a ma délelőttről (reggelről?) beszélünk, vannak még részletek, amik csak most válnak világossá.
- Látod! Nem lehet egyszerre hálás és haragos ugyanazért a dologért! Nem tettél semmi rosszat, fogd már fel!- vonom le a következtetéseimet a magam módján.
Ketőnkről beszélgetünk, hülyéskedve, ahogy szoktuk.
- Szóval a forró csokid sírba visz.... Áh, ez a tökéletes megoldás! - felröhögök- Mert azt meg tudom ígérni, hogy a síron túl csak a tiéd leszek!
Tovább nevetünk, olyan mulatságos dolgokat képes mondani, hogy égnek áll a hajam!
- Ha olyanok, mint te, cseppet sem bánom. Majd bemutatlak annak a másiknak is, akivel most nem értesz egyet! Bírnátok egymást, elvégre nagyon hasonlítotok egymásra! Mondd csak, nincs ikred?
Beszélgetünk és iszunk tovább, titkokról kerül le és vissza a lepel, iszunk, eszmét cserélünk, hol komolyan, hol komolytalanul.
- Karácsonykor még csak 17-nek látszottál, most 21-nek... veled tényleg rohan az élet, hallod- nevetek, mert emlékszem, hogy Callievel is a koráról "vitatkoztak".
- Te is tudod, hogyan kell közel lenni a tejfölös köcsöghöz...- nyalom meg a szám szélét, ha már kétértelműen fogalmaz, jogom van azt érteni, amit akarok. - Gyakorlati órákat is tartasz vagy csak elméletit?- Hehe, naná, hogy direkt volt!
- Ezt még nem is mondtad.. Callienek evésproblémái vannak? - villan a szemem. Na, majd én is jobban nyitom a szemem, és etetem, ha erre jár.
Beszámolunk egymásnak a sikereinkről, így jön szóba a szinkronszínészet és Elee is, aki nincs nevén nevezve.
- Igen, "az a csaj"...- mondom, de elhúzom a szám. Nagyon jól tudja, hogy Elee számomra különleges, sosem lesz egy a tucatból. Nem szoktam így hívni...- Legyen... Huncutka...- mondom találomra, mert legutóbb ez jutott eszembe róla. Szeretem a csillogó szemeit, nem tehetek róla.
- Nézünk valamit, némán és majd rögtönzünk!- adom alá a lovat, naná, hogy lenne kedvem vele szinkronszínészeset játszani. Csuda muris lenne, főleg, ha ismeretlen filmet írnánk át.
- Nem, még nem jelentkeztem... - rázom a fejem, mostanában kissé összegyűltek a dolgaim, az meg olyan meló, hogy ha ugrasztanak, hogy menjek, menni kell...
- Nem a csajom!- szólok rá finoman Sebastianra, bár érzem a hangsúlyán, hogy nem bántani akar(ja), egyszerűen kíváncsi.- Hű, barátom... - túrok bele a hajamba- hazudnék, ha azt mondanám, nem változott semmi.
Sokat mondóan nézek rá, de kínzom még egy kicsit, és úgy teszek, mint aki hosszasan gondolkodik, hol is kezdje. //Karácsonykor is rákérdeztél a dologra, és a játékunknak még most sincs vége. Most meséljek valamit arról, amit reményeim szerint teszünk majd a közeljövőben?//
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzomb. Feb. 21 2015, 02:27

-Nyáá, de már közel járok! - Nevetek, hogy csak majdnem, pedig én igyekszem ám! Lehet nem kéne ennyit innom...
-Na jó de mikor ajtót nyitott vidáman, akkor nem tudta, hogy mikor távozom a csávója is távozik... ha értesz... - Sóhajtom, elvégre szerintem a kettő nem üti egymást pont az események folyamát tekintve.
Kiforgatja a szavaim, nagyon röhögök, tenyeremmel az arcom takarom hanyagul, hogy nem erre gondoltam, de így visszahallva nagyon vicces.
-Mást nem tudsz megígérni? Ne mááár, legalább próbálkozz! Például sosem kell mosogatnod ó én Sebym, mert úy szeretlek, érted ez semmiség! Míg élsz, mosogatószivacs, ha rajtam múlik nem érinti hamvas kezed! - Jaj, már nagyon röhögök, teljesen elkomolytalankodom, nem is bírom egy szuszra közölni. Nem baj, talán érti majd.
-Neeeem, belőlem egy is bőven sok, gondolj bele ha ketten lennék! A hármat már számra sem veszem! De ha arra gondolsz van-e ikred alatt, hogy kölykök, hát közlöm nincs, mindig ellenőrzöm a gumit hogy a kis Sebyk ott vannak-e! - Asszem nem kéne többet innom. De finom és kell, mert végre kiadtam a gőzt és Josh-sal jó nevetni. Töltök is még egy kört magunknak, miért ne?
Aztán megint nevetek, hogy pár hónap alatt öregedtem négy évet.
-Hát jah, jah, tudod sokat kíváncsiskodtam mostanság, itt a böjtje! - Vigyorgok, már nekem is dereng, hogy Callievel ezen agyalva inkább 17 akartam lenni.
-Hááát szeretem az egyetemista lányokat! Fiúkat...? - Röhögök, jaj istenem, utóbbit nem hiszem, de nem bírtam kihagyni, inkább viccet csinálok belőle, könnyebb lesz elfogadnom nekem is, hogy mittom én mi van.
-Van amiről nem elég csak beszélni, ki kell próbálni, gyakorlatba ültetni, elvégre az életre készítem fel őket... - Röhögök, jaj, na jó, örülök hogy ezt Elee például nem hallja, szétszívná a vérem.
-Hát sokat fogyott, keveset eszik és alszik. Mivel ideges, nincs étvágya, amúgy is mindig rohan. Szóval noszogatom, egyen. - Mondom kicsit megkomolyodva.
-Huncutka? - Vigyorgok, nem tehetek róla. - Jól van, nekem jó. - Bólintok, hogy legyen.
-Úúú, okés! Az jó lesz! - Legalábbis szerintem, mert elég hülyék vagyunk, egy kis piával meg aztán főleg.
-Hát, hajrá, én támogatlak! Ha kell a kocsival el is doblak, csak szólj! - Mosolygok szélesen, bármit, csak egy szavába kerül, de hisz tudja.
-Jóó, de mit mondjak rá? Számomra a tied. - Vonok vállat, mert hát az én fejemben ő Josh csaja, akkor is ha igazából ők nem is egy pár. - Igeeeen? Na mondjad! - Legyintem meg a vállánál, mert örülnék ha lenne már valami, lassan én rokkanok bele nem ő hogy csak így őrlődik.
//Ahogy érzed, vagy csak mondj el pár dolgot ami eddig volt xD De max ha nem az lesz akkor úgy vesszük azt mesélted xD Belefér xD//
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzomb. Feb. 21 2015, 03:09

- Ha még csak a szexről lenne szó...- legyintek, néha úgy érzem, hajlanék rá anélkül is, hogy a szívem is oda kellene adnom.
Bólintok, értem. Azt nem sejtette a lány, hogy a két pasi kommunikál majd egymással. Ha rossz lett volna a lelkiismerete, talán be sem engedte volna Sebastiant, elhajtotta volna, hogy majd később beszélnek, vagy ilyesmi... Ez vajon nem mellette szól? Nem tudom, hogy mit gondoljak, számtalan gondolat jár a fejemben.
- De hát ott a masinád! Inkább ígérek mást. Mindennap csinálok reggelit vagy vacsorát...? - nevetek, mert tetszik a vehemencia, amivel próbálkozik. Én már ajánlottam neki, hogy lakjon nálam, nem vontam vissza, az ajánlat él, neki kellene ezzel élnie. Ennél jobb ajánlatom- jelenleg- nincs.
- A hamvas kezedről is gondoskodom, ha ez minden vágyad...- színpadiasan nyúlok érte, hajolok fölé, és csókolom meg "messziről", az a pár centi távolság csak arra elegendő, hogy a lélegzetem súrolja a bőrét.
- Kölyök? Eszembe nem jutott! - sokszor beszéltünk már gyerekről, akkor is mindig egy kislányról. Kinézem Sebastianból, ha eljut odáig, hogy gyereket válalljon, megbuherálja, hogy kislánya legyen. Biztos megvannak erre a megfelelő módszerek...
Iszunk, nevetünk, jól megy ez.
- Na, akkor fogd vissza egy kicsit magad, ha ilyen ütemben öregszel, év végére már 32 leszel, jövő ilyenkorra 36, 3 év múlva már... 60-on is túl, mehetsz nyugdíjba!- röhögök. Hasraütésszerűen mondok számokat, nem számolom át, hány hónap alatt öregszik éveket.
- Bakker!- köpöm-köhögöm vissza az italom a pohárba, amikor a fiúkat is említi, aztán csak röhögök. - Tiszta hülye vagy!- csóválom a fejem. Most akkor tényleg annyira tetszett neki az a (két) csók?
- Úgy tűnik, először mindent a saját bőrödön akarsz kipróbálni... - vigyorgok, hogy még tanítaná is, hát ezt nem hiszem el- Vigyázz, nehogy túlzott erkölcstelenség miatt veszítsd el a munkahelyed!- fenyítem meg, de nem veszem komolyan.
Callie azért kerül szóba, mert ő is az egyetemen dolgozik. Sebastian aggódik érte, ezért is örül, hogy szemmel tudja követni, eszik e a barátnője, de magamban megfogadom, én is jobban fogok figyelni, hisz néhanapján összefutok én is a lánnyal.
Megegyezünk pár dologban, például, hogy a szimpátiám nem a csajom, legyen inkább Huncutka, ha már babonából nem veszem a számra előtte a nevét (bár ez egyre inkább tűnik hülyeségnek, annyi idő eltelt már), meg hogy szívesen lenne benne filmek szinkronizálásában, továbbá... Nem sorolom, úgyis mindenki tudja.
- Leckéket veszek tőle, tudod, amiatt a szerep miatt, ami aztán nem lett az enyém. A lovászfiúé...- teszem hozzá, hogy képben legyen- De ezt ő is tudja, a leckéket mégsem hagytuk abba, és úgy érzem, jól kijövünk egymással. És hát...- a gatyámra nézek- mint nőt is kívánom, nehéz közömbösnek mutatkozni előtte...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzomb. Feb. 21 2015, 03:35

-Nem, én nem csak a szexről beszélek, bár az fontos és kellemes része. A testiségbe csók, összebújás, együtt alvás, sok minden beletartozhat. Nanával például csak csókolóztam, fogtam a kezét, együtt aludtunk, de semmi több. De attól még randi volt, pedig tudtam szeretkezni nem fogunk. - Mosolygok, sok árnyalata van, és nem kell szürkének lennie...
-Jah, kegyetlen rabszolgasorban van a drága! Szeretek főzni... meg a lábasokat nem mossa el Brünhilda... - Adtam én már annak a gépnek mindenféle hülye nevet, most épp ez ugrott be. Az összeköltözés nincs eszemben, főleg mert ha kialakul valami közte meg a barátnője között (nem megkövezni a megnevezésért) akkor úgy is felesleges lennék.
-Óh, nem rossz, bár te jobban pirultál, mikor fordított helyzet volt, drágám! - Nevetek a kézcsók miatt, elvégre amikor Johanna volt eléggé megleptem vele.
-Túl óvatos vagyok mi? - Nevetek, bár ha lenne gyerekem és tudnék róla, akkor nem lenne titok, ez tény. De tényleg ügyeltem erre, számomra ez fontos dolog. Imádok szeretkezni, de gyereket csak úgy nem óhajtok vállalni.
-Ejjj, hát ha tartalmas és eseménydús lesz akkor egye fene nem zavar! - Nevetek, durva is lenne ilyen gyorsan öregedni, de... ki tudja mit hoz a holnap, én szeretek élni, ha néha magam alatt is vagyok.
Úúúúú kicsaptam a biztosítékot nála, hogy a fiúkat is felhozom, nagyon röhögök.
-Most miéééé'? Lehet jó lenne, Phoenix-szel jó volt, most egy-egy éjszaka, tudod, pár aláírásért... - Hülyülök, mert nem, nem adom a testem egy ötösért, mástól sem venném jó néven, bár ittam annyit, hogy lazán vegyem a fiú témát. Mittudom én, hogy mennyire lenne jó, egyszer jó volt ami megesett, lehet mással nem lenne jó de amíg nem próbálom ki rejtély marad. Bár az sem lenne tragédia igazából, ez csak amolyan újdonság nálam asszem, nem komoly vágy.
-Természetesen, hát személyesen szeretem átadni a tapasztalataim, a tudásom, erre van a tanár nem? - Vigyorgok, ó, legutóbb Kimberlynek adtam nyelvleckét, jó is volt... azaz nem vele voltam utoljára, de mint idegen lánnyal vele.
-Erkölcstelenség? Miket beszélsz, én csak testközelből tanítok! Komolyan veszem az oktatást, jó? - Nevetek, dehogy rontom meg a diákjaim. Bár... van akit már sikerült elcsábítanom, olálá.
Beszélgetünk, elvagyunk, de csak kibújik a szög a zsákból, hogy legalább neki alakul valami, ha már én elcsesztem a saját kapcsolataim. Az ő sikerei azonban feldobnak, faggatom is.
-Ohm, na igen. Szeret lovagolni... értem... - Takarom el a szám, sokat ittam, meg az előbbiek. Pajzán mivoltom kár tagadni. - De Josh, kérdezhetek valamit? - Várok kicsit, ha bólint vagy ilyesmi folytatom. - Tetszik neked a lány. Te is neki, ez biztos. Értem én, hogy te csak komolyban akarsz gondolkodni. Ő meg nos még nem. De... Egyszer vagy fiatal. Vársz rá. Nem a teste neked a lényeg, ezt ő is tudja. Akkor... kit zavarna, ha szeretkeznétek, összebújnátok? Te úgy is érzelmi kötődést akarsz tőle, elkötelezettséget, annak meg azon kívül nincs köze ehhez, hogy akkor mással nem feküdhet le. Lehet egy idő után nem is lenne rá igénye, hmm? Nem egészséges elfojtani az ilyen dolgokat. És nem sértesz meg ezzel senkit. Tudom, tudom, nem vagy nyitott kapcsolat párti, de te csak vele lennél így, max randiznál más lányokkal, de a szexet csak akkor vállalnád be, ha a másik lány jobban tetszene mint a huncutkád. Hmm? Akkor meg mindegy, mert összejössz a másikkal és kész. - Pedzegetem neki, mert értem is és nem is a dolgot. A lánynak tuti nem lenne kifogása, csak Joshnak, de mivel vele beszélgetek ugye... töltök még egy kört, fogyjon az az ital!
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzomb. Feb. 21 2015, 13:30

- Egyikből következik a másik, nem? Ha csókolóztok, összebújtok, az nem egyértelmű jele, hogy a többitől sem zárkózik el?- kérdezem, kissé tapasztalatlanul. Oké, értem a fokozatokat, mélységeket, árnyalatokat, de ezzel kapcsolatban nem feltétlenül értek egyet. Azért nem nyitok erről vitát, mert úgy gondolom, minden két emberen múlik. Ha bizonyos keretek közé szorítják a testiséget, annak biztosan oka van.
- Rabszolgasors..., nem először hallom, ha a konyháról van szó...- hümmögök, inkább csak magamnak. Miért gondolja mindenki, olyan iszonyatos meló főzni? - Szóval megadta magát?- nézek csodálkozva. Nem is gondoltam, hogy elromlott (mármint Brünhilda).
- Addig a percig csak azt hittem, hülyítesz, hogy elhitted, csaj vagyok- vallom be neki őszintén. Nem akartam, hogy kényelmetlen helzetbe kerüljön, inkább csak a szórakoztatás lett volna a lényeg, aztán visszanyalt a fagyi, mert keményen zavarba hozott, ahogy udvarolni kezdett.
- Ebben semmi túlzás nincsen. Biztosra mész!- egyet értek vele, hogy védekezni kell, ha nem is feltétlenül csak a gyermeknemzés ellen, előfordulhatnak más bajok is. Bár az ember nem feltételez rosszat a másikról, akivel lefekszik, hacsak... Nem, ebbe nem akarok belemenni.
- Ne akarj hónapok alatt megöregedni. Az élet amúgy is túl rövid!- néha szeretném ugyan felgyorsítani az időt, előrébb lenni néhány évvel, hogy már szilárdan álljak a lábaimon, és legyen családom, mert igazából az hiányzik legjobban az életemből. Nora nem elég. Szükségem van rá, hogy szeretet vegyen körül, ahogy arra is, hogy kimutathassam az érzéseimet. Így nőttem fel, erre neveltek, mégcsak nem is tehetek róla igazán.
- Na jó, ebbe ne avass be... - húzom a tenyerem a szemem elé. Lehet, hogy elfogadom Sebastiant olyannak, amilyen, de a piszkos kis trükkjeiről nem feltétlenül akarok tudni. Akkor sem, ha csak hülyül. (Mégsem vagyok elég edzett!)
- Jaj már!- nézek rá kicsit szigorúbban, hát nehogy megrontsa az egész fiatalságot, beköltözhet a rácsok mögé, mi lesz akkor velem? Kezdek kételkedni, hogy valóban nem foglalkoztatja-e a téma. Talán csak a pia miatt vannak piszkos képzeteim Sebastianról.
- Ó, te hülye...- mondom kedvesen, aztán én is elnevetem magam. Elvégre, igaz, amit mond. És én miért lennék külömb nála, ha nekem is eszembe jutott a szó pejoratív értelme?
Bólogatok, hogy kérdezzen csak. Fejtegeti nekem, hogy miért nem vagyok nyitottabb Eleevel (Huncutkával), ha már annyira tetszünk egymásnak.
- Mert azt kérte, ne legyen közöttünk több- ilyen egyszerű. - Valószínűleg azt gondolja, ismét abba a hibába esnék, mint korábban, és nem tudnék elvonatkoztatni, és talán igaza is van. Tudod, szándékosan észben kell tartanom, hogy ne érintsem meg, ne ölelgessem, ne csókoljam, mert... Állandóan végyom rá, de én valóban többet akarok. Az meg piszok rosszul esne, ha velem is lefekszik, meg valaki mással is- vallok neki, őszintén, szívemből. Ezt már végigzongoráztam egyszer. Ha azon túl is tettem magam, hogy nem viszonozza az érzelmeimet, becsapva érezném magam, ha a testemet is megcsalná. Mintha nem lennék elég, se így, se úgy.
Töltök, iszok. Akármilyen kecsegtető a helyzet, ami kialakul közöttünk, néha mégis azt érzem, reménytelen az egész. Nem szeretném feladni. Még nem. Úgy érzem, érdemes várni rá.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptySzomb. Feb. 21 2015, 17:12

-Hmm, nem feltétlen. De általánosságban igaz. De lehetnek mindenféle tényezők, amik miatt a szex már ingoványos. De amúgy neked van igazad. - Érezze egyetértek vele, de Nanánál és Liánál is tapasztaltam, lehetnek határok amik idővel ugyan átléphetőek, kérdés eljutsz e addig. De mindegy igazából.
-Hát de komolyan, az a gép nem csinál mást csak robotol, nem? - Én most a mosogatógépemre mondtam, nem úgy amblokk - Nem, dehogy, vigyázok rá, de a lábas akkor sem fér bele normálisan, hogy elmossa... - Nincs nekem olyan nagy mosogatógépem, elvégre most magamra minek vegyek egy hatalmasat?
-Nem, nem, elhittem. Lágy vonású arcod van, ám ha hamarabb megnéztem volna a szád, akkor rá jövök, de így esélyem sem volt! - Nevetek, nem vagyok én olyan figyelmes, csomó dolgot nem látok, még ha egyértelmű sem. Kilian melegségében sem voltam biztos, pedig így utólag belegondolva, rajta érezni. Na mindegy.
-Az tény, az tény. - Nevetek, mert eddig is nevettem, jó a kedvem, jól is esik nevetni, inni.
-Ez igaz, de ne félj, nem fogok, nézz rám... megkomolyodni sem tudok! - Csóválom a fejem vigyorogva, áh, esélytelen, hogy hamar megöregedjek, már szerintem.
Röhögök, hogy eltakarja a szemét, gondolom vizuális típus és ezt nem óhajtja látni.
-Még a végén rákapnál te is, vagy elcsábulnál fiatal barátom, óvom az erényed! - Röhögök, szegény Joshom, néha úgy gondolom tényleg megrontom, de nem direkt van ám. Csak félig, szeretném ha vidám lenne.
-Nyugi mááár, nem vagyok olyan hangulatban hogy csajozzak ne félj! - Mondom nevetve, de van benne valami. Callievel nem szeretkezünk mostanság, Ameliával már nem fogok... más meg nincs, de csajozni nincs kedvem most valahogy. Majd hetek múlva biztos lesz, de hát hol van az még?
Röhögök, hogy lehülyéz, mondjon valami újat... ahahaha, ugye hogy nincs!
Kérdezgetem, miért nem lazítanak a dolgon, ahelyett, hogy itt felhúzzák egymást mert nem komoly a kapcsolat. Nem akarok beleszólni, tényleg csak kérdés, meg érdekel.
-Értem... hát akkor lehet tényleg jobb így. És... akkor hagyjuk őt, mert ő megoldja, neki picit könnyebb... szóval... arra nem gondoltál, hogy ha... legalább egy-egy éjszakára jól éreznéd magad, akkor Huncutkával is kicsit könnyebb lenne visszafognod a testi vágyaid és kevésbé gyötrődnél? Mivel nem jártok, nem lennél hűtlen, a tapasztalat és a kielégülés mindig jó és... nincs abban semmi rossz ha jól érzed magad egy lánnyal, mindenféle komolyabb érzelem nélkül. - Vonok vállat, sosem értettem pusztán a szex miatt miért nem fekszik le valakivel. Hát szeretkezni jó!
Közben iszok én is, bár lehet ennem kéne kicsit, már valami tartalmasabbat mint a popcorn, mert... kezd nagyon melegem lenni és kicsit szédülök is. Na de mindegy, figyelek Joshra, az jobban leköt.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Feb. 22 2015, 01:03

- Hát jah. Veled vitatkozzak?- kérdezem, elvégre nem mondhatnám, hogy egyenrangú vitapartnerek lennénk. Lényegében ezzel a megállapításával nem is vitatkoznék, pont erre gondolok én is. Tényezők...
- Oh, bocsi, én a kezeidre gondoltam...- nevetem el magam. A gép robotolása nem igazán érdekel. "Neki" az a dolga. Nem is tudom sajnálni, amikor működésben van. - Na, akkor ő sem pótolhatatlan...- hülyülök, mert Brünhildáról most úgy beszélgetünk, mint valami kedves barátnőről.
- Valóban?- vigyorodom el, és kicsit megint Johannázok, de ehhez most nincs igazán kedvem. Sebastiannak most a józan Joshuára van szüksége, azaz a majdnem józanra, mert közben itat, iszik ő is, és ezzel semmi gond nincs.
Jó hangulatban beszélgetünk, ugratjuk egymást, nevetgélünk, cserélünk mindenféléről eszmét, akasztjuk ki egymást oda és vissza; mindenki megkapja a magáét.
- Mindennek megvan a maga ideje- mondom komolyan, és hozzáteszem- ez nem az én bölcseletem, ez már a Bibliában is meg volt írva. - Nem kell semmit siettetni, akarom vele mondani, talán neki még van ideje rá, hogy benőjön a feje lágya, de az sem kizárt, hogy ő ilyen marad örökre. Hiszen tökéletes így is, nem tudom, magával mi a baja.
Ahogy a munkájáról és a diákjairól beszél, felmerül bennem a gyanú, tényleg nem elég érett a melóhoz, de aztán elnevetem az egészet. Valószínűleg csak a pia miatt tudtam elképzelni, hogy amiről beszélt, azt komolyan gondolja.
- Megtisztelsz, hogy erénynek nevezed...- mosolyodom el és enyhülnek meg téves képzeteim róla. Bár sok tekintetben nem értünk egyet, az életvitele egyre kevésbé zavar, sőt, elképzelni sem nagyon tudom másmilyennek. Az ő szemével nézve én vagyok csodabogár, és ő is elnézi nekem a milyenségemet. Örülök, hogy nem akar a maga képére változtatni, tény.
Elgondolkodva nézek rá, amikor azt mondja, nincs csajozós hangulatban. Mindeddig azt hittem, neki ehhez nem kell különösebben hangulat. Eszembe jut, amiket nemrég megosztott velem, és arra jutok, valószínűleg az események alakulása is befolyásolja, hogy most ilyen negatívan áll a dolgokhoz. Talán mégis kezd komolyodni, csak nem veszi észre.
Aztán a szimpátiámról beszélgetünk, a kilakult helyzetről, és hogy szerinte hogyan lehetne változtatni. Elfogadja az érveimet, bár a próbálkozást nem adja fel. Mintha azt gondolná, szexuálisan túlfűtött és emiatt feszült lennék.
- Te most valóban arra buzdítasz, keressek alkalmi kapcsolatokat? - nézek rá mosolyogva. Hát mégis eljutottunk idáig, pedig nem rég gondoltam arra, ilyet sosem tenne.
Nem tudom, másoknál ez hogyan működik. Én is észreveszem a szépet, meg is nézem, ha úgy adódik, még beszélgetésbe elegyedni sem esne nehezemre, de még nem találkoztam olyan lánnyal, aki nagyobb hatást gyakorolt volna rám, mint Elee. (Volt valaha egy szőkeség abban a póker-klubban, ahova játszani jártam; Annabelle, ha jól emlékszem, de Annabelle-nek már megvan a maga baja, nem kell a nyakába egy olyan, mint én.) teszem, hogy érdekel a dolog, ezért megkérdezem.
- Na jó, induljunk el elméleti síkon. Hogyan ismerhetők fel azok a lányok, akik csak szexelni akarnak, és nem komoly kapcsolatot egy éjszakából? - Eszembe sem jut, hogy vannak fizetős szolgáltatások. Bevallom, sosem süllyednék olyan mélyre...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Feb. 22 2015, 01:50

-Igen! Amúgy ez nem vita, hanem véleménycsere! - Vigyorgok, hogy ne már, hát ebből lehet sokat tanulni, fejlődni, jó ez.
-Jaaa, hát igen igen, senki sem csókolgatja és simogatja őket, teljesen bánatosak! - Nevetek, amúgy nem érzem hogy bármi megerőltetőt csinálnék velük, puhák, nem kérgesek, mint egy földművesnek. - Hát ő csak kiegészítő, jaja, ezért keresek olyan feleséget vagy féééérjet aki mosogat! - Nézek a férjnél jelentőségteljesen Joshra, de röhögök.
-Igen, igen, arról könnyen felismernélek. Mos tmár teljesen, bár most már a szemedről is, úgy ügyeskedj! - Vigyorgok, még mindig ciki ha szóba jön, hogy ennyire nem esett le a dolog, de hát vicc volt, nevetünk is mai napig, szóval nincs ezzel gond.
-Óh, ne kövezz meg, azt nem sikerült még elolvasni, de tény, abba valóban hasznos tanácsok vannak. Szóval jah, majd negyven évesen talán komoly leszek! - Nevetek, mert hát hol van az még?
-Hát de az, minek nevezzem? - Vigyorgok aztán hogy kihülyéskedtünk magunkat a diákjaim megrontásával. Nagyon ritkán keverem a munkám és a magánéletem, Mona és Lia kivételek, de nem szokásom.
Aztán kicsit faggatom erről a csajról, meg amit mesél... én biztos vágytól fűtött lennék az esetek őő nos nagy százalékában, ezért kicsit kérdezgetem.
-Nem, nem azt mondom, hogy mostantól csajozz sokat, csak hogy néha-néha. Ha bulizunk vagy valami, elmész egy koncertre... ismerkedj. De találkozhatsz a lánnyal többször is, nem azt mondom reggelre felejtsd el csak hogy... Josh... nem akarom hogy örökre várj. A csaj valszeg ismerkedik de te még azt sem. - Nem tudom, nem szeretném hogy megint csalódjon, hogy úgy érezze nem kell senkinek, hogy csak vár és vár... aztán lehet a csaj tényleg csak a barátja akar már lenni, akkor mi lesz? Kezdetben legalább testileg nyithatna másfele, ha már érzelmileg nem akar.
-Hát... Ez egyszerű. Már az elején rögtön csókolóztok és kidomborítja női mivoltát. Teszem azt úgy hajol, ül, érint. Hmm, az egyik lány például legutóbb tánc közben szedett össze, hozzám simult, incselkedett, csók közben is belemelegedett, logikus kérdés, hogy hozzád vagy hozzám. A másik csaj meg az énekeslány volt, amolyan igazi rocker, ott meg nem volt kertelés, meghívtam egy italra, udvaroltam neki kicsit, erős utalással bókoltam, elcsavartam a fejét miután kacérkodott és már indultunk is hozzám. Ez gyorsan megy Josh, nem feltételezed, hogy az igazit keresi benned. Hidd el, tudod. - Mosolygok rá, nem is történtek velem ezek olyan régen.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Feb. 22 2015, 02:27

- Akkor jó, én is annak borítékolom- eszemben sincs szándékosan ellenkezni vele, de ha így is lenne, akkor sem veszekednénk... Az nem vallana ránk!
- Na ne beszélj, hát éppen az előbb kényeztetelek!- nevetek, és megint a keze után nyúlok, most nem csak távolról érintem, hanem valódi puszit cuppantok rá. - Most jobb?
- Ne legyél kiábrándító. Ugye, nem ez az elsődleges?- Biztos nem a mosogatás miatt nősülnék.
Nevetgélünk, hogy egyszer zavarba hoztuk egymást Johannával, de azt mondja, már nehezebb dolgom lenne, mert felismerne. Ajaj, nem ismer minden trükköt, de nem tudom, vajon megtenném-e vele újra? Egyszer jó volt poénnak, másodjára már kegyetlenség lenne.
- Nevetni fogsz, a Példabeszédek egész jók, és van néhány kedvenc részem is... - vonok vállat. A Bibliától mindenkit a hideg ráz, pedig egész klassz sztori, ha az ember úgy kezeli, mint egy könyvet. - Amúgy, ha nem olvastad, honnan tudod, hogy hasznos tanácsok vannak benne?- Na, erről szívesen beszélgetnék vele. Eddig nem tűnt nyitottnak a téma iránt. Talán csak egy kis alkohol kellett hozzá?
Vannak dolgok, amikre nem kell válaszolni, ilyen az erényem is, bár azt hiszem, ő az egyetlen, aki ugyanígy gondolja, s nem azt, gyenge vagy gyáva vagyok, mert nem úgy teszek, mint az átlag...
- Dehogynem! Én ismerkedek! - Kérem ki magamnak- Most is van egy csajszi, akivel összejárunk, végszavazok neki, megtanultam miatta Romeo szerepét, pedig csak Tybaltét kaptam, de ő lett Júlia! - hadarom, nehogy azt higgye, beszűkült a látóköröm Eleere.
- Ő is azt mondta, ismerkedjek, keressek magamhoz illő lányt, de... - beszívom egy pillanatra a levegőt- ezek a dolgok (megérzések) nem jönnek túl gyakran.
Nem szeretném, ha azt hinné, vak lettem, csak mert Elee olyan erős hatást gyakorolt rám. A dolog egyáltalán korlátoz, csak azért, mert én akarom, de azt gondolom, ezt szándékosan irányítani sem lehet. Mint ahogy Elee is megtetszett, amikor még Heily volt a barátnőm (vagy valami olyasmi).
Elvi síkon kérdezek rá, hogyan lehet felismerni azokat a lányokat, akik nem akarnak tartós kapcsolatot. Nem hiszem, hogy én alkalmas lennék arra, hogy alaklami kapcsolatokban elégítsem ki a szexuális szükségleteimet, de Sebastian szerint a dolog nem olyan bonyolult, mint gondolom, és a lányok egy része sem vágyik többre, csupán jó szexre, alkalmira.
- Szóval ez utóbbi kettő csak alkalmi volt? Miben mások, mint a nyitott kapcsolataid? - honnan tudja, vagy tudja-e előre, hogy valakivel hosszabb kapcsolata lesz, vagy csak egy éjszakás, ahogy mondja?
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Feb. 22 2015, 03:11

-Hát helyes, ne is másnak, sosem akarnék veszekedni veled. Nem is tudnék... - Valahogy nem bírom elképzelni. Min? Miért? Ugyan.
-Jaj hát az semmiség volt, még csinálhatnád egy ideig! - Nevetek, milyen lenne már, órákig csókolgatná a kezem... De csak hülyül. - Hmm, picit, de gondold ilyen könnyűvérű vagyok, hogy ennyi és már nyert ügyed van! - Röhögök, jaj ez kész.
-Nem, igazad van, mosni is szeressen... - Röhögök, mert nagyon nem ezt nézem a lányokban, de hát tudja.
-Vannak benne jó részek, csak nem tudom mi honnan van... - Vonok vállat, majd kérdez tovább a Bibliáról, logikus kérdés, kérdés tudok-e összeszedetten válaszolni. - Öhm... hát szeretem az idézeteket. Meg néztem vallásos filmeket is. Meg ha adok valakinek könyvet, keresek bele valami jó idézetet. Egy csomó van ami a Bibliából van és tetszik, ebből gondolom, hogy nem csak kimazsolázták a húsz legjobbat a többi meg hülyeség... Meg a Biblia tényleg útmutató, ha nem tudod hogy élj úgy, hogy az helyes és jó legyen. Csak sokan túlságosan szó szerint veszik, de az meg hülyeség, mert hát kétezer éve sok minden másképp volt, na mindegy. - Legyintek, nem hiszem hogy annyira érdekelné én mint gondolok erről, főleg ha nem is olvastam.
-Igeeen? És miért nem meséltél ezekről? - Nem azt mondom hazudik, de ha említésre méltónak sem találta, akkor mi a különbség? - De Josh... meg kell ismerni a másikat, ritka hogy ránézel és tudod valahonnan, hogy ő esélyes arra hogy szeresd. Hát nekem is idő általában, Amelia olyan volt az elején, hogy nem hittem hogy én valaha udvarolni fogok neki... azt nézd meg. - Vonok vállat, áh, megint az a nő jut eszembe, de mit csináljak? Nehéz nem gondolni rá valahogy. - Az hogy mi ilyen jól kijövünk ritka, én csak egy lánnyal éreztem ezt mint veled, ma napig imádom őt, a barátom ő is, már talán merem ezt mondani, szóval... nehéz na. - Magyarázom, hogy értsen engem is kicsit, nem nyúzom, meg nyaggatom, csak aggódom érte.
-Hmm... hát... - Vakarom a fejem és a fülem mögé fésülöm a hajam. - Jó kérdés. Én nem szeretem az egy éjszakás kalandokat, legalábbis hosszú távon nem elégít ki. Mostanában sok volt a stressz és jól esett. Meg... Phoenix miatt valahogy többször úgy éreztem, jól esne az egómnak azt érezni, a nőknek is kellek, bocs ezt most nem tudom miért mondtam el... - Tényleg nem, talán a pia, de most már mindegy. - Szóval én sosem zárkózom el a dolog ellen, Kimberlyvel is, az énekes lánnyal is lehet menne a nyitott kapcsolat, de mivel nem beszélgettünk sokat, nem tudom milyen lány. Az ágyban kellemes partner, ő is úgy volt vele ha olyan van, feküdjünk össze. De hogy emellett eljönne-e velem csak úgy moziba... nem tom, nem úgy tűnt van rá igénye. Amúgy abban más, hogy ha csak egy éjszaka, akkor nem nagyon keressük egymást. Ha nyitott kapcsolat, akkor gyakrabban. Plusz ott nem csak a nevét meg pár alapdolgot tudok a csajról, hanem egész sokat. Én Callieről és Ameliáról is egész sok mindent tudok. - Vonok vállat, mert valami ilyesmi. - De először általában alkalmi kapcsolatnak indulnak az ismeretségeim. Azt vagy összejön vagy nem.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Feb. 22 2015, 14:03

Örömmel tölt el a tudat, hogy Sebastian is úgy gondolkodik, ahogy én, azaz ő sem gondolja, hogy mi tudnánk veszekedni. A szándék tehát megvan, hogy az esetleges nézeteltéréseinket is békésen beszéljük meg.
- Csak ne legyél telhetetlen, mit csinálok majd, ha valóban rászorulsz a gyógypuszikra? - legyintem meg a kezét, hogy ejnye már. - Miért, nincs?- Pedig hát figyelembe vehetné, hogy milyen odaadó vagyok, ha róla van szó. Hehehe.
- Főz, mos, takarít, három nyelven beszél, egy angyal és az ágyban is több, mint kielégítő. Ja... és szép meg vicces... Kihagytam valamit? - biztosan, tudom, hogy Sebastian igényes nőt választana párjául.
Szóba kerül a Biblia, és annak ellenére, hogy a barátom azt mondja, nem olvasta még, nem jelenti azt, hogy ne lenne ismerete felőle, belőle, hiszen pont arról beszél, vannak idézetek, amiket ő is előszeretettel használ. Bólogatok, amikor úgy utal rá, mint útmutatóra.
- Te, egészen meglepsz!- mondom mosolyogva.- Valóban, a Biblia egyik célja, hogy utat mutasson, hogyan lehet Istennek tetsző életet élni, és vallom, hogy ha valaki, ő aztán tudja, hogyan hozhatnánk ki magunkból a legtöbbet, hiszen ő a Teremtő...- kezdek beszélni a dologról, de egyenlőre nem szeretnék jobban belemerülni. Mi van, ha a vallásos nézetem nem érdekli? - Tudod, ezzel úgy vagyok, mindent lehet modernizálni, a kornak megfelelő keretek közé tenni a dolgokat, éppen ezért beszélünk alapelvekről és útmutatókról. Ha ezt jogi nyelvre fordítanám le azt mondanám, vannak törvények, melyeket be kell tartani, és vannak szabályok, amiket... mondjuk, illik, de ha megszeged, nincs komolyabb következménye.
Téved, ha azt hiszi, engem nem érdekel a téma, az ő véleménye, hiszen annak is örülök, hogy nem fordult el mereven a téma elől. Igazából örülök, hogy erről beszél, szívesen ismerném meg jobban a nézeteit, tudni, mit gondol az egészről, bár azt is sejtem, mik azok a dolgok, amiket nevetségesnek tart, mint szabályozás, jelen korban...
A kapcsolataimról beszélgetünk, Huncuka kapcsán, és hogy talán nyitnom kéne más irányba is, nem elkötelezni magam neki, amikor neki nincs is igénye rá. Úgy tűnik, nem voltam elég közlékeny az elmúlt hetekben, mert leszid, hogy nem tud róla, mással is találkozgatok.
- Ez nem túl régi ügy. Néhány hete volt meghallgatás a Főiskolán, színpadra viszik a Rómeó és Júliát, és ott ismerkedtünk össze. Rendes csajszi, de nincs közöttünk észrevehető vibrálás, ha érted, mire gondolok...-"Júliára" úgy nézek, mint egy kollegámra.
Tudom, fontos az első benyomás, és ebben mindenképpen Elee viszi a pálmát, és abban is biztos vagyok, hogy a legtöbb kapcsolat nem így indul, mint a miénk, valami csak lassan bontakozik ki, és minden lányban ott a potenciális lelki társ, ha elég időt adunk egymásnak a megismerésre, de ezek ellenére, még nem ismertem olyan lányt, aki miatt lemondanék Eleeről.
- Ezt most nem vágom...- nézek rá kérdőn- ha van egy lány, akivel olyan jól kijössz, mint velem, engem meg elvennél, ha lány lennék, akkor mi a baj azzal a lánnyal? - ezek szerint nem Amelia az, és nem is Callie.
Ezt most teljesen komolyan kérdezem. Valahogy úgy érzem, az én jövendőbelim is barátom lesz, nem csak szerelmem. Mert mint múltkor beszéltük, a szerelem elmúlik előbb-utóbb, tehát kell valami, amibe kapaszkodhatunk még, ami jó és erős kapcsolat, ami összetart akkor is, ha a szerelem már nem lángol. A barátok szeretik egymást, igaz?
Aztán azt próbálja ecsetelni nekem, nincs abban rossz, ha élem az életem, ismerkedek, kalandozok... Igyekszem ezt jobban érteni; megtudni, hogyan csinálja ezt ő, honnan ismerhetők fel az olyan lányok, akik ugyanezt teszik... Kalandoznak. (Nem tudom, Eleeről sosem feltételeztem volna, hogy ő ilyen lány. Hiába, rossz az emberismeretem.)
- Hűha, ez félreérthető kicsit!- kacsintok rá. Mintha azt mondaná, azért kalandozott mostanában, hogy bebizonyítsa magának, nem meleg. - Nyugi, én tudom, hogy a nőket szereted!
Rájövök egy alapvető problémára, ami számomra lehetetlenné teszi, hogy gyors kalandjaim legyenek. Ez pedig abban merül ki, hogy nem tudom elképzelni, hogy úgy feküdjek le valakivel, hogy ne ismerném eléggé. És ahhoz nem elég a neve, meg hogy szeret-e moziba járni... (Sarkosítok, bocsánat, de tudod, miről van szó.)
Kezdem megérteni, mit is takar a nyitott kapcsolat, bár nem tudom, ha én kedvelek egy lányt, akarnék-e párhuzamos vagy alkalmi kapcsolatokat mellette. Inkább azon dolgoznék, hogy azt a kapcsolatot szilárdítsam és erősítsem, amiben jól érzem magam. Talán ezért vagyok "hű" Eleehez is. Neki is bizonyíték lehet, hogy komolyan gondoltam, ha tartom magam ahhoz, amiben megegyeztünk. Nekem ez fontos; lehet Eleenek nem is számít. Ezek szerint viszont nekem fontos, az én lelkiismeretem ennyit bír el, jöhet ez a vallási nézeteimből, a neveltetésemből, vagy ... mindegy, ilyen vagyok, és kész.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Feb. 22 2015, 16:38

-Kiveszel egy szabadnapot, természetesen... - Mondom mintha mi sem lenne egyértelműbb és durcásan nézek hogy meglegyint a kezem, de nem kell sok és röhögök. - Mert a férfiaknak kell a kihívás érzete, azért! - Röhögök, lökött ő is.
-Hmmmm, kedveljen téged meg az öcsém és ennyi elég, jaja! - Nevetek, a legfontosabbakat kihagyta.
-Hát mert én ilyen meglepő pasas vagyok! - Nevetek, hogy a Biblia kapcsán beszélgetünk. Mosolygok a válaszán, főleg hogy ő a Teremtő. Én ebben nem annyira hiszek, mármint vallom a Darwin-i elméletet, de persze ez mit sem számít. - Ha Isten sugallta mű, ha nem a Biblia, minden bölcsesség benne van és csak ez számít. - Mosolygok rá, mert én nem hiszem hogy Isten valóban égi jeleket küldött, de ki tudja. - Persze, bár a Bibliára pont mondhatjuk hogy szent írás! - Vigyorgok, mert hát szoktuk mondani a törvényekre hogy nem szent írás, szóval... - De egyetértek. Akkoriban sok szokás ami benne van, étkezési, házassági, mind jó hatással volt az emberekre. Bár a keresztes hadjáratok és a többi már elég gyomorforgató, de én ezért sem szeretem az egyházat és a papokat, ne haragudj. De a hitet tisztelem, minden formában. - Kötöm ki, mert biztos van normális pap is akárcsak egy is. Bár én nem ismerek.
-Értem... - Mondom a "Júliájára". - De nem tudhatod hogy később sem lesz-e... De örülök hogy azért ismerkedsz. - Mosolygok, ez tényleg jó hír. Persze annak örülnék a legjobban ha A csajjal jönne össze, nem egy másikkal elsősorban, de hát... nem akarom, hogy magányos legyen, na.
-Semmi baj nincs azzal a lánnyal, szeretem és tisztelem. Egyszer lefeküdtünk, de valahogy túlhúztuk egymás agyát és nem volt olyan észbontó mint vártuk, meg én bújós vagyok ő nagyon nem az... az meg elég nagy hátrány. Na meg ő olyan mint én, már... életvitelre, Párizsban rettentő jól elvoltunk, én hajlottam volna még egy próbára, de mondta egy másik srác most úgy tetszeget neki és nem akarja hogy nekem kényelmetlen legyen, meg így nem akarta. Szóval korrekt volt teljesen. Vele bármikor elmennék bárhova, össze is költöznék vele ha úgy alakulna, komolyan, valahogy hiába lány, lehetek önmagam és ez nagy szó. Ti ketten vagytok nekem ilyenek, meg persze Henry, de őt említenem sem kell, mi sem természetesebb. Szóval nincs vele baj, barátok vagyunk. - Mosolygok, de érezni hogy valóban szeretettel gondolok Eleere, fontos nekem.
Aztán kérdezi a különbséget a könnyed esték és a randik között, vagy hogy mondjam, igyekszem válaszolni neki, bár mivel ittam beszélek én már össze vissza nem is értem miért akartam kikötni, hogy már nem szoktam egy éjszakásokba nagyon bonyolódni. Na mindegy.
-Jah... tom. - Vonok vállat, hát Joshtól és a véleményétől nem félek, bár megnyugtat, hogy azt mondja tudja, kikhez vonzódom. Bólogatok is, hogy jah, így van.
-Na szóval ilyen... látom nem bejövős... - Nézek rá, ahogy elnéztem nem hoztam lázba a dologgal. - Hát na mindegy. Gondoltam azért megkérdezem. Csak tényleg nem szeretném, hogy... elvégre ha jól sejtem csak Huncutka volt csak eddig neked úgy. Emiatt úgy sejtem főleg közel áll hozzád... de... mindegy. - Sóhajtok, úgy érzem ebbe nincs jogom beleszólni. Inkább mosolyogva töltök megint, az még megy. Legalábbis azt nem tudom elrontani, remélem.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Feb. 22 2015, 20:02

- Mindjárt kettőt, menjünk biztosra!- nevetek. - Azt hittem, azon már túl vagyunk...- nevetek tovább. Kész vagyok.
Megbeszéljük, milyen a női ideál, és igyekszem nem elhúzni a szám, amikor az öccse jön szóba. Nehéz vele jól kijönni, ha ő megakadályozza, de valakinek biztos sikerülni fog, elvégre ő sincs fából, és lehet, hogy nem is mindenkivel ellenséges.
Vigyorgok, ahogy a Bibliáról beszél. Néha azonban megforgatom a szemem. Nem minden helytálló, amiről beszél.
- Igen, a Biblia másik neve: szent írás, mert Istentől ihletett- mondom tudományosan. Ezt be is bizonyították: függetlenül attól, hogy hányan írták meg, egészen bizonyos, hogy egy személy ihlette, hiszen sehol sincs benne ellentmondás. Egy ilyen kiterjedt és "nehéz" mű kapcsán ez csak akkor lehetséges, ha nem emberek írták, saját kútfőből, hanem egyfajta irányítás alatt. És tekintve, hogy több ezer éb eseményeit foglalja össze, ez csak egy módon lehetséges.
- A hadjáratok a középkor bűnei, sosem állt szándékában az Istennek, hogy erőszakkal terjesszék a kereszténységet...- fejtem ki nézeteimet. Nem véletlen, hogy sokan gyűlölik az egyházat, a pakokat. Azokat én is, nem tagadom. - Nos, ha minden formában tiszteled a hitet, hogyan foglalsz állást a különböző tanokkal szemben? - Éppen ezért vannak vallásháborúk. Valami mellett kardoskodni kell, mégha nem is támadja a másikat! Ez olyan, mint hogy melyik ízű fagylaltot szeretjük... //Úgy hiszem, a szabályzat nem engedi meg, hogy boncolgassunk vallási kérdéseket, szóval lassan abba kéne ezt hagynunk... //
- Ez igaz, nem tudhatom. Csak azt mondom, jelenleg nincs- vonom meg finoman a vállam. Azt a vonzalmat még mindig Elee iránt érzem, ahogy a vibrálás is él, amikor a közelemben van.
Aztán beszél arról a lányról, akivel Párizsban volt, és megint Elee jut eszembe. Borzongok, amikor leírja, olyan, mintha róla beszélne, csak éppen az nem fér a képbe, hogy tetszik neki valaki. Legalábbis Eleenel ilyenről nem tudok.
Aztán könnyedebb témákról beszélünk, legalábbis neki könnyedebb a téma, nekem bonyolultabbnak tűnik, mint a trigonometria. Bár nem vagyunk ebben egy hullámhosszon, nem vagyok fafejű, és nem zárkózom el mereven az ötletei elől, mint valami bigott keresztény.
- Nem erről van szó... Biztosan hatással volt rám, és most is hatással van, hiszen találkozgatunk; lehetséges, csak idő kell, hogy ezek az élmények elhalványuljanak...- vagy ne. Szerintem őt már sosem fogom elfelejteni, ahogy Heily első csókját sem. Hiszen minden az elsőhöz hasonlítható...
- Éhes vagy? - jut eszembe, mert elfogyott a pattogatott kukorica, de ő még mindig a tálkában kergeti a szemeket.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Feb. 22 2015, 20:27

-Hát jól van én nem bánom! - Nevetek, majd jobban. - Nem akarom hogy rám unj életem értelme! - Mondjuk ez igaz csak épp ilyen aspektusban gondolnám, de viccelődünk úgy is.
Látom nem teljesen ért velem egyet, de ez nem baj, hallgatom őt. Mondjuk a hogyan keletkezett a Biblia dologba lehet nem mennék bele, de a célját és funkcióját tisztelem és elfogadom, talán ennyi is elég.
//Tényleg? Már miért? Rakjuk 18+ba? XDDDD Ne már... amúgy nekem mindegy//
-Elfogadom őket, bár sokfajta nekem túlzó és fura, de valaki ebben akar hinni én nem fogom korlátozni. Nekem is megvan a magam hite, ebből kifolyólag ha én nem birizgálok senkit elvárom velem se tegyék, ennyire egyszerű.
-Jól van, jól van... csak mondtam, hogy azért beszélgess lányokkal és ne azzal nyiss hogy van valakid, mert ne vedd sértésnek és gonoszkodásnak, de nincs. Szóval érezzék hogy lehet neked tetszeni. - Mosolygok rá, neki is jót tenne, de ahogy ismerem mindig mondja, tetszik neki egy lány és ennyi... Persze van akit ez nem érdekel, de maradjunk az alapnál, hogy igenis ezt tiszteletben tartják.
Mesélek Eleeről de úgy fest ennyi magyarázat elég neki, mert kérdez a csajozásról kicsit, hogy úgy mondjam.
-Kétlem. És amíg nem próbálod ki mással még csak összehasonlítási alapod sem lesz, csak mondom. Úgy pláne nem fogod elfelejteni. Vele tudod hogy jó, alap hogy kívánod. - Magyarázom kedvesen, nem szeretném hogy szenvedjen akár egy kicsit is valami fura hűségtől vezérelve.
-Öhm.... jah egy kicsit, kicsit sokat ittam aztán tudod... - Vigyorgok, érezni hogy ittas vagyok amúgy. Hangosabban beszélek kicsit és sokat vigyorgok. Bár utóbbi vele alap, de csak megemlítettem.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Feb. 22 2015, 23:49

- Mindig ezzek a "rád unok" dumával jössz, elvigyelek pszichológushoz?- ugratom. Miért feltételezi folyton, hogy rá unhatok?
Furcsa mód, a Bibliáról is beszélünk, eszmét cserélünk, egész jól elbeszélgetünk. Úgy tűnik, nem is kevés az ismerete, bár némi téves tanítás is keveredik bele... És már tudom, mire vezethető vissza a kereszténység iránti ellenszenve. //Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha lett volna valami ilyesmi, hogy vallási kérdéseket ne boncolgassunk az oldalon.//
- Érdekelne, miben hiszel te, Sebastian, de azt inkább józanul...- kacsintok rá. Nem felejtem ám el, ebben biztos lehet, és ez érdekes téma, de helyesebb, ha azt tiszta fejjel beszéljük meg. Az alapokat azonban elmondja, nem bánt senkit a hitéért, és pont ezt várja el.
A szavai kedvesek, de kemények, és végre felfogom, saját magam ellensége vagyok, amikor azzal, hogy szóvá teszem, amiben (akiben) hiszek, talán lehetőségeket zárok be magam előtt. Lehet, hogy igaza van, és élnem kéne a lehetőségekkel, amik adódnak az életemben, mint mondja, nem is nehéz, sőt könnyű, hiszen sok ember csinálja ezt, és nem tartja helytelennek.
- Oké, megértem...- hajtom le a fejem. Maga Elee is arra buzdított, keressek "hozzám való" lányt. De aki hozzám való, az nem egészen ilyen, hát nem értik? Viszont az is igaz, ha nem keresgélek, sosem találok rá...
Tovább beszélgetünk, egyre jobban Elee jár a fejemben, néha úgy érzem, Sebastian is róla beszél. Mindig kísért engem az a lány. Lehet ez véletlen? Nem, ilyen véletlenek nincsenek, főleg, hogy az érzés nem új keletű, már régóta tart, jelentenie kell valamit.
Egyre töbet iszunk, sokat nevetünk, aztán észreveszem, hogy már nincs rágcsa, és Sebastian éhes.
- Ú, bakker, gyere, keressünk valami harapnivalót...
Karon fogom, talán a nyakamba is húzom a kezét, ha engedi, és akkor átfogom a derekát, így vonolunk ki a konyhába, és keresünk fogainknak megfdelelő eleséget. Ott lakmározunk, ha kell, sütögetünk, a részletekbe most had ne menjek bele. // Smile//
- Nálam alszol, ugye? - kérdezem az evés után, azalatt már minden témát lezártunk, ami esetleg még nyitva volt.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyVas. Feb. 22 2015, 23:58

Vonogatom a vállam, tényleg mindig ezzel jövök, de tényleg félek ettől, nem tehetek róla.
//Akkor nem boncolgatjuk őket, van sok minden más XDD//
-Legfőképp abban, hogy szeretsz és imádsz ó édes! - Vigyorgok rá, ha már részegen nem kéri a hitvilágom, egye fene, megvallom más titkos vágyaim!
Átkarolom a vállát, hogy lehajtja a fejét, nem megbántani akartam, csak félek csak vár és vár majd és... nem tom, csalódik mint én, többet gondol bele és hoppon marad. A barátság is jó dolog, nem mondom, Amelia mindig a barátom marad, de így már nem olyan, legalábbis most furán érzem magam, lehet Josh is így van vele. Elvégre nem tudom elképzelni hogy ne kívánjam Ameliát... basszus. Mindig ezek a nők...
Hagyom hogy felállítson, bár majdnem elesek vele a kanapéra vissza, de csak nevetek, én azt hiszem keveset ettem, sokat idegeskedtem és ittam. Na mindegy, valahogy kijutunk a konyhába, eszünk valamit és attól kicsit magamhoz térek, kevésbé szédülök.
-Ja... ha nem baj... nem vagyok vezetőképes állapotban, még a végén egy árokba hajtok... - Ezen is csak nevetek, mert eszembe jut Phoenix, hogy belém jött, na meg hat a pia. - Aludhatok veled? - Kérdezem álmosan, de kérlelve, őszinte leszek, nem akarok egyedül lenni, nem tudom miért. Jól esik hogy a közelemben van, na meg ha most elfekszem, úgy maradok, nem kell félni hogy levakarhatatlan leszek.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyHétf. Feb. 23 2015, 01:01

Hajaj, a vállvonogatás nem jelent ssok jót, én már csak tudom, akkor csináltam, ha nem akartam beismerni valamit, vagy ha bizonytalan voltam.
- Ehhez nem kell hit, ebben biztos lehetsz!- nevetek vele. Hát milyen már, hogy nem tudja biztosan, hinnie kell, mintha nem lenne kézzel fogható a kapcsolatunk!
Persze, van, amiben én szorulok segítségre, az önbizalmam nekem sincs a fellegekben, de még a földön se járok, vagy csak néha, akkor is rosszul... Ajaj. A keze a vállamon vigaszt jelent. Pedig tudom, hogy az igazat mondta, jót akart és nem bántani. A szavak mégis új értelemmel töltik meg a fejem: saját magam ellensége vagyok.
Szédelegve jutunk ki a konyhába, az elindulás a legnehezebb, de valahogy talpon maradunk. Aztán már nincs gond, ülünk és eszünk, józanodunk, mert a gyomrunkban lévő pia egy része felszívódik.
- Dehogy baj... Csak biztosra akartam menni...- nevetek. Holnap vasárnap, úgy emlékszem, semmi dolga nincs, hacsak nem megy valami tanítvány, de azt biztos említette volna.
- Aludhatsz velem- mondom csendesen, szinte búgva, máris húzom magamhoz, le ne bukjon a székről. - Rám is tekeredhetsz, ha tovább nem kísérletezel...- pöckölöm meg az orrát. Annak fényében, amit elmesélt, félek, talán kedvet kap kísérletezni. Na, akkor a kezére csapok. (Nem félek ám olyan nagyon.)
Ha van hozzá ereje, kiviszem a fürdőbe, legalább a fogáts mossa meg, aztán beviszem a hálóba, ha egyedül nem lenne képes betalálni. Az ágyam a régi, bevackolhatja magát, az éjszaka folyamán még úgyis változtat testhelyzetet, ez már tény.
Pár percig maradok el én is, míg rendet teszek, fogat mosok én is (és megmosom a hátsóm), de engem is húz az ágy, nem bajlódom sokat, szokásos öltözékemben bújok ágyba, és automatikusan bújok én közelebb. Adok egy jó éjt puszit a "kedvesemnek". Halkan felnevetek.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyHétf. Feb. 23 2015, 21:22

Nevetek vele, hogy vakon hihetek abban hogy imád, sőt, hinnem sem kell, tudjam és kész. Azt hiszem önmagában elég nagy csoda hogy Joshra rátaláltam, de komolyan.
Eszegetünk, kicsit magunkhoz térünk a nehezebben emészthető témák után, majd megkérdi maradok-e. Hát... nem terveztem menni, szóval mondom neki, hogy bizony maradnék, ha nem gond, de úgy fest ő sem tervezett estére semmit, talán holnapra sem. Én semmit, az biztos.
Elmosolyodom hálásan, hogy aludhatok vele, de értetlen fejet vágok a kísérletezésre, az orrpöckölésre meg egy "naaaa"-t kap és megdörzsölgetem a "bántott" testrészem.
A támogatását viszont elfogadom, mert eléggé imbolygok, asszem többet ittam mint illet volna.
Azon is látszik, hogy mikor a hálóban veszem le a pólóm, nem bírom lehúzni, csak nyöszörgök és szenvedek, nehezen vakarom le magamról, míg ő elvan kinn. A gatya már egy fokkal könnyebb, de ásítozom, elfáradtam azt hiszem.
Mire ágyba kerülök Josh is jön, közelebb is jön, elveszem a kezét és megfogom, nem érzem helyesnek közelebb mennem, de ez is elég, csak érezzem hogy nem vagyok egyedül. A puszira lassabban reagálok mint szoktam, de elmosolyodom.
-Ne puszilgass mert én is összecsókollak, már összemerlek, vigyázz... - Mondom lehunyt szemmel széles mosollyal, reflexből simogatva kicsit a kezét, talán amolyan "köszi"-ként vagy csak úgy, nem is tudom.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 EmptyHétf. Feb. 23 2015, 22:50

A komolyabb témák közben és után egész jókat nevetünk, valószínűleg nem csak a piának hála, de nem titok, hogy besegít az is. Aztán eszünk, és amikor már-már lefordulna a székről, javaslom, menjünk aludni, csendes egyetértésben nálam, együtt, szokásosan. A humoromra most nem vevő, pedig pikáns kis revansot vártam tőle, mi nem fordult meg a fejében ma éjszakára, avagy inkább mi igen, de nem veszi a lapot, sőt mintha csodálkozna, én meg csak kuncogok.
Fogat mosunk, nem egyszerre, de legalább jó ízű a lehelletünk, ki tudja, mire lesz még jó az, röhögcsélek, nem is szándékos, csak amikor már lefekszem... Mellé kucorodom, megfogja a kezem,
mintha most ez jelentené az összetekeredést. Jó éjt puszit adok neki, hogy megnyugodjon végre, és érezze, hogy szeretem, valóban szeretem, akármilyen hülye is tud lenni néha, vagy csak egészen más, mint én.
- Nem félek- súgok vissza, merthogy szóvá teszi, csak ne bátorítsam, és nevetgélek. Semmi baj ezzel a pasassal nincsen. A világon a legjobb fej, és a világon én vagyok a legszerencsésebb, hogy ő a barátom. Ilyen egyszerű. Megsimítja a kezem, én peddig az ő szokásához híven hajolok közelebb, és vetem át rajta a szabad kezem, fejéhez koccantva a fejem.
- Aludj jól- búcsúzom tőle, és hacsak ki nem talál valamit, már lépegetek is az álom mezsgyéje felé. Elfáradtam, bódít a pia, húz az ágy. Hosszú nap van mögöttünk...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby   Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Meglepetés! (Josh és Seby)
» "Hamarosan" ~ Josh&Seby
» Mindennapok ~ Josh&Seby
» Merry Xmas! ~ Callie, Josh, Seby
» Menjünk kirándulni! (Josh és Seby)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-