Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
"Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
"Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
"Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
"Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
"Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
"Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
"Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
"Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
"Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
"Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 "Hamarosan" ~ Josh&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

"Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty
TémanyitásTárgy: "Hamarosan" ~ Josh&Seby   "Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptySzer. Márc. 30 2016, 18:17

"Hamarosan..." Csak ez jár a fejemben már tegnap óta. Basszus, egy nap telt el de... hosszú volt. Persze azért is, mert Liával tisztáztam sok dolgot. Talán nem mindent, de eleget ahhoz, hogy megértse a helyzetemet, a vágyaimat... Mert a vágyam most Josh. Az a pár nap felhőtlen boldogság te jó ég... csak az jár a fejemben. Az az érzés balzsamozza a lelkemet. De azért bennem a félsz, ő nem szeretné ezt hosszabban, vagy ő feleséget akar, nem... férjet. Vagy csak rájött mégsem jó, mittom én... Vagy tényleg megkérte Suzy kezét aki boldogan esett be hozzá hatvan bőrönddel... Vagy Elee kopogtatott be, hogy na... komolyan gondoltad Joshie fiú? Szerintem mindkettejük felé elég nagy a vonzódása, hol érek én fel egy nőhöz? De szeretném hinni hasonlóan érez mint én...
Leparkolok, csendben odasétálok az ajtó elé. Nem vagyok kiöltözve, csak egy világos kék farmer és egy kék halszálkás ing van rajtam, szokásos arcszesz, semmi extra. A más az bennem, hogy izgulok. Nem kicsit...
Kezemben a kulcscsomó, amin rajta az Ő házának kulcsa is. De nem akarom használni. Mást szeretnék. Hát becsöngetek, remélve fenn van, nem ment el dolgozni, boltba, akármi. Rettenetesen izgulok, hogy mikor nyit ajtót. Hogyan. Mi lesz a reakció. Vajon örülni fog?
De ha nyílik és meglátom bármilyen állapotban van is, felderül a szívem, megdobban. Joshom...
-Hazajöttem... - Nézek rá, lehelve a szavakat boldogan, finoman az ajkamra harapva, annyira nagyon hiányzott! Nagyon nagyon... nagyon! Valahogy azt is elfelejtem, ki vagyok mi vagyok, hol vagyok, mert csak az számít, hogy Josh itt van, velem! Végre látom, hallom és érzem... még mindig izgulok.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

"Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hamarosan" ~ Josh&Seby   "Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyCsüt. Márc. 31 2016, 10:38

Megpróbálok úrrá lenni magamon, de csak addig sikerül, amíg be nem vágódok a taxiba. A visszapillantóban még látom egy darabig Sebastiant, ahogy áll ott, a taxim után bámulva, és kicsin múlik, hogy nem mondom a sofőrnek: álljon meg, tolasson vissza, ott hagytuk a legfontosabb csomagomat, de aztán tudom, ez képtelenség, ezt nem tehetem, ő (még) Lia fiúja, és ... ah...
Nem számít most, milyen szót súgott a fülembe, amikor megöleltük egymást búcsúzásképp. Azt majd Liának is mondja, hiszen igaz; én is tudom, hogy mindkettőnket szereti. Könnyű kijelenteni valamit, ha kettesben vagyunk, és Lia igazán szép nő, nem csodálom, hogy Seby beleszeretett. Én meg csak egy mezei egér vagyok, ráadásul pasiból, aki még azt is tagadja, hogy szexuálisan felizgatja a másik, noha nem is ér hozzá odalent. Azon agyalok, mik lehetnek a kapcsolatunk buktatói, és most kikapcsolom Liát, mint tényezőt. Mert ha még őt is elemezgetni kezdem, egészen biztos, hogy vert helyzetben érzem magam.
Szóval, a taxiban kibőgöm magam, és azon kattog az agyam, hogyan kell változnom, hogy Seby sose legyen kénytelen lemondani rólam. Nehéz lesz, mert ott van az az átkozott szex, de majd valahogy megoldom. Hiszen az eddigiektől sem csapott le rám Isten kardja. Nem gyötörnek testi kínok... és az igazat megvallva, lelkiismeretfurdalásom sincs. Legalábbis azzal kapcsolatban, amit egymással tettünk.
A "Sebastian" nevű doboz az agyamban egyre csak terebélyesedik, és nem hogy tényeket keresnék, ami a kapcxsolatunk ellen szólna, érveket találok ... mellette. Sokáig ébren vagyok, írogatok és rajzolgatok, mászkálok fel-le, mint mérgezett egér, Nora meg játéknak néz, és vadászik rám, mert folyton ráugrik a lábamra. Alig ismer meg, aztán el sem neged, dorombol, mint valami robotgép.
Norával a mellkasomon alszom el, és amikor csöngetnek, álmosan dörgölöm a szemem. Megkapom a macskát, és felültetem a vállamra. Ha valami idegen, majd azt hiszi, én vagyok a Keleti Boszorkány az Ózból (ahhoz elég torzonborz), és mint tudjuk, Nora is egy jól álcázott oroszlán. Szóval, halál fia az illető, mert fel mert kelteni vasárnap hajnalban!
Aztán meglátom őt, és szidom magam, miért nem mostam legalább arcot, fogat... a fenébe, hogy nézhetek ki...
- Elvesztetted a kulcsod? Hol a cuccod?- kérdezek mindjárt, aztán közelebb lépek hozzá, átkarolom, és elharapott szájára tapasztom a számat, mielőtt akár megszólalhatna, akár levegőt vehetne. Nora dorombolva dörgölődik Sebyhez. Én is.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

"Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hamarosan" ~ Josh&Seby   "Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyCsüt. Márc. 31 2016, 11:23

Rettenetesen izgulok. Nem tudom miért igazából... De mégis, mindenért.
Mikor ajtót nyit kicsit elnevetem magam mert csak most kelt, a macska a vállán mint holmi papagáj. De csak felemelem a kulcscsomóm, ennyire futja, mert már csókol is. Belesóhajtok, átölelem és szegény cica nem izgat. Szenvedélyesebb leszek és végtelenül boldog. Csak azért hagyom abba mert Nora átmászik a fejemre, hamár Josh vállán a kezem.
-Siettem... Nagyon-nagyon. Hiányoztál... - suttogom a fülébe nevetve míg leveszem a macskát.
-Tudunk most beszélni Joshom? Fontos.... Lenne... - Kérdem izgatottan, boldogan, mert a csókja megrészegített. Ha engedi bemegyek de benn ahogy kibújtam a cipőből már ölelem és puszilgatom az arcát és a száját.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

"Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hamarosan" ~ Josh&Seby   "Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyCsüt. Márc. 31 2016, 11:36

Ő áll az ajtóban, és egyszerre száll el minden haragom, hogy felébresztett, mert a szívem szinte lök hozzá, egyetlen szó után tapadok ajkaira, és nem érdekel, hol a kulcs, a cucc, akármi... Ő itt van. Eljött. És a mosolya most is letörölhetetlen, átragad rám a csókjával, hirtelen olyan boldognak érzem magam, hogy úgy érzem, át tudnám ölelni az egész világot. De csak őt akarom.
- Nem eléggé...- nálam mást jelent sietni.
Most Nora is zavar, hiába dorombol, kiveszem Seby kezéből, és leejtem... Úgyis talpra esik. Aztán felkapom Sebyt, mintha csak a menyaszonyom volna, és beviszem a házba, lábammal rúgva be az ajtót.
- Tudunk... Később... - akadozik a lélegzetem, úgy ver a szívem, majd kiugrik- Most másra kell a szád...
Puhán leteszem a padlóra, az álla alá nyúlok, ismét ízmintát veszek az ajkairól.
- Mi finomat reggeliztél? - kérdem, nevetve, Úristen, megőrültem, meg akarom enni ezt az embert.... annyira szeretem.

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

"Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hamarosan" ~ Josh&Seby   "Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyCsüt. Márc. 31 2016, 12:08

Belátom, ha kihagyom a reggelit akkor hamarabb itt lettem volna. De éhes voltam...
Kiveszi Norat a kezemből, nézem ahogy talpra esik és már a levegőben vagyok.
-De jó erőben van valaki! - Nevetek, kapaszkodom a nyakába. Benn újra csókolom, akkor is mikor lerak, el nem szakadnék az imádott ajkaitól. De nem akar beszélni, még nem, kezem lesiklik a hátán a fenekére, hogy belemarkoljak és húztam magamra, magamhoz.
-Most épp téged... Édesem... - éhesen falom az ajkait, könnyen elvette az eszem. Ha ennyire csókol én sem hagyom abba, ha engedi odaforditom az ajtóhoz és nekifeszülök, közelpréselem magam, felébresztem legalább... Khm.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

"Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hamarosan" ~ Josh&Seby   "Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyCsüt. Márc. 31 2016, 12:25

Seby kacag, ahogy felkapom. Hajt, űz a vérem, kettesben lenni vele, csókolni jobban, ahogy Alaszkában, azon a kimondhatatlan nevű helyen... Hogy fogom megjegyezni? Hogy fogunk oda visszamenni? Olyan béna vagyok... De legalább erős... Nevetek.
Aztán ahogy leteszem, és megcsókolom, fordul a kocka, ő kezdeményez és tapad rám, megragad a hátsómnál, húz magára, majd nekinyom az ajtónak, és tapad, mint.... nem tetszik a pióca szó, de úgy. Én meg odaadnám neki az utolsó csepp véremet is, hogy boldoggá tegyem.
Két kézzel ragadom meg az arcát, ujjaim félig a hajában, elszakítom őt a számtól, hogy hatalmas levegőt vegyek. Zihálok. Én nem tudom, ezt hogy csinálja, órákat smárolok Eleevel, meg se kottyan, ő meg egy perc alatt kikészít.
- Végre... itt vagy....- nevetek. Nem érdekel, mit akar mondani. Tudom. Elég volt rá néznem, megérezni a csókját, a testét, és tudom, tudom, tudom..., hogy mellettem döntött.
Forog velem a világ, szédülök, belé kapaszkodom, sírok és nevetek, a fülébe kell súgnom... Nem, inkább kiabálnom... Mégse, megsiketíteném...
- Szeretlek!
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

"Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hamarosan" ~ Josh&Seby   "Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyCsüt. Márc. 31 2016, 12:40

Teljesen nekifeszülök, érezni akarom minden porcikáját és közben hevesen csókolózni vele. Ha már nem hagy beszélni, pedig én akarom hogy kimondja, hogy halljam, lehetek a fiúja.
-Nálam nem jobban Életem! - Búgom neki, kezem hol a fenekén, hol a mellkasán, hol a nyakán, hol az arcán. Oda még vissza vagyok.
De tudnom kell... Rövid verziót kap.
-Joshom... Szakítottam Ameliával... A te fiúd akarok lenni... Leszel az enyém? - Lihegek szinte de érezni komoly a kérdés, komolyan gondolom ezt a kapcsolatot vele, nagyon is. Szemezek vele és csüngök a válaszán. Őt szeretem.... Őt jobban.... Megőrjít annyira!
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

"Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hamarosan" ~ Josh&Seby   "Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyCsüt. Márc. 31 2016, 12:59

Megvadulunk. Ő is én is. Nem tudom, ugyanabból az okból-e, de nem is érdekel.
Szeretem, szeret. Nem számít más. Nem érdekel más. Önfeledten ölelem, bújok a csókjába, csak éppen úgy felpörget, hogy alig kapok levegőt.
Megvadul. Jár a keze rajtam, és nem tudom olyan gyorsan befogadni az ingert, ahogy csinálja. Mintha csak mézesmadzagot húzogatna előttem. Megőrjít.
Valamit hadar, a nyelve olyan, mint a keze... túl gyors, fel sem fogom.
- A fiúd?- sóhajtom, és beletúrok a hajába, hogy egy kicsit elhúzzam magamtól. Feltárul előttem a nyaka.
Reszket a lábam. A nyakába akarok harapni. Érzem, hogyan gerjed bennem a vágy...
- Nem tudom, mit jelent egy fiú fiújának lenni, de ha veled kapcsolatos... akarok!
Hátra húzom a haját, hogy a nyaka kifeszüljön nekem, és ráharapok a carotis fölötti puha bőrre. Csak óvatosan karcolom a fogammal, kóstolom az ízét, miközben a nyelvem alatt lüktet az ér. Az ő vére.

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

"Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hamarosan" ~ Josh&Seby   "Hamarosan" ~ Josh&Seby EmptyCsüt. Márc. 31 2016, 13:15

Mintha ezer éve nem láttuk volna egymást, nem tegnap ölelkeztünk volna reggel... De veszettül kívánom, főleg hogy így felingerel. De tudnom kell... Akarom tudni hát kérdezek. Visszakérdez, de nem igen figyel, nem érti vagy csak nem érdekli nem tudom, mindegy is neki ha rólam van szó, velem lehet. Pedig ezt még kéne beszélni deeee... Nem most, nem hagy koncentrálni! Ahh... Szájával a nyakamra tapad és karcolja a bőröm. Oké, napoljuk a dolgot. Te akartad Joshom... Még én is ahh...
Hirtelen azt sem tudom mi van rajta de nem is érdekel, tolom le a nadrágot, mindent, meztelen fenekét markolja a kezem, sóhajtozom, egy kis reggeli ágytorna ágy nélkül? Érezheti hogy átbillentett és most erre vágyom, rá, minden hogy.... Másik kezem a pólóját próbálja leszedni ha van rajta, ha nincs akkor simogatom a vállát mohón.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

"Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Hamarosan" ~ Josh&Seby   "Hamarosan" ~ Josh&Seby Empty

Vissza az elejére Go down
 

"Hamarosan" ~ Josh&Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-