Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
I just come to give your shirt back - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
I just come to give your shirt back - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
I just come to give your shirt back - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
I just come to give your shirt back - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
I just come to give your shirt back - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
I just come to give your shirt back - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
I just come to give your shirt back - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
I just come to give your shirt back - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
I just come to give your shirt back - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
I just come to give your shirt back - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 I just come to give your shirt back

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

I just come to give your shirt back - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I just come to give your shirt back   I just come to give your shirt back - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 09 2014, 16:46

- Nem, azokat biztos nem. Tudom, hogy nem akarod látni őket. Szuggerálom, hátha sikerült eltántorítanom lehetetlen céljától.
- Igen pontosan ez lenne a terv, de jelenleg a nevét sem tudom annak a nyomorultnak. Amikor a húgom barátja kerül szóba akarva akaratlan is fenyegető a hangom. Belém van kódolva, hogy zsigerből utáljam azt a gyereket, akinek még a létezésében sem lehetek jelenleg biztos.  
Pillanatnyi vívódásom a szobámba való bejutásról keserű véget ért számomra, de ha már egyszer kimondtam, hogy jöjjön, akkor nem veszem el tőle a lehetőség jogát, de szerencsére nem él vele én pedig nem fogom noszogatni. Megfásult rigolya talán, de arra kis zugra jobban vigyázok, mint mérhetetlen egoizmusomra.

- Legközelebb. Ígérem határozottan és beülök mellé a kanapáéra, bár némi lelkiismeret furdalás van bennem, hogy nem unszoltam tovább. Épp belekezdenék hosszú sajnálkozó monológomba ezzel kapcsolatban, amikor rezzen a mobilom, SMS-t jelezve.
- Be kell mennem a szerkesztőségbe. Fogalmam sincs, mi miatt rángatnak be vasárnap, de újoncként eszembe sem jut kötekedni a vezetőséggel. Gyorsan bepötyögöm, hogy nem sokára indulok és a telefont magam mellé dobom.
- Hazavigyelek? Útba esik a lakásod. Néhány sarokkal van csak odébb a székház, így egyáltalán nem jelent gondot kirakni.
- Mit csinálsz holnap este? Ha szabad vagy elvinnélek valahova. Nem randi, de még egyszer sem találkoztunk, úgy, hogy megbeszéltük volna. Erre én is csak pár napja döbbentem rá és azóta idegesít a tény.
Vissza az elejére Go down
Giselle Veriott
Giselle VeriottEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : The Photographer
Hozzászólások száma : 360

I just come to give your shirt back - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I just come to give your shirt back   I just come to give your shirt back - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 09 2014, 19:42

-De, igen is látni szeretném. De nem foglak győzködni... inkább majd Amyt. -mosolyodom el és lezárom a témát. Amyvel úgyis össze kell majd egyszer futnunk, akkor pont belefér Nick kibeszélése és ennek része kicsiNick a fotóival együtt.
-Szerencséjére. Szerintem egyhamar nem is fogod tudni. Hagyd, hadd élje az életét, ne akarj mindenbe beleszólni és mindent lenyomozni. -próbálom jobb belátásra bírni, mert én már csak tudom milyen, ha mindenbe beleavatkoznak. Pont ezért jöttem ide, hogy végre a saját életemet élhessem. Azt hiszem, a húga is vágyna erre, de nem valószínű, hogy Nick kibírja nyomozgatás nélkül. Szerencséjük, hogy még nem osont utánuk ballonkabátban álszakállal.
Visszautasítom a kelletlen szobába invitálást, így látom a legjobbnak, maradok inkább a kanapén. A fiú szavaira nem szólok semmit, inkább szorítok neki is helyet és le is ül mellém. Türelmesen megvárom, amíg elintézi az üzenetet, addig én is előkapom a mobilom és meglepve látom,hogy szintén egy üzenettel lettem gazdagabb. Meg egy programmal, fél óra múlva a kávézóban. Egy széles mosoly jelenik meg az arcomon, így hirtelen nem is fogom fel a fiú kérdését, csak bambán pislogok rá, majd leesik.
-Jaaj, a lakásom. Nem oda megyek, hanem a kávézóba. Fél óra múlva. Annyi idő alatt pont odaérek sétálva. -válaszolok továbbra is egy mosollyal az arcomon, majd ez hamar le is fagy a fiú kérdésére.
-Ööö, tudtommal semmit. De lehet, hogy okkal nem találkoztunk még úgy, hogy megbeszéltük volna... -mosolyodom el ismét. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy Nickkel szándékosan elmenjek valahova, olyan bizarr. De ki tudja?
Vissza az elejére Go down
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

I just come to give your shirt back - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I just come to give your shirt back   I just come to give your shirt back - Page 2 EmptySzomb. Jan. 11 2014, 15:42

A ketten egy ellen felállás továbbra sem tetszik a lányok részéről irányomba. Valamelyiket sürgősen át kell állítanom a saját térfelemre.
- De... Próbálkoznék bizonygatni, hogy nekem tudnom kell kire küldjem rá a FBI-t, de feladom. Esélytelen vagyok a jelenlegi túlerővel szemben ezért inkább egy lemondó sóhajjal és fejcsóválással annyiban hagyom a dolgot. A SMS érkezése kissé ambivalens érzéseket vált bennem.  Végtelenül örülök, hogy már ilyen hamar engem rángatnak be még ha a legsemmitmondóbb ügyben lesz is osztályrészem, viszont kimondhatatlanul utálom, hogy másodszorra kell otthagynom Gisellet a telefonom miatt. Valószínűleg ő ezt áldásnak fogja fel egyelőre. Hirtelen jött vidámságától egy pillanatra megint felúsznak a vodkából érdektelen paranoiáim, de nem vagyok hajlandó többet foglalkozni velük. Nem és kész.    
- A séta sosem árt. Próbálok a legőszintébb jókedvemmel rámosolyogni és még csak véletlenül se rákérdezni arra, hogy kinek örül ennyire. Következő mondata második felét elengedem a fülem mellett, egy halvány mosoly kíséretében.
- Remek. Nyolc körül érted megyek. Még nincs kimondott terem hova is viszem pontosan a, 'nem randinkon', de van időm gondolkozni rajta. Zsebre vágom a slusszkulcsot és kiengedem az ajtón.
- Akkor holnap és sok szerencsét. Fogalmam sincs hova megy, de neki mindig szüksége van szerencsére. Ha másért nem is, de hogy ne essen orra, legalábbis bízom benne, hogy most is csak emiatt kellene neki. Gyors léptekkel elindulok a garázs felé és néhány perccel később már a szerkesztőség székháza felé vezetek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

I just come to give your shirt back - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I just come to give your shirt back   I just come to give your shirt back - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

I just come to give your shirt back

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Give it all - Vince & Anna
» Give a little more - Joshua & Felix
» Jennifer&Daryl - give me a chance (Kreatív pizzázó)
» HÖK - IzZin - Said you never come back, but here you are again
» Zin&Kili back to you

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-