Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kelly Evans
Kelly EvansVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : rezidens
Hozzászólások száma : 92

Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui   Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptyHétf. Dec. 19 2016, 23:12

Örülök, hogy egy ilyen rendes embert ismerhettem meg Usui személyében, még ha elég sok kellemetlenséget okoztam is neki akaratlanul. De legalább úgy tűnik, sikerült valamelyest segítenem rajta és most egész kellemesen elbeszélgetek vele a büfében egy pohár hideg üdítő mellett. Nem is árt majd emlékeztetnem magam hamarosan, hogy visszatérjek a munkához. Végül is nem ücsöröghetek itt az egész munkaidőmben! De egyelőre nem szeretném még félbeszakítani a társalgást vele, még ha ezt rövidesen kénytelen leszek is megtenni.
- Köszönöm - csak ennyit fűzök hozzá, jól esnek a szavai így félig-meddig ismeretlenül. Tényleg az a célom, hogy a lelkemet is beleadjam a gyógyításba. Én nem a pénzért, vagy karriervágyból, a társadalmi megbecsüléséért vagy egyéb ilyesmi okból csinálom, amit csinálok, hanem mert tényleg ezt szeretném. Senki sem kényszerített, beszélt rá, ez az én döntésem volt, amiben hála Istennek a szüleim is mindig támogattak. Nélkülük nem is sikerült volna elvégeznem az egyetemet. Értve ez alatt az anyagi és a lelki támogatást is, amit nyújtottak és amiért sosem lehetek elég hálás és csak remélni tudom, hogy egy nap tudom majd valahogyan törleszteni feléjük az "adósságomat".
- Ez is nagyon nemes cél. És épp ugyanolyan fontos. Hiszen maga a biztonságunkra vigyáz. És a riporteri végzettségre is a munkájához van szüksége? - tényleg nemes dolognak tartom. Veszélyes, kockázatos hivatás, de mindenki azzal járuljon hozzá a közjóhoz, az emberiség felemelkedéséhez, amivel a leginkább tud. Ha ő ebben találta meg önmagát, akkor bizonyos, hogy ez az útja. Bár a riporteri tanulmányokat nem igazán tudom beilleszteni a képbe a fejemben, ezért is kérdezek rá. Remélem, nem sértem meg ezzel vagy tart majd miatta butának.
- Higgye el pedig, nem szégyen, ha az ember néha segítségre szorul. Esendőek vagyunk mindannyian. És néha fontos magunkra is gondolni - kedvesen, mosolyogva beszélek, de komolyan gondolom, amit mondok. Eddig is az volt a benyomásom, hogy bizonyos szempontból "rossz beteg", mert nem hajlandó pihenni és a végtelenségig hajszolja, tartja magát. Csak ezt támasztja alá a most mondottakkal is. Sokan vannak ezzel így, főleg fiatal férfiak és dolgozó családanyák, akik úgy érzik, "nem engedhetik meg maguknak, hogy betegek legyenek". Pedig ha valaki ellátásra szorul, akkor azt tudomásul kell venni. Az egészség nem játék. Ezt fontos lenne bennük is tudatosítani valahogyan. Még ha sejtem is, hogy ez nem olyan egyszerű.
Usui
&
Kelly

©

Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui   Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07 2017, 20:24

Csak biccent a köszönetre, mert komolyan gondolta. Mondjuk kevés dolog van, amit Usui nem gondol komolyan és okkal mond vagy nem mond dolgokat, ez igaz, de szerinte a biztatás mindenkire ráfér valamilyen szinten.
A rendőrség persze szintén szép hivatás, de nem orvoslás. Usui valahogy az orvoslást mindig legfelülre helyezi, talán a szülei miatt. Ettől eltekintve persze nem elégedetlen, saját döntésből van ezeken a pályákon.
-Az inkább... érdekel. Az igazságszolgáltatás mindenkinek jár. Mindenkinek. - Ezért akar oknyomozó riporter is lenni, nem csak nyomozó. De lehet a végén magánnyomozó lesz belőle, így kombinálhatná a kettőt. Végül is...
De addig is néha el kell tűrniük a jelenlétét a kórházban, mert előfordul, hogy megsérül. Pont amiatt, hogy nem foglalkozik eléggé a saját biztonságával, ha az igazságszolgáltatásról van szó vagy valaki védelméről. Nem szeret elbukni...
-Néha... de egyetértek azzal, hogy be kell látni, ha az ember nem tud valamit egyedül megoldani. - Vesz egy mélyebb levegőt, ezért is fog kérni segítséget a nyomozásban még ha... némileg illegális is lesz a dolog. De a bizalmát jó ideje elvesztette bizonyos eszmékben és emberekben. Ez persze nem vonatkozik a szemben ülő lányra, aki maga egy kisebb csoda. Lelkes, önzetlen és valóban szeretne segíteni másokon. Usuinak mindig öröm egy ilyen személyt megismerni, erőt ad neki. De sajnos a teája végére ért, lassan Kelly is elfogyasztja a vett üdítőt, no meg beszélték is hogy lassan ideje visszamenni dolgozni.
-Elnézést még egyszer a kellemetlenségért amit okoztam és hálás vagyok a rögtönzött kezelésért is. Nem szeretném tovább feltartani mint illik, nem szeretném ha bajba kerülne miattam. - Áll fel, ha már üres a másik pohara és kissé meghajol, köszönetképp. -Nagyon remélem, hogy még találkozunk Miss Evans. - Néz a nő szemébe egy hosszabb pillanatig, elkíséri egy darabon, majd a patika felé veszi az irányt és telefonálni, hogy csak holnap megy dolgozni... jobb nem kísérteni a sorsot. Inkább tanulásra fordítja a kényszerpihenőt, az sosem hátrány.

//Köszi a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down
 

Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Hajnali kórházlátogatás - Kelly & Jack
» Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia
» "Vak(nem)randi" Kelly/Leopold
» Eltévedtél? - Kelly-Felix
» At war with the world - David & Kelly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Hogy mire vagy jó... :: Munkahelyek :: Archívum-