Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Olivia McKay
Olivia McKayJegelt karakter
Életkor : 44
Foglalkozás : Divatdiktátor
Hozzászólások száma : 56

Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia   Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyVas. Ápr. 26 2015, 22:55

Már megint valami barátinak nevezett ereszd el a hajad parti... mintha ezzel újra 15 évesek lennénk nem 35... persze Carol mindig is ilyen volt, ő öt éve költözött át Chicagoból ide, előtte is sokszor meghívott mindenféle házibulinak nevezett összeröffenésekre. Hív akit gondol, ők is hoznak embereket, van pia, kártya, némi drog is. Zene és persze lehet ismerkedni, másról sem szól a dolog csak hogy kefélj egy jót vagy legyen miről másnak pletykálni. De úgy voltam vele régen engedtem már el magam és általában pont az tetszik a dologban, hogy nincsenek tabuk. Egyszerűen csak jól érezzük magunkat, fürdünk a medencében, kiélvezzük a ház sok vendégszobáját...
Persze én még egyiknél sem tartok, mérem fel a terepet. Kéne valami izgalmas pasit találni estére, aki nem csak az izmait csókolgatja és elvárja tedd te is. De lehet valami ostoba fiatal legény is, aztán felőlem le is léphetnénk és csinálnánk valami adrenalin növelőt, ami nekem élvezetes, neki nem feltétlenül. Bár a szex is eléggé az, ha az lesz a végkimenetel csak nem lesz rossz az este. Bár persze nem garancia ez sem, sajnos...
Ahogy sétálgatok a fekete erősen V nyakú testhez simuló , combközépig érő ruhámban és keresek valakit akivel elszórakozhatok az este, persze hogy egy részegebb pasi félig nekem jön és egy másik embernek lök aki háttal van...
-Bocs szívi, sokat ittál, menj hányni a sarokba és szűnj meg... - Lököm el a részeget, mert kiakasztó egyesek mennyire gyengék és szánalmasak, hogy ilyen hamar kidőlnek. Bár aki az intant támaszom volt nem is rossz parti.
-Hm, talán mégsem átkozom annyira az előbbi delikvenset. Üdv... - Eresztek meg egy mosolyt, szeretem az izmos férfiakat, ami azt illeti.
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia   Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyHétf. Ápr. 27 2015, 14:11

Ha most valaki megkérdezi, mit keresek ezen a lepukkadt összejövetelen, tuti orrba nyomnám egy adag szívószállal. Mert az ég sem tudja, hogy csöppentem ide, az elején még Ricsi azt mondta nézzek be, mert készül valami nagy dobásra, de bízom benne, hogy nem a baseball karrierjét kezdi meg ma és valószerű dobásra gondol. Amekkora béna pöcs a törhetetlennek tűnő üveget is kilöttyintené a járdára. A jómadár azóta eldöntötte, hogy sztárja lesz a nyomtalanul műsornak, mert amióta a második piámból szopogatom a jégkockákat, a szagát sem éreztem az öcskösnek. Hiába csak unoka, attól még az.
Elkap a bűnös gondolat, hogy rámozdulok a szőkére, aki a kanapén dalol, de a hangjából ítélve nekem ez nem kell, hogy a fülembe bömböljön, ha meg betömöm a száját… hát a rák sem tudja, lehet harap. Ájjáj. Kihagyósra veszem a figurát, az embernek vannak becses szervei, nekem az agyam is az. Ez a buli pedig több, mint döglött, a DJ is kezd szentimentális lenni, lehet nem kéne szétbaszni az ereit valami droggal, akkor a gondolkodás is menne és talán megértené, hogy nem klasszicise bakelitet forgat, nem gyilkolná meg az idegeink.
Annyira fontolgatom a meglépés ötletét, hogy el is döntöm elhagyom a fedélzetet, mert ez a hajó jéghegy nélkül is tengeralattjáró lesz. A csajok olyan unalmasak beledöglök. A számba löttyintek egy jégkockát és azonnal le is csúszik a torkomon, ahogy valaki hátulról belém ütközik. A jéghideg keményvíz végig karcolja a nyelőcsövem, jó, hogy könny nem szökik a szemembe, egy pötty ital a farmeromra csöppen, de így megússza rövid ujjú, csíkos ingem, a fehéren mondjuk, semmi nem mutat jól még a ritkaszar whisky sem.
Szembe fordulok az illetővel és már veszem a levegőt, hogy megkérdezzem, melyik szemébe toljak egy jégkockát, hogy lásson, amikor belefutok egy észvesztő mosolyba. Nyelek egyet a kockára, hogy lejusson a gyomromba, jó, ha a golyóimat nem fagyasztja le.
- Új ismerkedési forma? – nekem csak jó, ha a nő szed fel, könnyen nyílnak a combok, akarom mondani a kapuk.
Olívia McKay. Ki ne ismerné a nőt? Azért valljuk be, hogy evezetünk mi már egy csónakban, de ellenkező irányba hajtottunk, emlékeim szerint az üzletet vitte, mert rácsaptam egy nagyobb halra. Így jószerűen kifaroltam a boltból. Olívia pedig annyira divatban utazik, ami nekem gardrób és pont. De mivel én meg reklám területen szedem a zsebpénzt, mert az igazi üzlet a brókerségben van, ezért vannak közös szálak, nem mondom, lehetne több… közös…. szál…. köhöm.
Kezet mégsem nyújtok neki, nem hiszem, hogy be kéne mutatkoznom. Egetverő egom szerint, amúgy is mindenki ismeri a Sparks nevet, és engem meg pláne.
Pofátlanul végig pillantok rajta, a ruha nem egy prüd fajta, annyit takar amennyit elvárunk tőle, nekem mondjuk sokat, de ez a saját ízlésem.
Vissza az elejére Go down
Olivia McKay
Olivia McKayJegelt karakter
Életkor : 44
Foglalkozás : Divatdiktátor
Hozzászólások száma : 56

Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia   Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyHétf. Ápr. 27 2015, 21:48

Már-már azt mondanám senki kedvemre való falat nem akad, főleg mikor valami szánalomra nem méltó alak botlik belém, bár elnézem a nyomorát, mert végre látok valami reményt, hogy nem lesz úgy sz.r az este ahogy van.
-Igazából szánalmasan régi, de néha megéri régimódinak lenni! - Ejtek meg egyet a szebbik mosolyaimból, bár a kaján él ott csücsül a szám szegletében.
Ismerős az arca a férfinak, de nem tudom hirtelen ebben a közegben hova tenni. Vajon voltam már vele? Nem, arra emlékeznék... nem ittam eleget, hogy ne agyaljak feleslegesen.
-Hogy tetszik a fülkarcoló muzsika és a fülledt, erotikától mentes ámbár izzadságtól túltengő levegő idebent? Esetleg egy tiszta lélegzetvételnyi szünet a ritka egyedi partiban? Kinn, a kertben? - Közben oldalra nézek, valaki hoz két pezsgős poharat, még egész józannak is tűnik, egy fiatalabb férfi, biztos a kis barátnőjének viszi, engem sem kell félteni odafordulok.
-Jaj hogy maga milyen figyelmes fiatalember, szabad? - Persze nem érti mi van, miért nyúlok a két pohárért, de már volt nincs a kezében, valamit nyökögne, de túl határozott voltam, vissza is fordulok a férfim felé, akinek végre értelmet nyer az ismerős arca.
-Remélem nem túl lealacsonyító a pezsgő egy Sparksnak, de minőségibbel azt hiszem nem szolgálhatok jelenleg. Bezzeg ha otthon lennék... Szóval? Csatlakozik? - Merjen nemet mondani le is öntöm, de talán ő is belátja kiszúrtam magamnak így nincs egérút. Az meg hogy mint egérkémet mikor rángatom ténylegesen a farkánál... egyelőre fiatal az este.
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia   Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyKedd Ápr. 28 2015, 14:26

Vitán felül áll, hogy vannak az életben olyan dolgok, ami miatt megéri lenyúlni a gyökerekhez, addig meg sem haragszom, míg nem harap meg, vagy… hüm, hát ötletem lennének, hogyan is tehetné úgy, hogy élvezetes legyen. De valamiért azt érzem ezt sejti Ő maga is. Tetszik, hogy azonnal felém összpontosít semmi mellé tekingetés. Mindig is imádtam a határozott nőket, megkefélni. Másra számomra nem alkalmasak, nem vívok egyel sem hatalmi harcot, az már nem nekem való, amikor premier plánba rinyálnak. Isten mentesen a buta kurváktól, akik a combjuk között hordják a karriert.
A nőről egy tüzelő szuka jut eszembe, ha megtehetné máris félre csapná a szoknyáját, hogy alá túrhassak és magamra húzzam. De valljuk be, hogy a köntörfalazás meg a kislányoknak való, nem az érett asszonyoknak. Szépsége pedig megkérdőjelezhetetlen.
Elnevetem magam a parkba invitálásra. Nem mellesleg, remek ötlet, megpusztulok az idebent terjengő szagoktól, a pulzáló ritmustól, a világok eme végkifejletétől, a zene, mint olyam sárba tiporásától. Nem mondom, hogy Beethoven, de ez a rapszodikus muzsika kicsinálja az idegeimet. De lehet ez már Olívia vaktában lövöldöző őserdei tüze, ami fellobbantja a vérem.
- De csak mert kedves az invitálás. – jót mulatok a pezsgő lenyúláson. Tuti már az oviban is csordogálta mások mackóját, ha ugyan… manapság az ovisok… bele sem merek gondolni.
- Ej, Miss McKay, mi lesz így a jó hírnevével? – elveszem az egyik pezsgős poharat és karjelzéssel mutatom, hogy akkor nosza, menten induljon meg kifelé, mielőtt meggondolom magam és rájövök, hogy odakint felzabálnak a bogarak.
Meg sem lep, hogy felismer, ez a dolga. Ha nem tudná, ki vagyok még be kéne mutatkoznom és azt nem szeretem klasszikus módon tenni, nekem sokkal jobban tetszenek az erőszakosabb játékok, ahol a férfi hordja a nadrágot és jelenleg Oliva azt hiszi, ma ő viseli az élre vasaltat, de garantálom, hogy a végére meggondolja.
Belekortyolok az italba, ahogy a nő után indulok és felciccenek.
- Jó party, jó pia…. – hangom olyan gúnyos, hogy csepeg belőle a méreg oldalt. Mellé lépek és kitolom az üvegajtót, hogy kiléphessen a kertbe.
- A nemleges választ.. el szokta fogadni? – tenyerem a hátára fektetem, ahogy „átsegítem” a küszöbön, persze ezek mind a játék részei, arról szólnak, hogy megérintsem, érezzem a bőre melegét a ruháján keresztül és nem mellesleg elirányítom a sötétbe a kis kivilágított úton, emlékeim szerint csónakház felé, de lehet csak valami bokros cucc van, de oda minek vezetne út? Ez lesz a jövő zenéje. A nő mellé lépek, felé lendítem a poharam.
- Egy gyümölcsöző ismeretségre. – na neeem, nem üzleti ivászat ez, ha minden jól megy és miért is ne menne, egy jó dugás előszele, nem mondom, hogy nem szívesen próbálnám fel, vajon, miközben a farkamon ugrál is ilyen kurva határozott?
Vissza az elejére Go down
Olivia McKay
Olivia McKayJegelt karakter
Életkor : 44
Foglalkozás : Divatdiktátor
Hozzászólások száma : 56

Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia   Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyHétf. Május 04 2015, 00:20

-Én meg már azt hittem, mert ellenállhatatlan az invitáló! - Tettetek sértettséget, de persze ravaszul elmosolyodom. Én meg a kedvesség... tettetni tudom, de a hátsószándékaimban semmi kedvesség nincs, majd ő is tapasztalja. Ez persze nem jelenti, hogy nem fogja élvezni a dolgot.
Szerzek pezsgőt, erősebb kutya b.szik alapon, elégedett mosollyal, semmi kedvem nem lett volna elmenni érte, de megvárni sem míg új partnerem szerez, ha ugyan szerez. Bár ő talán még a régebbi vágású férfiak közé tartozik, megfutja a tisztelet köröket szex előtt, ahogy illik. Az meg hogy tudja ki vagyok, újabb jó pont, mert legyen tájékozott is. Még a végén köszönetet kéne mondani a házigazdának a meghívásért? Pff, na persze, de attól még örvendetes hogy kit leltem a szemétdombon, mint holmi kincset.
-Marad, majd szépítem az igazságot, kisminkelem a cápák elé vetem, ahogy eddig is. Persze némi pikantériát hagyok benne, hadd szórakozzon a szegény fantáziájú népség. - Negédes mosoly és hangsúly, mert ugyan kérlek, jó hírnév? Hírhedt vagyok inkább és jó is ez így. Ahogy ő maga is inkább hírhedt, ezért is tartok ki mellette ellentmondást nem tűrően, szeretem ha van presztízse egy pasinak. Neki van, nem is kicsi, szeretem a nagy halakat, remélem más tekintetben is nagy. Hm.
Persze kétség sem fér hozzá, hogy azt hiszi mivel ő a férfi ő nála a gyeplő, de úgy is az lesz amit én akarok, maximum elhitetem vele, önmagától alakítja így a tetteit, nem azért mert én ezeket sugallom. A végeredmény a lényeg, tehát hogy nekem jó legyen, ha neki is jó, az csak kellemes bónusz.
-Mit várt? Nem tudom mibe ölték a pénzt, gyanítom semmibe. Lehet hogy ez a tavalyi buliról megmaradt készlet, ugyan ki tudja? - Nevetek kicsit a kritikus hangvételén, megértem ha minőségén és rangján alulinak gondolja, nem is hibáztatom. Akibe egy csöpp ízlés szorul, húzza a száját.
Biccentek, hogy nyitja nekem a kertbe vezető ajtót, helyes, helyes, legyen figyelmes, ez alap. Elvárom. Ki is lépek és veszek egy mélyebb lélegzetvételt a hűs levegőből.
Hozzámér, de az nem zavar, érezze csak hogy van bennem élet, vágy, én még váratom a finom mozdulatokkal. Vagy épp a durvábbakkal... A kérdésére viszont úgy nézek rá, hogy "komoly a kérdés?" aztán röviden nevetek kicsit. Nem ismerem a fogalmat, mint ellentmondás.
Irányít a homályba, sejtelmes, kusza sötétbe, de jól esik, főleg hogy kellően nyitott de mégis rejtett, ideális, akármire.
-Ó, igen és az est további részére! - Koccintok vele, majd somolyogva a poharam fölött beleiszom.
-Tegeződjünk, mit szólsz? - Ajánlom fel, ahogy illik, bensőségesebbé téve a beszélgetést, na nem mintha érdekelne a személyeskedés, de így kényelmesebb.
-Hogy keveredtél ide? Veled is elhitették, hogy érdemes benézni? Csak mert az ember az hinné, egy Sparks csupán fix körökben mozog. - Persze lehet nem, csak feltételezésekbe bocsátkozom, mert annyira nem ismerem még őket, de ezen most könnyen segíthetünk.
//Bocs, kicsit elhavazódtam, igyekszem sűrűbben írni!//
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia   Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia EmptyCsüt. Május 14 2015, 15:03

Meg kell hagyni Olívia nem szorul segítségre ahhoz, hogy az egoja magasan szárnyajon. Ismerem a nőt, tudom, hogy milyen fajta, mert ő már az, kifejezetten egy fajta. Kemény üzletasszony, de valahol csak egy nő, akinek van némi péniszirigysége. Ha farka lenne végig baszná a várost, mondjuk így is teszi, nem igazán féltem.
- Ez is tagadhatatlan.– a nő szexi, ehhez semmi kétség nem férhet, hiszen karcsú, magas, szép az arca és jó a segge, de mesélnek róla pár vad sztorit és én szeretem ha egy nő tud erőszakos lenni.
A smink mindig csak külcsín marad a nőkön pont úgy,mint az üzleti életben és nem kell félnie használom én is eleget, de én vagyok olyan féreg, hogy nem viszem túlzásba a púdert. A legtöbb esetben erősen elszarom, hogy ki mit gondol rólam.
Ettől leszek én az, aki és élek ahogy szeretnék.
Az üzleti élet kemény kutya, de egy jó koloncon sokat rágcsálnak.
Kivezetem az üvegajtón, hogy a kertbe illanjunk és szaros, felesleges témákat feszegessünk. Komolyan nem is nagyon értem minek futunk köröket, de csak mert a másik fél egy nő és ezen sokat nem lehet vitázni, azonban meg, ha nem így lenne. A farkam nem érezne bizsergést.
Andalgós léptekkel haladunk a tömegből,  a zenéből a szaros társaságból, mely semmit nem ér. Ricsinek a nyakát is ki fogom tekerni.
Szembe fordulok vele és a poharához koccintom a poharam.
- Az izgalmas részekre.– a kifejezéshez végig pásztázom a testét, igyekszem tüzeket lobbantani, a melleit kifejezetten elnézegetem, mert biztos vagyok benne, hogy a tenyerembe illik, meg a számba.
Megemelem a poharam felé és mosollyal jelzem, hogy rendben van, tegeződjünk, könnyebb lesz, de amúgy is eljön majd az ideje. Vicces akkor lesz, amikor egy estélyen újfent összekeveredünk. Vagy lehet akkor is könnyítünk majd egymás vak igényein.
- Milyen kérdés ez? Jöttem, mert tudtam, hogy jó estém lesz! – sejtelmesen elmosolyodok, és még felé is kacsintok, hogy érezze nem fogom kifejteni miért vagyok itt. Ami azt illeti az üzleti ügyeim hoztak ide de egy jó kefélés miatt máris megérte. Még egyszer valaki megkérdezi minek van nálam mindig óvszer, akkor a magyarázatot az Olíviákban és Eleekben kell keresi, akik alig várják, hogy farok csússzon a lábaik közé, vagy valakiből a lelket is kilovagolhassák.
Hát az biztos, hogy én nem fogok ellenkezni, ha erre vetemedne. Kiirányítom a fénykörökből és a kerti lugas elé terelgetem, mázli, hogy ez egy burzsuj környék, van itt minden, mint az elcseszett horror mesékben.
- De inkább mesélj te. – kezem újfent a derekára siklik, ahogy felvezetem a lugas kis lépcsőin és pofátlan mód szembe fordulok vele, hogy megakasszam a járásban és neki simuljak, hiszen nem teljesen kérdéses, hogy miért vagyunk itt. Egyértelmű, minden csak körítés. Dugni jöttünk és nem tereferélni, akkor meg csináljuk rendesen.
- Vagy tudod mi? Inkább használd valami egészen másra a szád. – újabb indítvány, mert szívesebben látnám a farkam benne, semmint hallgassam a hülyeségeket. A poharam már ezer éve elhagytam valahol.

// Bocsi, én is. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia   Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia Empty

Vissza az elejére Go down
 

Helló rossz fiú ~ Vincent és Olivia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rosszkor, rossz helyen ~ Mattel
» Rosszkor rossz helyen? ~ Kelly && Usui
» Have fun! ~ Liam & Olivia
» Mézesmadzag - Kilian&Olivia
» A krémek krémje ~ Lucy és Olivia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-