Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Hétvége Santa Barbarán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 12 2015, 00:12

-Hogy mi? Alvómélyülésem? Az mi papa?
Csinál tölcsért a kezéből a fülénél, de nevet, hülyéskedik csak.
-Jaaa, hogy a kenegetést teszteled rajtam! Hát igen, igen, megbeszéltük, majd elmondom megtartalak-e naptejes fiúmnak!
Kacag fel, lemaradt, de nem baaaaj, nem baj!/font]

-Az a bőrödtől függ. Ha zsírosabb csak egy két napig mert ledobja. Ha bírja, akkor egy-két hétig. De akkor maximum sima lemoshatóval csinálom, nekem mindegy!
Vigyorog, nem az a lényeg, nem fog fájni a szíve, ha lemossa a víz a másikról az alkotást.

A hajón már mosolyog újra a kis intermezzo után, jó hallani, hogy vigyáz rá valaki, még ha lehet túl is gondolja és Josh csak a vízre érti. Attól még jó érzés. Amíg Josh elvan, ő rendbe szedi magát és a szemét, úgy megy csak ki a másikhoz.

-Nah, hát akkor itt vagyok! Figyeld a mestert!
Nevet, mert nem mondaná hogy mesterien napozik, de talán rutinosabban mint Josh. El is fekszik, lehunyja a szemeit, de megérzi Josh közelségét. Ahogy a kezére néz, legörbül a szája, amolyan, tényleg, nem úszom meg fejjel, de kinyújtja a kezeit, amolyan megadom magam pózban, mintha rákattanhatna a bilincs, vagy ilyesmi.
-Mindegy, bárhol leégek... nyuff...
Mondja beletörődve, megfogja Josh egyik karját és óvatosan felhúzza magát, szemben ülve a másikkal, hogy rábízza a döntést.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyVas. Dec. 13 2015, 22:41

Nevetek. Hihetetlen a csaj! Átkarolom a vállát, nyomok a fejére egy puszit.
- Nem csak a kenegetést, a klottgatyát, meg a fecskét...- ki tudja, mi tetszik neki jobban. De aztán csak nevetünk. Naptejes fiú... Istenem, sok mindenre vállalkoztam már, miért pont ezt ne tudnám megcsinálni?

- A böröm...- elpirulok- mint a baba popsija. Sima és puha. Neked talán nem tetszik? -provokálom egy kicsit, ha már pírt lopott az arcomra, vissza kell adjam!

Történik valami, ami megmásítja a terveimet (bár igazából nem voltak kiforrottak). Mégis örülök, hogy nem sültem fel, és nem lett olyan vége a dolgoknak, mint Eleevel. Rosszul esne, ha nézeteltérés lenne közöttünk, vagy feszengés, mert másképp gondolok rá, mint ahogy ő énrám. Bolond a szívem, nagyon vágyik szeretetre, állandóra, olyanra, ami szabad...
Könnyen alkalmazkodom a helyzethez, lényegében nem történt tragédia. Nem úgy tűnik, mintha Suzy orrolna rám, és ugyanolyan kedves, mint korábban. Míg rendbe szedi magát, kipakolok a fedélzetre, legyen egy kis napfürdőzés a vizes kaland után. A jókedvünk se veszett el, tovább ugratjuk egymást.
Megszeppen, hogy nem felejtettem el a naptejet, de aztán a csuklómba kapaszkodva felül. Szemben-mellette térdelek, a sarkaimra ülve.
- Nyújtsd ide a kezed...- kérem tőle és közben figyelem, tényleg tragédia-e, ha bekenem. Vékony rétegben kenem rá a naptejet, a kézfejétől haladva a válla felé- Add a másikat- mosolyogva nézek rá- Nem is olyan szörnyű, ugye?
Gondosan bekenem a másik kezét is, majd a vállait, aztán feltérdelek, és mögé ülök, folytatom a vállaival a hátával. Mutathatom, hogy érzéketlen vagyok, de nem vagyok az. Ha csak kenem is, mintha simogatnám. Gyengéd vagyok. Ha már olyan tevékenységet végzek, amit igazából nem szeret, legalább ez a része nem legyen kellemetlen élmény.- Feküdj a hasadra, a lábaidat se szabad kihagyni!



Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 14 2015, 00:10

-Jaaaa, igen, mindent tesztelünk!
Nevetgél, megnézi ő bármilyen ruhában a másikat, bár viccesen hangoznak a felvázolt öltelek.

-De, de, tetszik, de a simogatásból nem jövök rá, milyen típusú. Az enyém például 4-5 napig bírja és lekopik. De azért tesztelgetem, hátha ráérzek!
Simogatja a másik kezét és karját, széles mosollyal, tényleg selymes és puha, ebben nincs hiba. Úristen, sikerült neki pírt csiholni a másik arcára, haladás! Más kérdés a sajátján is halovány rózsák nyiladoznak, de akkor is megérte!

Suzy nem sokat érez Josh aggodalmaiból, arra fogja, félt, hogy rákényszerítette a merülést, pedig nem is. Szóval könnyedén folytatja a napot ahogy eddig és már a szeme sem csíp!
Felül, Josh türelmesen kenegeti, Suzy bár élvezi a naptejet kihagyná a dologból.

-Adom... Te ezt tényleg szereted? Nem zavar hogy olyan izé érzés, hogy van még egy réteg a kezeiden meg a bőrödön?
Kuncog, csendben tűri, hogy fehér réteg kerüljön rá, ha vékonyan is. Sóhajt egy aprót.
-Nem, persze hogy nem, de magamnak fárasztó lenne... neked nem az?
Nevetgél, csoda pasi. Aztán csak meglepődik.
-A lábaim? Öhm... jó...
Josh alapos, de nem kételkedik a jószándékában, ott is le tud égni, így elfekszik, bár a kezeire nem szívesen teszi az állát. Közben eszébe jut, a mellénél talán magának kellene majd bekennie, akkor meg már az ő keze is olyan lesz nem ússza meg, bekenhetné ő is Josht... ennyi előnye legyen már! De majd ha ott tartanak.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 14 2015, 00:49

Igazat adok neki. Tesztelünk mindent, ő úgyis jó partner ebben.
Megsimogat, amikor a bőrömről van szó, mintha először tenné. Belepirulok, belepirul. Hülye vagyok, vagy tényleg van közöttünk van valami plusz?

- Izé érzés? Nem tudom miről beszélsz...- játszom a hülyét. Hát persze, hogy érzem a krémet, de számomra nem zavaró. Ez, amit most használok, amúgy is kedvelt tipus (nem tudom, ezt ajánlották), mert gyorsan beissza a bőr, nem ragad. Tapintásra inkább vizes típusú, nem zsíros, így valóban könnyű kenni, és ahogy érzem, valóban nem hagy csillogó felületet maga után.
- Viccelsz? Hogy lenne fárasztó, amit örömmel csinálok? - ne fárasztó bekenni a bőrét. Kedvelem őt, tetszik is, érinteni izgalmas, még ha nem is használom ki a helyzetet. Nem lehet.
A háta után bekenném a lábait is. Nem érzem, hogy problémát okozna, bár a feneke... Nos, a fenekét érinteni beindítja a fantáziám. Éppolyan gyengéd vagyok, mint a kezeinél, vagy a hátánál. Még csak több időt sem veszteglek az izgató dombok felett.
- Most kenjelek be elől is? Vagy azt majd akkor, ha a hasad sütteted?- kérdezem nevetve, aztán ha leráz, nekiállok magamat kenegetni.

Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 14 2015, 01:06

-Jó neked...
Ha nem tudja, nem érzi, tehát neki nem fura hogy valami a bőrén. Igaz, ez a krém nem olyan sűrű mint egy testápoló, de Suzynak már a tudat is elég.
-Igaz is, leendő munkád!
Nevetgél, ha nem kényelmetlen a másiknak ez, akkor jó. Nem akarja kihasználni, vagy ilyesmi.
Nagyon kellemes, ahogy simogatják, szó se róla, még arról is hajlandó megfeledkezni, hogy a naptej is ott van. Aztán felül, hogy említik a hasát.

-Essünk túl rajta most... hátha beszívja a bőröm és nem fog zavaró utóérzést hagyni meg ilyesmi. Amíg kened rajtam még rendben is van de ha abbahagyod, hogy nem érzed?
Nevet ezen, hülye dolgai vannak, tudja ő.
-Na adj egy kicsit... nem úszom meg.
Simít le valamennyit a másik kezéről, hogy melle felső, fedetlen részét a mellkasát bekenje.
-Bekennéd az arcom? Az orrom mindig leég...
Kéri szépen, lebiggyesztett ajakkal, hogy szomorú a tény, mindig hámlik az orra ha a napon felejti úgymond.
-Bekenjem a hátad? Már olyan a kezem, szóval... nem vagyok olyan ügyes mint te, de hátha megteszi, hm?
Mosolyog a másikra, nem örülne, ha Josh kozmálna oda, ha ő kivételesen meg is ússza.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyCsüt. Dec. 17 2015, 13:37

Nevetgélek. Még mindig nehezen hiszem el, hogy van olyan nő, aki ne bírná a krémeket. Olyan sok kence van a kedvükre, lehetséges volna, hogy Suzy azokat sem használja? Kenegetem a bőrét (bár inkább tűnik simogatásnak), nem tudok elvonatkoztatni tőle, hogy kedvelem, nem csak úgy felületesen végzem a dolgom, hogy: "na, majd ez is megteszi".
- Hát, ha mindig ilyen testeket kéne kenni, mint a tiéd, el is vállalnám...- Suzynak szép bőre van. Már nem is csodálkozom, hogy nem használ krémet. Alapból finom és sima a bőre (majdnem annyira, mint az enyém, höhöhö)
Bekenem a lábait is, aztán megkérdem, mi legyen a hasával. Rám bízza. Csak a mellkasát kenegeti saját maga. Biztosan kényelmetlenül érezné magát, ha azt is rám bízná, és inkább vállalkozik arra, hogy a kezét maszatolja össze.
- Ahogy a te bőröd, az enyém is gyorsan beissza. De majd tapasztalod magad is, nem hagy nyomot maga után- mondom nevetgélve. Fura egy szokás, az már biztos. De éltem ennél rosszabbat is, szóval semmi gond.
Az arcát viszont rám bízza, különös tekintettel az orrára. Ujjbegyeimen kenek szét egy kevés krémet, ezt viszem fel az orrára, onnan haladok az arccsontjai felé.
- Csukd le a szemed egy kicsit- oly közel van az arca, a szeme, az igéző tekintete, hogy erőt kell vegyek magamon, ne hajoljak közelebb egy puszira (vagy inkább csókra).
- Hé, az ajkaid ne biggyeszd így, olyan vagy, mint egy kislány!- nevetek, ahogy grimaszol.
Ahogy vele végzek, magamat is kenegetni kezdem, cseppet sem finomkodva. Felajánlja a segítségét.
- Hű, ezt bóknak is vehetném!- Mit nem kockáztat miattam?- Köszi, jól esne- kezébe adom a flakont, tegyen a tenyerébe annyit, amennyit jónak gondol, közben hasra vetem magam, hogy könnyebben elérjen.
- Fél óránál többet úgysem lehet egyhuzamban a napon lenni, majd megint mártózunk egyet, megnézzük a kapást is... Mit szólsz? - ha most bele is egyeztem, hogy passzívan napozok, nem ez lesz a kedvenc időtöltésem, az biztos.

Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 00:18

-Diszkriminálod a férfiakat? Mi van ha férfiak kérnek meg, hmm?
Nevetgél, a munka az munka! A mellkasát maga keni be, de az arcát Joshra bízná, jobban látja.
-Jól van, jól van...
Attól még nem szereti a krém érzését a bőrén, akkor sem ha csak öt percig is tart. Kenegetik az orrát, mikor Josh arra kéri, hunyja le a szemét. Nem érti, de lehunyja. Az ajkát lebiggyeszti aztán, de "rászólnak".
-Már az is baj? A két lokni eleve azzá tesz nem?
Mosolyodik el, majd ha készen vannak felszusszan. Persze ha már olyan a keze, akkor bekenheti Josh hátát, le ne égjen, kár lenne érte!
-Ki mondta hogy ne vedd annak?
Mosolyog, de a flakon miatt nem boldogabb. Nem tesz sokat a kezére, csak annyit, amennyit szerinte el tud oszlatni a másik hátán vékonyan, majd finoman simogatva el is kenegeti. Egész fura a másikhoz érnie valahogy, ami nem a keze, vagy az arca, de kellemesen fura. Izgalmas.
-Már hogy ne lehetne? Simán! Olyan jó sütkérezni! Majd meglátod! De a kapás érdekel, nagyon is, úszni meg jó, szóval könnyen elcsábíthatsz a fekhelyemről! De próbáld meg élvezni hogy a nap felmelegíti a bőröd meg a tested, egész a csontjaidig befészkeli magát, mintha simogatna!
Adja a tippeket, elkenegeti a másikon a naptejet, a maradékot a felkarjaiba kenegeti el, lopva simogatva a karjain is. Aztán mint aki jól végezte dolgát elfekszik a hátára és mosolyogva élvezi a napfényt.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 00:53

- Ha menő vagyok, megválogathatom, kiket kenegetek. A pasikat kenjék be a csajok!- vágom ki magam. Amúgy biztos vagyok benne, a férfiak is így akarnák. Nevetgélek én is. Abszurd az egész, de vicces.
Próbálom ráébreszteni, nem olyan rossz érzés, ami most a bőrével történik, de csak ráhagyó; a meggyőződés nincs benne a hangjában. Nevetgélve csóválom a fejem.
Kenegetem az arcát is (mert megkért rá), aztán kislánynak titulálja magát, csak azért, mert két fonatba rendezte a haját.
- Önmagában nem is... csak egy kicsit- nevetem el. Valóban. Ahogy ma megláttam, az első gondolataim egyike az volt, hogy olyan, mint egy kislány. (Nem rossz értelemben)
Aztán rám kerül a sor, és Suzy magától ajánlja fel, hogy leken... Csuda nagy ajánlat, amikor így viszonyul a dolgokhoz.
- Igaz, igaz- nevetek boldogan, amikor azt mondja, vehetem bóknak is a kialakult szituációt.
A két kis keze, mint lepkeszárnyak simogatják a hátamat, és nem tudom, merő gyöngédségből vagy a krém iránti ellenszenvből ér hozzám ennyire kimérten. Igazából nem is érdekel, jól esik, amit csinál.
Tűz a nap. tapasztalatból tudom, milyen könnyű leégni ilyenkor. Az ember nem is hinné. De Suzy azt mondja, tanuljam meg élvezni a Napot, amíg a meleg a csontjaimba hatol és ott simogat. Hát jó, legyen...
A karjaimon fejezi be a kenegetést, én pedig bekenem a lábam is, majd hasra fekszem, mellé, a fejem felé fordítva.
- Komolyan, semmi napszemüveg, árnyékolás? Így egy az egybe belemosolyogsz a Napba? - ámulok rajta. Engem bánt ez az erős fény, pedig a hosszú évek alatt hozzászokhattam volna. (Lehet, hogy csak elszoktam. Amúgy mindig volt rajtam sapka vagy szemüveg)
A fogást, az úszkálást, búvárkodást tehát napoljuk... azaz halasztjuk egy kicsit. És csak fekszünk, mintha ez lenne a dolgunk.
- Figyelj csak, Suzy...- támasztom fel egy kicsit a fejem, ahogy megszólítom- Ha lezajlik a bemutató, a rá következő héten, valamelyik este volna kedved eljönni hozzám vacsorára? Főznék valamit, megismerkednél a macskámmal, aztán elmehetnénk moziba vagy színházba...- lényegében mindegy nekem. Csak a vele töltött idő számít.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 01:13

-Ez igaz!
Nevetgél Joshua válaszán, van benne valami meg kell hagynia!
-Nah, tessék!
Nevet tovább, hogy Josh szerint is kislányos ezzel a frizurával. De szereti ha így van a haja, kényelmes és nem olyan "snassz".
Aztán mivel olyan már a keze, meg nem szeretné, ha Josh leégne, így bekeni a hátát meg a tarkóját is, biztos ami biztos alapon. Gyöngéden csinálja, de mivel simogatni akarta eredetileg is, nem is jutott eszébe, hogy erősen a másik bőrébe passzírozza a krémet. De mivel ennyire védekeznek, nem tart a leégéstől.

-Nem, hát lehunyom a szemem. Amúgy nem zavar, nem pont belenézek.
Mosolyog tovább lehunyt szemekkel, nem kér a napszemüvegből, még a végén ott fehér maradna. Élvezi a melengető semmitevést, csak akkor nyitja ki az egyik szemét és néz a másikra, mikor megszólítják.
-Vacsira? Persze. Hmm, mindkettő jó program. Legyen mozi, oda akármikor beülhetünk és akkor kötetlenebbül indulhatunk, mit szólsz?
Akkor nem lesz gond, ha lassabban esznek, ha macskáznak, akármi. El is mosolyodik, majd végigzongoráz a másik karján az ujjaival.
-Na? Érzed, hogy átjár a melegség? Hogy bizsergeti a bőröd?
Kíváncsiskodik, szerinte annyira jó érzés!
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 01:37

Nevetgélve zárjuk le a naptejezős téma elméleti részét. A későbbiekben majd úgyis bizonyíthatok.
Suzy nagyon klassz csaj, bírom a humorát. Bírom, hogy van önkritikája, és egészségesen kezeli, ha más kritizálja. Noha nem áll szándékomban negatív jelzőkkel illetni, a fonott haj számára lehet praktikus, de valóban kissé lehúzza a korát. A haját másképp is tudná rendezni, hogy csinos is legyen, meg ne kuszálódjon össze a haja.
Lekenegetjük egymást, és a többes szám nagy szó, mert Suzy is keneget engem, összemaszatolva a kezeit, amit aztán végképp nem szeret. Értem mégis megteszi. Hát nem cuki? Cserébe (?) én vállalom be a hosszas napozást, egészen addig, amíg nem forr a csontom is (vagy valami hasonló)
- Nem tudom, te hogy vagy vele, de ha a Nap felé nézek, hiába hunyom le a szemem, csupa vöröset látok és könnyezni kezd a szemem. Talán mert érzékenyebb. Pedig kék az enyém is, akár a tiéd- gyenge vagyok, valljuk be, a Napba nem tudok nézni. inkább hasra is fordulok.
Randira hívom. Igazi randira, bár fogalmam sincs, érzi-e a különbséget: hozzám hívom, én főzök... Igaz, korábban is felvetettem már valami hasonlót neki, de akkor még alig ismertem. Olyan könnyedén mond rá igent, hogy szerintem nem jutott el hozzá, ezt a találkát másmilyennek szánom. Talán nem is baj... Időnk, mint a tenger, és addig... még ki is találok valamit.
- Oké, legyen mozi. Semmi konkrét film, elindulunk és majd megtetszik valami, mit szólsz? - könnyebb így,. mintha konkrét filmet beszélnénk meg. Igaza is van, legyen kötetlen az este, bármi lehet, bármi megtörténhet. Az is, hogy otthon mozizunk. Ezen elmerengek egy kicsit. Vajon maradna nálam?
Az ujjai érintésére eszmélek (épp a vállamra dőlve aludt a kanapén).
- A bőröm tőled bizsereg, de igen... érzek... valamit...- Ó, bazz, bár ne lett volna az a félreértés közöttünk a vízben! Olyan könnyű lenne most kimondani, hogy tetszel, kedvellek, csináljuk ezt komolyabban... Most csak zavartan nézek rá és harapom az ajkam, el ne rontsam, el ne siessem, el ne üldözzem magamtól.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 01:58

Teljesen jól elvannak, napoznak, biztonságosan, mert bekenték egymást és magukat naptejjel.
-Hm, lehet az enyém megszokta az erősebb fényeket. Tudod, a kiállításokon meg az órákon sokat volt reflektor fény, az elég erős, én már megszoktam. Nem azt mondom bele tudok nézni a napba, de nem annyira kellemetlen már.
Magyarázza, miért nem érzi nagy dolognak, hogy őt nem zavarja és miért nem nézi kényesebbnek Josh szemét. Aztán áthívják vacsorára, könnyen mond igent, de nem érzi ki a többletet. Valahogy most eszébe sem jutott, talán mert nem először hívja át őt Joshua.
-Jó, ez jól hangzik! Ha meg semmi sem tetszik meg, beülünk arra, amire semmiképp nem ültünk volna, legalább nevetünk egy sort!
Kuncog, neki nagyon tetszik ez a kötetlenül kötött program. Csendben napoznak kicsit (bár a gondolatik egész más fele kalandoznak), aztán kérdezgeti Josht. A válasz... nos nem ere számított, érzi is hogy elönti a pír. Keze is megáll a másik karja felett, nézi őt, majd a hasa felett babrálja egyik kezével a másikat.
-Az... az jó...
Kivételesen nem tudja mit kéne mondania, csak szaporábban veszi lopva a levegőt, nézi a másikat, nyílt titok, hogy zavarba jött.
-Hunyd le a szemed kicsit... jobban érzed a napot...
Mosolyog a másikra, de eszében sincs becsukni a saját szemét, lopva nézni akarja, emészteni a bókot. Főleg a beharapott ajka édes neki, de nem mer semmit mondani. Rejtély miért, talán ő is aggódik, elront valamit.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 02:33

- Nem tudom, a reflektor más, az sosem zavar, de a Nap...!- talán elfelejti, hogy ki voltam már téve erős fényeknek. Bár hosszú távon valóban fárasztó, mégsem hasonlítható össze a direkt természetes fénnyel- Inkább a sugaraknak lesz ehhez köze, de fizikából sosem voltam túl erős, nem tudnám elmagyarázni.
Suzy a szokott módon rajong az ötleteimért. Talán elhamarkodott lett volna valódi randit kérni, noha egy ideje gyakran találkozgatunk, igazából ezek nem igazi randik (bár egyre inkább szeretném, ha így volna) Három hete találkozgatunk, naponta; eszünk, mászkálunk, bohóckodunk, nevetgélünk, nem is romantikára törekedve, mégis ott van az a sunnyogó, suttogó, távoli, halk hangocska. Ott van valóban, vagy csak hallani akarom?
- Ez nagyon jó ötlet! Tudtad, hogy Sebastian barátommal is a sz*r filmeken vihogunk a legnagyobbakat? - szabadon nevetek fel. Eszembe jut néhány förmedvény, amit végignézetett velem, ahogy az is, hogyan játszottam neki el egy-egy szerepet.
A hülyeség után persze végiggondolom az egészet, egész alternatív változat lebeg a szemem előtt, az utolsó, hogy a vállamra dőlve alszik, amikor megérint és felébreszt (örök álmomból)
Gondolkodás nélkül válaszolok neki, utóbb rájövök, megint többet mondtam, mint illet volna, hiszen láthatóan zavarba hoztam; mégsem tudom most levenni róla a szemem. Olyan szép! A szeme... szinte szikrázik, talán a Nap verődik belőle vissza? És közben én magam is zavarban vagyok. Mi van, ha ezzel rontottam el? Megint a h*lye érzelmek!
Szót fogadok neki: szorosan lehunyom a szemem. Gondolkodok, hallgatok. Koncentrálnék én a Napra, de nem tudok. Kérdések égnek a fejemben, és félek, majdnem mindegyikre tudom a választ (negatív), ezért nem is merem feltenni őket. Megint de javu érzés, megint az, elrontottam valamit. Nem akarom. NEM AKAROM ELRONTANI!
Tehetetlennek érzem magam, és ettől kétségbeesett düh fog el. A kezeimre hajtom a fejem, elfordítva Suzytól. Beszívom a hajópadló illatát. Érzem a sós levegőt, érzem a meleget. Érzem, hogy csiklandozza a hátam, mint egy női kéz... Egy pillanat, Suzyé?




Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 02:54

-Akkor nem tudom... antivámpír vagyok!
Kacag fel, nem tudja, de ő annyira nem érzékeny. Vagy csak nem is fogja fel, élvezi és kész, nem törődik a kellemetlen részével.
-Neeem, de tényleg ilyeneket nézegettek?
Nevet Josh-sal, szereti ahogy felnevet. Aztán jól zavarba jön, nem tudja mi legyen, mit mondjon, így inkább nem mondd semmit. Mikor kéri, hunyja le a szemét, látja hogy feszült a másik, el is fordítja a fejét. Beharapja az ajkát, a keze a másik háta felett van újra, pár centire a bőrétől, érzi a belőle áradó hőt. Nem tudja mit csináljon, tépelődik. De talán nem történik nagy baj, ha... előrébb nyúl, a másik hajához, óvatosan fésülgetni kezdi. Ő is a hasára fekszik, úgy folytatja, karjára fektetve a fejét, nézve Josht. Valahogy annyira édesnek érzi a másikat. Ha felé fordítja a másik a fejét, akkor az arcát is megsimítja mosolyogva.
-Bírod még?
A melegre és a napozásra gondol, ő maga nagyon jól elvan, nézi a másikat, melengeti a nap, kívül-belül meleg járja át. Reméli ezzel érezteti a valami érzése kölcsönös, de kimondani nem meri. Nem olyan bátor, mint Josh.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 04:10

- Haha! Ez jó!- nevetek jóízűt. Anivámpír. Zseniális! Most a nevetéstől szökik könnybe a szemem. Erre sem képes mindenki, jegyzem meg halkan.
- Aha! Szerintem először véletlen volt... Aztán olyan jól szórakoztunk, szokás lett belőle. Főleg, amikor valamelyikünk kicsit... lehangolt volt, tudod... Sebastian nagy mestere, hogyan kell mosolyt csalni valakinek az arcára, szóval a dolog bejött, néha csináljuk, néha nézzük...- vonogatom a vállaim. Tudom, hogy nem vagyunk teljesen normálisak (főleg együtt), de jó ezt valakinek elmesélni, aki mindkettőnket ismer.
Aztán történik valami... Mindketten zavarba jövünk, aztán magamba fordulok, úgy érezve, elsiettem megint, bármennyire vigyáztam. Hallgatok, ne rontsam tovább a helyzetet, s közben ostorozom magam belül. Sebastian meg fog ölni, Suzy látni sem akar többé... Ah! És akkor úgy érzem, mintha valóban simogatna a Nap, jóleső borzongás szalad rajtam végig, aztán megérzem a kezét a hajamban, ahogy beletúr finoman, simogatva. Megnyugszom ettől, egy szempillantás alatt. Felé fordítom ismét a fejem. Már hason fekszik, fejét a karján nyugtatja. Mosolyog. Megsimogatja az arcom is. Elszáll minden haragom, a helyét ismét az az érzés veszi át, az a jóleső melegség-érzet, ami belülről fakad. Libabőrös leszek, hiába perzsel a Nap.
- Igen, bírom...- mondom nyögve nyelősen, ~Úristen, mi történik?~ , nem akarom, hogy mozduljon, hogy mozduljak, így akarok lenni még egy kicsit.
Elmosolyodom. Hirtelen tör rám a forróság érzete, de akkor se panaszkodnék, ha kénköves pokol égne a hátam közepén. Azon hihetetlen pillanatok egyikében érzem magam, amikor jó emberrel vagyok, jó helyen. S noha az érzések kimondatlanok, talán nem arról van szó, hogy nem is léteznek. Léteznek, csak bátortalnok. Ahogy Sebastiannal kapcsolatban, Suzyval is úgy érzem: minden rendben lesz.

Ki tudja, hogyan... elalszunk. Csak fél órára vagy kettőre, először fogalmam sincs. Izzadt vagyok, viszket a bőröm, először nem is értem, hogy miért. Kicsit feszül is, ahogy nyújtózkodom. Suzyra nézek. Még mindig hason fekszik, fél karja a feje alatt. Még most is mosolyog. Hogy lehet mosolyogva aludni?
- Suzy...- simítom meg az arcát, a nyaka felé csúsztatva a kezem. Hüvelykujjammal a füle előtti érzékeny bőrt simítom, remélem, erre megébred.
A napfény elvakít, nem látom a bőre színét pirosnak, de gyanítom, hogy az... A felkaromat már megszorítottam, és az ujjam világos benyomatot hagyott, ráadásul enyhén fájt is. Leégtünk. Nem nagyon. Kicsit. Remélem. Nem értek túlságosan ehhez.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 13:23

Nevetgél Josh-sal, hogy ő minden csak nem fénytől irtózó vámpír, majd arról mesél a másik, hogy hogyan lazul a barátjával.
-Ahogy te is, Drayton is mindig mosolyog, gondolom mindig mosolyogva tartjátok egymást!
Mosolyog a dolgon, tényleg jó barátok, mint neki Rachel, úgy hiszi.
-De azért nem vagytok semmik... nézni a borzasztóbbnál borzasztóbb filmeket...
Nevetgél, elképzelte, ahogy nyüglődnek a kanapén, licitálnak egymásra, ki találta meg a legalja filmet.
Aztán kicsit megáll az idő, félig elejtett vallomást hall Joshtól, de nincs rutinja benne, hogyan kezelje. Úgy is érzi illene, mert Josh mintha várna valami értelmesebb reakcióra nem csak egy "az jó"-ra. De nem igen találja a szavakat, hiába fecsegős alkat, így annál marad, játszik kicsit a másik hajával. Eddig nem csinált ilyeneket, reméli a másiknak lejön, hogy ő is érez valamit, csak fél, nem akarja elkapkodni. Ahogy felé fordulnak valahogy helyreáll a világ rendje, úgy érzi megnyugodhat, nincsen gond. Simogatja a másik arcát is, az olyan jó! Mindketten elmerülnek az érzésben, talán túlzottan megnyugszanak, mert el is aludnak.

Suzy ahogy volt, elaludt, keze ott pihen a másik nyakán, úgy szuszog csendben. Melengeti a nap, épp simogatott valakit, nem csoda ha kellemes az álma. Arra ébred, hogy simogatják.

-Uhm.... mondtam hogy jó... uhm... aucs...
Hunyja be a fél szemét megint, érzi, hogy őt talán picit megkapta a nap, ahogy elveszi a karját Joshtól.
-Azt hiszem le kéne hűteni a bőrünk... menjünk be óvatosan a vízbe.
mondja míg a szemét törölgeti, felül még kissé álmosan. Közben próbálja nézegetni Josh hátát, a sajátjáról tudja hogy piros lett, mindig az lesz.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 14:21

Suzy érti a lényeget, nem is kritizál, tök jó, hogy megérti, kissé lököttek vagyunk.
- Jaja, tudod, azt mondják, a nevetés fél egészség. Sebastian egyik fele én vagyok, a másik meg a barátnője, Lia. - Eszelős gondolat suhan át a fejemen: az én egészségem másik fele. Kivel is vigyorgok nap mint nap?
- Nem olyan szörnyű, sőt... Neked is ki kéne próbálni! - (később aztán, amikor a mozizás konkrétan is szóba jön, Suzy maga ajánlja fel, tegyenek így). Előre sejtettem, hogy Suzy sem lóg ki a sorból, ugyanolyan lökött, mint mi.
Akármilyen óvatos bókokat is ejtek, úgy tűnik, Suzy szerint ennek még nincs itt az ideje. Vagy túl diplomatikus ahhoz, hogy a a vendéglátójának mondja, menjen a fenébe. A rossz érzés azonban nem tart sokáig, lényegében pozitív választ kapok azzal, hogy megsimogat. Ez az érintés tele van kedvességgel. Talán csak idő kell még... vagy bátorság. Hallgatok a megérzéseimre (nem mindig csapnak be), nem feszegetem a kérdést, csak lazulok, élvezem a pillanatot...

- Bocs, hogy felébresztettelek...- nevetgélek csendesen- szép álmod lehetett!
Mosoly-álomból ébresztettem, és valami jó volt..., amíg fel nem keltettem. De kellett! Kicsit elaludtunk, kicsit leégtünk. Ebben az időszakban fél óra is túl sok, mi meg...
- Jó, nem bánom, de előbb hűtsük le magunkat egy kicsit... Limonádé?- vigyorgok Suzyra. Nem lehet nagy baj, ha nem kezd panaszkodni, hogy itt fáj, ott fáj. (Bér azt hiszem, este már szenvedni fogunk)
- Nem fáj a hátad? Jól vagy? - kérdezem. Ahogy szokja a szemem a fényt, azért feltűnik, hogy lepirultunk elég rendesen.
Ha ittunk egy keveset (vagy sokat), visszamegyünk a fedélzetre, hogy belemásszunk a vízbe. Vagy ugrunk megint?
- Előre szólok, hidegebbnek fog tűnni, mint az előbb. Ugrunk? - nyújtom a kezem neki, hátha együtt bátrabbak leszünk.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 14:39

-Szóval csak veled és Liával lehet egész a kedves Drayton tanár úr?
Kuncog, aranyosan hangzik a gondolat.
-Háááát majd meglátjuk, én első körben egy ép filmre szavaznék a moziban, de majd egyszer nézünk valami szörnyűségeset is!
Nevet, végül is, miért ne próbálhatnák ki?

-Nem tudom, nem emlékszem, de én szeretek a napon aludni.
Vallja be, bár nem igen jut el az agyacskájáig, miért is mondta a másik amit.
-Jó... jaj de várj az én csinálom! Most én!
Pattannak fel a szemei nevetve, megígérte a következő kör az övé lesz, figyel ám!
-Hmm... most nem. Engem feltölt a napfény, olyan vagyok min egy napelem!
Nevetgél, iszogatja a limonádét, amit remélhetőleg ő készíthetett el. Az ugrásnál rázza a fejét.
-Neeeeem, most az nem lenne szerencsés, túlzottan fel vagyunk hevülve. Inkább fokozatosan hűtsük le, az meg a másik fele, hogy jegesnek fog hatni. Bár ha nagyon leégtünk a hátunknak langyos lesz!
Kuncog, nyúl Josh kezéért, másszanak le inkább, vizezzék be magukat előtte. Nem állja meg, csepegtet Joshra is.
-Na, elsistereg?
Nevetgél, belemártja az ujját a vízbe és rajzol a másik mellkasára egy : ) fejet. A vízben majd csendesen úszkálgat, úgy fest kicsit lenyugodott, emészti a napfényt.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 15:30

- Mi gondoskodunk a jóllétéről, legalábbis jelenleg- az egészségéről beszéltünk, de talán más megközelítésből is igaz a dolog. Hiszen Sebastiannak is szüksége volt barátra, szerelemre, úgy tűnik, most teljesedett ki az élete. Boldognak látom.
- Ok. Csak vésd eszedbe, amit mondok: nem minden ép, ami annak látszik!- felkacagok. Ha nem láttam, honnan tudjam, hogy egy film milyen lesz?

Suzyt fel kell ébresztenem, mert elaludtunk a Napon.
- Igaz is, mintha említetted volna ...- bár nehezen hittem el, hogy fedetlen bőrrel képes, amikor leégésre hajlamos.
Mielőtt megmártóznánk a vízben, azt javaslom, igyunk is. Fel vagyunk hevülve, és valószínűleg sok vizet is vesztettünk a tűző napon. Inni kell. Sok szempontból jó az.
- Oké, elfogadom- bólintok, hogy ő akarja csinálni a limonádét.
Szerencsére jól érzi magát, és valóban feldobottnak tűnik.
- Akkor gyakrabban csinálunk szabadidős programot!- elég az éttermek szűrt, mesterséges fényéből. Jön az utcai étkezések hete!
Megfogja a kezem, bár ugrani nem akar. Szépen el is magyarázza, miért. Igazat adok neki. Lenyúlunk a vízbe, szétkenjünk magunkon a hűvösséget.
- Nagy gáz lenne, ha sisteregne...- nevetgélek, amikor csepegteti rám a vizet. Aztán rajzol rám, smile fejet, nevetgélek. Eszembe jut, hogy majd festeni is fog rám. Jobb is, hogy perceken belül a vízben vagyunk. A hideg vízben. Épp kapóra jön nekem.
Először kegyetlenül hideg a víz, kiver tőle a libabőr, de aztán, ahogy lemerülök, és a fejem is lehűtöm, sokat javul a helyzet. Érzem, ahogy adom le a hőt, és meleg lesz a víz, nem is langyos. Suzy mellett maradva úszkálok. Nem engedem, hogy túl messze sodródjon tőlem. Felfekszem a víz felszínére, hagyom, hogy ringasson a víz. Az ég szikrázóan kék és tiszta, egyetlen felhő sem vet árnyékot. Csend van.
- Ó, de feledékeny vagyok! A búvárszemüveg!- csapok aztán hirtelen a fejemhez. Mint egy villámcsapásként tudatosul, hogy megígértem Suzynak a szemüveget a merüléshez. (Ami már esedékes)
Felmászok a hajóra, és megkeresem a szemüveget, aztán egy elegáns csuka fejessel ugrok vissza a vízbe. Már nem hideg.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 15:55

-Nekem úgy tűnt, nem akar cserélni. Egyik oldalát sem!
Mosolyog szélesen, Sebastian nem tűnik neki olyannak, aki cserélgetné az állandó dolgokat az életében. Bár Josh jobban ismeri.
-Ez is igaz...
Nevet Josh-sal, azért reméli nem járnak pórul a választott filmmel.

-Igen, igen...
Érzékeny a bőre, ez tény, de ha bekenik akkor simán merész lesz és elcsicsikál. De legtöbbször olvas és akkor forgolódik mint a nyárs a tűz fölött.
-Jó, nekem tetszik az ötlet!
Szeret a szabadban lenni, de ezt a másik is bizonyára észrevette.
Aztán most mértékletességre biztatja magukat, nem lenne jó ötlet fejest ugrani forró testtel a hideg vízbe. Inkább előtte bevizezné magukat, úgy mártózna meg újból.

-És füst!
Nevetgél, hogy gáz lenne a sistergés. Rajzolgat, örömét leli benne, úgy is hamar beissza a bőre a másiknak. Aztán már úszkálnak is. Kellemesen sóhajt, hogy hideg éri, hogy csökken a hőmérséklet, meleg van azért. Így abszolút kellemes úsznia, jó esik neki nagyon. Kicsit meglepődik a szemüvegen, pislog kettőt, Josh már ott sincs, mászik vissza a hajóra. Amikor visszaér, odaúszik mellé.
-Megnézzük mit fogtál?
Érdekli, víz alatt is, felett is!
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 16:24

- Én is remélem, hogy így marad- magamat ismerem és tudom, mire vagyok képes Sebastianért, és az a meggyőződésem, Amelia sem felületes lány. Bár a kapcsolatuk nem indult zökkenőmentesen, az egyértelmű, hogy oda vannak egymásért.
- Na látod!- mintha ennyivel meg is győztem volna. Könnyű menet volt.

Kicsit leégünk, de nem fogjuk fel tragikusan. Éppen úgy viselkedünk, mintha semmi sem történt volna, jobban mondva semmi baj. Iszunk egy-egy limonádét, amit most Suzy készít el, (nagyon finom, köszönöm!), aztán beszélgetünk tovább és szoktatjuk magunkat a vízhez. A szabadidős programokkal eddig sem volt bajom, nem esik nehezemre a kedvében járni.
Nevetgélek, ahogy rajzol rám. Hagyom, pedig csiklandoz. Vicces közben, azon is nevetek. Szeretem, amikor ilyen bolondos. Beereszkedünk a vízbe, hűlünk, úszunk, hűlünk, lebegünk..., amikor eszembe jut a merülés, búvárszemüveg. Két perc alatt újra a vízben vagyok, Suzy mellett. Felsegítem rá a szemüveget, ha kéri (klasszikus búvárszemüveg, benne van az orrod is. És van mellé egy cső, csutorával, a lélegzés miatt.)
- Amit csak akarsz, van időnk...- mondom neki, és ha ne tudná, elmagyarázom, hogyan rögzítse a szájában a csutorát.
- Próbáld ki először víz felett. Fura lesz szájon át lélegezni, de könnyen megszokható.
Ha jól megy neki, belehajtatom a fejét a vízbe. Könnyedén tud úszni, ha a víz felszínén marad. Merülni sem kell, fentről is mindent láthat, elvégre lefelé vagy oldalra kell csak néznie.
- Megkerülhetjük a hajót, így először majd felülről látod, mi van a hálóban...- én már jól láttam, és azóta több idő is eltelt... Talán szaporodott is.

Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 16:40

Mosolyog, szerinte így marad, Josh legalábbis biztos a barátja magad, ebben szinte teljesen biztos.

Összekever egy-egy limonádét, vagy egy kancsónyit, ha van, majd ha iszogattak visszamennek a vízbe. Elvannak, de Joshnak eszébe jut a szemüveg és felszalad, de hamar visszatér. Fel is segíti rá, elég furán érzi magát benne, de ha ez segít, hogy ne folyjon ki a szeme, megéri. Magyaráznak még neki mikor kéri, nem használt még ilyet, meg kell tanulni.

-Jó...
Szót fogad, kipróbálja, eléggé furcsa, ez tény. A légzés is szokatlan de megnyugtató, hogy nem fog talán megfulladni. A víz alatt mikor lebukik fogja Josh kezét, el nem engedné. Amikor feljön nagyon vigyorog. Bólogat, el is indul Josh-sal a másik oldalra a háló fele. Izgatottan mutogat a víz alatt, hogy nem üres, úszkálnak benne halak is, rákok is. Aztán feljön megint, hogy beszélni is tudjon.
-Úúú láttad? De jóóó! Felmegyünk? Megnézzük? Aztán elengedhetnénk őket, rossz lehet a hálóban... szegénykék.
Nevetgél, próbál segíteni Joshnak, bár inkább csak szemléli a történéseket, elvégre Josh a rutinosabb.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 19 2015, 17:41

Viszonylag gyorsan túltesszük magunkat azon, hogy lepirultunk, bár lesz ennek böjtje, tapasztalatok szerint. Most viszont még vidulunk, a vízben lazulunk, hülyéskedünk.
A szemüveggel meglepem Suzyt, de könnyen és gyorsan alkalmazkodik. Kipróbálja a légzést, látom, ahogy koncentrál, eszméletlen, milyen aranyos. Megfogja megint a kezem, így csak a lábunkkal hajtjuk magunkat, és megkerüljük a hajótestet. Jobb oldalra dobtam ki a hálót, és a súly már eléggé lehúzta, hogy fogságba ejtse a benne rekedő állatokat. Apróbb és nagyobb halak, rákok...
Suzy izgatottá válik, mindent saját szemével akar látni, és közben azt is elárulja, szabadon kívánja őket engedni. "Szegénykék". Nevetgélve bólintok neki, ha ez a vágya, legyen így. Azt hiszem, erre számítottam. Kimászunk a vízből, és odamegyek a csörlőhöz, hogy felhúzzam a hálót. Van súlya, a szerkezet nyikorog, de teszi a dolgát. A hajó pereméig emelem a hálót, hogy szemmagasságba legyen a zsákmány Suzyval.
- Gyere, te, életmentő, búcsúzz el a szegénykéktől- mondom kuncogva, és a kezem nyújtom neki, hogy lépjen közelebb. A halak, akik most víz nélkül maradtak, vadul vergődnek, szikrázó vízcseppeket dobálva szét a levegőben.
Van a hálóban sok apró hal, néhány nagyobb is, és kiszúrok egy gigantikus rákot is... Királyrák. Vörös.
- Nézzd!- mutatom meg Suzynak is, aztán nem lehet tovább várni...
Eresztek a hálón, hogy hozzáférjek a karabinerhez és leoldom. A háló kinyílik, és a tartalma a tengerbe zuttyan. Nagy a mozgolódás, aztán a legtöbb élőlény elszelel... A királyrák viszont méltóságteljesen ereszkedik le a tenger feneke felé. Úgy nézem, mint kissrác koromban, és egy pillanatra úgy is érzem magam, mint egy csintalan kisfiú. Eleresztettem a fogást...
Aztán Suzyra nézek és szinte nevetek.
- Nos, választhatsz: újabb adag naptejet kérsz vagy bemegyünk az árnyékba...
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyVas. Dec. 20 2015, 00:28

Nagyon tetszik neki ez a búvárkodós dolog, főleg hogy nem kell túl mélyre mennie, látja a halakat is, meg a rákokat, tetszik neki. Persze arra kéri Joshuát, hogy engedjék majd el őket, mert szegények nem ártottak senkinek meg amúgy is. Fenn fel is húzza a másik a hálót, megnézik a tartalmát, megszemlélheti közelről is a tenger lényeit.
-Sok sikert halacskák, rákocskák...
Integet nekik, elbúcsúzik, ahogy Josh kéri, közben kuncog. Josh rámutat egy nagy vörös rákra, azt alaposabban megszemléli, jó nagy! De vissza is kell engedni őket, mert a végén megfulladnak, legalább olyan rémültek lehetnek, mint Suzy volt a víz alatt. Mindenki elszelel hamar, kivéve a rák, ő lehet tudta kik fogták ki és nem is izgult.
-Ajh... jó volt ahogy bekentél, de inkább menjünk árnyékba, nem kéne tovább pirosodnunk!
Nevetgél, be is invitálja a másikat valami árnyékosabb részre. Ott még elvannak, beszélgetnek, valószínű titkon mindketten örülnek, hogy kicsit közelebb kerültek egymáshoz, ha ez így nem is lett kimondva. Aztán letelik az idő, amennyit a vízen lehetnek és Suzy fel is öltözik, hogy újra legyen rajta ruha, ne csak a fürdődressz.
Josh régebben ajánlotta, hogy sétálva megmutatná a környéket, így Suzy most élne is ezzel, kérve a másikat mindenfélét meséljen neki, hátha történt itt vagy ott valami érdekes vagy vicces vele. Ha minden jól megy, a volt ház fele is elmennek, közben meg ha lát festékes voltot, ahol tud testfestéket venni (legrosszabb esetben céklát a zöldségesnél).

-Amúgy mit szeretnél, mit fessek rád, meg hova? Van valami elképzelésed?
Kérdezgeti közben a másikat.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyVas. Dec. 20 2015, 15:30

Könnyen megfeledkezünk arról a vízben, hogy fáj vagy ég a hátunk. Búvárkodunk, minden oldalról meglessük a kapást..., hogy aztán azt a hajóról is megszemlélve engedjük majd el. Sejtettem, hogy így lesz, és nem bánom egyáltalán. Talán csak azt a hatalmas királyrákot (aminél nagyobbat nem is láttam még)
- Tőlük is kívánhatnál valamit, hátha képesek viszonozni a jóságodat- érintem vállam a vállához, ahogy búcsúzik a halaktól, rákoktól. Ki tudja..., hátha köztük volt az aranyhal is, csak mi nem vettük észre?
Szépen elrendezek mindent, még egy hálóba gabalyodott apró halnak is segítek visszajutni természetes élőhelyébe. A hálót becsőrlőzöm a hajóba, az annak kitalált és fenntartott helyre, aztán Suzyval bevonulunk az árnyékosba. Felszedjük a horgonyt, Suzyt odahívom a kormányhoz, és ha van kedve, engedem, hogy ő vezessen (a felügyeletem alatt). Meghitten beszélgetünk, bár semmit nem említünk, ami rólunk szólna... Partközelbe érve lelassítom a tempót, megmutatom neki, honnan érdemes már kifejezetten kagylókra "vadászni", aztán - még jóval azelőtt-, hogy a látóhatárra érne a Nap, kikötünk. Suzy kívánsága, hogy sétáljunk még egyet sötétedés előtt, így aztán kézenfogva andalgunk a városban és mesélek neki gyerekkori élményeket. Elmegyünk arrafelé is, amerre laktam. Fájó szívvel láttam, hogy az udvar, ami nagyanyám szíve csücske volt, mennyire el van hanyagolva. Az egészet benőtte a gaz, a virágokból szinte semmi nem is látszik. A két nagy fenyő, ami leárnyékolta a házat a forró déli órákban, csak a csonkja maradt.
- Itt éltem, itt nőttem fel... Bár akkor egészen másképp nézett ki- a hangom kissé szomorkás lesz. Amikor eladtam a házat, úgy tűnt, jó kezekbe került, és lám.
Hátat fordítok a háznak, a múltnak, egyszer már megtettem, most is menni fog. Nem engedhetem, hogy magam alá gyűrjön a letargia, holott nagyszüleim hiánya most élesebben mar belém, mint az elmúlt egy évben bármikor.
- A közelben van egy hamburgeres. Eszméletlen mennyiségű hamburgert ettem ott életemben! - terelek témát, igyekezvén a jó kedvet visszacsempészni kettőnk közé (ha netán Suzy észrevette volna szomorúságomat és sorstársammá vált volna orrlógatásban)
- Tudom ajánlani, vacsorázzunk ott! Akkora a cipó, mint egy malomkerék, a hús vegyesen marha és disznó, és te csak ezt a kettőt kapod kézhez. Utána azt pakolsz bele, amit csak akarsz és olyan öntetet teszel bele, amilyet csak szeretnél. Félig önkiszolgáló, de nagyon hangulatos hely. Van kedved? Éhes vagy?- régen ebédeltünk, és a nagy séta is kiszívott rendesen.
//Ha gondolod, beiktathattunk némi vásárlást, bár úgy emlékszem, hoztál magaddal festőcuccokat.//
Ami meg a festés dolgot illeti:
- Teljes terjedelmemmel rád bízom magam. Álmodj nagyot, alkoss, rendelkezz velem!- kacsintok rá. Abban biztos vagyok, hogy nem éri majd be smile jelekkel...
A szállásra még naplemente előtt visszatérünk. Útközben, egy cukrászdában vettünk sütit is... Az egyenlőre a hűtőbe kerül.
Vissza az elejére Go down
Suzanna Crystal
Suzanna CrystalOktató
Életkor : 34
Foglalkozás : grafikus, festőművész, oktató
Hozzászólások száma : 298

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 EmptyVas. Dec. 20 2015, 16:51

-Nem kell, már teljesült.
Mondja mosolyogva a kívánságra, elvégre jól akarta magát érezni Josh-sal és már jól érzi magát, szóval teljesül. Nem hiszi, hogy ne lenne ilyen jó a másik fele is.
Segít aztán amiben tud, kormányoz is, így lazább azért, hogy Josh is ott van. Elbeszélgetnek mindenféléről, majd kikötnek. Suzy felveti holnap még jöjjenek ki, hogy szedjenek kagylókat is. De most még sétálni szeretne, megnézni a várost, a szülői házat. El is mennek arra fele, bár látja a másikon, hogy kissé csalódott.

-Értem... De jó gyerekkorod volt benne nem? A ház emlékszik ám rád, ha most nem is úgy néz ki.
Karol jobban a másikba, úgy fest átalakították, elhanyagolták. De nem szeretné, ha szomorú lenne emiatt a másik, próbálja vidítani, követi amerre vezetik.
Aztán elveti a hamburgerest.

-Ú, hát akkor velem is enned kell ott! Nehogy már ne legyek benne a repertoárban!
Nevetgél, unszolja a másikat egyenek egyet, legyen ez a vacsi. De nem kell kétszer kérni a másikat, Josh is mondja, nevetgél vele, majd elkerekedett szemmel hallgatja az adagokat.
-Férfias adag... de legyen! Megbirkózom vele! Tudod, ha nincs benne uborka, jöhet!
Nevetgél, közben vesznek festéket is, mert neki ugyan csak rajzoláshoz vannak eszközei, festéshez nem. Na meg azt a festéket nem vinni a másik bőrére, amivel papírra fest, nem lenne olyan.
-Húúúhaaaa! Jó, de aztán sírjon a szád, hogy nem azt kaptad, amit szerettél volna! De nyugi, nem csinálok belőled virágos rétet lepkékkel!
Kuncog, annál fiúsabbat szán neki. A hamburgeresnél meg sem bírja enni az adagot, falatonként csempész Josh szájába is, hogy jobban fogyjon, mert neki ez nagy adag. Persze odébb van a szállás és mikor meglátja a cukrászdát, nem bír ellenállni Josh ajánlatának, hogy vegyenek. Vissza is érnek, a süti még hűsöl kicsit, nagyot nyújtózik.
-Olyan szép nálad! Mármint ebben a városban, nagyon tetszik! Na de kipingállak! Vedd le a felsőd!
Vigyorodik el, a nap egyik legjobb része, vetkőzésre bírja a másikat. Igaz, már egyszer lekapta róla a ruhát, még a legelején (ismerte 10 perce?) de most csak előveszi a testfestéket. Olyan tartósságút vettek, amennyit Josh mondott (ha tartósat, akkor hennát, ha nem tartósat, akkor valami egyszerűbbet, ami valószínű pár fürdés után lekopik).
-Szóval rám bízod magad? Amíg festek mesélj valami ünnepi emléket! Olyat még nem meséltél!
Mondd valamit ami hirtelen eszébe jut, közben leülteti a másikat az ágyra, leül mellé és a mellkasát célozza meg, csak előtte egy kis szappanos vízzel lemossa, a vállát is (bal oldalt mindkettőt.) Aztán szépen, de tempósan nekiáll festeni, igencsak élvezi az alkotást, a vászon is tetszik neki, na meg az is, hogy Josh közben remélhetőleg mesél.
Közben teljesen belelendül, halad a mintákkal, át a másik vállára, majd a karhajlatáig. Azt már Josh is láthatja, mit alkot, de teljes egészében a tükörben tudja megnézni, ha kész és feláll.

-Na jó, lehet kicsit elszaladt velem a ló, de le fog kopni, nyugi. De jó volt rád festeni, szép a bőröd.
Mondja kicsit elpirulva, vállat emelve, remélve nem esik kétségbe a másik.
Tetkó
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hétvége Santa Barbarán    Hétvége Santa Barbarán  - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hétvége Santa Barbarán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» A szokásostól eltérő hétvége... :)
» A ház Santa Monicában
» Santa Monica & Elyse & Mark
» a sunny day at Santa Monica ~ Giselle and Darius

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Világjárás :: Archívum-