Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 This is our last night - Lana & Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 3 EmptySzomb. Aug. 08 2015, 23:58

Felszalad a szemöldököm, hogy egyszerűbb neki a fütyörészés, mint a taps.
-Deee... ez csak... ennyi....
Csapom össze a tenyereim kétszer röviden és nevetek, hogy ezen mi a bonyolult?
-Vagy mindig hozol ki magaddal valamit és tele a kezed?
Tippelgetek, mert amúgy mi bonyodalom van benne? De hát az emberek különbözőek, nem vagyok fütyörésző típus, bizonyára nálam innen gyökeredzik, hogy furának találom. Azután kérdez rá, hogy mihez is akarok ihletet meríteni a csillagokból.  
-Festőművész vagyok.
Nem szeretem csak simán azt mondani festő, mert a végén szobafestőnek néz. Nincs is annál lehangolóbb. De így csak mosolygok, nézem a reakcióját, hogy mit szól. Lehet eleve elkönyvel elvont alaknak. Azonban mielőtt felkapcsolhatná az említett módon a villanyt, megelőzöm és röviden ugyan, de megcsókolom. Finom vagyok, érzéki, utána csak szemezek vele. Mosolyog, el se tolt, hát mosolygok én is és hajolok megint hogy elnyújtva csókoljam. De nem tudom sokáig, mert csörög a telefonom. Először nem figyelek rá, de mikor rájövök Eric hív, elhajolok sóhajtva és még épp időben érek oda és veszem fel víztől csöpögő kézzel a telefont.
-Szia!...Nem, nem vagyok otthon, fürdök ráadásul... Hogy mi? Fél óra? Adj egyet, hát vizesen rohanjak át a városon?.... Hmpf, gondolom tetszene! Egy óra Eric... Akkor mondd a taxisnak hogy ráérsz, mehet a benzinkímélő úton, na szia, sietek!
Sóhajtom és leteszem a telefont, vállat vonok Lanának.
-A lakótársam megjött, nincs kulcsa és közölte toljam haza a formás fenekem, szóóóval... sajnálom, mennem kell gyönyörűm, nem tudtam, hogy nem leszek ma szabad.
Sétálok közel hozzá újra, a telefon is nálam, ha nem tolt el akkor adok megint egy könnyed csókot neki.
-Maradj csak, kitalálok, a konyhában vannak a ruháim, beszaladok és már megyek is.
Adok még egy csókot és kimászok a medencéből, haladva kicsit háttal neki lekapom az alsóm és kicsavarom a fűbe. Arra mégsem vehetem a száraz nadrágot, igaz, úgy számoltam ma már nem veszem vissza, mi tagadás. Nem így alakult. Hátranézek, kacsintok, majd benn felöltözöm. Vizes lesz mindenem, de most nem túlzottan érdekel, egy óra alatt se biztos hogy normálisan hazaérek innen. Ha nem jön ki és nyitva az ajtó valóban elmegyek, de hátra kijön még a konyhába, vagy kienged. Nem vagyok búcsúzkodó fajta, de elszaladni sem szoktam. Minden esetre ahogy kiértem elkapok egy taxit valahol a főúton és sietek haza, Eric azon kevesek egyike, akiknek nem szoktam nemet mondani.

(Zártam, ha nem gond, de majd később majd játszhatnánk még! Köszönöm a játékot! Erre még azért írj kérlek Smile )
Vissza az elejére Go down
 

This is our last night - Lana & Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Saturday night (Annabelle és Joshua)
» the night is dark and full of... - Lio & Gwen
» We're up all night to get lucky - Daryl & Izzie
» Lana & Archie - I'm so sorry!
» last friday night... - Noel & Corny / valamerre az éjszakában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-