Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 This is our last night - Lana & Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzomb. Júl. 18 2015, 19:55

-Szerintem a dumád, hogy tudsz alkalmazkodni mások stílusához. Ha ó ember ismerő vagy könnyű.
Tény nem mindenki jó ember ismerő, de a ki az annak nincsen nehéz dolga. Hisz könnyen tud a másikhoz alkalmazkodni. Gyorsan kiismeri az érdeklődési körét.
-Biztos van. Csak minden lánynak más az a dolog. De egy szegényebb pasi is feltud szedni egy gazdag cica babát. Pedig a pasi még jól se néz ki. Ebből lehet következtetni, hogy van.
Nem egy ilyen esett fordult már elő. És minden lánynak más a fontos és más jön be. De lehet, hogy a személyisége egyszerűen megfogta a lányt.
Végre kiértünk és sétálunk haza felé. Mélyeket szippant a levegőbe, én is ezt teszem. Nem szól hozzám amiért hálás vagyok. Nem szeretem mikor hozzám szólna, ha rosszul vagyok.
Lefordulok az egyik utcába, veszek még pár mély levegőt, és elmúlik a hány inger. Pont mikor a házam elé érek.
-Megjöttünk. Esetleg bejössz egy italra?
Kérdem tőle. Van itthon azt hiszem wisky meg rum. Így kitudom szolgálni, ha igent mond.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzomb. Júl. 18 2015, 21:38

Bólogatok, nem rossz érvek, de nem túl precízek az én ízlésemnek. Ezért is kérdezek vissza.
-Igen, a jó emberismeret valóban nagy kincs. Ahogy a ruganyos természet is, de az hogy mi számít jó dumának teljesen egyén függő. Ahhoz hogy jó dumád legyen az emberismereten kívül és a ruganyosságon kívül talpraesettnek és találékonynak, hovatovább tapasztalnak vagy olvasottnak kell lenned, hogy feltaláld magad és azt add, amit a másik vár és remél tőled.
Ezekkel a kiegészítésekkel szerintem is megalkottuk az univerzális nőcsábász fogalmát. Vagy épp pasizó hölgy ismertetőjét.
-Hááát akkor valószínűleg úgy adja el magát, mert a rózsaszín szerelemfelhő sem csak úgy jön. Ritka amikor két ilyen fél valóban a másik valódi személyiségéért van úgy oda.
Naiv elgondolás lenne, ha engem kérdeztek. Aztán már kinn sétálunk, hagyom szusszanni, szellőztetni a fejét, hogy jobban legyen a gyomra is. Én tökéletesen elvagyok addig magamban is, elfilozofálgatok, képeket festek gondolatban. Némán követem isten se tudja merre, de félelem nincs bennem, magam sem vagyok jó fiú, hogy félnem kelljen mibe keverhetne álszent módon. Az alvilág a második otthonom. De nem, természetesen semmi hátsószándék nincs a lányban, maximum egy numera, mert felhív. Elmosolyodom.
-Nem is sejtettem hogy ilyen közel laksz. Elfogadom kedvességed és az italt is.
Ha már ilyen szépen kér, ki nem hagynám. Követem mikor benyit az ajtón is így teszek, majd levetem a cipőm, mert nem tudom ő mennyire finnyás ezekre a dolgokra, márpedig én szeretem ha maradéktalanul elégedettek velem. Körbe is szemlélek, mit árul el gazdájáról a lakás.
-Egyedül vagyunk, vagy köszönjek valakinek?
Előbbinek jobban örülnék, bár ha barátnőkkel lakik, szép barátnőkkel, akkor bizony nincs kifogásom az ellen sem.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyVas. Júl. 19 2015, 18:50

-Szerintem most alkottuk meg csajozós fiúk és a pasizó lányok fogalmát.
Együtt raktuk össze a fogalmát ezeknek az illetőknek, ez tény.
-És mi van, ha mégse? Ha egyszerűen személyisége fogta meg az illetőt?
Bevallom elégé optimista és naiv személyiség vagyok a szerelmet illetően, és hiszem, hogy ilyen történhet. Persze nem egy ember van olyan aki megjátssza magát a másik előtt, de attól még hihetek abban, hogy vannak azért annál jobb emberek is
Gyorsan haza érünk, hisz elég közel lakok a klubhoz. És szerencsém is van a házal, hisz a belváros közepe felé nem nagyon látni kertes házakat, de az enyém pont az.
Intek, hogy kövesen.
-Ahogy gondolod. Nem fog megsértődni, ha nem köszönsz neki. Viszont először kicsit mérges lesz.
Ahogy belépünk a konyhába felkapcsolom a villanyt és a kis Roky kiszalad a kosarából és elkezd ugatni.
-Nyugi nem harap.
Hogy harapna hisz még csak egy kis kölyök német juhász.
-Whisky vagy rum?
Kérdem miközben kiengedem a kutyát a hátsó kertbe.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyVas. Júl. 19 2015, 20:12

-Csak a jobbakét, az igazán jókét, a zöme egyik kritériumnak sem felel meg, bár ő maga azt hiszi.
Teszem hozzá némileg kiábrándult hangon, mert ha belegondolok mennyi a p.csás kiscsaj aki azt hiszi ő az idei szépségkirálynő és amúgy is főnyeremény, meg a bájgúnár lúzer pasi... tiszta szégyen, gyomlálni kéne, de hát Lucifer nem tesz szívességet sajnos.
-Hát akkor az igazi szerencse az illetőnek.
Mondom nyájasan, de hát ha olyan ostoba hogy hisz ezekben... felőlem. Én nem tiltom. De ezek a nagy szerelmek is ideig óráig tartanak míg elmúlik a rózsaszín fátyol és a szürke valóság nem marad csak. És nem vagyok pesszimista, csupán realista.
Hazakísérem, kisebb házhoz vezet, még azt is mondhatnánk, takaros. Kérdezem köszönjek-e de nem árulja el kinek, amire kicsit furán nézek. Zsörtölődő nagyszülő vagy mi az istennyila? Az öregeket nem bírom... De csak egy kis dög rohan elébem, bírom a kutyákat, bár a macskákat jobban, azért velük is elvagyok.

-Áh, így már értem. De hisz ez még kölyök, héj gyere ide pajtás! Nem harapok... nagyot...
Nevetek, leguggolok a kis vakarékhoz, ha hagyja óvatosan megsimogatom, a füle tövét is. A kutyákban azt szeretem hogy játékosak, azt kevésbé ha összenyálaznak, de egy kölyökkutyának még ezt is elnézem. Persze mivel Lana kiengedi a kertbe inkább arra szaladna, meg kell jelölni a területét, főleg hogy megjött egy alfa hím is.
-Rumot. De hogy-hogy tartasz itthon ha nem is szereted?
Inkább kiért tartja itthon, de az túl direkt kérdés lenne.
-Jobban vagy? Lehet kéne innod egy kávét vagy egy kis ásványvizet. Kinek mi segít.
Na igen, nekem például egyik sem, de ez mellékes. Ha tölt nekem elfogadom és belekortyolok.
-Szóval a kis méregzsák ám nem harapós blökiddel laksz itt? Én is akartam jószágot tartani, macskát, de a tulaj allergiás így kikötötte ha lehet, mondjak le erről a hóbortomról.
Vonok vállat, nem halok bele, annyi helyen megfordulok, kiélem magam olyankor. Elég az. Közben odasétálok a konyhapulthoz és nekidöntöm a csípőm, úgy szemlélem a másikat.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyHétf. Júl. 20 2015, 00:11

Bólintok, mert igazat adok neki ebben. Sok cicababa azt hiszi, hogy ő milyen menő, meg stb. Közben, meg semmi tehetsége sincs még ehhez se. De ilyen az élet.
Erre is bólintok, mert az biztos, hogy van ilyen. Persze sokszor van az, hogy a rózsaszín felhő elpárolog és utána persze, hogy szakítás a vége. De bízok benne, hogy vannak csodák.
Bejövünk a lakásba. Imádom ezt a kis házat, na jó kicsinek tűnik de igazából nem az. Lent van egy konyha egybenyitva az étkezővel, nappalival. Van egy vendég szoba saját fürdővel és gardrób szoba. Fent meg van az én hálószobám, saját fürdő és gardrób szoba, egy dolgozó szoba és egy mozis szoba, valamint egy külön álló fürdő. A kert viszont kicsi, bár egy kisebb medence azért még elfér az udvaron.
Elmosolyodok a mondatán. Látszik az, hogy szereti az állatokat.
Oda megy hozzá a kutya, szerencsére hagyja magát simogatni. Szeretem, hogy ilyen játékos ez a kis dög.
Felpipiskedek, hogy elérjem a legfelső polcon lévő rumot és whiskyt és, hogy vegyek le két poharat.
-Az egyik haveromtól kaptam szülinapomra. Jeget bele?
Kérdem, de már avval a lendülettel megyek a fagyasztóhoz, mert nekem viszont kell a whiskybe.
-Igen köszönöm. Nem kell, hála elég volt a friss levegő.
Gyorsan túl szoktam lenni az ilyeneken.
-Igen, jó fej kis dög. Első látásra nem mondtam volna meg, hogy szereted az állatokat.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyHétf. Júl. 20 2015, 21:56

Nézelődöm, egyelőre csak a konyhát tudom tüzetesebben megszemlélni, na meg a kis házi kedvencét, mert elég barátságos és nem pisili össze magát hogy fölé tornyosulok. Megsimogatom ahol hagyja, majd hagyom hogy kifusson a forró éjszakába.
-Kérek.
Egyértelmű, ki az aki nem? Persze biztos vannak, azért kérdezi.
-Nem igen ismerhetett még a haverod ha ezt adott Neked… vagy csak felületes volt.
Na igen, én azért kiderítem mit szeret a másik, mielőtt bármit is adok neki. De lehet ez csak a magamfajtának alap.
-Akkor lehet tényleg csak a fülledtség.
Pedig már azt hittem a drog, már-már azon gondolkodom, nem is tett bele neki semmit a mixer… vagy csak meg se kottyan a kis csajnak? Hm, érdekes felvetés… egészen érdekes.
-Miért olyan anti-állatszerető fejem van?
Nevetek fel, elvégre nem értem mi okom lenne nem kedvelni őket. Vagy csak kényesnek tűnök? Az hogy adok magamra nem jelenti hogy finnyás is lennék.
-Szeretem az állatokat, a növényeket… néha jobban mint az embereket, ami azt illeti…
Merengek el, majd nevetek kicsit, mert ez elég szomorú lenne alapból nem? Bár inkább röhejes. az emberek sokszor sokkal alantasabbak, de pont ezért gyötröm őket, nem kell sajnálni őket. A többségét legalábbis.
-Szóval jobban vagy… körbevezetsz?
Ártatlan kérdés, nem tudom mik a tervei velem. Az hogy nekem mik nos… még fontolgatom pontosan mire vágyom Vele kapcsolatban. De semmi erőszakos magatartásom nincs, ha elküld elmegyek, illedelmesen romlott fiatalembernek lettem nevelve ám!
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzer. Júl. 22 2015, 00:39

Mind a két italba pottyantok 3-3 jégkockát. Szeretem ha hideg a piám, legyen az bármi. Az valahogy lehűt és egyben felélinkít. Majd a poharat a kezébe adom.
-Hát ja, nem ismert elégé.
Minimum egy éve kaptam azt az üveg rumot. Akkor még nem is mert annyira, mint most. Most már tudja azt, hogy valószínűleg oda adnám valakinek. Vagy ott porosodna a polcon egy-egy ritka alkalomra várva, hogy felbontsam.
Bólintok, mert biztos, hogy csak a sok ember jelenléte okozta nálam a rosszullétet.
-Ugyan nem, csak nem épp macskásnak nézel ki.
Mondom miközben nevetek, remélem nem vette sértésnek. Bár nem úgy tűnik mintha nagyon megsértődött volna, hisz nevet.
-Az emberek vissza beszélnek, ellenkeznek és stb. Viszont a növények és az állotok rendesek, nem beszélnek vissza. Sőt még meg is hallgatnak.
Néha állatokkal jobban kijövök mint az emberekkel.
-Persze.
Mutatok rögtön a mellettünk lévő ajtóra.
-Vendég szoba és a kellékei.
A kellékeik alatt gondolok én a fürdőre és a gardrób szobára. Elindulok felfelé, felérek és a folyosóra végén lévő ajtóra mutatok.
-A szobám és a kellékei. A mellette lévő ajtó a dolgozó szoba.
Oda megyek és benyitok a szobába, nem nagy szám inkább csak könyveket lehet bent látni és egy számítógépet.
-A mellettünk lévő ajtó mögött meg egy házimozi rendszer található. A maradék egy ajtó mögött megy egy WC van.
Oda is benyitok, de csak fotelek és egy nagy TV látszik.
Oda megyek a folyosón lévő nagy ablakhoz és kimutatok az ablakon.
-És ott a medence.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzer. Júl. 22 2015, 19:51

Tetszik, hogy nem aprózza a jeget, ilyen melegbe nem kell sok és volt nincs. Így viszont nem kell lehajtani egybe, mint holmi rövidet, hogy ne legyen újra húgy meleg.
-Sok barátod van?
Már maga a kérdés is ostoba, elvégre barátok… ugyan már. De hát máshogy fogalmazva nem lenne egyértelmű, mi érdekel most.
-Kutyásnak? Vagy olyannak aki a lovaglást szereti?
Húzódik féloldalas mosolyra az ajkam. Lovagoltam már, lovon is, amúgy is… minden értelemben kedvelem ezt az elfoglaltságot, ha ilyenre gondolt jól gondolta a kis hamis. Bár úgy sejtem ennél jóval ártatlanabb a szemben álló lány. Minden esetre lehet keresek majd egy lovardát is, miért ne? Nem kéne hogy kikopjon a tudásom és erősíteném a combom is. Élvezetesebb sport mint a fitnesz teremben edzeni.
-Igen, de ha csupán azok vesznek körbe kevés. Az ember a társaságát meg kell válogassa saját fajtájából és akkor azért elviselhető!
Nevetek, mert ahogy elnézem ő neki is van társadalomkritikája. Helyes.
Felvetem, körbevezethetne, készségesen vágja rá hogy miért ne. Az itallal követem is, ahova benyit benézek, tényleg nem rossz lakás. Persze én már olyannyira ragaszkodom Eric-éhez, hogy odahúz a sötét szívem, de ez is kellemes.

-Házimozi…
Vigyorodom el, mert hát az nem rossz. Aztán az ablakhoz vezet, mutatja a medencét is.
-Hmm, szeretsz úszni? Vagy csak a szép emlékek?
Somolygok, a medencés partijára utalok, hogy bedobták.
-Most nem lenne kedved?
Iszok pár kortyot, merészebb mosollyal nézek rá a pohár mögül. Le merném fogadni jó lenne a fájós fejére egy kis hűvös víz, pár forróbb pillanat… Ohhoh.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzer. Júl. 22 2015, 23:52

Ilyet kérdezni, hogy sok barátom van-e. Persze ennél nyilvánvalóbban meg se tudta volna kérdezni. Jó aki ismer az tudja, hogy világ életembe jobban kijöttem a fiúkkal mint a lányokkal. De attól függetlenül az igazságot mondom neki és ha már ott tartunk én is megkérdezem. Bár mondjuk ez a vissza kérdezés inkább csak udvariasság.
-Van egy jó pár. És te,hogy állsz a barátokkal.
Ez vicces, nem hinném, hogy arra a lovalásra gondol mint én. Vicces, hogy pont ezt hozza fel, hisz imádok lovagolni.
-Igen. Te most melyik lovaglásra gondolsz?
Nézek rá kérdően, kíváncsi vagyok a válaszára, hogy még is menyire perverz.
-Azt azért hozzá tenném, hogy csak akkor érzed egy ember társaságában jól magad, ha jól kijössz vele.
Ezt muszáj hozzátennem, hisz ez egy elég fontos dolog. Ha az emberek nem érzik jól magukat egymás társaságában, akkor még egy növény is jobb.
Megkér, hogy körbevezessem, szívesen eleget tettem a kérésének. Benyitok a mozis szobába, látszik rajta, hogy felderült a házimozi láttán. Imádom sokkal nagyobb élmény mint egy sima TV-n nézni bármilyen filmet.
Majd oda megyek az ablakhoz megmutatni a medencét.
-Mind a kettő benne van.
Mosolyodok el. Tényleg szeretek úszni, és voltam már egy jó pár medencés bulin, így mind a kettő benne van. Majd felvett egy nem is olyan rossz ötletet.
-Benne vagyok. Megengeded, hogy átöltözzek vagy inkább ruhástól menjek bele?
Kérdezem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyPént. Júl. 24 2015, 23:15

-És igazán meg is bízol bennük?
Mert hát a barátság a bizalomra kéne épüljön, de emiatt van elcs&szve az egész. Magadon kívül bárkiben is megbízni felelőtlenség.
-Sok ismerősöm van, barátnak nevezhető kevés. Kevesekkel tudok igazán ellenni.
Eric és Seth, Mira... Mások nem is igen, maximum a családom. Velük lehetek csak igazán önmagam, ők ismernek annyira, hogy ne rémüljenek meg, de kellően tartsanak is tőlem. Na meg velük valóban bármiről el tudok szinte beszélgetni, értelmesen, elmésen... másokkal már kevésbé, untat a felszínesség, de nincs mit tenni.
-Ó talán több fajta van?
Vigyorgok a poharam mögül, de egyértelmű én mindkettőre gondoltam. De sóhajtok egy aprót és mosolyogva folytatom.
-Kedvelem a tereplovaglást, de inkább az erdőkben, mint a parton. Szóval utóbbival nem lőttél félre.
Kacsintok rá, mert kutyás annyira nem vagyok. Persze ha tovább gondolja a lovaglást én szabok gátat a gondolatainak!
-Ezért kell válogatni. Vagy találni benne valamit amit kedvelni vagy tisztelni tudsz.
Nekem sem menne másképp, hogy ne fárasszon a sok ostoba. Bár igyekszem intelligensebbekkel hálni, sajnos néha kerül rohadt alma a kosárba. A nagy számok törvénye erre is áll...
Körbevezet, az ablakon kinézve a medence látványa tárul elénk. Ilyen melegben alapból csábító a medence hűvös vize, de egy csinos lány társaságában külön jó.

-Háááát egy igazi házigazda szolidarít a vendéggel, nem de bár? Én is alsóban megyek bele, fürdőnadrágom nem lévén...
Pajkosan mosolygok, izgalmasabb lenne úgy. Persze lehet azt mondja, az lesz amit ő akar és kinn találkozunk, mindjárt kiderül.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzomb. Júl. 25 2015, 22:25

-Nem mindbe feltétel nélkül.
Evvel az egy mondatommal a lehető legőszintébb vagyok a ma este. Nem minden barátomra bíznám rá az életem, de hála az égnek akad köztük olyan akire igen. De nem vagyok annyira hülye, hogy ne tudjam kiben bízhatok feltétel nélkül és kiben nem.
-Pedig azt hinné az ember, hogy aki ekkor "party arc" annak van egy jó pár.
A party arcot kicsit iróniával mondom és érzékeltettem is ezt vele. Egyébként tényleg ezt hinné az ember, de mindenki más és más. És épp ezért nem mindenkiről lehet rögtön olvasni, hogy még is milyen személyiség. Azt hiszem Felix a rejtélyesebbek közé tartozik.
Mosolyodok el, ezek szerint én lennék ennyire perverz? Lehetséges, bár nem hinném, hogy az ő fejébe ne fordult volna meg.
-Az király, bár a parton jobban szoktam élvezni. Mert ott tudok a lóval úszni. Egyébként a díjugratás se rossz.
Egy órás előadást biztos tudnék neki tartani, hogy melyik lovaglási forma legjobb és miért. Már 15 éve lovagolok így nem kicsit letudnám neki írni, hogy mi a jó benne. Miért jó a lóval úszni vagy miért jobb egy erdős terepen lovagolni.
-De nagyon nehéz bele látni az ember lelkébe, hogy kiderítse, hogy milyen is valójában.
Sajna sokszor futottam bele, hogy nem láttam meg a valódi énjét és ott hagyott a sz*rban. Biztos vagyok benne, hogy mások is jártak már így.
Elmosolyodok.
-Az ajtó előtt vársz meg vagy a medencénél találkozzunk.
Nem engedek a fürdőruhából.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyVas. Júl. 26 2015, 00:06

-Akkor miért nevezed barátaidnak őket, miért nem csak haverok, ismerősök?
Akkor neki mit takar a barát fogalom? Vagy az lesz tényleges barát, aki mellett ott a "legjobb" szócska is? Semmi bántás nincs a hangomban, pusztán érdeklődöm, mert érdekel.
-Óh, parkett zsonglőr ficsúr vagyok a szemedben?
Nevetek fel, mert nem bóknak szánta érzésem szerint a jelzőt.
-Az ember, ha bölcs kevesekben bízik meg úgy ténylegesen. Sok haverja és ismerőse lehet, nekem van is, de kevesen ismernek igazán, ami nem baj. Én így érzem jól magam és biztonságban a titkaim.
Somolygok, tényleg kevesen vannak, akikben úgy hellyel-közzel meg is bízom. A barátságban nem hiszek továbbra sem, de velük valóban nos... szorosabb a kapcsolatom, hogy úgy mondjam. Ők tényleg érdekelnek, nem csak úgy elvagyok velük ilyen-olyan okból kifolyólag.
-Ezeket nem próbáltam még, az ugratás mondjuk nem vonzz... de vágtázni a fák között, ohoho, az jó!
Legalábbis én élveztem, szeretek lovagolni, egész más érzés mint mondjuk motorozni. A fém paripa sem rossz, de teljesen más érzéseket generál az emberben.
-Szóval te is szeretsz ezek szerint. Jársz rendszeresen vagy csak héba-hóba?
Én már utóbbi kategória lettem, túlzottan lefoglalt a műterem.
-Lehet olyat? Az emberek maguk sem tudják mi lakozik bennük... más honnan tudja?
Esetleg egy jó pszichológus szembeszállna ezzel, de egy avatatlan ember, aki csak a megérzéseire és tapasztalataira alapoz... nos, kétlem.
-A medencénél. Megkeresem a kutyád.
Somolygok, majd kiiszom a rumot a pohárból, elrágom az egyik jégkockát míg elindulok. Lenn az asztalra teszem a poharat a konyhában, a székre a pólóm és a nadrágom és kisétálok a kertbe. Nem vagyok szégyellős alkat, nem is kell, teljesen rendben vagyok, de hát a testemből is élek, nem csak a festményeimből, alap hogy kívánatos legyek, mindig. Kinn már hűvösebb van, élvezem hogy van némi szellő, közben valóban megkeresem a blökit, játszom vele egy keveset. Mire a gazdája átöltözik... van időm.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyVas. Júl. 26 2015, 23:29

-Mert ha bármi bajom van meghallgatnak. Legyen az bármilyen helyzet.
Nem hívok olyan embert barátomnak aki nem hallgat meg bárhol és bármikor. Ez az egyik alap követelményem ha barátról van szó. Tudom ez úgy hangzik mintha zsarnokoskodnék, de számomra ez tényleg fontos.
Elmosolyodok.
-Kitudja, akár lehetsz az is.
Nem ismerem és lehet, hogy nem is akarom.
Bólintok.
-Megértem.
Én is ilyen voltam, csak az már nagyon régen volt. Nem bíztam senkiben csak abban akibe nem kellet volna. Az hittem, hogy ő majd mindig ott lesz velem, de csak hittem. Pont ezért volt nagyon nehéz megbízni Apában is, azok után amit csinált, de sikerült. És most itt vagyok és élem boldogan a kis életemet.
-Próbáld ki az úszást. Garantálom, hogy az lesz a kedvenced.
Lóval úszni az nagy élmény. Igazából teljesen ráhangolódsz az állatra és épp ezért rá is bízod az életedet.
-Hetente minimum egyszer megyek.
Nem tudok betelni azzal, hogy vágtassak a parton vagy egy erdőben. De azzal meg főleg nem, hogy ugrassak. Meg azért van egy lovam is a lovardába, így azt se árt rendbe tartani.
-Szerintem lehet, nehéz de lehet.
Nem lennék pszichológus, pont ezért. Mert ők tényleg beletudnak látni az emberek lelkébe, de nehéz.
Úgy döntött, hogy inkább lemegy míg én átöltözök. Gyorsan begyek a szobámba ahol átveszem a ruhám. Egyetlen egy bikinim van bevallom. Az is pánt nélküli és fekete, a melltartó része meg csipkés. Szóval ne valami nagy szám. Gyorsan felveszem és rohanok is le, de mielőtt lemennék kinézek az ablakon és azt látom, hogy a kutya és a fiú játszik. De sietek is le. Törölközőt nem viszek, mert van lent a medencénél amibe van egy jó pár. Kimegyek a kertbe és megköszörülőm a torkom.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyHétf. Júl. 27 2015, 19:35

-Hmm... csak ennyi? De ha meghallgat és nem bízol benne? Ha továbbadja? Akkor is barátod marad?
Végtére is végeredményben csak ennyit kötött ki, a bizalmat nem.
-Hm, hát mint láttad van még mit csiszolnom a tánctudásomon, a ficsúrt meg Neked kell eldöntened...
Nevetek, az hogy én milyennek vallom magam nem biztos hogy összevág az őbenne kialakult képemmel.
Aztán a lovaglás kapcsán ajánlja hogy ússzak lóval. Simogatom az állam, hogy nem tudom, mi lehet benne annyira csodálatos, hogy az lesz a kedvencem, de bólintok egyet, jelezve kipróbálom majd. Persze ehhez kell egy megfelelő oktató, meg alkalom is. Gondolom olyan lovardát is kell keresnem, ahol ezt bevállalják... na de semmi sem lehetetlen, ha tényleg olyan jó, miért ne?

-Akkor rendszeresen mész.
Bólogatok, nekem az már rendszeresnek számít. Mondjuk amikor anno kéthetente jártam, nekem az is annak számított.
Kilyukadunk az ablakon kinézéstől oda, hogy megtapasztaljuk ma hány fokos a medencéje. Mivel kardoskodott a fürdőruha mellett, így előmegyek a konyhán át - ahol leveszem majdnem az összes ruhám - a kertbe, ahol leállok játszani a kutyájával. El is vagyok a kölyökkel egy darabig, mígnem meg nem köszörüli a torkát mögöttem.

-Mi az elfelejtetted a nevem drágám? Vagy tilos elszédíteni a blökit?
Kérdezem nevetve, ahogy lassan felállok és megfordulok, a fadarab ami a kezemben volt pedig utolsót repül a kert másik felébe. Eddig a levegőben köröztettem a kutyának aki körbeforgott érte hogy elérje.
Én magam már a gazdájára figyelek, végigmérem, csipkés bikini... hirtelen azt hittem a melltartójában jött mégis le.

-Csinos.
Somolygok, majd a telefonom leteszem valami száraz területre, ha lehet a törülközők közelébe. Sajnos az mindig nálam kell legyen, elvégre bármikor elérhetőnek vagyok titulálva, ez alól csak a konkrét menetek a kivételek, akkor persze nem fogom felvenni. Bár van akinek kimondottan az tetszik hogy nem bírok normálisan beszélni a készülékbe... kis hamisok.
-Gyakran szoktad használni amúgy?
Kérdem a medencére és adom a kezem, menjünk bele, én bírom a hideget, már a kellemesen hűvöset, hogy ne kelljen megállnom míg belemegyek.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyKedd Júl. 28 2015, 18:58

-Ők is mondanak el nekem olyan dolgokat amik jobb ha nem derülnek ki.
Így ők se adják tovább amit én mondok nekik és én sem adom tovább. Végül is a bizalom megvan, ha úgy vesszük.
Elmosolyodok a válaszára, tetszik a srác stílusa. Bár nem derült ki, hogy valójában milyennek tartja magát.
A lovaglással kapcsolatba meg bólint, nekem van igazam, vagy legalább is számomra az úszás a legjobb. Bár erdőben vágtatni se semmi, főleg ha farönkök ugratásáról van szó.
-Pontosan.
Ez tényleg rendszeres.
Gyorsan átöltözök fürdőruhába és sietek le. Mikor leérek megköszörülöm a torkom, amire a kutya és ő is felfigyelnek.
-Ugyan de hogy, Ravernon.
Sajnos túlságosan jó a név memóriám. A fadarabot ami a kezében volt eldobta, a kutya meg rohant utána.
-Mot véged. Nem fog rólad leszállni. Képes és bejön a medencébe is.
Mutatok a kutyára. Sajna Rocky imádja a vizet és tényleg képes beugrani oda, csak hogy valaki dobja el neki a botot.
Elég feltűnően végig mér.
-Kösz!
Mondom mosolyogva. Majd lerakja a telefonját a törölközős szekrényre.
-Igen, nap mint nap.
Végül is ha már itt van a kertben. Miközben mondom megfogom a kezét, ha már felkínálta, hogy menjünk be a medencébe.
-Bírod a hideg vizet?
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyKedd Júl. 28 2015, 21:04

Ravasz mosolyra húzódik a szám, zsarolja a barátait is? Ó, hát ez érdekes, érdekes! Mondom én hogy a barátság fogalma mára már átalakult és mindenkire rámondják, túlmisztifikálva a fogalmat... egyszerű érdekismeretségek, ennyi. De ez az én véleményem, persze.
Később átöltözik én levetkőzöm, kimegyek a kertbe a kutyával hülyülni, a kölykök vevők mindenre, szóval remekül lefoglalom magam míg a gazdája elvan. Torkot köszörül, kimondja a becenevem, széles lesz a mosolyom, elégedett, jelezve örülök a megszólításnak.

-A kutyaúsztatás látom kevésbé dob fel mint a lovaké...
Nevetek, nem halok bele ha be jön a kis mócsing fürdeni, max a lényegi résznél elhessegetem. Meddig tart?
-Amúgy ez a személyes varázsom hatalma, nehéz elszakadni tőlem.
Vigyorgok, lehet még nem érti de ha hagy kibontakozni, érteni fogja. Fél kezem a csípőmön, majd végigmérem, tetszik a bikinije, meg kell hagyni. Na meg a fedetlen részek is izgalmasak... a többit csak elképzelem egyelőre fedetlennek.
-Ilyen sűrűn? Akkor valóban megérte hogy helyet foglaljon a kertben.
Én annyira nem vagyok medencepárti de ha lenne otthon nem szitkozódnék miatta. Persze ha nekem kéne takarítani az egész más tészta... Aztán elfogadja a kezem, belesétálok térdig a vízbe.
-Igen, a forrót is. Na és te? Vagy beleengedjelek fokozatosan?
Nem lehet nehéz, ennyi karizmom bőven akad. Közben is közel lenne, bár simlis a mosolyom, biztos lehet benne lassan csinálnám, nem engedném el könnyen! Megállok, bejön vagy enged nekem és az ajánlatomnak.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzer. Júl. 29 2015, 00:16

Nem épp zsarolásnak gondolom azt amit csinálunk a barátaimmal. Megbízunk egymásban, hogy nem mondjuk el senkinek ezeket a dolgokat. De ez a feltétele a bizalomnak is.
Átöltözöm és gyorsan kimegyek. Ő játszik a kutyával, torkot köszörülök majd meg szólítom a becenevén. Láthatólag örül neki, hogy így szólítottam. Nem tudom, hogy miért ragadt meg bennem a beceneve is. Nem nagyon szoktam senkit a saját nevén kívül becenéven szólítani.
Teszek egy gúnyos mosót.
-Nem te takarítod a medencét.
Jó mondjuk néha nem is én, hanem van egy kis srác aki elszokta vállalni, hogy kitakarítja. Jó fej kis srác, ráadásul nem sokért csinálja. A füvet is ő szokta vágni.
Felkacagok.
-Ugyan már.
Remélem, hogy nem várja el, hogy ezt bevegyem. De legyen neki igaza.
Majd csípőre tett kézzel végig mér.
-Nem az én döntésem volt.
Az építész döntött így, de nekem csak jól jön. Imádok úszni szóval...
Aztán megfogom a kezét és be sétálunk együtt a vízbe.
-Az utóbbinak jobban örülnék.
Nem bírom a hideg vizet, annál inkább a forrót, de a langyos a legjobb döntés. Kivéve télen, na akkor jöhet a forró víz.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzer. Júl. 29 2015, 21:16

Végre kijön a házból és csatlakozik a fürdéshez, dicséretesen még a nevemre is emlékszik, beszélgetünk a medencéről, amiből nekem például otthon hiányom van, de nem is annyira bánom. A takarítást ő is felveti, szinte felprüszkölök.
-Pff, naná hogy nem! Ha lenne se én takarítanám, elhiheted...hmpf.
Rázom a fejem, hogyha már medencére futotta, arra is futja hogy valaki néha rendbe szedje. Persze Lanát elnézném ahogy pucsítva súrolja az medence alját...
-Hitetlen...
Nevetek, kételkedik, pedig ha odateszem magam keveseknek nem vagyok jó parti. De majd ő is rájön, megtapasztalja milyen a "Ravernon élmény".
-Nem? Hát kié? Te költöztél ide és választottad ezt a házat a medencéjével együtt.
Ha nem akarna itt lakni, nem lakna itt. Ez ennyire egyszerű.
Nem kér aztán abból hogy beemeljem, kis bizalmatlan! Vagy óvatos... de minek? Úgy is megrontom ha akarom, de ssss. Bevezetem, nevetek mikor utal arra a forró víznek jobban örülne.

-Ha előbb szólsz akkor a kádban is fürödhettünk volna, forró vízben ázva!
Nevetek, majd elmerülök a vízben egy pillanatra, úgy emelkedem ki megint, hajam hátra fésülve, vigyorogva. Én szeretem a hideg vizet, főleg ilyen melegben. Persze a kádas verzió sem esett még ki a kosárból, végül is...
//Milyen mély a medence? Gondolom leér végig a lábunk Smile //
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 30 2015, 18:12

Elmosolyodok. Az tény, hogy senki se szereti takarítania a medencéét, de akinek van medencére pénze annak van takarítóra is pénze. Én sem szeretem csinálni, de van mikor nekem kell csinálnom. De ebbe még nem halok bele.
Bólogatok, az vagyok. Nem hiszek olyanban amit nem láttam vagy éreztem.
-Nem én választottam ezt a házat. Ha nem Apa.
Azt már meg sem említem, hogy ezt úgy építették nekem. De a tervezésben sem vettem részt. De attól még tényleg imádom ezt a házat, hogy ekkora terek vannak benne és ennyi szoba. Persze vannak ennél jóval nagyobb házak amik nagyobb térrel rendelkeznek. De szerintem ez pont elég nekem. Hisz egy kutyával élek együtt.
Bizalmatlan vagyok vele szemben, nem hagyom, hogy beemeljen a vízbe, bemegyek én magamtól. Annyira azért bírom a hűvösebb vizet. Bevezet és nyakig elmerülök. Amilyen gyorsan elmerültem olyan gyorsan emelkedtem ki. A hajam vége egy kicsit vizes lett és mivel hogy hűvös a víz picit megborzongok.
-Nem kösz. Tökéletesen megfelel a medence.
Nyáron nem épp szeretem a forró vizet, de télen. Huh télen az igazi, mikor egy olyan napon vagy túl amikor egész nap kint vagy akkor jól esik egy kád forró vízbe belefeküdni.
//Derékig érő.//
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 30 2015, 19:48

Kicsit meglepődöm, nem tűnt apuci pici lányának.
-Óh, szóval édesapád... Ő fizeti a lakbért is?
Tény, ha tanuló a másik, mert hát nem tűnik olyan idősnek, akkor logikus.
A vízbe beérve mindketten megmártózunk, én teljesen elmerülök, nem zavar hogy a hajam vizes lesz, Lana ennél úgymond megfontoltabb, de talán ezért is tűnik úgy, hideg neki a víz.

-Hát jó.
Látom nem bevállalós, kár érte. Pedig együtt ázni a forró kádban bármikor jó, legalábbis én mindig el bírom viselni.
-És mondd csak! Ha már ilyen klassz házad van, nem szoktál házibulikat rendezni? Elvégre ha jól emlékszem mintha azt mondtad volna azokat jobban szereted. Vagy csak bulikból fiúkat hozol fel?
Vigyorgok rá, elvégre én itt vagyok, de olyan mintha ő maga is meg ez a kéró is parlagon heverne, főleg hogy egyedül él benne. Persze a blökit nem számolom. Közben, hogy ne legyen olyan hűvös, felfekszem a víz tetejére, megnézem mennyire látni innen a csillagokat. Ha nincs sok fény talán szerencsém lesz vele.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyPént. Júl. 31 2015, 22:47

-Hm! Nem, egyáltalán nem.
Biztos, hogy nem is hagynám neki. Ennyire azért megállok a lábamon, bár tanulok, de dolgozok is. Persze segítene Apa ha arról lenne szó, de amíg bírom addig nem kérek kölcsön. Elég volt az, hogy megvette ezt a házat, meg segített beindítani a karrieremet.
A vízben mind a ketten lemerülünk csak ő teljesen én meg csak nyakig. szeretném túlságosan bevizezni a hajam, elég nehezen tudom megszárítani.
Megrándítom a vállam. Nem kérek abból, hogy egy nagy kád forró vízben fürödjünk. Ennek két oka van, első, nyár van annyira nem esik jól egy kád forró vízbe beülni. Kettő, hogy elég kicsi a kád, fogalmazhatok úgy is, hogy egy személyes.
-Volt egy-kettő már itt. De jobb oda menni mint rendezni.
Nem szeretek bulit rendezni, olyan sokk macerával jár és csak egyetlen egy éjszakáig tart, plusz neked kell utána takarítanod.
Fel nevetek.
-Nem, csak ha úgy adódik. És mond csak nagyon sok csaj hív fel a lakására?
Felfekszik a víz tetejére, gondolom én, hogy a csillagok miatt. Én is felnézek.
Szereted a csillagokat nézni?
Picit segítek neki, hogy jobban lássa a csillagokat és ezért elkezdek fütyülni ami hatására lekapcsol a villany az ajtónál.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyHétf. Aug. 03 2015, 23:27

Bólintok, szóval ennyire nem eltartott, nem elkényeztetett apuci kicsi lánya. Nem csípem az olyan embereket, túl kényesek és akaratosak, de nem a jó értelemben.
-Az tény, a romok a buli után elég hervasztóan hatnak a buli-rendezés kedvre. De pont ezért kell befogni a haverokat, hogy segítsenek pakolni! Akkor nem vészes.
Mosolygok, majd nevet azon hogy felhozott a lakására, pedig ez tény. De lehet csak azon nevet, hogy mindenkivel vagy épp nagyon kevesekkel teszi meg. Utóbbinak jobban örülnék, de nem vagyok naiv.
-Attól függ. Van hogy én hívom őket.
Vigyorgok a másikra, a pasikat meg sem említem. De ha nem szeretek egyedül ébredni, szex nélkül zárni a napot, akkor bizony tenni kell ellene nem de? Ha éhes vagyok eszem, ez ugyan olyan, csak itt jobb nem egyedül megoldani a dolgokat. Felfekszem a vízre, majd igenlően hümmögök.
-Igen, nagyon. Nahát, ez ilyen hang vezényelt lámpa vagy mi?
Nevetek kicsit, mert ilyet még nem pipáltam! Tapsolást, vezényszót hallottam már, de fütyülést... Ellenben a hatás tetszik, jól esik nézni az eget.
-Na és te? Mit látsz ha felnézel?
Kérdezem, mindenki mást felel, neki milyen a csillagokat nézni. Én tökéletesen elvagyok vele, akár órákig, de most nem ez lesz a program, nem kell aggódni. Főleg hogy kellemesen beborít minket a sötét, közelebb is úszom hozzá ahogy leteszem a lábam újra. a
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyKedd Aug. 04 2015, 23:33

-Vagy felvenni egy takarító nőt.
Az én esetemben mondjuk lehetne egy szexi takarító pasi is, de nincs olyan szerencsém. Amúgy utálok bulik után takarítani, a sokk üres pohár és akkor a hányásról ne is beszéljünk. Nem túl gusztusos.
Nagyon kevés ember látta már ezt a lakást a bulikon kívül és akik látták azok is többségében a barátaim voltak. Így csodának számít, hogy Felix most itt van. Főleg a medencébe csoda, itt még kevesebben jártak.
Bólintok. Ugyan hány csajt hívhatott fel a lakására és hány lány lakásán járhatott már. Persze ez csak költői kérdés mert nem biztos, hogy tudni akarom...sőt. Bevallom kevés fiúval feküdtem össze, de azok sem ilyen "nőcsábászok" voltak.
Ő felfekszik a vízre én meg felnézek a csillagokra. Gondolván, hogy csillagokat nézi lekapcsolom a villanyt egy fütty szóval.
-Igen. Egész jó kis találmány.
Elég modern házban lakok. Nem rég építették így nagyon jól alkalmazkodik a modern életstílushoz. Ami azt jelenti hogy minden mobilizált. Amit imádok benne.
-A galaxis egy nagyon kicsi darabját. És te?
Minden ki mást lát az égen. Nagyon sokáig Anyut láttam. Aztán ez az érzés ahogy nőttem egyre inkább elmúlt ez az érzés. Így most már csak a galaxis egy pici darabját látom.
Ahogy elmélkedtem észre sem vettem, hogy újra lelépett és közelebb jött hozzá. Így egy picit megijedtem.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptySzer. Aug. 05 2015, 19:17

-Na igen, az sem rossz elgondolás, de akkor már állandóra venném fel...
Nem szeretek takarítani, ha van pénzem én bizony hívok Eric-hez, különben is azt mondta tartsam karban a lakást, nem azt, hogy a két kezemmel súroljam fel a padlót.
-Na igen, teljesen kényelmes, de én azon röhögök, hogy fütyülni kell neki, mint valami poszátának!
Nevetek, mert az hogy füttyögve olt pilácsot az nagyon tetszik! De vajon ha a kutyának fütyül akkor meghülyül a rendszer? Egyszer megnézném!
-Éppen amihez kedvem van, de könnyen megihlet, jobban fog az agyam, inspiráló!
Mondom az égboltra és a milliónyi gázgömbre, ami ott csillog a fekete vásznon. Közelebb megyek közben, mire észrevesz már késő neki, összerezzen.
-Ha félsz a sötétben, énekelj kicsit és lesz fény... vagy fütyüljek én?
Fütyülök, de én azt a dallamot, amit akkor szoktak, ha valaki igazán csinosat látnak, vagy elismerésük jelét akarják kifejezni. Gondolom nem ez a megfelelő dallam a fényre, de csak vigyorgok, megsimítom az arcát. Lenne oka félni tőlem, de mégsem kell jelenleg, csupán tartani óhajtom a sötétet, ahhoz pedig az kell, hogy ne tudjon fütyülni, ugye? Van-e jobb mód erre, mint egy buja csók? Kétlem, szóval hajolok is, hogy lopjak egyet, izgatót, de rövidet, éppen csak ajkaim közé véve az övét, hacsak valahogy meg nem gátol, de remélem nincs szándékában!
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 06 2015, 22:54

Bólintok mert igaza van. Bár hétköznapokon én magam rendet tudok tartani. Főleg úgy, hogy nem vagyok itthon csak este meg reggel. Hajnalban sem mindig. Így könnyű is magam körül rendet tartani.
Mosolygok.
-Nekem ez egyszerűbb megoldás mint a taps.
Egyrészről a taps olyan ódivatú, másrészről meg inkább fütyülök, akkor nem nézek ki olyan hülyén. De kinek mi. És hála a kutya se hülyül meg, mert más parancsszóra jön illetve a kutya nem jön ha fütyülök neki.
-Mihez ad ihletet?
Elégé művész léleknek látszik, mondjuk olyannak aki verset ír vagy rajzol. Egész normálisak az olyan pasik. Jól kijövök velük bár én nem értek semmi ilyenhez. De sokat jártam Londonba galériákba meg múzeumokba így viszonylag megértem őket.
A válasza közben közelebb jön és mivel, hogy nem arra figyelek, hogy mit csinál, így én össze rezzentem.
Mondja, hogy fütyüljek, viszont ő beelőz. De ő azt a dallamot füttyenti amelyiket a fiúk szoktak mikor egy csinos lányt látnak. Ő csak vigyorog és megsimítja az arcomat.
Én fütyülésre készen álok és majdnem meg is történt viszont ő egy rövid csókkal. Meglepődtem így még eltolni sem tudtam. Nem mintha elakartam volna. Mikor végzet elmosolyodok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

This is our last night - Lana & Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Saturday night (Annabelle és Joshua)
» the night is dark and full of... - Lio & Gwen
» We're up all night to get lucky - Daryl & Izzie
» Lana & Archie - I'm so sorry!
» last friday night... - Noel & Corny / valamerre az éjszakában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-