Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev   Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17 2015, 19:54

-Jó, menjünk. Én is, de ha nagyon zaklatnak elhajtom őket, most szólok és nem megyek ki a színpadra. Csak hogy ne noszogass, ha kiszúrnak, mert hirtelen éles fájdalmat fogsz érezni valahol. - Mondom negédes hangon, kinézem belőle a feltűnési viszketegséget.
-Csak ne álmodozz, mert a koppanásod felveri a szomszédok nyugalmát. - Kedvesnek tűnő mosoly, érezze a törődést a drága. Az én bugyimba kihívás bepillantani is nem hogy több.
-És utána nem? Meguntad? - Meg lehet, ha nem találsz olyat ami leköt, bár ez a hiba nem a könyvekben rejlik.
-Ez nem érzék, hanem tudás. Megtanultam, alapszinten, szóval ehető. - Nem gondolom hogy húú meg haaa lenne a főztöm, de általában azt mondják finom ami nekem elég.
-Hmm, pedig azon gondolkoztam megskalpolom az arcod, de akkor nem. Elrontod az ember lánya játékát! - Nevetek, mert szerintem ha tovább csináltam volna, akkor nyöszörgött volna hogy tényleg fáj.
fürdök, majd bekucorodom az ágyamba, ő meg az ágy mellé, de jó így, mert volna ráülni, olyat rúgtam volna belé...
-Milyen pályázatokat? - Kérdezem álmosan, de még figyelek.
-Milyen könyvek érdekelnek? - Gyűjtöm az infót mint valami guberáló... na nem baj.
-Franciára? És miért sajnos, nyelvet tanulni biztos jó. - Kérdezem bágyadtabban, héj... ki engedte hoy kérdezzen arról volt szó mesél? Nya mindegy, akkor válaszolok, oda a házsártosságom, álmosan emberibb vagyok.
-Nem buktatok le, hogy tolvajkodtál és vandálkodtatok? Mi lett a kocsikkal? (Gondolom arra gondoltál)
-Én szeretem a klasszikus irodalmat, meg a modernet is. De inkább a regényeket. - Ásítok egy kicsit, de eltakarom a szám, kész úrinő vagyok. - Forgatókönyvíráson vagyok, előtte angol szakos voltam, meg kreatív írásos. Klassz volt, de ezt is ki akarom tanulni, így több lábon fogok állni, vágod. Kicsit sokat kérdezel amúgy, mondták már? Meg arról volt szó te mesélsz nagyfiú... amúgy szeretek kirándulni meg olvasni... gitározni de nem tudok annyira. Ham... hm. Írogatok, ilyesmi... úszok. - Nem tudom mi érdekli mondom ami eszembe jut, bár a mondat végére bealszom, elfáradtam, ami azt illeti. Szóval már csak a szuszogásom hallja.

//Ettől még válaszolgathatunk, csak annyi hogy továbbvinni nem kell új szállal Smile//
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev   Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17 2015, 22:37

Tehát cirkusz lezsírozva, de színpadra nem megyünk ki. Hát jó, a bohócokkal amúgyse mennék,  az artisták pedig nem hívnak ki embereket. Különben is másra gondoltam…  Úgy nézek rá, mint akit végtelenül felháborít a feltételezés.
- Ugyan már, tök félénk vagyok!
S mint akiről lesí, hogy hülyéskedik.
- Az nem jó, feljönnének és megzavarnának. Egyébként milyenek a szomszédok?

Iktatok közbe egy kérdést, ami lehet fontos is. Legalább a sunyi szikrák eltűnnek a szememből addig.
- Nem, dehogy. Kétszer nem olvasom el ugyan azt a könyvet, mert ha érdekel, részletesen megjegyzem, de…lefoglalt a zenekarral való… turnézgatás.
Fogalmazok marha enyhén a kemény drogokra, észtveszejtő bulikra, amiknek a kilencven százalékára nem emlékszem.
- Jó, de arra gondoltam, hogy anyukád mellett biztos könnyebb volt. Az én anyámnak a rántotta is nehezen megy, én meg egyenesen felrobbantom.

Magyarázom milyen összefüggéseket láttam a dolgokba. Elrontom a játékát, de erre nem tudok egyebet, mint fancsalin vigyorogni.
- Ezek szerint skalpvadász vagy és fiúpofákat gyűjtesz, valami furcsa perverz indíttatásból.
Merthát „normális” esetben az ember fejbőröket gyűjt hajjal ugye. Ezen nevetek egy kicsit, halkan, mégiscsak az én viccem és nem vagyok visszatetsző.  
Szegény elég fáradtnak tűnik, nem akarom soká túráztatni, úgyhogy a szobatársas poént talán majd máskor sütöm el. Valamikor nagyon régen, talán egy másik életben nem csupán romboltam, nyertem néhány pályázatot.
- Fotópályázatokat.
Milyen könyvek?
- A kedvencem C. Clarke a sci-fi klasszikus, de a Star Warsból például csak a filmet szeretem, a könyveket nem.  Azt hiszem inkább a világvolumenű témák érdekelnek, amikor a szerző egy saját, új környezetet talál ki, mint a Gyűrűk urában, amiről már beszéltünk. De vannak jó klasszikusok is, például Kafka, vagy Gogol, akik a világteremtés mellett a nyelvben alkotnak nagyot. Neked?
Van egy olyan érzésem ezzel a szöveggel el fogom altatni.
- De az egy ronda nyelv és egy tenyérbe mászó, nőfaló pöcs tartja, aki dugja az unokahúgomat
Igen, elsötétül a tekintetem, még friss a hír… Méltatlankodó, élesen ironikus a hangom, de nem emelem fel, most így álmosan nem ezzel térítem magához.
A jó sztorymból Lizzynek a vandálkodás jut el, bár fogalmam sincs mi lett a kocsikkal, úgyhogy csak pislogok.
- Az csak két bevásárló kocsi volt, nem hiányzott semminek, de asszem tönkrementek. De le…csak épp aztán történt a baleset, szóval megúsztam következmények nélkül.
Mint általában mindent. Lizzy mesél magáról és a forgatókönyv írása rettentően érdekel, ami azt illeti, de közli sokat kérdezek, pont ő, hehe. A mondat végén a saját szövegén alszik be, öklömbe harapok, hogy ne röhögjek fel. Itt az ideje menni, bár kulcsot még mindig nem adott, a száma megvan. Egy üzenetet firkantok csak neki:

Megtanítalak gitározni
Reev
[/color]

//oké, vettem, akkor lassan zárjuk Very Happy Köszi//
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev   Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17 2015, 22:58

-Pfff... - Félénk, aha.. én meg festett szőke.
-Hmm, nyugisak, nem zavarnak sok vizet. Mondjuk Lio miatt sosem zaklattak minket, ő amolyan focikapitány testalkatú egyén, mogorva nézéssel, szóval nem szemétkedtek velünk. Ha rájönnek nincs már, ki tudja. - Vonok vállat, elvégre Lio sok szempontból hasznos nyugis állat volt.

-Jah, mondjuk azt megértem. Haverokkal voltál, antiszoc lettél volna ha bújod a könyveket. - Világos, világos.
-Jahm, hogy úgy, igen, jól látod, minden alapot megtanított. - Bólogatok, hogy lettem tanítva szóval nem saját kútfőből való a tudományom.
-Ugyan, miért robbantanád fel, nem bonyolult. Olyan mint valami képlet. Ha sorban mész a részeken, akkor kijön a végeredmény, ennyi. - Lipnek is ezt magyaráztam.

-Igen, de az orrokat mindig levágom, azok nem kellenek. - Vigyorgok, bár nincs bajom az orrával, csak úgy mondtam valamit.
-Jó... rájöttem Culombo... akkor lenne még egy kérdésem... mi volt a témájuk? - Sóhajtom.
-Akkor fantasy meg sci-fi? Meg klasszikusból is a fantasztikumos? - Elvégre témát tekintve azok javarészt olyanok voltak.
-Hmm... inkább romantika. Austen, Brontë... szeretem a társadalom kritikát meg a jó jellemrajzokat. - mondom álmosan.
-Pff.. a köcsög. - Mondom de komolyan, nem piszkálom, álmosan szabad szájúbb vagyok. - De tanár? Csak nem Drayton? - Kérdezem "Ahh" hangon tőle. Lui mesélt arról a csávóról, szerintem ugyan az lesz.
-Hm, a lényeg hogy jól vagy és nem lett bajotok. A csajt meg emlékeztesd, lehet más a hajad vagy valami, nem emlékszik. - Mondtam valamit, szerintem megjegyezhető emberke Reeve.
De bealszom aztán hogy magamról fecsegek, reggel az üzenetre csak mosolygok. Mondjuk lehet jó lenne gitározgatni, hallanám énekelni... na mindegy, majd.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev   Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 18 2015, 22:43

Egyre jobban utálom ezt a Liot vagy ki a tökömet, attól, hogy izompacsirta volt még nem esnek le a csillagok!
- Ahh ne aggódj, ha csak ezen múlik leszek én rossz szomszédjuk.
Tőlem jobban rettegnének, tuti.

Biccentek, hogy antiszoc lettem volna, így is el kellett vonulnom néha, ha dalszöveget akartam írni. Meg egyébként is asszem. Arra is (mosolyogva) bólintok, hogy összeraktam honnan a főzés alapismeretek és végre elmagyaráztam hogyan értem, ő is érti hogy értem és értjük.

- Lehet ott cseszem el, hogy rakok bele dolgokat, amik nincsenek benne a receptben…
Tűnődöm hangosan. Sokszor azt hiszem beleillik, aztán mégsem.
- Jól van, jól van, tudod, hogy szégyellős vagyok és nehezen nyílok meg. Szóval…fényjelenségek és tájképek. Szerettem a homályt, a ködöt, a naplementét és a villámokat, az állat és növényvilágot.
Embereket nem nagyon fotóztam, azt most itt az Egyetemen új lesz. De gyakoroltam már Lián.
- Aha, inkább. Büszkeség és balítélet, hm? Egen, az Üvöltő szelek nekem is tetszett.
Jut eszembe, annak sajátos borongós érzelmi világa volt. Illik a Lizzy képbe végülis, főleg Austen. Fogadjunk imádja a Jane Eyret. Somolygom…
A dugja az unokanővéremre felfigyel, sőt beletrafál.
- Az, Drayton.
Füstölgöm egy sort. Mosolyogva biccentek a sztorihoz fűzött megjegyzésére is, végülis jah, azóta megnőtt. Aztán egy üzenettel hagyom aludni. Majd keresem, giráttal is.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev   Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 18 2015, 23:06

-Lehetsz az angyali szomszéd is, csak hagyjanak minket békiben. - Mosolygok, mert nem kell agresszorkodnia, én csak békét akarok, az eszköz ellenben mindegy. Na jó, majdnem mindegy.

Mindent értünk (xD)

-Kísérletezel, sosem tudhatod mikor jön be! - Nevetek, mert hát amúgy elég esélyes hogy itt a hiba de nem baj.
-Aham, tudom tudom, de ebből kinevellek, hidd el. - Vigyorgok gonoszan, ha csak a fele is látszik mert a párna takar.
-Majd mutatsz a képeidből? Én is díjazni akarom! - Mosolygok, de tényleg érdekel, valószínű tetszenének is. Főleg a ködös képei, tetszik a téma.
-Pontosan, Fitzwilliam nagy szerelmem! - Csóválom a fejem, de amúgy tényleg szeretem azt a karit. Szerintem nincs olyan csaj aki nem. - Nekem az Üvöltő szelek kevésbé... Talán mert némileg nyomasztó, főleg a Edgar szerepe, aki nézi hogy Heath miként uralja a felesége szívét... - Mondom álmosan, azt olvasni is rossz volt, ment a szenvedés mindenfelől.
-Lui barátnőjére, Nanára is ráhajtott. Komolyan, adta a nyálas szöveget Luinak, hogy nincs köztük semmi, de Lui előtt flörtölt a csajjal... undorító és nyálas fazon. Én csak láttam egyszer a tanáriban, tenyérbemászó a mosolya... - Motyogom a párnába félig, morgok, szegény Lui... Az tuti hogy nem veszem fel a pasas óráit, ha nekem tenné a szépet tuti felpofoznám nem érdekelne a következménye.
Aztán cseverészünk még egy keveset de bealszom van ez így. De ha együtt lakunk majd beszélgetünk még, gondolom.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev   Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 EmptyKedd Ápr. 21 2015, 18:08

Az angyali azért elég távol áll tőlem, meg is csóválom a fejem, mintha Lionel útja kikövezettebb volna.

Egyetértek a kísérletezgetéssel is, szoktam, így robbantok. Nevetek azon, hogy kinevel a nem létező félénkségemből. Az tényleg az utolsó tulajdonság, ami megtalálható bennem. Érdeklik a képeim, nahát. Nagyot nézek, de nincs ellenemre, ha még megvannak.
- Utánanézek. Ha anyámék nem dobták ki, elhozom őket.
Igen, igen a csajok örök kedvence, megcsóválom a fejem.
- Heath jó fej
Nekem bejött a hangulata. A következőkben már csak Sebastiant szidjuk, én megtudom a Nanás információt, a tenyérbe mászó vigyort meg osztom, a nyálassággal együtt.
- Tök visszatetsző, ennyit, így ember se vigyorog, ha nincs min. Lui helyében én rég szétvertem volna a képét, majd mond neki, hogy szedje össze magát, Nanának is látnia kell, hogy meg tudja védeni, meg a férfiúi büszkeség! Ha az én csajommal csinálná megenném, kétszer.
Háborgok, de aztán Lizzyt elnyomja az álom, én meg hagyom aludni.


//köszi//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev   Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Otthon, vagy nem otthon, ez itt a kérdés - Liz és Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» "Best of kérdés" Reeven/Leopold
» Max & Will -- Szia, ki vagy?
» David és Michelle - Szex vagy nem?
» Kinn vagy benn? ~ Maxie & Lizzy
» "Lépsz vagy lelépsz" - Joshua/Leopold

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-