Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
David és Michelle - Szex vagy nem? EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
David és Michelle - Szex vagy nem? EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
David és Michelle - Szex vagy nem? EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
David és Michelle - Szex vagy nem? EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 David és Michelle - Szex vagy nem?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

David és Michelle - Szex vagy nem? Empty
TémanyitásTárgy: David és Michelle - Szex vagy nem?   David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyVas. Feb. 15 2015, 20:03

Most kivételesen ki tudtam magam aludni. Azt hiszem, kezdek belerázódni ebbe az egészbe és már tudom, hogy hogyan is osszam be az időmet. Sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, mint mikor elkezdtem ezt az előrehozott diplomát. Remélem, hogy év végén visszakérhetem magam rendesre, mert nekem nehéz ezt a két osztályt egyből megcsinálni. Főleg, hogy mellette még gyakorlatra is kell járnom, nem tudok foglalkozni a csajokkal, pedig már nagyon is vágyok a társaságukra. Épp a folyosón sétálok, hogy körbe nézzek ki merre is van, de mintha mindenkit elnyelt volna a föld. Vagy csak mindenkinek órája van, amíg nekem lyukas? Áh, nem hiszem, pont ezért is megyek a szekrényemhez, ahol elkezdek kutakodni. Felveszem a dzsekimet, mert azért hűvös van, talán valamelyik nyitva hagyta az ablakot és huzatot csinált valahogy. Becsukom a szekrényem, majd a zsebeibe dugom a kezeimet és sétálni kezdek tovább. Épp egy lányt pillantok meg, mikor gonosz mosoly kerül az arcomra. Új első áldozat. Oda is sétálok hozzá, nem csinálva semmi rosszat. Mindent eltüntettem az arcomról, hiszen nem lenne jó, ha leolvashatná rólam, hogy csak ki akarom használni. Megállok mellette, bár így nem nagyon láttam, hogy mit csinál, de remélem, azért észre fog venni.
- Szia. - Kezdem illedelmesen, bár szeretem mikor a dolgok közepébe tud vágni az ember. Nem tűnik nagyon bevállalósnak, de megküzdeni az ilyenekért imádok. Sokkal jobb lesz utána a szex.
- Meghívhatlak egy teára vagy kávéra? - Nem köntörfalazok egyből elmondom, hogy végtére is mit akarok. Burkoltan természetesen, jó az ha úgy érzik, hogy törődik velük az ember. Kíváncsian várom a válaszát, hiszen semmi rosszat nem csinálok, csak meghívom egy italra, ha elfogadja.
Vissza az elejére Go down
Michelle Evans
Michelle EvansKlasszikus kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 31

David és Michelle - Szex vagy nem? Empty
TémanyitásTárgy: Re: David és Michelle - Szex vagy nem?   David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyHétf. Feb. 16 2015, 18:10

Jeej..! Végre egy lyukas óra, egy kis szabadidő, amikor végre tudok olvasni. Találtam egy könyvet, egy olyan könyvet, aminek a címe kicsit félrevezető, mert egyáltalán nem arról szól, amit az ember alapjáraton hisz a cím láttán. A könyvesboltban pont egy olyan példányt találtam meg, aminek a borítója egyszínű vörös, és csak a szerző, meg a cím van rajta. És én naiv azt hittem, hogy valami cuki kis családi történet lesz, ami egy cuki kis családi házban játszódik. Hát nagyon tévedtem. Hátsó bejárat... Ugye, hogy mindenki egy házra, és annak a bejáratára gondol? Ne tévesszen meg a címe, ne... Mondjuk azt leszámítva, hogy vannak benne olyan dolgok, amiket én olvasni nem igazán akartam volna, egész jó a könyv. Viszonylag gyorsan haladók vele, már nagyjából a felénél tartok, de azért tegyük hozzá, hogy bizonyos részeket csak átfutok, hátha van benne a történet alakulásának megértéséhez fontos dolog.
Az egyik folyosón az ablak alá ülök le, nem féltve a kosztól a gatyám. egy vékonyabb kabátot is felvettem, ugyanis eléggé fázom még itt bent is. Hú, ha ezt anya látná... Tuti kitérne a hitéből, és rögtön rám parancsolna, hogy álljak fel. De ő most nincs itt szóóóval... Szabadság!
Épp egy viszonylag érdekes résznél tartok, így csak a könyvre koncentrálok, és nem veszem észre, hogy valaki idő közben a közelembe merészkedett, így kellően megijedek, mikor az illető megszólít. Összerándulok, és kell néhány másodperc, hogy némileg összeszedjem magam, és felnézzek a "támadómra".
- Szia! - vigyorgok a srácra, majd a következő kérdése hallatán tagra nyílt szemekkel, félredöntött fejjel nézek a srácra, egészen úgy, mint egy kíváncsi kiskutya. - Öööö... Tea...? Az jó lenne. - mosolyodom el, kicsit zavartan, mert nem igazán értem, hogy ez most miért, és hogyan, és miért jött... De mindegy is.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

David és Michelle - Szex vagy nem? Empty
TémanyitásTárgy: Re: David és Michelle - Szex vagy nem?   David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyHétf. Feb. 16 2015, 22:43

Csak céltalanul sétálok a folyosón, hiszen nem terveztem semmit. De pont kapóra jön az, hogy kiszúrom az egyik ablakpárkányban egy lány. Nem igazán láttam még, talán gólya, most jött először. Akkor talán hallott már rólam, de ez csak az esélyeimet növelik. Magabiztosan haladok végig a folyosón, hogy odaérjek hozzá. Ahogy közelebb megyek, látom, hogy olvas, de pofátlan módon megzavarom benne.
- Ne haragudj, nem akartalak megijeszteni! - Mondom halvány mosollyal és ránézek a csillogó szemeimmel. Valóban nem gondoltam volna, hogy ennyire belemerül a könyvbe, hogy nem veszi észre, hogy jövök. A meghívásomat jól fogadta, hiszen mondhatott volna nemet is, így ismeretlenül.
- Akkor elkísérlek a kávézóba és addig mesélhetnél magadról. Még nem láttalak itt, most jöttél? - Nézek rá, bár remélem, hogy azért elindultunk, vagy legalábbis kezdi összeszedni magát, hogy mehessünk. Nekem itt is megfelel a beszélgetés, de egy tea mellett igazán kellemesebb.
- Mit olvastál? - Kérdezek rá a könyvre, hiszen nem felejtettem el, hogy olvasott, mikor idejöttem. Kíváncsi vagyok, hogy mi érdekli, én is szoktam olvasni, bár nekem azért eléggé kevés időm van erre.
- Bocsi, David White. - Mutatkozok be neki, és a kezemet is nyújtom felé. Barátiasan megrázom, hogyha elfogadja, majd várom, hogy ő is elárulja nekem a nevét.
Vissza az elejére Go down
Michelle Evans
Michelle EvansKlasszikus kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 31

David és Michelle - Szex vagy nem? Empty
TémanyitásTárgy: Re: David és Michelle - Szex vagy nem?   David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyVas. Feb. 22 2015, 20:02

Gyakran elofordul velem, ha valami érdekes könyvet olvasok, hogy annyira belemerülök, hogy teljesen kizárom a külvilágot, és semmi másra nem figyelek, csak a történetre. Attól eltekintve, hogy ez a krimi tele van fura részekkel, még jó. Alapjáraton nagyon szeretem a krimiket, és sok ilyet is olvastam már, bár be kell vallanom, ez egy picit más, mint azok.Összerezzenek, mikor valaki hozzám szól, így az illető teljesen visszahúz a való világba, és már nem igazán tudok a könyvvel foglalkozni.
- Ugyan... Semmi gond. Elég gyakran előfordul. - legalábbis velem. Ha nem a szobámban olvasok, akkor gyakran félbeszakítanak mindenféle apró kérdéssel, mint például hogy mennyi az idő, meg merre van ez vagy az a hely. Na ez utóbbit hiába kérdezik, mert én még térképpel a kezemben is képes vagyok eltevedni. Viszont ilyen kéréssel/kérdéssel még sosem támadtak le, én pedig habozás nélkül igent mondok a meghívására, mert miért is ne?
- Ühm... Rendicsek! - mondom, és már csukom is be a könyvet - persze előtte még megjelölöm, ahol tartok -, és lassan, de végül csak sikerül magam álló helyzetbe küzdeni. Ez az amúgy egyszerű művelet mostanában elég lassan megy, sokkal lassabban, mint a balesetem előtt, de hát ez van. Egyszer majd csak hozzászokok teljesen a műlábhoz, legalábbis nagyon remélem.
- Öhm... Ja, pár hete érkeztem. Később, mint szerettem volna, de előbb sajnos nem engedtek. Te gondolom már régebb óta itt vagy. Hányadik évfolyamos vagy? - kérdezek rá, közben pedig felőlem akár el is indulhatunk. Remélem nem túlságosan zavarja az én lassabb, bicegősebb tempóm. Így biztos tovább tart majd az út a kávézóba.
- Öööö... Izé... Nem hiszem, hogy azt te tudni akarod... Nem épp hétköznapi témájú könyv. - Arcomra egy halvány, zavart mosoly kúszik, közben pedig jobban megszorítom a könyvet a kezemben.
- Michelle Evans. - Mutatkozom be én is, s mosolyogva rázok vele kezet. David... White... Ismerős a neve... Mintha a koliban, vagy valahol hallottam volna, hogy beszélnek róla, bár nem biztos. Nem szoktam hallgatózni, csak néha egy-egy beszéd foszlányt meghallok, és akár napokig nem tudom elfelejteni. Vicces, de igaz.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

David és Michelle - Szex vagy nem? Empty
TémanyitásTárgy: Re: David és Michelle - Szex vagy nem?   David és Michelle - Szex vagy nem? EmptyKedd Feb. 24 2015, 20:44

Sajnálom, hogy megijesztettem, mert nem ez volt a célom. Igazából egy valami célt tűztem ki magam elé most, de még muszáj gondolkoznom, hogy elérjem vagy se. Végül is, majd a beszélgetésünk után is ráérek ezen gondolkozni.
- Azért kiengesztelhetlek? - Mosolygok rá bűnbánóan, kíváncsi vagyok, hogy mit fog erre válaszolni. Elvégre, így is le lehet valakit venni a lábáról. De ha már így alakult, akkor meghívom egy teára. Nyújtom a kezem, hogy segítsek leszállni a párkányról, már ha elfogadja.
- Jól elzsibbadhatott a lábad. - Nézek a lábára, olyan esetlenül kelt fel. Bár lehet, hogy csak én láttam így. Mindenesetre nem tudom mióta ül itt, és nem bántani akarom, csak szimplán megjegyeztem.
- Hogy-hogy nem engedtek? Kik? - Vonom össze a homlokomat, bár nem akarok vájkálni a magánéletében, de nagyon is érdekel, hogy miért lehetett ez. Kíváncsi vagyok és talán ezzel bántok meg sok mindenkit, de ez vagyok én. Változtatni nem tudok, és nem is akarok rajta.
- Harmadikos vagyok. - Válaszolok gyorsan az utolsó kérdésére is, bár most jutott el az agyamig, hiszen egész végig azon gondolkoztam, hogy miért is nem jöhetett előbb. Fáziskéséssel ugyan, de válaszolok, és jobb később mint soha.
- Azért próbáld meg! Engem minden érdekel! - Mosolygok, hátha a két szép szemem miatt elárulja, mi volt a könyv címe. Most már egyre jobban érdekel.
- Örülök Michelle! Akkor egy tea? - Állok meg a kávézó előtt és megvárom, míg mond nekem valamit. Végtére is, én fizetek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

David és Michelle - Szex vagy nem? Empty
TémanyitásTárgy: Re: David és Michelle - Szex vagy nem?   David és Michelle - Szex vagy nem? Empty

Vissza az elejére Go down
 

David és Michelle - Szex vagy nem?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Meghívhatlak...ja, hogy te vagy az? ~ Michelle & Kimberly
» Egy újabb unalmas iskolai nap... vagy mégsem? - David és Giselle
» Bocsbocsbocs ~ Michelle és Sebastian
» Help me lose my mind || Michelle & Lip
» Exkómás egyesület Michelle&Reeven

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-