Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 A fotóstúdióban (Elee és Josh)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fotóstúdióban (Elee és Josh)   A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 13 2015, 22:42

Egyikőnk sem hibáztatja a másikat, és ez már kezd beteges lenni. Hát, akkor kénytelen vagyok rá hagyni. Ha mindenáron azt szeretné, hogy az Ő hibája legyen, vigye. Nekem csak könnyebb lesz a lelkiismeretem.
//Én nem játszom useresen. Amit olvasol, az a kari.//
Felajánlja, hogy hazavisz, de valahogy nem hiszem, hogy ez most olyan frenetikusan szuper ötlet lenne. Most, amikor tulajdonképpen megbeszéltük, hogy hagyjuk az egészet, és amikor kijelentettem, hogy szerintem nem kéne édes kettesben rontanunk a levegőt. Pusztán csak azért, mert olyankor mindig ilyen kínlódásba kezdünk, és előbb utóbb el fog fogyni a cérnám, és olyat találok mondani, amit a későbbiekben megbánok.
Tökre el is felejtettem, hogy az Ő pólója van rajtam. Első körben nem is értem, hogy hogy nem mehetek el. Aztán kissé még mindig ledermedve hagyom, hogy levegye rólam a pólót. Nem érzem magam feszéjezve, hogy vetkőztet. De most komolyan azt gondolja, hogy ha feldobja a szex lehetőségét, nem fogok elmenni? Ezek szerint valóban berakott a „ribanc fiókba” azon a randin… Keserű lesz a szám íze, és már nem érzem magam annyira szemét alaknak, hogy lelépek.
- Öhm… - megköszörülöm a torkom – Inkább a sajátomban mennék haza, köszi. – rohadék vagyok, én is tudom, de ellépek, és a konyhába megyek, mert mintha ott hagytam volna a felsőmet. Közben nagy suttyomban dobok egy SMS-t Vincentnek a címmel, és egy segélykérő üzenettel, hogy ismét szükségem van a felmentő seregre. Természetesen beszállok a benzinköltségbe. Természetben, mivel hogy mást úgysem fogadna el, hiszen nem kell neki zsebpénz. Csak remélni tudom, hogy nincs valahol a világ másik felén, és valami varázsütésre itt terem, mire kilépek az ajtón. Magamra kapom a felsőmet és nagyjából, viharosan elrendezem magamon. Most már nagyon mennék, de mégiscsak parasztság lenne, ha kiengedném magam, nem? Azért elindulok az előszoba felé, biztos, ami biztos.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fotóstúdióban (Elee és Josh)   A fotóstúdióban (Elee és Josh) - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 13 2015, 23:39

Hogy hazaviszem, udvarias gesztus. Nem rúgom ki a házból csak azért, mert továbbra sem zúgott belém. Nem hívatok taxit sem, és nem erőltetem rá magam, amikor azt mondja, levegőzni lenne kedve. De annyira azért ismerem, hogy tudjam, igényes a külsejére...
Ha azt hiszi, arra játszom, hogy maradásra kényszerítsem, abszolút félre ismert, sosem tettem ilyet, nem is tennék soha. Hogy éppen nem tépem le a pólót róla, bocsánat... , nem egy rossz darab. Elee sem, aki benne van, a testem reagál is a közelségére, az illatára. De ahogy az imént az ágyban, a konyhában, vagy korábban a stúdióban, ezer éve az istállóban... most sem esnék neki. A vágy csak vágy, ebben igaza volt, ennyivel sosem érném be, és erre sosem használnám fel őt, mert fura módon még mindig jobban tisztelem benne a nőt, mint magamban a férfit.
- Hát hogyne, ahogy óhajtod...- lépek hátrébb én is, aztán Elee után indulok, hogy ha majd felveszi a sajátját (foltosan, vagy ahogy neki tetszik) ki tudjam engedni az ajtón. Út közben laza mozdulattal dobom a pólómat a szennyesbe. Norának ciccegek, jöjjön ő is, búcsúzzon el, ahogy illik...
- Elee- szólok nyugodtan és barátságosan utána- Köszönöm, hogy segítettél. Sokat jelentett nekem.
Norát felkapom, hogy ki ne szaladjon az ajtón, aztán kiengedem Eleet, magam is utána lépek, hogy ki tudjam kisérni a kapuig. Így tisztességes, így tanítottak, nincs ebben semmi rossz.
- Viszlát- köszönök el tőle, és komolyan gondolom. Lehet, Marionak tényleg tetszettünk, lesz még közös meló. Vagy megkapom azt a szerepet (a lovászfiút), és akkor lesz még mit gyakorolnom a lovardában.  Ki tudja, mit hoz a jövő?
Az utca végén csikorogva fordul be egy autó. Ha Elee elindul, én is visszaindulok a házba. Már etetem Norát, amikor felnevetek.
- Nora, azt hiszem, elég volt a hülyéskedésből. Kezdjünk új életet. Mit szólsz?

//Köszi a játékot. Tanulságos volt! Smile //
Vissza az elejére Go down
 

A fotóstúdióban (Elee és Josh)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Ma újra láttalak (Josh és Elee)
» Big news ~ Elee&Josh&Seby
» Elee&Nick
» Elee&Richard
» Looking for you Elee - Reev

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Hogy mire vagy jó... :: Munkahelyek :: Archívum-