Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Macska-egér játék (Eros & Usui)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Macska-egér játék (Eros & Usui) Empty
TémanyitásTárgy: Macska-egér játék (Eros & Usui)   Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptyKedd Feb. 11 2014, 20:49

A félévet végül passziválta és főállásban dolgozni kezdett, hogy felajánlották, van hely. Nem akarta kihagyni a lehetőséget. A tavaszi félévre már újra aktívnak jelölte be magát, mert az egy éves próbaidő megvolt, és mert feladatot is kapott. Úgy érzi az újságírói dolgait is felhasználhatja, ha ez a lelkizős borzalom nem működik. Ugyanis be kell iratkoznia a helyi pszichológushoz, hogy kiderítse, köze van-e az alvilághoz.
Mára kapott időpontot, délután három. Micsoda időpont... de nem baj, a lényeg hogy kapott. Igazából úgy gondolja hogy még gyanús sem lesz hogy ő maga eljött, hiszen antiszociális, nyers és kissé tömegiszonyos, amin remekül elrágódhat majd ez az alak. Ugyanis Usui nem hisz a pszichológusokban, csak abban, hogy mások igen és ezért rengeteg pénzt fizetnek. Igazából azt fizetik meg, hogy valakinek kipanaszkodhatják magukat, aki csak bólogat és "mélyen együtt érez". Ennyi.
Természetesen hamarabb ott van negyed órával, vár, remélve hogy az előtte lévő beteg vagy minek nevezze nem sír ki még fél órát magának.
Vissza az elejére Go down
Dr. Eros Skouris
Dr. Eros SkourisVároslakó
Életkor : 45
Foglalkozás : Pszichiáter
Hozzászólások száma : 74

Macska-egér játék (Eros & Usui) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Macska-egér játék (Eros & Usui)   Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptyKedd Feb. 11 2014, 21:31

Hosszú, jelentéktelen napom van. Beutalókat írtam, gyógyszerrecepteket állítottam elő, elutasítottam néhány vacsorameghívást nőbetegektől - őrültekkel nem randizom, valamint délfelé tettem egy rutin körsétát a zárt osztályon. Moody aki kockacukornak képzelni magát még mindig kényszerzubbonyban van, azt mondták már nem csak nyalt, de harapott is. Próbáltam kommunikálni az idősödő vállalatvezetővel, de kiskanálnak nézett. Növeltem a gyógyszeradagját. Visszafelé jövet azon gondolkodtam megérné-e felboncolni, még meg kell várnom a labor eredményeket. Két beteget jelentettek még erre a napra, egy kettes és három órásat.
A szerelmi történetek a legrosszabbak, ez a nő azt akarta, hogy lakkozzam ki a körmét. Fél háromkor közölte, hogy azt hitte a manikűrösénél ül, írtam fel gyógyszert a téveszméire. Mivel értelmet nem igazán láttam a tekintetében tulajdonképpen hazazavartam egy a munka alól való felmentést igazoló papírossal. Igazából csak ezért jött, még egy naplopó elmebajost szabadítottam az adófizetők nyakába, tulajdonképpen elégedett vagyok magammal. Mivel időm még van kávéivásra szántam el magam, kint a váróteremben csak egy japánt láttam. A külföldiek a legrosszabbak, azoknak általában szexuális gondjaik vannak, esetleg problémák a vízummal. Nyersen biccentettem neki, majd hanyag rutinnal ittam meg mai sokadik feketém. Lassan három óra, a váró üres, kizárásos alapon a japán fickó lesz mai szerencsétlen vendégem.
- Jöjjön
Biccentek felé kimért, jeges modoromban. Biztató mosoly, hízelkedés, megjátszások nélkül. Megvárom míg bevonszolja a valagát az irodámba, majd magukra zárom az ajtót.
- Jó napot Mr...Usui Kazuki
Pillantok egy ide utaló aktára, mindig tudom a pácienseim nevét előre.
- A nevem Dr Skouris, örvendek
Vetek rá futó pillantást, helyet foglalok az íróasztal mögött, míg ő leülhet velem szembe, vagy lefeküdhet az ágyra, ha nagyon bolondnak érzi magát. A keresztnevemről nem szoktak tudni a betegeim, ezt most is tabu tárgyának tekintem.
- Minek köszönhetem ezt a látogatást?
Térek rögtön a tárgyra mosolytalan arccal, de szilárd és nagyon átható kék tekintettel nézek rá, mint általában mindenkire, akivel kontaktusba kerülök. Első ránézésre normálisnak tűnik, gyanúsan fiatalnak, talán Egyetemre jár és egyszerű koncentrációs zavarok lesznek, vagy elhagyta a barátnője, utóbbi még unalmasabb lenne.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Macska-egér játék (Eros & Usui) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Macska-egér játék (Eros & Usui)   Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptyKedd Feb. 11 2014, 22:34

Csak ül és vár, egy fickó kijön, igen ő hozzá jött. Tökéletesen tudja, mert mutattak neki képet a fickóról. Ennek ellenére csak biccent és unottnak hatóan ül tovább. Mikor nagy kegyesen csak behívják feláll tökéletes hátú ülő pozíciójából és követi a "dokit".
Mondjuk az hogy nem negédeskednek vele egy fokkal kellemesebbé teszi ezt a tortúrát.
-Csak Kazuki, kérem. - Javítja, mert tudja hogy a japánok nevét okoskodásból cserélgetik, mintha japán névsorrend lenne, de ha azt sem bírják megkülönböztetni mi vezeték és keresztnév akkor fogják be. Na mindegy, ő megkímélte ettől a dokit.
-Úgyszintén. - Mondja semleges, kimért hangon, a szemébe nézve, hát... túl vannak a formalitáson. Éljen.
Az ágyat még észrevenni sem hajlandó, nem hogy elfeküdni, egyenes háttal beleül a székbe, amúgy sem bírna elkényelmesedni, de mondjuk neki így a kényelmes szóval tárgytalan.
-Többen a tanáraim közül erősen ajánlották hogy menjek egy szakemberhez. Úgy érzik nem tökéletes a szociális megnyilvánulásom és az egyik rutinteszten is "elvéreztem". Már szerintük. Szóval eljöttem, hogy eleget tegyek a kérésnek és tanácsot kérjek a szociális gátlásaim feloldására. - Mondja monotonon, kissé színtelenül, de a tekintete komoly, komolyan gondolja. Már abból a szempontból, hogy sűrűbben akar jönni, tehát vegyék figyelembe a problémát. Fogalma sincs elutasíthatják-e, elvégre a rendőrség egy bizonyos óraszámot támogat jelenleg.
-Mivel nem tudom hogy szokás ezt csinálni, mérje fel, valóban rászorulok-e és ha igen, segítsen megoldani a problémát. - Nyomatékosít, mert úgy érzi talán nem veszik majd eléggé komolyan. Amúgy fogalma sincs hogy is megy ez, némileg sűrűbben pislog, de csak mert frusztrálja, hogy bizonytalan a dolgában.
Vissza az elejére Go down
Dr. Eros Skouris
Dr. Eros SkourisVároslakó
Életkor : 45
Foglalkozás : Pszichiáter
Hozzászólások száma : 74

Macska-egér játék (Eros & Usui) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Macska-egér játék (Eros & Usui)   Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptySzer. Feb. 12 2014, 14:00

Nem sok interakció történik köztünk, a Kazukit megjegyzem. Finoman, kifejezéstelenül biccentek, elég egyszer elmondani, egyébként tudtam. Sokat utazom. Igaz a japánt nem beszélem és Mr Kazuki nem tudhatja, hogy mindenkit a keresztnevén szólítok, aki beteszi lábát a pokol kapuján.
Kifejezéstelen arccal komolyan hallgatom végig a Többen a tanáraim közül címzetű minidrámát. Összevont szemöldökkel meredek szemébe, zavaró szokott lenni. Meglátjuk Kazukit kiidegelem-e vele.
- Szerinted nem?
Érdeklődöm, hangszínt nem nagyon viszek ebbe a kérdésbe sem, talán aprócska, elhanyagolható élcet. Kijelenti, fel kell őt mérnem, kicsit megemelem a szemöldököm, de már mozdulok is, hátratolom a székem, kinyitok egy fiókot, némi kotorászás után előhúzok két papirost, még egy kis kotorás után tollat. Kazuki úrfi elé tolom mindkét papírt és a tollat is.
- Természetesen ezt fogom tenni, kérlek töltsd ki ezeket. A válaszokat majd átbeszéljük.
Először fel kell mérnem mennyire, vagy hogyan antiszociális, nincs-e tömegiszonya, később fel kell tennem, hogy gyermekkori traumák miatt kerüli-e az embereket, megoldatlan konfliktusok, sok minden lehet. Egyáltalán hogyan reagál másokra, vannak-e mély baráti kapcsolatai, esetleg felszínesek, szerelmi viszonyok. Mindenre rákérdezek majd, de előbb lássuk ezt a két tesztet.

Választható lehetőségek: igen, nem, néha

1. Bele tudom magam képzelni mások helyzetébe. ?

2. Mindig meghallgatom mások problémáit .?

3. Figyelek arra, hogy véleménynyilvánításommal ne sértsek meg másokat .?

4. Konfliktusban képes vagyok kompromisszumokra.?

5. Ha valaki bajban van, szívesen segítek és mindenben támogatom.?

6. Próbálok mindig igazságosan bánni másokkal.?

7. A csapatmunkát többre értékelem a hatalmi harcnál - szerintem csak így lehet sikeres az ember.?

8. Tiszteletben tartom más emberek véleményét, még ha nem is értek vele egyet.?

9. Általában nyitott, könnyen kezelhető ember vagyok, akivel könnyen kijönnek.?

10. El tudom fogadni, hogy más emberek másképpen végzik a munkájukat, mint én.?

11. Meg tudok bocsátani azoknak az embereknek, akik igazságtalanul bántak velem.?

12. Először minden emberben megbízok.?

13. Sikereimről és eredményeimről nem beszélek sokat.?

14. Ha valaki bajban van, állandóan azon töröm a fejemet, hogy hogyan segíthetnék.?

15. Szeretem megoldani és nem kikerülni a konfliktusokat.

Másik teszt
http://www.lelkititkaink.hu/panik_teszt.html

//kérlek töltsd ki Kazuki nevében, s majd én kiértékelem Smile //
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Macska-egér játék (Eros & Usui) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Macska-egér játék (Eros & Usui)   Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptySzer. Feb. 12 2014, 19:19

Különösebben nem zavarja ez a vizslató tekintet, csak egy sóhajt ereszt el a kérdésre.
-Nem különösebben érdekel. - Mondja meg az őszintét, mert valóban nem szokta érdekelni.
Aztán semleges arccal szemléli a dokit, kap valami papírt és tollat. Erősen elgondolkodik hogy most csaljon és direkt írogasson túlzásokat, vagy legyen őszinte... Mert valahol érdekelné a válasz. De a hazudás mint olyan számára ismeretlen műfaj és ha nagyon muszáj, akkor felemlegeti a régi sebeket, azokon lehet csámcsogni, mindkét pszichológusa megtette, az más kérdés hogy őt már akkor sem érdekelte. Őt most is csak a munka érdekli.
Bólint egy aprót, akkurátusan leveszi a toll kupakját ha akad és komoly arccal végigolvassa először.

1. Bele tudom magam képzelni mások helyzetébe. ?
Igen
2. Mindig meghallgatom mások problémáit .?
Néha
3. Figyelek arra, hogy véleménynyilvánításommal ne sértsek meg másokat .?
Néha
4. Konfliktusban képes vagyok kompromisszumokra.?
Nincsenek konfliktusaim.

~Kerülök mindent és mindenkit... na jó, ez lehet antiszociálisan hangzik, pedig csak békére vágyom. Na mindegy.

5. Ha valaki bajban van, szívesen segítek és mindenben támogatom.?
Igen

~Elvégre rendőr vagyok vagy mi... bár ezt nem erőltetem nála.

6. Próbálok mindig igazságosan bánni másokkal.?
Igen
7. A csapatmunkát többre értékelem a hatalmi harcnál - szerintem csak így lehet sikeres az ember.?
Igen
8. Tiszteletben tartom más emberek véleményét, még ha nem is értek vele egyet.?
Igen
9. Általában nyitott, könnyen kezelhető ember vagyok, akivel könnyen kijönnek.?
Nem
10. El tudom fogadni, hogy más emberek másképpen végzik a munkájukat, mint én.?
Néha
11. Meg tudok bocsátani azoknak az embereknek, akik igazságtalanul bántak velem.?
Nem
12. Először minden emberben megbízok.?
Nem
13. Sikereimről és eredményeimről nem beszélek sokat.?
Igen
14. Ha valaki bajban van, állandóan azon töröm a fejemet, hogy hogyan segíthetnék.?
Néha
15. Szeretem megoldani és nem kikerülni a konfliktusokat.
Igen

Nah, ezzel meg is volnának, szép, határozott betűkkel ír, és nem gondolkodik sokat a válaszokon. Bár egyelőre nem érti ez miben fog segíteni, de csinálja.
Aztán papírt vált.

Remegek vagy reszketek.
soha
Izzadok.
néha
Időnként szapora szívverésem van.
soha
Azt érzem, hogy fulladok és légszomjam van.
soha
Mellkasi fájdalmam vagy nyomás érzésem van.
Néha
Hasi fájdalmam vagy hányingerem van.
soha
Szédülök, bizonytalan vagyok.
soha
Ájulásérzés kerülget.
soha
Félek attól, hogy elveszítem az önkontrollomat.
soha
Félek attól, hogy megőrülök.
soha
Halálfélelmeim vannak.
soha
Időnként ráz a hideg.
néha
Zsibbadok, vagy bizsergek.
soha
Félek egyedül elmenni otthonról.
soha
Félek, hogy tömegben kell lennem, vagy sorba kell állnom.
soha
Félek közlekedési eszközzel utazni.
soha
Próbálom elkerülni vagy korlátozni a félelmet keltő helyzeteket.
soha
Félek a repüléstől, a magasságtól, az állatoktól, az injekciótól, a vér látványától.
néha
Idegen emberek előtt félek megnyilvánulni, melyről - tudom, hogy ez a félelem túlzott vagy ésszerűtlen.
soha
Előadói teljesítményt igénylő helyzeteket lehetőleg elkerülöm, vagy csak félelemmel viselem el.
néha
A félelmet keltő helyzetek miatt keletkező szorongás jelentősen kihat a teljesítményemre.
soha
Túlzottan aggódom mindennapi eseményekkel kapcsolatban (munka, család, iskola).
néha
Nyugtalannak érzem magam.
néha
Nehezen koncentrálok, néha úgy érzem, hogy képtelen vagyok gondolkodni.
soha
Alvásom nem kielégítő.
gyakran
Hajlamos vagyok arra, hogy mindent pontosan, precízen végezzek.
mindig
Örökké rendet rakok, tisztogatok, pakolgatok.
mindig
Akaratom ellenére előtolakodnak ostoba, alaptalan, felesleges gondolatok.
gyakran
Aggódom attól, hogy megbetegszem.
soha
Kényszerítő érzés van bennem, hogy többször megmossam a kezem, ismételjem a fürdést, fogmosást.
soha
Többször ellenőrzöm az ajtózárat, gázcsapot, villanyt, vasalót, riasztót stb.
néha

Mikor kész van a tesztekkel, vesz egy mélyebb levegőt és odatolja a férfinak, szépen maga elé illesztve a tollat vízszintesen és néz, hogy mi lesz a folytatás.


//Remélem így jó lesz xD //
Vissza az elejére Go down
Mesélő
MesélőMesélő
Hozzászólások száma : 122

Macska-egér játék (Eros & Usui) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Macska-egér játék (Eros & Usui)   Macska-egér játék (Eros & Usui) EmptyVas. Május 25 2014, 22:45

A játék inaktivitás miatt
FAGYASZTVA!

( Ha folytatni szeretnétek, PM-ben jelezhetitek!)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Macska-egér játék (Eros & Usui) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Macska-egér játék (Eros & Usui)   Macska-egér játék (Eros & Usui) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Macska-egér játék (Eros & Usui)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dr. Eros Skouris
» Emberi játszmák ~ Eros és Olivia
» That's my chaos... > Eros & Michaël a rendelőben
» A műsorvezetés rejtelmei [NYITOTT JÁTÉK]
» Francia módi ~ NYITOTT JÁTÉK

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Hogy mire vagy jó... :: Munkahelyek :: Archívum-