Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) Empty
TémanyitásTárgy: Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)   Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyHétf. Nov. 19 2012, 00:17

McAdamtől tudom a címet. McAdamtől tudom azt is, hogy Rena ma délután itthon lesz és egyedül gyakorol valami szerepet egy franciázós - vagy francia? - pasas gyakorlati órájára. Szóval a meglepetés tökéletes, már csak piros masnival kellene átkötnöm magam, de az pasiknál közhely, nőknél pedig egyenesen röhejes.
A taxiból kiszállva elégedetten pillantok körbe. Megnyugtató, hogy az a sztárarcú f*szkalap rendes környezetben tartja a barátnőmet. Mondjuk, azért azt gondoltam, hogy ilyesmire ad, de valahogy a nyár elején hallottak óta kevésbé tudok pozitívan hozzáállni.
Hiába magyarázott valamit Rena a telefonba randikról, meg megbánásról, békülésről. Szerelmetes idióta a csaj! És ezért imádom, mert roppantmód cuki tud lenni, ahogy lelkesedik, na de kell mellé valaki, aki fejbe veri olykor, ha hülyeséget csinálna. És nem, ennek nem Sparksnak kell lennie, remélem ezt már ő is belátja.

A kaputelefonhoz lépve bepötyögöm a kódot és megindulok felfelé, a megfelelő lakás felé. Természetesen lifttel. Hihetetlen, micsoda jó szíve van ennek a James-nek. Lehet, ez valami angol módi...
Belépve lopva pillantok körbe.
- Hahó.... - széles a mosoly a képemen, ahogy a fotelon nyúló-szenvedő csajszimat megpillantom.
Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)   Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyHétf. Nov. 26 2012, 11:02

Nem hiányzott nekem a hátamra se ez a házi feladat. Nem tudok szende szűzikét jól alakítani már, mert... nem szeretek. Inkább lennék egy utcalány, vagy gonosz királynő, de Júlia valahogy kifejezetten nehezen fekszik. Pedig Júliát már játszottam többször is, mégis, most valahogy totál szenvedés az egész, ki is találtam már ma mindent, miért nem gyakorolok: takarítottam, kimostam, főztem, elmentem vásárolni néhány kiegészítőt a lakásba és Renára, amitől majd elállhat Jamieje szava. De aztán, amikor mindezzel megvoltam, egyszerűen kénytelen voltam nekifogni annak a hülye szerepnek... úgy döntöttem, újraolvasom az egész sztorit, hátha valami új nézőpontot sikerül felfedeznem, amitől majd könnyebb lesz aztán azonosulni.
Egy középlila melegítőnadrág van rajtam, persze sztreccs, hogy a megfelelő helyeken feszes legyen, meg egy fekete judo-pántos trikó.
A fotelban ülve szenvelgek éppen, az egyik részt hangosan elmondva, amikor hallom, hogy nyílik az ajtó. Végre itt van Jamie, aki majd megment ettől a kínszenvedéstől! Csakhogy ez nem az ő hangja. Először el se akarom hinni, kivel azonosítom ezt a dallamot, aztán mégis felpattanok, és sikítva kirohanok hozzá, hogy a nyakába vessem magam.

-Úristeeeeeeeen Ribizli! Hát te meg mit keresel itt! De jó, hogy itt vagy, jajj, már úgy-de-úgy hiányoztál!-
Lelkendezem, és elengedem, hogy le tudja venni a kabátját, aztán meg behívom, ofcourse. Remélem még nem szokott el a Rena-féle bájos üdvözlési szokásaimtól.
Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)   Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyPént. Dec. 07 2012, 08:43

Számítottam letámadásra, de valahogyegy kisebb Rena-bombára sose lehet felkészülni. Bár főleg a blézerem bánja, a kezemben tartott papír és Westwood táskákat még épp időben tartom ki oldalra, mikor becsapódik.
Kitárt karral fogadom és szorosan ölelem magamhoz rég nem látott barátnőmet. Jajj cica, ha tudnád, mennyire kellett már a lelkemnek ez!
- Miért nem ülünk le és akkor elmesélem... - nevetek. - Te is hiányoztál nekem, ribikém. Ezzel meg csak óvatosan, mert robban, ha jól használod. - nyújtom át bájos mosollyal és cinkos kacsintással a papírzacsit, mely mélybordó, fekete csipkemintával . Ilyen a beltartalma is: fehérnemű formájában.
A méreteivel pontosan tisztában vagyok - fogyott már megint kicsit, de talán most, hogy újra együtt vannak Jamievel, összekapja majd magát súlyban is némileg - és a színek, a stílus is remekül fog rajta állni. A bordó kiemeli bőrének árnyalatát, a csipke rafináltsága egyszerre dögös és bájos... de ne habarodjak itt bele a szakmai dolgokba!

Könnyed léptekkel lépek ki magassarkúimból és a blézer is lekerül, félvállas, elegáns felsőmet helyezve előtérbe, mely remekül harmonizál az egész szettemmel. Van benne valami fiatalos lendület, valami nagyvilági, üzletasszonyos. Tárgyalásról jöttem, ott pedig fontos az ilyesféle kisugárzás.
Most mégis könnyed, jóleső szusszanással foglalok helyet a fotelban vele szemközt, széles mosollyal.
- Remélem azért haladtál már valamit a szereppel! James mondta, hogy gyakorolsz... szívemre venném, ha miattam nem sikerülne. - ja nagyon, vigyorom is pont erre enged következtetni. McAdamet meg valószínűleg még az anyja sem James-ezi, szóval kisajátítom magamnak a saját kellően degradáló, ironikus hangsúlyommal megspékelve.
Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)   Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyHétf. Dec. 31 2012, 14:01

Átveszem tőle a zacsit, belepillantok, és hűűű... eláll a lélegzetem ettől a csodától. Ott van a szeren, az biztos. Hozzáérintem ujjamat a zacsiban, majd felszisszenek, mintha megégetett volna.
-Vúú, nagyon tüzes!-
Vigyorgok Ribizlimre, majd szépen beinvitálom a nappaliba, hozzánk, ami szép közös lakásunkba Jamievel... és ha már az emlegetett.
-James?!-
Vonom fel a szemöldökömet, de nem készülök vele hajba kapni ezen, csak szeretném, ha tudná, hogy tudom, hogy mit jelent, amikor valakinek így mondja ki a nevét. Az Isten se tudna neki kegyelmezni ezután Corneliatól, szóval mázlija van, hogy van neki egy Istennője személyemben, így azért még van esélye túlélni.
-Nagyon rendes és alázatos, mióta újra összejöttünk... minden hülye szabályomat tiszteletben tart, pedig abból van bőven. Én érzem, hogy tényleg szeret.-
Mondom neki néhány szóban, hátha megenyhül kicsit, és valóban, érezni érzem, csak elhinni tudom nehezen. Na de elég keményen próbálkozik ezzel, és szerintem ez azért elismerésre méltó tőle...
-Szóval? Mit keresel itt? Jajj, úgy örülök neked, persze, halálra gyakoroltam azt a nyomoronc Júliát, egyébként is, kismilliószor játszottam már, szóval.-
Megrántom a vállamat könnyedén... na persze. Szóval, szóval, szóval azt mondanám, hogy nagyon csehül állok vele, de azért Ribizlimmel próbálom elhitetni, hogy nem így van. Különben is, tuti jó motiváció lesz, hogy hirtelen felbukkant.
-Nagyon dög vagy, béééébi, hát hol voltál?!-
Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)   Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyPént. Jan. 04 2013, 10:47

- Csak te is legyél benne az kislány! – kacsintok elnevetve a végét, miközben beljebb invitál barátosném, én pedig követem. Hogy az ördögbe ne tenném, mikor ezért jöttem!
A fehérnemű pedig tényleg csak akkor üt, ha magabiztos benne az illető, önmagában kevés a férfiszívek megmozgatásához. Valahol szimbolikus, hogy pont ezt választottam ajándékként. Az újrakezdésé méghozzá, ugyanis akárhányszor megbékéltünk Callahannel, mindig új kollekciót vásároltam. Van jópár, ami azt illeti…
- James. – biccentek – De ha a Sammy-t még mindig jobban szereti, rajtam nem múlik, szívesen becézgetem neked! – kuncogom, noha úgy vélem, az a majom nem érdemli meg a dolgot, ezért ez a nagyon hivatalos megszólítás. Aki az én barátnőmmel szórakozik, ne várjon kegyelmet tőlem.
Elégedett mosollyal nyugtázom, hogy adja a jófiút, de kommentálni nem fogom. Lehet, hogy Renát megveszi azzal, hogy betart mindenféle szabályt – amik felétől én már hülyét kaptam volna egy kapcsolatban, mert akkor az nem is kapcsolat, hanem diktatúra, de hát ők tudják – de engem nem tud átverni!
Lehuppanok az egyik szabad fotelba, hajamon igazítok könnyed mozdulattal, miközben elvigyorodom a lelkesedésén.
- Az egyik divatcég piacra dobott egy kollekciót tőlem és azt szeretnék, ha errefelé is népszerűsíteném őket vele. Még nem publikus, de valószínűleg maradok is itt az itteni stúdiónál, mint asszisztens és tervező. – Van valami elégedett büszkeség a hangomban, melyet csak a tengerészek értenének igazán, hisz ők már érezték, milyen az, mikor ezer vihar után végre révbe, kikötőbe ér a hajójuk. De talán Rena is érti a dolgot, hisz most kikötőt fogtak Jamie-vel a kapcsolatukban, ahogy látom, szóval… talán nem kell magyaráznom a bizonyítványom és kiszúrja azt a csillogást, hangszínt, amit kell ahhoz, hogy remekül értelmezze a dolgot.
- Úgy volt, hogy maradok a suliban egyetemen is, de végül jött ez a lehetőség és hát tudod… én olyan vagyok, aki felkapaszkodik a vonatra, ha az messzire viszi. – hülye hasonlat és esetemben nem is feltétlen pozitív… de igaz. Világéletemben az ilyen kiugrókat használtam fel arra, hogy meneküljek, mint valami kalandor, világjáró… Most sincs ez másként, de remekül leplezem, hogy így lenne.
- Szóval akkor most te és McAdam.... mikor lesz a lagzi? - ugratom elnevetve és terelve a témát rólam, meg a sikereimről, meg esetleg arról, hogy mennyire megváltoztam.
Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)   Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyHétf. Jan. 28 2013, 23:27

-Meglátom, mit tehetek.-
Színpadiasan megforgatom a szemeimet, majd rákacsintok. Attól nem kell félnie, hogy én ne lennék magabiztos dög egy ilyen csodában. Meg eleve sokkal magabiztosabb vagyok manapság, mint régen. Tényleg sokat változtam, erre újra és újra rádöbbenek. Betipegek szépen, nyomomban a Ribizlimmel, aki már bírálja is a pasimat... JamesSamuelMcAdam ezt jól elszúrtad nála! Mi sem bizonyítja jobban, mint ahogy gúnyolódik rajta, és bár korholnám érte, de jól esik a törődése, és hogy miattam csinálja. Különben is, fordított esetben én is bizonyítékot akarnék Callahantől. Nem egyszer küldte már padlóra a szöszi ribimet.
-Kérlek, szólítsd Sammynek, amikor hallja! De el ne áruld, hogy én lelkesedtem ennyire az ötletért!-
Kuncogok én is, hangunk összecsendül, amin nevetnem kell. Mindig is jól működött közöttünk a telepátia, Istenem, de hiányzott már Cornelia! Benne bízhatok igazán, a legjobb barátnőm, és az, hogy itt van nekem Jamie, az abszolút nem ugyanaz. Ráadásul csak az utóbbi időben van itt, előtte csak Nate volt, de hát az... na az egészen más eset volt, mint a mi barátságunk Ribizlivel. Persze nem egy utolsó dolog, mert azért jó barátom ő is... extrákkal is, tény és való. És mi van másokkal? Semmi. Ez egyetem, nem középiskola. Ráadásul most, hogy jobban megy a szekér, sokkal több az érdekérdeklődés, mint a rám irányuló kíváncsiság, mármint, az alantas szándék nélküli. Így meg nehéz bárkivel is ismerkedni, urambocsá' barátkozni.
-Maradsz?!-
Örömömben puritán módon felvisítok, igen, van, ami nem változik. Csillogó, hatalmas szemekkel nézek rá, mint akinél előrehozták a Karácsonyt, hát ez nem hogy a nap, a hét, de a hónap legjobb híre!
-Hát ez... szuper! De örülök, Úr Isten, gratulálok!-
Ahogy találkozik a tekintetünk, szavak nélkül kommunikálunk. Én csodálatomat fejezem ki, és végtelen boldogságomat, ami túlmutat azon, hogy itt van, és marad, ami arra irányul, hogy végre egyenesben van ő is, ő pedig néma pironkodását és háláját osztja meg velem a szemeivel. Imádom!
-Azért örülök, hogy ennél messzebb nem vitt!-
Nevetgélek finoman elviccelve a dolgot, de azért halkan megrezdül bennem valami, amire még nem hallgatok teljesen, de kezd bennem szárba szökni: menekül. Megint. Nagyon figyel, hogy ne vegyem észre, de túl jól ismerem. Felpattanok, és a konyhába sétálok, ami össze van nyitva a nappalival, tehát ugyanúgy hallom és látom.
-Kérsz valamit? Inni? Enni?-
Kérdezem jó házigazdához méltón, miközben bármit is válaszol, előveszek egy tálat, és sós sütit öntök bele a szekrényből.
-Hát, az nem mostanában, abban biztos lehetsz! Szerintem esze ágában nincs ilyet tenni... nem tudom, valaha fog-e. Csak a neveltetéséből gondolom, de hogy csakugyan én leszek-e, azt ki tudja? Kétlem, hogy mostanában a szüleim elé kerülne, és amilyen az angol vére, tuti apámtól kérne meg. Vagy legalább tőle is. Ettől a találkozástól meg jelenleg minden idegszála vigyázzba áll, ahogy ismerem, hát még ha lánykérés lenne!-
Nem tudom megítélni, hogy komolyan kérdezte-e a dolgot, de azért válaszolok komolyan, hogy közben én is átgondoljam. Jó érzés végre valakinek beszélni erről, aki nem a bátyám, aki könnyedén, pasisan oldja meg a dolgait, és nem az anyám, aki egyszerűen halálosan rajong Jamieért. Közösen gondolkozni ezen. Ribizlinek mindig jó meglátásai vannak, amikor nem vakítja el az előítélet.
-Na és mi volt New Yorkban a szülinapom óta?-
Próbálom finoman megtudakolni az iménti menekülős témát. Úgy, hogy ne rontsak ajtóstól a házba...
Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)   Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyHétf. Feb. 04 2013, 15:28

Vele együtt nevetek, rajtam nem fog múlni a dolog... El is raktározom magamban, hogy McAdam mától Sammy. Volt valami teknősös mese ezzel a névvel a télen nem? Mindegy is!
Kérdésére, hogy tényleg maradok e, hatalmasat biccentek, mire akkorát sikkant, kissé össze is rándulok ültemben.
Oké, asszem megvan az egyetlen közös pont benne és a húgomban. Ettől még mindig elcserélném arra a kis szörnyetegre Renát, ha lehetne... Ösztönösen ölelésre tárom ki és nyújtom felé karjaimat széles, szelíd mosollyal.
Jólesik vidámnak látni az elmúlt időszak után. Oké, akkor is az volt már, mikor kibékültek Sammy-kével, de most sokkal élettel telibb. Őszintébb. És ez jó.
- Köszönöm. - súgom a hajába, lelkesedése pedig ha át is ragad rám, én a magam visszafogott (haha, reped a mennyezet) módján örömködöm, átölelve őt, hajának illatát magamba szippantva. Még mindig az "egyensampont" használja. - állapítom meg és ennek tudata valami végtelen nyugalommal tölt el, mintha csak szigetet leltem volna az Életnek nevezett óceánon.
- Nem is mennék messzebb... ki tudja, mit szednék össze a tengeren túlon... - cukkolom játékosan felnevetve, miközben kibontakozunk az ölelésből.
- Bár oké! Aláírom, az angol pasik helyesek... És a franciák se rosszak. - billentem oldalt fejemet szórakozottan elvigyorodva a kiegészítésként beszúrt megjegyzésre, miközben tekintetemmel követem csupán Renát.
- Egy pohár vizet elfogadok, köszi. - hagyom rá, hisz tényleg mindegy. Azt iszom, eszem, amit elém rak. Mondanám, hogy nem vagyok válogatós, de ez azért nem igaz... csak Rena ismer már annyira, hogy ne tegyen elém le akármit, McAdam pedig van annyira módos (de hülyén hangzik ez vele kapcsolatban...), hogy ne pizzás-dobozokból és sörösüvegekből álljon a heti menü "maradéka".
Esküvő témában megmosolyogtatóak a babám szavai. Már nem amit mond, hanem ahogyan mondja mindazt. Te komolyan belegondoltál már ebbe kislány!... Jézusúristen. Ennyire gyerekes lennék hozzá képest? Vagy szimplán beszari. Igen, ez esélyesebb, azt hiszem. De kinek kell a komoly kapcsolat, mikor az csomó lehetőséget kizár?!
- Biztosan bosszantóan romantikusan fogja intézni, hogy véletlenül sem jut majd eszedbe ellenkezni. Simán kinézem belőle! De tényleg ennyire mérges a helyzet apád meg közte? - szusszanok. A család téma felvezetésével próbálom én is a nyűgöm felé terelni a beszélgetést, noha sokkal érdekesebbnek találom a Rena körüli felhajtást, mint a saját életem nyűgjeit.
Éppen ezért csak vállat vonok a kérdésére.
- Becca még mindig imád, apámmal a helyzet változatlan, rólam meg kiderült, hogy Jesse nem is tévedett olyan nagyot, mikor leqrvázott. Kár, hogy a genetikai kódok ellen aligha tehet valamit az ember. - ha kaptam valami ihatót, akkor most belekortyolok a kesernyés, irónikus szavak után. Remélem cián.
Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)   Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) EmptyVas. Feb. 24 2013, 11:02

Átölelem, ahogy felém nyújtja kezeit, hogy is ne tenném, ki nem bírnám hagyni, hogy ilyen örömhír után ne öleljem meg. Plusz jól esik, ismerősek a formái, bár azért változtak, na de ez nem lényeg, hanem az illata... a samponunk illata. Olyan megnyugtató, hogy még mindig ezt használja.
Elengedem, és visszaülök nevetgélve a kanapéra, sűrű bólogatva, igen-igen, a tengeren túlon egészen más világ van.

-Az angol pasik irtó helyesek! Franciákban nem vagyok otthon... de a spanyolok se rosszak.-
Kuncogok megint, angolok alatt természetesen az én Mézeskalácsszívcsücskömet értem. Mondjuk, amikor legutóbb ott voltam, azért láttam még néhány figyelemre méltó példányt... de hát mind elbújhat Jamie mellett.
Kimegyek a konyhába, kitöltöm a kért vizet, majd kíváncsian rá nézek.

-Kérsz bele citromkarikát?-
Ha kér, kinyitom a hűtőt, és kiveszek az egyik dobozból egy szeletet, ha nem, akkor anélkül viszem oda a ropogtatni valót és a vizet. Fordulok még egyet, azért viszek be narancslevet is a hűtőből, kancsóban, ugyanis ezt én "főztem" reggel. Kifacsartam, na. És persze mesélek neki az esküvő kapcsán, mert hazugság lenne azt állítani, hogy nem fordult meg már a fejemben - lehetetlen lett volna, amennyit traktál vele anyám.
-Nagyon. Amióta kibékültünk, anyám minden hétvégén meghívja hozzánk Jamiet, és ő rendszerint visszautasítja valamilyen ürüggyel. Persze rettentően udvarias, és diplomatikus, de én tudom, hogy nagyjából az alkalmak háromnegyede az, amikor tényleg dolga van. Én meg nem erőltetem, mert... nem hiszem, hogy bármi jó kisülne abból, ha találkoznak. Plusz apámmal én sem szeretek együtt lenni, azért, amilyen jól elintézte a dolgokat közöttünk.-
Öntök magamnak narancslevet, és rágcsálni kezdek, már most arra gondolva, hány száz kalória van ebben az adagban, amit ide pakoltam, és kezdek tőle rosszul lenni, de igyekszem magam visszafogni (megjátszásban verhetetlen vagyok) és nyugodtan rágcsálom tovább. Talán keresnem kéne egy jó terapeutát itt is.
Aztán rákérdezek, hogy mi van a 'nagyvároban', és bár látszólag könnyedén kezd beszélni, én már elég jól ismerem, hogy átlássak a szitán.

-Jessenek aláírt halálos ítélete van, nem igaza.-
Morgom dühösen, mert az a pasi is megérne egy kéztörést pofán vágás által. Kár, hogy Jamie nem törte el az orrát annak idején... de komolyan. Mit képzel ez magáról?
-Nem kéne adnod a szavára, ha ilyet mondott, sosem ismert téged.-
Ribizli nem kurva. Sosem volt az, tudom, ki tudná nálam jobban?! Oké, a nagyon rosszalkodós, kalandozós éveiben nem voltam mellette, de azért az iskolában beszéltek, Rose-t ismerem, és ő is mesélt. Ha pedig valamiben biztos vagyok, hát az az, hogy Ribizli ilyen dolgokban nem hazudna nekem.
Meglehetősen szokatlan gesztust teszek - oanyúlok, és megfogom a kezét. Nem szoktuk egymás kezét fogni, inkább ölelünk, a kézfogás ritka, de most jól esik, remélem, neki is. Ez egy kimondatlan egyezség közöttünk: hagyjuk, hogy a másik látszólag közönyösen mondjon el információkat, holott tudjuk, mennyire bántja, cserébe az épp vigasztaló fél gyengédebb lehet, mint általában, és ezt nem rójuk fel, és nem teszünk úgy, mintha észre se vennénk, vagy magasról tennénk rá. Jól működő egyezség ez.

-Becca aranyos, lelkes, kicsit túlbuzgó, de remélem, jobban bejön neki az élet, kapni fog ő még pofonokat bőven, hidd el, meg fog jönni a jobbik esze. Anyukád... szerintem csak nem találja a helyét. Van két felnőtt lánya, oké, a húgod még annyira nem nőtt fel, de... vannak emberek, akik alkalmatlanok az anyaságra. Az anyád, az anyám... nem lehet őket megváltoztatni. El kell fogadni, és kihozni a kapcsolatból a legtöbbet, amit lehet. Nekem most ez látszik működőképesnek, és annyira nem is megerőltető. És nem magamtól vagyok ilyen okos, felhívtam a new yorki lélekbúváromat pár hónapja, amikor nagyon kritikus volt már a viszonyunk. Szóval adj neki egy kis időt, nekünk nagyon jót tett, hogy elköltöztem, hátha ez nálatok is beválik, hogy messzebb vagy... be szokott jönni.-
Elmosolyodom, közben megcirógatom a kezét, remélem sikerült kicsit megnyugtatnom a háborgó tengert a nagy bölcsességemmel, amit szereztem, azután elengedem, és belekortyolok én is a narancslébe.
-Min dolgozol most? Mesélj!-
Egy könnyed témaváltással terelem el a problémákról a gondolatainkat, ő pedig lelkesen kezd mesélni, még a szemei is csak úgy csillognak. Órákig tudunk beszélgetni bármiről, és tesszük is, feljönnek a legújabb sztárpletykák is, divatkollekciók - bukottak és sikeresek, pasik, csajok, mindent kivesézünk, ami hirtelen szóba jön, és mindezt rettentően élvezzük.

//<3//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)   Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny
» Noah Forever Young
» Munkaügy ~ James McAdam
» Bday Queen - R&J
» Jó újra látni! (: | Corny & Noel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-