Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 I like the way you moove - IzZin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

I like the way you moove - IzZin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I like the way you moove - IzZin   I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 09 2012, 22:14

- Ne ijesztgess.
Nézek rá nagy szemekkel, ezt most nem mondta komolyan. Pedig úgy látszott, és az a mosoly,amit utána tesz hozzá. Brr. Eszem ágában sem volt félrelépni, de ezt követően azt hiszem előbb végzek magammal, minthogy megtegyem.
Még jó hogy leülünk, és inkább magamtól mondok ezt-azt, de persze mint várható volt nem elég neki az információ. Viszont nem tetszik az, ahogy a kérdést felteszi. Persze értem, hogy nem csak arra az időszakra gondol, amióta leültünk megbeszélni, hanem azt is beleveszi, amit előtte csináltunk.
- Nem. Azt mondtam, hogy vizsgaidőszak van, és nem érek rá, mert nekem is tanulni kell.
Ilyesmiről természetesen szó sincs, hiszen előre megtanultam mindent, de egy kis pihenés nekem is jár, és persze közbe jött Izzie is, és ezekre a dolgokra is kell idő. Sőt ezekre talán sokkal több is kell.
- De a szülei sajnos nem hülyék, tudják, hogy vége a vizsgáknak, szóval egy-két héten belül biztos megtalálnak.
Két Nana mentes hónap, tökéletesen elég volt ahhoz, hogy megfeledkezzem róla, de most hogy felbukkant, ráadául ilyen váratalnul... Nem örülök neki, de ez van. Csak az nyugtat meg, hogy idén érettségizik és ha átrugdosom, akkor megszabadulok tőle.
Megiszom a maradék boromat, nem tudom Izzie mire gondol, de a mosolya megnyugtat, és bár én még tudnék korizni, azért bólintok és fel is állok, hogy elinduljunk a cipőkért. Megfogom a kezét, egyrészt, mert fogni akarom, másrészt hogy ha szükséges segítsek neki, eljutni a megőrzőig.
- Jó, akkor megmutathatod a cicát is.
Vetem fel, mint lehetőséget, bár engem továbbra sem különösebben érdekel, de a céltalan sétálgatást nem szeretem. Beállunk a sorba, itt szerencsére nincsenek olyan sokat, és hamar megkapjuk a dolgainkat.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

I like the way you moove - IzZin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I like the way you moove - IzZin   I like the way you moove - IzZin - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 09 2012, 22:22

Megtalálják majd, és ő menni fog ahhoz a kis libához. Ez már kevésbé tetszik, de most nem akarok ezzel foglalkozni, inkább rá figyelek, és amikor szóba hozza a cicát, felcsillannak a szemeim is, hát persze, hogy megmutatom neki!
Felállunk, kikérjük a cuccainkat, és átvesszük a cipőt. Visszavisszük a korcsolyámat, utána elindulunk, továbbra is kézen fogva. Persze nem jutunk messzire, mert muszáj megállni csókolózni, sokszor, és összebújni, és ölelgetni egymást, ezek olyan létfontosságú dolgok, amiktől nem is tudnánk egy lépést sem tovább menni.
Megkeressük a cica helyét, de sajnos addigra eltűnik, szóval kicsit aggódva sétálok tovább vele, hiszen olyan kis csöpp volt. De azután megmagyarázom neki is, meg magamnak is, hogy na látja, mégis igazam lett, egy cicamama jött, és örökbe fogadta!
Egyre sötétebb kezd lenni, és már tudjuk, hogy a tökéletes randinak vége kell, hogy legyen. A kis mocsok mindent bevet, hogy felcsábítson magához, vagy hogy feljöhessen hozzám, de ez nem része a tökéletes randinak, és mivel ezt jól kell csinálnunk, pláne a kiscsaj közbelépése után, így végül is meggyőzöm, hogy jobb, hogyha hazamegy, és én is, és majd másnap találkozunk, és lezárjuk tökéletesen a randit, szóval így is történik.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
 

I like the way you moove - IzZin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Learning is fun - IzZin
» Is it to late to try? - IzZin
» HÖK - IzZin - Said you never come back, but here you are again
» Don't stop believeing - IzZin *.*
» Even more trouble - IzZin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-