Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Kettesben (Reev és Lia)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben (Reev és Lia)   Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptySzer. Okt. 07 2015, 20:21

- Ki ne akarna veled lenni?
Ráncolom a szemöldököm, micsoda butaság... Nekem ez egyértelmű... Nem értem mi a gond, szerintem Sebastian is így gondolja.

A zokogás... a vallomások és tények. Lia vállán kötök ki, teljes igazságban és valahol elfogadom, hogy elfogadja, felfogom, valahol káprázatnak érzem.
- Igen...
Azt hiszem tényleg, nincs más megoldás. Megbocsántani magamnak. Elveszem a zsebkendőt és vadul nekiesem vörös arcomnak, könnyítek az orromon is.
- A bűntudat tényleg elég rossz... Tudom, csak nehéz ezt átültetni a gyakorlatba
Magyarázom elkínzottan. A pszichológustól először idegenkedem, de ha ennyire lelkes.
- Igen, menjünk, veled elmegyek.
Adom áldásom a dologra //ezt majd kijátszhatnánk *.*//
Agersszió, ugyan. Tess nő, nem tudott volna úgy meverni, hogy komoly bajom legyen. Vállatvonok, reszketős, szipogós levegőt fújva ki. Rámeredek nagy, kisírt szemmel, amikor a kialvatlanságról beszél.
- Tudom, nagyon rossz, de... Tényleg? Tudod...szerintem Te képes vagy rá. Hiszek benne, hogy képes vagy és ha itt vagy...akkor nem fogok...fogom látni megint a tüzet, vagy az arcukat
Hüppögöm.
Valahogy bemászom az ágyba, ha ő itt van jó lesz? Ugye jó lesz? Csak eg picit, csak pár óra, pár boldog pillanat jusson.
- Jó...
Olyan megnyugtató. Hogy majd az idő, majd elmúlik. Közelebb fészkelődöm, nézem, kicsit még homályosan látom.
Meleg lesz a takaró alatt és nem kell hozzá sok idő, hogy elnehezüljek. Lassabban, szuszogva lélegzem, beágyazom magam Lia illatába, titkos bűvkörébe le-leragadnak a szemeim és az álom, amit úgy vártam vele...talán már nincs is messze. Igaz, nem sok időre, de egy-két órára elragad és ezalatt...a fájdalmat sem érzem.


//köszi Smile szerintem kezdjünk újat és meglátod hogy helyrehozom ezt a depit *.* //
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben (Reev és Lia)   Kettesben (Reev és Lia) - Page 2 EmptySzomb. Okt. 10 2015, 21:28

- Én magammal se akartam- mondom feketén, öniróniával célozva rá, hogy elég borús (volt) a helyzet.
Mivel továbbra is csökönyös vagyok, és kötöm az ebet a karóhoz, ami a hallgatást illeti, csak abban állapodunk meg, hogy egyszer majd elmondom, de nem most. Nem most, mert most nem alkalmas, nincs is olyan állapotban, hogy az én terhemet is el tudná viselni, amikor a sajátja alatt is szinte összetörik. Szinte?
Alig bírom tartani, és megnyugtatni. Nem tudom, melyik nagyobb kő számára: az önvád vagy a félelem. Összeszedem az összes tudásom, de nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy személyes felelősséget érzek iránta, belevonom magam, tanácsot adok, pedig nem szabadna...  De a legjobbat akarom neki, és nem tud józanul gondolkodni! Hatok rá, beleegyezik, hogy elmenjünk (közösen) orvoshoz, aztán nagy nehezen ágyba viszem és lefektetem.
Pontosan tudom, miről beszél. Bűntudat... Mintha én is küzdenék hasonlóval, bár más ok miatt, az érzés nem lehet annyira különböző. Szeretném vele tisztázni, hogy én nem haragszom rá, nincs is okom (jogom) haragudni. Próbálok észérvekkel hatni rá, és bevetni a legerősebb indokot is, az érzéseket, amik összekötnek minket, valószínűleg egy életre, hiszen...  Nem is akarok gondolni rá, hogy nem vagyunk rokonok. Bár számít? Nem számít. Ha az apám nem a biológiai szülőm, nekem mindig az apám marad, ő nevelt fel, el sem tudok mást képzelni... Bakker.
Zsebkendőt nyomtam a kezébe, de mintha nagyobb kárt csinált volna magával: a szeme vöröslik, miközben a bőre sápadt és nedves. Sírt. Sírt korábban is, mostmár felismerem a jeleit, és ettől még inkább elgyengülök: annak ellenére, hogy már korábban rosszul volt, tartotta magát, és meg akart felelni: nekem, nekünk, Joshnak... Micsoda remek srác!
Mellé fekszem, bátorítom, úgy beszélek hozzá, ahogy hozzám beszéltek, amikor kislányként még féltem a sötétben. Most én vagyok a tesója, a mankója, a szalmaszál, amibe kapaszkodhat... Én nem hagyom el. Nem hagyom magára. Ha valamiben, ebben nagyon hasonlítok Sebastianhoz. Ő Henryhez kapcsolódik így. Értem, érzem és elfogadom, hogy mindig ő lesz a legfontosabb. És ez így helyes. Csak remélni merem, hogy Henry... jól lesz, az élete jóra fordul végre, és nem lesz arra szükség, hogy Sebastiant elszakítsa tőlem.
- Itt vagyok...- erősítem meg a szavait, és örömmel tölt el, hogy bízik bennem, a képességeimben (vagy a szeretet erejében). Betakarom magunkat, hagyom, hogy befészkelje magát, ahogy neki jó, és figyelem, ahogy ellazul, elalszik. Nem mozdulok mellőle. Ha netn álmok gyötörnék, simogatom és megpuszilom, megölelem, ha úgy adódik. Vigyázok rá. Aludnia kell. Itt jó helyen van. Itt otthon van.

//Oké, kezdesz? <3//
Vissza az elejére Go down
 

Kettesben (Reev és Lia)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» David and Elaine - kettesben <3
» Helló, Reev, itt Lia!
» Looking for you Elee - Reev
» "Venice" Lana&Reev
» The Callagher rezidence Lia and Reev

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-