Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban   Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 26 2015, 23:23

Úgy búgunk, mint egy szerelmespár, holott nincs is köztünk semmi egy remek barátságon kívül, némi extrával. Mivel múltkor említette, hogy a tarkó kucizást szereti, ezt most letesztelem, és mint kiderül, nem hazudott, mert édes kis sóhajjal és egy röpke lágy csókkal hálálja meg. Meg fogom jegyezni, ez még bármikor jól jöhet!
- Jó, de csavarjuk meg kicsit. – mert ugye köztünk semmi sem megy egyszerűen – Én bevásárolok random hozzávalókból, te meg rittyentesz belőle valamit. Na?
Simogatom kicsit a lelkét is, ha már a testét megszeretgettem kicsit korábban, és rá kell jönnöm, hogy tudom, mit akar hallani. Nem gondolnám, hogy olyan marha egoista lenne, de nem is az a nyuszi típus, épp ideálisan pofátlan.
- Ja, szeretem, ha kitöltöd… - elharapom a mondat végét, fejezze csak be, ahogy a fantáziája jónak látja.
Megalapozzuk a további hangulatot némi alkohol bevitellel, és felmerül egy újabb remek játéklehetőség, egy fogadás, amit élmény lesz lejátszani, mert mindketten szeretünk nyerni, és mert képtelenek vagyunk egymás közelében kulturáltan viselkedni. Felszisszenek, ahogy megosztja velem a tervét, mert valahogy éreztem, hogy veszélyes játékot űzünk, de végül is miért ne?
- Uhhhát… Kemény feltételek, nem mondom. – csücsörítek kicsit, ahogy kattog az agyam, hogyan tudnám ezt überelni – Ha én nyerek, akkor… Akkor te leszel az én kis rabszolgám. Mondjuk egy hétvégére, ha már te is úgy tervezel. – vigyorgok ezerrel, mert egy szóval sem mondtam, hogy milyen téren tervezem kihasználni a hűséges kiskutya effektust.
Visszatekerem neki Bella laza röptét, had legyen valami, amit még élvez is ebből a szutyokból. Nem sok ilyen jelenet lesz szerintem… Bár, ez az a rész, ahol a depresszióba zuhant kis picsa mindent elkövet az öngyilkosság érdekében, lehet, hogy ez lesz a kedvence…
A csókjelenet kikészíti, engem meg az, ahogy utánozza. Hiába tudom, hogy magától soha az életben nem vetemedne ilyen borzasztó dologra, hogy zombi módra csorgassa a nyálát, mert tudja, hogy ez minden, csak nem szexi, nem kívánatos, és egyébként is! Helyette kapok egy tipikus Sebys kérést, amibe beleborzongok. De nem adom magam ennyire könnyen, ahogy ajkai az enyémeket súrolják, utána hajolok, mintha, de mégsem.
- Nem, inkább én kérlek… - lehelem a szavakat pár milliméterre a szájától, annyira közel vagyok hozzá, hogy szinte érzem, ahogy hozzám ér, de mégsem. Lehunyom a szemem, már úgysem tudnék fókuszálni, egyrészt a piától, másrészt ennyire közelre nincs ember, aki élesen látna, így is biztos totál bebandzsítottam…
Csak úgy röppenek a hónapok, amíg Bella szenved, és kezdem azt érezni, hogy akkor sem veszítenénk sokat, ha kicsit gyorsítva néznék ezt a retket. De jön az a rész, amikor totál hülyét csinál magából, mert szellemeket kezd el látni, de legalábbis hallucinál. A motoros jelenet kevésbé vicces, mint emlékeztem, de hát talán lesz még jobb ötlete is…
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban   Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyPént. Feb. 27 2015, 20:30

Mondanom sem kell Elee elkényeztet sok szempontból, aztán ne csodálkozzon, ha olvadozom érte! Persze még kihívásokat is állít elém, amit szintúgy szeretek, szóval csak vigyorgok az ebéd kapcsán.
-Simán, még vicces is lesz, állok elébe! - Miért is ne? Csak összehozunk valamit, nem?
De ez a félbehagyott mondat, ahhh, hülye aki nem érti félre, szóval kivételesen normális leszek, így kajánul vigyorgok.
-Ó azt én is... - Bólogatok, de csak ártatlan megvonom a vállam, hogy szeretem az egom, vagy épp ugye máást, amit csak sejtetünk. Ha tudná hányszor megkívántam már, mióta megbeszéltük nem erőltetjük... valahogy Elee maga felülírja bennem ezt a dolgot és teljesen a kedvére tennék, amit csak akar alapon, de hát ez nem így működik. Legalábbis nekem a barátsága sokkal fontosabb, mert még egy ilyen hasonszőrű hülyét szerintem nem találok és akkor mi lenne velem? Mondom én hogy elkényeztetett.
A fogadás kapcsán aztán a saját nyerését illetően pedzegeti rabszolgaságom, gondolom nem szexrabszolga lennék (az valahogy nem lenne büntetés nekem asszem) így agyalok mi? Mosogassak egész nap? Juj.... nem Elee nem kegyetlen. Hmm, érdekes.
-Benne vagyok. Akkor a következő kettecskés találkánk így indul. - Mondom sejtelmes félmosollyal, húú, durva lesz.
Nézzük a filmet, van olyan kedves és visszatekeri nekem a dramaturg elemként szolgáló jelenetet, de én csak nevetek rajta, főleg ilyen alkoholmennyiség mellett.
De ennyi pia sem elég a csókjelenethez sajnos... uhh, ez szörnyű. El is játszom Eleenek, de hát hasonló véleményen van, gyorsan korrigálok is, de... hiába, csak egy pillanat az egész hogy kapok egy csókot, aztán tovaszáll az egész.
-Kérésed parancs... - Lehelem az ajkára, majd megcsókolom, kezem a tarkójára simul és lassú szenvedéllyel veszem birtokba a dús ajkait, amiket annyira imádok. Ahh, ki tud ellenállni ennek a nőnek? Én nem...
Röpülnek a percek, a filmben a hónapok is, na mik vannak. Először nem is értem ezt az Edwardos szellemes baromságot.
-Teh... egy vámpírból nem lesz szellem ha meghal... komolyan mondod hogy ez van benne? Akkor kikapcsoljuk... a száz éves megmaradt sperma egy dolog, de ez... azért vannak határok... - Dohogom ahogy átkarolom, amint teletöltöttem a poharaink borral és adtam neki, iszogatok. De csak akkor maradok így ha nem zavarja, hogy így szeretnék filmet nézni vele, mert ha hagyja, akkor én simogatni is fogom, a hajával játszani, ilyenek.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban   Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyVas. Márc. 01 2015, 23:43

Megszeretgetem, mert szeretem. Na, nem vagyok szerelmes, azt már rég kinőttem, de nagyon kedvelem és mellette igazán önmagam lehetek, minden következmény nélkül. Pont olyan bolond, mint én, ha nem bolondabb, és nem veszi rossz néven, ha szívom a vérét, cserébe nagy kortyokban ihatja az enyémet.
Gond nélkül megy bele a random főzésbe, sőt, még tetszik is neki az ötlet. Látszik, hogy nem ismer, én annyit sem értek a konyhai dolgokhoz, hogy mi kell egy egyszerű húslevesbe. Majd meglátjuk, mit hoz ki egy nagybevásárlásomból!
Aztán eljutunk a szexhez, még ha csak virágnyelven is, de hát mi mindig eljutunk ide, igaz, csak szóban, általában. A fantáziára bízni a dolgokat sokszor nagyon hasznos, és sokszor iszonyú rossz ötlet, mert elkalandoznak a gondolatok és felkorbácsolják a vágyakat, amik aztán feszítik az embert. Ahogy most is, és kénytelen vagyok az ajkamba harapni, de nem állom meg, hogy ne mérjem végig. Tudom, hogy mi mondtam, hogy talán jobb lenne, ha nem feküdnénk le többször, de… Basszus, mit árthat?
- Helyes! Addig majd gyakorolom a pókerarcot… - vigyorgok, aztán összerendezem a vonásaimat és próbálok komoly fejet vágni, de kábé három másodperc után feladom.
Bellának valahogy mindketten nehezen hisszük el, hogy csókra vágyik, és Seby remekül kapja el a fonalat, és komoly erőfeszítésembe kerül, hogy ne röhögjem ki, de végül csak megkínozzuk egymást kicsit, aminek az a vége, hogy lassú, lágy csókot kapok. Ujjai a tarkómon a hajamba túrnak, bal kezemmel a mellkasán támaszkodom, míg jobbam a nyakára kúszik, hüvelykujjam az álla vonalát simítja. Viszonzom a csókját, lustán, lassan, érzékien. Szeretem a csókajit.
Felnevetek, ahogy a vámpír-szellemekre rákérdez, de aztán végre rájövök valamire, amin már évek óta agyalok, legalábbis egy részére.
- Hát… Kezdjük ott, hogy nem annyira könnyű nekik meghalni, de… A száz éves sperma okés lehet, most komolyan! Hát hidegek, tehát a testük egy természetes hűtőként hibernálja a spermát, ami egy meleg helyre érve ugye életre kel. Viszont az engem marhára érdekelne, hogy ha nincs vérkeringésük, akkor hogy a fenébe állítja fel? Vagy álló gyémánt keménységű csilli-villi farokkal mászkálnak a haláluktól fogva mindörökké? – most már nagyon röhögök, mert ezt most látom magam előtt, és nem, nem tudom komolyan venni. Magához húz, és nekem valahogy most nincs ellenemre a közelsége, nem zavar a bújás. Lehet, ha iszom, megjön a kedvem… Valahogy úgy érzem, már vagyunk olyan jóban, hogy neki még ezt is lehet.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban   Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyHétf. Márc. 02 2015, 00:16

-Hááát, jóóó, próbálkozzunk. Beszerzek valami arczsibbasztót, akkor nem fogok vigyorogni és nyerek! - Röhögök, mert amúgy hogy? Komolyan nehéz, hát ránézek és eszembe jut egy csomó baromság és... és... ahahha.
De majd edzek én is, hát nyerni kell, hát szét szívnám a vérét és hasonlók. Bár abban is biztos vagyok, hogy mindegy ki nyer vagy veszít, az a hétvége isteni lesz, szétröhögjünk magunkat és ó je.
De hát miért is ülünk itt? Hát hogy nézzük ezt a fantasztikusaaaaaaaaaan pocsék filmet, amiben már azt hinné az ember, hogy most vagy megeszi a csajt vagy vámpírrá teszi vagy akármi, de nem. Elhúz a rákba, de előtte még undort visszafojtva megcsókolja. Na ezt a jelenetet játszom el Elee szívem szottyának csak Bella szemszögéből, de hát korrigálnom kell mert jól sikerül. A jutalmam egy kényelmes, komótos, érzékien erotikus csókcsata, amit örömmel vívok meg vele, alig bírok elszakadni tőle. Ez egyrészt köszönhető az elfogyasztott alkohol mennyiségnek, egyrészt annak a ténynek, hogy Elee irtó szexi és kívánatos. A kettő együtt pedig üt, de rettentő módon próbálom visszafogni magam és nem átcsókolózni (vagy több) vele az éjszakát akár, mert hát még a végén ideültet megint hogy nézni kell ezt a szutykot. Szóval nagy nehezen, pár apróbb elnyújtott csók kíséretében, de elszakadok az édes szájától és miután eszemhez tértem a mámorból, próbálok a filmre koncentrálni. Nagyon kib.szott nehéz, hogy őszinte legyek, mert rém unalmas. Töltöm is a bort..
De aztán kicsapja a biztosítékot nálam, hogy most mi van? Szellem lett ez a nyomorult csillámporos angolbeteg? Mivan??
-Tudod a normálisabb és kidolgozottabb vámpírvilágokban ez úgy van megírva, hogy ők igazából a vérből élnek, azok urai. Tehát képességeiket is abból nyerik, de! Eleve nem véreznek, de azért, mert uralják. Ebből kifolyólag, oda nyomatja a vért, ahova akarja, ergo fel tudja állítani magának de minek, mert nem szexel, kvára nem érdekli már a szex csak a vér... na Ed ezért ennyire baromira elcseszett, mert hát nézz rá. Olyannak tűnik aki bírja kontrollálni magát? Neeeem, még a true blood vámpírjai is hagyjánabbak, komolyan, bár az is elég... érdekes... koncepció. - Ráncolom a szemöldököm, mert ezért a vámpír szexért nem vagyok oda. Szó se róla többi misztikus húúú lények aktusaitól sem. - Amúgy meg hülyeség hogy lefagyasztja a spermáját, gondolj már bele... hogyan engedi ki, ha elvileg nem bír elélvezni? Mert már nem él.... mert a vért még uralja oké... de... a spermáit is? Ne máááár.... - Röhögök, mert hát tök abszurd baromság az egész.
Inkább átkarolom és iszom kicsit, játszom a hajával, hogy nem tolt el. Amúgy is tetszik a haja, csak hát eddig nem mertem neki birizgálni mert elküld a csudiba és mit csinálok? Vagy a pia felbátorított, ahahah. Nem nem, csak gondolom most minden jobb mint a film, így az én hülyeségeim is, mint hogy muszáj cirógatnom őt és éreztetni vele valahogy testileg is, érintés formájában, mennyire kedvelem és mennyire szeretném, ha jól érezné velem magát.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban   Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyHétf. Márc. 09 2015, 12:49

Teljesen egyértelmű, hogy a legócskább poénból is képesek vagyunk versenyt faragni. Vagy hát fogadást legalább. De hogy fapofával végigüljek mellette akár csak egy teljes percet is… Kemény dió!
- Hééééééé, nem ér csalni!!!! – nevetek, pedig nem is rossz ötlet valamivel lezsibbasztani az arcom… A tét tulajdonképpen nem nagy, és végül is mindegy, hogy ki nyer, mindenképpen jól fogunk szórakozni. Önként összezárjuk magunkat egy teljes hétvégére, és bármi is történik, eléggé szívni fogjuk egymás vérét.
Az ominózus csók jelenet nekünk sokkal jobban megy, mint a nyamvadék vámpírjelöltnek meg a feminin piócájának. Hiába, mi szimplán jobbak vagyunk! Igazán nem lennék ellenére, hogy többet foglalkozzunk egymással, mint a filmmel. Az alkohol köztudottan döntögeti a gátlásokat, és hiába tudom, hogy egyszer már megállapítottam, hogy nem feltétlenül illünk össze a szex terén, lehet, hogy tennem kéne még egy próbát. Vagy csak a tequila beszél belőlem… Aaaajhhh, nem tudom!
- Nem is tudtam, hogy a szakértője vagy a vámpíroknak, Drakula… - mérem végig vigyorogva, mert engem soha nem érdekelt ilyen szinten a dolog. A végén meg persze nem bírok magammal, hangosan nevetek, mert hát most mit van ezen ennyire kiakadva? Csak lépjünk tovább, igyunk rá egyet, aztán szenvedjünk tovább.
Magához húz, hagyom, mondhatjuk, hogy bújok, és élvezem, ahogy a hajammal játszik. Szeretem, ha kuciznak, és így máris sokkal élvezhetőbb a történet. Mármint a film, természetesen.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban   Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyHétf. Márc. 09 2015, 23:27

-Háááááát majd eltussolom! De na jóóóóóóvan, nem fogok lidokaint szopogatni, na! - Röhögök, mert hát anélkül esélyem sincs, max egy botox-szal, de annyit nem ér a dolog. Ha Elee rabszolgája leszek, hát majd lesem minden ujjpöccintését.
Csókolózunk, de úgy érzem, ő sem lenne ellenére ha folytatnánk bár némileg bizonytalan vagyok, pont amiatt, hogy anno mi volt. De valahogy úgy érzem most jobban tudnék idomulni, az más kérdés, hogy ezt Elee nem biztos hogy sejti. Ahh, fene. Na mindegy... egyelőre még elszakadok az ajkaitól, de érezhetően egyre nehezebb nekem is, főleg hogy néznem kell helyette Belláékat.
Szóba jön a vámpír szaporodás, de nem a harapás értelemben, kifejtem neki nézeteimet, de röhög rajtam, hogy miket nem hordok össze.
-Áh, játszottam egy évig World of Darkness-t, Masqueradet, meg imádom Anne Rice-t is. Az interjú a vámpírral zseniális! Drakulát nem kedvelem! - Ráncolom az orrom, hogy eee, nem szeretem. De nevetek vele, legyintettem is a játék kapcsán.
Magamhoz húzom, játszom a hajával, hagyja hogy ujjaim a tincsek köré tekerjem finoman, hogy néha-néha a nyakához érjek cirógatva. Kiiszom a borom is és leteszem az asztalra, de bújok is vissza. Egy idő után azon kapom magam, hogy nagyon nem érdekel Jacob szenvedése, a frizura váltása (neki jót tett a rövidebb haj) meg a többi baromság, mert Eleet figyelem. Jól esik simogatni és kényeztetni, gyöngéden piszézem az arcát és a nyakát az orrommal, aprókat csókolva rajta, behintve a kimelegedett bőrfelületet, ahol érem. A nyakánál kicsit hosszabban csókolom, éppen hogy a nyelvemmel érintve, szabad kezem a combjára fektetem. Nem nehéz kitalálni, hogy én így ezerszer jobban elvagyok és szeretném elcsábítani Eleet is, remélve én érdekesebb leszek mint Edward csillogása...
Ha hagyja, és nem tol el, akkor finoman magam felé fordítom az állánál és puhán megcsókolom, csókolózni szeretnék vele megint, tovább, újfent... Amúgy is odavagyok tőle, de gyöngéden kérem, nem akarok olyat tenni vagy kérni ami neki nem esne jól.
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban   Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyKedd Márc. 24 2015, 01:00

Felhúzom az egyik szemöldököm. Tényleg azt hiszi, hogy el tudná titkolni? Előlem? És ezt komolyan gondolja? Kacag a májam!
- Csak tisztán, sportszerűen. Ha beszedsz valamit, abból nekem is adnod kell! – kacsintok rá, mert ha nem is toljuk tisztán, legalább fair legyen a dolog.
Csókja, vagy inkább csókjai édesek és jól esnek, felpörgetnek, perzselik az ajkamat. Talán meg kéne próbálnunk újra. Most már jobban ismerjük egymást, lehet, hogy jobb lenne. Annál is inkább, mert nem magával a szexszel volt baj, hanem utána nem klappoltunk… De amennyi pia van bennem, most még el is aludnék egy jó szex után bárki karjaiban.
Pislogok rá nagy szemekkel, amikor a vámpír korszakáról magyaráz, hümmögök, mint aki tudja miről van szó, közben gőze nincs, de az interjú a vámpírral tényleg ott van a szeren. Neki simulok, élvezem, ahogy a tincseimmel játszik és bambuljuk a filmet. Le-leragad a szemem, ahogy ujjai újra és újra a bőrömet simítják, én pedig beledőlök a simogatásaiba. Veszélyes játékot játszik, ahogy az orrával súrolja a bőröm itt-ott. Ahogy a nyakamba csókol, felmordulok, mert kicsit váratlanul ér az érzés, ami elönti a testem és a forróságtól, ami a gerincemet körülfonja. Keze a combomon csak a hab a tortán, már fordulok is, alig kell irányítania. Puhán csókol, és én élvezem is, de többre vágyom. Válla fölött a kanapé háttámlájára támaszkodok és szemből az ölébe ülök, ujjaim a nyakára kúsznak, hajába túrnak, és kicsit komolyabbra fordítom a helyzetet. Esküszöm, ha tovább kéne néznem ezt a szutykot, ami a háttérből szól, a libidómnak egy életre annyi lesz…
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban   Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 EmptyKedd Márc. 24 2015, 20:06

-Úúúú, na jó, majd akkor együtt fújkodjuk magunk parfüm helyett érzéstelenítővel! - Nevetek, mert micsoda kellemes, könnyed délutáni program lenne már? Egy két cigi, pár spricc az arcra és fapofa ON.
Asszem nem érti mit hordok össze a WOD-dal, de nem is lényeg, nem mindenki ismeri azt a vámpír világot, noha nem rossz. Ami sokkal jobban leköt egy rövid idő után az maga Elee. Élvezettel konstatálom, hogy belesimul a simogatásaimba. Igaz, a nyakcsókba belemorog, de nem tántorodom el ennyitől, majd ha eltol vagy közli fogjam vissza magam, mert ez nem pálya. De ahogy elnézem nagyon is pálya, mert fordul, nem is kell kérni, úgy fest ő is kívánja a csókot ahogy én is, így meg külön élvezet. Ahogy elönti a testem hullámokban a forróság és a bizsergés szinte lúd bőrözöm, erre csak rátesz az is, hogy Elee az ölembe ül. Átkarolom, puhán, de óvón, el ne szökjön, csak azt ne! Némileg szenvedélyesebben mélyedek el a csókjaiban, fesztelenül immár, hogy ő is kíván, nem csak én őt, mint a veszett fene. Kezem a tarkóján, hátán és a hajában játszik, kicsit húzom finoman az ölembe, mert lüktetve önt el vágy, hogy érezzem, hogy érezzen. A film már olyannyira nem érdekel, hogy felőlem akárki a vászonra sétálhatna, nem érdekelne. Meg sem hallom, csak Elee légzését, de az mámorító. A fenekéhez is lesimítok, belesóhajtok elhalóan a csókba, hogy kezem a testén siklik. Szám a nyakát célozza, ajkaim a bőrére tapadnak, gyöngéden szívogatom, nyelvemmel perzselem, hosszabb, erotikus sóhajt lehelek a fülébe halkan. Azt hiszem a dolgok összessége kicsapták a biztosítékokat és már nem bírok magammal. De most nem is akarok, ami azt illeti.
Ha eddig nem visszakozott, akkor a kezem a ruhája alá is felsiklik a hátánál, végig a gerince mentén, fel a tarkójára és vissza, élvezkedem az érintésben, lubickolva a bőre érintése nyújtotta gyönyörben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban   Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sparkling night - Seby és Elee kalandjai az alkonyban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Estimese - Seby és Elee
» Vadászat! ~ Elee és Seby
» Elee & Seby - Reconnecting
» Csöngetett Mylord? ~ Elee és Seby
» Csöngetett Mylord? - Elee és Seby No.2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-