Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Maisey Doose
Maisey DooseEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 27
Hozzászólások száma : 66

Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui   Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptyHétf. Aug. 04 2014, 17:52

Bólogatok, de már kevésbé tudom nyomon követni ezt a szálat, amiről beszéltünk. A tökéletesség annyira szubjektív. Mert ugye, kinek mi a tökéletes. Nekem akár az, hogy ha a nap rózsaszínben megy le, másnak, ha narancsba fordul... épp az a tökéletes. Meg lehet vitatni, de mindenki saját magának ad igazat majd, hogy az a szebb. Szóval felesleges... meg most már nem kérdezek rá vissza, hogy tulajdonképpen miről is beszélünk?!
-Otthon, Paul Atya minden egyes premier után, amit a kis színházban előadtunk, külön gratulált a másnapi misén és mindenki előtt megdicsért. -Mert ugye nem mindenki jár ott se templomba, vagy épp nem oda. Szóval ha legalább olyan kedves az itteni tiszteletes is, mint az otthoni, akkor nem lesz baj, szeretni fogom. Legalábbis úgy hiszem. Persze sose váltanám le Paul Atyát, az olyan lenne, mintha ... egy gazdag gyerek mellől dajkát cserélnének. Nehéz és szívszorító.
-Óó, hát persze. -Elmosolyodom gyorsan. Valószínűleg csak azért gondoltam úgy, hogy ismeri, mert otthon is mindenki tudja, hogy merre van. Akkor is, ha nem jár oda. Szóval nem törvényszerű, hogy Usui tudja, de rendőr... csak-csak eligazított volna! Vagy nem?
-Nem baj, nem is kell annak lennie mindenkinek. -Azért remélem nem az jön le, hogy őskereszténynek vagyok nevelve, mert azért annyira nem vagyok durván hívő, csak vannak szokások amiket megtartok, betartok... persze ez is mindegy az ő szempontjából.
-Megígérem nem fogok! -Megint elmosolyodom. Kisujjesküt is tennék, ha ne lenne túl... ciki. Lassan ki kéne ebből nőnöm, és végre normális felnőttként viselkedni. De annyira jó még egy kicsit gyereknek lenni. Csak még egy percet! De majd úgy is rá fogom venni, hogy megmutassa a partot, és ha egyedül nem mehetek, kénytelen lesz majd eljönni velem! Hah, micsoda remek terv!
-Szeretnék, mert anyuék nem tudnak annyi pénzt küldeni, és nem is várom el tőlük. Már voltam pár helyen leadni a jelentkezésem, egy helyre visszahívtak, jövőhéten hétfőn megyek... -Aztán vagy lesz belőlem könyvesbolti eladó, vagy nem... ha nem, majd tovább próbálkozom. Egyszer csak találok valamit! Pincérnő is szívesen lennék... bár sose csináltam korábban még olyat. De a filmekben láttam, hogy az a menő, egyetemista munka.
-Azt megköszönném! Mármint az újságot... -Kell is egy kis segítség, anélkül nehezen boldogul az emberlánya. De úgy fest nem lesz itt probléma!
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui   Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptyKedd Aug. 05 2014, 00:15

-Szóval az atya elment minden premierre? Figyelmes tőle. - Fura neki hogy egy pap színházba megy, talán azért mert a buddhista papokból indul ki, akik elzártan elmélkednek az életről.
-Valóban. - Ért egyet azzal, hogy kell a vallási sokszínűség is.
-Jól van. - Elhiszi a lánynak az ígéretet, nem tűnik olyannak aki ne tartaná az adott szavát.
-Sok helyre add be, akkor kapsz is. Sok az egyetemi diák nyáron. - Figyelmezteti színtelen hangján, mert bizony könnyű lecsúszni, ha nem elég karakán valaki. Márpedig Maiseyt nem sorolná ebbe a kategóriába.
Bólint, kicsit gondolkodik és mond pár helyi lapot, ahol jó eséllyel talál olyan hirdetést, ami korrekt és neki való. Ráadásul ezek nem szennylapok, sok a jó cikk bennük a helyi eseményekről és történésekről, nem fogja pénzkidobásnak érezni remélhetőleg a vásárlást.
-Ideje indulnunk. - Közli miután feláll, mert meg is vacsoráztak és amúgy is lassan mennie kéne. - Elkísérjelek egy darabon? - Ajánlja fel, az nem teher neki, szeret sétálni.
Vissza az elejére Go down
Maisey Doose
Maisey DooseEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 27
Hozzászólások száma : 66

Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui   Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptyKedd Aug. 05 2014, 15:01

Bólogatok, bizony jól értette, hogy miről van szó. Gondolkodás közben elkezdem rágni a számat, de csak azért, hogy utána számoljak, vajon az összesen ott volt vagy csak a nagyján? De aztán még mindig bólogatok valószínűleg, szóval hozzá is teszem...
-Talán nem az összesre, de a legtöbben ott volt, ha nem akadt épp más dolga. Összetartó közösség a miénk. -Ennyiben le is zárom, mert hát ha nem egy a vallási nézetünk, nem kezdek bele a többi fontosabb dolog ecsetelésébe, ami valószínűleg nem is érdekli. De nem baj, jó ez így is.
-Négy vagy öt helyet találtam eddig... -Nekem már ez is sok, de lehet ennél többre gondolt? Majd még körbenézek azokban az újságokban, ha már ennyire ajánlotta. Remélem legalább érdekesek és szórakoztatóak, ha már megveszem, vagy majd csak az állásokat jegyzetelem ki... és végül nem veszem meg. Ez is egy költségtakarékos opció.
Felpillogok a másikra mikor felkel és bár nem tudom mennyi az idő, de megint bólintok. Egyedül nem fogok kóricálni, amúgy is fura alakok vannak ott a sarkon... jobb is, ha együtt megyünk valameddig. Serényen bólogatni kezdek megint.
-Az jó lenne, köszi. -Oldalra billentem a fejecskémet, és magamhoz veszem a szemetem, meg a könyvet a másik kezembe, és elinduláskor... azért megnézem melyik kezem tartalmát nyomom a kukába. Szerencsére a könyv megmaradt a kezemben. Ciki lett volna kidobni.
Ha esetleg eljött az egyetemig, akkor ott köszönök el, ha csak a bekötőig, akkor meg ott. Igazából az már csak részletkérdése, úgy is fogunk még találkozni, ha nem a következő hetekben, majd a suliban, a táborban... már ha jön...
-Usui!? Jössz táborba? -Kiabálok még utána, de nem tudom, hogy hallja-e, egészen későn jutott eszembe. Mindegy is, ha nem... kicsit várok, aztán megyek is tovább a dolgomra.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui   Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 EmptySzer. Aug. 06 2014, 15:34

Bólint, az jó ha összetartanak, a lánynak ez bizonyára hiányozni fog. De talán az egyetemen is talál majd magának barátokat vagy valami.
-Az talán elég. - Valamelyik csak összejön neki, de azért jó ha tudja hol keressen ha mégsem.
Mivel a lány kéri kíséri míg gondolja, szeret sétálni, lazán zsebrevágja a kezét és követi.
Ő is kidobja a szemetét, látja hogy a könyv nagy becsben van tartva. Reméli tényleg jót ajánlott.
Elkíséri az egyetemig, onnan neki még jó kis séta lesz, de nem zavarja. Lesétálja a hot-dogot legalább.
El is köszön biccentve, közli vigyázzon magára és ha bármi van tudja a számát. Ha nem veszi fel, akkor vagy épp dolgozik és helyzet van, vagy meditál.
Aztán mikor már halad elfele kiabálnak utána, megfordul.
-Megyek. Ott találkozunk Maisey! - Kiabál vissza bár nem valami hangos. Nem szeret kiabálni. Aztán hazasétál, de örül hogy legalább egy ismerőse lesz a táborban.

//Köszi a játékot Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui   Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tudok segíteni? ~ Maisey és Usui

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Rule no.1 @ Usui - Maisey
» HH' @ Mark - Maisey
» Maisey Doose
» Welcome baby! (Maisey - Mark)
» Watch out! (Demetria & Maisey)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-