Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában   Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptyHétf. Aug. 25 2014, 15:20

-Áh szóval akkor normális ha értékeli a jó szexet... - Mert erről beszélgettünk, ő kinek az esete, nem arról kit keres. De lehet gondolatban már továbbgondolta, vagy neki ez összefügg. - Hát... mondhatni alacsony a mércéd, de neked ez gondolom pont elég. Majd ha összeszedsz valami durva fertőzést lehet magasabbra rakod. - Forgatok szemet, de látszik annyira nem érdekel a dolog hogy féltsem. Inkább csak szurkálódom.
-Ó hogyne. - Rázom a fejem, mondjuk lehet ő tapasztalt a szexben de ennyi. Az nem sok.
-Hah! - Nevetek, könnyen feláll neki ezek szerint, kevés inger elég. Lehet hamar el is sül? Ezen kuncogok halkan.
-Igen, azt látom, se bölcsesség, se ész... - Piszkálom. Na jó esze talán lenne, de csak a sulihoz és ennyi.
A kaja kész, beviszi megenni, én tudom hogy fűszeres, meg hasonló, nem vigyorognék vele. Ellenben ő mikor kihozza, beszívom az ajkaim, úgy fojtom el a nevetést, húú a töretlen macsó ilyen dinka vigyorral...
-Örülök... Szerintem moss fogat, bár így van egy bájod, olyan kis cuki vagy így... - Röhögök, nem bírom, eltakarom a szám.
Elmegy fürdeni ő is, elmosogatok, leoltom a lámpát és lefekszem, elfáradtam.
-Hmm, fura... - Sóhajtom, de nem firtatom, álmos vagyok. - Itt az Elm utcában lehet mást Neo? - Azzal befordulok a fal fele és elnyom az álom, szerencsére se jó se rossz, csak alszom. Ha csöndben marad fel sem ébredek. Persze ha nekiáll horkolni lehet gondban leszek...
Reggel hat után ébredezem, még aludhatnék egy keveset de szoknom kell hogy máshol ébredek, nem vagyok egyedül, ilyenek. Hah remélem pucérkodik, vagy legalább betakarózott, no meg nem úszik a fürdő, úristen korán reggel ilyenekkel kelni, ez a rémálom... Szóval kibotorkálok a fürdőbe, hogy rendbe szedjem magam, próbaidőre megyek dolgozni.
Vissza az elejére Go down
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában   Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptySzer. Aug. 27 2014, 16:14

- Miért, ha nem értékeli, normális?
Sügér ez a csaj? Az a normális, ha egy nő örvend az igényes szexnek, ezt még egy traktor is tudja. Pötyögök tovább a gépen, próbálok megfeledkezni a szőkéről, herótom lesz a hidrogéntől basszameg, kiütést fogok kapni.
- Picsába!
Ütök félre valamit mert ez közbepofázik, kioktat, vagy mi a f*szom, nézek rá, hogy elmebetegséget vacsorázott-e.
- Ehhez annyi közöd sincs mint anyámnak.
Nincs is anyám. Ezektől a kioktató dumáktól falra mászom jujj a mérce, jujj el ne kapj valamit, hülye vagyok én gumi nélkül dugni? Amennyi kurvával összehozott már a sors...De ott tartottunk, hogy ez nem tartozik rá. A röhögéseitől nem tudok olvasni, idegesítenek, ennyi, nem reagálok rájuk. A se bölcsesség se észen rondán nézek, megint a szemöldökömmel variálva.
- Beteg lennél ha nem fűznél minden szarhoz kommentárt?
Kiáltok rá, kezd tele lenni a tököm, húzok is a kajával a sarkomba. Egyedül az hoz enyhülést, hogy jó, amit csinált, szóval kifelé menet ráeresztek egy vigyort. Nem tetszik, ahogy reagál.
- Cuki a segged
Ráncolok rá szemöldököt, aztán cseszve a mosogatásra masírozok a fürdőbe. Bazzeg! Mosom is a fogam legalább negyed óráig, sokat szarozok, hátha addigra elalszik, de nincs szerencsém. Befekszem az ágyba, rossz éjt kívánok és megint kommentel.
- Ha nem tetszik költözz el.
A másik oldalamra fordulok és azonnal elalszom. Feklekni is elfelejtek, legalábbis nem akkor, amikor ő. Csak a seggemmel nézhet farkasszemet, ami a bokszerében köszöni szépen, de feszesen domborodik az alattam összegyűrt takarón.

// vége az első fejezetnek Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában   Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 EmptySzer. Aug. 27 2014, 17:57

-Nem ettől normális... - Mondom el újra, hátha most veszi az adást, de hiú remény.
Káromkodik, azt hiszem hamar elkergetem hmmm!
Vigyorgok, tudtam hogy felidegesítem vele, elvagyok mint befőtt azzal hogy piszkáljam.
-Nem, de uncsi lenne, szokj hozzá Neo-Lio. - Mondom elégedett vigyorral. Hujjuj kiabál, hova csináljam össze magam. Látszik kicsit sem hat meg, felőlem kiabálhat velem, hol érdekel?
-Köszcsi, puszcsi! - Szívatom tovább, ez a cuki fájt tőle, de ha ő cukiskodni akar... Hah kár hogy elfáradok, szívatnám még, megédesíti az álmaim!
-Nekem tök jó itt... - Ölelem át a párnát elégedett vigyorral, hogy haha, én maradok, te mész Don Juan, agyő, csáó Belló!
Reggel sóhajtok, hogy csak a segge van kinn, kész ez a pasi. De semmi komoly nem volt se este, se reggel, szóval elmegyek a munkába mielőtt felkel, jó fej voltam és nem zajongtam.

//Jaja, de jön majd még mint kutyára kamion XD KÖszi Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában   Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Albérlet - Elizabth és Lionel az Elm utcában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Daryl-Lionel Barátok közt 888. epizód
» Lionel Anderson
» "A szökés" Phoenix és Lionel
» ...valami nincsen rendben ~ Lionel
» Fuss, ha kedves az életed Sebastian&Lionel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-