Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Lionel Anderson EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Lionel Anderson EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Lionel Anderson EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Lionel Anderson EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Lionel Anderson EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Lionel Anderson EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Lionel Anderson EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Lionel Anderson EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Lionel Anderson EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Lionel Anderson EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Lionel Anderson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Lionel Anderson Empty
TémanyitásTárgy: Lionel Anderson   Lionel Anderson EmptyHétf. Feb. 11 2013, 12:58

Lionel Anderson Jon_kortajarena_by_tony_duran_04_www.kepfeltoltes.hu_
Lionel Dan Anderson

Karakter titulusa: A rossz fiú

"Anyád gyereket várt, de te jöttél"

Neme: férfi
Kor: 22 éves
Kar és Szakirány: Vizuális Kommunikáció, számítógépes grafika szakirány
Évfolyam: Második évfolyam

Előtörténet:
Szüleim: Apám: Ivan Anderson
Anyám: Viola Anderson
Mostohám: Clarissa Anderson
Kisöcsém: Odin Anderson

1991 - Megszülettem, Hollywoodban, apám leitta magát örömében, anyám megfogadta, hogy jóra való fiút nevel belőlem.
1993 – Anyám álmai összetörtek, látta, hogy itt valamit nagyon el* a gólya. Nyomomban káosz és rettegés, nagy világuralomra törtem, elfoglaltam az egész homokozót!
1994 – Kislapátot loptam a szomszéd gyerektől, később fenyegettem, nekem adta a távirányítós autóját, megcsókoltam egy kislányt.
1995 – Oviba mentem, elneveztek Királynak, további 5 kislányt csókoltam meg, az óvónők örökbe akartak fogadni, azt mondták helyes kisfiú voltam. Apám bankigazgató lett, anyám alkoholista.
1996 – Anyám elköltözött otthonról, vissza a szüleihez, apám bébicsőszt fogadott mellém. Letapiztam. Beválasztottak a helyi gyerek focicsapatba.
1997 – Iskolába mentem, megtanultam írni, olvasni, számolni és rendszeresen sportoltam. Nagyjából tíz kislánnyal jártam.
1998 – Anyám új családot alapított, apám a munkájára figyelt helyettem én főleg fociztam, aztán kosaraztam
1999 – Én lettem a kosárcsapat kapitánya és a sztárjátékos. Nincs nálam jobb. Nőtt az önbizalmam. Még jobban.
2000 – Az önbizalmam nem fért be egy nagy házba, úgyhogy vettünk egy még nagyobbat, sőt lett pótanyukám is. Őt is letapiztam.
2001 – Én lettem a helyi játszótér bandafőnöke, megrongáltuk a játszótereket.
2002 – Betörtük egy autó ablakát, ezért kihívták ránk a zsarukat, egy hónapot töltöttem nevelőintézetben. Rászoktam a cigire.
2003 – Nem történt semmi érdekes, még mindig csapatkapitány voltam és verhetetlen, bár elég sokszor bunyóztam.
2004 – Mostohatesóm született Odin.
2005 – Kirúgtak a kosárcsapatból, mert elkezdtem inni, elég sok buliba jártam.
2006 – Egyre több buliba jártam, lefeküdtem néhány lánnyal, a nevükre nem emlékszem. Valaki, fogalmam sincs kicsoda füvet adott nekem.
2007 – Sokat bunyóztam, egyszer fél holtra vertek, apám haragudott. Már kevesebbet ittam, inkább füveztem.
2008 – Át kellett iratkoznom egy másik gimibe, mert kirúgtak nyilvános vizelésért matek órán. Azt nekem sosem kellett tanítani, magamtól tudtam. Voltam drogelvonón.
2009 – Nagyjából leálltam, elkezdtem deszkázni és néha bunyóztam még. A pótanyám műmelleket csináltatott magának.
2010 – Rájöttem, hogy az életem unalmas, vagy maffiafőnök leszek, vagy suliba megyek, mindkettő imponált, de hosszas elhatározás után mégiscsak a Francest választottam. Előtte azért még betörtünk Stalone házába. Pár napi börtön után szabadlábra helyeztek, sokat fizettem, hogy bekerüljek ebbe az iskolába.
2011 – Végre sikerült, de passziváltam a félévemet. Korainak éreztem az iskolát. Sikkasztottam egy svájci bankszámláról, de nem vették észre, nyaralni mentem a pénzből.
2012 – Beiratkoztam suliba és végre rendesen járni kezdtem Vizuális Kommunikáció szakra, számítógépes grafikára, mintha egyszer a jövőben majd tisztességesen szeretnék keresni. Apám megörült, az igazi anyám küldött karácsonyi képeslapot, a mostohám örömében befizette magát ráncfelvarrásra. Lefogadom, hogy nem apámnak akar tetszeni.


A karakter jelleme: Nehéz kedvelni, nagyon nehéz, igazi kihívás. Úgy viselkedik, mintha marha különleges lenne, bérgyilkos vagy titkos ügynök, titokban vámpír, milliárdos, pedig csak egy balhés szépfiú, cigivel a szájában. Sokat ad a megjelenésre, jól néz ki és nagyjából ez minden erénye. Lusta, léha és rettenetesen okos, ezért nem kell megerőltetnie magát, a matekot, mintha az anyatejjel itta volna magába, éppen ezért sokra vihetné, ha... De Lionel lusta, bunkó, marhára ironikus, kikezd minden két lábon járó nővel, igazi kemény fickó és senki sem hiszi el, hogy vannak érzései. Nem az a romantikus alkat, inkább kötekedő, komor, agresszív, balhés. Fesztivált ritkán csinál, de ha mégis elhatározza magát, akkor nagyot domborít. Folyton bajba keveredik, szerencséjére észben tudja tartani kiktől lopott éppen. A rendőrök régi barátai. Halál laza, ez adja egyfajta báját, ugyanakkor kissé távolságtartó és sejtelmes, minta elszántan titkolna valamit és nála aztán tényleg nem lehet tudni.

Szerepjátékos példa:
Már meggyőztelek titeket Wink

A játékos:
A játékos régtől játszik már, imádja Deryl userét Very Happy és szeretett volna egy férfias karaktert is elesett, gyámoltalan kis báránykája mellé Smile Reméljük összejön neki Smile
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Lionel Anderson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Anderson   Lionel Anderson EmptyHétf. Feb. 11 2013, 16:32

Lusta vagyok... ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
 

Lionel Anderson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Meseszereplők karakterlapjai-