Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyKedd Nov. 04 2014, 19:21

-Tudom, de úgy érzem, ha bármit kihagyok, olyan mintha nem foglalkoznék vele... - Mondom feszengve, mert hát én mindenféléről kérdezem, az más kérdés hogy semmire nem válaszol normálisan egy ideje...
-Hm, hát akkor valóban, de ez igazán sajnálatos. Mert vannak szép nők külalakra, de nem jelenti hogy nem olyanok mint egy szép váza... kívül ékes, díszes, formás, de belül üres és haszontalan... és ha üres, akkor vidámnak nem nevezném, hacsak nem mulatságos hogy kong a belső tartalom hiányától, de ez már inkább káröröm. - Ecsetelem, sajnálom hogy ő már nem hisz a valódi vidámság erejében. Remélem én soha nem leszek ennyire cinikus és kiábrándult, belefásulnék szerintem.
-Pajzán felhang? - Vigyorgok, hirtelen nem tudom követni a pesszimizmusban mi pajzán él húzódik meg, de nagyon jól elvan, ha mást nem az mulattat hogy ő mulatozik.
-Ó, ez igazán könyvszagú volt valóban, de értékelem! - Nevetek. - Szóval nem csoki vagyok hanem hmmm... mangó. Jól van! - Nevetek jóízűen. Azért a mangó jutott eszembe, mert noha én szeretem, körülöttem kábé senki sem rajong érte. Esetleg megeszi, de magától nem kérne belőle, választaná azt. - Ez esetben teljesen találó a sajátos megnevezés, igazad van. - Mosolygok.
Jaj ez a megnevezés, hát nagyon kacagok, váratlan volt, de tetszett.
-A te szíved szottya Európához van szokva, tavaly télen meg ki sem mozdult, így felőle hóvihar is lehetett volna, lehet fel sem fogja, ahogy a negyven fokos meleget sem! - Nevetek, hát tavaly még elég depresszív voltam, fásult és feszült.
-Ehm, már majdnem megkérdeztem szexológushoz is jársz-e... meglepődtem volna... - Vigyorgok, Phoenixet valahogy nem félteném ha nőkről van szó. De nem is kell, szóval szerintem nem tévedek.
-Óóó, beléd bújt valami csintalan manó, hmmm? Amúgy tény, remek vízi szörny effekt tudok lenni, bár ha baywatchosan nyomom, akkor még szexi is tud lenni, ahogy hátrafésülöm, szóval vigyázz, nehogy elraboljon mellőled valami nőszemély! - Nevetek, kétlem, főleg azt hogy félne ettől.
-Áh, alattomos vagy! Akkor máshogy állok bosszút, óvatosan velem! - Nevetek, kitalálnék valamit, ettől nem tartok. Bízok a saját kreativitásomban. - Mi nem áll jól neked? Mindenből kihoznád hogy jól áll, nem tévedek? - Vigyorgok és csóválom a fejem, de őőőő... én ezt nem tudom elrakni, pattintani kéne falról, de annyira még nem jöttem bele. Azért megpróbálom, de nem jön össze, elvétem a szöget. Sebaj, Phoenix hamar elteszi, fel is fújom kósza fürtjeim.
-Hááát... szerintem meg sem kell számolnunk. Egyáltalán a végén a számolósban maradtunk vagy a feketében? Mert biz' én nem néztem... de a számolósban sicher hogy te nyertél. De így is dobogós lettem, légy büszke! - Nevetek, csak pozitívan!
-Ahm, vámpírkodjunk még, vagy kimenjünk a mesterséges fényre? - Vigyorgok, nekem mindegy, én teljesen jól elvagyok vele bárhol.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptySzer. Nov. 05 2014, 14:26



- Pedig pont ettől lesz olyan, mintha egy sablon szerint kezelnéd az életét, nem pedig tényleg foglalkoznál vele. Pontról pontra mindent megkérdőjelezni amit ő maga teremtett egyáltalán nem a szeretet jele... elég fura, hogy erről beszélgetünk - még a végén zavarba hozzák, hát hallatlan!
- A külső szépség nekem már bőven elég, belső szépségből kaptam eleget, de ha így folytatod ezt az idealista delíriumos ömlengést lehet, hogy lehánylak - megfontoltan szedi össze a szavakat és a gondolatokat, egyáltalán nem mutatja a viszolygását... mármint amennyire lehet nem mutatja.
- Majd ha nagyfiú leszel megtudod mi az - csippent a szemsarkával.
- Gondoltam így jobban érted. A mangó elé jó példa, bár a füge mégjobb, ízlés kérdése, hogy ki meri abba beledugni a nyelvét...- pajzán felhangok mi, igazán nincs mire fel kárhoztatni az egyszeri kölyköt.
- Európában is van mediterrán éghajlat, Marseilles klímája például a mienkhez fogható, nem a síparadicsomokból kell kiindulni - nevet csendesen.
- Sejtettem, hogy valami ilyesmit forgatsz a fejedben, de biztos lehetsz abban, hogy nem, és nem, és nem - bár már sok mindennel megvádolták hosszú élete során, a nemi képtelenség eddig nem tartozott közéjük még csak feltételezés szintjén sem.
- Majdnem minden igényes vizes horrorban van egy alak, akinek olyan a haja, mint neked. Még a rövidfilmek hangulatfokozásában is... akkor klisé már, hogy szinte fizikai fájdalom látni, de élőben azért még szórakoztató. A baywatchoz még hiányzik rólad nagyjából ötven kiló izom. De ezt csak így saccra - elmosolyodik.
- Amelyik el mer rabolni, az hadd vigyen... óh - összeráncolja a homlokát, a sötétben is feltűnő módon próbál erőltetni valamit, végül megadón sóhajt.
- Sajnálom, képtelen vagyok elképzelni, hogy bosszút állsz... Egyébként nem. A tehetetlenség és pipogyaság kifejezetten rosszul áll neki... hát ejnye, ezt a sima kis pattintóst otthagyni - piszkálódik kicsit, majd egy kicsit hosszabban helyet keresgél, hogy díszmenetben zárhassa a játékot, az utolsó golyó az egyik lyukba, és róla elpattanva a fehér egy másikba gurul, és tiszta lesz a pálya.
- A leghalványabb fogalmam sincs róla, és büszke vagyok. Újabb fejsim? - nyújtja a kezét az asztalnak támaszkodva.
- Menjünk fel, így is elég hipszterek vagyunk, hogy itt sötétkedünk egy white partyn. Dákókat a helyére!

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptySzer. Nov. 05 2014, 18:38

-Én nem sablon szerint kezelem... csak azt szeretném hogy minden téren boldog legyen... - Képedek el, mert ez a sablon dolog olyan ijesztő, pedig én szeretem a testvérem. - Nem kérdőjelezem meg csak érdeklődöm jó e így, mert... na. Bocs, bocs, igazad van, szórakozni hoztál, nem kéne aggodalmaskodnom... - Sóhajtom. Valóban nehéz lehet velem. Én tudom jól, de nem bírom beküldeni a sarokba ezt a részem, hogy most bünti van, megint sok voltál. Bár nagyon érdekelne Phoenix véleménye, próbálom visszanyelni a kérdéseim, a gondolataim és a játékra figyelni.
Aztán később már másról folyik az eszmecsere, én próbálom meggyőzni, de nevetnem kell, ha el is nyomom.
-Ne légy már ennyire cinikus. Na meg színpadias! Mindketten tudjuk csak azért hánynál le, hogy levegyem a számodra oly visszatetsző ízlésű ruháim! - Nevetek, dehogy hányna le. Főleg nem pár elméleti dolog miatt.
-Ne mááár! - Röhögök, kikészít. - Lélekben sosem növök fel, akkor sosem tudom meg? Elmúltam tizennyolc, ne legyél kegyetlen! - Röhögök, lehet csak a bolondját járatja velem, de azt jól csinálja. De pajzán felhangot nem érteni óóó.
//Ez a megfogalmazás: csippent a szemsarkával : D Hát ez valami irtó jó volt!!! : D//
-Aaah, a fügét is szeretem, nem vagy elég bátor barátom! - Röhögök, jól van, ez értem, de ezt szerintem egy kölyök is értené. Mellesleg meg valóban játékos természet vagyok a hölgyekkel, hehe.
-Jó, de ott nem éltem, sajnos. Ami azt illeti Franciaországban alig, szóval... Mondjuk otthon sem esik sok hó, de én megszoktam, sokszor voltunk télen havasabb helyen, anyám kedveli a havas tájat. - Vonok vállat, mint egy magyarázat, nekem nem idegen, az án teleimhez hozzátartozik a hó.
Aztán nevetnem kell, milyen nyomatékosan tiltakozik.
-Hmm, mondanám hogy aki ennyire tagadja okkal teszi, de nyugi, elhiszem. - Emelem fel a kezeim védekezőleg, szélesen mosolyogva.
-Ááá hogy te milyen vagy! Én szálkásan vagyok izmos, de futóként hova legyek olyan mint egy testépítő! Különben is a mozdulat meg az arc a lényeg! - Röhögök, jó, igaza van, nem vagyok egy nőideál, de nem lehet mindenki az. Nem lehet mindenki olyasmi, mint ő.
-Na mááár, hát kész! Szemét vagy! - Röhögök, fogom a hasam, teljesen bealáz. - Vagy úgy gondolod a sárkány mellől merészség kell, hogy ellopják a királykisasszonyt? - nevetek tovább, már túlléptem azon hogy herceg próbáljak lenni, maradtam a királylánynál.
-Akkor nem elég jó a képzelőerőd! Vagy túl durva... ehm... - Nevetek, hát ne is véres bosszúra gondoltam, csak valami kis bosszantásra. Bár lehet elég ha megszólalok, nem is kell megerőltetnem magam? Hahaha.
-Ahh, hát bocs, angolos voltam nem matekos! Matekozás helyett inkább franciáztam. - Vigyorgok, majd nézem hogy eltesz mindent. Még a fehéret is. - A fehéret is el kell rakni vagy elfáradtál? - Vigyorgok, emlékeim szerint azt nem kell, de... kissé fáradt vagyok.
-Ú, akkor ezt jó hogy megbeszéltük az elején! - Kacagok, mert látszik szórakozni jöttünk. Aztán vigyorgok, hogy nyújtja a kezét, de vagyok elég szeles ahhoz, hogy odamenjek, a keze alá ha elég magasan emeli.
-OKés. Öhm... hol a helye? Jah arra... mindegy hogy teszem? Nem figyeltem hogy volt... - Szétszórtság forever.
Aztán követem felfele, bár újra szoknom kell a fényt, teljesen hozzászoktam a sötéthez.
-Hú remélem most semmi vakus nem talál meg, mert akkor tuti hogy ma már csak foltokat látnék. - -közlöm kissé hunyorogva kijjelebb.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 06 2014, 01:57



- Pontosíts: nem _akarod_ sablon szerint kezelni, de mivel ritkán veszed észre mit csinálsz igazából, ezt teszed. Ne vedd magadra, a legtöbb ember így cselekszik a legnagyobb jóindulatból - tényleg nem kell ezen így elképedni, megtörténik, komolyan néz a fiúra, ahogy még bocsánatot is kér és megcsóválja a fejét. Nem kell bocsánatot kérni, csak meggondolni. De hát igazából az ügy nem érinti őt, ez Sebastian keresztje, és tényleg örül, ha nem kell vele tovább foglalkoznia, még a végén ő is elszomorodna. Akkor pedig kő kövön nem marad.
- Ó istenek! Lebuktam csalfa, és ravasz tervemmel! - sápítozik látványosan, ha már színpadiasság, kész szerencse, hogy az arca nem látszik, de a hangja alapján elhihető, sztárfotó lenne ez!
- Lélekben nem, de ez nem is a lelkiekről szól, hanem a kőkemény testiekről, de tudod az esetedben minden ilyen viccnek van egy kis pedofil élvezet-mellékíze a korodtól teljesen függetlenül.
//A kacsintás pazarlóan pórias lett volna XD //
- Én is szeretem, de többen nem, mint a mangót, már megint az elhamarkodott következtetéseid - csipkelelkűsködik egy kicsit.
- Mondjuk Franciaországban éppen az a szép, hogy országon belül felpróbálhatsz többféle klímát és az ennek megfelelő temperamentumot... - mereng el egy percre régi ízű emlékek között.
- Okkal teszem, a puszta feltételezés felháborít - biggyeszti a száját amolyan félkihívással, éppen csak azért nem áll neki bizonyítani, mert Sebastian nagyon meglepődne, ha a zöld asztalra tepernék. Bár jól mutatna ott, tesztelt hely.
- Senki nem mondta, hogy legyél olyat, te jöttél a baywatchhal, ami bizony megköveteli a faldöntő alkatot mert az egész a lényeg - már-már pajkosan nyelvet ölt.
- Hmmm, melyik a szimpatikusabb gondolat neked? Ha úgyse kellenél senkinek, amikor én is ott vagyok, vagy hogy foggal-körömmel és sárkánytűzzel óvnám meg sosevolt erényed? - költőre itta magát.
- Vagy pontosan tudom, hogy egyszerűen képtelen volnál olyasmire, ami engem bosszanthatna - ártatlankodik egyet álszentül, majd a szemét forgatja a tantárgykodásra, hát mi folyik itt kérem szépen.
- El akartam rakni, és lusta voltam felvenni kézben és letenni a labdatartóba... amúgy is, így volt menő - de persze nem kell, a fehér nem ér semmit, de úgyse úgy játszottak, hogy érjen valamit. Ellenben a keze készséggel rendelkezésre áll, optimális magasságban nyújtotta, és már túrja is átt a kis horrortincseket boldog birizga bizsergéssel.
- Tudod, van ott a falnál egy ilyen állvány, onnan vetted le, te elmebajnok, te. Keskenyebbik végével felfelé, tökéletes - lassan sétál ki, bár ő is hunyorog már a szép folyosón, ahol már hallani a kinti élet zaját.
- Nyugalom, fotósok csak a kapunál vannak, beljebb az őrök nem engedik őket. Csak óvatosan, lassan, hadd szűküljön a kis érzékeny pupillád - sikerül egész anyukásra vennie a hanghordozást.


Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 06 2014, 20:34

-Ch... - Hát én nem is akarom meg úgy érzem nem is csinálom, de véletlen mégis igaza van Phoenixnek, akkor... Ah. ne menjünk bele.
-Le bizony. Csunyááán! - Röhögök, főleg hogy nem látom ugyan, de elképzelem a fejét, és irtó szórakoztató!
-Ne mááár! - Röhögök, most arra utal, hogy kb prűd vagyok?! - Nem vagyok olyan ártatlan mint hiszed, prűd sem vagyok, szóval ne gyere azzal, hogy velem olyan beszélgetni a szexről mintha egy tinédzserrel tennéd! - Hüledezem és hápogok. Mások szerint már kéjenc vagyok szerinte meg tapasztalatlan zöldfülű? Hát hol az igazság? Valószínű én csinálom teljesen egészségesen, hah!
-Nem bírtam kihagyni, mélységes bocsánat, mélységes! - Nevetek, hagyjuk a fügéket is.
-Amerikára is igaz, nem? - Mosolygok a klímát illetően, bár nem látja. Mindig kicsit elszomorodom, ha eszembe jut olyan mint egy kelepcébe esett szárnyaszegett madár. De bizonyára okkal van itt tartva, csak... nem is tudom.
-Azt sejtettem, hogy felháborít. - Fojtom el a nevetésem, hogy mennyire kikéri magának neki igenis semmi baja szexuálisan. De ki az aki erre nem harap? Erre még én is morognék.
-Óóó bocsánat, azt hittem a napbarnított testen csillanó víz erotikája és a szexi életmentő mozdulatok! - Nevetek, tényleg mindenki kigyúrt volt abban a sorozatban? Természetesen nem néztem, szóval nem tudom érdemben cáfolni Phoenix meglátásait. Bár ha ő nézte annak is van egy pikantériája, elvégre ki nem nézném belőle.
-Oh... - Egyik jobb mint a másik de csak nevetek. - Utóbbi, bár előbbit is teljesen elfogadnám. De olyan jó érzés lenne hogy nem adsz senkinek! - Kacagok, fura lenne, de én a nem éppen pótolhatatlan társaságom miatt hinném hogy akar, szóval az meg olyan lélekmelengető.
-Óóóó, mikor már vagy egy tucat eseten túl vagyunk? Merész ámbár botor kijelentés drága Phoenixem, sajnos simán felbosszantalak, ha akarlak. Eddig teljesen véletlen tettem, de már akarva is menne. - Vigyorgok, hát elég beadnom a hattyú halálát arról, hogy mennyire kedvelhetetlen vagyok és egy marék hajjal kevesebbel feszít a mi drága exmodellünk.
-Ó értem, értem, csak ugye azt beszéltük büntetés jár érte, hmmmmmmm? - Nevetek kicsit, ó, bűnhődjünk együtt feszélyezőn és kínosan! Bár ez mást takar majd szerintem mindkettőnknél, de ez nem probléma.
De már megyek is a dicséretemért, ki nem hagynám. Nevetek kicsit, mert továbbra is vicces hogy kapok. Hogy ez csak az ital vagy maga a tudat, hogy a nagy komoly Phoenix d'Abo ilyen is tud lenni, azt nem tudom.
-Jól van na, elvetted az eszem, oh. - Mondom megtörten, de elröhögöm magam, elmebajnok még nem voltam. Amúgy ki figyelte? Más kötött le.
-Olyan édes vagy mikor aggódsz, egészen meghatsz vele. - Vigyorgok rá telibe.
-Hmm, menjünk a levegőre. A kertbe, az olyan jó. A friss levegő mindig jó, közben kis zene, hmm. Közben találd ki a büntetésem, mert ha elmegyünk elavul! - Mert olyat nem játszunk hogy három hét múlva közli na most. Ki tudja egyáltalán emlékezni fogok-e? Bár nem ittam annyit még, szóval fogok, ha kimegyünk a levegőre kicsit ki is tisztul a fejem is.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyPént. Nov. 07 2014, 12:22



Komolyan pillant a másikra, az igaza egyáltalán nem véletlen, egyszerűen csak kívülről könnyebb látni az ember hibáit, mint onnan, ahonnan elkövette azt az ember... hát nem egyszerű az emberi kapcsolatokban helyesen dönteni.
- Jön még kutyára dér - dünnyögi a lebukott tervei tetemei felett bosszút fogadva.
- Egyáltalán nem hiszlek ártatlannak, lehet, hogy több nődről is tudok, mint te, ha valamelyiket részegen húztad meg, de a listán rajta volt. A puszta kiállásod miatt pedofil élvezet, nem azért, mert szűz volnál - sanda kis mosoly. Bár a tapasztalatlan zöldfülűt ráfogná, mert hát az szexuális kultúrában való jártasságtól függ, numerája akármennyi lehet.
- Rossz vicc volt - csóválja meg a fejét, szegény-szegény fügék. - Amerikára is persze, de őszintén, az USÁnak könnyű, sokszor akkora, mint amekorra Franciaország, ami ugyanazt csak jobban tudja, és sokkal kisebb is. Ami mondjuk az előnyére válik. Szelektáltabb közösség - tűnődik el. Igen, Franciaország kétségkívül egy remek hely neki, és mégsem... a dolgoknak általában okuk van.
- Nem mindegy mennyi hús feszíti ki azt a bőrt, szóval megint csak ez a gyermeki hangulat, amivel nézed... hát ejnye - ő is csak szakmai szempontból volt kénytelen ilyen szennyet a szemei elé venni, na meg a rengeteg poszt-kulturális utalás!
- Végül is, ez utóbbi csak az én irigységemről szól, az előbbi meg a tiedet váltaná ki, jobb nem bűnnel terhelni szende lelked, nekem meg elég széles a hátam, elbírja - somolyítja a sötétben, mert ott a legjobb az ilyen.
- De tudod, hogy annak ösztönből kell megtörténnie. Hogy az bosszantson fel, hogy mennyire tudatlanságban tartod magad, idealizmusban. Amit szándékosan találsz ki, azt szerintem egyáltalán nem ütne - ismeri el a tényt, hogy valóban fel tudja magát bosszantani Sebastianon, leginkább a világképük szörnyű ellentmondásosságán.
- Persze, játék közben, ha elteszed a fehéret, az hiba, de a végén miért volna az? - mereszti a szemét ártatlanul, már-már döbbenten. - Micsoda dolog, a játék végén számonkérni a játékközi szabályokat! Nem az iskolában vagyunk! - dohog, miközben összetúrja Sebastiant annak rendje és módja szerint.
- Nem lett vele tele a kezem - gonoszkodik rögtön és csípőből, ha már Sebastian eszéről van szó, aztán a homlokát ráncolva már-már fúj egyet.
- El ne ájulj nekem te partycsillag - kuncog mélyen, és máris itt egy oldalajtón, amin kiléphetnek az udvar egy oldalsó részére. Hátulról látják a pódiumot, ahonnan a zene jön, diszkrét hangosan, arra vannak a fehérkék, a pincérek, no meg az asztalok, jobb kéz felé éppen a medece, ott is nyüzsögnek a lények, vagy emberek, éppen a Bardoban vannak, se túl hangos, se túl sok ember.
- Már el is avul? Te kis szabály gyáros, csak neked lehetett késleltetett szívességet kérned? Ez nem fair játék - szigorú.


Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyPént. Nov. 07 2014, 18:07

-Vagy kamion... - Röhögök, szegény kutyák. Bár én macskás vagyok, a kutyákkal sincs bajom, de az hogy itt dünnyög a másik, teljesen szórakozottá tesz.
Aztán elképedek, számon tartja a csajaim? Van akit én sem tartok számon, akkor ő minek? Áh, megint csak ugrat.
-A kiállásom? Miért, szerinted tizenötnek tűnök? Huszonhét vagyok ember! - Röhögök, ez kész, igazából nem értem mire utalgat, ehhez túl tompa vagyok jelenleg, meg amúgy is... ennyire nincs kölyök képem és nem kell óvni a nem létező erényem, ahogy ő fogalmazott.
-Nem a méret a lényeg, és szerintem attól hogy az USA nagy, még jó itt lenni. Én szeretek itt lenni, élni. Pedig nekem szerelmem Párizs. Na meg legalább nem unsz túl gyorsan rá az emberekre, hát itt aztán rengetegen élnek. - Mosolygok rá.
-Jaj mááár, hát egy nő is lehet szép noha nincs a 90 60 90 közelében sem! - Legyintek, ezek a sztereotípiák, komolyan, nem minden az izom és az idomok.
-Óóóó, Irigykedni emberi dolog, létezik olyan ember, aki nem irigykedik soha? Ilyennel terhelheted, elbírja. - Utalok a lelkemre, ez nem visel meg.
-Hmmm... hát mi sem egyszerűbb, csak adnom kell magam minden kontroll nélkül. Hú ez... rosszabbul hangzik mint ahogy fejemben csengett... - Vonom össze a szemöldököm. De tény, némiképp rózsaszínen akarom látni a világot mert feketén és szürkén nem tetszett. De az hogyha elengedem magam úgy igazán valakit a sírba kerget... hát... nem épp vidám dolog. De inkább mosolygok megint, nem akarok ilyeneken gondolkodni, no meg, Phoenix elfogad ilyennek, azt hiszem. Ami jó!
-De az még játék közben volt, hát épp eltetted az utolsó golyót, annak a maradéka volt hogy eltevődött az is. - Vigyorgok míg összeborzol.
-Nem is a kezedbe szökött az eszem, ott kucorog a lelkedben az a kevés! - Mondom álmodozó hangon, de bele-bele nevetek kicsit, fel sem veszem hogy lehülyézett.
-Miii, nem, bár csak elkapnál hmm? De nem, nem, nem vagy ennyire szédítő, csak jól esne a levegő ennyi. - Mosolygok, nincs bajom, maximum fáradt vagyok kissé.
Kinn már nevetek hogy szid. Azért veszek egy mély levegőt, élvezem hogy elárasztja a tüdőm, valahogy most jól esik, úgy igazán.
-Igen, csak nekem, mivel azt egész más jellegű dologért kaptam és egész más jellegű kérés párosul hozzá. A játék és a buli ma van, szóval mikor szeretnéd, hogy kicsit bosszanthass? Hmmmmmm? Igazságtalannak érzed, hogy míg én kérhetek mikor kedvem szottyan te nem? Ó, kissé elkényeztetett hozzáállás, nem gondolod? Hmmm? - Vigyorgok és közelebb hajolok míg a kezeim zsebre vágom, úgy sétálok mellette. Kissé kárörvendő ez a vigyor, élvezem hogy szigorkodik, nem tudja hogy engem könnyű kenyérre kenni. Szóval kicsit szívom azt a kék vérét.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyPént. Nov. 07 2014, 23:14



- Amelyiket csak szeretnéd - engedékeny természete van, ellenben ő teljesen semleges az állatok iránt. Annyit foglalkozik az emberi állatokkal, hogy a szőrös, tollas, pikkelyes kis muksók egyik válfajára sincs ideje.
Dehogy ugrat, és nem tart számon, benne volt a magánnyomozati jegyzékben a csajok listája, hiába no, gazgadékra specializált nyomozók ezt elsőre összeszedik, gyakran hasznos a zabigyerekek felderítésében.
- Tizennégy. Inkább. A tizenötnek van egy olyan komoly kis kicsengése... ugyan, nem te mondtad, hogy mindenki annyi idős, amennyinek érzi és mutatja magát? - hunyorít a fiúra derűsen, simán ellene fordítja azt, amivel korábban őt oltotta szendén.
- Mindenhol jó lenni valakinek - abszolút liberális ezen a téren, kivéve a harmadik világbeli országokkal, nem erről szólt az érvelése. - Látni akarom azt a pillanatot, amikor már minden francia legényt és leányt végigpróbálva kimondhatod, hogy meguntad az embereket ott - ejnye-bejnye, micsoda nagyvonalú kijelentés.
- Jaj mááár, megint ki beszél szépségről, nőkről, meg mi van? - fintorog a fiú stílusát utánozva nyávogva, mert megint elkanyarodott. Ezek a nagyra nőtt kamaszok!
- Persze, de spórolni kell az irigységgel, mert akármilyen természetes, ha túl sokat elhasználsz belőle rövid időn belül, akkor örökre megbélyegeznek - olyanok persze, akik csak öt percig titkolták jobban az irigységüket.
- Ebben egyetértünk - bólint, és iszik is rá, mert a billiárdszobából magához ragadott azért egy pohárka konyakot, mielőtt elindultak volna. - A véletlen ügyetlenséget büntetjük, nem pedig a nagyon is tudatos pályatisztítást - nem enged a büntetlenségéből.
- Mindenesetre megpróbálnám, de ahhoz nem árt, ha a látóteremen belül dőlsz el - vigyorog. - Igyál egy kortyot, jót fog tenni - piszkálódik nekividámodva, egészen vicces helyzetet eredményezne.
- Nagyon lestrapált vagy kedves Sebastian, mégis mire mennék most a büntetéseddel? Ez így nem nyeremény, ahogy az elütési nap is akkor volt - dorombol egy kicsit kihagyogatva a logikai összefüggéseket a félmondatok közül, de annyi baj legyen. - Megérdemlem az elkényeztetést - biggyeszti le a száját rátartin, miközben a poharába kortyolva vet a fiúra egy kicsit szemrehányó pillantást. Mintha Sebastian tartozna neki kényeztetéssel, érezze csak a súlyát!

Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyPént. Nov. 07 2014, 23:49

A nyomozónak volt dolga, ha a csajaim után kajtatott. Bár ha csak Los Angelest nézi, akkor nem kellett sokat keresgélnie, az elmúlt időben lendültem bele újra, hogy aktívabb legyen a szexuális életem, előtte nem volt sok szexpartnerem, vagy inkább úgy mondom, inkább egy-egy éjszakára találtam valakit, akiknek a javát én magam nem is tartom számon. (A következő hetekben azonban már lesznek fix barátnőim olálá, gondoltam szólok, ne maradj infó nélkül kedves utánam kutakodó! XD)
-De én huszonnégynek érzem magam, nem tizennégynek! Meg egy tizennégy éves hol néz ki úgy mint én?! Ne hülyülj már, ezt te sem gondolhatod komolyan, vagy talán feltámadt benned az apai ösztön? Mert ha annyinak nézel, akkor bizony ez már annak nevezhető... - Nézek rá de elvigyorodom, nem, nem, csak szívat. Bár elég jól csinálja, azért nem hagyom magam.
-Jaj már! Én inkább az elitre értem, arra a körre amiben mozogsz. Már... gondolom hogy főleg abban mozogsz. - Na jó, ebben én magam sem vagyok biztos, tekintve... én jómódúnak számítok, de... messze vagyok az elittől. Attól hogy apám bankár, anyámnak utazási iroda-hálózata van, még nem leszek az elit tagja. Főleg hogy ha meg is öröklöm, az odébb lesz.
Aztán nyávog, nem is így beszélek! Ugye nem... ahh, persze hogy nem, gonosz a másik!
-Hát te mondtad hogy csak a küllem számít vagy tévednék mr. Ki vagyok ábrándulva a belső szépségből uraság. Én csak erre utaltam, hogy valószínű erre utalsz a fantasztikus vizes jelenetem kapcsán is. - Mosolygok, ó én tudom miről beszélek és miért. Bár sokszor úgy tűnhet nem, mert némileg szétszórt vagyok de ez a szemfényvesztés része, kac-kac.
-Öhm... hát... nem is tudom, de elhiszem neked. - Attól hogy poénból ma elutasítunk mindenkit és csak egymás társaságát próbáljuk élvezni más miért bélyegezne meg minket? Max azt hinnék valami húú de fontos ügyünk van. Pedig csak ismerkedünk... ahh, kész komikum ez az ismertség mizéria.
-Úúú, na mifene! - Nevetek, mert ha másért nem, ezért megérte hangosan is kimondani a "szörnyű valóságot" magam kapcsán. Általában ugyanis, nem értünk egyet.
-Ájh, mindig a kiskapuk, mindig a kiskapuk! - Nevetek tovább, ha nem kell eltenni ne tegye, mert bünti lesz, de egye fene, egyszer úgy is kiszedem belőle amit akarok. Valahogy... (új életcél xDD)
-Ki mondta hogy elszökdösöm mellőled? Kartávolságon belül maradok, megadom neked az esélyt a hősiességre, ne csak elütési célpont legyek, hanem amolyan megmenteni való is! - Kacarászok rajta, de nem terveztem elmocorogni, vele jöttem, hát vele maradok. Ez nem egy házibuli, hogy mindenkit meg tudjak ismerni vagy ilyesmi. Na meg ott érdekesek az emberek, mert a házigazdához köthetőek de itt... igazából csak Phoenix érdekel.
-Hahaha, nem vagyok részeg, de ha eliszom előled morcos leszel! - Vigyorgok rá, hogy kínálgat.
Aztán piszkálom, hogy később elavul a nyereménye, de jön nekem összevissza mindennel, vigyorgok pofátlan, szerintem minden fogam látszik. Na jó ez túlzás, de tényleg jól szórakozom.
-Hmmm, tudod ez az angolságom hagyatéka, a sápatag bőr, eleve keveset ér a perzselő napfény, és ha ér csak leégek, nem barnulok minő kárhozat! - De ahogy közli hogy ő megérdemli hogy elkényeztessék és duzzog, hát megenyhülök, nincs mit tenni.
-Na jó. De csak mert neked L'oreal. - Nem tudom emlékszik-e a szlogenjére a márkának, de nevetek. - És engem kényeztetni ki fog, hmm? Lökött vagy. De kedvellek. - Simogatom meg a hátát, amolyan engesztelésképp, aztán el kell fordulnom és a szám elé tennem a kezem, mert ásítanom kell. Régen keltem és elfáradtam, hogy kezdek kijózanodni érzem. Hamar szállt a fejembe a pia, hamar is illant el, ilyenkor mindig jócskán merül az elemem.
-Bocsánat, nem neked szól véletlen sem. Jól érzem magam a társaságodban. - Teszem hozzá gyorsan, félre ne értse.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptySzomb. Nov. 08 2014, 13:54



A nyomozót jól megfizették, szóval még örült is, hogy csak egy átlagos srác csajait kellett összeszedni. Legalább nem kellett ködös monszundzsungelek mélyén kutatnia elrejtett dúsgazdag zsarolási alapként fenntartott gyerekek után, mint egyes esetekben, hanem civilizált világokban maradhatatott. ((fújci o.o))
- Ha annak érzed magad, megfontolhatnád a korodnak megfelelő viselkedést is, nem? Itt egyáltalán nem a kinézetről van szó, amikor a veled beszélgetés pedofil élvezetére mutattam rád, akkor az általad használt klasszikus beszédfordulatok, gondolkodási rendszerek és naiv idealizmus komplett gyerek-életérzését pedzsegettem. Az apai ösztön ha ezzel kapcsolódik össze, amit én most gondolok, nagy bajban lesznek a világ apái... -hűha, ez a beszélgetés egyre perverzebb a ki nem mondott tartalommal együtt.
- Nem tudom eldönteni, hogy viccelsz - fürkészi meg a fiú arcát, ez az elit témakör kezd egy kicsit furcsává válni. Bár lehet azért, mert a színészek, producerek, menedzserek, újságírók és mindenféle mások gyülekvész népét ennyi idő után nehéz elitnek tekinteni.
- Persze, a küllem számít, és ki vagyok ábrándulva, de attól még a női homokóra fazon sehogy sem jön össze a baywatch definiálta férfihús-mennyiséggel, amiről szó volt.
Olyan jól sikerült szemfényvesztés, hogy Phoenixet viszont felbosszantotta, hogy nem lát összefüggést ott, ahol nincs is, mégis azt állítják, hogy van. Úgyhogy sértette iszik, és nem is nevet együtt a kölyökkel.
(életcéééél *-* )
- Ki tudja, elég mozgékonynak tűnsz - sértődött arckifejezéssel méri végig a másikat, lehet, hogy mégsem kapná el. Hadd fájjon egy kicsit Sebastian, igazán ráfér, persze nem szadista ő...
- Ha megkínállak, akkor nyilván nem leszek morcos, ha iszol belőle - ráncolja a homlokát.
- Nem olyan értelemben vagy lestrapált, nyilván az elmédre gondolok - sóhajt, őt már nem szórakoztatja annyira a fiú, mint amennyire az nevet, rosszalló pillantással méregeti.
- Kár beléd a kényeztetés - csóválja meg a fejét az ásítás láttán. - Megbocsátom, ellenben hazaküldelek, még a végén álmos szíved szívrohamot kap egy langy medencézéstől.


Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyVas. Nov. 09 2014, 23:47

((Mi az hogy fújci?! Very Happy *nagyon röhög*))

Elképedek, hogy a beszédfordulatokat említi.
-Hát tudod, attól hogy nem beszélek sznob módra és a lezser szóhasználatot preferálom, még nem jelenti hogy gyerekes lennék. A gondolatvilágom pedig inkább reménykedően pozitív, mintsem gyerekes, mert egy gyerek nem mérlegel, neki minden feketén jó vagy rossz, mert tanulja a fogalmak közti különbséget. Én megtanultam, én tökéletesen tisztában vagyok ezekkel, ha nem is tűnik úgy néha. Szóval erős túlzás hogy gyermeki lenne a gondolatvilágom. - Mondom komolyabban, mert azért lehet engem gyerekesnek nevezni, de nem vagyok olyan mint egy gyerek. Az két külön dolog.
Közben pedig nem sejtem miken jár a feje rólam, meg mit lehetne velem kezdeni teszem azt a medencében, a biliárdasztalon vagy az ágyban, így csak ráncolom a szemöldököm, mert az előző szavaira reflektálok csak.
-Nem feltétlen. A gondoskodásnak több arca lehet... - De lehet csak én vesztettem el a fonalat, ki tudja.
-Most nem vicceltem. Hát gondolom hogy az időd java részét már csak kötelességből is a felsőbb körökbeliekkel vagy kénytelen tölteni, velük beszélgetsz. Akikből nincs annyira nagyon sok, főleg hogy nem minden ilyen személlyel van kapcsolatod. De ha nem csak Los Angelest nézzük, hanem Amerikát, akkor így is sokan vannak. Persze mivel rám is van időd ezért nem csak ilyen titulusú emberekkel vagy, de szerintem sok lehet a munkád és kevesebb a szabadidőd. - Nézek rá, nem bántásból mondtam, inkább csak mint egy tényt, hogy még így is változatosan tud ismerkedni, ha csak Amerikán belül mozoghat és egy szűkebb réteget veszünk. Ami jó, legalábbis engem vigasztal ez a tudat vele kapcsolatban. De én nem is bírnám elviselni azt a fajta kisvárosi miliőt, ahol mindenki ismer mindenkit...
-De abban a sorozatban is minden a küllemről szól és a küllem szexi eladásáról, a mozdulatsorokról, férfiről nőiről egyaránt. - Sóhajtok, szerintem igenis van összefüggés, szóval ha duzzogni akar a másik hagyom. Túl makacs valaki, én meg fáradt vagyok bizonygatni valamit amit ő nem akar átgondolni.
(:-D Aham ;-) )
-Az is vagyok, de miattad jöttem el ma, nem másért. - Mondom mosolyogva a sértett sárkányomnak, kéne adni neki egy szűz leányt máris jobb lenne a kedve. Bár szerintem inkább megenné, mint bármi más és nem túl nemes dolog ebben a tudatban odalökni bárkit is a másik elé hmhm.
-Jól van. - Mosolygok, nem is olyan önző valaki. - Nem volt dolgod még olyannal, aki adott de közben olyan fejet vágott mintha a fogát húznák? - Vigyorgok hogy ittam egy kortyot a poharából.
-A lestrapáltságtól nem sápadok el, csak karikás lesz a szemem és ingerlékenyebb leszek. - Világosítom fel, de látom fárasztom, magam is fáradt vagyok. Lehet jobb lenne hazamennem aludni, ki tudja.
-Hát attól szívrohamot nem kapok, de ha langy vizet nem szívlelem. Csak a hideget. - Vonok vállat, a meleg vizes medencéket sem szeretem. - Amúgy sosem kár belém, hálás típus vagyok. De tényleg lehet rám férne az alvás, ne haragudj. - Vallom meg, mert kár tagadni, elfáradtam. Korán keltem és teljesen elszoktam a hajnalozástól. Legalábbis így hogy nem aludtam előtte ki magam, nem vagyok a toppon.
-De kösz hogy elhívtál, rendes volt tőled. Legközelebb majd én csinálok programot. - Már ha akar legközelebbet, elég rosszallóan méregetett. Meg amúgy is, sokszor akkor sem valósul meg a legközelebb ha valaki 100%ra mondja... legalábbis velem kapcsolatban.
Ha nem bánja akkor valóban hazamegyek, fogok egy taxit és ennyi. Ha jönne velem mondom neki hogy miattam nem kell, ő maradjon nyugodtan, hiszen még bőven lehet bulizni, csak én vagyok túl fáradt. Ha mégis jön velem akkor viszont nem bánom persze, én mindig szívesen veszem a társaságát, bár csendesebb leszek, mert a kocsi elálmosít.

//Zárósabbra írtam ha nem baj, de ellenben majd kezdek ha ennek vége, nem hagylak pihenni XDDD//
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyKedd Nov. 11 2014, 13:20



((fixbarátnő fújci Very Happy))
- Megint nem figyelsz, nem a lezserségről van szó. Elhiheted, nap mint nap náladnál fiatalabb és egyáltalán nem előkelő művészpalántákkal dolgozom, és a legtöbbjük egyáltalán nem kelt hasonló benyomásokat. Te se mérlegeled amit mondok, csak egy felszínes rétegét, random összeválogatva - nem is tart felvilágosítást, még a művészkék közelebbi megismerését is kihagyja a képletből. Lehet, hogy lassan szentté válik.
- Sebastian, ez itt Los Angeles. A felsőbb körbeli ismerőseim többen vannak, mint a te facebook barátaid, az életben ismerőseid, és a családod kapcsolatai együttvéve. Munka és szabadidő... elég gazdag vagyok ahhoz, hogy képlékennyé váljon ez a két fogalom - fanyar mosoly a szája sarkában.
- Inkább férfiről. A női nem kvázi mint szexuális tárgy van jelen, mint a videójátékokban. A feministák imádják boncolgatni - nem adja meg itt az utolsó szó jogát Sebastiannak, mert megint belekeverte a nőket egy olyan témába, ami végre tisztább volt a gyengébbik nemtől, úgyhogy szívja egy kicsit a vérét, hátha elfogy.
- A mozgékonysággal a feldőlésre, rossz irányba dőlésre gondoltam - a szűz királylány adott, csak nem tudja magáról, hogy szűz, és nem is annyira önadakozó, mint látszik.
- Hogyne lett volna dolgom, de ezzel most azt feltételezed, hogy én is olyan fejet vágtam, ami kifejezetten sért - arisztokratikus gőggel figyeli a kis macskakortyos italozást.
- Ezekhez a tünetekhez jár a sápadtság is vérszegénykém - ingatja a fejét. - Nem haragszom - az érthetetlen bocsánatkérésbe belehunyorodik a szeme fájdalmasan, iszik is rá egyet.
- Neeeee! Szörnyen mutatnék valószínűleg a programjaidon... gyere - csalogatja a kijárat közelébe, tapintatosan letakarja a fiú szemét, amikor egy lesifotós rájuk villantja a vakuját. Egész jó kép lesz belőle a neten... Szó sem lehet arról, hogy taxit hívjon, amúgy is másodpercek alatt ott terem a kocsival a sofőr, hazaviszi Sebastiant, aztán visszajön, elfér a munkaidejében, amíg Phoenixre vár, és még fel is kelti Sebastiant, ha bealudna a kocsiba.

// Nem baj ő.ő Ne is hagyj!//



Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 EmptyKedd Nov. 11 2014, 18:11

((Az nem fújci, örvendetes hogy van fix szexpartner xDDD))
-Márpedig akkor is túlzó elgondolás, hogy olyan lennék mint egy gyerek... annál kicsit világlátottabb vagyok és ne csak utazásra értsd. - Ráncolom a szemöldököm, mert nem tudom miért mondja, hogy gyerek vagyok de némileg bosszant. Ha arra céloz hogy kissé lökött és komolytalan vagyok, nem jelenti azt hogy nem tudnék komoly lenni. Éppen csak nem akarok.
-Nincs facebookom, tudhatnád. - Pislogok szépen, somolyogva, ejj ez alapinfó! Én nem létezem, csak éppen ideképzelt.
-Ez igaz... - Akinek ennyi vagyona vagy, megteheti hogy kihagy egy periódust a munkában, többet is, akkor is lesz miből élnie bőven. Lehet a munka maga csak unaloműzés szintén, hobbi.
-A feministák mit nem imádnak boncolgatni? - Teszem fel a költői kérdést.
-Jah, nem, nem vagyok részeg, akkor már sokkal felvállalhatatlanabb lennék. - Mosolygok, és igen, ennél is felvállalhatatlanabb.
-Nem vágtál, de van aki el bírja nyomni, mert jó színész. - Vigyorgok, de a kezemmel jelzem, hogy nem érettem úgy hogy ő is ilyen, ne féljen. Bár lehet ő jó színész, kinézem belőle.
-Nem vagyok vérszegény. Akkor már nem lennék itt. - Mosolygok örömtelenül egy darabig, akkor már elvéreztem volna réges rég.
Mosolygok hogy elnéző velem, aztán csak nevetek.
-Nem iiiis, tök jól mutatnál, na majd meglátod! - Nevetek, mit hisz milyen programra viszem, hogy szörnyen mutatna?
Aztán már majdnem szabadkozni kezdek, hogy de igazán nem kell a sofőr de inkább egy fáradt-hálás mosollyal elfogadom a kedvességét és figyelmességét. Bealszom a kocsiban, ez tény, de felkeltenek, megköszönöm a fuvart azért a sofőrnek is, aztán felvánszorgok a lakásomba és alszok.

//Nem hagylak ^^ //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian   azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

azért jöttem, mert senki nem várt ~ Sebastian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Brooke - Reeven " Jöttem, láttam, szőke! "
» "Azért vannak a jó barátok..." Edgar/Leopold
» A várva várt ebéd a la Seby ~ Henry és Josh
» Söröröm ~ Ariana & Sebastian
» Joshua&Sebastian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-